Kadınlar Kulübü Günlük

günlük ben geldimm :ecrin_bebek:

dün iş çıkışı koştura koştura çıktım markete gittim bugünkü yemek için malzemeleri aldım
eve dalar dalmaz temizliğe başladım
cam silemedim yağmur yağıyo diye kenarlarını sildim sadece
mutfağı toparladım çamasırlar yıkandı asıldı ortalık toparlandı
koltuklar silindi yerler bi güzel süpürüldü silindi
wc banyo silindi en son mutfağa girdim yemek yaptım çorba sebzeli pilav lahana yemeği :sinifsinif:
zeytinyağlı fasulyemle barbunyam var az bitmemişken zeytinyağlı yapmayayım dedim
ama nasıl şişek çaktı yağmur yağdı ya :bbo:
balkonda keyif yapabilirdim kısmet olmadı :gitme:
neyse
tam duşa giricektim kocem geldi mis gibi eve girdi yemek kokusunu aldı
bi güzel öptü beni tabi :nazar:
terledim öpme duşa gireyim dedim mis gibi kokuyorsun diyo :1closedeyes:
hala öpii yalakacı :mymeka:
ama hakkaten gücüm kalmamıştı sonlara doğru gece 23:00 te iş bitti la :bbo:
duşumu aldım ekmeğin üstüne şokella sürdüm kalın kalın yedim
sinirlerime az iyi geldi
o ka koştur koştur canıma yazık la erkek olarak dünyaya gelseydim :kedi:
Allah ım affet beni :Saruboceq: :gitme:
çok şükür kıymetimi biliyo eşim bide bilmeseydi çok üzülürdüm valla :ecrin_bebek:

İnsan her zaman neden korkak?
neden başkalarının arasına saklanır?

Ama tek kelime hayat bu :CüvCüv:
iyisideeeee korkağıdaaa dossstudaaaa her cinsten çıkıyo karşınaaa a.s.

düzeltme yapıyorum extreme için!
çünküü 2. kez yazmayım adı üstündee günlükk 1 den fazla yazılmaz kiii :eek:lmaz: bu kuralmış zatiii:zemuszemus:
cansummm sanaaa alkis etmek istiyorum bitanem:jeyyar: Şeniz

Son düzenleme:

ben geldiim günnükk canım fecii sıkkın :sinifsinif:
ama oralara heç girmiyiim yaz yaz bitmes
günnük topiğimizin aso su hala gelmedi ne zaman gelcek acep
oofff ösledik vallahaa gelsinde geceleri
iki lafın belini kıralım demi amaa :nazar:
nesemm herkesin adalet anlayışı farklı olsa gerek
bir gözün gördüğünü diğeri nasıl görmes iştee bu anlaşılmaz :nazar:

günlükcümmm... şükür halime... şükür de ahh keşke köpekciği gezdirirken her akşam geçtiğim yollarda içimden " bak köpecik burası beni terkettiği yer" gibi cümleler kurarken gözlerim dolmasa ; içim acımasa; boğazım düğümlenmese keşke... içimden değil dışımdan söylemeye gücüm olsa ; dudaklarım titremese keşke... mafoldumben hatta böyle bir cümle aklımın ucumdan dahi geçmese diyeceğim ama ona zaman var biliyorum...

3.yılı doldurmak varken ayrılığın 1.yılını kutlayacağım yakında... üniversitede 3 yıl platonik aşkın acılarında sürünürken bile böyle tükenmemiştim ben... yeniden doğup ; yeniden direnip acıya sonra yenilmemiştim tekrar... senağlama

dün onla görüşen arkadaşım msnden selamsız sabahsız onla ilgili bişey yazdı... bir anda anlayamadım zaman kavramım yokoldu ; hafızam silindi de sanki herşey eskisi gibiymiş onla ilgili sıradan birşey söylüyormuş gibi geldi... halbuki yasaklamıştım onla ilgili konuşmayı ; damdan düşer gibi onun adını görmek o cümlelerde hiç iyi gelmedi bana... çünkü hafızamın yerine gelmesi uzun sürmedi...:çok üzgünüm:

ne zaman biter be günlükcümmm bu acı bilir misin sen :gitme:

her ikisinizide seviyorum.. ama olaya objektif bakışımı bu asla değiştirmeyecek.
kimse kimseyle bukadar uğraşmamalı.... gerek yok buna. nedir alıp veremediğiniz. nedir. ne gereği varki birbirinizi bu kadar kırıyorsunuz.... yapmayın. ne oldu şimdi... gerek varmıydı ki buna.kendinizede zarar verdiniz.
buarada, arada kalmak çok zor...eklemeden geçemeyeceğim.....

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba..
ya dunden berı ne yagmur yagdı korkdum vallahı evde sımsekler cakıyo resmen yerden seller gıdıyo allahım sokakdakı evsızlere ve hayvanların yardımcısı ol ne olur..
ıkı gundur kabusum dun gece 4de serum yememle son buldu bırazcık reflum cok kotu resmen benı oldurdu onu azdıranın ne oldugnuda bılıyom neden bukadar hassaskı mıdem..
dun akşam dayanamadım annemle gece hastaye gttık ılac alamıyom hemen ıstıra edıyom su dahı ıcemez hale geldım..gece serum yedım sabah 7 de eve geldık sımdı uyandım halsızım yorgunum tum gece agladım agrıdan..canım acıyo ıcım acıyo yorgunum halsızım..
gene nedenın bıle bıle aynı seyı yapdımya kendıme sasırıyom ..
dısarıya bakıyomda ben bı bulut olmak ıstıyom gok yuzunde
sevdıgım kısılerın basına gıdıp yagmak ıstıyom....

anamm boynummm çok fena tutulmuş..
bu yatmamı düzeltmezsem her gün bi tarafım tutulmuş bi vaziyette kalkıcam galiba :S
off offf çook acıyo boynum:S
Geçsinn geçsinn hemen geçsin .
Birde yine hava çook soğuk ya birdennasıl soğudu böyle havaa ya:S
Valla çok üşüyorum titrek mandalara döndüm mont giysem millet güler mi bana S:

sevgili günnük
canım sıkkın
neden anlaşamıyoruz acaba
aramızdaki bütün iyi olan şeyleri tüketmeye çalışıyoruz sanki
biliyorum bende herşeyi doğru yapmıyorum
ama ondan beklediklerimi göremeyince olmuyo işte yapamıyorum
neden ya neden neden tüketiyoruz kendimizi
evliliğimizi,içimizdeki iyi olan herşeyi

bu aralar, gelgitlerim pek fazla günlüğüm. dengeyi tutturamadık bir türlü :nazar:

geriye sayım başladı.
1 haftamız kaldı sadece. askerlik ne katmış, ne götürmüş göreceğiz yakında... sositososito

Günlük Uykusuzum... Yorgunum... Açım.....sabah 4 ten beri ayaktayım... Tam 5 te yatacakken kuzu uyandı ne beni uyuttu sıpa ne de babasını... Ben giderkende sabah 8 de omzumda uyuyakaldı..... Napim ben bu sıpayı napimmmm.....

bak yine gitti işte...
gidişi yaklaştıkça yanında ağlamamak için hep tuttum kendimi
ağlayan anne, sevmiyorum ben.
el salladım meleğime,öpücük attı bana
eve gelmeyi istemedim hiç.kapıyı açmayı.sesizliğin beni karşılamasını...
masanın üstünde bi not.''anne ben seni öyle seviyorum ki...''
sanki dizlerim kırıldı
ağlayan anne oldum...

kaşlarımı incecik aldıgın için senden nefret ediyor saçını başını yolmak istiyorumm :eek:klava: :mymeka:

bizim günlükk...seviyorum !!!
asigim !!! hemde kör kütük asigim kocama !!!
simayima !! biricik aileme :nazar:
iyiki var her ikiside...yüce Allahim benden alsin onlara versin...daima yüzleri gülsün ve hicbir zaman basimdan ve yanimdan eksik etmesin....

Seni Cok Seviyorum Selcuk ve biricik kizim Simayim !! :asigim:

Günnüş bee tertemiz evi tekrar temizledim yapacak bişi yok napim yanii
İftarada yemeği ben yapıcammm zaman geçsin
O kitapları okumak istemiyorum istemiyorum
Ablama okutsam bana özet geçseeekaydirigubbakcemile3. Onunda tezi var şu sıralar ona koşturuyoo:nazar:
Üfff yaa birde ing kursuna gidicem ses seda çıkmadıı:uhm:
Öyle işteee haftasonu bizde yine misafirler varrkafamçokkarıştı
Biraz motive oluyum kafa dağıtıyım kitaplarımı okuyum bitiriyimmm bariiimirmirmirmir
Hade ben bi dolaşıyımmm günnüüüşşşşş:a015:

günlükcüğümm canım sıkılıyo buralarda benim ya yağmurda felaket yağıo dışarıda çıkamıyorum off offf:nazar:okul tarihi yaklaştıkça benim stres tavan yapıyo günlük bu sene işim çok zor :1no2:karnımda açıktı oyy ooyy anlıcağn günlük bugün herşey çok kötü gidiyo en azından benim için zaten O'da mesaj atmadı o mesaj atmadıkça o güzelim yüzüğü parçalayasım geiyo:mymeka:eek:ff neyse günlükcan iftardan sonra görüşürüz:a015:

X