Kadınlar Kulübü Günlük

Ben geldim günnüükk;
Ne yazayım ki artıkkk... Hiç kimseye bişi diyemiyorum.. Herkes haklı :çok üzgünüm: İçimi bile dökemiyorum buraya.. sanki okunacakmıs gibi... Rabbim bana yardım ett sen bilen görensin.. Bana iş ver nolur:Saruboceq: Artık çok bunaldım evdende herşeyden de... sürekli aynı şeyleri yapmak istemiyorum..:çok üzgünüm: Bende herkesin oldugu gibi rahat olmak istiyorum mutlu olmak istiyorum huzurlu olmak istiyorum Nolur bana yardım et.. :Saruboceq: Artık sahte mutluluk istemiyorum :çok üzgünüm: şu içimdeki sıkıntıyı boğazımdaki düğümü all.. Artık silkelenip ayapı kalkmak istiyorum ama yapamıyorum.. ayağı kalkamıyorum senağlama nolur elimden tut Rabbim nolur bi çıkış göster..

Onun başkasına ait oldugunu duymak bilmek canımı yakıyo günnüküm hemde çook yakıyo....

senağlama​

Pembiişşş doğum günümü kutlayann bütün herkeseeee çok teşekkür ettiğimi söyle olurmuuu a.s.

merhaba günnük özledin mi beniiii..şafak 48zemuszemus
bi insanın öz annesinin sırf para için kendisine yanaşması, sadece kendini düşünüp en güzel günlerinde evladını ağlatmaktan çekinmemesi ne acı dimimafoldumben...Allah aklıma sahip çıksın şu sayılı günlerimde ne olur...

günnük evimin avizeleri takıldıııı beyaz eşyalar masa felan taşındıııhihoyyyt evim yuvaya benzemeye başladı çok şükür

çekemeyen anten taksınnn

merhaba günlüğüm bugün tohaf huzur var ben ne hayal ettim ne için neler feda ettim şimdi napıyorum ben kendimi toparlamıyorum dağınık bırakıyorum hayatın akışına bıraktım herşeyi oluruna sanki öyle geçiyor günler boş boş şaşardım amaçsız yaşayanlara ama şimdi anlıyorum onları insan belli zaman sonra yoruluyormuş mücadeleden bende yoruldum kaçıp gitsem kimsenin olmadığı tek ben olsam yaşansız bir dünyam olsa ve orda sadece sevdiğim şeyler olsa bundan sonra neler bekliyor beni günlük bir sene önce nerdeydim şimdi nerdeyim bir kuru yaprakğım sanki rüzgar hangi yöne eserse o yöne gidiyorum tutunamıyorum günlük birgün benimde huzurlu bir evim ve yuvam olurmu ne desin?
ve aşk benim için kavuşamamk oldu

Günaydın günnüküm a.s.

Haftasonu dayım geldi Fransa'dan, Almanya'dan gelen teyzemlerde dönüyorlar artık,
herkes buradayken anneannemde toplandık sonra dışarı çıktık onlarla gezdik
Çocukları MiniaTürk'e götürdük, Pierreloti'ye gittik gezdik dün epeyce zemuszemuz

Bizde ise durumlarda değişen bir şey yok dün çok güzeldi bana çok güzel davrandı sarıldık el ele gezdik yürüdük ben yine şımarıklık yaptım naz yaptım o beni güldürdü
sanki hiç bişi yokmuş gibi davrandık ama sorunlarımızı çözemedik ki
çok üzülüyorum böyle olmasına
sorunlarımızı ötelimekten geriye itelemekten başka bişi yapmıyoruz
çözülse keşke oturup mantıklı çözümler üretebilsek öyle dönsek mutlu günlerimize keşke
çünkü biliyorum ki en ufak bi gerginlikte bu ip yine kopacak
yine günlerce soğukluk olacak yine konuşmadan evin için iki yabancı olacağız
Allahım nolur bize yardım et :Saruboceq:

Günlüğümmm günaydınnn...Hayırlı bir hafta diliyorum herkese inş...
Dün üzücü ve kötü bir gün geçirdimm....:1no2:
Ne dilerken ne olduu...hayatımız pamuk ipliğine bağlı..Başımıza ne gelicek hiiç bilmiyoruzz....
Dün bi güzel kalktık kahvaltı yaptık bir akrabamızın mevliti vardı oraya gitmek için hazırlanmaya başlamıştık kii acı bir telefon geldii...Eşimin eniştesi kalp krizi geçiriyomuş hastaneye götürmüşler hemen anjiyoya alıcaklarmış..:1shok::1shok:.Evden nasıl çıktığımızı bilemedikk...Hastaneye gittiğimizde anjiyoya almışlardııı teyzem çok fena olmuş ağlıyordu....Anjiyo oldu ama doktoru yeterli gelmediğini söyledi çünkü damarların %90 ından fazlası tıkalıymış ameliyat olması şart dediler...Herkes şokta ne yapacağımızı şaşırdık öyle derken 2.şiddetli krizi geçirmeye başlamışş ve acilen ameliyata aldılarr...Ve acil taze kan bulmamızı söylediler herkes seferber oldu allah razı olsun gelenlerden .:Saruboceq:Sıkıntılı ve üzücü bir bekleyiş başladı 4 saat boyunca ameliyatta kaldıı çok şükür sonunda iyi haber geldi çıkmış 3 damarını değiştirmişler...durumunun iyi olduğunu fakat ayılması için 4-5 saat beklememiz gerektiğini söyledi...Dualarımız karşılıksız :Saruboceq:kalmadı çok şükür eniştem gece 12 ye doğru ayılmaya başlamışş..Tabiki göremedik kimseyle görüştürmüyorlar yoğun bakıma almışlar ve bi kaç gün daha göremicez sanırım...Neyse iyi olduğunu öğrendik ya günlüğüm o bize yeter sonra evlere dağıldık orda beklememizin bir anlamı yoktu.... Sabah tekrar görüştümm iyiymiş çok şükür tlf.la görüştürmüşler...:Saruboceq:
Allahım sen ne eksik et nede düşür bizleri hastanelere....Okadar okadar zor kiii dışarda öylece beklemek....işte böylee günlüğümmmm......Herkeslere sağlık diliyorum........:1hug:..

günnüküm günaydınn zemuszemus
iki günlük tatıl bıttı ve yenıden burdayım.. aslında şikatçi değilim
ama genede evde olmak gibisi yok -tatlicadiarzu-
cumartesı gunu verdıgım sözü tuttum ve bütün gün boyunca hep ders çalıştım..
çok iyi geldi 1 ders bitirdim en azından.. bu hızla devam edıp pazar gunude 1 ders bıtırırım dıe düşürken çat ablamdan bi tlf geldi ve yrn kimseye söz vermeyin enişten boyacı getirip evinizi bi güzell boyatıcak dedi :1shok:
uzun zamandır boyatmak rengini değiştirmek istioduk ama beklenen gün benim
tam da ders çalışmaya karar verdiğim gün olmamalıydı yaa :mymeka:
dun boyacılar geldi evımızı bı guzel boyadılar mis gibi oldu ama ister istemez o kargasayla ders çalışılmıyor ki hiç bişi yapamadan günü bitirdim gunnuk sositososito
napalım artık bu hafta içi gider gitmez çalışmaya koyulur açığımı kapatırım..
şimdi işime dönmem gerek yine görüşürüz...
muckksss opuyorumnanaktan

Selam günlük :lepi:
Sana en son yazdığımda sıkıldığımı söylemiştim ya yerimseniben o gün işden saat 1'de çıktım doğru kuaföre gittim saçımı boyattım ve şimdiye kadar hiç kestirmediğim şekilde saçımı kestirdim biraz çılgınca :lepi: eski oturduğum mahalleme gittim 2 hasta ziyareti yaptım manevi olarak çok rahatladım :Saruboceq: çok iyi geldi bana üstüne bir de AVM gezdim oh daha ne olsun kaydirigubbakcemile5 akşam eve geldim rahatladığımı hissettim sositososito Pazar günü de pikniğe gittik kocem mangal yaptı ben yedim cokacimcoook oh ne rahatmış hazır yemek bulaşık derdi yok bişey yok:sm_cool:
haftaya iyi başladık hadi hayırlısı hoşçakal günlük :teytey:

günlüüükkk kaydirigubbakcemile2

tatilden geldim :lepi:

bol bol yüzdüm dinlendim uyudum

akşam lunaparktan hiç çıkmadım :lepi:

güneş çok yaktı beni her tarafım acıyo :gitme:

kocem de beni çok özlemiş :asigim:

ramazan geliyo :asigim:

içim kıpır kıpır zemuszemus

bugun işlerimi bitirebilirsem ne mutlu bana kafamçokkarıştı

selam günlük sana ilk defa yazıyorum
bu arlara çok sık giremiyorum kk'ya sürekli annemlerde oluyorum hatta biraz sonra yine oraya gidicez
canımın canı kardeşim yarın akşam askere gidicek çarşamba günüde teslim olucak
izmir yolcusu cnm ben nasıl ayrılcam ondan aklım almıyor yaaa
15 ay dile kolay onsuz nasıl geçer bilemiyorum
hayırlısıyla gidip hayırlısıyla gelsin inş.:Saruboceq:
allahım sen bütün askerlerimizi koru yarabbim :Saruboceq:

AYYYYYYYY süper bir hafta sonuydu.
hep kocamlaydık, ve arkadaşlarımızla çok eğlendik.
kocamı çok seviyorum.

bir arkadaşım var artık onu tek geçiyorum hayatımda.
çünkü gerçekten çok iyi dost olduğunu anladım.

selam günlükdelikafadulden
hafta sonum süperdi:lepi:
cuma sılanın konserdeydimzemuszemusçocukları annanesine bıraktık:sm_cool:
cumartesi kocamla annesine yemege gittikyerimseniben ordanda bütün gece sahilde takıldık,yürüdük,eğlendik..harikaydı..
dünde birsürü yer dolaştık
kendi annemlerin yazlığa gittik ordanda foçaya gittik gezmedik koy kalmadı süperdiiii..delikafadulden
bu yaz uludağdan çeşmeye kadar uzandı tatilimiz..
ayvalıktan çeşmeye kadar bütün sahil boyunu turladık gezmedik yer kalmadı nerdeyse
bugünde hazrlanıyorum yazlıga gidicem kısmetsekaydirigubbakcemile2
hafta sonuna kadar yokum yine:kedi:
ramazanda geliyo ilk günlerimiz yazlıkta geçiçek seriiin serin..ohh

günlük!!!

Allah'ım bana hayırlısıyla iş ver yarabbim........
rüyalarıma giriyor artık............:çok üzgünüm:
işe giriyorum kaç saat olursa çalışırım yeterki iş olsun diyorum bi kadına....
psikolojim çok kötü günlük!!!
bütün arkadaşlarım işe girdi nerdeyse.......
okulda herkes en önce sen girersin diyodu,
ama bak noldu ben giremedim onlar ne zamandır çalışıyorr..
Allah ım banada nasip et çalışmayı çok ihtiyacım var hem madden hem manen nolur beni yalnız bırakma.... ezan okunuyor dualarımı karşılıksız bırakma inşallah...

benim bu iş meselesi herkesi sarmış günlük...
geçen komşu diyoki noldu bi haber yokmu rüyalarıma giriyosun diyo
bi işe girsem herkes rahat nefes alacak
....mafoldumben

Sevgili Günnük ben geldimmm
Dün onunla herşeyini vermek için görüştümm öyle olacaktı ama o naptı yalvardı yakardı
Hatasını anladığı için yüzüme bile bakamadı:1closedeyes:
2 gün telefonumu kapamıştım ona en büyük ceza olmuştu zaten sesimi duyamamak
Kafam çok karışık günnüş yaa 4 yılı bir anda silip atmak bilmiyorumm:1no2:
Bana artık uzamasın ailemi gönderecem haftaya istemeye diyoo
Dünde sürekli evlenelim deyip durdu yaa ailesiylede konuşmuş
Günnük ne yapıyımmm söle yaaa kafam çokkkk karışıkkkkkbenneyaptımki

oh çok şükür sonunda Ankara'dayım günlük.
nasıl uzun geçti kısacık tatil.
nasıl gözümde büyüdü...
bir an için asla dönemeyeceğim sandım.
insanları tatilde tanırmışsın ya.. kuzenimle birbirimizi öldürücektik sanırım.
ailem hakkında atıp tuttu sürekli(ki kendi anne tarafından ailesi oluyor)
annem dayım teyzem kuzenlerim hepsine söyleyecek sözü birikmiş küçük beyin!
ben de sonunda patladım, başta sustum inan günlük.
dayandım.
tartışmayalım dedim.
daha ilk gece patladım.
bıraktım bunu gittim.
sonra bi de utanmaz beni arayıp, "ailenin karaktersizliğini gösterdin bana bak" diyor.
bi de benden küçük olduğu için sahip cıkmam gerekiyordu.
neyse işte atlattık günlük...
biraz da erken kestim tatili..

dün eve geldim. çok da geç yatmadım.
bugun ama üçte kalktım.
kalktığımdan beri de yorgun bitkinim.
günümü böyle miskinlikle geçirmek istiyorum.
sevgilim aramış ama dönmedim,
yorgun hissediyorum.
aslında deli gibi de özledim onu ama..

duşa gir saç yap makyaj yap git buluş,
ha bi de oje sür..
bunları yapabilecek kadar enerjik ve diri değilim.
ne yazık ki erkek arkadaşım da şuan ki halimi anlayacak kadar tembel bi insan değil:)

inşallah bugün çıkmam dışarı da böyle sakin sakin , kahvaltımı da yanıma alıp kk'da takılırım..

günnükümmmmmmm ben geldimmmmmmmmmmmmm
okadr dolu dolu 7gün geçirdimkki anlatamamm çok güseldi kelimelerle anlatamam bunu
egenin heryerini gezdikk
kuşadası fethiye marmaris bodrum efes içmeler datça dalyan sazlıklararasında tekneyle gezinti
yat turu çamur banyosuna bile girdim ama sadece ayaklarımı sokabildim çok iğrendim çünküü
şirinceye gittik gerçekten çok şirin bi köy,kayaköyüü beni çok etkiledi hikayeside öle çok etkileyici
saklıkentte inanılmaz soğuk bi suya girdikk
ölüdeniz enfestiiii kızkumu öle
açıkçası bodrum beni öle çok etkilemedi pek sevmedimm marmaris inanılmaz güsel gerçekten yaşanılır biyer ama bodrum için aynı şeyi söleyemeyeceğim.
esasında anlatacak okadar çok şey varki ama sayfalar yetmes
dönüşyolundada pamukkaleye uğradık ilkkez gittim ne pamuk var nede kale :)
velhasıll hayatımda unutamayacağım bir tatil geçirdim yeni yeni arkdaşlıklar dostluklar ablalarr edindimm çok güseldii gerçektenn seneyede akdeniz nasipse
yarın iş başı yapıcam null bir şekilde
evimi işimi burayı çok özledimmmm

Ben geldim;
Artık bazı şeyleri itiraf etmeye korkuyorum. sürekli içimdeki Sesle kavga ediyorumm... Bi yanım onu çok özlediğimi söylüyo bi Yanımda kendine gel ne diyosun diyosenağlama ne yapıcamı şaşırdım.. tekrar üzülmek istemiyorum o yüzden evde kaldıkça bunları düşünüyorum :çok üzgünüm: Kafayı yedim galiba.. Yemek falan yiyemiyorum artık.. Başkasınıda istemiyorum.. Ama ben suanki insanı diil eski onu istiyorum.. Onunla daha mutluydum o benim canımı yakmazdı ne olduda bu duruma geldi günnük:çok üzgünüm:
Bütün suç bende her söylediğine tamam dedim kıymetimi bilmedi hiç bitmicek sandı.. Suanda yazsam sayfalar dolusu yazarım:çok üzgünüm:
Su yüzüm gerçekten çok içten gülse içim ağlamadan gülse ne olur sanki:çok üzgünüm:
Bende herkes gibi mutlu olmak istiyorum içimdeki sesi durdurmak istiyorum..
Kendimi neyle mesgul edersem edeyim kafamı mesgul ettiğim seye veremiyorum.:çok üzgünüm:
Sürekli aklım kalbim orda.. Bu içimde sıkıntıyla boğazımdaki düğümle daha ne kadar acı çekicem günnüküm:çok üzgünüm:
Artık gülmeye ağlamaya bile korkuyorum. senağlama
RABBİM MUTLU OLMAK İSTİYORUM HUZURLLU OLMAK İSTİYORUM... :çok üzgünüm:

okuyan arkadaslar nolur banada dua edinn:çok üzgünüm:

SENİ SEVİYORUM DEMEYE KORKUYORUM.. senağlama

Günlükkk a.s. a.s. a.s.

Anneannemin sonuçları tertemiz çıktı Şükürler olsun birşeyciği yok altın kızlarımın :Saruboceq:

Bende şeker yüklemesi tahliller yarın alacağım sonuçları inşallah bizdede birşey çıkmaz :Saruboceq:

Sonrada Çarşamba doktora nasipse Allahım herşey yolunda gitsin

nolur :Saruboceq: nolur :Saruboceq: nolur :Saruboceq:

ışte böyle içim ferahladı sositososito .Allahım hasta olan nerde varsa herkeze iyilik sağlık versin.:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…