Kadınlar Kulübü Günlük

slm günlükcüm bugun pek tatsiz olayllar duydum türkiyeden
neredeyse bir yuva yikiliyordu neyseki düzelmis durumlar
evlilikler ne cok biter oldu bu aralar
allah kimsenin yuvasini bozmasin isallah:Saruboceq:

gunlkuk ben teyze oluyomusumdelikafadulden
kardesım aradı anneme demıs annem bı mutlu sorma...
kac zamandr cok guzel bı haber gercekten
sonra ben aradım duygulanmıs konusamadı esıyle konustum...ooo agzı kulaklarındalaelaelaelaelae
kardeısm ıstemıyodu aslında esı ıstıyodu cok mutlu
hayerlkısı olsun degısık bı duygu....bakalım yarın saglık ocagına gdıp kan testı yaptrcaz
allah ısteyen herkeze nasıp etsın ınsallah

benımde belım ıyı oldu derken yıne agrıyo yuruyemıyom gunluk
cok moralım bozuluyo cıddı cıddı...
bakalım yarında bole olursa yıne gıdıcem doktora

bugun 17 agustos gunluk ...kaybettıgımız herkeze allahtan rahmet kalanlara sabr dılıyorum

Artik biliyorum, bu senin son gidisindi sevgili ve benim son bekleyisim, son vazgecisim sevdandan...

Artik gelsen de ne ise yarar ki..? Ben; sana olan kirginligimi, yoklugunu, ozlemini, umutsuzlugunu sevmeye basladim. Ben senin giderken bende unuttugun ve zaman zaman oksuzlugune aglayan sevdani sevmeye basladim. Ben senin artik beni unutan, merak etmeyen ve deger vermeyen yuregini sevmeye basladim. Simdi hangi tende usuyorsun da titredigini hissediyorum kilometreler otesinden? Ben senin baska mevsimleri tanimak isteyen o heyecanli ama tutunamayan bakislarini sevmeye basladim. Artik gelsen de ne ise yarar ki..?

Parcaladigin sevgimi toparlayabilecek ve cicekler toplayip yollarima serebilecek kadar guclu degilsin sen. Sen, ben degilsin. Hic olmadin ve olamazsin..O sakladigin yuregine hic almadin beni, hic ozlemedin, gozlerin hic uzaklara dalmadi, belki de serefime hic kadeh kaldirmadin. Bu yuzden bu senin son gidisin olsun sevgili, ayriligin hakkini ver. Boyle bir sevgiyi terk edebilecek kadar yurekli oldun, beni unutacak kadar da korkusuz ol. Ozleme, yolunu yolumdan gecirme, sesime dusme, konusmalarimi arama, anma adımı..

Ayriligin hakkini ver. Cunku bunu sen istedin..

Bu senin son gidisin olsun sevgili, biraktigin son aci olsun. Ve ben senin yasayamadigin son sevda olayim..

Benim sevdiğim adam sen değilsin benim sevdiğim ufuk sen değilsin Benim sevdiğim adam 7 haziran günü öldü.. 3 ay oldu 4. aya giriyoruz nekadar hızla geçiyor zaman değilmi günlüğüm... :a015:

Artik biliyorum, bu senin son gidisindi sevgili ve benim son bekleyisim, son vazgecisim sevdandan...

Artik gelsen de ne ise yarar ki..? Ben; sana olan kirginligimi, yoklugunu, ozlemini, umutsuzlugunu sevmeye basladim. Ben senin giderken bende unuttugun ve zaman zaman oksuzlugune aglayan sevdani sevmeye basladim. Ben senin artik beni unutan, merak etmeyen ve deger vermeyen yuregini sevmeye basladim. Simdi hangi tende usuyorsun da titredigini hissediyorum kilometreler otesinden? Ben senin baska mevsimleri tanimak isteyen o heyecanli ama tutunamayan bakislarini sevmeye basladim. Artik gelsen de ne ise yarar ki..?

Parcaladigin sevgimi toparlayabilecek ve cicekler toplayip yollarima serebilecek kadar guclu degilsin sen. Sen, ben degilsin. Hic olmadin ve olamazsin..O sakladigin yuregine hic almadin beni, hic ozlemedin, gozlerin hic uzaklara dalmadi, belki de serefime hic kadeh kaldirmadin. Bu yuzden bu senin son gidisin olsun sevgili, ayriligin hakkini ver. Boyle bir sevgiyi terk edebilecek kadar yurekli oldun, beni unutacak kadar da korkusuz ol. Ozleme, yolunu yolumdan gecirme, sesime dusme, konusmalarimi arama, anma adımı..

Ayriligin hakkini ver. Cunku bunu sen istedin..

Bu senin son gidisin olsun sevgili, biraktigin son aci olsun. Ve ben senin yasayamadigin son sevda olayim..

Benim sevdiğim adam sen değilsin benim sevdiğim ufuk sen değilsin Benim sevdiğim adam 7 haziran günü öldü.. 3 ay oldu 4. aya giriyoruz nekadar hızla geçiyor zaman değilmi günlüğüm... :a015:

çok etkilendim yazından mükemmel sözler yüreğine sağlık tam benlik olmuşş güzelim

Selam günlüğümm
çokkkk çooooooooooook ama çok sinirliyim
müstakbel görümcelerimi yarın için misafirliğe çağırmıştım ilk kez geliceklerdi
taa dünden haa...
Bugün sabahtan akşama kadar hazırlandımm
börekti,3 çeşit tatlı yaptımm
ama kime yaptımm kii
Ah salak kafammm ne diye çağırıon kii
NEyse bu da bana ders olsunn
bi daha asla çağırmıycam
Aşkımmm sağolsunn onlar adına çok üzüldüüü özür diledii
Ah beniim kıymetini bilmediğim aşkımm
Seni çok seviyorum
ama hayatında sadece seni istiyorum ne ananı ne dananı

Hayata bir kez daha yenildim bugün...
Yine hayat doğrularını vurdu yüzüme bir tokat gibi...
Ansızın geldi doğrular toparlayamadım kendimi
Ne oluyor demeye kalmadan sıraladı yanlışlarımı önüme...
Bak hayat ben aslında...dedirtmedi,konuşturmadı beni hiç.
"Yanlış yoldasın kendine gel daha çok kaybetmek mi istiyorsun? Daha mı çok acı vereyim sana dedi..."sustum!
Haklıydı belki o da kendince...bende haklıydım ama...Körü körüne değildi bağlandıklarım hepsinin bi sebebi vardı içimde...
Boş değildim hayat bende sana karşı...
Ama bugün yenildim hayat...
Bilirsin yenilgilerin insanı değilim ben...Yenilsemde içimde başlar içimde biter,sana zafer olarak döndürürüm kayıplarımı!
Ama dedim ya bugün yenildim...
Kayıp büyük!
Elbet elimde daha şans var ama ilk günkü gibi taze kalır mı hiç?
Eskiyecek,yıpranacak,tadı kalmayacak ilk anki hevesimin...
Yoruldum ben hem de çok...
İnsanın istemediği bir yerde kalmak zorunda bırakılması çok zormuş hayat...
Bugünlerde en iyi bilenlerdenim ben bunu...
Engel olamıyorum beni ezip geçmene hayat!
İşte bu yüzden gidiyorum...Hesabı peşin ödedim.Üstü sende kalsın hayat!

sıkıntısı olan herkesin sıkıntılarını gider allahım
hepimize saglık sıhhat huzur mutluluk ver
buaralar herkes cok sıkıntılı herkesin ayrı ayrı derdi var
herkesin derdine derman ver rabbim

günaydınn günnük
şunun şurasında yuvamı kurmaya ne kaldı 47 gün...ama burnumdan geliyo inan...
artık dayanacak gücüm kalmadı Allah yardımcımzı olsunmafoldumben

günaydın günlük... bu gece doğru dürüst uyuyamadım. sokağımızda mahallenin genci yaşlısı hırsız peşindeydi bütün gece. evin önünden elleri sopalı insanlar bağırış çağırış bir bu yana bir o yana koşturup durdular. 1-2 saat sürdü bu engame. daha sonrada mahallemizde hırsızın olduğunu bilmek uyuyamama neden oldu. nerdeyse saat başı kalkıp evi kontrol ettim günlük. o yüzden çok uykusuzum uyumak istiyoruuuummmmmm.......

Günaydın günlüküm....

Dün test aldım hamile değilmişim şükürrrrr...

Allahım olmayanlara ver.... (AMıN)

Midem bulanıyor... Adetim 12 gün geçti....

Agresifim..... Depresyondayım.... :a015:

Günaydın günnüküm,

Uykusuzum yorgunum halsizim iyi değilim sabah sabah hiç keyfim yok

Dün iş yerinden bi arkadaşımı evine bıraktık, onlar bizi bırakmadılar
Arada bizimle gelirdi ama yeni evlerine taşındılar, gelmiyor artık.
Çok şükür kiradan kurtuldular.
Allah bize de nasip eder inşallah hayırlısı ile gönlüme göre bi ev sahibi olmayı :Saruboceq:
O kadar şirindi ki evleri bahçeli üç katlı bi ev.
Eşinin ailesinden kalma bi ev yıllardır kullanılmamış çok harapmış ama bişiler yapmışlar yepyeni olmuş ev, çok beğendim, çok şirindi. Allah ağız tadıyla yaşamayı nasip etsin inşallah :Saruboceq:
Onlarla sohbet muhabbet, yemek çay faslı derken bi de maç izleyince beyler, çok geç gittik eve.
Çok uykum gelmişti hemen duşumu aldım yattım.
Evde durumlar hala aynı...
Başkalarının yanında her şey yolunda gibi ama eve girince yabancı gibiyiz hala.
Dün gece yine günlerdir yaptığı gibi sessiz sedasız yattı ve sırtını döndü. :çok üzgünüm:
Bense yapayalnız tavanı izledim.
Sonra da uykusuzluktan bayılmışımdır herhalde, çok uykum vardı..

Bi de ilk defa diyete başlamıştım azcık kilo veriyim diye ama dün o da yalan oldu
Bütün gün elma yedim akşam gittim orada yemek yemek zorunda kaldım
bakalım bu gün başarabilecek miyim
hepi topu bi hafta yapsam yeter ya
araya ramazan giriyor ama oruç tutabilir miyim bilmiyorum malum oynak bi tansiyonum var düştümü bişiler yemem gerekiyor napıcam bilmiyorum :sm_confused:

işte böyle günnüküm herşeyin yoluna girmesini bekliyorum
evde ki huzursuzluğun bitmesini, azıcık kilo verebilmeyi, işlerimizin yoluna girmesini, borçlarımızın bitmesini bekliyorum.
ne çok şey bekliyormuşum meğer saysam daha da çıkacak bişiler
işime dönsem iyi olacak
hoşçakall :gitme:

Son düzenleme:
günnük günaydınn zemuszemus
içim kıpır kıpır günnük sanırım ben bırınden hoslanıorum :kedi:
uzun zamandır ogle arasında dısarda yemek yerken karsılastıgım bızım bankanın şube elemanına fena halde kafayı taktım.. öyle kendı kendıne gelın guvey olmak degıl onunda bı kac defa bakıslarını yakalamıstım.. en sn gordugumde dıger elemanlarla yemk yıyıyordu, benım masanın ustunde telefonumun yanında personel kartım duruyordu hemen bakmıstı (bak buda bızden der gıbı)
vee en sn bugun, az once faturaları odemeye gectım şubeye ıslemlerı yaparken sureklı sohbet havasında bısıler sorup durdu, cok tatlı cok guler yuzlu gunnukk, senı daha once gordum bı kac defa tanıyorum havaları vardı cocukta :kedi: bı kac konusma gectı aramızda gulmekten alamadım kendımı..
bılmıorum gunnuk ya cok tuhaf oldum bırden hanı zaman olur hıssedersın ya ıste bana hıssettırdı....
dua edıorum bı aksılık cıksada maıl atsam ısyerı maılınden supperrr olar gunluk yaa..
belkı suan oda ole dusunuyordur bılınmez...
hadı hayırlısı gunluk canlı canlı baglanmak ıstedım sana anlattım ve gıdıorum olursa bısıler anlatırım gene , kı olucaktır yarın cunku yenıden subeye gıtmem gerekıcekkk kaydirigubbakcemile3
muckkssss opuyorumnanaktan

sana once dun ku yasadıklarımı yazayım bugune yenı basladım:)..
dun tum gun evde kalıcam dedım bu sıralar alısverıs delısı olmusum resmen yaa bırı frenlemelı benı batacam yoksa...ev KK da olcam dedım msn de kızlarla konuscam dedım..
ıyıkı dedım ya:)..
kk gırıs yapabılıyom ama tum konular kılıtlı bende alla alla dedım mod.elif e sordum oda du bakım dedı bende bısı yok dedı..
ıyıce sınırlendım yaa nasıl olur dıye kımseye bısı olmamıs bı ben yazamıyom tum konular kılıtlı bende ozlempau mla devamlı msjlastım KK ya gırıpde yorum yazamamak ck zor yaa en agır ceza bu olsa gerek:)..banlıların halını sımdı anladım şansıma ne curly nede kazen yokkı ya ınadınamı bugun dedım hergun burda olan kısıler nerde dıye sınırden dort durdum pc basında resmen yesılım e msj attım yardım lutfen dıye sag olsun hemen tamam not aldım mod.gelınce bıldırcem dedı..
o sırada ozleme mesaj atıyom su konuya soyle yazasan yorum yaa dıye :)..
ellerım durmadı gene vallahı:)..
straw.la konusdum allahdan o geldı msn ye yoksa yerdım kafayı sanırım..
mıs kokulu cılegım yaa yakında ıstanbula gelıcek allahım yaw ıstanbulun halıne :)..buluscaz dıye heyecanlıyım vallahı hatta gece ruyamda geldgnı gordum ona sarıldım ruyamda gerce gıbıydı ya..
kokusu sıcaklıg kuban olsun pudra sekerı ona...
saha sonra markete gıttım sıgara almaya az da carda takıldım gozleme yapıyodu komsular zorla oturttular yanlarına ne olur gıtme eve dıye olmazzz dedım KK da bı modu yakalamam lazım dedım:)..
daha sonra eve geldım sag olsun derdımı duymayan kalmamıs sevgılı mune curly gorunce hemen derdımı soylemıs sevgılı curly de sıfremı degıstırmıs deneme yapmıs ve olmus..mune bana curly nın msn sını yollamıs ıletı olarak ekledım hemen curly deneme yapdım oldu bıde sen dene dedı..
denemdım denemesınede olmadıkı:KK43:.. sınırlerın tam oynadı yaa sonra kazen msn geldı hemen kazen yardım dedım..
ama gerek kalmadan curly nınd estegı ıle cozuldu..kendısıne mınnettarım bıde on yargılıydım kendısıne karsı ama yanılmısım:)..sevgılı elif yeşilim mune curly ve kazen sıze cok teskkur ederım..
destegınız ıcın yoksa ben pc yere fırlatmıs olcakdım..o sırada benı yanlız bırakmayan ozlemıme vede mıs kokulu dılegıme ıse mınnettarım zaten..sevıyom hepınızı KK dan hıc ban yememısdım sımdıye kadar ama taddım az cok allahım banlılara sabır ver :)..

Allah' ım :Saruboceq: güç ver bana sığındım sana
Bu ne dayanılmaz acı sabır ver bana
Yeter artık çektiklerim bitsin bu cezamafoldumben
Ümitsiz haykırıyorum ne olur dön bana... :Saruboceq:

Günnükçüm biraz ara verdim sana yazmaya.. Nişan hazırlıkları var. Onlarla uğraşıyorum. Ne kadar zormuş evlenmek.. Kıyafet ayrı dert bohçası ayrı bir dert. Çeyiz di eşyaydı vallahi geliyorlar bana:KK43:
Düğün salonunu tuttuk nişan için. Şimdi davetiye bakıyorum. Bir türlü beğenemiyorum -tatlicadiarzu-
Bana dua edin mafoldumben
Ama yine de çok mutluyum.. Kısa zaman sonra canımıniçiyle aynı evi paylaşacağız sengözlerimebaksanab
Neyse ben gelişmeleri ilerleyen günlerde aktarırım günnüküm şimdilik hoşçakal :)

Son düzenleme:
merhaba günlük,
hayatımdaki değişiklikleri yazmaya gerek yok,bilen biliyor zaten ama bu zaman içinde neyi öğrendim biliyor musun öldürmeyen acı güçlendirirmiş insanı.....
yaşadıklarım zordu ve hala bu zorluğu yaşıyorum ,aldığım terapilerle az da olsa kendime geliyorum ama her ay bittiğinde bebeğim olsaydı benimle 3 ay olacaktı diyorum,hem annemi hem kendimi hem çevremdekileri suçluyorum,ne kendimi ne kimseyi affetmeyeceğim,aklım başımda olsa da içimden bu çıkmayacak hiç....
öldürmeyen acı güçlendirirmiş insanı.....

ay pek hırslıyım be günlük..

ramazan geliyor dışarı çıkamıcaz ya pek sıcaklardan..

ipini koparmışlar gibi gezesim var :nazar:
Allahtan kısçem arada uyumak neyim istiyorda frenliyor beni..

yaz hiç bitmesin ya :sinifsinif:

X