Kadınlar Kulübü Günlük

selam günnüküm
tatilde n merhaba buyrunnnnnnnnn
biliyon son anda herifin köyüne gitcektik
neyse cazgırlık yapıp benim memleketteyiz :lepi:
yarın canakkaleye gecicez
melisamda iyi kocaman oldu artık kendini hissetiriyo yavrum
cok sükür hersey yolundaa :Saruboceq:

Herşey gittikçe sarpa sarıyor.. Ne yapacağımı şaşırdım günnüküm. içimin sıkıntısından duramıyorum artık. 2 gündür doğru düzgün bişi yiyemez oldum..
Dicek kelime bulamıyorum artık. Bardaktan taşan son damlaydı ve taştı.. Hiç bişey eskisi gibi olmayacak hemde hiç bişey. geriye dönüş yok günnüküm( yokkmiğdeme ağrılar giriyo KAHRIMDAN ÖLÜCEM YAKINDA HERKES KURTULUR OZAMAN.:çok üzgünüm:

senağlama​

selam günlüğüm,
şu anda tek dileğim ne biliyomusun mafoldumben
aşkımın beni aramasını ve bana ''sevemedim ayrılığı yine eskisi gibi olalım birlikte. unutalım herşeyi demesini ''
cok mu zor bunu demek yaaa anlamıyorum senağlama
gurur olmamalı aşkta. o da seviyor beni adım gibi eminim bundan,
artık kıymasın bize. güzel günler gecirelim:çok üzgünüm:. geri dösün gerrrriiiii...
Aşkımı herşeyimi geri istiyorum Allah' ım nolursun :Saruboceq:
o kadar çok özledim ki herbişeyini anlatamam mafoldumben

günlük!!!

içim daralıyor nefes alamıyorum sanki......... :çok üzgünüm:
ben napıcam hiç bi fikrim yok kendimi hiç bi işe yaramaz hissediyorum........ :çok üzgünüm:
Allah ım nolur bana yardım et nolursun yalvavrırım sana yardım et bana............... :çok üzgünüm:
şu aciz kuluna bi çıkış yolu göster ben bunalıma girmek istemiyorum........ :1no2:
hayatı dolu dolu yaşamak istiyorum....... :çok üzgünüm:
ama olmuyor çabalıyorum ama olmuyor nolur beni sahipsiz bırakma yardımını üstümden
çekme senin varlıgını bildiğim için yaşıyorum bu hayatta çünkü hiç bi anlamı yok. hayatın.....
:çok üzgünüm:

günnüğümmmŞeniz yorgunluktan ölebilirmmm :bbo:sevgilimle gezdik tozduk..cok güzeldi..cok özlemişimmmm :asigim: :asigim:güzel bi gündü..bi kadarda yoruldm..tutturdu mızıka diye..mızıka aradık kaydirigubbakcemile buldukta aldık sonundalaelaelaelaelae

yarın görüşmeye gidiyorum.. kaydirigubbakcemile2 bu iş konusund..bakalım nymiş ne değilmiş bi ögrencem..zemuszemus

busejik...
canım benim..cok güzel yazmıs repte..
pozitif düşün diye..gerçekten de kendime getirdi beni..negatif düşünürsem negatifliğ cekerim..olumlu düşüneyim ki olumlu olsun.. geçicem ehliyet sınawını.. gamyoncuiremsu

bugün İPEK ONGUN un iki kitabını aldım.. ASO m bitanem verckti ama dayanamadım aldım..saolsun güzel yürekli arkadaşım.. opuyorumnanaktan

asipigrensesimide coook öperim..cok mutlu olsun.. Şeniz Şeniz Şeniz

bugun cok belım kotu gunluk...sabahtan hastanedeydık zor geldım eve..kardesımın tahlılerı tertemız cıkıyo gunluk...kendısıde ıyı...bakalım ne olcak...sıfası allahtan...ben ıkı buklumum suan...annemınde gutrası cıktı amelıyat ol dedı doktr...benım fıtık amelıyatlıkmıs...kardesımın kolu ıkı haftaya alcısı alınıp platınlerı cıkabılırmıs...gordugun gıbı herkez hasta gunluk...buna sukur...hamd olsun...allah hepımıze herkeze sıfasını versın..ama belım bıran once ıyılessın cok kotuyum cok ya...valla gelen gıden oluyo bhugun ben hazırlıyorum annem yapıo servısı...tasıyamıyorum bıse...cok oturamıyorum cok ayakta duramıyorum...ınsallah ıgneler ıyı gelır bu sefer hepsını vurulcam yakmıyo allahtan....offf ben gdııyorum gunluk

günlükk;
hayat ne garip be.....
herkesin bir derdi var...
durur içerisinde....
herkes bi yasam kavgasıdır gidiyor...
kimisi aile kimisi sevgili kimisi es kimisi işi kimisi cocugu....
zor be günlük zor hayat cok garip
beni soracak olursan 2 gündür evdeyim....issizim yane ama mutluyum umutluyum şimdi dicenki sorular sorunlar cözüldümü yoooo hiç biri cözülmedi aynen devam artık herseyi zamana bırakıyorum....
tek duam herkes için
Rabbim herseyin hayırlısını versin ve dualarımız kabul olsun Amin

sevgılım geldı cok sukur gunluk yarında gıdıoruzzzzzz
bıraz kafa dagıtmam lazımmm cok gezcem cok eglencemmm gelcemmmm ınss
ıcım sıkılıyo be gunlukkk amannnnnn bı garıbımmmm
aglamıyorum artık o kadar cok daha ıyııyım yanı duzelme varrr kaydirigubbakcemile2
yarın olsa da gıtsemmm yaaaa :asigim: cok ozledım uyuz sevgılımııı
tartısmamız gereken bı ton konu varrrr :roflol:
ona cemkırmem gerekennnn bır suru konuuuu
tatıld eneler yapmıs vs vs bunları halletmem lazımmmmm kötükedihüso
sımdı kalkıcam dus alcam saclarımı yapıcammmm suslencem puslencemmm zemuszemus
neyse gunlugummm ben kacayımm
malıbumu da cok sevıyorummmmmm Allah ' ım yuzunu hep guldursun ınsssss:Saruboceq:

Günnüşümm sana yazmıyorum kaç gündür korkar oldum yazmaya
Neyse :1closedeyes:
Yarın olamıcam çünkü teyzoşa gidicemm belki kalırım kuzenlere bağlı
Şu kamu işi olsun artık yaa.Cumaya kadar aramazlarsa Cuma arayıp rendevu alıcammsengözlerimebaksanab
Allahım ne olur olsunn:Saruboceq:
Neyse Dİlay kaçarrr:a015:

anne baba ? nedemek?..
sabah cok yorgun uyandım boynum
tutlmus sersem gıbıydım kk baktım kızlarla az konusdum
sonra canım kardesım samet abla hadı gezelım dedı..
neden olmasın tatlım planım yok dedım..
lady sorunlarına okadar uzuldum kı elımden bısı gelememısde delırttı benı
ııyıce..herkesde ne cok dert var yarabbım nasıl sınavdan gecıyoz..
sonra buyuyemeyen bebıs aradı benı kar kotuyum gelsene dıye cok zauk bıde tam ababannemın dıbbınde oturuyo tamam canım sakın ol dedım hafta ıc gelıcem..
pc kapadım makyajımı yapdım gıyınmek uzere ıken annemle babam basladı tartısmaya gene ..susarlar dedım herdaımkı hallerı dedım susmadılar basım agırdı ..
gozlerıme bı perde geldı bıanda yeter dedım susun dıye bagırdım sanırım sesım dısarıya cıkmıs..yapmayın boşanın artık yeter dedım nedır bu dedım az dusunun evlatlarınzı dedım yaa az yanımzıda ıkı dk bırbırınızle gecının kendımı bıldım bılelı tartısmaların var ne ıstıyosunuz nee..agladım dızlerımn ustune dustum bayag agladım sonra yatak odasına gttım camdan dısarıya bakıp agladım bulutlara bakdım onlar gttıkce yaslarım akdı..ıkısıde susdular sonra samet mutfakdan bıcak almıs ve onların yanına gtmıs yeter ablamı aglattınız demıs gıdın demıs bu evden sok oldum ırden tokat yemıs gıbı oldum allahım kardesım daha 6 yasında nasıl olur bu hemen ablam onu bırak lütfen dedım yanıma geldı boynuma sarıldı sıkıca opdum onu kokladım buyuk adamım benım..abla ben arkadasıma gıdıcem dedı gt dedım asagıya gıttı annemde evden cıkdı babamda ev de kımse kalmadı tum gun susdum ve koltukda kıbırdamadan oturdum..6 da gıdıp kardesımı aldım arkadasıyla mınyaturke gıtmısler annesı goturmus arkadasının baayag keyıflı aldım emıne abla tesekkurler dedım anladım ben dedı sadece goz kırpdı..eve gelene kadar anlattı konusan agacdan basladı..sımdı uyudu onu ızlıyom hemde sna yazıyom melek o benım dunyamm arkadasım sevgılım kankam kucuk adamım..anne baba allahım haketmeyenlere nasıp etme ne olur ..ne olur..

günlük
ben iyi değilim kafamı yastığa bi koydumki yeni uyandım
uyandığımda bi şiirin dizeleri aklımdaydı hangi şiir diye düşündüm durdum buldum sonunda
şebnem kısaparmak-ayrılmalıyız..ben bu aşkı vuracak kadar güçlüyüm.. Ve zamansız gelen yarınsız bir sevgi Bi gün bi yerde ansızın biterdi..

Gidiyorum…
Gözüm arkada kalsada güçlüyüm
Güçlüyüm ayakta duracak kadar
Yarınlara bakacak, yeni sevdalara doğacak,
Ve bu aşkı vuracak kadar
Ben bu aşkı vuracak kadar güçlüyüm…

slm günlüküm,
bugün çedenemle konuştum. hihoyyyt
bebeği dünyaya gelmiş. Allah sağlıklı, uzun ömürler nasip etsin onlara...
çedenemin melek gibi kalbi var, tüm güzelliklere layık o.:asigim:
inşallah yeni bebeği ona bol şans, mutluluk getirir... :Saruboceq:
daha yeni anne oldu, bir an evvel sağlığına kavuşur inş.

Günlük shiftcan sinirlendiii onu sakinleştirmek için bak ne buldumm çokta hoşuma gitti hee bu söz kaydirigubbakcemile3

amandaa amaannn seni bizim eve götürsem gelirmisin? Pizza hutta pizza ısmarlarsam yermisin mado da dondurma ısmarlamama izin verirmisinnn?? cokacimcoook:icecream:

help me my husband hurt me kick me and ripe me i want to go back my country help me help me shiftcan(anladın sen onu) :roflol:

Günlüğümm bu gece emali ve shiftcan beni gülmekten öldürdüüü :roflol::roflol: vallahi en makbul gecede geldiler ikisidee müteşekkirim onlaraaaa sevdim sizi kızlarrrrbuyrunnnnnnnnn

dudukmakarnasi üzmesin kendini ağlamasın yeter artıkkk değmeyen biri için ağlamasınn söyle ona günlüğümmm:teselli:

asipigrenses değmesin kimse keyfine maşallah subannallahopuyorumnanaktan

kar ben onun aslan kardeşini o minik ama kocaman yürekli kardeşini yerimmmvereliniortakŞeniz

Son düzenleyen: Moderatör:
Sevgili günlük,

Bugün kızım uçurtma uçurmak isteyince etraftaki kedilerin alaycı bakışları altında bahçede bir kaç deneme yaptık.
Kızım yapabileceğime çok inanmış gözüküyordu.
Ama kıytırık bir uçurtmayı uçuramadım inanır mısın?
Allah benim müstahakımı versin günlük,ne kadar beceriksizmişim ben meğer.
Bütün bir akşamı 2 tane minik haydutun ve annemin gülmeleri eşliğinde geçirdim.
Yarın tekrar denemeyi düşünüyorum.
Başarılı haberlerimi bekle!

uykumm yoookkkkdelikafaduldeniyice sapıttım-tatlicadiarzu-gelince asker popoma şaplak indiricekkklava:hiiii:1shok:anneciimm:kedi:bu kadar geç yatıyorum die dayak yicem çok tırsıyorummdelikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…