Kadınlar Kulübü Günlük

günaydın günnükcan şafak 53kaydirigubbakcemile
dün aşkımla balayı otelimizi belirledik bu hafta rezervasyon yapacaz inşallah:nazar:
gerçi yanımda o olsun bana yeter tatil bile olmasa olur ama bi kere şımarıklık yapacas iştekaydirigubbakcemile3
evimizin de tesisat işi bitmiş günnük bi tek mutfak dolapları kaldıdelikafadulden
Allah bütün yuva kuranların yardımcısı olsun:Saruboceq:

günaydııın günlükcüm..daha yeni girdim eve:kedi:
dün gece ani bir kararla kayınvalidemlerde kaldık..sağolsun kayınvalidem bu akşam gelecek misafir ordusu için biber dolmasını ve mozaiği halletmiş bileopuyorumnanaktan
birazdan da kadın gelecek haftalık işlerini yapmaya bende direk mutfağa..
kafamda kızlarında yardımı ile neler yapacağım az çok belirdi..
ara ara uğrarım;hayde kolay gele bana..:nazar:

Günaydın günnükümm hihoyyyt
Bugün güne güzel başladım inşallah güzel bitiririm
Sabah evimden işime gitmek için çıktığımda yaşlı amcamızın suladığı çimlerin kokusunu içime çektim, pırıl pırıl güneş içimi enerji ve mutluluk ile doldurdu :asigim:
Tabii bugünün özel bi anlamı da heyecan verici
Eşimle tanışalı tam 28 ay oldu bugün, bundan 2 yıl önce hayatıma ansızın giren adam şu anda kocam
Evliliği böyle hayal etmemiştim ama her zaman güllük gülistanlık olmuyor ilişkiler
Zor zamanlardan geçiyoruz biliyorum bunları da atlatacağız
Benim için önemli olan sevgilimin bu kadar tatsız zamanlarda bile tarihe baktığında bugün ayın on ikisi biz tanışalı şu kadar oldu diye içinden geçirdiğinde yüzünde tebessümle hatırlaması aşkımızı...
Biz gerçekten çok sevdik birbirimizi, çok aşıktık..
Şimdiyse sorunlarla streslerle uğraşmaktan iki aşıktan çok iki yabancı ev arkadaşı gibi olduk mafoldumben
Acaba bir gün yine eskisi gibi birbirine çok aşık iki sevgili olabilecek miyiz?...

günlükçüm merhaba yine ben:eek:

ilk önce çok hoşuma giden bir sözü yazarak başlamak istiyorum : kadını güzel yapan ALLAH
sevimli yapansa şeytandır
(victor hugo)

eşim bu sabah bana çok güzelsin dedi ALLAH vermiş dedim gülümsedi biraz sonra kahvaltı ederken bir konuşma esnasındada sevimli karıcım dedi bende şeytan vermiş deyince gülmekten kahvaltı edemedi az öncede bu lafı bana mesaj atmış sırnaşık şey
ya insan bu kadarmı şanslı olur derseniz evet olur bennnnnn kocamın canına okurum sevimli der uyuz etmek için süslenirim güzel karım der :roflol:

günlükkkkk

cok mutluyum cokkkkkk neden mi kardeşim üniyi kazandı istediği bölüm hem de devlet üni cok korkuyordum özel olcak diye ama Rabbim dualarımızı kabul gördü...
Rabbim sana uzanan tüm ellerin dualarını kabul et Amin

herkes farkediyo günlük.
çünkü kocam yokken, canım burnumda geziyordum.
şimdi ise havalarda geziyorum.
çok şükür yarabbim.
ayrıca bi konu daha var canımı sıkan.
onu da şimdi bir derdim var a yazıcam

günlük

düzelir mi dersin aklı başına gelir mi yeniden biraraya gelir miyiz
neden benim kocam bu kadar babacı benneyaptımki

Günnük bugün senden ne istiyorum biliomusun hihoyyyt
Lady34 arkadaşımın eşinin aklı başına gelsin ve onu böyle üzmesin istiyorum mafoldumben
Yaparmısın bunu benim için günlükkk,yerimseniben
Allah'ım en büyük yardımcımız sensin sen yardım et Yarabbim herşey senin rızanla olurrr :Saruboceq:
Nolur tüm yuvalara huzur ver huzuru bizlerden eksik etme :Saruboceq:

Bende aşkımı çok seviyorum ve kredi kartı borçları olduğunu duydum,bana söyleyemediği :gitme:
Bi kere demişti borçlarım var diye sadece bir daha demedi,sordum söylemedi ben hallederim dedi.aşkım benim nasılda gururlu yaaa mafoldumben
Minik Şebeğime yardım et Allah'ım borçlarını ödesin para biriktirsin ve mutlu bir yuvamız olsun... Tabi bende okulumu bi bitireyim,sınavları kazanayım,iş sahibi olayım :Saruboceq:

Allah'ım senden yardım bekliyorum,çabalarımız verdiğimiz emekler boşa gitmesin. ılerde çok mutlu bir yuvamız olsun lütfen :1rolleyes:

Bugün ablamın görümcesi kaynanası tabiki ablamlar falan geliyooo :teytey:
Dünden beri bi sürü şey yaptık hazırlandık inşallah beğenirler :kedi:
Az sonra gelirler heralde zemuszemus

Görüşürüz günnüüğümmm opuyorumnanaktan​

günnüküm ben geldim nabıon zemuszemus
öğle tatilindeyiz şuan yimeğimi yedim anca fırsat buldum ve yazıorum
çok yoğunum günnük biri bana yardım etsin :Saruboceq:
böyle giderse haftaya mesaiye kalıcm gibi gözüküyor :bbo:

günnük işimi değiştirmek istiorum
abişimle konuştuk cnm benım bitmiyor günler sıkıldım artık diyor ama aklı bi yandan da ben de :çok üzgünüm:
taa oralardan sorup soruşturuyor benım ıcın guzel seyler yapmak ıstıo :kedi:
çok düşündüm kanka sana bi kaç banka adı vericem filanca kişiyle konuş değiştir işini diyor..
e haklı devlet bankası çekilmiyor ya baydı benı burası özel sektore gecmek ıstıorum :sinifsinif:
bakalım günnük gönderdim cv mi bi kaç yere cevap beklıorum...
gerçi kadrom gelıyormus bugun yarın ama nabım hayırlısı,kadro gelırse kalırım burda
gelmeden farklı bı bankadan onay gelırse hıc beklemem gecerım:umursamaz:
bugünlerde gundemımde bunlar var bakalım ne olucak Allah hayırlısını versın ınsallah..
tek ıstedıgım bu bırıkımle özel sektore gecmek burda ısler agır ıslıyor yukselmek maas flnn ooo ooo ooo cok calısmam gerek cok...bakalım hayırlısı...:ecrin_bebek:

gunnuk en yakın dostumun kardesı unıversıteyı kazanmıs mımarsınana yerlesıyormus cok sevındım cok cabaladı cok calıstı ve sonunda oldu.. Allah yolunu acık etsın onunda...

Günnük annem hala hasta bıde bılıyormusun kanaması durmadı hala cok kotu ya sanırım sonunda rahım alınıcak ılaclarda cevap vermıyor tedavıye mafoldumben
napalım olsun O ıyı olsun da gerısı bos olsun amelıyatını donsun eskı halıne..
cok halsız sureklı yatıo ya en cok ona sıkılıyor cnm mafoldumben
annemı arıyorum uzanıyorum dıyor, ablamı arıyorum mıdem bulanıyor uzanıyorum dıyor napcam ben bunlarla mirmirmirmir biri hasta bırı hamıle :mymeka:

gunnun sende bısı ykmu dersen sımdılık yk ama olucak gıbı ne dıyelım benım ıcın de hayırlısı :kedi:

he bıde ben bugunlrde kılo aldım galıba ama sadece göbeşimden en ufak bıseyde şişkinlik yapıo artık hıc boyle olmamıstım :bbo:

neyse gunnuk sımdılık bu kadar yeter işime bakım azcık
mucksss opuyorumnanaktan

bir kaç gündür daha iyiyim günlük ...

sorunlarımızı konuştuk özür diledii sessiz olmasını söyledim tamam dedi....

eğer ben sesimi yükseltirsem sen uyar beni diye de ekledi....

şimdilik sessizis....yerimseniben

canım günlük evdeki ses yükselmelerinden çocukların ne kadar etkilendiğini söyleyeyim ki başka arkadaşlar varsa eğer daha dikkatli olsunlar...:çok üzgünüm:

7 yaşındaki kızımın eve gelmek istememesi aklımızı başımıza getirdi bizim çocuk o kadar rahatsız olmuş ki amcasıgile gitti gelmek istemiyor telefonda konuştuk bana dedi ki kızım eve gel artık dedim 2 gündür yoksun hayır gelmicem ben burdan babaanneme geçerim dedi neden dedim siz evde bağırıyosunuz benimde canım sıkılıyo gelmicem dedi:1shok: bu akşam babası almaya gidecek ben de en sevdiği yemekleri yapıcam tatlı yapıcam kuzuma :asigim:hafta sonuda kuzenleriyle havuza götürücem sözüm vardı yerine getirecem:lepi:demek ki kendi sorunlarımızla çocuğumuzu boğmuşuz çocuğumuzu:nazar: düzelticez günlük eşim de ben de kararlıyız biz bu dünyada kimin için yaşıyoruz tabiki çocuklarımız içinvereliniortak

saçlarımı boyaatmak istiyoooruummm ama annemm bana diyoki kızım 3 ay içinde çok yıprattıın saçlarını bi kere açtırdın iki kere boyattıın bayramda boyat bari bi ay daha dursundiyor ama ben kahverengi saçlarımı özledim ama ya :S Hemde gittikçe açıldı rengi saman rengini anımsatıyor birde karameli... Diplerim bi parmak çıktı diplerim olmasa belki boyatmayı düşünmek istemezdim ama çok durdum açık renkle çook yeter bu kadar ben doğal halimi istiyorum:) yok yok bayramı beklemicem ben:)

Sanırım bugün hayatımın en mutlu günlerinden günlük...

babacığımın çok istediği bir şey gerçekleşti... Üniversiteyi kazandım... Hemde gelmesini hiç ummadığım ve çok istediğim bölümü... Arel Üniversitesi % 50 Burslu ıngilizce Türkçe Çevirmenlik kazandım...
Sabahtan beri rüyada gibiyim... Çok mutluyum çok... Rabbim utandırmasın, daim etsin inşallah... Babacığım sen göremedin ama cennetten bana el sallıyorsun çok mutlusun sende biliyorum...

ah günlük ah felaket şekilde dışarılara çıkıp alışveriş yapasım var ama ben evin içinde bile dolanamıyorum mafoldumben oğluşlarıma ciciler almak istiyorum almasamda bakıp herşeyleri ellemek istiyorum ama maalesef adım atacak halde bile değilim ağrılarım var :sinifsinif: neyse hayırlsıı artık ruyamda yaparım bende alışverişimi napıyım kaydirigubbakcemile

günlük rapten doğum günümü kutlayan tüm arkadaşlarıma çok teşekkürlerimi sun emi
çok özledim onları burayı 15-20 gün sonra gelcem inşallah
ama sen nasılsın dersen
beni boşver günlük çok sıkıcıyım çok
dayanamıyorum gücüm kalmadı artık
senağlama

sevglmn kardesını askere ugurladık dün,babasının ışı şehır dışında ama o da gelmıştı bırkaç gün önceden.o da oğlunu uğurlamaya gıttı.hepımız otogarda beklerken ben,sevgılım,kardeşı,onun nışanlsı vs.babası beyfendı dar paça sıyah bınıcı pantalonu ve şıle bezımsı şeffaf turuncu ağırlıklı boncuklu bır gömlekle çıkageldı.her zamankı gıbı bızle konuşmak yerıne,kendını övmeye vs başlad.yok üstü açık arabayla gelmışler,alı (alı poyrazoğlu!) onun gömleğını çok beğenmış,yok ıstanbulda 5 kısı gel burda ış açalım demış.ne gelın adayına ne de gelın aday adayı olan bana hal hatır sorma ıhtyacı hıssetmedı.varsa yoksa kendısı.burdan kendısıne seslenıorum

üstü açık araba dersın senın mı kı? karın arabasını sattı senın borcunu ödemek ıçın.yerı geldı oğlunu tefecılerle muhattap ettın,senın ıçın bılmem kaç yüz mılyar ödedı oğlun gece 12lere kdr çalştı.en son da bırıkmış 30 mılyarı vardı en son onu verdı,neden?sen kardesınle ış aç,ış yürümeyınce ayrılırken lanet olsun de 200mılyarın altına ımza at dıye!kardesın ogullarını öldürmekle tehdıt etsın dıye! oğlun 5 senedr borç ödüyo neden?sen metresıne ev aldın dıye,onun çocugunu koleje verdın dıye! neden?sen kımseye sormadan dükkanlar açtın dıye,kaparken de bı el atın dedın dıye.

sen amelıyat olman gerektıgını öğrendıgın zaman hıç kımsede para kalmamışken,arkadasım arkadasım dedın sahıbı,lüks özel hastanede yattın,yıne özel ama uygun bır yerde yatabılecekken.senı zıyarete geldıgımde her zamankı gıbı kendınden bahsetmekle mesguldun ,bana benden çok para alamazlar deyınce,keşke en azından konuşsaydınız yatmadan dedım.nıtekım en sonunda hastaneden 10 mılyar bırakıp da çıktın,oğlunu borç almak zorunda bırakarak,aynı amelıyatı yıne ıyı bır yerde 2-3 mılyara olmak varken.

küçük oğlun nışanlanırken,nışan alışverışının sabahına kadar para bekledıler senden,vermemek ıçın çok kıvrandın ama olmadı,sen kı sen kazandıgınla evının kırasını bıle vermedın,sen evın babası omadın hıç..

nereye baksam bır pıslıgın çıktı,heryerden.herkes senın arkadasın dı mı? arkadasım dedıgın adam yüzümüze bakmadı hedıye vermeye yollattın bızı son günümdü ıstanbulda gıttık yıne de...

ne dıyım sana kım sana ne desın,sen kı dıger nışanlı ogluna ben evlenırken kımse yardım etmedı ben de etmem kendınız edın dıyen adamsın,benım bıtanem senın zevk-ı sefanı ödemek ıçın mı dogdu?uçkurunu ödemek ıçın mı doğdu?sen 3 kere arabasını sattırdıgın kadını aldatasın gezıp tozasın,o da ödesın dıye mı doğdu.O kadın da bu yasında gece 11e kdr çalışsın da sen ye dıye mı dogdu?

Ama Allah büyük adamı böyle prostat yapar ışte,ışın komığı ıse hastane masrafının ucu yıne benım sevgılme dokundu!!!

Ohhh bee rahatladımmmmmdelikafaduldendelikafaduldennaniknaniknaniknaniklaelaelaelaelaehihoyyyt

aslında o kadar da kotu bır gun degıldı .. sabah yıne erkenden kalktım geldım eczanemı actım temzlıgımı yaptım fln hersey guzel gderken bırden aklıma yıne o geLdı..ßasladım aglamay degmez bılıyrm ama elımde dıl engel olamıyrm kıme anlatsam kızıyr nerden buLdn dyr .. ama onalr benm onla onun benle neLer paylastıgını bılmıyrlar . ozellıkle aßlam o bence bıran once evlenmelı .. herkes senı cok ıyı anlıyrm dıyr ama kımse bnm ıcımdekı kopan fırtınadan hberdar dıL bu ıLıskıden snra cok degıstım artık ben ne ondan oncekı betulum nede onunLa yasayan betulum .. bambaska bırseymıs sevmek megersem anlamıyrm nedn...bbana onca verdıgı sozler bı tarafta dururken .. onca kurdugumz hayaller varken nedn yoLun yarısında braktın benı ... hıc mı sevmedın hıcmı ozlem edın ınsan sevmese bıle gecmısı olan bı ınsanı hıc ozlemezmı hıcmı aklına gelmıyr bu kdr tasmıydı senın kaLbın... bılmıyrm kı ben senın neyını boylesıne bı tutkuyla sevdım..​

günler mi kisa günlük,yoksa ben mi cok hizli yasiyorum anlamadim!!
sabah bi kalkiyorum,bi bakiyorum aksam olmus bile..
yaptigim ne var??
inan bana hiccccc...
böyle olmucak günlük,acilinden toparlanmam gerek artik..
bu monotonluk beni delirtiyor..
birde bas agrilarim gecer insallah artik...biktim yemin ederim ya...mafoldumben

günnük.. Şeniz
güzel haberlerim var.. kaydirigubbakcemile
sanırım o bunalımlı günler bitio.. :eek:
bugün bi yarışmayı kazandım..ödülüm hediye çeki..cok sevndm.. :lepi:
iş görüşmeside tamamlandı.. :CüvCüv:
cuma başlıyorum sositososito
dondurma tanıtımı yapcam..satış destekleyicisi olcam cokacimcoook
ona göre tişört ve bandana verdiler bize..onları giycez.. opuyorumnanaktan
tam 1 ay calıscam..Rabbim bana dayanma gücü ver.. :Saruboceq:
inşallah her şey cok yolunda gider.. :Saruboceq:
sonra alcagım paraylada kendime ciciler alcam zemuszemus zemuszemus
pek sana ugrayamicam..ama salı günleri tatilim..bol bol çene çalarım senlee :1rolleyes:
direksiyon sınawımlada saatler cakişmicak gibi..inşallah işe geç fln kalmam :Saruboceq:

umarım herkesin işi en az benimkide kadar yolunda gider..

asipigrensesimi öperim cookk Şeniz Şeniz

X