Kadınlar Kulübü Günlük

günlük sen biliyorsun sıkıntılarımızı,belirsizikler acaba ne olacak nasıl olacak...Allaha sığınıyoruz en büyük Allah biliyorum...Rabbim sen varsın... hani derler ya küllerimizden doğuyoruz.bizde öyleyiz günlük bizde öyleyiz.​

En son yazdığım ne varsa hepsi hepsi gerçekleşiyor günlük..zemuszemus

Bu hafta Sonu tatile gidiyoruz ve 1 ay kaydirigubbakcemile5 Kızları herkezi çok özleyeceğim ama çok çok güzel olacak inşallah herşey :Saruboceq:Zira bu dombili halimle sıcaklar hiç çekilmiyor..Dedikleri çok doğruymuş yaz hamilelği çok zormuş ama olsun varsın bebeğim iyi olsunda :Saruboceq:
Dün bütün gün denizdeydik Allahım o suyun güzelliği tarifsiz..Ve gidip kalacağımız yerle anlaştık 1 ev ötesi zaten arkadaşlarım yazlığı buda çok iyi..Oğluşum havalara uçuyor eh buda çok normal rahat rahat bisikletine binecek oyunlarını oynayacak ve serin serin denizde evde oturacak..

Eşimde işyerinden gidip gelebilecek bu en en ennn güzeli benim için hep sağlıkla gitsin gelsin kazasız belasız inşallah :Saruboceq: opuyorumnanaktan

Geldiğimde 8 ayımıza girmiş olacağız inşallah ...Sonraki planım Yağmurum için hazırlıklara başlamak olacak 2 ayda herşeyi derler toparlarım ....
Bu hafta hazırlıklarla geçer günlüğüm c.tesiye kadar inşallah hayırlısı olur ve çok çok eğleniriz kaydirigubbakcemile5

Günlük yine moral sıfır.
Bu kadın benden ne ister anlamadım, sanki ben onun stres topuyum herşeyden bir halt çıkarıp sarmayı başarıyor.Rabbime sığınıyorum o da veriyor ama kadın yine yapacağından geri kalmıyor. Dün gece kızımın doğum gününü kutladık daha doğrusu çalıştık
Kadın ne yaptı etti geceyi rezil etti bana. Allahım tez zamanda onun aklını başına getirsin anlasın artık bazı şeyleri, iyiyi doğruyu:Saruboceq:
Bir oğlu bir kendisi gün yüzü göstermeyecek bunlar bana.
Ama Rabbim çok büyük günlüğüm.
Kesin akşam eve gidince kavga var bıktım artık ama yapacak ta bir şey kalmadı ki inceldiği yerden kopacak, inşallah kadın akşama sarmaz bana.:Saruboceq:
Böyle nasıl yaşanır be günlük nasıl:a015:

Son düzenleme:
günnükk :1rolleyes:

naber :kedi:
ben mi şey iyiyim galiba ya -tatlicadiarzu-
hafta sonu naptım biliyon mu kaydirigubbakcemile
balkona bile zor çıktım cuma eve girdim ptesi evden çıktım
sen bu 2 gün naptın evde sor
hiç bişi yapmadım :smiley-cool:
sadece ctesi 9 da kalktım öğlene kadar cam sildim yer süpürdüm sildim ortalığı topladım banyo wc sildim sonrası değme keyfime lost izledim :smiley-cool:
evde oturmaya ağlardım ne ka keyifliymiş be yaşasın tembellik :lepi:
kocemde aç kalınca yemek yaptı oh be dünya varmış :roflol:
ama bu bi seferlik yoksa dekmü yicem :ecrin_bebek:
haftaya yazlığa kaçıyom çok şükür yarın annemler dönüyor Allah izin verirse

bu ka işte -tatlicadiarzu-

öpirem herkeşleri

Git sen de git unut beni
Git sen de git herkes gibi
Bir büyü bir lanet bu
Bitmedi ömür boyu
Galiba sevilmeyi hak etmedim

Bir ben miyim yenilen kadere
Bir ben miyim bana hükmediyor
Hiç hatrım geçmedi mi bir kere
Yine bir bana zulüm ediyor

Benim adım aşk benim adım yalnızlık
Dik yokuşlarla çevriliyim
Benim adım aşk benim adım ayrılık
Olmazlara meyilliyim

Günnüküüüüüüüüüüümmm

Özledim nen sana yazmayı haftasonu yazamadım hatta kkya bile gelemedim kii :gitme:
Cuma ve ctesi gecesi kayınvalidemlerde kaldık
malum kolu alçıda haftaiçi kızı yanında ama hafta sonu evine gitti mecbur biz gittik kaldık
evleri çok sıcak yaa iki gece uyuyamadım hiç dünde geç yattım evi toparladım duş aldım derken
yien uykusuz ve yorgun bi şekilde işe geldim
neyse pazar günü de küçük görümcem geldi bebesiyle onlar gelince de biz çıktık dedemlere gittik bahçede oturduk
eniştemin her pazar olduğu gibi mangal partisi vardı süperdiii zemuszemus
sonra da koca bi haftasonunun ardından evimize gittik :jeyyar:
vee yine yeni bir haftayla işteyimm saat iki olmuş inanmıyorum ben hala öğle yemeği yemedim :bbo:
hala rapor almadımm aman Allahım ne kadar yoğun bir güüünn :gitme:

Sevgili Günnük.....
Biraz evvel annemle konuştum kuzenlerle konuştum bizi çağırıyolar gelin artık diye.
Ablamın Çarşamba günü ODTÜ ye gitmesi lazım tez için.Sanırım perşembe günü tatile gidiyoruz delikafadulden regl de olmadan gidiyim bari.:1rolleyes:

Annemi çok özledim yaa tel ile konuşurken ağlayacaktım zor tuttum kendimi.Annemden hiç bu kadar uzun süre ayrı kalmamıştım benmafoldumben
Neyse son 3 günkaydirigubbakcemile5
Hade Dilay kaçar günnüşümmm kaydirigubbakcemile3

ben bu kizi ne zaman yataga atinca oynayip oynayip uyuycak bilmiyorum
kucagimda uyuyo yataga atiyorum uyaniyo aglasin uyusun diyorum dayanamiyorum cok agliyo...isimi yapamiyorum kendime bakamiyorum ilgiyi hep kendinde istiyo bacaksiz cok zor yorucu ama cok zevkli...allahim herkese nasip etsin herkese tattirsin :Saruboceq:

günnükümm günnükümmm çok mutluyumm ama çok yoğunummhihoyyyt
tipik pazartesi yaşıyorummmm
haftasonu full evdeydimmm bolbol dinlendimmm keyfim geldi iş yaptım sora yattım hep öle geçti tüm günümzemuszemus
kocamda havusa gittii arkadaşıylan ben gitmedimm nasılsa 10günümüs kaldı
sora ver elini bodrummm:lepi:
akşama kayınvaldeme gidicesszemuszemus
yarına kocamın maçısı var kıslarlan takılırımm zemuszemus
öle işte günnük
bide "nazar_boncuğunun kızısını ham yapmak istiyommm bennŞeniz
üstten bakıyo bana onun o simsiyah saçlarını verene kurban olayımm çok ballı

Merhaba günlüğüm;

Ctesi sabaha karşı 4 gibiydi sanıyorum, uyandık ikimizde, ağladık, ağladık, ağladık. Uzun uzun birbirimize baktık, gözyaşlarımızı sildik. Dokundum ona günler sonra. Anladımki yapamıyorum onsuz. Tat almıyorum hiçbirşeyden.

Anladımki seviyorum onu.

günlükçün naber
iznim bitiyo günlük yeni ve yeniden iş hayatı beni bekliyor olacak son bir günüm kaldı
dün aşkımla çok güzel bir gün geçirdik.bana ne kadar değer verdiğini birkez daha gördüm kızıyorum falan ama çokta seviyorum onu.sabah işe gitmeden beni kocaman öptü
bende bugün ona onun sevdiği şeyleri yapıyorum
işte böyle günlük

savruluyorum çaresizce..
bi mucize bekliyorum hayattan
içim acıo
hak ettiğim bu mu benim..
biraz şans istiyorum hayattan
yoruldum çünkü..

günlük demin kız arkadaşımla msn de yazıştık
yanlarında stajer muhasebecilik yapan kız cağız konyaya düğüne giderken ailesi ile kaza yapmışlar hepsi ölmüş
arkadaşım çok üzgün bende fena oldum...
17 yaşındaymış daha,arkadaşım 2 yıl üniversitede okurkenki maceralarımızı anlatıyormuş ona hep,o da Üniversite okumak istiyormuş :1no2:
tanımıyorum ama çok üzüldüm :çok üzgünüm:
arkasından yasin okuycaz...:Saruboceq:​

gunlukkkkk naber...ıkı gundur ıgne olmuyorum ya agrım vaR...
dunaksam guzel gectı yorulmusum ama ya..sabah yagmur cıglemesı sesıyle uynadım...tam uyumalık hava vardı bu sabah...carsıya gttım geldım...hava cok sıcak degıl nemlı amna guzel esıyo yıne..belkı kefkene gdııcez buaksam..daha bellı degıl...
ya bı tuhaflık var yıne ustımde gunluyk..uyumakmı ıstıyorum yoksa yorgunmuyum yoksa mutsuzmuyum neyım analamdım..ama bı tuhafımm

moralım bozuk yıne esımle kavga ettım galıba ayrılıcaz bu sefer artık bıtsın de o da ben de acı cekmıyelım artık herkese mutlu numarası yapmaktan bıktım usandım artık
gelse barısmak ıstese bılıyorum yıne barısıcaz ama sorunlarımız devam edıcek
ınsallah ne arar ne sorar da o bıtırmıs olur
ama vıjdanım cok rahat ben evlılığimi kurtarmak ıcın
herseyi yaptım olmayınca olmuyo ıste
annemler falan cok destek oluyo ama
yıne de uzuluyo ınsan
bı de annemle konustum eger ayrılma durumu olursa ünıverstıye baslamak ıstıyorum
annem tam destek ama babam sorun cıkarabılır gıbıme gelıyo
benım bu donemı kolay atlatabılmem ıcın kendı cevremden bıraz uzaklasmam lazım hem okumus hemde uzaklasmıs olurum
allah ım bı hata yaptım karsılıgını cok acı öduyorum ne olur sen bana yardım et
sen benı kotu ınsanlarla karsılastırma
bılmıyorum ne olucak ama yıne de herseyın hayırlısııııı

Günlük canım sıkkın
regl olucam cok gergınım cok duygusalımm her an patlamaya hazırım
su sıralar cok mutsuzum hıc bısey benı kolay kolay mutlu edemıyoo
4 gundur sevgılımı gormuyorum dogru duzgun konusmuyoruz bıle belkı gunde 10 dkmafoldumben
cok ozledım ben onu yaaa nedendır bılmıorum ama ona sarılıp saatlerce aglamak ıstıyorum gunluk her seyee herkesee off kotuyum bu aralar yanı anlıycagın
aslında ıyı gıbıyım dısardan ama ıcım de ne fırtınalar kopuyo bı bılsennn . . . .
belım agrıo karnım agrıo off bugun de teyzemle teyzemın dukkanı ıcın mal aldık beraberrr
kazıklanıyomuz ne gunlukk her sey toptan alınca ne kadar da ucuz beeee
neyse sabah 8 den aksam 5 e kadar dolandık zaten regl olcam her yerım agrıoo ıyıce hasat oldum anlıycagın demın sevgılım aradı amannn ev pesındee
sureklı baska bı evden bahsedıoo walla sıkıldım hee ona da evıne de ev arkadaslarına da baslıycammm offf bu ne beee bı tane ev arakadası bulmus kendınee cevre baya genısss
sımdı onlarr beraber ev tutarsaa ev kesın arkadaslarıyla dolup tasarr offff offf kızlar falan da gelır sınır olurum ben sımdı heee
neyse sımdı su an bunları dusunemıcemmm
hee bu arada gunun en guzel haberı bı yerden aradılar yarın gorusmeye cagırdılar 12 de gorusmem varr nolur herkes bana dua etsın ınss kabul ederler benıııı zemuszemus
sımdılık bu kadar gunluk gıdıp bıraz uyumam lazımmm yoksa bırılerıne catıcam en olmadı sevgılımı arayıp sınırımı ondan cıkarıcammm
malıbuma cok selam sole gunluk cok opuyorum onu

merhaba günlükcüm.
hemen yazıp cıkıcam.
babamız dogum hediyesi olarak elektrik süpürgesi aldı.hihoyyyt
buda nerden cıktı dıyeceksın.kaydirigubbakcemile3süpürgemiz bayagı bır yıpranmıs ve eskimişti.oda bunun güzel bir hediye olacagını düşündü sanırım.

İlk kez ben olmadan bırsey almaya karar verdi.cok hosuma gitti.
güzelde temizliyor.

oglusun sarılıgı iyice gecti cok şükür.bugun annemle yıkadık misler gibi oldu.
şimdi uyuyor heran uyanabilir.:ecrin_bebek:

tomurcuklar acmaya basladı sanki..opuyorumnanaktan

inşallah hersey zamanla yoluna girer günlükçüm..:Saruboceq:

:gitme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…