Kadınlar Kulübü Günlük

N'aber kız günlük?????

Ben sıkıntıdayım yine, of değil af allahım afffffffffff...............
Acayip canım sıkılmaya başladı şu iş mevzusuna, kimseye çaktırmıyım diyorumda, yavaş yavaş eteklerim tutuşuyo, napıcam ben, napıcam??? aklım durucak yaaa...

Cumartesi dışarı çıkarken evde unutmuşum telefonumu, evden çıkarkende son konuşmamız oldukça uzaktı. Hep dua ettim; Allahım eğer hakkımıza hayırlı olucaksa, eve gittiğimde aramış olsun, diye... Belki saçma ama tüm hafta buna benzer durumda hep böyle dualar ettim ve hep gönlümden geçen gibi oldu.

Ayyy bilmiyorum yaaa, kafamı karıştırdı, allak bullak oldum ben, iş konusu zaten canımı sıkmaya başladı.

Napıcam ben günlüğüm, sen söyle ya, konuş bi ya, susmaaaaaaaaaaaa

mafoldumben

acayıp sıkkınım gunluk cok hemde ya..nıye dersen ıste derım..sebepsız ..sıkılıyorum ıste...asglamakta ıstıyorum...öfff....kendımede cok kızıyorum...bazı seyler bıran once olsun ıstıyorum...gormek ıstıyorum dunyanın adaletını gormek ıstıyorum...hıc bıse olmamıs gıbı olmalarından nefret edıyorum...sınırlenıyorum kzııyorum...ofkelıyım...cok gerılıyorum bazen...bugun gecen senenın gununu yasadım galıba...oyuzden bole oldum herhalde...nasılken nasıl oldu...hayat cok garıp...gecen sene suan ne duygulardaydım sımdı hangı duygulardayım...aglamıcam ıste.....................

bugun kardesım bızım ıcın ozledıgı ıcın aglamıs...esıyle tatılşden geldıkten sonra yazlıklarına gttıler...ılk defa bukadar ayrı kaldık bırbırımızden...sızı cok ozledım dıyo...yarın gıdıcez 2gun yokum sanırım gunlukcum...gelşır glemz yazarım sana...

çok kırgın,üzgünüm..hazmedemiyorum bunu..:gitme:
o ciğeri 5 para etmez iki kişiyi güldürdü ama beni çok kırdı..mafoldumben
zor affedeceğim bu kez..:a015:

ınsan aynı anda hem mutlu hem de mutsuz olabilir mi ?
Belki tam mutsuzluk denemezde huzursuzluk diyelim.
Neden ?
Ortada belirgin bir sebep yokken neden böyle hissediyorum ?
Beni çok seven benimde aynı şekilde onları çok sevdiğim insanlar var hayatımda.
Yalnız değilim,birçok şeyimi paylaştığım benim için çok değerli insanlara sahibim.
Durum böyle olunca kendimide çok değerli hissettiriyorlar bana.
Ama eksik olan bir parça var işte.
Ben o eksik olan parçayı çok iyi biliyorum,sende çok iyi biliyorsun günlük..
O yüzden hiçbirşey tam olmuyor işte,yeri dolmuyor,o eksikliği hep hissediyorum.
Mutluyum ama bir yanım eksik olarak..

Birde şu anki ruh halimi anlatan şarkı,yazmadan edemedim..

çok parçalandım...
parçalandıkça çoğaldım diye inanmazsam
nasıl yaşarım, nasıl yaşarım
bir gün daha bitti...
ama yarın yeni birgün diye inanmazsam,
bu da gelir geçer diye inanmazsam
nasıl yaşarım, nasıl yaşarım, nasıl yaşarım
her şey insanlar için
görmek öğrenmek için
bazen zor da olsa
her şey insanlar için
umut doğurmak için
hayatla seviştim...
hiçbirşey boşuna yaşanmamıştır diye inanmazsam
uyuyordum...
gözüm açıldı uyandım diye inanmazsam
bu da gelir geçer diye inanmazsam
nasıl yaşarım, nasıl yaşarım, nasıl yaşarım
her şey insanlar için
görmek öğrenmek için
bazen zor da olsa
her şey insanlar için
umut doğurmak için
hayatla seviştim...

kabus gibi gecen bir haftasonundan sonra bugün muhteşemdi,
hala da öyle..
eltimin yüzünden 2 gün suratına bakmadım eşimin.
cok kızdım,cok kırıldım.

neyse hatasını anladı ve söz verdi bir daha daha dikkatli olucak.
ve akrabalarını mutlu etmekten önce,birinciliği kızı ve ben olucaz.
zaten doğrusu da bu değil mi?

ah öyle temzi yürekli büyük gönüllü ki kocacım,
bazen herkesi birden mutlu etmek istiyor.
en azından niyeti iyi biliyorum.
ama yine de konunun içinde eltim varsa asla kendime hakim olamıyorum.
oysa onun niyeti yeğenini mutlu etmekti.

öff neyse :bbo:

bu gece süper başlangıçlar yaptık.
her akşam da yapıcaz.
hayatımızda mutat yaptığımız şeylere güzel şeyler ekleme kararı aldık dün akşam.
bu akşam da start verdik.
çok güzel oldu:asigim:
iinş devam edebiliriz.

Allahım ne olur yuvamdan huzuru hiç eksik etme.:Saruboceq:
çünkü ben kocamı çok seviyorum....

Dün geceki yağmur ne değerliydi güllük. Öyle şeyler verdi ki bana tarifi imkansız... Balkonda, esen rüzgarın kucağında yağmura bırakılmış çıplak ayaklarımla, günü karşıladık her zamanki gibi kafamda düşüncelerim ve ben.. Oturup düşünmeyi, özlem duymayı seviyorum sanırım güllük. Artık hayal kurmasam ya da kuramasam da düşünmek güzel şey.
Bilmem belki de bu hiç geçmesin istiyorumdur. Mayhoş meyvelerin ağzımda bıraktığı tadı sevdiğim gibi, bu hüzzam tadı da yüreğimin hoşuna gidiyordur belki de.. Belki bu hüzünle oluyorumdur ya da olmaya yaklaşabilmek için başlangıçtır bu tad. Belki de bu kadar gerçek dünyada nâ-mümkün dediğim şeye ulaşmak içindir hepsi. Eminim ama hepsinin bir sebebi var. Ya ben göremiyorum ya da çok geleceğe ait sebepler. Bir gün karşıma çıktığında, umarım gülümseyerek demek bu yüzdenmiş diyebilirim Fatih hocam gibi...
Ve sen sebebime sebep olan, iyi ki sebebimsin.. ıyi ki Sensin sebep olan.
Bir gün bırakıp gitmemesi için dua ettiğim bırakıp gitse bile beni sebebimle gurur duyacağım. Ve umudum o gidene kadar olacak ama Sen'den değil, Yaradan'dan...

sadece saatler kaldı günlüğüm
heyecanlı değilim, garip bir haldeyim
ilk defa ameliyat oluyorum bir garibim :roflol:
inşallah döndüğümde sana güzel haberler veririm :Saruboceq:

son 2 gün tahmin ettiğim kadar yorucu geçmedi...aksine çok güzel , eğlenceliydi...ama sonu da biraz buruk....parrrrr :gitme :mirmirmirmir
güle güle canım benim.... yolu açık olsun....

ya günlük ben neden her yolculuk arefesinde ölmüş bitmiş yorgunluktan bitap düşmüş bir halde oluyorum..
eziyete dönüştürmeyi nasıl beceriyorum anlamadım gitti tatlı telaşeyi..
zaten belimin ağrısından gebermiş vaziyetteyim bir de o halde çarşıya gittim sıfır uykuyla hemide..
öldüm tabiki ama alıcak bikaç şeyim vardı onları hallettim en azından ama bir de bana sor halimi..
eve geldim geleli toto yer görmedi..ütü yemek derken bir de kocişe mama hazırlama faslı..
ben yokum malum adam evde tek olacak açlıktan ölmesin diye bidünya hazırlık yaptım ona..
valizimi de topladım erkenden ardıdnan bir çamaşır faslı daha..ayy yeter vallahi öldüm ya..
uykum var uyuyamıyorum çünkü yatamıyorum hatta oturamıyorum..
ayakta durmak biraz unutturuyor agrımı ama o zaman da yorgunluktan ölüyorum..
inan nasıl büyüyor yol gözümde koca valiz nasıl taşıcam alana kadar inan bilmiyorum..
hayırlısıyla varaydım memlekete tek parça halinde..
ay söylemeyi unuttum ya ben yarın sabah erkenden kargalar bişeyini yemeden gidiyorum..
epey olamıcam buralarda bakalım fırsat bulursam girerim belki oralardan da..
zaten bu hafta ya hayatıma sihirli degnek degecek ya dipdepresyonlar..
körolasıca sınav tam tatil zamanımda açıklanacakmış bakalım sonumuz nolacak umudum da yok gerci..
hakkımda hayırlısı demekten baska carem yok ama bunu da hazmetmek zor..
neyse çenem düştü mevzu sardı uzadı ben kacar..sen de arkamdan bakar öylece:))

yapıdım dedıgmı..
ve hayata karsı 1_1 olduk..
eh golu bu sefer ben attım..
kabul edıyom havalı ukala bırı oldum ama golu attım demekkı kural buymus..
benım sevgımı ınsanlıgmı ıyı nıyetımı kullandırmıycam artık..
eskı kar yok!...
yapdgm ıyılıkler yettı sıra ukala olmakda..ozaman can daha az acıyo..

Çok moralim bozuk sinirlerim acayip gergin.Her an herkese patlayabilirim!Günah keçisimiyim ben! Çok pis küfür edicem şimdi zor tutuyorum kendimi!

cok moralim bozuk :çok üzgünüm:
kizim canim oldu olali esimle birbirimizi yiyoruz hep azar hep kavga senağlama
sebepde hep kizimizdan oluyo...ya aglatma ya birazda sen bak hic yardimci olmuyo senağlama azda ben dinleniyim yatiyim yok butun gun aksama kadar ayaktayim hic beni dusunmuyo biraz daha boyle giderse evlilik salanir bu gidisle...dayanamiyorum....senağlama

Günnüşüm benimde canım çok sıkkınmafoldumben
Bir an önce babama kavuşmak istiyorumsenağlamasenağlama
Ölsem de kurtulsammafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

iyi geceler günlükkk nedense içimde adını koyamadığım bir sıkıntı var..herşey üstüme gelmeye başladı aldığım nefesten bile sıkılır durumdayım.ne oluyor bana anlamıyorum senağlamaçok mutsuz ve huzursuzum.eşim bi yandan ailem bir yandan kafam allak bullak hep bir düşünce içindeyim beynimi kemiriyor bu düşünceler.Rabbim yardım etsin bana umutsuz vakayım mafoldumben

Günaydın pembişim opuyorumnanaktan

Uykusuz bir gece çok şükür sona erdi.
Uyuyamadım bir türlü, sağa döndüm, sola döndüm, ama bir türlü uyuyamadım.
Heyecanlı da değilim aslında, ama neden böyle oldu bilmiyorum fisfisfis

Saat 7'de yola çıkacağız, bari internete gireyim de vakit geçsin dedim.
O kadar güzel yürekli, iyi insanlar var ki KK'da...
Ne zamandır iyi dileklerini, dualarını benden eksik etmeyen arkadaşlarıma çok teşekkür ederim opuyorumnanaktan
İnşallah güzel bir ameliyat geçirir, ağrısız saatler atlatırım.
Geceden beri yumurtalığım da ağrıyor.
Durdu durdu bugün regl olası tutmaz inşallah kaydirigubbakcemile

Duamı ettim bol bol, içim rahat o yüzden.
Sadece babacım için üzülüyorum.
Ameliyat parasını bulmak için çok sıkıntı çekiyor görüyorum.
Ben kendi paramdan vereyim diyorum, üzülüyor bu sefer de.
Ben varken sana düşmez diyor.
Ama günlerdir çektiği sıkıntı zaten trilyonlar ödense geri getirilemez.
Vardır bunda da bir hayır değil mi pembişim ?
Allah razı olsun annemden de babamdan da...
Allah başımdan eksik etmesin onları :Saruboceq:
Yeri geliyor bozuşuyoruz, ama ailem onlar benim.
Onlar da pek heyecanlı görünmüyor.
Hiç ameliyat lafı açılmıyor evde.
Biraz garip geliyor bana ne yalan söyleyeyim.
Belki beni de heyecanlandırmamak için konuşmuyorlardır CADIARZU

Erkek arkadaşım mı desem, eski erkek arkadaşım mı kafamçokkarıştı
Ayrılığı bile konuşamadık şu telaşeden.
O benden daha heyecanlı.
Onu sakinleştireceğim diye ben kendi heyecanımı unuttum kaydirigubbakcemile3

Hadi yeter sabah sabah bu kadar çenemin düştüğü.
Yavaş yavaş hazırlanayım ben.
Dua et pembişim benim için.
Dua et fındık bir burun, sağlıklı bir vücut ile döneyim geri :Saruboceq:

Beni özle anacım
:eek:

uyuyamadık günlük iyileşemedik iyice şiddetlendi gribim. ateşim yükseliyor boğazım felaket burnum akıyo gözlerimden yaşlar geliyor bugün hafiflese bari şu grip dayanamıycak gibi oluyorum. şimdiye kadar bi sürü kez grip oldum ama hamileyken daha kötü oluyormuş :KK43:

günaydın günlüğüm bugün tohafım sebepsiz yere ona aklımdan şiirler geçiriyorum be onu unutamadım sadece alıştım onsuzluğu çok çok özledim onu çok merak ediyorum bazen arayım diyorum ama arasım ne diycem nişanlısının halini hatrını mı sorcam erkekler neden bu kadar adi günlük seni seviyorum unutamam diyen adam ayrılalı 3 ay olmadan başkasıyla nişanlandı be günlük elimde olmadan aklıma geldikçe ah ediyorum ve şuanda aklımdan yine ah ediyorum diyorumki beni ömrü boyunca unutmasının nişanlısının gözlerinin içine baktıkça ben geleyim hayatı boyunca huzuru bulamasın benim canım nasıl yandıysa onunki iki katı yansın ben ona başından dedim bitecekse hiç başlamasın diye bundan sonra kimseye inamıycam hani bir söz vardı keşke çokcuk kalsaydım dizlerimdeki acıyı en büyük acı sansaydım diye bu gün o söz dilimde büyüdükçe dertlerde büyüyır halbusiki ne hallaerm vardı büyüyecek istediğim işin başında olacaktım ama olmadı günlük şu anda bir işçiyim ne istediğim yerleri gezebildim ne sevdiğim olabildi ne çok istemiştim üzüldüğümde omzuna yaslanacaktım ağlayacaktım o beni saracak koruyacaktı ama olmadı be günlük mutlu bir yuvam olmadı acı hayatım acısı artarak devam ediyor yüzüm gülmeyecek ağlıyorum be günlük canım acıyor

özledim
özledim işte seni vefasızım bana baktığında içimi eriten bakışlarını ban bakan o gözleri baktığında sana kızmasını bu kadar kısa olduğunu bilseydim sevgimisin her dakkimı senle geçirirdim bana gözlerini ayırmadan bakmana bende sana saatlerce bakarak karşılık verirdim utacımdan kızmazdım bu kadar kısa süreceğini bilseydim ben seni özledim vefazım nerdesin bitanenin cnazı çok yanıyor

günlüküm günaydınnn opuyorumnanaktan

şöyle bir geçmişi okuyım dedım ama ne yalan soylıyım bıraz pısman oldum içim burkuldu herkesler mutsuz herkesler sıkıntılı :sinifsinif:
umarım bı an once herkes eskı nesesine kavusur :Saruboceq:

Günlüküm hatırlıyormusun sana en sın 17.07.2009 tarıhınde yazmıstım bugun tatıle cıkıorum 27.07.2009 tarıhınde burda olucam guzel haberler getırıcem sana demıstım ya dün fısatım olmadı şim yazıorum sana zemuszemus

tatılım guzeldı yanı bekledıgımden de guzel gectı desem yeridir hihoyyyt
tam 10 yıl sonra ınsanın dogdugu yerlere gıtmesı ordakı akraba tanıdık ve kuzenlerını gormesı cok guzlmıs coğu benı tanımadı cok degısmıssın diyip durdu sanırım gerçekten değişmişim :1rolleyes:
sn bıraktıklarında yaramaz ufacık bır kızdım yerınde duramayan cenesı düşük bir kızz anammm hele avaz avaz şarkı söyletmelerı ykmuuu :sm_cool: hala soyluyomusun dedıler yk dedım buyudum artık :mymeka:

dedemı gordum gunluk cok zayıflamıs cok hasta benı tanımadı bıle mafoldumben
oysa torunlardan en cok benı severmıs sımdı herkes anlatıyor eve gıtmeden mutlaka bıze ugrar aburcuburları bırakır bı guzel severmıs benı.. ama tanımadı ıste mafoldumben yaşlılık boyle bısı sanırım ya cok cokmustu cnm dedem mavıs gozlerıı ufacık olmus hatırladıgım eskı dedem gıbı bakmıodu mafoldumben neyse gunluk napalım ınsanlık halı hepımız bı gun ole olmıycakmıyız sankı :sinifsinif:

gunlukum neyse duygusallık yapmıyalım uzun uzun yazmak ıstıorum sana ya ıcımden gelıo napım...
memleketımdekı bankamızın şubesıne gıttım aman Allah'ım ne guzel bır şubemız varmış herhelde subelerımız arasında en guzel sube benım memleketımdekı subedır..
muhtesem bır tarıhı bına dayanamadım cektım fotograflarını kaydirigubbakcemile3 ama Mardınıme de bole bı bına yakısır dımı zaten heryerı tarıh kokuyor evlerı tastan eşsiz bı goruntu şubemızde bole olsun yanı kaydirigubbakcemile3
mesaı saatı bıtmıstı ıcerde personelımız son ıslerını yapıodu dayanamadım gırdım ıcerı guvenlık gıremezsınız mesaı saatı dısındasınız demezmı :eek:klava: ben dedım gen. mud. gelıorum tatıl amaclı buradayım subemıze ugramak ıstedım dıyıncee :mymeka:
buyrun lutfen kusura bakmayın dedı :dilcikar: gırdım ıcerı tanıstım hepsıyle teker teker bı guzel caylarını ıctım :kahve: gelırken cektıgım resımlerı mesaı arkadaslarıma gosterdım onlarda en az benım kadar begendı be gunluk a.s

neyse asıl konuya gelmek ıstıorum sanırım bn aşık oldum :sinifsinif:
o kadar dersen asık olmak ıstıorum dıe sonunda olursun ıste :nazar:
gunlukum oda benı evıo senden daha cok hatta dıo ama ımkansız gıbı bısey bı maceraydı bıttı ıste.. aklım orda kaldı ama mavış maviş gözlerini ne güzel kaçırıodu ben bakınca :asigim:
şuan gorusuyoruz tlflasıoruz kolay kolay kopucak gıbı degılız ama olmaz ıste bılıorummafoldumben
sanırım sureklı ozledım sevıorum dedıgım laleme cok benzıo dıe bole baglandım.
ondan cok daha efendı cok daha tatlı desem abartmıs olmam herhalde...

napalım gunluk dedım ya olmayacak duaya amın denmez:sinifsinif:
guzel bır maceraydı ve bıttıı :emir_bebek:

X