Kadınlar Kulübü Günlük

Sevgili Günnük ben geldim nassın bakalım.
Sevgilimi bayağı süründürdüm artık tamam sen haklısın ben haksızım pişmanım dedirtene kadar ohhh canıma değsin yalvardı yakardı sanırım iyi bir ceza olmuştur.:mymeka:
Yüz vermeye gelmiyooo.:umursamaz:
Ama ben yine mutsuzum içim daralıyo havalarda berbat kış ayında gibi aynı.
Neyse Dilay kaçar artıkk:a015:

Sevgili günlük,
Bugün belki de bizim için bir dönüm noktası..Bugün Allah tarafından bize mucize gibi verilen bebişimizin inşallah kalp atışlarını duymaya gideceğiz.Lütfen dua et bize günlük.Bebeğimi almasınlar benden...Çok ama çok üzülürüm,ağlarım,dayanamam onsuzluğa.Hayatımı bir anda değiştiren varlığı almasın kimse benden...
O kadar heyecanlıyım ki...Şuan kalbim ağzımdan çıkmak üzere..Nasıl dayanacağım ben bu kadar saat..Doktordan en ufak bir olumsuz söz bile duymaya hazır değilim şuan.Yalvarıyorum bebeğimi benden alma Allah'ım..Bu mübarek Cuma gününde senden tek dileğim bu...
:Saruboceq:

günnüküm selam sana

bugün yolculuk var tatile cıkıorummm..
aslında pek tatıl denemez annecımın sonuclarını hala alamadık umarım kotu bısı cıkmaz:Saruboceq:
bu telaşın içinde ne tatılı olabılırkı :sinifsinif:
olsun be gunluk 1 hafta kafamı dinliyım..
şubesiz müşterisiz 1 hafta düşüncesi bile yetio insana :sm_cool:
cok cabuk gecıcek dımı gerı donusu ıskence gıbı olucak :çok üzgünüm:
uzunnnnnn yıllardır yaklasık 11 yıldır gormedıgım akrabalarımı kuzenlerımı gorme fırsatım olucak
bu arada ınsallah dıorum hayatımın aşkıylada karsılasırım bellı mı olur :1rolleyes:
coookkk istiorum şöyl içtennn birini sevmek guvenmek uzun zaman oldu yettı kafamı dınledıgım azcık hareket ıstıorumm :sm_cool:inşallah gunluk hersey guzel gecerde 27.07.2009 sabahı sana guzel haberlerle gelırımmmm
hadii baş başşş opuyorumnanaktan​

selam günlük
içim acayip daralıyor ya
birden çok iyiyken birden çok kötü oluyorum
27 temmuzu bekliyorum günlük
dananın kuyrugu bakalım o zaman kopucak
ya cok iyi olucak yada çok kötü
herşey aslında ikimize bağlı
ama ikimizinde haberi yok hesapta
çok karışık işler günlük
çabuk gelsin 27 temmuz

günaydın günlük

Dünde bahsettiğim gibi geldim taze haberlerle..
önce tatilimden bahsedeyim sana..
Pek tatil denmez ama olsun...
Kısaca tatilimi anlatıcam güynük....

29.06.2009 -06.07.2009
Kayınpederin köyündeyiz..
Hava İstanbula oranla doğal olarak serin tabiii...
Bu hafta pek köy işi olmadığı için kayınvalidem badana yaptı,tabe bende ona yardım ettim...
Yardım dediysem 2 cam sildim,yerleri sildim...
Tatilin ilk haftası çok kayda değer bir şey olmadı...

06.07.2009-13.7.2009
Tatilin ikinci haftası
yavaş yavaşta olsa köy işi,tarla işi başladı...
Biliyonmu güynük ben fasulye topladım tarlada,her sabah erken kalktım,yemek bile yaptım biliyonmu...
Evet bende çok şaşırdım kendime..
Meğer pek bir hamaratmışımda haberim yokmuş...

09.07.2009

Tarla işi,ev işine ara veriyoruz eşimle..
Beraber Edirne ye doğru yol alıyoruz..
Evden çıkış saatimiz 10.30,varış saatimiz 12.40..
Nihayet Edirnedeyiz...
Hemen abdest alıp Mimar sinanın güzel eseri Selimiye cami indeyiz...:asigim:
Aman Allahım gözlerim kamaşıyor adeta,her m2 si ayrı güzel,ayrı tarih kokuyor...
Ben en çok ters lale yi merak ediyorum..
Hani Selimiye camiinin meşhur bir ters lale hikayesi varya,işte ona ismini veren laleyi merak ediyorum...
Küçük bir çocuk yaklaşıyor yanıma ;
abla,ters laleyimi arıyorsunuz diyor..
evet canım,nerde biliyormusun demeye kalmadan çocuk..
Gelin abla ben göstereyim diyor...
Selimiye camiinin tam ortasında bir çeşme var hani,namaz kılınmayan bir bölüm var hani işte orada.
(Müezzinler Mahfeli'nin kuzeydoğu yönünde; köşedeki mermer ayağında, Bir küçük terslale motifi bulunur.(alıntıdır))

Böyle el ile dokununca kabartı şeklinde..
Hemen farkediliyor zaten....
:asigim:

Günaydın günnüküm;
Benim yolcu sabah 7 de gitti:çok üzgünüm: 1 saate kalmaz orda olurlar belki.. kaç saat sürüyo bilmiyorum:çok üzgünüm: bugün çok erken kalktım bundan olsa gerek kendime şaşırdım oda şaşırdı ama çaktırmıyo :ecrin_bebek: Bugün günlerden hep perşembe sanıyodum meğer cumaymışkaydirigubbakcemile2 oyüzden azcıkın sevindim :jeyyar: pazartesi diil pazar akşamı dönüceklermiş o yüzden tatil az bi zaman :jeyyar: neyse günnüküm hayırlısıyla gidip hayırlısıyla gelir inş. Şeniz

günlük geldi yine senin işe yaramayan dostun sırdaşın.......
ne yazacagımıda bilmiyorum içim daralıyor hemde nasıl biliyormusun...........

kalbimi sanki biri sıkıyor avcunun içinde nefes alamıyorum....... :çok üzgünüm:
bu gece yine uyuyamadım
arada daldıp gibi o zamanda saçma sapan rüyalar bi rahat yok bana uykuda bile günlük.... mafoldumben

bu gerizekalı bilidende nefret ediyorummmmmmm.........

Son düzenleme:
selam günlük neler oldu bir bilsen kocamın beni aldatığını düşünüyordum ama delil yoktu dün onuda buldum msnede sevgilisiyle konuştum bütün yalanlarını anlatım günlük ya ben çokmu safım kızı bide teseli etim çok genç bir kızcağız ona çok yalanlar süylemiş yaşını bile gizlemiş ben o kızcağıza kızmıyorum evli olduğunu bilmiyordum diyo kamerayı açtı hüngür hüngür ağlıyordu çok üzüldüm bide günlük bana güleceksin ama kız çok çirkindi kilolu kocaman bir şey ben 3 çocuk doğurduğum halde kilolu değilim bakımlıyım bu kadar olayın içinde bakımımı ihmal etmiyorum etrafımda adım süslüye çıktı vala
kadın yeryerde kadındır kocam beni aldattmış ben süsten bahsediyorum kafamı dağıtmak için inan kalbim acıyor sabaha kadar uyuyamadım 14 yıl emek verdim 3 tane pırıl pırıl çocuk doğurdum karşılığı bu işte nankür bu erkek mileti daha çok şey süylemek istiyorumda terbiyem bu kadarına müsade ediyor

günlük ben neden bukadar salağım.neden hep başkalarını dşünüyorum
"ay o nasıl acaba, iyimi , mutlumu?"
bırak onları yaaa
galiba beni sen paklamıcaksın.ben bir derdim var a gideyim.

günnüküm beklenen gün geldi.... gidiyorum....
yarin sabah kahvaltimi hayirlisiyla izmirde yapicam...
yarin yarin diye diye geldi iste o gün...
icimde bir burukluk var ama ne oldugunu henüz anlamis degilim....
beni sevindiren tek sey lanet olasi proje ve bazen beni cilgina ceviren isimden bir ay olsada kurtuluyor olmam...
tabi geri döndügümde beni yine bunlar karsilayacak ama olsun ben birgün bile bunlari düsünmeden gecirmeye bile hasret kalmistim....
aslinda anlatacak bir kac seyim var ama bosver...
neyse sana ve tüm kkya hoscakalin kendinize cok iyi bakin demeye geldim....
ben yarim bir sekilde izmirime kavusmaya gidiyorum...
herkese selam olsun....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…