Kadınlar Kulübü Günlük

Hanımlar,
burası doğum günü gibi özel günlerin kutlama topiği değil,
Doğum günü topiğimiz hali hazırda mevcuttur,kutlamalarımızı o topikten yapalım.
Günlüğü ise amacına uygun kullanalıma.s

neden büyütüyorum ki gözümde günlük!

neden yıpratayım ki kendimiii,
belkide yılların birikimimi bu .....................:eek:klava:

günnüküm
bu akşam canım arkadasım gelecek uzaklardan opuyorumnanaktan
uzun zamandır görüşmemiştik cok özlemiştim :kedi:
hafta sonu gezip tozucaz :lepi:
senelerdir sesini duymadığı m baska bir arkadasımla da konustum
evlenmiş ve bana yakın bir yere tasınmış
kader kısmet işte
birimiz anyada birimiz konyadaydık kim derdi ki ilerde yakın olcaz opuyorumnanaktan
kızçemde iyi debelenip duruyo :emir_bebek:
anasını mutlu olduğunu hissetti opuyorumnanaktan
ben artık kaçıyom günnüküm eve gidip daha yemek yapıcam cokacimcoook

bugun mıros bız de evlenecek oda ayın 1 ınde evı ıcın alısverıse cıktım benı mafettı valla banyo yapıp cıkmıstım kurudukca saclarım kabardı kabardı papaz gıbı oldu yaaaaaa berbat oldu allahtan sımdı geldık eve hemen düzlestırıcem allahım nıcın benım saclarım papaz gıbı:KK43:

merhaba günnüküm
işte bu sefer mutlu haberlerle geldim sana opuyorumnanaktan

bugün doğum günüm ve deeee bebiş geliyor sanırım sabah silik çizgiyi gördüm
hala inanamıyorum
ben anne mi olucam şimdi Allah ın izniyle :asigim:
Rabbim e şükürler olsun.. ne kadar şükretsem az...

Rabbim hayırlı uğurlu eylesin inşaallah... isteyen herkese en hayırlısından nasip eylesin

ahh ahh gunlugum
bugun cuma gunlugm cok severım cuma gunlerını bıde yarın tatıle cıkıyorum avsa ya gıdıyorum 1 hafta gezım eglenıyım ya dımı hakketım artık bugun gorumcemın dogum gunuydu gıdemedım mesj cektım off off daha eve gıdıcem keke borek ıslerı var yengeme yarım hadı bakalım bır hafta osnra burdayıM

günnükümmmmmmmm
herkes evleniyo nekadarr güsel bende tekrar evlenmek istiyorumm sevgilimlee:asigim:
bugün kömürprensesin düğünü oluyoo allahım ona uzun ömürlü mutluluklar nasip etsin inş:nazar:
şeker leblebimde pazargünü yarın kınası var az önce vedalaştık onunlaaa
onada sonsuz mutluluklardiliyorum herkes mutlu olur yuvasında inşallahh:nazar:
bi süre sıkılıcam sanırsam arkdaşlarım hep gidiyolar :nazar:
bu hafta kömür yok şeker yok gülşen göksenin herkes tatile gidiyooo
sanırım en sona ben gidicemmm:gitme:
sezonu ben kapatıcam olsun napimmm:1rolleyes:
bu hafta full yamur yağdı trabzondaa çok boğucu bi hava var ama yağmurda var hava kapalı sanki yaz bitti gibi
tam güneşi gördüm ohhhh dedim derken bu hafta hep kapalı olması canımı sıktı umarım pazargünü açar
yarın yine işşş c.tesi günler içalışmayı hiç sevmiyorum ama mecbur napimm
pazargünüde eşimin şirket arkdaşının düğünü var hemde sabah 11de
mecburen gidicez çok ters bi saat ama napalım
sorada hava güsel olarsa denize gideris diyorum:icecream:
birazdan çıkıcam bi kaç işimdaha var onları halledim
iyi akşamlar pembişimŞeniz

Günnüküm canıımm ben geldim;
Çok sevinçli bi haber aldım hemen yazmak istedim yoksa içimde kalacakzemuszemus
Ablam hamile dört gözle cinsiyetinin belli olmasını bekliyorduk o gün geldi çattı..
Herkes ERKEK beklerken meğer bizim bebikimiz KIZmışşşş ayyy ayy nasıl sevindim anlatamam teyzesinin kuzusu kızmıs onu böle süslemek istiyorum sıkıp öpmek istiyorum yaa poposunu ham yapmak istiyorum opuyorumnanaktan

günlük bugün sana ikinci gelişim sıkılıyorum çok küü durumdayım günlük kocam işden gelecek yüzünü dahi gürmek isemiyorum ah annem memlekee olmasaydı anneciğime kaçardım biraz rahadlardım şimdi yapayanlız pc başındat boş boş ekrana bakıyorum içim daralıyor yok olmak isdiyorum alıp başımı kimsenin bilmediği bulamıyacağı bir yere gidmek isiyorum acaba o kızda yapıkları için üzgünmüdür günlük bak yine başkalarını düşünmeye başladım kafam karma karışık ne yapacağımı biliyorum aslında ama zamana ihiyacım var biraz daha sabır eninde sonunda ben bu adamdan BO ŞA NA CA ĞIM budur işe niyeim

Senden nefret ediyorum bazen biliyor musun ?
Hayatımda bu denli söz hakkın olduğunu düşünmenden nefret ediyorum.
Duygularıma saygı duymamandan, her şeyin seninle ilgili olduğunu düşünmenden nefret ediyorum.
2 senede neler oldu, neler yaşattın bana bir Allah bilir.
Ne annem, ne babam, ne arkadaşlarım. Bir tek Allah...

Sinirlerim harap oldu, kalp hastası oldum, geleceğimle iligli bir ton fırsat kaçırdım, hayatın tadını alamadan geçti günlerim...
Yaptığım hatalar, üzdüğüm, kırdığım insanlar...
Gecelerce ağlamaktan şişen gözler...
Yenilen kazıklar...
Hiçbirini unutmadım.
Yaşadığım sürece de unutmayacağım.

Nefes aldığım her an, bana yaptığın kötülükleri hatırlayacağım.
Yemek istediklerinin üzerine tuz biber olsun bunlar.
Bu yazıları asla göremeyeceksin, içimdeki nefreti, kini asla bilmeyeceksin.
Hayatta en büyük kötülüğü sen yaptın bana sen.
Bütün bunlara izin verdiğim için kendimden nefret ediyorum.
En az senden nefret ettiğim kadar...

sefgülü günlük
dün tp bebe için tedaviye başladık,haydi hayırlısı.muyenede biras canım acıdı ama napalım...

sonra kocamla attık kendimizi güzewl izmirin sokaklarına....ne güzel bir şehirsin sen izmir....

meğer ben gezmeyi severmişim de haberim yokmuş....kordonda faytona bindik,çok romantikti...
çimlerin üstünde yürüdük....biraz alışveriş yaptık....
valla çook güzel bir gündü,harikaydı....
valla irenbe bahane, izmirde gezmek şahanezemuszemus:lepi:

Dalgalar durulmuyor güllük.. Sussam susamıyorum, konuşsam yüreğim batıyor kaburgalarıma sanki.. Bugün Sirkeci'ye gittim. Zavallı ben... Durdumm durdumm saatlerce o köşe başına baktım çevredekilerin bana zavallı dercesine bakışları altıında. Umurum mu? Değildi tabi, olsa orada işim ne ki? Sonra Hocama gittim. Sabret evladım dedi. Bugün okuduğum hadis-i şerifi hatırlattı bana '' Kul sabırdan daha geniş bir rızık ile rızıklandırılmamıştır.'' ıçim darlanıyor, duvarlar üzerime geliyor sanki güllük bazen. Bazı sabahlar gün ağrırken uyanık oluyor ve hava hiç aydınlanmasın hep o serinliğinde ve hafif pembeliğinde kalsın istiyorum. Ay parlarken hafif aydınlanmış havada sadece düşünmek düşünmek düşünmek ve ağlamak isitiyorum hıçkırıklarımın duyulamayacağı yerlerde..

Geçen gece Özcan Alper'in Sonbahar filmini izliyordum. Filmde Yusuf ve Cihan karakterlerinin bir konuşmalarını sadece kulaklarımla değil yüreğimden de duydum gerçekten. Yusuf üniversitedeki kız arkadaşını sordu Cihan'a. Cihan da evlendi O, 2 tane çocuğu var şimdi dedi. ıçi ürperdi o anda Yusuf'un sanki. Garip oldu. Ben de öyle oldum o anda çünkü. Bundan 4 yıl sonra bu cümleyi duyabileceğim aklıma geldi ve 'nasıl dayanacağım buna?' diye sordum kendime. Dayanamam güllük ne şimdi ne 4 yıl sonra dayanamam. O anda ağlamaya başlamışken durduramadım kendimi, filmin kalan kısmı ağlamamla geçti zaten. Bu yüzden karar verdim güllük bu şehirden belki de bu ülkeden gitmeliyim okulu bitirip de... O'nun yaşadığı yerlerde yaşamak çok zor inan bana. Biliyorum saçmalıyorsun diyeceksin ama yemin ederim ki ben bu şehri O'nunla tanıdım güllük! Sana yemin ederim ki O'nunla tanıdım! Hayatıma değer verdiğim insanları hep sayesinde sokmuşum bugün fark ettim Hocamla konuşurken. Birinin sana bu derece hatırlatılıyor olması adalet mi sence?

O'nun kokusunu duydum bugün sanki çıkacakmış gibi hissettim bir köşeden. Heyecanlandım birden acaba gerçekten buralarda mı diye... Sonra sinir oldum. O'nun kokusunu O'ndan başka kimse süremez diye içten içe kızdım karşımdakine saçma bir şekilde. Öyle bir şey ki bu güllük aklına varsa bunu yaşayamıyorsun, bunu yaşadığında aklını kullanamıyorsun. Bilmem belki sürekli aklını kullanmaktansa bunu yaşayıp da aklını değil de yüreğini kullanmak daha iyidir. Mazoşistim belki de kim bilir!?

Son düzenleme:
Çok kötüyüm günlük...Büyük gündü bugün güyaaa.Maalesef doktor acı gerçeği söyledi.Baktık ki...Bebeğim yok.Sadece kesesi var.Allah'ım neden böyle oldu.Çok kötüyüm hem de çoookkkkmafoldumben Pazartesi vedalaşıcam..Pazartesi kürtaj olup ona veda edicem:gitme:Bebeğim içimde olmasa da onu hiç unutmayacağımmafoldumben

jazmin geçmiş olsun canım üzülme işallah bir dahaki aya hazırlıktır bu bir dahakine daha güzel tatlı br bebişin olur.. hayırlısı olsun üzülme biliyorum çok zor allah yardımcın olsun cnm...
mrb günlük seni ösledim :pP dermişim yedinmi gıcık :))
neise gelelim bugüne bugün iyiydi güzeldi kocişimi çok seviyorum günlük tartışsakta birbirimizi yesekte çok seviyorummm... şükür Rabbime kötü bişey olmadı bir günü daha geride bıraktık.. şükür Rabbime bugünkü güneş'i ve ay'ı görebildik..Rabbim bir an önce bebişimide göstersen bizlere.. 24 temmuz büyük gün günlük o gün belli olacak herşey işallah bu sefer kavuşacağım bebişime...
Allah'ım ne olur bu mübarek cumanın ve peygamberimizin yüzü suyu hürmetine dualarımızı kabul et bebişimizi gönder bize......... (amin amin amin )...
kib günlük başka bişey yok bildiğin gibi işte :))

sevgili günlüğüm,
bugün seninle ilk buluşmamız....
hayatta hiç birşeye kolay ,sahip olamadım bugüne kadar,
ine çıka,zorla oldu herşey...
halende böyle sürmekte,başkalarına kolayca gelen şeyler bana sanki hayal gibi...
çok düştüm,çok kanadı yaralarım,döktüğüm gözyaşlarımı silecek bir tek insan bile olmadı yanımda çoğu zaman...
iyilik yapıpta kötülük bulmadığım insanda olmadı bugüne kadar,
onlar adına hayaller kurdum,mutlu olsunlar istedim,ama hiç karşılıklı olmadı bu duygular,hep platonik iyi niyetler taşıdım ben...
kandırıldımda,ezildimde,
yalnız kendimle ilgili sana bir sır vereyim,benim bir huyum var...
hiç pes etmiyorum,istiyorum,yürüyorum,karınca adımlarıylada olsa...
küllerinden doğmak varya,bende durum hep böyle....
bugünde bunların muhakemesini yaptığım bir gün oldu,
umarım yarın daha güzel şeyler paylaşırım seninle...
fazla yüklendim bugün sana farkındayım...umarım koştuğumu,çok çok mutlu olduğumu yazdığım günleri yazarım sana...

merhaba günlükcüm.
hemen bırkac satır yazıp cıkıcam.
3 gündür hastaneydik günlükcüm.biricigin yine sarılık degeri arttı.mafoldumben
hastanede kalınca düşüyor,eve gelınce yükselıyor.
ALLAH ım ne olur yardımını esirgeme.minigimin biran önce iyilesmesını nasıp et ALLAH ım.
keske onun yerıne ben hasta olsaydım.senağlamakan alınırken öyle cok aglıyor ki...
icim parcalanıyor,canımdan can gidiyor.annelık dedıklerı bu olsa gerek.mafoldumben

bütün bebişler saglkla büyüsün.annelerde bebeklerde hiç üzülmesin..
pazartesi günü tekrar kontrolumuz var inşallah tekrar yükselmez.:Saruboceq:

:gitme:

Son düzenleme:
günlük
ben geldim hemde ne gelme sevinçden havalara uçuyorum şu anda.bugün kocişime bebegimizin olacagını söyledim ya suratındaki şekli o anda görmeni çok isterdim şaşkınlık sevinç korku hepsini bir anda gördüm nasıl bakıyordu anlatamam.çok sevindi hemde çok.şaşkınlıgı geçince sarıldı öptü beklemiyordum ama çok sevindim dedi.bense kaç gündür kendi kendimi boşuna yiyip bitiriyormuşum.ben zaten demiyormuydum sana bir tane daha olsun diye bak Allah sesimi duydu bir tane daha gönderdi dedi.ya nasıl mutluyum anlatamam.aldır filan derse diye nasıl korktugumu söyledim aşkıma oda bana saçmalama istemesem bile aldırmana müsade edebilecegimi nasıl düşünürsün dedi.ya ben kocişimi acayip çok seviyorum 10 yıl oldu ve ben hergün onu yeniden tanıyor yeniden seviyorum.ve yine birkez daha iyikide aşkımla evlenmişim diyorum.:asigim:
ya birde etraftan kim ne derse desin kafana takmıcaksın kimse benim ekmegimi vermiyor ben onların ekmegini veriyorum dedi.aşkım benim ya herşeyin farkındaymış megerse bunuda bugün anladım valla.Allah ım mutlulugumuz hiç bozulmasın ne olur yuvam hep böyle huzurla dolu olsun inşallah.çok mutluyum günlük çok 3. bebişimde ugurlu gelicek bize biliyorum.:emir_bebek:
Allah ım böyle mutlulugu herkese nasip et ne olursun.:Saruboceq:

nasılsın gunlukcuk...
bugun karfdesım hastaneden eve cıktı..maslalah ıyı...ama kolu alcıda ıste...platın takıldı...kac ay durcagı bellı dgeıl...hayrlıısyla kurtulsun ınsallah...canım benım ya sımdıde platını cıkartrlarken narkoz vermıcekler dıye uzulyuo ...ben bayılırım benı bayıltsınlar ole alsınlar platını dıyo....onun planını yapıo ...cocuk ıste ya daha kucuk..evınde kucugu ..bıraz mızmız:))canını yaktı bos yere bızıde uzdu...
olacak varmıs yıne ıyı kurtulmus..dustugu yerı gorduk...bı kırıkla yırtmıs resmen...belı kırıla bılırdı dar taslık bı yere dusmus...ve bı sırada tas orulu ıyıkı eblı kafası denk gelmedı ...allaha sukur..
bu aksam arkadasım annesı komsular dunurumuz cok gelen oldu..ben yıne kostrmacayım...bı otobus ınsan gelcektı gelıcez dedıler ama nedense gelmedıler belkı yarın gelırler..ıyıkı bu aksam gelemdıler valla cok kalabalıktık...allah eksık etmesın...
bende de sag tarafımda bı agrı var bel fıtıgımmı yokluyo bılmıyorum...ayakta cok kaldım bu ara amelytta beklerken faln..ınsallah agrım olmaz ya..off kotu oluyo....bu aksam cocukluk arkadasımın mahallede oyun oynadıgımız bı erkegın dugunu vardı ne nısanına ne dugunune kısmet olmadı...bıde bı kız arkadasımın kınası vardı bu aksma oda olmadı..cok ıstedım onu gelınlıkle gormeyı ama olmadı ıste kısmet olmayınca olmuyo...
zaten kızın dedeıs olmus 7 sı dun aksamdı kına oynamalıydı ıptal etmısler yarın nıukah var...onada gıdemem annem anlız basa cıkamz evde...bole ıste gunluk ..plan yapmıcaksın allah nasıp ederse dıceksın...herseyın hayrlısı olsun once saglık

X