Kadınlar Kulübü Günlük

günaydın yafrum,
insanoğLu ne garip warLık ya....bundan tam bir hafta önce,sewgiLim bana geri dönsün artık bekLemekten sıkıLdım vs diye ağLıyordum..son bi haftadır beraberiz,şimdi de neden bana mesaj atmadı diye kendi kendimin canını sıkıyorum..
sana döndü işte daha ne istiyorsun a gerizekaLı...zır zır ağLadığın günLeri ne çabuk unuttun...
ama o da çok dengesiz yaaaaa..tam bir 2zLer burcu örneği..bi gün fırın gibi,bi gün buzdoLabı gibi..
beyaz eşya dükkanı mı açsak ne :p
üf taam iğrençti biLiyorum.. :KK70:
ha bu arada ayın 29 unda bi bankada staja başLicam sırf adanada kaLmak için çünkü niyeeee sewgiLİm oLcak odun da gitmicek bi yere...öğLe tatiLLerini beraber geçirsek ne güzeL oLur...zaten benim banka kendi oturduğu ewe de çok yakın beLki kaynanama öğLe yemeğine giderim
kaydirigubbakcemile3
gidip kahwaLtı yapayım hade baş baş...

Günlük..

Tek Kelime.. Kırgınım..
Hiçbişey Gelmiyo İçimden..Nefret Ediyorum Herşeyden..
Sorunlarla Mücadele Etmekten Yoruldum..mafoldumben
Sevgilim Dahil Kimseyi İstemiyorm:1closedeyes:

gunluk, dun benim doğum gunumdu ve ben 30 yaşına girerken kanser testi yaptırdım

6 tane genital siğil, rahimde yara, kist, ağır enfeksiyonum varmıs

dr. bugune kadar nerdeydin dedi, ben de hiç farkında olmadığımı söyledim,

smear yapıldı, sonuç haftaya belli olacak, bir hafta uyku yok bana

günlük kızlara söyle, mutlaka rahim ağzı kanseri aşısını yaptırsınlar, jinekoloğa düzenli muayene olsunlar

Günlük,

Hafta sonu kayseriye gidiyoruz, inşallah çok güzel geçer
ama aklın pazartesinde

şu umudumda olmasa
herşeyin hayırlısı

slm günnük,
bugün bir sürü iş var günnüküm yaa gel bana yardım ett evde de durmak istemiorum tam 1 hafta oldu dışarı adım atmayalı bugün yaa pöffff...bir sürü çamaşır var yıkanacak onları makinaya atmak için bile yerimden kalkmak istemiorum ütüm var bi dolu ütümü mecbur yapmak zorundayım hastane çantamı hazırladım bi nevresimim eksikti onuda yıkadım ütüleyimm tmm bugün iş yapayım bariii zaten ev çok toplu gibi bide elimden tuz koyduğum baharatlık bi düştüü amannn heryer tuz oldu porselen kırıkları oldu allahtan ocağımın camı kırılmadı çünkü ocağın üstüne düştü tamm ama allahtan bişi olmadı gidimde toplayım oraları by:a015:

Son düzenleme:
yine ben,
sana yazdıktan sonra teLefonuma baktım,bi tane mesaj geLmiş,''günaydın aşkım''diye..
hemen cewap wermedim tabi aradan bi 5 dk geçti öyLe yazdım ben de :)
şimdi de napsam diye düşünüyorum dışarı çıkmak için çok erken ve de çok sıcak öffff adana'nın sıcağı da hiç çekiLmiyor..
yarın yazLığa gidiyorum,ama gitmek istemiyorum..bir hafta aşkımsız napacam ki ben orda,o da burda bensiz ne yapacak...
beLki yanıma geLir hafta içi bir gün...
üff kardeşim geçicekmiş pc'ye...
görüşürzzzzz

evet günlük.ilk kez yazıyorum sana.
şöle bi son günlerde olanlardan bahsedeyim.
annem kemoterapi almıştı.zorlandık birz ama şuan bomba gibi maşallah.çok çok iyi.
hatta akşama kuzenime kız istemeye gitcekler.öbür kuzeniminde düğününe bile gitmeyi düşünüyo bu pazar yani.
geçtğmz pzrtsi festival başladı. annemde iyi oldğu için bizi evde tutmuyo.her akşam dışardayız.2gün boyunca tiyatro vardı ama beni pek açmadı.fena değildi yinede.ama sözlümle olunca onu bile takmıyorum.
bu akşamda konser var.yine gidicez.kıs isteme olayına ben girmiyorumda.
dünki tiyatro ücretsizdi.akşam eğlenceleri konserleri falan antik tiyatroda yapılır bizim.ve oraların oturma yerlerini az çok herkes bilir.merdiven tipindedir yani.
gittik gönlümüzün beğendiği, en güsel yere oturduk.başkanın arka sırasından biyere oturduk.
bnm işyerinden bi bayan arkadaşta orda görevli.neysem bu geldi yanımıza dediki " ya çok pardoon güsel yerleer dolmadan başka biyeree geçermisiniiiz.burası PROTOKOOOL" dedi.sözlümün tepesi attı tabe konuşma tarzından dolayı.bedava günde PROTOKOL de neyin nesi oluyo dedi.bizim bayan arkadşn konuşmasıda bi tuhaftır kelimeleri uzata uzata konuşur. "başkaanın emrii vaarr,misaafirii gelceekmişş" dedi. sözlümde "gelsin knd kaldırsın ozaman" dedi. tabi ben pek hazır cvp olmadğmdan kesin kavga edecekler bunlar dedim.sözlümde çok sinirlidir.neyse ben arkadan işaret ettim.tamam sen git ben hallederim dedim.ama kalkmadık tabe.kayınpeder oranın oturma yeriyle bizzat ilgilenen kişidir.hatta babamla 2si yapar o işi.ama o arada yoktu o.neyse yarım saat sora geldi.sözlüm anlattı durumu böle böle yaptı die.daha dünkü b.. kndni ne sanıyoki.kalkmayın tabe oturun.PROTOKOL en fazla 3. 4. sıraya kadar olur.ne bu hepsimi kapatılacak dedi.bende yıllardır giderim oraya ve hep PROTOKOL diye ayrılır orası ve hiç kimsede gelmes :roflol::roflol:
saat 8 oldu,9 oldu,10 oldu tiyatro başladı hala PROTOKOL yok.sırnaşık şeyzemuszemuszemuszemus
uzattım ayaklarımı.arkamdada kimse yok.sırtımıda dayadım.oohhh gel keyfim gel.
ama herkes dalga geçti.PROTOKOL dedikleri bumuydu die.:roflol:
tiyatro şehri olmamıza rağmen,3.500 kişil bir antik tiyaromuz olmasına rağmen 300 kişi yoktu bile neredeyse. buda üzücü tarafı biyandan.
neysem acıktım.öğlen yemeğine gidem gelem bi. sora devam belki.

Günlük

hastayım ben çok hastayım...:gitme:
adet oldum geberiyorum ağrıdan..:gitme:
elimi oynatasım yok,ev aldı başını gidiyor...mafoldumben
üf üf ya....
mafoldumben

Selamm günlükk ...
Bugün fiziken işteyim ama ruhen değilim..
Canım hiiç ama hiiç çalışmak istemiyor..
Şöyle güzell bir tatil yapasım var....
Kumsala uzanasım var....
Ahh ahh geçen sen nekadar da güzeldi tatill ....
Bu sene biraz zor gibi gözüküyor ama imkanlarımı sonuna kadar kullanmayı düşünüyorum..
Ahh şu düğünler bizi zorladı bu sene be günlüğüm...
Bir sürü düğün var hepsi de yakın akrabalarınn hepsine kıyafet ve takı oluncaakafamçokkarıştı....işte böyle oluyor...Eşim bi kaç gün kaçarız bi yerlere diyor ama bakalımm hayırlısı artık...
Ve vee ben bugünde regli olmadımm hamile de değilimm...Ne olacak bu halimm günlüğümmm :bbo:CADIARZU

Son düzenleme:
seLamünaLeyküüüüüm,
benimki tutturmuş gemici oLacam diye...
bi yer warmış burda,orayLa görüşmeye gidecekmiş...
hey aLLah'ım daha neLer yumurtLayacak çok merak ediyorum..bi de kabuL ederLermiş...naparım ben o zaman yaaaa?bu sefer ben ayrıLırım heraLde nebiLim ne zaman gidip geLeceği beLLi değiL oraLarda napacağı beLLİ değiL..inşaLLah kabuL oLmaz yaaa ne diim...bi ara da rekLam ajansına başwuracam diyordu hatta numarasını faLan bırakmıştı...
kurban oLduğum aLLah'ım sewgiLime akıL fikir ihsan eyLe noLursun...bi gün kaLpten şakkadanak diye gidecem bunun yüzünden...
:1shok:

ben geldım gunluk
bugunu saymıorum artık veee veee yarın son staj gunummmmmm hihoyyyt
ayy gunluk yatıcammmm uyuycammm eglenıcem yatıcam dınlenıcemm ohhhhh
pek bı degısııklık yok gunlukk
sevgılımle aram fena deıl ole gecınıp gıdıoruzzz
dun gorustuk opuyorumnanaktan cok guzeldı yaaa ıssırdım yanaklarını kollarınıı :jeyyar:
araba kullanırkende bı tatlı gunlukk bı tatlı bana dıokı sen yanımda olunca panık yapıorum kullanamıorummm dedım relaxxx kaydirigubbakcemile3
sonra opustuk koklastıkkk ole geldım ben eve :kedi:zemuszemusopuyorumnanaktan
sevıorum onu yaaa ayyy bak gene sevgım kabardı zemuszemus
sımdıde muhasebe kaydı yapıorum bı yandan
gunlugum hadı ben kacarrr cok operım
malıbum nerelerde kac gundur bakıorum bakıorum yokkkmafoldumbenmafoldumben
gunluk malıbuma soyle cok sevıorum onuuu gelınce bana haber versınmafoldumben

ben de bırdayım günnük 2 günlük istanbul, izmit koşuşturmasının ardından evimdeyim :asigim:

güzel sexsi bayanlar yanına gelince kibarlıktan ölen
bizim yanımızda tam bir hayvan gibi geğiriyor...nefret ediyorum NEFRETTTTTTTTTT:eek:klava::eek:klava:kötükedihüso
LANET OLSUNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
ALLAHIM BENı KURTARSIN BURDAN:gitme::sinifsinif::eek:klava:kötükedihüsosenağlamasenağlama

yine başım ağrıyo günlüküm mafoldumben
Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin :Saruboceq:
ne olur sağlıcakla kucağıma aldığım günleride göreyim:Saruboceq::Saruboceq:

cok heyacanlıyımm
bugün babamıza hediyesini alcaz
malum ilk babalar günü kutlayacağız koçişiminnnn
onu mutlu etmek istiyorum hep günlük ,cünkü o bunu cokk hakediyooooo:asigim:

Sevgili Günnükkk
Çok yoruldum ben yaa üfff mutfağı temizledik annemle canım çıktı birde boyun ağrısı çıktı püfffffff
Yarın ev temizlencek dip köşe:nazar:
Keşke herşey temizlik gibi olsa sonuçta bitiyooo
Canım çok sıkkın yine:nazar: benim haykırışlarımı çığlıklarımı kim duyacak
Kendimi çok yalnız hissediyorum mutlu değilimm hep aynı şeyler bıktım sıkıldım.......
İçim hiç rahat değil mutsuzum huzursuzum çaresizim
Dayanacak gücüm kalmadı artık pes edicemmafoldumben

Günnükümm,
O kadar heyecanlıyım ki şimdi kalbim yerinden çıkacak
Bu heyecanı ilk defa yaşıyorum
Allahım nolur beni de eşimi de güldür
Yarın sana güzel haberlerle gelmek istiyorum :Saruboceq:
Doktor teyze bize güzel haberler versin nolur :emir_bebek: :Saruboceq:

günlüğüm,

beni anlamak zor demii?

bugun okul çıkışı okulumuzu yaptıran alp beyın yemeğine davetlıydık..

eskıhısarda sahilde harıka bır yemekten sonra daha az önce eve geldik..

oldan herkes eşlerıyle gelmişti.. yıne tek kalıcam sanıyodum ama eşim benden erken gelmişti.. çok sevındırdı beni.
bırde herks onu yemeği duzenleyen sandı.. garsonlar etrafında pervaneydi..

ortam çok güzeldi.. eğlendik bayağı..

geçen pazar evlenen arkadasım aradı beni.. ne duygulandım..ne ağladım. sebebde yok..

sanırım bırkaç gun sonra abbas yolcu.. salı ya da çarsamba kısmetse oğluma , anneme ,babama ve kardeslerıme kavusacagım.. dogumumada son bır ay kaldı sayılır..

off acayıp bır telas sardı beni..

yarına yetiştirmem gereken bır sürü ödevımde var.. hadı bu kadar kk yeter.. sonra yıne paylasırız dimi günlüğüm?

Son düzenleme:
X