Kadınlar Kulübü Günlük

gunlukcum tanı bakım ben kımımzemuszemus
ayy nıckım degıstı..ebru.e benvereliniortak
bıraz uzun oldu ama bakalım degısırlerse degıscem yıne yadelikafadulden
hadı ben gıdım alısamadım daha -tatlicadiarzu-

günnük canim sonunda gelebildim...
fransizcayida gectim... :lepi:
dönemin bitmesinede cok az kaldi... hayirlisi...
annem bugün izmire ucuyor...
benden önce izmirin o essiz havasini icine cekebilecek... mafoldumben
ama benimde izmirime kavusmama az kaldi...
bekle beni izmir 18 temmuzda senindeyim... opuyorumnanaktan
dört kiz kardes üc yil aradan sonra yine beraber tatil yapicaz...
güzel ve eglenceli gecer umarim...
sonrada gelip mezun olabilmek icin yine sinavlarla bogusup durucam... kafamçokkarıştı
hadi ben biraz forumla hasret gidereyim....

Selam günnükkkk ben geldimmm ama mutlu haberlerle geldimmm:sm_cool:
İş buldumm bugün görüşmeye gittim alındım sonra bir yerden daha haber bekliyordum aradılar Pazartesi gününe rendevu verdiler teknisyen olarak yarı kamu ayy çok mutluuym yaa.İnş. burası olur opuyorumnanaktan
Neysem ben kaçıyımmyerimseniben

SEVGILI GUNLUK BUGUN COK SEVINCLIYIM AYNI ZAMANDADA COK KEDERLIYIM-tatlicadiarzu-

NASIL OLUYOR DERSEN TURKIYEYE GITMEME COK AZ BIR ZAMAN KALDI
COK HEYECANLIYIM AMA COK DA KORKUYORUM
AKLIMDA KOTU DUSUNCELER VAR ICIM BIR KARAMSAR UCAK KAZASINDAN COK KORKUYORUM.

DUA EDIYORUM ALLAHIM BEN DAHA COK GENCIM NE OLUR OLMEK ISTEMIYORUM BILIYORUM OLUMUN YASLISI GENCI YOK senağlamaAMA DAHA DOYAMADIM SU YALAN DUNYAYA ALLAHIM NE OLUR OLMIYEYIM.:çok üzgünüm:

biz geldik :)

3 kişiyiz yaaa :)

midemiz bulanıyor hala geçti sanmıştık geçmemiş çokta acıktık ama yiyemiyoruz. canlarım ya sizi aç bırakmaktan öyle çok korkuyorumki inşallah güzel güzel gelişirsiniz. zorlayıp yiyim diyorum ama yiyemiyorum :KK43:

selam günlüküm
ne desem bos
neyse birazdan asi baslayacak onu izlicem en sevdigim dizi
oda bitiyormus ya napcam ben..

Hello Yewrım :nazar:
Ayyy valla bu fırat benü delü etcek delikafadulden
Sabahtan beri bi öğlen bide akşama doğru aradı bide az önce aradı
Neden eskisi gibi arayıp sormuyorsun dedim
Vay efenime söliim beyfendi seneye evlilik için bir adım atcağımızdan (nişan söz gibim yane)
çok çalışıyormuş,artık eskisi gibim olamazmış, sorumlulukları varmış,fazla mesaiye kalıyormuş ki daha çok kazanıp ev eşyası alıcekmiş :nazar:
Dedim ki beyfendücüyüm öncedende sorumluluğun vardı ama böle değildin sürekli arardın zemuszemus
Bana diyorki eee artık şef olduk işler büyüdü sorumluluk arttı falan filan mirmirmirmir
Hade tamam bende çalışsın istiyomda insan bi kaç mesaj yazar arar dimi :eek:klava:
Ya birde bugün benim mesaja cevap yazcam diye bişeyi yapmayı unutmuş baz istasyonu çökcekmiş nerdeyse elektrik mi ne kesilmiş çünkü bana yazcam diye unutmuş ama sorun değil başıma büyük işler açılabilirdi fakat hallettim dedi. gamyoncuiremsu
Aman neyse bişi olmadı ya gerisini boşver laelaelaelaelae
Neyse yaaa öle işte bide bugün teyzemin arkedeşi evine gitcekti saçlarını boyeyverdim vesaire ettim.Bide makyaj yapıyodum siteye eklicem diye annem böyle şeylerle oyalanıyon diye söylendi durdu fisfisfis

Ahanda böleee geçti günceyzim -tatlicadiarzu-

slm gunlukcum
ben geldim
ne diycem sana bugun gonalfe basladim
yumoslari biraz cogaltip alcaklarmis benden sonrada embriyo haline gelceklermis allahin izniyle
geri ye bana sikica tutunmalari kaldi
ne dersin bu sefer tutunurlarmi?
ne dersin bu sefer ohss olmam dimi?
bu sefer bebislerime kavusmak istiyorum ben
elimden gelen herseyi yapiyorum en onemlisi kendime motive etmek icin beynimi yiycem
anne olcam diyip duruyorum
dahada hazir olmadiysam yapacak birsey yok demi gunlukcum
allahim ol derse olur
olmazsada vardir bir hayir be gunluk ne yapalim

durmak yok yola devam

Son düzenleyen: Moderatör:
günlük...
eski günlerimi hatırlıyoru yaklaşık 15sene önce ilkokul birde nekadar heyecanlanırdım karnemi alırken. gün bitmrk bilmezdi gezerdim vakt geçsin diye.
Merak ederdim notlarımı acaba ne geldi diye. Öyle net hatırlıyorum ki merdivenlerden koşa koşa inişimi

Şimdi notlarım açıklanırken eski heyecanım yok. Okul koridorlarında zor yürüyorum yollar uzun geliyor.

Yaşlandım sanırım günlük yaşam sevincim mi kaybolmuş yoksa. Büyüdüm mü ben benneyaptımki

Büyümek demek heyecanını kaybetmek mi günlük yoksa başka şeyler mi var bunun altındamafoldumben

Günlüğüm Ben geldim, anlatacak pek bişiyok herşey çok şükür yolunda ve huzur mutluluk var bende çokca RABBıM SANA ŞÜKÜRLER OLSUN DıYORUM HER DEFASINDAA...Yarın yokum günlüğüm tüm gün aşkımla olucamm gezicezz bişiler içicezz sonrada bana diz altı elbise bakıcaz, onlara gittiğimde giyebilmek için (ee gelin olucam tüm gözler bendeydi geldiklerinde ve onların evine davetli olarak gittiğimizde onlarda kalabılık olucağı için güzel hanım hanımcık ağır olmalıyım) aşkımla beraber seçicez elbisemi diz altında yazlık şık bir elbise alim diyorum bakalım inşallah bakırköyde bulabilirim tüm mağzları hatta pasajları bile gezicez:))
Sonrada akşam yemeğe ablamlara davetliyiz oraya geçicez aşkımcımla... Şimdilik benden bukadar günlüğüm Kocaman öpüyorum seni RABBıM BU MUTLULUĞUMU SAKIN BOZMA OLURMU ÇÜNKÜ BEN GERÇEKTEN ÇOK MUTLUYUM...

Yenilir yutulur mu bu devirde
Kim kime neye göre layık olmuyor
Reşit kişi hangi yaşta
Kendi başına karar verebiliyor

Ben istedim ki
Hısım akrabanın gönlü olsun
Panayır yeri gibi
Işıl ışıl düğün kurulsun

Nikahın imaını da kıyarım hükümetini de
Sabrına başlarım sükunetine de
Çalsın davulu zurası bizim havadan
Oynar elbet birileri kız tarafından

İmamını da kıyarım hükümetini de
Çalsın davulu zurnası bizim havadan

Aşk benim aşkım kalp benim kalbim
Ayıplayana kapı gibi gerekçe
Kusurumu var ki beğenmediğiniz
Kanunsa bu anayasada nerde

Bir sigara yak ver bakalım
İki kalp birse hiç durur mu
Kimse özel üretim değil yavrum
Tüm cemat fani torunu

Aşk benim aşkım kalp beim kalbim
Ayıplayana kapı gibi gerekçe
Kusurumu var ki beğenmediğiniz
Kanunsa bu anayasada nerde

Sabrına başlrım sükunetine de

sositososito:teytey:sositososito:teytey:zemuszemus

bu şarkıı benim şarkımmmmmmm günlüğümm tam benlikkkkk :içelim:

bugün yazdım ama
napim icimden geldi tekrar yazmak
volkan konak dinliyorum son sarkısı
mimoza cicegi
mükemmel bisey ya
adam nasıl hissederek icten okuyo ya
herkese tavsiye ederim dinlemeyi
iyi geceler günlüküm
görüsürük......

günlük!!!!

yahu enterasan rüyalar gördüm aman fazlada kurcalamayalım dimi boşver gördüm vede bittii

dün akşam çok eglendim gülmekten ölecektim ya :roflol:

anlatacak başka bişeyde yok :sm_confused:

bide ben kuzumu çokk özledim :çok üzgünüm:

haydi iyi bak kendine bebişim...
opuyorumnanaktan

günaydın günlük bugün benim sevdiğimin doğum günü ama benim yanımda değil nişanlısıyla kutlayacak içim içimi yiyor ama kutlamıycam doğum kgününü nişanlı adama mesaj atılmaz dimi hem benide sevmiyorki ama ben geçen sene bu günü hatırlıyorumda çıkmıyorduk ama ona paket göndermiştim tam doğum gününde gimtişti hediye oldu bana demişti o zamanlar arkadaşımdı sence hatırlarmı günlük şu anda derlerdide inanmazdım burnumun direği sancıyor bir insan nasıl bu kadar değişebiliyorki hala inanmak istemiyorum başkasıyla evleneceğine şu anda arada hemen koşa koşa yanına giderdim herşeyimi bırakırdım ama değmez dimi günlük içimi bu kadar acıtan
özledim senin bitanem deyişini gülüşünü bana kısa kollu giydim diye kızışını her şeye rağmen iyiki doğdun canımın içi iyiki tanımışım seni yaşadıklarımız herşeye değerdi sonundaki acılara bile seni hala çok seviyorum keşke bu kelimeyi sana her zaman söyleseyim topu topu iki kere söyledim dimi ama senin dediğin gibi sevdiğini söyleyemeyen daha çok severmiş ben seni daha çok sevdim nice seneler kuladım işte doğum gününü

cancağzım günlük;
dün gece hiç uyanmadan uyumuşum..kocam kalkmış alyaya.yedirmiş içirmiş..sabah o kadar dinlenik kalktımkizemuszemus
şimdi de ütülenecekleri filan ayarlıcam,pazartesi kadın gelecek malumunuz..hazır etmem lazım ona..
bugün evdeyim bu ara çok dışarlardaydım.yazık yavrum ben gezcem diye perişan oldu.ona bunu yapmaya hakkım yok..mafoldumben
yarın da samsun buluşması var ama pazar olması dolayısıyla sanırım gidemem..birlikte vakit geçiriyoruz goncamla..bakalım genede belli olmaz..
derrr kaçarım..:eek:

günlüğüm bugun tırnağım daha iyi tatlım, dualarımız kabul oluyor, şükürler olsun...

tırnağı çektirmeye gerek kalmadı galiba, nasıl tırsmıştım bir bilsen, internette yazılanları okudukça

ufacık bir tırnak bile ne kadar önemliymiş günlüğüm, bir kez daha anladım ki,şu hayatta sağlıktan önemlisi yok...

hadi sağlıcakla kal günlüğüm
....

çok yorulduk günlükçüm. temizlik yaptık miniklerimle inşallah onlar yorulmamıştır. ne çok abtıyomuş bu ev ama temizledikten sonra gözüm gönlüm açılıyor.şimdide börek yapıcam kocişe senin için dedim ama yalan söyledik galiba :eek: kendi canımız çekiyordu kaç gündür söylerken bile canım nasıl istedi inşallah güzel olur böreğimiz cokacimcoook

Hello Yewrım :nazar:
bugünde fırat bey sadece bir kere aradı saolsun :mymeka:
sinir ediyo beni pislik herüf :eek:klava:
ya okulda da foto çektirmiştik ya fotoğrafçıya gittim bugün baktım benden başka herkes var maşallah
heç beğenmedim :dilcikar:
yalnız hepimiz 30tl götürüp alcakmışız boşuna para vercem bi kere ancak bakarım o iğrenç fotolara :dilcikar:
ayrıca mezuniyet için 20daha verces aman yeter ya bi mezun olamadık gittik ha ne lan bu böle
zaten sınıftan doğru düzgün konuştuğum 5-6kişi var ancak
ayyyy birde bugün karınca yumurtası yağı kremi, peeling, ve lahana yağı aldım bakalım işe yarıcakmı :sm_confused:

X