Kadınlar Kulübü Günlük

merhaba günlükçüm
kaç gündür yazamıyordum 4 gündür oğlum bendeydi buraya uğramaya pek fırsatım olmadı
valla sağ elim ağrıyor daha doğrusu bileğim
bugün bütün gün temizlik yaptım cam sil duvar sil dolap sil yer sil perde as
eeee iflas etti elim mause yi zor tutuyorum sızlıyor nedense
neysem daha yazmak isterdim ama şartlar elvermiyor napalım
başka bir zamana artık alacağın olsun günlükçüm
kaydirigubbakcemile5

gunluk cok uykum var ama sana ugrayım dedım
gece 3te yattım..
kocaelı fuarı acıldı gokhan ozen geldı cok guzeldı dun aksam gezdık yedık ıctık
gece gec yattım 3de uyudum ..sımdı acayıp uykum var...
yarın guzelce yazarım sana...daha nıckımede alısamadım.hadı operım senı

selam günlük
bi selam veriyim dedim sadece
yazcak bisi yok vallaha
vallahada billahada yok yalanım varsa ne olim

günlük!!!

bugunde duramadım yazım dedim anlatacak bişeyim yok ama işte ne bilim

haa bu arada 2 kilo vermişim 57den 55 düştüm çok iyi oldu ya göbek filan çıkmaya başlamıştı sinirlerim bozulmuştu neyseki yemeyince verilebiliyomuş artık 7 den sonra yemek yemiyorum meyve filan yiyorum

önce gece saat 12de acıksam koca bi ekmek yiyodum ama artık yapamıyorum ee malum bekarız bide alacak oglan bulamayız sonra dimi ama :eek:

ya kuzum buaralar yakınlarımın canı sıkkın biraz,, inş.. tez zamanda herşey yoluna girer onlar üzülünce bende üzülüyorum :1no2:

Allah ım herkese yardım etsin tamammı dua et sende

haydi bakalım eyi bak kendine bana lazımsın sen bebişim

haaa buarada yarın sınavı olan herkese başarılar diliyorum....

yazık çocuklar bi koşturma içinde bende o yollardan geçtiğim için onları çok iyi anlıyorum canlarım benim inş.. hepsinin sınavı çok iyi geçer......

sevgili gunluk nasilsin
ben bugunlerde birine acayip takmis durumdayim evet gunluk acayip takildim bu sahsa.
ona oyle bir soz soylemek istiyorum ki bir daha kimsenin ne yorumuna ne sozune hicbirseyien karismak haddine dusmesin.
ama dogru zamani bekliyorum cunku o vakit daha gelmedi.
ya bu sahis acayip bir insan kendisi kiskanc simarik ve oldukca cahil.
kendini cok ustun akilli egitimli zannediyor ama egitimli cahil bu:nazar:
ya insanlar dini konularda bir yorum yapar hemen damga basar.
kendisininde onlardan kalir yani yok .masallah kkkulubun avukatimi nedir.
sana ne be kardesim sana ne!kendisiyle muhattapligim yok 1 kez yorumuma yorum yazmisti daha sonralari her topikte ayni seyleri baskalarina yapiyor.
karsi fikir yazdigimiz zaman damga yiyoruz bu sahistan.
haddini bilmeli bu sahis sen kimsin ki ya!!kkkulubunde ne isin var aksama kadar bilgisayar basindami oturuyorsun be kadin! madem isin gucun yok yaziyorsun bari mide bulandirma.kafa karistirma. sana mi kaldi kkulubunun yoneticiligi.
dinden bu kadar rahatsiz olan bir insan gormedim. kardesim ateistsen kendine sakla bunu.belli etme bari. rabbime sukurler olsun biz muslumaniz.yeri gelir cubbeli mehmet cubbesiz ahmetde oluruz, bu kimseyi ilgilendirmez.uzun zamandir burdasin kkulubundesin diye kendini bir pok zannetme-tatlicadiarzu-cunku benim gozumde bir hicsin.:eek:klava:kötükedihüso

herkes gece gelir sana bende sabahları geliyorum günlük. çok acıktım yine bebeişlerim çok acıkıyor yiyorum yiyorum doymuyorum şimdiden yemekler geçiyor gözümden ama birileri pişirsede ben yesem. o yemek pişerkenki kokuyu duymak istemiyorum. kuru fasülye istiyor canım günlük sen pişirsende ben yesem olmazmı cokacimcoook

günaydın günlükcüğüm çok heyecanlıyım oğluşumu sınava günderdim.
dua ediyorum inşallah iyi geçer bende gitmek istedim dayısı öğretmenleri bırakmadılar
çok kızdım neolacak ki oğluşumun yanında olmak istedim.
ama bırakmadılar geçen senede evde bıraktılar beni öyle olsun.
buların acısını çıkarmazsam.neyse oğluşumda çok heyecanlı sabah sabah
anneannesini dedesini dayılarını herkesi eskişehirdeki arkadaşlarını bile aradı bana dua edindiye yani herkesi uyandırdık giderken elimi öptö çok dugulandım ben el öptürmezdim
nolur anne uğur getirir dedi büyüyo oğluşum günlük
anne oğlul ikimizde panık.ALLAH emeklerimizi boşa çıkarmasın.
inşallah güzel kızımında sınavlarını gürmek nasip etsin
tüm kk sevgili anneleri sevgili üğrencilere dua etmeyi unutmayın

günlük çok kötüyüm bugün.
kocişim iş için şehir dışına gitti 1 haftalığına.
az önce gitti ama ben özledim onu şimdiden.
Allah bırakmasın beni onsuz,ne zormuş.senağlama
eşleri askere giden kızlar var burda,Allah yardımcıları olsun.
biz hiç ayrı kalmadık 5 senedir.
zor geldi işte anlatayım dedim sana.başkasına anlatsam güler heralde.
neyse dua et eniştene,sağ salim dönsün:1hug:
görüşürüz :çok üzgünüm:

Ben geldimmmmm günlükkkkkkkk
güzel bi cumartesıden sonra ıste geldım burdayımmmm
cuma gunu ısten geldım yemegımı yedım 2 ye kadar sevgılımle msjlastık sonra uyudumm
dun sabah uyandım kahvaltı yaptım temızlık yaptım bıraz dusumun aldımmm
guzelcene hazırlandımmmm dustum yollaraa gamyoncuiremsu
bırazcık gec kaldımmm tabıı her zaman kı gıbııkaydirigubbakcemile3 sonra benı bekleyen sevgılımın gonlunu aldımm zemuszemus bu arada gulhaneye gıdıcekmısız ama ben gec kalınca sevgılım benı cevahırde bekledıgı ıcın sonra gıdemedık
baska zaman artık
bırazcık magaza gezdık bırazcık oturduk bı baktkım saat 8 olmus mafoldumben
kahve dunyasına gıttık o turk kahvesı ıctı ben onun cıkolatasını caldım kaydirigubbakcemile3
sonra gelen drajelerden bana vermedııı kaydirigubbakcemile3 tabı sonra dayanamadıı verdıı
drajeler ıcın baya savas verdıkkkk kaydirigubbakcemile3 butun gun el eleydık gunluk
cok guzeldııı bole bazen onu alıp parcalayana kadar sarılmak ıstıyorum gunluk ya -tatlicadiarzu- sonra metrobuse bındık muzık dınlıoduk ben dısarıyı ızlıodum o da butun yol boyunca benı ızlemıs :asigim: askım bı kere daha asık oldum sana dedı :asigim:
benım ıcınnn ıncegı durakta ınmedı benı goturduu sonra tekrar gerı dondu :asigim:
cok guzeldı yaaa ama gunluk aradaa msjlasırken bırbırımızı yıyoruz ya aynı konuyu yuz yuze konusunca cok farklı oluo keske hep yuz yuze olsak :asigim: keske hep yan yana olsakkk
neyse sonra eve geldım yemek yedım ablama gıttım kucuk ablam bı kac gundur sıkıstırıodu senın sevgılın mı var dıee anlattım ablama bende bı anda herseyı resmını bıle gosterdım :roflol:kaydirigubbakcemile3
o da hımmm hadı bakalım dedı
neyse oyle ıste gunlugum bugunde ablamın mısafırlerı var oraya gıdıcem
bu arada demın 150 kont yukledım sms paketı yaptım annem bı teyzemle konustu 50 kont kaldı mafoldumbenmafoldumben nası oldu analmadım bı de bedava 2 saatım vardı offf off sımdı o kont bana yetmıycek neyse ıdare edıcez artık napalımmm :kızgın:

neyse gunlugum ben gıdıom sımdılık malıbuma cok slm sole cok opuyorum onuuuu
herkeselerede cok cok slm soleee

ayy gunluk mutluyum yaaaa her gece sevgılımı duusunerek uyumak onu dusunerek uyanmak ve aynı sekılde onun da senı dusundugunu bılmek ne guzel ya opuyorumnanaktan

opuyorumnanaktan:asigim:eek:puyorumnanaktan​

mrb günlüğüm,
hiç tadım yok bugün.
bir de yaz günü grip olmayı becerdim ya, aferin bana :nazar:

selam günlüğüm dün sabah ezanları okunuyordu ben yatmaya hazırlanırken çok uzun zamandır ilk
defa bu kadar geç yattım oysa dün temizlik yapmış ve yorulmuştum ama msnde biriyle konuşurken zaman nasıl geçti anlamadım ama pişman değilim uykusuz kaldığım için onunla konuşmak hoşuma gidiyor yıllardan sonra tekrar onunla sadece msn de olsa bile konuşmak çok güzel bence.aslında birazda garip bir zamanlar eşim olan insan şimdi sadece bir arkadaş gibi ama medeni insanlar gibi konuşmak daha iyiymiş.6yıldır pek konuşmamıştık aramızda yaşanan olaylardan dolayı ama zaman çok şeyi değiştiriyor.o değişmiş farklı biri bende değiştim tabi zaman insana çok şeyler öğretiyormuş günlükçüm yaşayarak gördüm işte. bakalım daha neler göreceğiz bu hayatta. umarım hakkımda hayırlısı olur bugün hayat benim için daha bir anlamlı sebebini bilmiyorum ama kendimi seviyorum artık çünkü benden bir tane daha yok bu dünyada................

Günlüğüm Bu Yazım "O"na.. :asigim:

İçimin Gülen Yüzü..
Korktuğumda Sığındığım En Güvenli Limanım..
Kısa Sürede Herşey Olmayı Başaran,
İçimde Hala Yaşatmakta Olduğum Yaramaz Küçük Kız Çocuğunu Ortaya Çıkartan Sevgilim..:asigim:

Çok Seviliyorsun Ve Özleniyorsun..opuyorumnanaktan

Her Dakika,Her Saat..

Ama Sen Bunları Bilmiyorsun.. Şımarırsın Diye :jeyyar::roflol:

slm gunlukcum az kaldi demi bugun 3.ignemizzzzz
belki gelir demi neden gelmesinki
ne yaptikki biz ona neden bu kadar nazlandi
o zahmet etmesin biz gidelim dedik ama bakalim yine kandircakmi bizi bebis yine kolumuzu koynumuzu bos birakacakmi
alistik begunluk
bozmuyor artik acilar dertler bizi
gelsede gelmesede olur allahim bilir herseyin iyisini vardir bi bildigi
ben yine sana donerim ins mutlu haber yazarim
bugune kadar cok yazamadim ama neden olmasinki

günlükk bebeşim

sen hep burdasın sıkılmıyomusun ya!!! delikafadulden

ben bugun çok güzel bi gün geçirdim piknikteydim ohh temiz hava çok iyi geldi bu apartman tepelerinde insanın psikolojisi bozuluyor yaa

bugun arabada sürdüm çok eglenceliydi artık iyice hallettim bu araba işini süperim ben yahu şakkıdı

yarın pazartesi bakalım işten bi ses çıkacakmı bütün sülale duymuşş ee işemi başlıyosun diyolar vallahi ben herkese demediim ama o ona o ona ooohoo yayılmışta yayılmış inş.. yarın bi ses çıkar vereliniortak

bitane kız var kocasının tayini çıkmış başka şehire gideceklermiş nisan sonunda gidecez dedi hala gitmeddi gitsin artık ya bu nasıl tayinmiş anlamadım ben

inşş. yarın giderde ben başlarım yerine offf offf -tatlicadiarzu-

ama yinede çok mutluyum şükürler olsun herşey yoluna girecek umudum sonsuzz yerimseniben

iyi bak kendine bebişimm

Sevgili günnük
Acaba ben bu adama haksızlık mı yapıyorum yaa üffffffffsenağlama
Söylemicem işte onu ne kadar özlediğimi ne kadar sevdiğimi gururum öne geçiyooosenağlamasenağlama

X