Kadınlar Kulübü Günlük

günlüğüm dün eşimle nikah yıldönümümüzdü, 8 yılı bitirdik, birlikte nice yıllara diye dilek tuttuk

kocişim bana salonum için çok güzel şamdan almış, bugun de eşimin doğum günü, ben de ona parfüm aldım, ama hediyesini dün verdim,

iyi ki varsın aşkım, iyi ki benim kocamsın,

sen dünyanın en iyi eşi, en iyi babası, en iyi arkadaşısın...

seni çok ama çok seviyorum bitanem...günlüğüm allah bizi ayırmasın di mi?

günlüğüm

evimi çok özledim sıcacık yatağımı
manzarayı izleyip taşırdığım yemekleri
balkona çıkıp ayağımı dısarı koyup sigara içmeyi
esofmanımı dizime kadar çekip banyoda deli gibi çamasır suyu ile temizlik yapmayı
vakti gelince kocamı kapıda beklemeyi
onu bunu şunu herşeyi

Beklee Belinay beklee daha çook mutlu olucak kişi var etrafında bekle biraz daha..Yeşil ışık yanmadı henüz..

çok kötüyüm günlük
dün evimize hırsız girdisenağlama
bugün izinliydim evi toparlamak için o yüzden yoktum buralarda senağlama
kızlara selam

helloo günlüğüm :1ninca:
uslu uslu duruyormusun yine burda, iyi bakalım. Birileri bişey yazsada okusam diyorsun içinden yine demi. iştee ben geldim...
her zamanki gibi yine sabah erkenden kalktım. Kalktım dışarıya bi baktım yağğmmuurr yağğmuurrr, bi yere gideceğim zaman yağmur yağdımı sinir olurum ben -tatlicadiarzu- . şimdi diceksin bereket yağmur, tamam haklısın. bende yağmuru seviyorum ama işe gideceğim zaman değil beee günlüğüm mirmirmirmir . yine saçmaladım demi farkındayım lülülülülülü . neyse işe vardım öyle yada böyle yağmur yağsana. işe varana kadar popoma kadar ıslandım. tir tir titredim sabahın köründe :1shok: .Allah tan üşütmedim. İş eteğimi yanımda yedek vardı çok şükür üstümü değiştirdim hemen... sonra iş mesai başladı 08:00 de .ikinci gün olmasına rağmen bu gün baya rahattım. programı da öğrendim hemen. sormadan işlem de yapabiliyorum :dance: , sevdim ben bu işi yaaa gerçekten. Bu yeni iş yeri yaaa benim çalıştığım. dünden beri şaşkınlık içerisindeyim biliyormusun. Hep bi yerden tanıdık çıkıyor. çok şaşırdım. bu gün 10 senedir görmediğim okul arkadaşımı gördüm. ilk başta tanıyamadım. o bana bakıyor bende ona. dedim ben seni bi yerden tanıyorum. ama nerden çıkaramadım dedim. sonra da sen deniz değilmisin dedi. evet dedim. tamam bende ersin dedi. tamam tamam hatırladım dedim sonra şakkıdı .konuştuk felan. Daha kimler karşıma çıkacak kim bilir. ama böyle olunca yalnız hissetmiyorum kendimi biliyonmu. gerçi insanlarla çok çabuk kaynaşan birisiyim. ama senelerce tanıdığın insan gibi olmuyor yinede yeni arkadaşlar. Bu arada iş arkadaşımda şaşırdı bu kadar kişiyi üst üste tanıdık çıkınca. ''yaaa sen benle dalga mı geçiyorsun, daha önce burda çalıştın demi. Bu kadar tesadüf olur'' dedi. Neyse sonra biraz iş arkadaşımla özel sohbet yaptık. aşk hayatını konuştuk :asigim: . onun aşkısı burdaymış. bütün gün neler yaptığını anlattı. tabii benim içim gitti o böyle anlatınca. İş çıkışı sevgilisinin yanına gidecek güzel vakit geçirecekler birlikte. gezecekler tozacaklar. gece dışarı çıkacaklar felan... bi sürü şey anlattı :çok üzgünüm: . Eeee seninki napıyor nereli dedi ( . benimki istanbullu dedim. yanimda değil dedim. eee nasıl görüşüyorsunuz, zor olmuyormu dedi?? bende zor olmazmı, sadece telefonda görüşebiliyoruz dedim. Çok özledim onu dedim. keşke seninki gibi benim sevgilimde yanı başımda olsaydı dedimmmm senağlama .ooffff yaaa günlüğüm böyle millet anlatıyor yaaa sevgilim yanımda diye. benim hiç sevgilim yanımda olmicak mı yaaa senağlama, hiç böyle ''hadi aşkım bu gün dışarı çıkalım'' diyemeyecekmiyim. gel seni bi öpiyim, sarılayım diyemeyecekmiyim :çok üzgünüm:. keşke her özlediğimde aşkıma dokunabilsem, görebilsem, sevip okşayabilsem, sarılabilsem ona senağlamasenağlama . ama nerdeeeee bu sadece hayalden ibaret sende çok iyi biliyorsun bunu :a015: .
O kadar ağır bastı ki şu anda sevgilimin hasreti anlatamam. Onu o kadar o kadar çok özledim ki senağlamasenağlama. Bazen bunalıyorum hasretlikten. bu ilişkiyi bitiresim geliyor. cünkü dayanamıyorm artık. Nereye kadar gidecek bu hasret dolu günler günlüğüm yaaa. oofff offff senağlamasenağlama

Olan oldu iştee içine ata ata böle olursun belinay kendini yıprata yıprata böle olursun düşer kalırsın evin içinde işte... perşembe sabahı dünya göz hastanesine gidiyorum günlüğüm sabah 8.30'a ataköydeki dünya göz hastanesinden randevu almış perşembe sabahı hazıır ol gidicez dedi..
bu bende 3 4 gündür vrdı ama belli etmiyordum evdekilere,bilgisayara bakmaktan diyordum ama yine aynısı oldu bugünde.. sol gözüme beyaz perde gibi bişi indi bi müddet bulanık gördüm sonra feci bir ağrı saplandı alnıma ve anne dedim yere oturdum kendime gelemedim.. annemin belinay die bi çığlık atışı vardıki sorma günlüğüm, o sırada ablamla telde konuşuyorlardı canım ablamda telaşlanmış yarımsaat sonra eve geldi hemen taksiyle ve 1 saat yanımda kalıp döndü işine, az önce aradı beni randevu aldım perşembe sabahı hazır ol dedi göz çekapına giricekmişim a'dan z'ye göz tansiyonuıu olabilirmiş .. Heeeh bi bu eksikti benim dertlerim bana yetmiyordu işte birde bu eksikti...
GÖZÜMDEN YAŞ AKITANLARIN GÖZ PINARLARI KURUSUN İÇİME ATTIĞIM SIKINTILARIN NEDENİ OLANLAR BİNKATINI YAŞASIN:çok üzgünüm:

hayallerime bu kadar yakinlasmisken sevdicegim neden benden uzaklasti gunluk...
heycanima icimin icime sigmamasina ayaklarimin yerden kesilmesine 1 dakikada 10 cumle kurabilme hizima neden tanik olmak istemiyor.. ayrilcaz diye mi sadece? o askere gidince memleketine gidince ayrilmiyoruz mu sanki? ben gidince mi problem oluyor. buna nankorluk denmez mi...
hicbisey keyfimi bozamaz. hayallerime ne kadar yakin oldugumu gordum ya dun.. dunden beri hayal aleminde yasiyorum. surekli dalip duruyorum sunu yaparim bunu ederim.. sevdicegim de sagolsn canimi skma pesinde.. gostericem boyle giderse ona anyayi konyayi.

yoruldum be günlük.. :çok üzgünüm: çok yoruldum..para parasızlık laflarında çok sıkıldımmm :çok üzgünüm: bitsin artık bu maddi sıkıntılar..kendimi bildim bileli varr :çok üzgünüm: dayanamıyorum ben artık..
yrn sınavım var.. çalıştım bayaa ama eksiklerim var.. birazdan onları tekrar etcem.. bana bşarılar dile..
hoşçakal...

canm sıkılıyoo günlüküm ((((

herşeyin üst üste gelmesi diye buna denir galiba :çok üzgünüm:
hangi birini anlatıyım ki
ortada bi sorun yok ama beni huzursuz eden bişeler var sanki :bbo:

Allahım sen bana sağlıklı bi yaşam nasip et nolur :Saruboceq: sevdiklerime de tabiki

of valla reklamdakı maymun gibi catladım he..bilgisayara vurmaktan fişi çekio çekip çıkartmaktan kaç şekle girdim inan..adam bakıp bakıp deliliğmi tescilledi karsıdan..
ya napayım su medenıyet yoksunu dag basında hayatla olan tek baglantım burası..gözü çıkasıca herifler saldıracak onca site varken burayı mı buldu ya..aaa nedir bu kadınların cektıgı..sanalda bile gülmek haram valla..
çok sinirliyim daha fazla yazamayacagm zati gene kitlenir kalır beni de çıldırtırsın..kesssiinn!!Çok üzgünüm çoook

ne yazayım günnüküm aklıma bişey gelmiyorkine
iyiki varsın bir sen varsın yazdığım ve konuştuğum
sende beni bırakma olurmu !!!!

Nazar eyle nazar eyle nazar eyle gel yanıma pazar eyle
Yüce bakan sefere gitmiş
Bilge hatun dokuz doğurmuş
Dokuz oğlan beş yaşına gelmiş
Dokuzu birden kılıç kuşanmış

Sırma saçlı kırk güzel gelmiş
Levent boylu kırk yiğide varmış
Düğün dernek kırk gece sürmüş
Kırk deve kırk koyun kurban kesilmiş

Avucuma bir kuş konmuş
Biri tutmuş kanadın yolmuş
Biri kesmiş öteki yemiş garip
Barış hani bana demiş

ayy sabah sabah bu dolandı dilime,
açtım dinledim youtube dan..
hey gidi barış abi yaa....

Son düzenleme:
günaydın günlük......
bu gün güzel bir gün inşallah böle devam eder.. kaç gündür sıkıntıdan patlayacaktım neyseki bu gün iyi gibiyim.......

günlükcüm günaydın...

dün gece dileklerimi yazdım ;çizdim güzel güzel... hıdır baba rahatça okusun diye... :)

annemle yoğun bir gül ağacı arayışı sonunda bulduğumuz çiçek açmamış gül ağacımıza da astım... ama bir de gonca gül ekledik yanına... hıdır babanın kırmızı kırmızı dikkatini çeksin de gelsin diye...

bugün de denize atıcam günlükcüm... inşallah olur dileklerimiz ...
inşallah herkesin güzel dilekleri gerçek olur ... :)

bu arada kk mın hızına hayran kaldım bu sabah... özlemişim valla :enbuyukkk:
şu pankartı tutan tombik kafa da azcık gülümsese fena olmazdı ama idare edicez artık yerimseniben

günlügüm dün küçük prensesim :ecrin_bebek:tuvaletini söylemeye başladı.epey ugraştan sonra başardık.yaz gelmeden bezden kurtulduk sonunda.arada bir kaçırıyor ama olsun alışacak zamanla.küçük prensimde kekelemeyi yendi gibi 2 haftadır düzgün konuşuyor.bense aynı işte iki bebişle günlerim geçiyor.onların her gün biraz daha büyüdügünü görmek dünyanın en güzel şeyi.
bugün kayınvalideme gidecegim.inşallah yine moralimi bozmazlar.aslında hiç gitmek istemiyorum ama gitmek zorundayım bizimki artık surat asmaya başladı.evimde kimse yüzden huzursuzluk çıkmasını istemiyorum.anlıcan yine ben altdan alıcam neyse ben alıştım artık böyle geldik böyle gidecez demekki.
inan beni tek mutlu eden yer kk benim çekingenligim malum ama arkadaşlar saolsun bana o kadar sıcak samimi davranıyorlarki çok mutlu oluyorum.keşke birazda ben kendimi aşabilsem.o zaman süper olacak.herkezi çok seviyorum.kendine ii bak günlükcüm öptüm.kaydirigubbakcemile5

Günaydın günlük mirmirmirmir

Bu benim kocamın bana bir kastı var anladım :1no2:markette ne kadar çikolata, bisküvi, gofret, kuruyemiş varsa alıp getiriyor ve yemem için ısrar ediyor :1closedeyes:akşam bana hepsinden zorla yedirdi e ben de ısrarlara dayanamam tabii kaydirigubbakcemile3şu anda midem taş gibi sabah sabah soda, mide pastili fayda etmedi senağlamane olacak benim bu halim :çok üzgünüm:hadi ben kaçtım
:a015:

ccccccooooooooooooooooooooooooooooook mutluyum!!!!

babamin kan degerleri birden bire bir hafta icersinde simdiye kadar hic olmadigi kadar hatta yukseldi.. kim dua etti kimin duasi kabul oldu bilmiyorum ama ogrendigim andan beri ayaklarim yerden kesildi..
oh be oh ya... ne ameliyat ne organ nakli hepsi rafa kaldirildi bu mevzularin.. umarim 2 hafta icersinde cok dusmez de tedaviyi surdurebilirz..

ama olsun ya bu kadar oldu ya Allahim sana sukurler olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…