Kadınlar Kulübü Günlük

selam günnüküm...
biliyorum ugrayamiyorum eskisi gibi...
cünkü eskisi gibi degil hicbir sey...
bende degilim yani hersey degisti...
ama cok özlüyorum laf aramizda...
seni, kizlari kisacasi kkyi...
beklemek cok be günnük...
neyi bekledigini bilmeden beklemek hele...
artik herseyin hayirlisini diliyorum....
iki ay kaldi ak koyun kara koyun belli olucak...
peki ya hicbir sey hayal ettigim gibi olmazsa, söz verildigi gibi yada....
ne yapicam o zaman?
korkuyorum günnük bu belirsizlik cok kötü...

çok sıkılıyorum günlüğüm, nedir bu yorgunluğun-dinginliğin-bıkkınlığın sebebi

biraz nefes almak, bir mola vermek istiyorum....

isyan değil ama lütfenn artık bitsin sıkıntı üzüntü...
Mutlu olmak istiyorum...Mutlu... huzurlu...
Bitsin olumsuzluklar...

bugun kırmızı ojelerimi sürdüm tırnaklarıma , moralım bozuk içim buruk elbet.. ama kendımı bişekılde toparlamaya calısıyorum napayım.actım techno muzuklerimi volumeyi %100 yaptım ama dınlıyormuyum hayır o çalsın biyerden bense kendı kendime mırıldanayım bişiler..
dun babanneme gıttım babamla kavga dovus hepsinden nefret edıyorummmmmmmm
yine basladı babannem -namaz kılıyormusun? o tırnakların ne ölee ,kopek tırnagı gibi cumlelere dedım daral geldii bana yaa sabııırrr...
carsıdan gelırken ates kırmızısı oje aldım surdum ohhh... içim rahata erdi :roflol:
gunlukum sen blıyorsun benı,dınsız filan deilim ama boyle zorlama oldugu zaman bende ters tepiyor :roflol: içimden gelınce yapıyorum turkcesındende okuyorum yasını.
ama azarlayarak nereye kadar yaa nereye kadarrr...
şimdiden gozumun içine bakmaya basladılar evlendımya evımde denız kenarı,torun olarak bakacam ben onlaraaa çoooooooooooookk beklerleeerrrr çoooookkk...
vaktınde torun gibi davransalardı bana , dıs kapının mandalı hesabı davranmasalardı basımı ortmedigim,kuranı ogrenmedıgım,namaz kılmadıgım için.. öfffff sinirrr oldummmm iyiceee.......

ahh babaneeeeciimmm bana tek faydan senın gibi koru korune ve işine geldıgı gibi inanmak değil,arastırarark neyın ne oldunu gormemle oldu.. çok sağol.

canımmmm günlüğümmmmmmm
sınawım cook iidii :)) küçük bi hata yapmısım ama o da olur :))
yrnda 2 sınawım war :KK43:( çalışasım yokk :KK43:((
aşkım bana akka aldı..ama eve gelince büyük geldi..yrn değiştircemm
öperimm canımcmm

isyan değil ama lütfenn artık bitsin sıkıntı üzüntü...
Mutlu olmak istiyorum...Mutlu... huzurlu...
Bitsin olumsuzluklar...

ahh günlüküm burda yazıları takip ediyorum da aynı derdi paylaştığım bi dolu kişi var :S
biri de düş a.s
inş artk mutlu huzurlu olur herşey bizim için cnm :çok üzgünüm:
:teselli:
aşk meşk bitti bi de saglık sorunlarım başladı günlük :bbo:

inş saglıklı huzurlu mutlu mutlu mtlu bi hayat vardr önümde Allahım :Saruboceq:

slm canım
uzun zamandır giremiyordum kk ya şimdi sadece buraya yazacağım ve hemen çıkacağım
hastayım hemde felaket ,,,şu anda bile ateşim var giremezdim ama mecbur anlatacak kimse yok gireyim içimi dökeyim sonra ağlayayım sonrada unuturum dedim ...................
nerdeyse iki gündür ateşler içinde yatıyorum buğun ateşimi ölçtüm 40 dı bende neden kabus görüyorum dedim ya ateşimin yükseldiğini fark etmemişim sürüne sürüne banyoya gittim elimi yüzümü yıkadım sonra balkona çıktım sandelyeye oturacak mecalim yoku yerde oturdum bütün gün böyle geçti dünde aynı böyleydi ayaga kalksam dışarda bayılmayacağımı bilsem doktora gideceğim ama dizlerim titriyor...............üzerime bile giyemiyorum ...........
neyse burası mühim değil
annemin babamın haberi olduğu halde bir tel dahi etmediler ...kızım nasılsın demediler bile hadi babam kalpsiz annem gününden fırsat bulup beş dakika nasılsın niyebilirdi ama nerde bizimkilerde bir taş kalp var anlamadım .....üzüldüm yok akşam ararlar yok yarın ararlar yok kimsede ses yok senağlamabekledim ama olmadı kimsenin bana bakmasına lüzümü yok sadece telefon ......senağlamaeşimde öyle saat 7 de işe gitti akşam 6 buçukta geldi hiç aramadı....insan merak eder öldümü kaldımı diye...bunu bunlar hep yapıyor ...allahım dayanamıyorum koca dünyada yanlızım millet derdi olunca ilk bana koşar ama şurda kimsem yok .......eşim yüzsüz yüzsüz evde yemek yok biz oğlumla yemeğe gidelim dediler ve çıktılar ağlıyorum yanlızlığıma ağlıyorum ...dostu bırak benim ailem bile yok senağlamabuda geçecek ama ilerde bu insanlar yüzünden buz kadın olacağım zaten iyi değilim............yatmaya gidiyorum.....allah kimseye benim yaşadıklarımı yaşatmasın.......

günlüğüm :asigim:
rabbim mucizesini gönderdi şükürler olsun :Saruboceq:
hala tir tir titriyorum bu bi rüya mı :nazar:
içimde bir melek var artık benim delikafadulden sositososito:Saruboceq:
sağlıcakla rabbim ne olur:Saruboceq:

gunlukkkkkkkk
ay kac zamandr kk ya gıremıyom ..
saolsun ıcımdekı_sen arkadasımın sayesınde burdayım..onu cok sevıyorum..hersey onun gonblune gore olsun...

haberlerım var gunluk...
1_kardesımın mr sonucu temız cıktı..masallah hıc bıseyı yok..kendısıde ogunden berı cok ıyı ve ehlıyet sınavınıda verdı..
2_bılezıgım calındıya ...alan ıtırf ettı..ama bozmus yenısı alındı..allahın belası..
3_bu ara cok gezıyorum gunluk kahvaltılar pıknıkler alısverısler cok para harcadım...

evet gunlukcum..kardesım ıyı hepımız ıyıyız sukur olsıun allahıma bıdaha kotu gun gostermısın hep sahlık versın...
bılezıgıme gelınce...tahmın ettıgımız kısı dogrı cıktı...annem kucuk teyzeme soledı bole bole dıye oda nasıl kondurdıun falan demıs annemde anlatmıs..
sonrasında pazar gubnu benım sabah msn nım acıktı arkadaslarımla bulusucaktım ama bı gırıyım dedım..o sırada arkadasım aradı kalktım bılgısayardan..konustum tekrar geldım baktım hırsız sahıs bana naber kusum yazmıs nasıl sınır oldum bıde benı denıyo...kapadım hemen msn nı..
sonra ev telı caldı bakktım annesı arıyo anneme verdım..ne oldu buldunuzmu demıs..3,gunu bızı arıyo...kızı caldıgı ıcın annesıne demıyokı bılezıgı calınmıs teyzemın kızının demıyo.. ılk gun gttım kızına dedım bılezıgım kayboldu dıye masustan hanfendı gıdıp annesıne anlatmıyo..cunku kendı caldı..bıde benım tavrımı olcuyo kusuymus salak sey..
tabı anladı benım tavrımı annesıne soledı oda buldunuzmu dıye aradı annemde cok sınırlendı bıulmadık senın kızın aldı aksama kadar getrın kocama solemedım heraksam soruyo yoksa polıse verıcem parmak ızınden buldurcam dedı.kapadı..sonra yıne aradılar bak teyzesı m ... ne dıyo demıs..o hırsızda teyze bugune kadar bole bıse yaptımmı dıyo..yıne annem aynısını dedı...aksama kadar muddet getrdın getrdın yoksa enıstene solıcem polısık olcaksın rezıl olcaksın dedı...
ben sonrasında arkadasıma gttım.aksam gelsım anneme msj atmıs..teyze yarın dukkana gel konusmam lazım senle ama yalnız gel yazmıs..
bızde verceksen geıcem ve senı afeedıcem yazdık...cok pısmanım cok utanıyom falan yazmıs..o an varya annemle agladık cok uzulduk..hem haklı cıktık...hem gercekten o yapmıstı..ole bı an kı o...
neyse sabah oldu annemle gttık ..ben uzakta olıyım utanmasın yuzyuze gelmıyım dedım..
annem gttı...meger bılezıgı bozmus...annem benı aradı gel bılezgını bozmus dedı gttım..
nasıl yapabıldın dedım nasıl...ben ıstıyorum bılezıgımı gıdıcez alıcaksın dedım..parayla borc odedım dıyo..
ozaman dedım sımdıde baskasından bulucaksın dedım bana borcunu oduceksın
hemen kucuk teyzemı aradı ...gel dedı..annemde bu bole bole yapmıs dedı..
ole sınırlıydımkı ellerım tıtrıyodu..yazıklar olsun sana dedım..
ben sana guvenmıcemde kıme guvencem dedım
ben sana ogun bılezıgım calındı dıtye masıs geldım senın oldugunu bılıyodum dedım
ogunde yuzune bakamadım sımdıde bakamıyorum utanıyorum dedım
o bılezıkte ıkı dedemın benım staj param vardı dedım...ama arkam donuk bakamıyorum suratına...
neyse teyzem geldı..optu bızı naptın dıye sordu o sahısa
bozdum dedı para nerde dıyo borc odedım dıyo..hepsıyulemı dıyo evet dıyo..tamam dedı ben alcam ama unutun dedı..tamam dedım..
gttık aldık..
rezıl oldu..ben butun kuyumcuları anladıgım gun gezdıgım ıcın..herkez anldı zaten o ahglamaklı bız hepımız sınılıyız ben tıtrıyorum..kuyumcu zaten teyzemınde bızımde tanıdıgımız..teyzem borc oduyoz dedı..
halbukı ben butun kuyumcuları gezdım..keske yakalnsaydı ama kuyumcularda adı...yıne sanslıymıs bazı kuyumcular keske bana gelse dedıer hemen yakalarım onu dedıler...hele bu aldıgımız kuyumcu ya gtseydı varya ıcerde yatardı kesın..yıne bıze dua etsın..terbıyesız ...
sıldım msn den face den..
aldı bıde bozdu bıde borc odedı ben senın ıcınmı yaptım o bılezıgı..2mılyar parayı bı kız napar aklım almıyo...
neyse bende dun gttım degıstım yıne bılezıgı..modelını yanı..kadınlar ole sasrmıskı ay nasıl oldu anlat nasıl yapabıldın sonuclandrdın dıyolar..allah yardım ettı..helalmıs..

bole ıste gunluk.
ama sımdık bılezgım kuyumcuda ınsallah sag salım alırım begendıgım modelı getrcekler yarın ınsallah..onlarda kazık atmaz ınsallah..

gelelım bana gunluk cok gezıyom bu ara
cumartesı sabah kahvaltısındaydım ole guzel bıyer kı
snra alısverıse gttık kendıme ıkı tane kot aldım LTB den
pazar gunum vardı lıseden arkadaslarla cok guzel gectı..
pazartesı bılezıgımı almaya gttık ıste oyuna geldık aptal sey ya bıde duygu somurusu yapıo..hepsı yalan..pısman falan dedıl borclarını odedı ıste..
salı arkadaslarla bulustuk..arkadasımın bırı bı senelık evlı ayrılma kararı alıyo ama aklı cok karısık off offf..
bugunde mahallece pıknık yaptık bızım bı bahcemız var orda superdı..hıdrellez yaptık yanı..
allaha sukur huzurumuz var kardesım ıyı herseyı temız..hırsızı bulduk ..cok korktum ya o degılse dıye ama kendını kendı ele verdı...artık cok korkuyom allahım bızı sasırtma yalvarırım..
ve bende cok ıyıyım gunluk herseyı hazmettım..herseye alıstım..allah bugunlerımızı aratmasın..

günlük cuma günü aşkım gelio sevdiim adam gelio Fıratım geliyor :teytey:

Çok mutluyum içim içime sığmıyo günlük ama akşam gidecek ben nasıl dayanırım buna bilmiyorum senağlama

merhaba günlük gündüz çok kötüydüm hiç halim yoktu.tüm günü uyuyarak geçirdim ve şimdide halim yok üstelik uykumda yok nasıl sabah olacak bilmiyorum

iyi geceler gülüklerin efendisi kkya girmek için çok uğraşıyorum iki gündür sorun çıkarıyo
sadece bana nazlanıyo sandıydım ama değilmiş kerkeste varmış sorun neyse
sorun giderildiğine göre sana yaşadıklarımı anlatıvereyim günlükcüğüm pazartesi oğluşumun
doğum günüydü oğlum büyüyo delikanlı oldu artık ablası 14 yaşına girdi çok yakışıklı
çok efendi bitanem benim o ilk göz ağrım herşeyim
neyse sora gülükcüğüm önce babası kutlamadı diye çok üzüldü canım benim.ben bişeyler yapmaya çalıştım ama .elimden geldiği kadar işte .şu parasızlık çok zor be
insanın herşeyde hevesi kursağında kalıyo vala.iyiki ailem var .annem babam kardeşlerem:1hug: pastalarını
hediyelerini alıp geldiler sürpriz yaptılar yoksa ben onlara süylemedim doğum günü diye
çünkü geçen senede aynı şeyler oldu bu sene masraf yapmasınlar dedim babası kutlasın
dedim ama adam geçti uyudu.onun umrundamı çocuğunun doğum günü. kardeşlerim hepsi aradılar.askerdeki bile aradı ya canlarım hepsi kutladı oğlumun doğum gününü
oğluşum çok sevindi çok mutlu oldu.hediyeledi çok beğendi iyiki ailem var ve hep yanımdalar
ALLAH herkese böyle büyük birbirine bağlı sevgi dolu bir aile nasib etsin

3 haftadır hava güzel olsun diye bekliyorum günlük..
çok bunaldım çok..
takıntı gibi oldu yeminle..
sabah uyanır uyanmaz ilk işim camdan bakmak oluyor .

küresel ısınma falan hikaye günlük,
ısınma falan yok :nazar:

günnüğüm cok güzel bir güne uyandım
meleğime kardes geliyor :CüvCüv:
smhsmh teyzesi hamişmiş
ayy cok sevindik günlüğüm
insallah hepimiz sağlıkla kucaaklarımıza alırız :CüvCüv:

günaydın günlük...
dün akşam bilekliğimi kaybettim çok üzünçlüğüm:çok üzgünüm:
bu günde sıkıntıdanmıdır bilmiyorum başım çok ağırıyo birazdan dr gitcem inşallah sadece sıkıntıdandır yine birşeyler çıkmasın nolur.......

smsh tebrik ederim.ALLAH'ım sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin inşallah :Saruboceq:
bugün benim doğumgünüm ama eşim toplantı dolayısıyla Antalya'ya gidiyor
doğum günümü kayınvalidemle geçireceğim :nazar:
hayırlısı bakalım

Günlük yav, dengesizmiyim neyim ben ya. Bir anım diğerine uymuyor. Kendimden şüphe etmeye başladım artık yeminle bakbenneyaptımki 1 saat önce dipteysem 1 saat sonra bakıyorsun ki ohhhh hayat güzel, kuşlar böcekler güzel, laylaylom. Bunun bir ortası yokmu. var da ben mi bilmiyorum.:nazar:

İçim sıkılıyor günlükcüm, içim. Evde hiçbirşey yolunda gitmiyor. Kombiciler geldi dün, aksiliğin bini bin para. Mutfak dolapları dersen salak firma yan çiziyor. paramızla rezil oluyoruz yani anlayacağın. Eve elektrik döşeyen beceriksiz firma hangisiyse artık, birçok şeyi yanlış bağlamış. Neredeyse bütün duvarlar kırılıp tekrar elektrik geçirilecek. Şimdi resmen inşaat var evde. Hepimiz sinir küpüyüz anlayacağın. Paramız bitti, tükendi artık. Antreye dolap, banyoya dolap, vs yaptıramıycam. hele bi yerleşelim hepsini sonradan yaptırırız diye düşünüyorum. Haziran başı gibi taşınabiliriz inşallah günlük kız, dua et bize.:Saruboceq:

Bu arada rüyamda benim ninik kelebeğimi buğday tarlasının içinde gördüm. hayrolsun inşallah. Buğday iin iyidir derler bilet filanmı alsak nekaydirigubbakcemile3

günlük bacı yenı eve tasınalı 2-3 hafta oluyo netımız daha yenı baglandı
özlemısım kk yı...
kk radyo dınlemeyı... kızlarla sohbet etmeyı...geyık etmeyı...
tasındıkdan sonra eskı evdende gırdım emme herzaman degıl tabe...
baya bagımlı olmusum buraya...
net baglanınca kocemın ılk söledıgı laf; sen yatagın yüzünüde unutursun artık oldu oda bılıyo benım bagımlı oldugumu:roflol:
neysene günlük bırkac haftadır baya üzücü olaylar yasadık...
tam hazırlık yaptık evden cıkıcaz 23 nısan eglencesı var dıye...
eglence ıptal... tanıdık bırı kendını asmıs malesef:çok üzgünüm:
tabı henüz kendını asmayı ölümü bılmeyen cocuklara bunu anlatmak cok zor...
ya be herıf kendını asarken dönüp cocuklarının yüzünede mı bır bakmadın ne yapıyom dıye...
yazık ettı hem kendıne hem aılesıne cocuklarına...
ne denırkı Allah bagıslasın.... herkesın moral sıfır...üzülsekde yapıcak bısey yok artık...

gecen gece tam uyucam haberlere takıldım. dügündekı saldırıyı öldürülenlerı gördüm...
ıcım parca parca oldu...nasıl kıydılar ya 40 dan fazla ınsan...
bu nasıl bı mantık?nasıl bı anlayıs?

dedımya net baglandı tam keyıflı keyıflı kk ya gırcem oda da saldırıya ugramıs...
yetmedı sapıgın bırıde msnde bana tacız yaptı.
hemde sahsen tanıdıgım oturup cay kave ıctıgım arkadsımın msn sıfresını kırarak...
bende benım lıstemdekılerde zarar verır endısesıyle msnımdekı herkesı sıldım hesabımı kapadım...

ya anlamıyorum bız ınsanoglu gercekden ınsan olmayı ne zaman basarıcaz...
hele bıde bazen benım angutlugum tutmuyomu kendıme de sölecek laf bulamıyom...
ıkı uc haftada neler oldu be günlük yav...
son söz Allah hepımıze akıl fıkır ıhsan etsın ne dıyım...Allahım acıkda bene ıhsan et...

slm günlüğüm :eek:
bu gün keyfim yerinde kaydirigubbakcemile2 .herşey çok güzel gidiyor. dün kimi gördüm bil bakalım. tahmin et tahmiiinnn hadi bakalımgünlüğüm :jeyyar:. hayır günlüğüm bilemedin. kenan imirzalıoğlu' yu gördüm dün şakkıdı. çalıştığım yere geldi :1shok: .ilk başta tanıyamadım walla. eşortman giymişti,bıyık ve kirli sakal felan bırakmış, birazda bakımsızdı saki bide gözlük takmış sırnaşık şey belki tanınmamak için böyle giyindi bilmiyorumki.ama herşeye rağmen yakışıklıydı beee günlüğüm. boyu up uzundu, kaslı maslı, yürüyüşü herşeyi farklıydı süüppeerr bişeydi keno :sm_cool: .Amann aşkım duymasın bu söylediklerimi oldumu sositososito .ne demişler güzele bakmak sevaptır, bende o yüzden baktım zaten. yoksa başka bi amacım yoktu :roflol:. Zaten benim aşkım kenan 'danda yakışıklı bence. Onun kenandan aşağı kalır yanı yok yani. uzun boylu kaslı, yakışımlı, üstelik bakımlı benim erkeğim günlüğüm :asigim:.
Bide ne var biliyonmu. dün çalışma arkadaşlarımdan öğrendim. Sürekli ünlüler geliyormuş çalıştığım yere. Yakın bi zamanada ajda pekan gelicekmiş :smiley-cool: .aaayy ayyy günlüğüm ben nereye düşmüşümde haberim yokmuş. iyiki işimi değiştirmişim. iyiki buraya gelmişim. yyaaşşaassııınnnn :teytey:

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam günlükçüğüm hala kendime gelemedim
p.tesiden beri tek başıma evime giremiyorum anneme gidiyorum gece 11 e kadar bekliyorumki kocemle gidiyim
tv de yok ya ev çok sessiz en ufak bi kıpırtıya zıplıyorum yerimden =(
açıkkende çok fazla bakmazdım ama meğer tv evdeki boşluğu dolduruyomuş
olmayınca anladım
doğru düzgün uyku uyuyamıyorum gecede 10 kere uyanıyorum
daha öncede yani bekarkende evimize hırsız girmişti iş yerinede 2 kere girdi etkilenmem sanıyodum ama bu nedense beni inanılmaz etkiledi
nasıl kendime gelicem nasıl atlatıcam bilmem
ev sahibide beni dellendirdi
yok efendim şuan o kadar ödeme gücü yokmuş kapıyı değiştiremezmiş o daha makul olan alarm taktırıcakmış
bende dedim alarmı ben kendi cebimden taktırırım sonuçta evden çıkarkende söker götürürüm nihayetinde 200-300 m luk bişi siz kendi dairenize taktırın biz çelik kapı istiyoruz
size sormadanda bişey yapmak istemedim ama ben fiyat aldım gelip ölçü alıcaklar parasıda bu kadar ödemeyi sizmi gelir yaparsınız yoksa ben mi ödeyip kiradan düşelim
direk emri vaki yani başlarım onun alarmına
zaten evde doğru düzgün kaldığı yok bekar kadın
canı yanmadı onun evinden bişey alınmadı ya gayet geniş
kurcalamamış bile onun evini 3 çekmece açıp karıştırmadan çıkmış gitmiş
benim evimi talan etmiş =(
elleri kırılasıca köpekler..haram zıkkım olsun inşallah
nasıl bi cesaret bunlardaki gündüz gözüyle ev soymak heralde bişi içiyolar normal kafayla adam o kadar cesaretli olamaz….
Elinde tv saat 4 apartmandan çıkarken gören var ama ne müdahale eden nede eşgal tarif eden var =(
Hoş müdahale etse ne olucak adam teknik servis der çıkar gider
Soruyorum nasıldı tipleri 20 li yaşlarda biri esmer biri kumral kot pantolonlu 2 genç gelin karakola fotolardan belki teşhis edersiniz diyoruz yüzünü görmedim arkadan gördüm diyo
Ne tuhaf dimi esmerini kumralı yaşlarını pantolonlarına varana kadar görüyo ama yüzlerini görmüyo
Bi diğer görende yaşlı hatırlamam diyo
Neden insanlar bu kadar korkak bu kadar etrafına karşı sorumsuz günlüğüm
Bugün benim başıma geldiyse yarın onlara ki nitekimde 3 gün önce apartmanda başka birinin kapısı kurcalanmış 1 hafta önce yan apartmana girilmiş belli dadanmış mahalleye ama tabi başlarına gelmeden anlamazlar
Ne diim Allah ıslat etsin
Böyle işte günlük sersem sebelek dolanıyorum 3 gündür
Kapı takılana alarm kurulana kadarda sanırım kendimi toparlayamıcam
Çünkü kendimi güvende hissetmiyorum
O zamana kadarda tv almıycaz ben artık hergece kapı kapı dolanırım bi anneme bi kayınvalideye =)

X