Kadınlar Kulübü Günlük

selam güynük

yarın doğum günüm...:çok üzgünüm:
Fakat geçen sene doğum günümde mecburen olduğum kürtaj yüzünden sevinemiyorum bile...:çok üzgünüm:
bu kadar........

Merhaba Günlükçüm

Aslında şöyle bir bakem dedim ama şu üstteki mermer kafanın mesajını görünce,kendimi alamadım yazmaktan..Çok üzgünüm çoook
Söyle ona yarın doğum günü evet,geçen sene bu zamanlar meleğini kaybetmiş olsada..
Hayat her şeye rağmen devam ediyor..Eğer böyle yapar kendine üzerese meleğide üzülür ağlar..:çok üzgünüm:
Eğer meleğini üzmek ve ağlatmak istemiyorsa,nefes aldığı için şükretsin ve yarınlarının tadını çıkarsın.:teselli:
Umutlarımız,sevinçlerimiz,gülücüklerimiz hiç ama hiç eksik olmasın inşallah:Saruboceq:​

kız günlük sana iyi bir haberim var...sevinçten gökyüzüne uçmak üzereyim
yarın çalışmıyormuşuz ve de inanabiliyor musun cumartesi de çalışmıyor muşuz
dedim heralde maytap geçiyorlar bizle...şimdi şimdi inanmaya başladım
bana bi çimdik atar mısın günlük?

günnüğüm biz geldik :CüvCüv:
dün doktora gittik
kesesini gördük
mercimek kadar bişi yaa
şimdi o mu büyücek
mucize diye buna diyorlar galiba :ecrin_bebek:
su 9 ay nasıl gececek bilmiyorum
gözümü kapasam acsam kucağıma alsam
olmaz mı hee :uhm:

merhaba günlükcüm ;

bugün hem üzgünüm hem sevinçli
bugün yine kendimi alışverişe verdim :))))))
sevgilim desen aynı.....
dogum günümü kutlamak istemiyorum oyüzden...yarn nasl geçicek blmiyorum :S

günlüküm yazmadan edemicem..
biz bugün KK aralık annelerimizden biriyle tanıştık.
aslında sivasta oturuyorlar ama buraya annesine gelmişti.
bugün oğlanın mevlütü vardı.
biz de gittik.

çook keyif aldık.
arkadaşlığımız pekişmiş oldu.

hem de ayıptır söylemesi,
az biraz sosyalleşmiş oldum -tatlicadiarzu-

ohh be.......

selam

bugun bı temızlık yaptım kı sorma okula gıtmedım barı anneme yardım edım dedım
suan hertarafım camasır suyu kokuo :) oh ewde mıs gıbı kokuo hertarafı sıldım herkoseyı
temızledım bı camlar kaldı ondanda korkuorum kut dıe duserım zaten basım donuo bugunlerde.
buarada sewgılımınde mızmızlıgı ustunde ben yorgunluktan olmusum bulusmıcaz mı dıo
benımde hertarafım arıodu ona patladım:1no2: kırıldı buyuk ıhtımal gonlunu alıcam bırazdan.kıyamam oda cok hasta oldu bu aralar sabah aksam ıgne wuruluo we yakında mıdesıne hortum mu ne salcaklarmıs hıc kılo alamıo 58 kılo dusunebılıo musun.o ısıde hallolsun tamamdır askıtom dombılı olcak.

buarada bın muhtesem gunes dıe bı roman bıtırdım bugun o kadar guzel kı anlatamam
3gunde bıtırdım.yatıp kalkıp halımıze ulkemıze sukretmemız gerekıo afganıstanı
anlatmıs kadınların yasamını cok guzel okunması gereken bı kıtap.:CüvCüv:

buarada bu eiffel kulesı tablosu ıstıorumm pazartesı dogum gunum keskem bırılerı
hedıye alsakaydirigubbakcemile5

hadı canım bugunluk benden bu kadar gorusmek uzreeeea.s.

ay ay geldim yine, ne kadar oldu bilmiyorum yazmalyalı.
bu gün düğünümüze 3 ay 2 gün kaldı 923 gün yani. evleniyorum şaka maka valla.
annem geliyor gözümün önüne yalnız kalıcak, erkek kardeşim var ama ben gibi olmaz ki,
annemle dertleşip, cügara keyfi yapamazlar ki

üzülüyorum evimi terkedip gidicem diye. evden çıktığım anı düşünüyorum nasıl gidicem ben o evden :çok üzgünüm:

zorlanıcam sanırım, ama sevdiğimle evleniyorum mutlu olucam onu biliyorum.

öfff günlük evlenene kadar düşmücek bu cigaram elimden sanırım

nese görüşürük yine

günlük
çok şükür bugünüme

herşey üstüme üstüme geliyo sanki bunalıyorum sıkılıyorum:çok üzgünüm:
kafamı dinlemeye ihtiyacım var inanki
dedim eşime kaçalım bi ara bi yerler amasra olsun mesela az kafa dağıtayım ne olur
malesef bu 3 günlük tatilimiz yanıyo
olsun hava ısınsın Ankarada donuyoz hala :tomato:
bu cuma akşam veya cumartesi akşam kardeşimi istemeye gelecekler bide söz olacak
kardeşim ful gergin ful sinirli
bir an önce atlaksak
ne alaka eşimde gerginkafamçokkarıştı
inanmıyacaksın 2 gündür limoniydik ilk defa eşimle:1no2:
regli günüm geldi ya gene olmazsam of yaabenneyaptımki
anladın demi sen beni günlükyerimseniben
Allah gönül ferahlığı nasip etsin inşallah ne diyim:Saruboceq:

Merhaba günlük;
Bu benim sana ilk yazışım. Umarım bundan sonra da yazmaya vakit bulurum.
Bugün benim için özel ve güzel bir gün.
Geçen sene bugün oğluşumu ultrasonda görmüştük ve çok mutlu olmuştuk.
Çünkü bazı problemler yaşamıştık ve ben hamile kalabileceğime inanmıyordum.
O zaman kese içinde minicik beyaz bir nokta olan oğlum, Yağız'ım bugün kucağımda.
Tam 4,5 aylık oldu. :ecrin_bebek:
Ve ben bilgisayarda sizlere yazarken o da klavyeye uzanmaya çalışıyo...
Ayrıca benim minik aşkım öğlende minderin üstünde yatıyordu yan dönmeye başlamıştı zaten bi baktım yüzüstü dönmüş. alkisalkisalkis
Çook mutlu oldum.:lepi:
Bu da yetmez gibi beni görünce kolunu kaldırıyordu diğer tarafa doğru tekrar sırtüstü döndü.
Çook daha mutlu oldum. :sm_cool:
Atrık kanepede yatmak yok hep yerde minder üstünde yatacak
Ayy çok duygulandım senağlama

Annelik çook özel ve çook güzel bir duygu. Rabbim herkese bu duyguyu yaşamayı nasip etsin inşallah:Saruboceq:.

Selam pembişim mirmirmirmir

Bak bir hafta daha geçti... Kaldı 58 gün

Hayatımın yolunu çizmek için tam 58 günüm kaldı.
Kendi kendime gaz verip duruyorum. Hadi Hacerr sen güçlüsün yaparsınn alkisalkisalkis
Ama ne bileyim, bir şeyler eksik işte...

Ah günlüğüm ah...
1 sene bende neler değiştirdi neler...
Dün senin pembiş kardeşine neler yazdım, içimde patlamaya hazır ne duyguları döktüm ona...
Bunalmış durumdayım, afakanlar basıyor tabir-i caizse...

Paranın sadece çok ama çok ufak bir kısmı kapandı. Devede kulak yani.
Ne olacak bu para meselesi günlüğüm, Allah'ım bana yardım et nolur, nolur bir yol göster bana yoksa her şey çok kötü olacak, şimdikinden daha da kötü :Saruboceq:

Bugün ıngiltere'den bir iş teklifi aldım. ılk duyduğumda çok heyecanlandım, hemen hayallere kapıldım.
Ama adam akıllı oturup düşününce, kazanacağım paranın bunca riski göze almaya değmeyeceğini anlamam uzun sürmedi. Olsun, heyecanı da güzeldi.

Bu hafta artık özel okullara cv vermeye başlıyorum. Allah'ım bana hayırlı bir iş nasip etsin inşallah.
Mezun olmama sadece 1 ay kaldı. Sonra artık benim de bir diplomam olacak, 4 senelik macera sona erecek. 16 yıllık öğrencilik bitecek... :a015:

Üzülüyorum be günlüğüm... Bu sorumsuzluğu, gençlik heyecanını, rahat hayatı çok özleyeceğim.
Ama önümde 2 sene yüksek lisans var. Öğrenciliğin uzatmalarını oynayacağım yani kaydirigubbakcemile2

Ah be pembişim... Hayat çok ama çok zor.
Kontrolü bir kere kaybediverdin mi, ipin ucunu yakalamak çok zor oluyor.
Şu anda kaçırdığım ipin ucunu yakalamak için, eski Hacer gibi olabilmek için ne zorluklar çekiyorum bir bilsen...
Çok ama çok özledim eski Hacer'i...
Keşke o günler geri gelse...
Keşke eskiye dönebilsem...
Keşke...

cok moralim bozuk..
babamin tedavisini birakmak zorunda kaldilar.. bundan sonrasina cozum ariyoruz organ nakli diyolar ilik nakli diyolar.. her kafadan ayri ses.. bu sabah cok sukur hepniz elinze ekmegnizi aldiniz sizden yana endisem yok dedi.. babamdan duymak istemedigim cumleler bunlar.. o kadar cok kavga ettim onunla o kadar cok kstum baristim ki tum bunlara simdiden uzulmeye basladim bile. yaninda duramiyorm kahroluyorum uzak olamiyorum daha beter uzuluyorum.. bu ne kotu bisey boyle yahu..
tezim bitti okulum da bitiyo diye sevinirken gozyaslarina boguldum yeniden.. belki de benim calismam artik babamin isi birakmasi daha dogru olck..
hicbisi bilmiyorum..

merhaba günlük sana ilk yazım bu bugün de günüm kk ile geçti:)
yarın için heycanlıyım oğlumun doğumgünü yarın çok özel bi gün bizim için
ugün kardeşimde yeni arabasını aldı yuppiiiii
az sonra kuşumu yıkayıp yatıracam

günnük nasılsın bakalım
ay şu geyşa ruhumu seviyorum gerçektenn:):):)

bu arada kardeşimide özledim görmemede daha var neyse günnük aklıma geldikçe yazarım
görüşürüz günlükçük:)

sevgili günlüğüm moralim çok bozuldu bugün.kızımın mevlüdü için hazırlıklarım son sürat giderken aksilikler peşimi bırakmıyor.yinede yılmayacağım kızım için herşeye katlanıcam ve hayırlısı ile biticek bu mevlüt.rabbim yanımda olsun yeterki.öpüyorum seni.

selam günlügüm
bitmedi günlük benim su temizlik isi bugünde devam ettim
yarında sadece bi fırını ocagı dolapların yüzünü silicem ve bitmis oluyo
ee olsun okadar canım annem ilk defa evimi görmüs olacak
temiz görsün sonra kızım bu ne pislik demesin :))))
günlük buarada ben adet olmadım daha test aldım sabah yapıcam
3 gün gecti pek sanmıyorum bebis olacagını
gecen ayda regl gecikmisti sonra söktürücüyle olmustum
kesin bu seferde öyle olur aman baska bisi olmasında
yumurtalıkkarım agrıyokac gündür
bazen ayaga kalkınca batıyo resmen
kist falan yoktur insallah
ümidim yok ama belki hamileyimdir haa
keske yaaa keske olsa (
umut iste benimki napcan...
hadi iyi geceler günlük hüzünlendim ben yine (

Günlüğüm gene uyku tutmadı damladım sana..

Öncelikle... Bahar'cım Mutlu Yıllar Dilerim..
İnanıyorumki Geçen yılın aksine bu yıl yeni yaşında sana sağlıklı nur topu gibi bi bebek verecek Rabbim :Saruboceq:

Julietcim Tebrik Ederim Allah Sağlıkla Kucağına Almadığın Zamanları Tez Vakitte Göstersin İnş :Saruboceq:

Günlük arkadaşlarımdan böyle haberler alınca o kadar mutlu oluyorumki..
Sanki ben gerçekten teyze oluyomuşum gibi geliyo :lepi:
Allah ım isteyen herkese nasip etsin bebişlerini.. Kimsenin kucağı boş kalmasın :Saruboceq:

selam günnüküm....
ben yine ayniyim...
aaa dur aslinda degilim...
is degistirdim...
bir dersimi daha verdim...
biletimi aldim...
bunlar iyi gelismeler...
5 haftalik tatilim 4 haftaya indi...
dördüncü is günümde kayip cok kötü bir sekilde düstüm...
kolum ve kalcam hala agriyor...
ve düzelsin diye bekledigim olayda hic birseyin düzelmemesi...
bunlarda kötü gelismeler...
yoruldum demistim sana önce degilmi günnük biliyorum bende kendimden biktim artik ama ne yapayim durumum bu iste...
sabir ne demek onu ögretiyor hayat bana...
beklemek ve susmaktan sonra sabir kelimesinin bütün anlamlariyla ugrasiyorum anliyacagin....
neyse gecenin bu saatinde herkesin yüregine huzur degsin insallah...

Sana yeni bir sayfayla geldim... Yeni bir hayat ve yeni umutlarla...
Eskiyi kapıyorum artık...Eskiyi gömüyorum...Geçmiş yok.. Yaşadığım o çok güzel günler yok o mutluluklar yok...Canımın acıdığı anlar yok..Üzüldüğüm ağladığım anlar....Ve en önemlisi sen yoksun...
Seni hayatımdan çıkarma kararı aldım...İyimi yaptım kötümü? bunun cevabını çok iyi biliyorum ben! Evet iyi yaptım...Haklıydım sonuna kadar....Ama sen hep benim haksız olduğumu düşündün kendi hatalarını görmedin...Görmezden geldin...Belki farkındaydın ama vicdanını rahatlatmaya çalıştın belki hatalarını görmezden gelerek....Senin en büyük sorunun neydi biliyormusun sorunları konuşarak değil kaçarak geçeceğini sanman....Geçtimi şimdi sorunların? kızdığında bana günlerce arayıp sormaman...Yada bana kızdığın sinirlendiğin şeyi bana söylemeden kendi kendine triplere girmen..Şimdi rahatmısın merek ediyorum.. Yine aynı mevzulardan bi süre ayrı kalmıştık...3ay sonra barıştık... Ve sana o zaman ailemde bende son bir şans dedik..Sonr şans...Neyse kısmet buymuş kader buymuş... bir ay önce sana bunu yazmıştım... ama göndermedim...
Böyle düşündüğümü bilsen yada duysan nasılda hemen senaryoyu kurmuşun... saçma sapan konuşma derdin...Ya susar yada çekip giderdin.. Nasıl tepkiler verceğini nasıl da iyi biliyorum...Tepkileri biliyorumda nedenleri bilmiyorum anlamıyorum düşünüyorum bulamıyorum... Diyorum ki bi insan neden sevdiği insana bu şekilde davranır,vurdumduymaz tavırlar canı istediğinde aramalar canı istemediğinde aramamalar,söyleneni duymamazlıktan gelmeler umursamamalar,verilen sözleri tutmamalar, çekip gitmeler, telefonu açmamalar cevap vermemeler, çaba sarfetmemen,konuşmaktan kaçman... Bi insan neden böyle yapar? Ya beni sevmiyorsun yada bi başkası var...Yada ...? Bulamıyorum ne olabilir ki başka...?
Biz söz vermiştik küs durmicaktık... Kavgasız tartışmasız bi ilişki olamaz olmaz ama bu kadar uzun süre ayrı kalmak iyi değil ki ...Farkında değilmisin...
Araya soğukluk giriyor bağlar kopuyor... Hem biz şimdi kavga etmemiştik ki,tartışmamıştıkta... Peki neden böyle yapıyorsun?
İnsan kendi huzurunu kendi bozuyor kendi kaderini kendi çiziyor... Benim aklım yaptıklarını almıyor neden neden neden böyle ?
Ben sanmıştım ki bu zamana kadar birlikte olmamızın sebebi,biz birbirimizin için gelmiştik dünyaya... Biz ne olursa olsun hep birbirimize ait olucaktık.
Çünkü bütün olumsuzluklara rağmen biz hala beraberdik.. Ama şimdi böyle olmadığını görüyorum...Benim hatam arayı çok fazla uzatmak ve konuşamamaktı demiştin ya... Hani sen hatanı anlamıştın...Hani biz herşeyi konuşarak halledicektik..Hani biz küs kalmıcaktık....Hani?
Neden verdiğin sözleri tutmuyorsun ki.. Bu kadar mı değersiz olmaya başladım artık... Ben huzur istiyorum saygı sevgi istiyorum sadece... Çokmuydu?
Herşeyi senle paylaşmak herşeyden konuşabilmek,ama aynı zamanda anlaşılmak...
ağladımda bana sarılmanı isterdim...sımsıkı sarılmanı...Bana bakmadan çekip gitmeni değil...Hatırlıyorumda sadece iki kere ağladığımda sarıldın bana... Bi kere annenlerin bizde olduğu gece... o an kendimi çok güçlü hissettim bize kimsenin karşı gelemiceğini düşündüm hiçbirşeyin önümüzde duramıcağını... Çünkü içtendi sarılman sıcaklığını hissetmiştim... Ama ilerki günlerde pes edişini görmem yıktı yine beni... Bir kerede söylediğin sözün beni kırdığından dolayı öyle sarılmıştın... Beni her kırdığında böyle sarılabilseydin keşke...Keşkee ama keşkelerin bi anlamı kalmıyor ki dimi ? Çünkü geçen zamanı geri getiremiyoruz...söylenen sözü geri alamıyoruz kırılan kalbi tamir edemiyoruz yaralarla hayatı sürdürüyoruz... Neden hala keşke dedirticek şeyler yapıyorsun ki...
Kazanılan bir daha kaybedilmez mi sanıyorsun....
Yazmaya kalksam daha neler yazarım bir bilsen...kelimelere bi dökebilsem...
konuştum anlaşılmadım... Sessiz bundan sonraki çığlıklarım... Sessiz... Oysa ki biz daha yolun başındayız...
Şimdi sen yoksun ben yokum biz yokuz... Bütün ilkleri yaşadığım adam yok bütün ilkleri yaşadığın kadın yok.... Sana hakkımı helal etmiyorum beni yarı yolda bıraktığın için mutlu olmanı istemiyorum hergünüm sana ah ederek geçicek! Çünkü verdiğimiz sözlerde bu ayrılık yoktu... Bu acılar yoktu ama sen yaşattın...5gün mutlu ettiysen 10 gün ağlattın...Ömrümün sonuna adar seni lanetliyorum...
Herşey düştü diyorum... Uyandım....
Yeni bir güne başlıyorum...
yeni bir hayata....

Günlüğüm Ben geldimmm.. bugün annem için hediyeler aldım ve çok güzel iki slayt hazırladım bak mesela bitanesini paylaşim senin. bu videodaki küçük bebiş benimmm nekadar toplu ve erkek gibiymişm dimikaydirigubbakcemile3heeleki kundakta annemin kucağında tam bir japonum kaydirigubbakcemile3

annem ve ben nekadar değişmişiz yaaa ben nekadar büyümüş annemse nekadar yaşlanmışşş kurban olurum ben anneme yaaaa.... gülme günlüğüm hiç japon bir bebek ve sonradan erkek gibi büyüyen ama sonra özüne dönen bir belinay görmedinmiii :) ERKEK GıBı KARADENıZ KIZIYIMDIR EVELLALAH

http://www.pinarcocuk.com.tr/index.php?id=e1e32e235eee1f970470a3a6658dfdd5

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…