Kadınlar Kulübü Günlük

sevgili gunluk bugunler cok zor canimin ici dayim felc gecirdi beyin kanamasina bagli.:KK43:
cok uzgunum hep kotulukler iyi insanlari buluyor.

günlük evi cidden b.k götürüyor.
sabahın 6sında hep beraber kalkıyoruz.
hiç bi halt yaptırmıyor bu kız bana.
emzirirken nete girebilirsem ne ala.
en büyük sosyal faaliyet benim için -tatlicadiarzu-

ayy pisliklerden tozlardan nefret ediyorum,
bunaldım daraldım,fenalık geldi:nazar:

Günlüğüm Ben geldim:CüvCüv:Bil bakalım nerdeyim şuan, Dünde dediim gibi ablamdayım ve canım sevgilimde yanı başımda enişteciğimle beraber haberleri izliyorlar:asigim: ben aldım enişte beyin laptopunu geçtim aşkımın yanına oturdum sana yazıyorum (meraklı aşkımda kafasını çevirip çevirip bakıyorkaydirigubbakcemile3)
bugün nemi yaptım hiiiiç tembellik yaptım hep nettteydim sonraeski fotoları çıkardım annemin kızlığı gelin oluşu gelinlik resimleri ve bugüne kadarki çekilmiş resimleri çok güzel müzikle slayt yaptım onu vericem hediyesinin yanında anneciğime.. ya bu annem çok ballı yaa düşünsene günlüğüm 5 mayıs doğum günü 05.5.1955 doğumlukaydirigubbakcemile3sonracığıma 16 mayıs evlilik yıl dönümleri ve aynı ay içerisinde anneler günü bukadar olur yaniii:roflol:
Sonra bir duş aldım süslendim püslendim geldim ablama sonra zil çaldı aşkımı karşıladımmmmm şimdide kardeş kardeş oturuyoruzkaydirigubbakcemile3 ablacığımda mutfakta mamalar yapıyor yardım teklifinde bulundum ama yok sen ufuğunla otur birazdan kocişim gelir yardım eder dedi enişteme şöle bi bakış attım a.s yaptı ee iyi bari dedim oturdum aşkımcımın yanınaaa...çok güzel kokusu var buadamın yaa hemen yanına oturunca geliyor kokusu canım canım canım aşkım benim yaa..
Neyse ben biraz aşkımcımla sohbet edimm buralardayım merak etme sen günlüğümmmm:asigim:

Söylenicek çok şey var ama söylemeye gücüm yok...
Söylesemde anlayan yok...
Böyleymiş sonu.

selam günlük bende bu ay adet olmayı bekliyorum
adet olunca yumurta takibi yapılacak ve 14 ay sonunda bu ay gerçekten çokk umutluyum
inşallah bu ay bebişim gelecek
içimden bir ses öyle diyor:)))))))

selam günlükcüm
bugün secim parasını almaya gittim tam tamına 42 lira

ne kadar cok degilmi? :))

olsun ben zaten para icin gitmemistimki..
azönce biraz temizlik yaptım malum annem gelecek ya evim temiz olsun
bi dus aldım ve cay demledim kendime simdi cayımı icicem biseyler atıstırıcam
kendine iyi bak günlükcüm bende iyi bakmaya calısıcam kendime

canımm slmmm Şeniz bugün pek bişey yapmadım okual gittim geldimm mirmirmirmir yrn ing sınawım war yaa hiç sevmiyorum ingilizceyii :mymeka: inşallah iyi geçer alkisalkisalkis
haftaya vizelrim var..sonra bahar şenlkleri..en yakın arkadaşım da gelcek bahar şenliklerinee hihoyyyt sevgili yapmış kendinee :1rolleyes: 10 mayısta inşallah annemle beypazarına gitcezz süprizzzzz cokk merak edioduk orayı ..ya keşke foto makinem olsaaa :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: bu seferde buna taktımm..hdi ben kaçar.. öperimm canımcmmm Şeniz Şeniz

Sevgili Günlükkk
Bugünüm de aynı geçti bir fark yoktu yaniiii
Dün gece sabaha kadar ders çalıştığım için biraz sersemdim o kadar sadecemirmirmirmir
Bu gece de sabahlamayı düşünüyorumkafamçokkarıştı
Hoşçakal günlükkkkkkk:a015::a015:

iyi geceler günlüğüm..........bir kaç gündür içimde bir sıkıntı var çok tedirgin ve mutsuzum,:çok üzgünüm:canım babacım amerikada orda kilometrelerce uzaklarda çalışıyor şimdi bide domuz gribi çıkmış orda çok korkuyorum günlük çok.:1no2:gece gündüz yalvarıyorum rabbime,dualar okuyorum allahıma ne olur babama o gurbet ellerde bişey olmasın diye rabbime yalvarıyorum ,babacım inşallah hayırlısıyla aramıza döner geceleri uykum yok gizli gizli ağlıyorumsenağlamasenağlamarabbim sen büyüksün babamı koru....:Saruboceq:

burayı keşfedeli daha bikaç gün oldu arada bir yazmaya içimi dökmeye gelirim sana
eğer sende beni kabul edersen. zaten diyecek kimsem yok bu aralar yapayalnızım
oğlum var ama o daha küçük bikaç gün kalıp gidiyor zaten.onunla oyunlar oynuyoruz
bugün maç yaptık evde yenildim gene iyimi.yorulmuşum bugün ya
oğlumun enerjisine ayak uyduramıyorum bazen.şimdi uyuyor oğlum malum sabah okula gidecek
pc bana kaldı bende sana bişeyler yazıverem dedim ee böle işte daha ne olsun gene görüşürüz canım günlüğüm beni bir sen dinliyorsun iyi bak kendine kaydirigubbakcemile3

Ah günlüğüm ahhhhhhhhhhhhh............

Anlamıyorum ya anlamıyorummmmmmmmm.... Bitti diyorum, yüreğimde yer yok ona diyorum, yapamayız diyorum.

Yıllarca görmediğim oldu, ama ondan sonra bile ilk görüşümde yüreğim yerinden çkıkıcaktı sanki, hatta bu duyguyu farkettiğim ilk anlarda korkardım yanında durmaya, yüreğimin atışı sanki dışardan belli oluyo ve o anlıycak diye. Yine aynısı oldu. Aylar oldu görmeyeli, ama her şey eskisi gibi sanırım......... O nasıl bi kalp atışıydı öyle yaaaa... Ben bile şaşıyorum heeeeeeeee.........

Offfffff diycemde demiyim günlüğüm affffff affffffffffffffffffffffffffff.....

Rabbim sen hayırlısını ver :Saruboceq:

daha 2 gün önce mutluyum diye uçuyodum burada günlüküm :çok üzgünüm:

ne olcak bu halim benim bilmiyorum bilmiyrum bilmiyorum....
Allahım herşeyin hayırlısını ver bana nolur :Saruboceq:

Gecede bir uyku,
uykunun içinde ben...
uyuyorum,
uykudayım,
yanımda sen ... Devamı

uykunun içinde bir rüya,
rüyamda bir gece,
gecede ben...
bir yere gidiyorum,
delicesine...
aklımda sen.

ben seni seviyorum,
gizlice......
el pençe duruyorum,
yüzüne bakıyorum,
söylemeden tek hece.

seni yitiriyorum,
çok karanlık bir anda...
birden uyanıyorum,
bakıyorum aydınlık;
uyuyorsun yanımda,
güzelce....

Seni görünce yüzümün aldığı ifadenin farkında olamıyorum istesem de.
Bir yanım korkuyor deliler gibi
Seni kaybetmenin korkusu sarıyor köşe bucak her tarafımı.
Bir yanım çok mutlu oluyor
Sen yanımdasın ya nefes bile almadan yaşayabiliyorum.
Nefesim oluyorsun bu bunaltıcı hayatta.
Anlıyorsun beni değil mi?
Bilemiyorum ben seni gördüğümdeki ifademi.
Sen yanımda olduğun sürece de bilmek istemiyorum.
Çünkü; sen benim yaşamı ifade ediş şeklimsin.

Günlüğüm Sevdiğim adamı uyutum ona her gece telde ninniler söyerdim şimdide yanında söyledim ninniyi okadar güzel bişeyki buu dizimde uyudu benim canımm sevgilim ve başını yastığa koydum üstünü örttüm yanağınada sımsıcacık öpücük kondurdum.. biraz uyurken konuştum onunla ve onu izledim çok güzel birşeymiş şuanki yaşadığım şey :asigim:
evdeki herkesi uyuttum ablamı eniştemi ve nefesim dediğim sevgilimi ufuğumu.. bende yatarım birazdan çünkü yarın sabah aşkıma kahvaltısını hazırlicam ve onunla kahvaltı yapıp onu işe ben yolcu edicemm... HERKES SEVDıĞı AMA GERÇEKTEN SEVDıĞı KıŞıYLE OLSUN AYNI EVı PAYLAŞSIN YÜREKTEN SEVENLER ÇIKARSIZ SEVENLER BıRAN ÖNCE KAVUŞSUN RABBıM BU MUTLULUĞUMU BOZMA NEFESıMı KESME RABBıM :Saruboceq:
"SENı ÇOK SEVıYORUM AŞKIM SENı ÇOK SEVıYORUM UYUYAN PRENSıM SENı ÇOK SEVıYORUM NEFESıM SENı ÇOK SEVıYORUM YAŞAM DESTEK ÜNıTEM..."
Günlüğüm bu geceki yazımda aşkıma ithafen olsun burda kesim ben yazımı çünkü bu büyü bozulmasın:asigim::nazar:

Son düzenleyen: Moderatör:
iyi geceler günlükcüm.
cumartesi günü kızımın mevlüdünü yapıcaz.şükür sağsağlim doğdu yavaş yavaş büyüyor artık.bende bir telaş.tek başıma o kadar işin altından nasıl kalkıcam.evi temizle misafirlere ikramları hazırla.şerbet falan yapılacak.bunu atlatık mı 6 ay kınasına kadar kızım daha iyi olur o daha zevkli geçer inşallah.
iyiki seni dünyaya getirmişim kızım.iyiki varsın yoksa hayatta hiçbirşeyin değerini anlayamayacakmışım.eşimi daha çok seviyorum ona daha çok bağlandım.artık 3 kişilik bir aileyiz.rabbim isteyen herkese bu duyguyu sevinci ve mutluluğu tattırsın inşallah.cumartesi akşamı görüşürüz günlüğüm.

selam....

neber......

ben iyiym bugün tatile gitcez eşimle .....

ama ben tuhafım...

hep aklımda bebek var???????

tatil matil boş....

kafanın içindekiler insanı saraydada ola zindana çeviriyor.....

ne sıkıcı bir gün bugün..içimden hiçbişey yapmak gelmiyor...mirmirmirmir
hava da karardı bir kasvet..öff..bi de bunun üstüne sürekli bişeyler yeme arzusu..
sabahın köründe bankaya gittim kuyruklardan nefret ettiğim için sıra beklememk adına
şu körolasıca sınavlara yaptıgımz yatırımlara bi yenisini daha ekledik..şükürr yani..:dilcikar:
bakalım verdıklerımızın kat kat fazlasını nasıp almak mümkün olacak mı bize de..
ayy ya ders calısmak adına ne planlarm vardı yalan oldu hepsi..
cok sıkıcı bi gün cat diye catlamak üzereyim valla..:çok üzgünüm:
üff yarın güzel gecse barı hava guzel olsa da piknige gidebilsek..
cok tatsızım tadını bozmadan daha fazla kacayım en ıyısı..:a015:

Anladımm anladımm ben çoook büyütüyorum herşeyiii.....CADIARZU
ıyiyiiim bugünn iyiyii....şakkıdı
Ama yorgunumm...
Ütülerimm hiiçç bitmiyor ya......kötükedihüso
Akşam yine dağ gibi ütü yaptımm:KK43:(((((
Bu akşam misafirim var cnm arkadaşım bizde kalıcak delikafadulden
Ama yemeğe anneciğime gidicez öyle konuştukk özledim teyzeciğimi dediii....:1hug:
Güzel bir gün ve gece olucak inanıyorum.....:teytey:
Rabbim herkesizn gönlüne göre versiin inş....:Saruboceq:

Seninle Uyanmak
Sabah alnıma konan busenin tatlı hissiyle uyandım uykumdan. Gözlerimi açmadım korkumdan. Açtığım anda kaybolacağını bilmenin verdiği tedirginlikle, sımsıkı yumdum dakikalarca. Hiç kıpırdamadan bekledim arkası gelsin diye. . O şekilde dakikalarca bekledim busenin tadını çıkarmaya çalışarak. Gözlerim kapalıyken, gözlerin geldi gözlerimin önüne. Hani o bakmaya doyamadığım, yüreğimin içine kadar işleyen tatlı bakışların sevdiğim.
Yine gözlerim kapalı beklerken saçlarımda dolaşan ellerini hissettim. Çok seversin saçlarımı okşamayı, yine gezindi ellerin saçlarımda.. Gözlerim kapalı sen böyle saçlarımla oynarken Kulağıma gelen sesin "kalk artık sevdiğim, sabah oldu" diyordu. ıstemeyerekte olsa açtım gözlerimi usulca korkarak, Bi açtım gözlerimi ve karşımda sen:asigim: sabahın 6.30'u şaka olmalı bu bu saatte sen yanımdasın Şeniz
birde senden önce kalkıp erkenden kahvaltıyı ben hazırlicaktım görüyormusun şimdiden uyşukluğum tembelliğim başladı aşkım dur ben çay koyim dedim kaydirigubbakcemile3 sen kalktın yüzünü yıkadın giyindin ve mutfağa yanıma gelip benim apar topar kahvaltı hazırlamalarımı izledinyerimseniben sonra sesimize ve gülüşlerimize ablam uyandı ardından eniştem uyandı kaydirigubbakcemile3 hep beraber güzel bi kahvaltı yaptık sonra3'ünüzüde yolcu ettim ben kaldım evde tek ve başladım sofrayı toplamaya, ardından zil çaldı ve bi baktım kapıda sen :1shok: Aşkım öpmeden çıktım seni gel buraya dedin ve 1 öptün 2 öptün gel 3'de kıskanır dedin kaydirigubbakcemile3 çay kaldımı dedin bende yok kalmadı hadi git artık geç kalıcaksın dedim ve zar zor gönderdim seni:asigim: sonra balkona çıktım seni taksiye bindirdim ve huzurla evi topladım sonra çıkıp evime geldim aşkım:1hug: bu akşam ayrı ayrı uyicaz ve uyanıcaz en zoruda bu ayrılık kısmı yaaa artık yeter 5 yıldır sensizim zaten, dün gece ve bu sabah rüya tadındaydı herşey.. sen dizlerimde uyudun ben seni izledim sen uyurken seninle konuştum ve bu sabah saatii kurmama rağmen sen benden önce uyanıp saatimin alarmı çalmasın die kapatıp biraz beni izlemişssin ve alnımdan öperek saçlarımla oynayarak uyandırışların beraber kahvaltı edişlerimiz çooook güzeldi be aşkımmm.. Yeni bir güne yine seninle başladım ya, o da yeter bana... SENı ÇOK SEVıYORUM ÖMRÜM:asigim::1hug:a.s.:nazar:

Bak şarkımızı dinliyorum son ses aşkımm

Aşkın bir tarifi olmasa seni nasıl anlatırdım
Mütamadiyen anarmıydım adını bilirsin hassasımdır konu sen olunca
Gözlerindeki bereketli toprakta açmak gibisi var mı
Sen hayatımdasın ya bundan böyle benim içim acı tutar mı

Varlığın öyle bir sevinçki burnumda çilekli sakızımın kokusu
Dertlerimi sayfa sayfa savurdum mümkünSe gelmesin yenisi
Zaman ne demek adını sende unuttum biliyorsa söylesin birisi
Gel saklanalım hiçbir ayrılık bulmasın bizisositosositosositososito:teytey:

Son düzenleyen: Moderatör:
Uykum varr uyumak istiyorum..Bu sabah 7de yattım...
Rüyalar gördüm..orda bile huzursuzdum nasıl rüyaydı o öyleee canımı sıktı..Aman rüya deyip geçemiyorum... Gerçekti sanki..Sanki ben yaşamıştım böyle birşey birden uyandım...Gözlerimin kapanmasına rağmen kalktım zorla rüyanın devam etmesinden korktum..Rüyanın daha fazla canımı acıtmasını istemedim...
Yazmak gelmiyor içimden bugün sana...Herşey düştü diyorum şimdi... Yaşanan güzel günler düştü... Hayeller düştü... Yaşadığım sıkıntıda acıda bi düş.. Diğerleri gibi bu da geçicek.. Dediğim gibi herşey düştü...Yaşadığımız hayatta öyle...

selam güynük

yarın doğum günüm...:çok üzgünüm:
Fakat geçen sene doğum günümde mecburen olduğum kürtaj yüzünden sevinemiyorum bile...:çok üzgünüm:
bu kadar........
:nazar:

X