Kadınlar Kulübü Günlük

naber cimcimeee Şeniz bugün aşkımm sevgilimleenn yemek yedikk cokacimcoook gezdik biraz kaydirigubbakcemile çook özlemişimmmmm :asigim: :asigim: bugün yoruldum ya bayaa ürüdümm gamyoncuiremsu günlük benim para kazanmamlazım bana iş bul benneyaptımki hadi ben kaçar herkesleride öperim Şeniz Şeniz Şeniz

Sevgili günlük ben bugün hem çok mutlu hemde çok mutsuzum... Mutluyum güzel bir hafta sonuydu aşkımla beraber:asigim: ama şimdi mutsuzum onu bırakıp döndüm yeniden evimesenağlama çok sıkıldım artık onu bırakıp gelmelerden ben hep onun yanında olmak istiyorumsenağlama Şu askerlik dönüşü düzenini bir kurabilseydi..Evt günlük ben artık onunla evlenmek istiyorum hep yanında olmak:a015:

hehee selaaamm günlük,
naber gene ben,
var ya top gibi oldum son sana yazdıgımda kılo alıorm demıstım oldum top gıbı şiş mi şiş
neden bilmiyorum psikolojık neden yatıyr altında ona inanıyorum ya da havalar mı guzel ondan mı bılemıyorum ama durmadan yıyıp şişiyorum yüzüm bıle şişti
sence yarın yapsam mı rejım? sogan kürü vardı sıtede ona bır bakayım neymiş,
ne guzel sıte demı, secrt falan var sonra ne bıleyım baska seyler var hoş yani...
hhehe, neyse gunluk senı cok yazmıyorum okuyan falan olur evvelden evde yazarken okuyorlardı bılıyorsun, sen de açık boyacı herkese gösterıyorsun kendını :)) görusuruz ara benı.. Byy

günlükcüm naber?
beni hic sorma aynı iste
bugün tatil icin tur sirketine parayı yatıracaktım (annem gelince verecek ama simdi ödeme yapmam lazımdı)
bide baktım kartın limiti yok
kalmaz tabi habire kartla alısveris yaptım bu ay
yemek yetistiremedim kaynanamlara malum...
kartın limitide o kadarda az degildi ama napalım iste...
bakalım nasıl ödeyecegiz...
allah büyüktür be günlük bi sekilde hallederiz insallah...

gunlukum,

canim cok sIkkIn biliyor musun? ben genelde sana iyi haberlerle gelirdim ama simdi icim daraliyor resmen. babamla konusuyordum biraz once telefonda, once annemle sonra babamla konustum ve sonunda dayanamadim agladim telefonda. ne yapicam bilmiyorum...bir yanim sevdigimle, bir yanim ailemle...iki arada kalmak ne zormus gunlugum... senağlama

biraz daha bekle diyorlar ama nereye kadar :sm_confused: ne sevdicege verecek bir cevabim var, ne de aileme..herkes benden birsey bekliyor ama ben iki tarafi da mutlu edemem ki gunlugum...ne olur bana bir cikis yolu goster..4 sene olucak yakinda dile kolay, ve bu ucurum arasinda en cok hasar goren benim..evet herkes benim mutlulugumu istiyor biliyorum ve de farkindayim ama asmam gereken cok engel var gunlugum...sabrin ya da gucun var mi dersen? bitmek uzereyim... senağlama :1no2:

yine ben geldim...
bir insan niye birden degisir ya boyle degildiki gorumcem kadinla hic bi derdim yokki...
yaptiklarina bakilirsa onun benimle derdi var...bebek odasini kurduk geldi gordu ne hayirli olsun ne gule gule yatsin ne guzel olmus...hicmi bisey demez insan ya anlam veremiyorum sinir oluyorum sadece...herkese iyi aksamlar gule gule bana yok...benmi abartiyorum yarabbim...sinir olmamak elde degil...allahim saglikla su kizimi dogursaydim evime gelseydim eski halimi alsaydim...yapicagimi biliyorum ben ona ya neyse ...onuda sag saglim kurtar sana havale ediyorum rabbim...

Günlüğümmmm Bugünde Mutuyum Dırınım Dırınım kaydirigubbakcemile3
Anneciğimle SigaraBöreği Sardık 2 kilo Ve dipfirize Attık Dırınım Dırınım kaydirigubbakcemile3
Yarın Ablamlar Akşama Beni ve ufuğumu hem yemeğe hem film izlemeye hemde kalmaya davet ettiler ufuğa sordum gideriz hayatım iş çıkışı ben direk oraya geçerim dedi Dırınım Dırınımkaydirigubbakcemile3
Perşembe Günü Ablam ve Enişte Bey izinlilermiş Çarşamba Akşamı Felekten Bi gece Geçirelim Dediler Dırınım Dırınım kaydirigubbakcemile3
Ay ben bi acaip oldum Bu gece Yedim Kafayı Dırınım Dırınım kaydirigubbakcemile3
Ama bi şarkı dinliyomki sormaaa aşkım gönderdi az öce msn'den ve dinle hayatım dedi hem dinliyom hem yazıyorum sana ayy dur sözlerini yazimm çok hoşuma gitti sositososito

Aşkın bir tarifi olmasa seni nasıl anlatırdım
Mütamadiyen anarmıydım adını bilirsin hassasımdır konu sen olunca
Gözlerindeki bereketli toprakta açmak gibisi var mı
Sen hayatımdasın ya bundan sonra böyle benim içim acı tutar mı

Varlığın öyle bir sevinçki burnumda çilekli sakızımın kokusu
Dertlerimi sayfa sayfa savurdum mümkünSe gelmesin yenisi
Zaman ne demek adını sende unuttum biliyorsa söylesin birisi
Gel saklanalım hiçbir ayrılık bulmasın bizisositosositosositososito:teytey:

Çok güzel yaa Gülben Ergen 'in Çilekli Şarkısıı

Neyse Ben biraz Daha Dinlim Bu şarkııyıı Birazda Aşkımla Konuşim Ninni sölim uyutim Onu Günlüğüm kaydirigubbakcemile3

sevgili günlük düğüne az kaldı.. 38 gün var..

en sonunda bir eve karar verdik.. ve yarın badanası yapılmaya başlanıcak...sonra temizlik eşyalar falan...
gelinliğimi aldık. aysiradan sevgili taze kocacımla gittik beğendik tabi annelerimizide götürdük bir sefer gösterdik herkes beğendi kına kıyafetlerimde tamam.. mobilyaları zaten ben netten karar vermiştim kocacımda gördü beğendi herşey tamam..
kocacım diyorum çüknii biz sevgililer gününde nikah yapmıştık..:)
kocacııım evin herşeyi ile yakından ilgileniyor tüm eşyalar herşeyle çok meraklı.. ama ikimizde çalışıyozz gezmöeye fırsat yok ki.. iyiki net var.
kocacım ev ararken birtane bile eve bensiz bakmadı. herşeyi benimle beraber yapıor.
benim iki gündür boğazlarım ağrıyor .. dün gece sabaha karşı ben öksürünce kociş dayanamadı ballı limonlu revak yapıp içirdi..
ben sabah işe giderken beni geçirmesi terlimiyim diye kontrol etmesi bayılıyorum ona..
işten gelince öpücük delisi yapıyoo beni.. sabahları kahvaltımı yaptırıp işe gönderiyor. kendi yatıyor çünkü o işe 3 de gidiyor ben ise sabah 8 de..:)ama ben 5 de geliyoorum o gece yarısı.. off:KK43:
benimle ters düştüğü istemediği şeyi tartışırken bile sımsıkı sarılıyor.. kavga ederken bile sevebilmek hissetirebilmek çok güzel hep böyle kal hiç değişme kocacım. bana kızımca kafama hep böyle çok sarıl..:)hele kızınca iyice göğsüne bastırıp yüzümü görmek istemiyomuş gibi yapması yok mu yerim seni...:asigim::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
Sana bugün sabahtan yazacaktım ama kendimi anca toparladım günlük..
Babannemler Aramış annem onlarla konuşuyodu.. Dedem beni istemiş.. Sesi nerdeyse çıkmıyodu...
Ağlamamak için kendimi nasıl sıktım hatırlamıyorum ama kapadığımda dişlerim sızlıyordu.. :1no2:
O kadar ağrısı acısı varmışki babannem bile ağlıyodu telde..
Dün sana yazdıklarımdan bu sabah çok utandım günlük.. Demekki Allah'ım dert etmen gereken daha önemli konular var gülçin.!!! Demek istedi gibi geldi senağlama

Seni çok seviyorum Dedecim..Allah başımızdan eksik etmesin seni.. :1no2:

ßunaLdım Pemßik.......Cok ßunaLdım......Cok tuhaf......Adsız ßi hastaLık Sanki......Anlayamıyorum......Cok tuhaf....... :çok üzgünüm:​

Hastayım günlük,pek iyi hissetmiyorum kendimi.
Devamlı burnu akan,hapşıran bir Eda var evin içinde.
Babam bir yandan,sevgilim bir yandan hiç yanlız bırakmıyorlar beni,çorbamı içeren mi ararsın,ilaç saatim geldiğinde ilaçlarımı kendi eliyle içiren mi ??
Bir yandan iyi mi oldu ne..Özlemişim böyle fazla ilgiyi.
Ama toparlanıyorum yavaş yavaş,toparlanmam lazım.
Perşembe günü abim dönüyor İtalya'dan,döndüğünde beni iyi görmesi lazım.
Ahh canım abim benim o kadar yoğun olmasına rağmen günde kaç sefer arayıp sorduğunu hatırlamıyorum bile..
Sen nasıl bir varlıksın benim için...
Döndü dolaştı konu yine abime geldi değil mi günlük ?
Anlata anlata bitmez ki zaten,10 günlük yokluğu bile bana o kadar zor geldi ki.
Hiç sebepsiz ağlamalarımın bir nedenide abim oldu,evet bu aralar çok duygusal takılıyorum,sebepsiz...
Bilemiyorum...
Allah hayır'a çıkarsın.

günlük sanagece ekleme yapıyorum yanlış anlama dünkü sayfana eklıyorum,
gun bıtcek uykum var uyuyamıyorum ızlemem gereken fılmler var gıbı gelıyor
yatsam sabah erken kalksam ızlesem olmaz sankı
ama yarın yenı bir gun yenıden kkya gırıcem msn acıcam
yenı bır gun yani yarın da ızleyemem
neyse yatayım, bak saat kaç olmuş, ıyı geceler

Son düzenleyen: Moderatör:
Günlük be bu adam beni hergün şaşırtmaya devam ediyoo :1shok:
Kara bulutlar gitti sanırsam artık bir daha hiç gelmemek üzerekaydirigubbakcemile3:nazar:

günlükçüm merhaba
dün oğlumun ilk dişi çıktı onu haber vereyim dedim sana
ayrıca spora başladım işkembe göbeğimi eritmeye karar verdim
dün kolları sıvadım bakalım.

mrb gunluk
sana yazmayi cok istedim bu haberi
esimle biliyorsun bi cok iyiyiz birde cok kotu neden boyle oldugunu ikimizde hic anlamdik anlamiycazda galiba onun cok kiskanc oldugunu biliyorsun ben biraz buna bagliyorum beni cok bunaltiyor neyse bu yuzden de cok mutsuzdum
ama bu aralar duzelmeye basladi her dedigimi yapiyor cok ilgili cok sefkatli biz kadinlar herseyden suphe edicez ya simdide cok suphe etmeye basladim neden acaba beni delirdimi sandi ki neyse devam eden gelismeleri yazarim
tabiki hosuma gitti

Güzel başlayan bi gündü benim için ama moral fln kalmadı
ağlamak istiyorum
yazık değil mi 9 askerimizin ailelerine.malesef diyarbakırda 9 askerimiz şehit oldu
hiç bişiyin anlamı yok şu anda.tabi ki ateş düştüğü yeri yakıyo..ne söylesek boş.....:1no2:
hepsinin bekleyenleri vardı bizim gibi hepsinin canı vardı
içlerinden biri bizim canımız da olabilirdi..
Allah rahmet eylesin onlar şehit oldular ailelerine sabır diliyorum çok zorr..

Off günlük offf....
Şu bir kaç yılımızı etkileyecek çok önemli bir karar anındayızz....
Birazdan o sonuçları almak için çıkıcaz vee herşey belli olucak...
Ne yalan söyliyeyimm istemiyorumm benn:KK43:((
Ama rabbim herşeyin hayırlısını bilir vardır bir hayır diyorum yine....
Kafam çok karışıkk allahım ne olur yaa hayırlısını ver bizlere....
Çok üzülürüm eğer böyle birşey olursa...Ama yinede bişey belli etmemem gereklii....
Oda benim canımmm .....
Günlükk böyle işte....Neyse biz çıkıcazzz birazdan...
Dua et emiii..öperim çokkkkk...

Günlük bakma dolaşıp güldüğüme ama moralim çok bozuk...Babamın halası
3 yıl önce kanserden vefaat etti.Onu kendi halam kadar severdim...Yanımızda kaldı 2 ay sonra öldü... halamdan sonra şimdi de diğer halam (kardeşi)kanser oldu senağlama
Göğsünde ve koltuk altında iki tane kitle varmış Almanya ya gittiğinde fark ettiler ve kötü huylu ...
Türkiye ye geldiler hemen ve bugün yine hastanedeler...
Ameliyat olacak ve kemoterapi görecekmiş...
ınşallah güzel haberler veririm sana günlük..
Tahliller iyi çıkar...:Saruboceq:

X