Kadınlar Kulübü Günlük

selam günlük
uzun bir aradan sonra ilk kez yazıyorum sana
kendimi çok yalnız hissediyorum artık
çok sıkıldım hep aynı şeyleri yaşamaktan
keşke hayatım biraz farklılaşsa ya.ne yapmam lazım hayatımı değiştirmek için
düşünmekten yoruldum başlangıç olarak bu kadar yeter günlüğüm
ben gene yazarım sana hiçbişey değişmese bile

ahh günlük hepte sıkıntılı oldugum anlarda sana geliyorum kaydirigubbakcemile3
tamam söz mutlu oldugum zamanda gelip anlatcam :))
inş cuma günü gelirim koşa koşa buraya
çnkü dogum günüm hihoyyyt
geçen sene aglamştım çok üzülmştm :S
inş artık mutlu olurum,düş canm anlıyorum seni
brbrmze dua edelim ki hemen gerçekleşsn :)))

iyi geceler günlük ben yatar........

Günlük.. Ben Kesin Lanetlendim.. Artık Buna İyice İnanıyorum..
Ne Zaman Hayatımı Yoluna Sokmaya Kalksam Bi Engel Çıkıyor..
Umudumu Kaybediyorum Artık.. Allah'ım Sana İsyan Etmek Haddim Değil Ama Bende Mutlu Olmak İstiyorum..
Diyeceksinki Hiç Mi Sebep Yok Mutlu Olmak İçin..
Var..Onlarla Avundum Zaten Bunca Yıl..Artık Kendi Hayatımı İstiyorum..
Nerde Benim Kaderim Olan Adam.?
Acısıyla Tatlısıyla Tekrar Aşık Olmak İstiyorum senağlama

SEVIYORUM - SEVMIYORUM... KAÇ YAPRAK VAR BİLMİYORUM, Ben seni kopardım attım Kendimi toparlıyorum, Var mı şimdi başka biri? Onu bana benzettin mi? Ne yaparsan o ben olmaz Parçaları sana uymaz...Kendimi bunun için mi yorucam ben? Kalbimi bunun için mi kırıcam ben? Ben her gece rüyalarda Hep sana hak veriyorum,Yok ki senin bir yedeğin...

:teytey::teytey:hihoyyyt GÜNLÜĞÜMM Çok sevdim şarkıyı gece gece indirdim dinliyorum süpermiş yaaaasositosositosositososito

ben geldım gunluk
gecenın bı yarısı odev hazırlarken sıkıldım ve sana hyazmak ıstedım . . .
her sey bıldıgın gıbı gunluk , hayatımı bı sekılde goturmeye calısıorum ıste
uzulmemeye aglamamaya az sıgara ıcmeye calısarak
bunlardan bı tek aglamamayı becerebılıorum gunluk kalbım cok acıyo canım cok yanıo
artık bıseyı farkettım kımseye anlatmıorum be gunluk ıcıme atıyorum halbukı ben oyle yapmazdım anlatırdım ıcımden atar gecıcıde olsa mutlu olurdum be gunluk
ama artık onu yaapmıyorum kımseye bısey anlatamıyorum mutlu olamıyorum . . .
tabırı caızde mal gıbı yasıyorum gunluk senağlama
fınallerım baslıycak fecı sekılde ders calısmam lazım artık baslasam ıyı olucak kafamçokkarıştı
dun geceden benı karnım kasıklarım cok agrıyo be gunluk kac tane ılac ıctım banamısın demedı
derste oyle bı kıvrandım kı hoca tahtada soru cozduruodu odev notu vermek ıcın halıme ole bı acıdıkı sen kalkma dedı senağlama
aksama dogru bıraz gectı agrı . . . hala bıraz var tabı
olmaz dıyelı 1 ay 1 gun oldu bu arada . . .
hala umudum var hıc vazgecmıyorum be gunluk . .. .
belkı arar belkı msj atar ne bılım ıkımız ıcın belkı bıseyler yapar
Allah ım nolur O nu bana nasıp et :asigim:cok sevıyorum ben O nu yaa:asigim:
persembe gunu marmarıse gıdıorum bu arada gezmeye kaydirigubbakcemile2
kız arkadaslarımla bı kacamak yapıoruz ıste . . .
İnş her sey yolunda gıder hayırlısıyla gıder gelırız be gunluk
oyle ıste be gunluk baskada degısık bısey yok
nolur KK nın muhtesem bayanları bana sınavlarım ıcın dua etsınler tabı bıde O nun ıcın :asigim::asigim::asigim:
herkeselere piiiğğğrensesten slm sole gunlugummmm a.s.

selam küllük bu gece seninde gordüğün kibin sabahlıyorum.neden mi yarın 7 de kalkacak olan kızı okula eşi işe kendi tükkene
gidecek olan ben değilmiyim efet benim ama neden bilmem bu sabahtan beri bir tuhaflık var içimde ağzımı bıçak açmıyor ben kibin gevezenin hemide içimle konuştum bugün itiraf ettim kendime bir çok şeyi yine girdaplarıma daldım ve boğuştum gün boyunca hesaplarım kitaplarım bitmedi daha hala uyumadım .uykum yok uyumakta istemiyorum .yarın yine her zamanki gibi çooooooooook yoğun olucam ama ben uyumak istemiyorum .içim acıyor içim yanıyor ve ben yine kızıma eşime sarılıyorum .allahım onları bensiz beni onlarsız bırakmasın allahım bizi hiç ayırmasın....önce ailem ....herkesten herşey önce ailem..neyse çııyorum kkdan...sonra yine gelirim birazda oyun oynayıp yatıcam .hepsi şimdilik bu kadar=(

sevgili günlük bende uyumak istiyorum ama malesef uykum yok :))
ama yatıcam gelir herhalde bi şekilde uykum gören olursa benim adrese yollayıversin bi zahmet :)

selam günnüğüm
cok mutluyum
yeni,yine,yeniden
hamileyim :CüvCüv::CüvCüv:
hiç beklemeğim anda
tekrar geldi bebişim kaydirigubbakcemile5
darısı tüm isteyenlere insallah :Saruboceq:

Gunlugum,
Pazar gunu Artik bu is bitti dedik birbirimize, bitsin ! Bosanalim tamam olmuyor dedik ve beni anneme goturdu...ve çekti gitti.
Aglamadim hiç...Saatler geçti, uzandim uyumaya çalistim...Babam geldi, hayirdir ne oldu ya haydaaa dedi, biraz anlattim...Beni bana biraktilar biraz. uzerime gelmediler
Derken Esim geldi beni almaya..Hani bosaniyorduk ? Niye pesinden evime donduysem.
Konustuk, sabaha kadar, iyi guzel hos da, bu neyi degistirir ? huylu huyundan vazgeçer mi ?
Ya ben eminim, eninde sonunda bosanicaz...
Suan Hasta kendisi, oh iyi oldu.

günlüğüm ben geldim yine:çok üzgünüm:
hani dün durumları anlatmıştım yaaa sana. Halla o kızı düşünüyorum, aşkımı ve beni rahat bıraksın yaaa. yoksa gercekten çıldıracam :çok üzgünüm:
sevgilim hani bana sakın muhatap olma demişti yaaa. ben dayanamadım bu gün muhatap oldum o kızla. Çünkü dünden beri içim içimi yiyiyorum resmen, ne amaçla o resmi koydu diye :kızgın:
gittim bu gün başka bir isim soy isminden hesap açtırdım. ve kıza mesaj cektim -tatlicadiarzu- .sanki onu daha once tanıyormuşum gibi mesaj cektim. Çünkü eğer şimdi tepki vererek mesaj cekseydim, beni arkadaşlık lıstesine almayacak muhtemelen. şimdi onunun beni arkadaşlık listesine kabul etmesinin. ve bana mesaj cekmesini dört gözle bekliyorum. Bakalım arkadaş olarak kabul ettiğinde. daha neler neler çıkacak.
Allah :Saruboceq: biliyor yaaa. şu an beni o kız arkadaşlık listesine kabul etsin. Başka hiç bişey istemiyorum gerçekten.

akşam sevgili babacığıma hasta ziyaretleri yoğundu yine, ayrılamadım geçe kadar onlarla ilgilendim
evimize geçtik sonra
eşimle ordan burdan sohbet ediyoruz, uyumaya çalışırken..
her seferinde sohbetin yolunu yapıp onun bu konuda konuşmasını sağlamaya çalışıyorum
ama nafile :1closedeyes:
diyorum cnm hangi hastaneye gidelim gebelik öncesi kontrol için :uhm:
--sen hangisini istresen farketmez :1closedeyes:
diyorum vakitte yaklaştı ne güzelll :asigim:... ben şimdiden heycanlanıyorum bebeğimiz için :CüvCüv:
--bende dua ediyorum hayırlısı için diyor sadece :çok üzgünüm:
çok güzel de ben de onun benimle heyecanımı paylaşmasını istiyorumm
annemle mi paylaşayım bu duygularımı yani :1ninca:
ya ben kocamla bebişimiz için hayal kuramıcak mıyım günlük benneyaptımki, neden bu konu hakkında pek konuşmak istemiyor Çok üzgünüm çoook
pek hevesli değil sanki, onun bu hali beni endişelendiriyor :çok üzgünüm:
yoksa farkında olmadan çok şey mi bekliyorumm ondan sengözlerimebaksanab

günlük kafam çok bozuk 1 aydır...çok gergin ve sinirliyim..durup dururken ağlıyorum..1 ayda 2. kez dudağımda uçuk çıktı..sol gözüm 15 gündür seğriyor..bebek meselesi beni çok geriyo artık...kafamı rahatlatmaya karar verdim...buna da ilk olarak imzamı silmekle başladım bak artık bebeğim gel diye imzam yok:a015:

merhaba günlüğüm
oğlum aradı biraz önce beni özlemiş bana gelmek istiyormuş
bende işlerim olmasına rağmen kırmadım onu
onu almaya gideceğim şimdi
bikaç gün oğlumla beraberim yani.
yalnızlığımı düşünmeye vaktim olmayacak yani günlüğüm

selam günnük bayadır gelmemiştim sana......

özlemişim içimi açmayı.....:kahve:

öncelikle jjuliet tekrar hamileymiş çok mutlu oldum......:teytey:

bana gelince "iyiyim" ama eşim rahatsızdı çok üzgündüm.....:teselli:

doktora gittik üşütmüş....:a015:

akşam çok ağrıdı göğsü hiç uyumadım hep onu bekledim iyi olsun diye ona süt bal zencefil içirdim açar göğüslerini diye....:çok üzgünüm:

sıcak havlu sardım göğsüne ....:1rolleyes:

ve onu ne kadar sevdiğimi tekrar anladım....:1hug:

çok seviyom be günlük bildiğin gibi değil....:asigim:

rabbim iyiki nasip etti bana onu.....:asigim:

ve şunuda anladım....kaydirigubbakcemile2

onunla her zorluğa katlanabilirim.....:teselli:

allah kaldıramayacağımız yükler vermesin....:Saruboceq:

günlük ya benm uzun bir tatile ihtiyacım var..
atmak istiyorum kendimi sahillere,kırlara,bayırlara,dağlara.
sence güzel bir küçük sahil kasabası nerde vardır günlük?

günlük benim sevdiceğimle şöyle süper bi tatile ihtiyacım var ya ne olur mümkün olsun:asigim:

çok sıkıntılıyım günnükçüm sonsuz mutluluğa ihtiyacım var erkekimin yanında olduğum anlardaki gibi

her dakika yanımda olsa ahh ahh gidelim uzaklara:asigim:

ah hem zman dursun diyip hem çabuk geçsin demek nassıl bişey yahu:KK43:

günlüğüm sonunda eve giren fareyi yakaldık, eşim-üst komşum-ev sahibim dün tam iki saat uğraştılar

o kadar uyanık çıktı ki çamaşır makinesinin içine girdi, makine çalıştrdık, ses çıkarttık, hatta yan yatırdık ama içinden çıkmadı

en son eşim makinenin arka ve üst panelini söktü o şekilde çıkardılar fareyi ve zafer bizim oldu

bugun evi domestosla yıkadım diyebilirim, her yeri sildim, gezdiği herşeyi yıkadım

şu an öyle yorgunum ki, ama çok şükür kurtulduk günlüğüm

mutluyum günlük mutluuu :sm_cool:

cuma gününü beklemedm hemen geldim :))))
tamm kızma hemen gtcem :tomato:
bugün çok güzel geçti Allahım nolur sevinçlerim 2 günlük olmasn nolur
gittim bi güzeeel alışverş merkezine attım kendimi :)))
ne var ne yok denedim,ciciler aldım kendime ayy süper ucuzluk vardı her yerde
hani dogum günüm yaa oyzden gycek bişeler aldım yerimseniben
sonra sevgilim geldi o kadar özlemşim ki :asigim:
yannda olunca ne tartışma geliyo aklıma ne başka bişe...dargnlığım hemencecik gitti :))
onla da gezdim tozdum tüm sıkıntılı günlerimn acısını çkardm :icecream:
şimdi de eve geldim sana koştum günlük,sevncimi paylşcamaya :))
öptmm günlüküm benim :))

X