Kadınlar Kulübü Günlük

allahım kızım çabucak büyüsün,sağlığına kavuşsun istiyorum.dışarı çıkıp mis gibi bahar kokan havayı içime çekmek istiyorum.eve kapanıp kaldım minik kızım hayatım senin.
ama yinede biraz hava alabilsem yaşadığımı anlasam olmazmı?

günnük gene benyerimseniben

allahım şöyle çok uzaklara gitmek istiyorum kimseyi tanımadığımız yepyeni sorunsuz bi yere

gitmek istiyorum tabi erkekimde benle olucak yanımda ahh ahhh:asigim::nazar:

ınanılmaz bi sıkıntı var içimde...Kafam karışık...Ne olucak bilmiyorum bekleyip görücem ...

canım sıkılıyor herzamanki gibi:nazar:
birilerinden hala tık yok
anca sırnasmayı marıfet sanıyor bu erkek mılletıkötükedihüso
özür dilemek erdeminden ne kadar da yoksunlar
kararlıyım ama affetmıyecegm bu defa:1closedeyes:
zaten o küçük kedi hayalimi de aldı benden
sinir şey..
ben de gider dışarıda severım minişimi..süt de götürücem ona
tabii bulabilirsem..inşallah:Saruboceq:
off kendi hayatımda benım ıstedıgım hıcbır sey olmayacaksa
nıye yasıyorm kı bu hayatı ben:çok üzgünüm:

selam günlük korunma süremiz doldu ve adetim sona erince çalışmalara başlıyacağız ve ben çok korkuyorum günlük...ya tekrar aynı acıları yaşarsam...meleğim beni bu sefer bırakmaz ve dünyamıza katılır mı günlük:KK43:((

günlükkk kendimi seviyorummm :asigim: :asigim: iyi bişey yaptım bugün Şeniz aklımı seveyim yaaa :1rolleyes:

yine depresif aylar :1closedeyes: ve yine paranoyak ruh halimmm benneyaptımki
insan güzel bakamayınca güzel göremiyor gerçekten günlükk :çok üzgünüm:
herşey batıyorr herşeyyyy :1no2:
ağlamak istiyorum günlükkk senağlama
hiç susmadan ağlamak, ağlayıp rahatlamak iyi geliyor bana senağlama
ama bunu yapabileceğim bir dost omzu yok maleseff :çok üzgünüm:

bu evle iş arasında sıkışmış hayatıma bir tane dost sığdıramadım, bu cephem açık kaldı, üşüyorumm günlükk senağlama

nasıl kurtulurum ben bu halimdenn nasıll gülmeye başlarım yine içtenn :a015:

yine depresif aylar :1closedeyes: ve yine paranoyak ruh halimmm benneyaptımki
insan güzel bakamayınca güzel göremiyor gerçekten günlükk :çok üzgünüm:
herşey batıyorr herşeyyyy :1no2:
ağlamak istiyorum günlükkk senağlama
hiç susmadan ağlamak, ağlayıp rahatlamak iyi geliyor bana senağlama
ama bunu yapabileceğim bir dost omzu yok maleseff :çok üzgünüm:

bu evle iş arasında sıkışmış hayatıma bir tane dost sığdıramadım, bu cephem açık kaldı, üşüyorumm günlükk senağlama

nasıl kurtulurum ben bu halimdenn nasıll gülmeye başlarım yine içtenn :a015:

En güzel dost kendinsin yine, inan buna a.s.

ben geldim -tatlicadiarzu-
burası çok yaradı bize kaydirigubbakcemile2
bol bol dinleniyoruz :nazar:
azcık soğuk hava denize giremedik ama kilo alıp geleceğim belli -tatlicadiarzu-
kocama çaktırmadan çıkayım öptüm herkesleri

günlükcüm çok canım sıkılıyor benim ... sabahtan beri hiç gülümsemedim yaaa... ve şu anda da bunun için dökülüyor gözyaşlarım... bu ne tezattır ... ama duramıyorum işte... bugün hiçbir yerde olmak istemiyorum ben ...

Günlük günlük erkuş işe başladi:dance:
çok mutluyum çok içim içime siğmiyor:sm_cool:
Darisi tüm işsizlere inşallah ve bana işallah:icecream:
uzun süredir ilk defa mutluluktan ağladim:nazar:

eyyy benm cocuk yanım

zaman zaman seni görmezden gelsemde

sen bırakma düşlerimi..!!!

Bukadarı Bugünlük Yeter Günlüğümmyerimseniben

selam günlüğüm.
arkadaş kazığı ile karşılaştım. sonuç; hayal kırıklığı ve sinir...

Son düzenleme:
Pemßik midemi ßozdummmmm yaaaa Çıkarttımm öfffff ..... Lanet oLası dershanedenin hamßurgeriiiiiiiii yüzünden.... :eek:klava::eek:klava:
................................................................................ :kızgın::kızgın::kızgın:şakkıdışakkıdışakkıdı

hihoyyyt slm canım,hihoyyyt
ohhhh sefam olsun herşey yolunda bu arada.........duygularım kontrol altında azim çalışkanlık maşallah yerinde:dance:
evimde allaha şükür çok mutluyum:nazar::nazar:
ama bu anne ve babama çok kırgınım çokkkkfisfisfis
artık benim kinim 6 ay sürer bu huyumu hiç sevmiyorum:eek:klava: ama içimdeki öfkedende vazgeçemiyorum:dilcikar::dilcikar:
küsüm onlara :teselli:bu ara parasızlık hariciinde hiç sıkıntım yok ya teyet geçmişmiş ben yol parası bulamıyorum ya 4 aydır böyle sıkıntı sıkıntı üzerine eşim maşını alır almaz kartlara ee benmkide zaten az yetmiyor ya :dance: çoçuk
artık zorunluluk haricinde dışarıya çıkamaz olduk ya......yol parası su parasından tasarruf ediyoruz kocacığın 20 tl parası kaldı daha benim maaşı almama 12 gün kaldı offffffsenağlama neyse biz türk ailesi olarak alıştık sıkıntı çekmeye kriz alıştık parasız kalıp okadar sıkıntıda olsun önemli olan sağlık diyen tek millet bu dünyada bizleriz herhelde ...........
neyse şu internetin 1 ay zamanı kaldı iptal edeceğim offf nekadar çok da sevmiştim kadınlar kulubünü :enbuyukkk::enbuyukkk: benden bukadar

hadi kal sağlıcakla.......

selam günlükcüm
yazacak bisey yok vallah bi ugriyim dedim sadece
bende hersey aynı su sıkıntılarım bi gecse bi ohh desem....
nerdeee.....

Günlükçümmmmmmmmmm ben geldimmm......
Yarın okul var, ay bitmeye yakın iyice soğudum ya, zorla gidiyorum okula, haftada 2-3 gün olunca ısınamıyoki insan, e malum ortam zaten... bitti ama az kaldı...
Hala inanamıyorum ama, ben, mezun oluyorum... vay beee... bu günleri hiç göremiycem sanıyodum, ama geldi çattı işte....
Rabbim hayırlı işler nasip eder inşallah tüm isteyenlere ve içlerinde banada :Saruboceq:
E bi de hayırlı bir eş olursa iyi olur :eek:
Çok korkuyorum günlüğüm ya, azıcık ciddiye binse uzaklaşıyorum, çok ciddi ir şey bu evlilik. Rabbim hayırlısını versin inşallah :Saruboceq:

Çok mutsuzum.ıçimdeki sıkıntının nedenini biliyorum biliyorum ve içimi sıktıkçaa iyice boğulcak gibi oluyorum...
Ben kime ne yapmıştım?
Kimden bu kadar büyük ah almıştım diye düşünüyorum...
Kime büyük bi kötülük yaptımda ceza olarak bana onu verdin rabbim?
Ne yapmıştım soruyorum cevap bulamıyorum...Yoksa beni onunla mı sınıyorsun?
Senin aciz kulunum benden daha iyi bilirsin içimi canımın nasıl yandığını raabbim nolursun düzelsin herşey düzelsin artık.. Çarşamba benim için bir takım şeyleri bitirmem yada devam ettirmem için önemli bi gün..
Nolursunuz okuyan arkadaşlarım benim için dua edin allahınızı severseniz.. çarşamba günü güzel olsun.mutlu olayım o gün...

Günlüğüm DÜŞ'ÜME duamı ediyorum umarım çarşamba günü beklediği haberi alırr ıNŞALLAH:Saruboceq:

Günlüüğüm yaaa ıçimde bilmediğim bir huzur bir rahatlamışlık var sebebide belli değil haniii yerimseniben birde şunusöylim günlüğümm "insan beylik laflar etmemeli bilmeden etmeden konuşmamalı sözünün eri olmalı sonucu neye dönüşür düşünmeli, yani kısacası konuşmak için konuşmamalı laf ağzından çıkmadan önce 2 kere BEYNıYLE düşünmeli bir insan"

Böyle işte günlüğüm, ablamla enişteciğim geldi yemeğimizi yedik (mantı yaptık bugün anneciğimle ve ablamla eniştemi çağırdık yemeğe) iş çıkışı geldiler, sonra çaylarımızı içtik az önce yolcu ettim, babamı yatırdım annem içerde bana tunik tarzı bişi yapıyor Bugün komşu annemde gördüm çok hoşuma gitti annemde sağolsun yapıyor bana :lepi: aşkımıda uyuttum telde ninni söyledimkaydirigubbakcemile3 şimdide bulaşık makinesine bulaşıkları doldurdum çalıştırdım kolamı aldım geldim odama keyif yapıtyorum BÜYÜK BıR ZEVK VE RAHATLIKLA...
Herkes mutlu olsun yaa ciddden mutlu olsunöptüm günlüğüm Herbikescikleri çook seviyorummm.. :kahve::enbuyukkk::eek:

Son düzenleyen: Moderatör:
X