Kadınlar Kulübü Günlük

Günlük.. Ben Bu 3 Gün Ölmedim Ya Başka Zaman Ölmem..
Harika,Yorucu,Kahkaha Dolu 3 Gün Geçirdim..
1 Dakikasından Bile Pişman Olmadım..
Perşembe Günü Yazmıştım Sana Yengeciğime Gittim..
Annem Annanem Yengem Annesi..
5 Hatun Sabaha Kadar Güldük Eğlendik..
Dayım Bile Taa Almanya'dan Kıskandı Bizi naniknanik
Cuma Günü Estiler Bana Kankama Gittim Ablası Filan Geldi Beraber Kaldık..
Enişte Bey Bize Sıcak Şarap Almış 3 Kız Kafaları Çektik kaydirigubbakcemile5
Dün Sabah Kankamdan Erkenden Çıktım..
Kardeşimin Asker Arkadaşının Ailesi Çağırmıştı Oraya Gitmiş Annem Benide Çağırdılar..
Eşini Kıramadım Çok Seviyorum Bu Kızı Ya Şeniz
Dertleştik O Bana Ben Ona Destek Oldum..
Dün Gece Eve Geldim Tam Yatıcam Bizim Gelin Sms Atmaz Mı :mymeka:
"Ablacım Sana İhtiyacım Var..Yarın Sınav Var Uyuyamıyorum Yanımda Ol" Diye..
Kıyamıyorumda Hiç..Gece 4 e Kadar Camda Konuştuk Cancağazımla Şeniz
Senide Çok Özlemiştim Ama Gelemedim Günlüğüm..
Öpüyorum Cicimmm Şeniz

sevgili günlüğüm çok dertli ve kederliyim eşimin geçmişinden çıkıp gelen insanlar yüzünden dün evden kovuldum gibi bir şey oldu sanırımkafamçokkarıştı ama malesef yüzsüzlük edip bu gün pılımı pırtımı toplayıp terkedemiycem çünki gidicek yerim yok:nazar: kendime bir ay gibi bir zaman tanıycam bi ev kiralayıp yavaş yavaş eşyalarımı alabilirsem bu evden kurtulabilicem (benim evim benim evim) :eek:klava:al sana evini başına çal diyebilicem inşallah yalnız pek metanetli gördüm kendimi eskiden olsa salya sümük ağlardım herhalde şaşırdım ben gerçekten büyümüşüm oysaki sonsuza kadar içimdeki o küçük çocuk büyümez sanırdım neyse anacım ben sinirden zırvalamaya başladım senin değerli sayfanı bu acı ve tuzlu tuzlu gözyaşı kokan kelimelerle doldurmak istemiyorum gelicekte yaşıycağım güzel mutlu anlarımı yazmayada yer kalsın dimi ama bana hayatta kolaylıklar sanada mutluluklarla dolu hayat paylaşımları dilerim sevgili günlükcüm:a015:

slm canım,
bütün gün oğlumla ders çalıitık saat altı yeni bitirdik derslerimizi...
herkes dışarda hava günlük güneşlik biz evde ders çalıştık daha sonra kitap okuduk ben elimdeki kitabı hızla okudum bitti oğlumda bitirdi...........ders çalıştırırken sıkılıyorum ama şimdi içimde huzur var allah oğlumun zihnini açık etsin.....................

bazen başka bi ben olmak istiyorum :çok üzgünüm: başka bi yerde mirmirmirmir herkesten uzak her şeyden uzak başka bi şehirde....kendime format atmak istiyorum ....

akışına bırak diyor içimden bir ses günlüğüm,

bir yanımsa bu zorba tavrımı sürdürmemde ısrar ediyor

benim ricalarım neden eziyet, başkalarının istekleri neden emrine amade oluyor anlamıyorum

el iyisi derler ya o hesap

usandım bu tavırlarından usandım....

slm gunlukcum
nasılsın bakalım
bugun hava harıkaydı burda gunluk..sabah arkadaslarla pazar kahvaltısı yaptık sahılde..cok guzeldı ya..resımler cekıldık..mıs gıbı temız havada mamalar yedık..cay yapıcaktık yanımıza sıcak su tup aldık ama ruzgardan yanmadı caysız kahvaltı yaptık..sonra gttk bıyerde cay ıctık salıncak sallandık yuruduk...heryer cıvıl cıvıldı ya elelel herkez ..ımendım valla gunluk..dun kotu haber aldım tekarr gunluk bılıyosun dımı...cok kotu bu haberller be gunluk cok kotu..sırada dugun haberı var galıba off duymak ıstemıyorum..neolur duyurmasınlar en olur...
suan yıne bıraz durgunum unutamıyom gunlukcum olmuyo ya..napıım sen sole..varmı bı yolu bı ılacı caresı..zaman dımı zmaan lazım..ınsalllah sabredıyorum gunluk ve allahıma dua edıyorum bana yol gostersın benı bu uzuntulerden kurtarsın cok ıhtıyacım var gunluk cok...
sende bana dua et herkez etsın olurmu..hoscakal...

bir hareket günnük kücücük bir hareket kendime gelmeme yetti...
nefes aldigimi hissettim yeniden...
ne kadar baglamisim ona bütün hayati funksiyonlarimi simdi anliyorum...
ve bu anlamak canimi yakiyor...
ya diyorum ya birgün bagimi koparirsa biri ne yaparim...
oturur günlerce aglar, yine yenildim diyip, kendi kendime aciyip bir iki ay bunalim takilip yasarim...
ama insallah olmayacak bunlar dimi günnük??
bu olmamali, böyle olmamali sonu...
ne olur Allahim yardim et bana, güc ver, sabir ver...

herşey yolundaaa herşey yolunda ve yine herşey yolunda günlüğüm.. Ben iyiyim hemde çok iyiyim eskisinden çok daha iyiyim :) görümceciğim bana neler almış neler oyy yerim ben onu yaa sağolsunlar 3 görümceciğim var ve kim dışarı çıkıp bişi alsa bir tanede bana alıyorlar mutluyum dedim ya günlüğüm çok şükür mutluyum ve başkalarının gölge olmasına asla izin vermicem ŞÜKÜRLER OLSUN RABBıM..

cok bunaldim artik..
kimsenin hayat hakkindaki iliskiler hakkindaki arkadasliklar kadin erkekler arsindaki bilimum iletisim sekilleri hatalari ornekleri dogrulari yanlislari hicbir halti hakkinda tek bir yorum tek bir akil verme tek bir soru biile duymak istemiyorum.
herkes en dogruyu biliyor kendisince ve herkes kendi dogrusunu dayatiyor. benim sevgilime olan davranisimi sorgulayabiliyor birisi aklina eserse. evlilik hakkinda onceden hukum kesebiliyor bir baska biri. tavsiyeler verenler cok oluyor agzi yananlarin.
ama tek kelime ile biktim biktim.
herkes bi hayatimdan uzak olsun.. kimsenin aklina muhtac degil miyim? elbette muhtacim ama ben istedigim zaman rica etmesini bilirim. onun haricinde kimsenin tek bir yorumunu dahi duymak istemiyorum artik.
kafa birakmadilar yahu.
sanki herkes mukemmel yasiyo iliskisini herkes sanki mukeemmel evlilikler yapmis, hata yaptigini dusunenler daha feci daha sert daha ketum yorumlari var.
ama yani yeter valla da yeter be.
sabahtan ogleye kadar ayri bir seans iki dakka nefes almak icin gittigim arkadaslarim ayri bir facia. okuldakiler desen herkes muhendis olmus da eline diplomasini almis karsisindaki zvalli ogrenci gibi davraniyo. lan sen de benle ayni sirada oturmuyo musun? afran tafran kime be.
cok feci patliycam hissediyorum. ya da eriycem.. mum gibi.. sonra beni eridigim yuzeyden kaziyip yeniden mum yapmaya caliscaklar. yeniden olcam belki ama baska bi mum olcam artik. baska bi insan.. kec kez yasadim bu donusumu.. kac kez..
neyse duygusallasmaya gerek yok.
babam bi iyilessin herkese herseyin hesabini soracak gucum yerine gelcek elbet. o zamana kadar biraz susuyorum sadece.

ya hayatımda ilk defa baharın gelişine seviniyom günlükcüm. eşimin elinden tutup bebikimizle yürüyüşler yapmak çok keyif veriyor. iki gündür acaip yorulduk. gezmeler tozmalardan sonra acaip bir yorgunluk var. o kadar ki yorgunluktan uyuyamıyorum bile. ama bu bahar manyak etti beni, eşime olan aşkım bile depreşti. zaten aşıktım da şimdi çok aşık oldum:)

Son düzenleme:
Herkese selamlar.. Uzunca bir aradan sonra bir iki karalayayım dedim. KK daki 3-5 sevenim ve sevmeyip sadece merak edenler imiçin bir aydınlatma mesajı...

Bir oğluşum var artık. UMUT... Her dakika her saniye umut veriyor bana.Kapkara gözler, dolgun dudaklar, simsiyah saçlar... Artık gülüşler yapıyor bana. Ben konuştukça gözlerini kocaman açıyor.
Tatlı ve aşık bir kocadan başka bir de evlat var şimdi.:nazar:
Şükürler olsun Allah'ıma...Rabbim isteyen herkese nasip etsin.

Ev hayatına alışmakta zorlanıyorum. Senelerce çalıştıktan sonra bu da normal bir duygu sanırım. Umut büyüyene kadar en azından 2 yaşına gelene kadar da çalışmak yok. ıstemem de zaten. Her anını görmek istiyorum.

Benden bukadar.

ıyi geceler....

mrbb günlüğümmm nasılsınn canımm):)hihoyyyt

ben bugünn çok güzel bi gün geçirdim kışın yorgunluğunu attım diyebilirimm hatta:):)kaydirigubbakcemile3

12'de nişana gittik 2'ye kadar ordan annemim arkadaşına 4'e kadarr.....:):)-tatlicadiarzu-

ordan eve geldikk misafir geldii onlara çay mayy nyss..delikafadulden

akşam 7'de kuzene gittikk çok güzel geçtiii eve 11'de geldikk valla bütünn stresimi attımm canım ohh bee rahatım bugünnn:):):lepi:

Günlükcüm bari sen kızma bana..:çok üzgünüm:
Tamam söz şu sigaram bitsin,dişlerimi fırçalayıp yatacam..
Uyku yine gelmedi bana ne yapalım..
Neyse beklediğim haber gelsin de daha çok uyurum elbet..:tomato:
Gerginliğim geçecek,umut çiçeklerim yine saçlarımda olacak inşallah..
Kal sağlıcakla e mi?
Benim için dua eden dostlarımı kocaman öp,merak etmesinler beni..Şeniz
Yüreğime de söyle rahat dursun,kolay olacak herşey inşallah...

slm günlüküm.
aylar, haftalar geçti, günler kaldı. göz açıp kapayıncaya kadar saatleri de saymaya başlarız, değil mi?
b669d4b9f084e21e36781da29173ca64.gif

Son düzenleme:
günaydın günlük
connie_babyboo.gif

haftanın açılışını ben şeedeyim dedim..

güzel bir haftasonu geçirdik şükür.
yeni bir hafta başladı..
sabahın beşinde uyandı bugün benim zilli.
şimdi yatakta mayışıp duruyor.
ben de uyku kalmadı tabi o başka :nazar:

kız günlük,
hamilelik doğum derken,
bakımsızlığım had safhaya ulaşmıştı.
kilolarımda gidiyor diye biraz moralim düzeldi.
karar verdim kocacaığıma biraz bakımlı olayım artık diye -tatlicadiarzu-

yaw yanlız benim akıl kıt galiba biraz.
saçlarım deli gibi dökülüyor,inan tutam tutam.
ben akıllısı da gidip saç maşası aldım kendime haftasonu.
daha rahat dökülsün,daha kolay yıpransın diye..

ama kocacım beğendi ya o yeter..
bitli kafama,tükenmek üzere olan saçlarıma maşa yaptım gece gece.
JC_sneaky.gif

bahar da geldi,çıkarıcam artık bu pijamaları üzerimden
kerimustagif333.gif

gencim,güzelim Allaha şükür
to_pick_ones_nose3.gif

slm
merhaba bu hafta sonuda böyle geçti.....her şeye alışılıyormuş meğer.....babam maçupluğundan gözlerimin içine bakmadı.....daha o mahçupluk çok sürecek...bugün haftanın il k günü yoğunum bu aralar biraz olayları unutayım diye kendimi sokağa atacağım neyse sen iyiki varsın

selam günlük hiç mutlu değilim,eşimle her hafta mutlaka tartışıyoruz ya,normal değil sanırım.çok mutsuzum buyüzden,şimdide konuşmuyoruz,of ya,ne ben onu arıyorum,ne de o beni senağlamasenağlama

slm günlük yine ben geldim
gelişmeler çok daha farklı yöne doğru gitti hayat yine sağ gösterip sol vurdu banakaydirigubbakcemile3 eski nişanlısından vukuat beklerken çok eski çılgınlık zamanından başka bi kız çıktı geldi dün evcağızıma . bu kızla tesadüfen karşılaşmıştık benimkide ona tel numarasını vermişti :)))) dün aradı bizim semtte bi yerde kalıyormuş dayak yüzünden eşinden kaçmış çocuklarınıda bırakıp üzüldüm kızcağıza:KK43: allah kolaylık versin.yalnız güzel güzel birbirimizi teselli ederken bu sapıttı kafamçokkarıştı eşimin kardeşiyle görüşmek istedi uzun senelerdir onunlada karşılaşmamış sürpriz yapıyım dedi. benim cep telefonumdan konuşurken kaynımda kızın sesini tanıyamamış yenge senmisin dedi sanırım duyduğum kelime kulaklarımda çınladı bi an (yengen olamadım)-tatlicadiarzu- hey allahım yaa kızı akşam kaldığı yere bıraktık o iner inmez sordum tabi dururmuyum:jeyyar: bununladamı aranda bişey vardı diye:eek:klava:yok mok dedi ama ben bilemem sen gerçeği söylemesende allah bi şekilde konuşturuyo dedim çünki o (yengen olamadım) sözünün bana göre başka bir anlamı yok yanii. eh be günlükcüm ben ne yapıyım bu kadınları kızları ikisini bi araya getirip kafa kafaya tokuşturayımmı naapıyım ay bıktım ben bu karılardan ayoll:eek:klava: evimizde bi huzur bırakmadılar dün elinde çiçekler çikolatalarla gelen benim romantik olmaya çalışan adamcağızım yine böylece herşeyi yüzüne gözüne bulaştırdı.

sengözlerimebaksanabHuuuhhh yorulmuşumm ben geldim günlüğüm.. 9:30'da uyandım kahvaltımı ettim gazetemi okudum sonracığıma başladım halıları silkeledim balkonda bıraktım havalansın die ve evi baştan aşağı sildim süpürdüm toz aldım aynaları sildim mutfağı cifledim sonra halıları yerleştirdim bir kat daha süpürdüm sonra hadi bi kat daha toz aldım :roflol: sonra kapıları sildim.. Daha sonra acıktığımı anladım yardımıma anneciğim koştu ve kalkıp bana mama yaptı a.s (ona iş yaptımıyorum başını eğdirmiyorum sen sadece yemek yap yeter derim ona ) :1hug: sonracığıma karşılşlıklı yemek yedik anneiğimle ve o sigarasını yaktı bende kola doldurdum ikimize biraz yorgunluk attık kaydirigubbakcemile3
Şimdi kendisin yengeme geçti karşı daireye .. piko çekmesini öğreniyo ( biliyosun dantellerimde gitti hırsız şerefsizi yüzünden :eek:klava:) yeniden bi yatak odası takımına başladım :çok üzgünüm: .. böyle işte şuandada kahvemi aldım elime geçtim netin başına birde tüm camları açmıştım üşümüşüm hemen petekleri yaktım şimdide keyif zamanı yerimseniben

naber leyn günnük :mymeka:

güzel bir hafta sonu gecirdim
hem evde dinlendim
hem gezdim tozdum
hatta tozu dumada kattım kaydirigubbakcemile3
herseye ve herkese inat
mutluyum işte
mutluda olucam :1closedeyes:
sağlıklı ve huzurlu olalım gerisi faso fiso :asigim: :asigim:

X