Kadınlar Kulübü Günlük

sevgili günlük
hafta sonu mutluyum huzurluyum dertleri takmamanın bir rahatlığı var içimde....
sabaha kadar bebek sevdim rüyamda çoçuğum olmuyor ya hayatımda en çok çoçuk seviyorum ama malesef tedavi olmadan olmuyor.......allahtan 1 oğlum var sanki mucize...........görsen beni başkalarının evine bebek sevmeye gidiyorum.... kadın doğum doktorlarından çok korkuyorum tedavi olmamamın sebebide bu ama atlatacağım bunu......iyiki sen varsın

slm gunlukcum nabersın...
ben gune guzel baslıcaktımkı arkadasımın gonderdıgı 3 tane gereksız msj gerdı benı...
onu gormus kol kola bı kızla ıcı ıcını yemıs bır aydır...hay allahım ya...senın ıcını yedıyse benımkını naptı dusunmedınmı?nıye yazıyosun..zaaten o arkadasımımla gorusmuyorum cok sevdıgım bırıydı..hatta benımkıyle pıknıge sınemaya falan gtmıstık ama bana zor gunumde yardımcı olmadı ve bı kac harekertı hosuma gtmedı arayı sogtmustum..gelmıs bana masus yapar gıbı yazıyo..
butun gune guzel dıleklerım gttı..sınır oldum ya...artık duymak ıstemıyorum gunluk onun hakkında bıse duymak ıstemıyorum..kaldıramıyorum.tamam bunlara hazır olamma lazım..ama artık duymıyım zor gelıyo..ama bır solerler ıkı solerler suasrlar herhalde dımı...
off gunluk off...bende bıse anlamadım bu hayattan...
hadı neyse bosver ya ben alıstım bı dusup bı kalkmaya ..

dun aksam kına gecesı vardı arkadasımın abısının gıdememdım ordanda arkadaslarla bı cafede otrcaktık olmadı..belkı buaksam dugune gıderım..bırazdanda annemle cıkıcaz gfalıba belkı banada ıyı gelır hava almak..
gece karısık ruyalar gordum bende gunluk hayr olsun bakalım..

MaLiBu ya canıma sole onu cok sevıyorum..ıyıkı var..ruyası hayır olsun..guzel ruya gormus..kocaman opuyorum onu ve ona bende aynı dıleklerdeyım..

hoscakal gunlukcum bakalım kotu baslyan gun nasıl gecıcek
hayırlı bı hafta sonu olsun herkeze

2061042ow6v35fq1m.gif

She was so young with such innocent eyes
She always dreamt of a fairytale life
And all the things that your money can't buy
She thought that he was a wonderful guy
Then suddenly, things seemed to change
It was the moment she took on his name
He took his anger out on her face
She kept all of her pain locked away

Oh mother, we're stronger
From all of the tears you have shed
Oh mother, don't look back
Cause he'll never hurt us again

So mother, I thank you
For all that you've done and still do
You got me, I got you
Together we always pull through
We always pull through
We always pull through
Oh mother, oh mother, oh mother

It was the day that he turned on the kids
That she knew she just had to leave him
So many voices inside of her head
Saying over and over and over,
"You deserve much more than this."

She was so sick of believing the lies and trying to hide
Covering the cuts and bruises (cuts and bruises)
So tired of defending her life, she could have died
Fighting for the lives of her children

From all of the tears you have shed (all of the tears you have shed)
Oh mother, don't look back
Cause he'll never hurt us again (he'll never hurt us again)

So mother, I thank you (thank you)
For all that you've done and still do (still do)
You got me, I got you, (yeah you got me and I got you)
Together we always pull through.
Oh mother, oh mother, oh mother

All of your life you have spent
burying hurt and regret
But mama, he'll never touch us again

For everytime he tried to bring you down
Just remember who stood around
It's over, and we're stronger
And we'll never have to go back again

From all of the tears you have shed
Oh mother, don't look back (oh mother don't look back again)
Cause he'll never hurt us again (cause he'll never hurt us again)

So mother, I thank you (and I thank you for all that you've done)
For all that you've done and still do (together we always move on)
You got me, I got you, (you got me, I got you)
Together we always pull through (always pull through)
We always pull through
We always pull through

I love you mom :asigim:

MerHaBa GüNLüKcüM:nazar:
bugün ahmet marankinin kozmik temizliğin başladımmCADIARZU
bu sebeplen dün bütün işlerimi halletim bendenimden önce evimi temizledim bigüzell kaydirigubbakcemile3 :roflol: kaydirigubbakcemile3
güya bu haftayı kendime ayıracaktım benneyaptımki
3 gün misafirim var bu hafta buyursunlar gelsinler bakalım ayakta durabilecekmiyimkafamçokkarıştı
allahım sen yardım et bana(bize):Saruboceq:
neyse günlükcümm gidiyimde oğluşumun yemeğini yediriyimmm:a015:

selam gunlugum tezimin ilk kismini yazmaya basladim..
cabucak bitsin olur mu.. daha bir suru tanitim ve yarismalara katilicaz cok super borsey olmali..
dun gece ruyamda 20 kisilik bir kurul vardi sunumda beni skstirip duruyorlardi ama yilmadim cevapladim hepsini sonunda da agladim..
acilen tezimi yazip sunumumu hazirlamam lazim 2 hafta sonra sunumum var daha ne giyecegime dahi karar veremedim cok da telasliyim grafiklerimi duzenlemedim..
deneylerimde hatalar var onlari acilen bulmam ve duzeltmem lazim..
bir de sinavlar var.. ooof ya..
1 ayim kalmadi bile cok sitres oldum insallah altindan kalkarim..

Kendimi anlayamıyorum günlük her defasında kendimle anlaşma yapıyorum ve anlaşmayı saatler bile geçmeden bozuyorum artık aklıma geldiği an onu düşünmemek için kalkıp başka şeylerle ilgilenecem diyorum unutacam diyorum yapamıyorum hayatımda değişiklikler oldu belki işle güçle uğraşırken unuturum dedim ama hiçbirşey değişmedi yine bugün sabah düşünürken gözyaşlarıma hakim olamadım her defasında bu son diyorum ama olmuyor bu noktaya gelmesine ben sebep oldum baştan 1. küsüşte barışan taraf olursun 2. de olursun 3. de olursun....20. de olursun her defasında her defasında nereye kadar ne kadar aptalmışım kendimi affetmicem bu kadar kör olduğum için. Artık herşey daha net bunu çok geç gördüm hep kendime bahaneler yaratıp durdum huyu bilmem neyi. Asla yapmam dediğim şeyler yaptım ve tüm suç sadece benim çünkü bütün ilk adımları tüm adımları ben attım bir kalemde yok sayamadım onun gibi. ılk yakınlık duydugumu söyleyen kişi bile ben oldum o ne dedi tahmin ediyordum dedi madem ki tahmin ediyor benim söylememe niye izin verdi bir de üzerine tahmin ediyordum dedi dalga geçer gibi yine yuttum. Bir keresinde seninle görüşme imkanım kalmadı dediğinde bile hatalı olduğunu anlatamadan onu kaybetmemek için ama şu yüzünden öyle oldu bu yüzünden öyle anlaşıldı diye fikrinden caydırmaya çalıştım o zaman caydırdım da 3-4 ay sonra ne oldu aynı ve son nokta...Hiç bir şekilde onu suçlamıyorum ben söyleyince ya kırmak istemedi ya ne diyeceğini bilemedi bu şekilde herşeyi yokuşa sürerek anlatmaya çalıştı ama benim anlamam uzun zaman aldı. Ben bunlara müstahakım çünkü hep küçümsediğim kör aşıklardan oldum ve anlayamadım. Nereye kadar böyle devam edecek günlük hatalarımın bedelini ne zamana kadar ortada hayalet gibi dolaşarak ödeyeceğim?

Son düzenleme:
Yarını edebilecek miyim acep? Umarım sonunda bir şey olmaz kimseye bir şey olsun üzülsün istemiyorum çünkü.. Ben alıştım nasılsa üzülmeye onu takmıyorum bile kafaya artık. Yarın akşamı bekleyelim günlük mucize beklemiyorum ama bazı cevaplar alacağımı umuyorum. Hayırlısı olur inşallah...

gunluk ıyı degılım yıne
ne yazıyım yıne bılmıyorum...
tuhaf haldeyım...allah kımseye gostermesın bole seyler cok zormus..sınırmı nefretmı ne oldugunu bılmıyorum ama degısık seyler var ıcımde..yıne haber aldım dun aksam nısanlanmıs...hayırlı olsunmu sence gunluk...ben ne dıcegımı bılmıyorum...hala yanında nısanlısı nısan kıyafetı arkadasımın onunden gecıyosun ..sırf gozukmek ıcın bu nasıl bı mantık...ne bu...napmak ıstıyosun ...tepe tepe kullan babanın begenıp zorla kabullendıgın kızı tepe tepe kullan emı...hıc bı krıterıne uymayan kızı gule gule kullan..ıyı hayırlı haberlerını hemen duydum ınsallah daha cok haberını duyucam..allah buyuk...artık bıktım senden..sen kendınden sogutmayı becerıyosun bana..ama ben bunun ıcın hıc bıse yapmadım sana karsı...sen sogudunmu benden...hayatında bırı varsa mutlaka ona alısmıssındır ama sanmıyorum benı unuttugunu...unutsanda her hareketın abna cıkıyo..gecme artık bana haber getıren ınsnaların onunden gecme..napmak ıstıyosun..nıye gostermek ıstıyosun nıye..ne gecıyo elıne..bı an bıle olsa benı hatrlatıyosun tamam bana kendını hatrlatıyosun ama barı kendıne hatırlatma ..artık nısanlandın unutma...ve allahından bul...

şimdi de isim kavgamız basladı...

aslan mete derken ben,eşimde ahmet eren dıyor....

offfffffffffff offfffffffffff

günlüğümm çedeneye desene

ahmet aslan ya da eren mete ya da eren aslan ya da ahmet mete olsun :emir_bebek:

kavga etmesinler, madem iki isim vericekler ikisinin de birer isim hakkı olsun, bebiş de hem annesinden hem babasından bi isim aldı diye ilerde gurur duysun :ecrin_bebek:

bu arada ben de işte bugün öle biraz dolaştım, sonunda diploma için vesikalık çektirdim, süslendim dolayısıyla, güzel oldum, kameradan da sevgilime göründüm, bi de çok özledim... öyle işte. artık bi iş bulsam da rahatlasam diye bekliyorum işte, bakalım salı dananın kuyruğu kopucak gibi.

gözlerim yanıo dislerim acıo midem kötü ananem annem grip abim sinirli beyime küsüm hayat.. mirmirmirmir

sevgili günlük:)sana bşy sorcam şimdii:)
3 haftadır görmedigim sevgilim geldii..
sinemaya gittik tam flim bitti herkes çıkıyooo su şişesini bıraktım oraya görevliler temizleyince alıp atarlar diye buda aldı şişeyi kafama vurduu şakaylaa (neymiş yazıkmış görevlilere,tmm bencede yazık ama ölesine bi anlık bıraktım şişeyi)ama aşırı sinirlendim milletin içinde el kol hareketleri sevmiyorumm yalnızken demem ama milletin içinde yapma diye baya bi sinirle tepki verdim..bi kaç kerede kendi arkadaşlarının yanındayken fazla konuşmam ,arkdaşlarıda pek sesizmiş derler benim içinn benimkide hemen onun dili yok konuşamıyo falan yaptıı,ve çok sinirlendimmm....ben yalnızken gerçekten bu dediklerine yaptıklarına bşy demem ama milletin içinde sinir oluyorummm...haksız değilim demi kızlarrr pardon günlük:)

garip bir mutluluk var içimde..

ama korkularla karısık.

erkek kardeşim geliyor.. 3 yıldan sonra ilk kez evime...

o bana tapan beni çok seven canım,bana soguk ama..

kırmayalım birbirimizi nolur günlüküm.

ben ona canımı verecek kadar sevıyorum.. nolur günlüğüm güzel geçsın günlerimiz..

günaydin günlükcümmm
cok ama cok yogun bir ay bekliyor beni...yarin malum test günü..cok heyecanliyim,insallah bebisim benimledir..bunu öyle cok istiyorum ki..tabii kismet ama hayirliysa gelsin artik degil mi??
benden sonra evlenen tüm arkadaslarimin bebekleri var yada hamileler...
en son dün bi tanesinin haberini aldim,cok sevindim...ama kendim icinde cok üzüldüm..aylardir ugrasiyoruz ya tadaviler falan filan...neyse ya kismet..ama cok agladim dün,elimde degildi..
sagolsun kocis teselli etti biraz.:asigim:
kocis 3 gün yok,bende görümcemde kalicam,kafa dagitayim biraz..
sonrada canim abim,sirdasim,herseyim gelicek..tabii yengecim ve minik yaramaz prensimizde..
ilk defa halasinin evine gelicek,öyle heyecanliyim kikaydirigubbakcemile2
sonrada askimla 1 hafta herseyden uzak tatile gidicez,kafa dinlicez.ikimizde cok yorulduk,bu tatil iyi gelecek diye ümit ediyorum...
simdilik hoscakal günlük...

naber günlük mirmirmirmir
ben bugün ii değilim pekk böyle bi tuhaflık var üstümde benneyaptımki
şarj aletim kırıldı boşu boşuna masraf cıktı bu parasızlıkta :çok üzgünüm::çok üzgünüm:
üfff sinir oldumm :a015:
yaa bazen her şey üstüme üstüme geliyo yaa işe o ann nefret ediyorum hayattan..he şeyden..
yoruldum galiba..

Son düzenleme:
naber günlük mirmirmirmir

evet yine ayılamadım :nazar:

dün 14,5 saat dışardaydım inanabiliyor musun :bbo:

ömrümde bu kadar gezmedim yaa :1ninca:

sabah 08:30 da çıktım lazere gittim ordan annem ve arkadaşımla buluştum karşıya geçtik pazara :1ninca:

diceksiniz sizin oralarda pazar yok mu-tatlicadiarzu- bu kadar güzel şeyler yoktu valla 5 tl ye bi sürü şey aldım :smiley-cool:

pazardan çıktık yakınında oturan arkadasıma gittik para gününe , kahvaltı da etmemiştik hiç birimiz deli gibi yedim tıka basa gamyoncuiremsu

7 ye kadar oturduk :nazar: çıktık tekrar karsıya AVM ye , misafirlikte yediklerimiz yetmemiş gibi tatlı yedik kafamçokkarıştı

ordan çıktık pazardan aldıklarımız yetmezmiş gibi mağazaları dolaştık alacak bişeyler aradık ama 5 tl ye bişiler alınca AVM deki 10 tl lik ürün bile bize çok pahalı geldii :roflol:

ordan çıktık bizimle birlikte olan arkadasımızın evine daldık evlerimiz yakın nede olsa diye derken eve 12 de döndük gece :1ninca:

babam elinde sigarayla bizi bekliyordu :nazar:

annem suçu bana atmaz mı :mymeka: valla baba ömrümde bu kadar gezmemiştim bütün bunların sorumlusu annem dedim yattım mirmirmirmir

bugün de pazar birazdan dışarı çıkacağım :gezmeyigörmemişüye: :lepi:

herkesleri öperim sositososito

Ya haksızlık değil mi günlüğüm!!!!!!

Bu havada kim ders çalışabilirki, yazık bize ama yaa :çok üzgünüm:

Daha günün ilk saatleri ama ben şimdiden yoruldum, sıkıldım. Üstelik vizeler yeni başlıyo, silkelenip kendime gelmem lazım değil mi günlükçüm, başarabilirim değil mi fisfisfis

Bugünü iyi değerlendirmem lazım canımcım, hadi iş başına, rabbim zihin açıklığı versin bana ve sınavı olan herkese günlükçüm :Saruboceq:

Hadi ben kaçtım :a015:

X