Kadınlar Kulübü Günlük

merhaba gunluk

bugunlerde cok yogun calisiyor kocis .
birlikte vakit geciremiyoruz.
kkde olmasa sykintidan patlicam.
onun disinda hayat devam ediyor acisiyla tatlisiyla yasiyorum.

sengözlerimebaksanabGünlüğüm ben geldimm hemde öyle bir geldimki çok şükür herşey yoluna giriyor çok şükürki hiç olmadığım kadar iyyiim çok şükürrki yeni yeni başlangıçlar yapıyorrum..Hımm bu arada kim dostum kim arkadaşım kim düşmanım gayet iyi kavrıyorum gerek realde gerekse burdaaa neyse mesajlarım yerine gitmiştir benim... :mymeka:
Bizim kızlarla konuşuyorumda hani benim topicdeki a.s seviyorum ben onları yaa hepsi birbirinden özel ve değerlii bir gün birimiz gelese diğerimiz soruyoruz ve birimize bişi olsa herkes hemen yardıma koşuyor dedimya seviyorum ben onları KÖTÜ GÜN DOSTLARIM ONLAR BENıM:teselli:.. Bu arada az önce teyzemle konuştum hava çok güzel burda belinayım ablama ve eniştemee söyle monta gelmesinler sende valizlerine kalın şeyler koyma dedi tamam teyzecim dedim ( benim gelmiceğimi sanıyor sürpriz yapıcam çünkü) gelmiyorum die kırıldı bana işin yok çalışmıyorsun ufukmu göndermiyor dedi bende ufuğu bırakamamki teyzecim özlerim dedi tamam teyzem tamam dedi .. oyy kıyamam ben onaa yerimseniben biz onunla arkadaş gibiyizz genç bir teyzem olduğu için matrak geçiyor birtanede zillimiz varr sena nurumuz varr çok özledim onuda miniğimii bebemiii :emir_bebek:
Babam tutturdu pazar gidelim dayını beklemeyelim ben konuşim ortakla gidelim dedi bende tamam baba ben hazırlanırım ona göre dedim ve kalktım yazlık ince badilerimi attım makinaya sonra astım babamdan gelecek haberle valizimi hazırlamaya balişcam böle işte günlüğüm babam 10 gün kalırız diyo ben 1 hafta kalalım dedim ufuğumu çook özlerim bennn:asigim:..canım benim oda üzülüyo gitmem ama biyandanda seviniyo değişiklik iyi gelicek bana diye çünkü bu seneye kötü başlangıçlar yaparak girdim :çok üzgünüm: neyse söz verdim ben aileme arkadaşlarıma ve ufuğumaa hepsi geride kaldı artık unutucammm diee kaydirigubbakcemile5yarında ufuğumla buluşucamm yemek yicez beraber sonrada makyaj malzemem azaldı onları yenilemem lazım sağolsun ufuğum ben alırım aşkıma dedi Şeniz gidimde fondöten ve pudra aldırim aşkımaa böle iştee günlüüm gördüğün gibi herşey yolunda artık herşey iyiye gidiyor pozitif düşünki pozitif olsun herşeyyyy
HERKSı ÇOK ÇOK ÇOK SEVıYORUM...:nazar::eek:klava::lepi:

Son düzenleyen: Moderatör:
takıntılı mıyım neyim ben yahu..
haftasonu geldi diye böle bi sevinme,bi beklentiye girme hali...
umduğum gibi geçmeyince de foslayıp kalma hali vs...:nazar:

yaw uykumu da aldım ya dün gece pek bi pozitifim Allah seni inandırsın.
connie_16.gif

meğer aşıdan sabahlatmış beni kuzum..

ayrıca pek bi koltuklarım kabarık şu an.
derece yaptım.
nerde sölemicem,ayıp olur
Laie_84.gif

şööle bol güneşli bir haftasonı diliyorum herkese,en çok da kendime
viannen_38.gif

slm günlük bu gün hava süperdi bende giyindim çıktım bağdata kocişime ve kendime ciciler aldım allah seni inandırsın eve dönmek istemedi canım valla:1rolleyes: şimdi yazıcaklarımıda bir gün eşime göstermek bak ben demiştim demek için yazıyorum aslında çok canımı sıkan bi durum hiç yazılıcak hatta yenilip yutulur gibi bişe değil ya neyse...kocişimin eski nişanlısının kız kardeşi facebook tan eşimi bulmuş msj atmış tel no sunu istemiş benim sevgi yumağı eşimde o kız çok iyi bi kız bak sende tanı çok seviceksin o benim kardeşim gibi diye tuturdu ben istemiyorum görüşmenizi diye kendimi paraladımsada :1no2: ıı hiç karetmedi msn adresini verdi bak ben diyorum bu kız bizim yuvamızı bozucak bak benden söylemesi ahanda şuraya yazıyorum dedim öyle bişey başımıza gelirse beni unut valla kendime güvenmediğimden değil ama karşımdaki kadına güvenemiyorum :dilcikar:anacım kadın milleti değilmi korkmak lazım yanee:nazar:

uff günlük ya, yarın 2 saatlik toplantı için bütün günüm gidecek yine yaa...
şu patrona iyice gıcık olmaya başladım, haftasonu işe gitmekten zaten nefret ediyorum, ama nefret etmeye hakkım yok, çünkü bütün gün çene yapmaktan iş yapmıyorum :eek:klava:
yarın o 2 saat kesin olur 3,5 saat. sonra kursa git, bitti işte gün...
bugün ofiste bi arkadaşın doğumgünüydü, süpriz yapıcaktık, pasta sipariş ettik, görevli gelip yemekte pasta siparişiniz geldi diyerek bütün süprizi elimize yüzümüze bulaştırdı :roflol: ben de o sırada şekilden şekle giriyodum, kaş göz yaparak git demeye çalışıyodum ama anlamadı tabi...:eek:klava:
pazartesi günü de kursun sınavı var, bi o eksikti, bisürü de işim var, işler bitecek, pazartesi başka projeye geçicem, ölmüşüm de ağlayanım yok ya...

peki hala burda ne işim var benim :mymeka:

selam günlüğüm dün geldim sana isyan haykırışları yaptım sonra terk ettim gittim özür dilerim bitanem, öpiyim geçsin olurmu günlüğüm Şeniz
bu gün çok iyiyim ama günlüğüm çok şükür kaydirigubbakcemile2 .herşey gayet yolunda.
beni sinir edenlerle muhatab olmuyorum artık. o yüzden içim rahat huzurluyum :smiley-cool: artık hayatımda yer almayacak beni mutsuz eden insancıklar. insancıklar diyorum çünkü onların bende artık küçücük bile değeri yok gözümde a.s.
öyle işte gülüğüm artık onları düşünmediğimi anlatmak istedim sana o kadar, ben gidiyom şimdi hihoyyyt. kendine iyi bak bitanemm yerimseniben

gunluk aslında ıcımı cok bosaltmak ıstedım ama olmadı yazamıcam
yarın ugrarım artık hoscakal oldumu
sakın hıc bıseye uzulmesın kımse
degmıyo ama degdırıyoruz ıste
hoscakal

günlükkkkk şekeriiiiiiiiiiiiiiiiiiim naberrr Şeniz
benim bu klavye bi mal olduuuu yazmıo yaaa
bugün geneeeee cok yorudummmm
gezdim gezdimmmm gezdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmm naniknanik naniknanik
kendimeee spor akka aldımmm bi de aşkım bana kot pantlon aldııı dogum günü hedayesiiii :eek: :asigim:

günlk şu ebru yaa söleeee beni sinirlendirmesinnn mutlu olsunnn o cok hakedio mutlu olmayııı :eek:klava: :eek:klava: :eek:klava:
gunicen e de de aferinnnn onaa Şeniz Şeniz

Kendime geLmek istiyorum pembem, huzur, rahatLık ve mutLuLuk istiyorum.. BuLamıyorum, her günüm zehir geçiyor artık, 1 gün güLsem 2 gün sinirLi oLuyorum, huzursuz oLuyorum... Neden kalpLim söyle... Ben böyLe değiLdim.... Ne zaman günLük, bu günLer geçer mi?​

Soruyorum şimdi kendime.
Yanıyorum kendi derdime.
Ne var eLimde kaLan, bu dünya zaten yaLan....
.

selam günlük
ben aynen devam iste hayata
canım hala sıkılıyo bazen icim daralıyo napacagımı sasırıyorum
kendi kendimede sasırıyorum
bi akıl gercek bi akıl verenimde yok
bu durum ne zaman bitecek bitecekmiki acaba?
oof ooof

Geldi yine heyheylerim.. Bakalım bu defa nasıl atlatacağım. Her dönem vize ve finallerde bunu yaşamak zorunda mıyım Allah'ım ben.

Gitmek istiyorum yine.. ama korkuyorum.. cesaret edemiyorum.. kıyamıyorum bir de..

Her şey için çok üzgünüm günlük ben de böyle olsun istemezdim ama bu defa dayanamayacağım sanırım...

mrbb günlükk sana ilk defa yazıyorum daha önce neden yazmıyodum bilmiyorumm..
senden çekinmeden sıkılmadan herşeyimi anlatabiliirm sanırımm:):)
bugün yine belkediğimm güzel haberi alamadım biliyomusunn:1no2:
çok üzgünümm yaa her telefonu açışımda güzel haberr diye dua etmeye başladım artıkk ama yok yok yokkkkk..
nys günlükk yarın görüşmek dileğiyle öptümm seni kocamann..

Günlük kııııııııız naberrr kaydirigubbakcemile2
Bugün aşkımla 16. ay dönümümüzzz :asigim:
Günlük ben ne odun bir kız olup çıktım kaydirigubbakcemile3
2 aydır aşkım hatırlatıyor bana ay dönümümüz olduğunu kaydirigubbakcemile3
Odun Hacer kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ıyi geceler yada sabahlar arasında bişey günnük :))

Kimsecikler yok valla gidimde aczık oyun oynim uykumu getirsin.

Yarın sınava girecek herkese allah zihin açıklığı versin. :Saruboceq:

günaydın günlük..Şeniz
bugün yatağımdan feci bir boğaz ağrısıyla uyandım.. :çok üzgünüm:ses mes yok konuşamıyorum da :KK43:(
ruh-u halim bu gün düne göre daha iyi..a.s anladım ki susmak en büyük erdemmiş gerçekten:1closedeyes:
sessiz kalıcam artık zamanın akışına bıraktım herşeyi.:kahve: üzerimden büyük bir yük kalktı walla
Bu gün açıköğretim sınavına giren tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum günnük:1hug:

Günlük kız naber ...Yerim seni ,, benim gibi PeSpEmBe sin sen de , aynıyız ...

Şu an tüm sınavda olanların sınavı çok iyi geçsin emi , başta kocişim olmak üzere:asigim:

Baya bi heyecan yaptı sabah ama :roflol: Ben de açlıktan ölüyorum , kalkıyım da kahvaltı hazırlıyım ...

Kociş gelince de oturup yiyelimcokacimcoook

Umarım mutlu ve neşeli gelir de ben de sevinirim:Saruboceq:

Bugün birkaç konuya yorum yaptım, bir de öneride bulundum ...Yaratıcı hissediyorum kendimi bu sabah ... Umarım günüm hep böyle geçer...

Aman sorun yaratmıyım da kaydirigubbakcemile3

Görüşürüz şekerim , pespembecim ...Şeniz

günaydın günlükcüm... herkesin günü aydın olsun...
iyiyim ben ... son verme kararı aldığımdan beri şu kalbimin ağrısına; gayet iyiyim...

ohhh havalar da güzelleşti ; şimdi yeni aşk zamanı be günlükcüm...içim kıpır kıpır artık... ben de öyleyim... dün arkadaşımla dışarı çıktık akşam ... sonra uzun zamandır görmediğim bir arkadaşım gelmiş izmire o da geldi yanımıza... onunla ortak başka arkadaşlar da... bir anda kocaman oldu masa... ama çok eğlenceliydi günlükcüm... özlemişim ben kalabalığı...

bugün de gezicem... yarın da şirinceye gidicem günlükcüm... sen de gelsene ...
ama yok vazgeçtim... sen gelme ben pzt günü kime anlatıcam o zaman :))

hadi ben kaçar cts işe gelmiş biri olarak bari azcık çalışayım... öpüyorum seni pembe yanaklarından :))

günaydınn günnüükkk :CüvCüv:
bugün bi rüya gördümm ve senlenn paylaşmak istedimmm gamyoncuiremsu
rüyamda gözleri görmeyen bi adam vardı..elindede bi adet gül vardı.. süprizzzzz
diodu ki kime vereyim .. bende bana ver gibi işaret ediodumm sonra gözlerinin görmediğini anladımm. .benneyaptımki
adam rasgele atcaktıı kime gelirse artkk die.. kaydirigubbakcemile2
attı gül bana geldi.. başıma..cookk güzell kocaman kıpkırmızı bi gül.. :eek:
herkes bana bakıodu..:asigim: sonrra ben gülü elime aldımm bi iki dikeni battıı.. :tomato:dedim ki
"gülü seven dikenine katlanır.." Şeniz :asigim:
sonra dikenleri çıkardım kanayıp etmedi.. :içelim:
çok gerçekci bi rüyaydı günlük yaa
-tatlicadiarzu-
herkeslere güzel bi haftasonu diliyorummmmmmm
ŞenizŞenizŞeniz
hadi MaLiBu kaçar... sositososito

X