Kadınlar Kulübü Günlük

günlüğüm yaaa niye herkes bu kadar acımasız, niye niiyyeee niiiyyyeeee yaaaa anlayamıyorum gerçekten senağlamasenağlama. yeetteeerrr diye bağırmak istiyorum haykırırcasına senağlama

günlüüm deniseme söylermisin benim dediklerii uygulasınnnn. 3. kişilere hiç bi halt düşmüyoo o aklını ve kalbini dinlesin insanların heleki 3 5 günlük kişilerin ağzını kapasın yoksa ben gidip kapatıcam ağızlarını.. ve deniseme söyle üzülmek için yer aramasın takamsın kafasına çünkü değmezkiiiii :) ben zamanında taktımda ne odluu?? geriye dönüp baktığımdaa vah vah diyorum o kişiler için çünkü bulunduğum yer geldiğim durum o 3.kişilerin dediklerinden düşündüklerinden kat ve kat daha yukarda ne demişler " ağzı olan konuşuyoo torba değilki büzesinn bunlar fesat insankinci insan çekememezlik bunlar deniseciğim"

GünLüküm, pembişim, kalpli yazmam napıyon len akıllı oL haa bak deli etme beni cokacimcoook canım sıkıLıyor yavv.. Bazen kendime çok kızıyorum.. Neden mi.. Nedeni mi var be sen de ne soruyon SıkıLdım be günLük, cok sıkILdım daraLdım yemin ediom saa... Vakit geçiyor, hem de fişek gibi.. Valla ben bazen gercekten kıymet bilmez oluyorum, uyuz oLuyorum kendime yaa, ya bırakkk Allahasenn... Pfff neyse amannnnnnnnnnnnnnnn buguün de yazacak bişi yok...SeninLe sonra görüşürüz günlüğümcüm, her şey monoton oLdugundan yazacak bişi buLamıomm hadi görüşürüz kendine ii bak haa, üstünü sıkı ört, sütünü iç ıLık olsun sonna bogazların şişerr öptüm yivrumm seni al yazmalım benimmmmm naniknanik

Selam günlüğüm şakkıdı
Çok şükür fotoğraf makinem düzeldi, servisten geldi. Çok sevindirik oldum kaydirigubbakcemile2

Dün gece çok karışık bir geceydi.
İçimde kalan, dile getirmediğim her şeyi söyledim.
Bazen gözyaşı oldu, aktı gözlerimden...
Bazen tebessüm oldu, yerleşti dudaklarıma...
Ama rahatladım günlüğüm. Ne kaldıysa içimde döküverdim ortaya.
İyi ki de yaptım...
Onu utandırmayı istemezdim, ama artık bazı şeylerden utanması lazımdı.

Sıkıntılı günler geçiriyorum günlüğümmm
Bir o yana bir bu yana sallanan sandal gibiyim.
Ne yaptığımı bilmiyorum, öylesine yaşıyorum.
Acilen toparlanmalıyımmm

günlüğüm;

sana danışmam lazım...

ya bi kadın var.. görünce bile tırsıyom. benim kabusum oldu.. gülmebana kızmada.. her sabah korkarak okula gidiyorum ve bi dünya dua ediyorum bugün görmeyeyim diye.

bu sabah okulun bahçesıne adımımı atar atmaz onun bana bakan 32 dişiyle karşılştım..ben çok hümanist insan seven biriyken bu kadından neden negatif bir elektrık alıyorum.. konusunca gözlerıne bakmıyorum,bazen lafımı sokuverıyorum ama yemın ki gece rüyalarımda bıle.. dudagım ucukluyor ya..
nefret yok. garıban kadın.. diyorum ama midemde kaldırmıyor artık..

neden acaba günnüğüm?

günlük ben dün öğleden sonra yoktum .....
ne olmuş sitede ya saldırı filan..
zaten ben ne zaman okula gitmesemde bi olay olurdu...
tühhh kaçırdım olayları....

günaydınn şekerparem..Şeniz
dün benim uyuzla kavga ettik..:mymeka::mymeka:
sonra bana msj atmış hatasını anlamış sanırım..zor oluo anlamasını ama..klava:klava:klava:
bugn çk yorgunum yaa.uyumak istyorum..mirmirmirmirmirmirmirmir
ama okul var cicm okula gitcem.gamyoncuiremsu
bugün herkes mutlu olsun olur muu.. bi de ben...:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Günaydın günnük dün bi türlü rahat giremedim saldırı olduğunu tahmin etmiştim Allah sitemize zeval vermesin :Saruboceq:

Ne zaman kendimi kötü hissetsem buraya geliyorum. İyiyim şükür kendimi aşmaya çalışıyorum ve umudum var.

İnsanın kendiyle uğraşması hiç kolay değil be günnük :1no2: 1 kilo vermişim bugün tartıldım 3 haftada anca 2 kilo hiç yoktan iyidir napim.:sm_confused: Topicteki kızları çok sevdim onlar sayesinde toparlandım sağolsunlar...Kendimce içimden geçeni söyledim belki gereksiz bi alınganlıktı ama niyetim kimseyi kırmak değildi olamazda hele huzur bozmak gibi bişeyi asla yapmam biliyon yaa :çok üzgünüm: Çok fazla yanlış anlaşıldım ve çok üzgünüm çok kırgınım :çok üzgünüm: Kilomu yazdım çıktım sadece.

Dağılmak istemiyorum zaten zor ayağa kalkıyorum.Geriye dönmek bi yana bakmak hatırlamak bile istemiyorum. Zayıfta olsa umudum var kendimden...kaybetmek istemiyorum...Kendi içime sıkışmaktan korkuyorum çok :1no2: Bi taraftanda kendi içime kapanmak istiyorum. En çok orda rahat ediyorum.

Sana anlatmadım dimi hani burdan tanıştığımız casper bed vardı ya adını değişmişti sonra bed of roses yapmıştı :çok üzgünüm: hastanedeymiş çok hastaymış şok oldum görünce üzgünüm şaşkınım ne düşünücem bilemiyorum.

Yarın beden temizliğine başliycam tedirginim baya Allah yardımcımız olsun ve şifasını versin inşallah:Saruboceq:

Umarım tez zamanda geçer bu melankoli...
Kal sağlıcakla...

günnüküm naber şakkıdı
pek bi keyifliyem bugün kaydirigubbakcemile5
akşama gezmeye gidicez :lepi:
yarın tatil :lepi:
en güzeli evde temizlik işim yok :lepi:
yanii koca iki gün bizim kaydirigubbakcemile5

işler kötü demiştim ya günnük
maaşım kesildi
hepsi :1shok: aslında sordular hepsini alın dedik
artık eşimin aldığıyla gecinicez
ama cok şükür günnük hala işimiz var :Saruboceq:
insallah bu işler düzelir :Saruboceq:
bu günümüze de şükür günlüğüm
sağlımız huzurumuz yerinde olsun
para olmasa da olur yerimseniben

Günlük Hn Ben Geldim...

Canımın içi arkadaşlarıma çok tşk ederim..
Mesajlarını okuyunca o kadar seviniyorumki..Anlıyorum yalnız olmadığımı..
Sanalda olsa kocaman bi aile olduğumuz bi kere daha aklıma geliveriyor..
Dün gece yeni evlenen dayımlarda kaldım.. Dayım iş için yurtdışına gitmişti..
Annem yengemle kalmıştı bigün önceden..Akşama doğru aradım gelme ben geleyim dedim..
Yengemde çok sevindi..Onlarla olmak biraz iyi geldi biliyomusun bana günlük..
Yengemin anlattığı bikaç şey bana hayatta mucizelerinde varolabileceğini gösterdi..
Ve annecim arkasından ekledi.. "Sen neleri aştın..Baban yokken evimizin direği oldun..Kalkıp bi elin oğlumu yıkacak seni.."
Çok doğruydu..Ben nelere göğüs gerdim zamanında..Çok çalıştım gece gündüz..
Babamın dinlemesi gereken sorunları ben dinledim..Kol kanat gerdim..
Kardeşim yanlış insanlara takılmasın diye ona ablalığın yanında küçücük yaşımda babalıkta ettim..
Ama benim miniğim şükürler olsunki beni utandırmadı..
Ailem benle ne kadar gurur duyuyorsa bende onlarla o kadar gurur duyuyorum günlük..
Biliyorum gelecek olan günlerde güneş hep benim için doğacak..
Dün onun için son üzülmem son gözyaşı dökmemdi..
Huzur benim kendi içimde ben onu görebildiğim sürece..
Tüm arkadaşlarıma tekrar tşk ediyor kocaman öpüyorum onları :asigim:

günlük öncelikle tüm kk kardeşlerimize hayırlı cumalar olsun..
geçenlerde gelmiştim sana karamsar çaresiz ve umutsuzlukla
ne değişti diyeceksin o günden beri
şimdilik düzeldi gibi o kötü durum karanlık durum biraz açıldı gibi
ama her an tetikte olucam bundan sonra biliyorum
her an herşey olabilir kıvamında yani böylede nasıl olur bilmiyorum
sevgilimin ailesinde problemler var günlük huzursuzluk var
korkuyorum şimdilik olmayan şey ya ilerde olurda bizim huzurumuzu etkilerse
ALLAHım hakkımızda hayırlısını versin günlük dua et bana herkese, kimsenin huzuru mutluluğu yuvası bozulmasın
:Saruboceq::çok üzgünüm:

sevgili dostum,
Eskiden etrafımdaki insanlara bakardım sanırdımki kimsenin sorunu yok sadece hep ben sorunlarımla boğuşuyorumve zannediyordumki bu sorunlar beni gelip bulmuyor ben zayıf karakterdeyim ve hiçbir şeyin üstesinden gelemiyordum sanırdım...şimdi günlük kısmını 1 haftadır başında beri okudum ve benim gibi sorun çeken insanlarda varmış.....mesela ne zaman alışverişe gitsem veya parka insanlara bakarım sanırım tek sorunlu benim.....galiba ben normalim .....
keşke senle uzun zaman önce tanışsaydım ne iyi olurdu.....
hafta sonu geldi kırgın olduğumu ailemle görüşeceğim mecbur çaktırmayacağım..........gururum zirvede.......kimsenin parasına ihtiyacım yok ..........fakirim ama gururluyum açıkçası.....
belki çoğu kadının yaptığı hatayı yaptım dün gece annemle babama kızdım nedenini eşime söylemeden siyasi bir konuda saatlerce tartıştık ben kavga çıkarttım ama pişman oldum....konu türkiyredeki doğu batı ayrımı ne kadar saçma sonra dünyadaki görünen ırkçı yaklaşım falan filan
itiraf ediyorum siyaset umrumda değil ülke meseleleri yüzünden kocamı kırdım asıl kızgınlığım aileme....
neyse kocam bu sert yaklaşımıma anam veremedi barıştık .....onu seviyorum ona sarılıp aslında asıl derdimi söylemek isterim ama malesef o benden daha gururlu o hiç unutmaz................
bugün evdeyim oğluma bol bol ders çalıştıracağım..........bir kez daha allahım himseye muhtaç değil diye şükredeceğim .......

günlük

Bi kaç günlük aradan sonra ben geldim..
Dün habire siteye girmeye uğraştım giremedim,meğersem saldırı olmuş siteye.:mymeka:
Bende benim pc de sorun var sandım valla...
Eee meyva veren ağaç taşlanır diye boşuna dememişler...:1closedeyes:
Hayır aklıma bişey geliyor.
Önce üye oluyorlar,sonra sağa sola sataşıp atılıp,taklit site kuruyolar.
Siteleri tutmayınca k..k ya saldırı..
ne kadar uyanıkça....:mymeka:
ama sonuçlarını hiç düşünmüyorlar..
kaydirigubbakcemile3

Günnük hanım,
Ben geldim ama yine hasta olarak...Bahar geldi diye sevinirken hastalıktan kurtulamadım bi türlü:çok üzgünüm:...Hala aşkımla görüşemedim bu da cabası..Çok ösledim onu yaa bi türlü olmadı,görüşemedik:çok üzgünüm:...
Offffff hiç havamda değilim anlıcağın hem burnum akıyor,hem aşkımı çok ösledim...senağlama

selamn canikom
bugün kafamı toparladım biraz sükür
aslnda bir gelişme mi oldu dersen yok nerde
baktım ki dağ dağa küsmüş hesabı herşey
olan bana oluyor yiyorum kendi kendimi
dedim anasını satayım dünyanın
öyle işte..
sabahın köründe kalktım ders calısmaya diye
calısabıldım mı dersin..ah ah..napcam ben bilmem
beceremiyorum ya ders calısmayı bitürlü
yas ilerdekce hayatın icine atılıp kafa doldukca meger ne zor oluyormus
ah eski ögrencılık günlerim ah..bir kac saatte koca koca kitapları yutardım
sımdı nerde..nato mermer nato kafa olduk valla
diyet konusunda en azından kendimi astım bı haftadır ya ona sevındırıgım
ara ara da ols sporumu yapıyorum ya ona da şükür
şimdilik havadisler bu kadar aksama arkadasın kınası var bi görncem gelcem naspse
asıl eglencemı kankalarımdan bırının kınası var yaza ona saklıyorm
hadı operm sekerm kal saglcaklaa.s.

Son düzenleme:
Sevgili günlük aylardır üzerinde düşündüğüm önemli bir konu hakkın da nihayet dün gece karar aldım...

karar aldığım dakika üzerimden koca bir yük kalktı...

gerçi yapacak daha çok şey var fakat bana göre karar almak işin en zor kısmıdır ve ben en zor kısmını bitirdim...

pazartesi günü kararlarımı uygulama aşamasına geçeceğim Allah kısmet ederse...

vee sevgili günlük 3 yıldır görmediğim havasını koklamadığım dünyada ki cennetim marmarisim burnum da tütüyor...

bu sene mutlaka gitmeliyim mutlaka.

naber günlük mirmirmirmir
ayılamadım hala ya uykulu uykulu bi sürü iş yaptım daha şimdi ara verdim kendime kaydirigubbakcemile
çok yoruldum be günlük
kafam yorgun bedenim yorgun
etrafım beni anlamayanla dolgun
ne etçem be ya

günlüğüm bugun okulda müfettişlerimiz vardı, adam masama oturunca kılıçdaroğlunun dosyalarından daha kabarık dosyaları koydum önüne, onlar inceleyim okuyayım derken ders bitti, tabi bu arada beni ve öğrencileri izledi, dersimi dinledi, arada akalkıp defterleri kontrol etti

ders sonunda bana teşşekkür etti, çok başarılı çalışmalar yaptığımı belirtti, öğrencilerime teşekkür etti ve sınıftan ayrıldı,

bende sevinç içinde öğretmenler odasına gittim, aradan 5 dakika geçmeden başka bir müfettiş geldi ve beni sınıfa çağırdı, o da teftiş etti, dosyalarıma baktı, öğrencilere sorular sordu, teşekkür edip çıktı

meğersem günlüğüm benim çalışmalarımı çok başarılı bulmuşlar ve bana teşekkür belgesi vereceklermiş

oyle mutlu oldum, oyle onere oldum ki günlüğüm, ayağım yere basmıyor, çok şükür allahıma, çalışmalarımın karşılığını almak çok ama çok güzel

Günlük lan, haftasonu iş yapmaktan nefret ediyorum ya. Gezmek tozmak, pineklemek, uyumak istiyorum. Çok şeymi istiyorum allasen bi söyle.

Dün mantar çorbası yaptım süpper oldu bee, parmaklarını yersin. ben bu yemek yapma işini bayağı bir geliştirdim kanımca (evleneli 10 sene oldu bu aradakaydirigubbakcemile3 ) ama yeminle bekarken hiçbirşey yapmıyordum. (anam sağolsun) yine iyi bir gelişme dimi günlük kız.hihoyyyt

Bugün akşam yemekten sonra bebeleride alır yürüyüş parkına gideriz herhalde. bebeler çok seviyor orda bisiklete binmeyi. Bize de iyi geliyor ne yalan söyliyim. Mis gibi bir hava var yine.

Bugün yine çok güzelim günlük:dilcikar:, nazar etme bak bozuşuruz.:tomato:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…