Kadınlar Kulübü Günlük

dun gece ne üzüldüm ben günlüğüm...

sankı hıc bısey olmamıs gıbı.. geldi.. öptü,öptü ve öptü..

sabaha kadar senı sevıyorum dıye sayıkladı ama kırık içimdeki hersey..

ya gunluğum hormonal degıl di mi benım tepkilerim... ben abartmyorum dimi...?

offffff.. sabahta aradı her saat bası bebegım canım dıye.. ama benı kırıyor be gunluk bacı....

biz adam olcak mıyız ki?

Günlük.. bugünki umutlarımda suya düştü.. yavaş yavaş sona geldiğimi hissediyorum.
göremediğim bazı gerçekler yüzüme bi tokat gibi çarptı geçti, umursamamaya çalışıyorum
ama gerçekleri görmezden gelmek insanı dahada kör etmezmi..
biraz daha sabır biraz daha şans istiyorum artık.. kriz benide vurdu günlük..

Pembişim, kalbim..

Bu sabah biraz kötüydüm ama şimdi normalim... Ama huzursuzlugum, gerginligim ve sıkıntım hala geçmiş değil, ve istediklerimiz olana kadar geçmeyecek gibi gözüküyor. Sabretmem ve zamana bırakmam lazım biliyorum ama bazen hiç olmuyor biliyor musun.... Kaldıramaz hale geliyorum bazen çoğu şeyi.. Ama engellere takılıp düşmemeye özen gösteriyorum. Başımı hep dik tutmaya, korkmamaya çalışıyorum. Böylece daha sabırlı oluyorum. Kendime hakim olmayı öğrendim ben. Genç yaşta olgunlaştım merak etme. Sevdigimle anlaştıgım sürece iyiyim beni merak etme sakın. Şu sınavı da alnımın akıyla atlatıp iyi haberler almak istiyorum, bana dua et.. Pembe sayfandan bana da yolla hayatım renklensin mirmirmirmir İyi geceler benim sevimli minik dostum...

canım günlüğüm sana aylardır yazamıyorum belkide.. o kadar doldumki.. son gelişmeleri biliyorsun... bebek için 2 senemi verdim.. meğer benim tüplerim kapalıymış.. oncatedavi hormon hapları boşa gitti...

moral bozukluğu yıkılmışlık içinde geçen günlerim bir bir geçerken.. eşim iş kuruyor.. ve ben tekrar çalışmaya başlıyorum bu sefer kendi işimde hemde.. sonunda mesleğimi yapabileceğim...

halkla ilişkiler okuduğum için nerdeyse kafamı dağlara taşlara vuracaktım.... şükürki kendi işimde yapacağım mesleğimi... ön hazırlıklar devam ediyor şimdilik... 2 ay sonraya çalışmaya başlıyorum... bi heyecan var içimde.. herşey güzel olaca.. bebek mi... vazgeçtik... ne kadar sürer bilmiyorum ameliyat olam gerekiyormuş.. korkuyorum...işlerimizi yoluna koyalım,yoklukla geçen 1 senenin ardından biraz hayatımızı yaşayalım sonra bebeği düşünürüz öyle değilmi...

hoşçakal günlük...

eşimin dediği gibi geceler hamile günlükçüm... bakalım sabaha bizleri neler bekliyor..

günlükcüm günaydın ne yazcağımı bilemyorum bile
çok karmaşığım dün gece uyku yok ssaatlerce dolandım
ve doktora gitmeye içimi ona boşaltmaya karar verdim
bugün bir psikolog arayacam baalım

sevgili günlüğüm

dün eşim geldi çıkışıma , anneme gittik oturduk..
güzel bişeyler duymak isterdim ama ı ıhh yokmuş bi gelişmebenneyaptımki
üzülmeyeyim diye telefonda söyleyememiş
görümcemler ve büyük abisiyle konusmuslar sadece
ne yapabiliriz diye ama babalarına bunu söylemek zormuş yanımızda kal demeleri zormuş
bu yıl evlenicek olan abisiyle babası araları acaip kötü yıllardan beri
onu anlattı biraz dersek beni direkt evden kovar sallamaz bile dedi
ama bana diyo ki! daha doğrusu demişler ki!Lady eve gelsin babam köye gidince
gelene kadar 6-7 ay var o süre zarfında bişeyler belli olur.yazın abin babanın yanına köye giderken orda söyler babasını ikna eder demiş
eşim de bana diyo ki gel! sen zaten babamın yüzüne bakmıcan ee adam haliyle rahatsız olucak kendi gider diyor..
evet onu biliyorum ama yüzünü görmeye kendimi hasta etmeye tahammülüm yok!!!
ee bide ablası ağzından kaçırmış eşime.. alt kattaki bekarların dairesine kendine oda yaptıracakmış inşaat bitince..
ama diyo babanın sağı solu belli olmaz umutlanmayalım diyo .. belki gider ya gitmez
çok sıkıldım böyle yasamaktan nereye kadar ya senağlama

günnüğüm naber sengözlerimebaksanab
akşam koca yatakta bir basıma yattım
kocemin yastığını koklaya koklaya uyumusum mirmirmirmir
bana da izin verselerdi ben kocişlen beraber olcak tım
oo annemler de ben evdeyim
offf offff
annemide özlemiştim zaten :çok üzgünüm:
nie bana izin vermediler günnük aklıma geldikçe sinir oluyom

şaka mıydı gerçek miydi bilmiyorum. ama gerçek olabilme ihtimalini düşündükçe bile içim ürperiyor.
sonra kendime kızıyorum günlük. belki o anladığında kendini suçlu hissetmedi ama ben kendimi çok suçlu hissediyorum. asla yapmak istediğim bunlar değildi diyorum.

en başından beri hata yaptım. ağzımı asla yüreğimle birleştirmemeliydim. dillere düşürdüm, bülbülün gülü düşürdüğü gibi.. sev bakalım şimdi yüreğim gözlerim çeksin cefasını.....

Sevgili günlük
Bir iş teklifi daha geldi,kafam çok karışık yaa burada teselli buluyom işte........................

günlükcüm günaydın... bugün benim doğum günüm... azcık yalnız hissetsem de kendimi aslında değilim biliyorum... tüm sevdiklerim sadece benden uzakta... bir de kkdaki klubümdekiler de yanımda daha ne isterim ben yaaa :)

Günlük iyiki varsın, iyiki varsın ki hesapsızca, kimselere bakmadan sana birşeyler karalayabiliyorum.İçimden geldiği gibi, ben gibi, Özlem gibi.

Ben böyle yaşamak istemiyorum artık.Bu iniş çıkışları istemiyorum. Biliyormusun dün akşam kriz geçirdim. Ne kötüydü. İnsan kendine zarar verebiliyormuş demekki, hiçbirşey düşünmeden. Kendimi öyle bir kasmışımki suratıma kan oturmuş resmen sabah farkettim. Ne istiyor bu adam benden. Ben ondan hiç ama hiçbirşey istemiyorum. Ne yüzünü görmek nede sesini duymak istiyorum. İstiyorumki hayatımdan tamamen çıksın. O kadar gereksiz o kadar saçma sapan bir konuyduki, inanmazsın. Beni üzmekten zevk alıyor besbelli.

Anam beni bugünler için doğurmadı ki. Ben kendimi ona adadıkça o niye böyle saçma sapan davranıyor, niye beni bu kadar üzüyor. Artık bunları sorgulamak istemiyorum, yeterince sorguladım zaten. Ama bir çözüm bir cevap bulamadım. Hep direttim bu evlilik devam etsin diye, artık yoruldum. Dermanım yok.

Rüzgar ne tarafa eserse artık...

merhaba günlük
ben dünden beri hastayım
halsizlik,baş dönmesi bugünde miğdem bulanmaya başladı
acaba soğan suyu işemi yaradı hamile olabilirmiyim ?
umutlanmak istemiyorum be günlük
yaklaşık 6 yıldan beri bebek diye yanıyorum
ama olmayınca olmuyor :1no2:
arada bir psikolojik olarak belirtiler hissediyorum
buda öylemi dersin? :teselli:
ALLAH’ım ne verirse hayırlısını versin :Saruboceq:
banada tüm isteyenlerede :Saruboceq: :Saruboceq:

Bugun bunalimdayim galiba...Gece uyuyamadim pek, aklima geçmis takildi, haksizliklar
Hala dusunuyorum...bu ne biçim haksizlik bu nasil dingil bir hayat
dugunu biz yuklendik, borcu ode ode bitiremedik...neden butun paramizi aldilar ?
nisanda takilan parayi da mobilyaya harcamistik, o zaman, o kadin tel açip o para sadece senin degil oglumunda demisti :1shok: esyalar içinde kullanildi...peki...
dugunumu burnumdan getirdiler, esim beni ezip anasini dinledi. içimde kaldi hersey
hakkimizida aramadi
tatile çikicaz bi kaç gun...
esim babasi arayip, arabani verirmisin baba 4 gunluk için dedi, araba maraba veremem erkeksen git çalis al demis telde...ulan sen bizim paramizla gidip evinin tamiratlarini yaptirdin ya madem versene paramizi :mymeka:
sonra babami aradi...baba bi kaç gun için arabani verirmisin, tatile gidecegiz de dedi
babamda, damadina, oglum benim arabam, sizin arabaniz, tabiki veririm dedi, istedigin kadar
senağlama
ben kurban olmayim babama da kim kurban olsun ?
hayir beni aglatan...onlar o kadar igrençler ki, o kadar fesatlar ki, yasli yabanci bi kariyi kandirip ev aldilar, paramizi yuttular...ben niye o zamanlar sesimi çikaramadim ?? niye niye niye
babam ise...borçlu oldugu halde nisan paramiza dokunmak istemedi
yillardir alninin teriyle çalisan adamin hala derdi var..hala borçlari var...huzursuz uyuyor benim babam
olsa ben hepsini vericem
senağlama
cumartesi randevu aldim biyerden...bakalim..
canim babam...keske seni dinleseydim keske...bu haksizliklar beni bitirecek
bi gun seytana uyup çokkotu seyler yapicam...
hakkini helal et babacim, asktan gozum korlesmisti o zamanlar, simdi gozum açildi da kafami vurmadigim duvar kalmadi.

çok kötüyüm herşeyim gitti
Bizim evimiz yani apartmanımız kardeş apartmanı annemin abisi ve kardeşleriyle ananem teyzem oturuyor. ve binamız yeni bina depremden bayaaağ sonra yapıldığı için henüz üst kat yani çatı kat yapılmadı orayı ardiye olarak kullanıyoruz şimdilik.. 4 oda1 salon üst çatı katımızda.. ve ben bugün 1 gibi oraya bavul ve çanta almaya çıktım oraya koymuştuk eski çantlarımı alıp bi başkasına vericektim çıktım çantaları aldım düzelttim etrafı ve kolileri indim bi alt kata evimize.. aradan 1 saat geçtikten sonra öyle bir ses koptuki bardak çanak tabak sesleri hep ve biz annemle salondan koşup kapıyı açtık tüm dayımlar çıkmıştı apartmana ve alt kattaki yengem çığlık attı önünden bir genç çocuk koşarak inmiş ...
bizim kapılara doğru tabak parçaları kırılmış camlar bardaklar şok oldum hemen yukarı çıktık dayımlarla merdivenler hep cam parçları üst kattaki büyük odaya bir girdimki tüm çeyizlerim kolilerdeki eşyalarım boşalmış herşeyim salon takımım mutfak takımım ütüm çaydanlığım bardaklarım kaşıklarım tost makinam aklınıza gelebilecek herşey bir genç kızın mutfak eşyası ve salon yemek takımları pikelerim herşeyim gitmiş hepsi en son 36 parçalık bi setim vardı ağırdı kolisi onu götürürken altı çıkmış düşmüş tabaklar ses çıkıncada telaş yapmış kaçmışş ama görseniz hiçbişeyim kalmamış ben sinir krizleri geçirdim olduğum yerde yığıldım kaldım elimde saadece banyo setimle bir tane cezvem kaldı
Annemler beni sakinleştiriyorlar çünkü olay olmadan 1 saat önce ben ordaydım yukardaydım iyiki sana bişi yapmadı iyiki sana dokunmadı diyorlar ama benim herşeyim gitti bir genç kız için çeyiz önemlidir ve ben onları daha babama nasıl aldırıcam zaten yeni yeni toparlanıyoruzzz (( ben inanın maf durumdayım gitti herşeyim hiç bişeyim kalmadı.. Adi şerefsiz en üst kata 6. kata kadar nasıl çıkabildi hangi cesaretleeeeeeee.. sen alt katlardaki evlerie bakma bizim katlardki evlere bakma çık yukarı benim çeyizlerimin oldu bölüme ve hızlı hızlı eşyalarımı boşaltt.. yengem 1 kişi görmüş ma bu 1 kişi işi değill çünkü eşyalarım kolilerde ve çok ağırdı.. kolilerimi boşaltmışş iç içe koymuş birde şerefsizzzzzzzz... RABBıM BUNUN ACISINI BU GÖZYAŞLARIMIN HESABINI Bı YERDEN ÇIKARSIN SANA..bu kişi bilen bi kişimi aklımız almıyor en üst katta büyük odada benim çeyizzlerimin olduğunu nerden biliyorkiiii?? bebekler için küçük mini çamaşır makineside almıştı babam bunda bebeğin eşyalarını yıkarsın daha dezenfekte olur diye onuda almışlarr ( yaa ben çok kötüyü ne olurr bi şaka osunn yalvarrıımmm..
senağlama:çok üzgünüm:

Son düzenleyen: Moderatör:
yaa aklım almıyooo vallahide billahide almıyooooo yemin ederim almıyoooooo benim çeyizlerimi napıcakkk ne işine yaricak bu para değil altın değil bu cam bardak çatal kaşık tabak süpürge makine tost makinesi çamaşır makinesi pike takımı tencere sürahi bunlarla ne yapıcakkkk ne yapıcakk yaaaa ben geri istiyorum eşyalarımı yaaaaaaaaa :çok üzgünüm:

yabancı yok binamızda hep dayım teyzem yengemler var 6 haneli bi bina zaten ve hün içini yaptırmadık binanın.. üst katıında kapısı yoktu orası henüz yapılmamıştı içi bile.. bizler evlerimizi yaptırdık girdik depreme dayanıklı yeni bina diye.. bizim burası yani cadde perdeciler çarşısı zeytinburnu perdeciler çarşısındayız.. ve dayımlar yan dükkanların kameraları var onların kayıttlarına bakıcaklar bakalım taşıyanları görücezz kimleriiş bunlar fakat benim eşyalarıın orda olduğunu nasıl biliyorlarr ( henüz 1 saaat öncesi ben ordaydım o kattaydım annemler diyoki iyiki sana bişi yapmadılar diyoo ( evlilikle alakalı her olayımda ters bişey çıkıyor

günlük selam aylaaaaaaaar oldu sana yazmayalı...
ben geçen hafta kadın doğumcuya gitmiştim..dr ultrasonda bakarken
'karnında sıvı birikmesi var ,yumurtlama günün olduğundan olabilir, adetin 3. ya da 4. günü gel tekrar bakıcam hala gorunuyosa karın röntgeni isticem' dedi..bugün adet oldum..c.tesi dr a gidicem inşallah gitmiştir o sıvı ...gitmediyse çok kötü hastalıkların habercisi olabilirmiş...:çok üzgünüm:

Sevgili günlük,Belinay_mervenin yaşadığı olaya çok üzüldüm,en az kendi başıma gelmiş kadar :1no2: Ona söylermisin; Rabbim can sağlığı versin,dünya malı yerine gelir...Alan hayrını görmezki,bir şekilde bi yerden çıkar..Helal olmayan maldan,birinin hakkını çalarak elde edilen maldan kime hayır gelmiş ki..Merve üzülmesin,hatta şükretsin ki ona bişey yapmamış..Canına bişey olsaydı geride kalan çeyizinin ne kıymeti önemi kalırdı ki? dimi ama:çok üzgünüm:

Son düzenleme:
Günlüğüm..
Belinayıma söyle güçlü olsun.. Canına Geleceğine mala gelmiş üzülmesin :teselli:
2 sene önce bizede hırsız girmişti ne var ne yoksa almıştı :çok üzgünüm:
Kıyamam ona ben bi damla gözyaşına :çok üzgünüm:

Dün gece aradı kardeşim nihayet.. :lepi:
Canımın içi sesini duyunca bi rahatladım ki sorma günlüğüm..
Annemde belki yarın akşam gelecekmiş hem seçim varmış hemde bizi özlemiş.. :1rolleyes:
Çok Özledim Annemmiiiiii :asigim:

canım sıkkın canım sıkkın
yolun başındamıyım
sonundamıyım bilmiyorum
doğru yoldamıyım onuda bilmiyorum

bildiğim tek doğru bu barıkatlara alışmak
yoksa hep yoluma çıkacaklar

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…