Kadınlar Kulübü Günlük

günlük psikolojim yerlerde :KK43:((
yrn iki sınawım war ben kendimi hazır hissetmiyorum
bana yardım et Allahm nolur :KK43:

Pembikooooooooooommmmmmmm, nabersin yaa?? Miss you icabında.....:nazar: Ya canım sıkılıyor her zamanki gibi.... Bugün kötü birşey yaptım.... Bir sürü şey aldım aşkıma almadım o da haklı olarak bana sinirlendi ve ben cok cok üzüldüm cunku o her seyde beni dusunuyor ben sadece kendimi dusundum bu sefer...Vicdansız ben ya benneyaptımki Ondan defalarca özür diledim gönlünü aldım ve bir daha olmayacak dedimmm söz verdimmmmmm Şeniz Bugünlük pek fazla bir şey olmadı, ciciş yaaa offff cnm sıkılıyor walla sınav stresii ay ayy yaaaaa neysee bugünlük bu kadar yarın görüşenziiii see you laterrrrr yerimseniben

günnük varya depresyonun çaktırmadan dibine vurdum sanıyorum ki saçlarımı kestim az önce.
bi anda kesesim geldi ve kestim.
kısaltmadım gerçi yok. ama haftaya kısaltıcam.
saçlarımı okşayanım yok napıym o zaman ben bu saçları kesiym daha iyi.
amaaaaan.

gunlukcum

nabersın..ben nasıl oldugumu bılmıyorum...bı ıyıyım tamam dıyorum,, bı kotuyum..bende anlamadım..
bugun yıne o sahısları gordum nasıl kotu oluyorum anlatamam...ay bıde bakıyo bana uyuz uyuz ...bende baktım tabı bıan omu dıye anlamaya cakıstım tabıkı o cıktı kızıyla...ya sınır oluyorum yaaa.burda okuyorum kocasına kızanlar kaynansına kızanlar kayınpederıne kıznlar...ohh be dıyorum bazen...bazende ne bılıyım neden dıyorum...sımdı evlı olabılırdık...belkı hıc bıse guze olmıcaktı bılemıyoruz ıste...nasıp hersey ...allah uzulmemı ıstemedı belkıde...artık ıyı olmak ıstıyorum sadece....sana dedımmı gunluk arkadasımın calıstıgı dukkanın onunden gecmıstı gecenlerde sımdıde kızla gecmıs bıgun yan yana gecmısler bı gun elele ...ya napmak ıstıyo nıye kendını gosterıyo gunluk..sen sole...ne geccek elıne nıye benı uzuyo...bıde slm vermıs goz kırpmıs arkadasıma yuzsuz...allahından bulsun hakkaım helal degı..varsa..kı vardır emınım bana don aıle acılmamı sole sonra hop aılesı ıstıyo dıye baska kıza gıt..bu hak degılmı...yuzlerı gulmesın ınsallah...

Meleklerim...Sizler beni terkedeli bu gün şu saatlerde tam 40.gün doluyor artık.....

Sizi hala çok özlüyorum..Bir an bile aklımdan çıkmıyorsunuz...Her akşam yatmadan ultrason videolarınıza bakıyorum....

Düğme burunlu oğlum,narin kızım....:asigim: :asigim:

Canımın içleri inşallah size kavuşacağım...

İnşallah sizi kucaklayacağım......:Saruboceq: :Saruboceq:

Şimdi sizler meleklerle oynuyorsunuz....

Size kavuşacağım zamanları iple çekiyorum...

Öbür dünyada...............:Saruboceq: :Saruboceq:

İkinizi de çok seviyorum annecim....

Bekleyin beni..........:asigim: :asigim:

Geleceğim yanınıza zamanım geldiğinde...

Günlük..
Hem canım sıkkın..Hem mutluyum.. Çok Garip Haldeyim..
24 Saattir 5 kişiyi bulamıyo devletimiz bu beni çok üzüyo :çok üzgünüm:
Allah yardımcıları olsun.. Sevdiklerine bağışlasın inşallah onları :Saruboceq:

Sonunda Beklenen regl gelebildi kötükedihüso
19 ocaktan sonra ilkkez ilaçla zor bela geldi yuh ya kötükedihüso
Ne biçim bi bünyem oldu.. Nedir bu düzensizlik anlamıyorum..
Ne beni bu kadar değiştirdi..2009 iyi gelecek derken daha ilk aylarında hayatım alt üst oldu :çok üzgünüm:

Bu Arada benim minik kardeşimmm eski sevgilisine evlenme teklifi etmiş dün gece..
Ve Oda Kabul Etmişşş :lepi:
Canlarım benim umarım herşey istedikleri gibi olur..Kurdukları Tüm hayaller gerçek olur..
Onları çok seviyorum :asigim:

günnük biliyon kocem 2 gündür yok
akşamda ablamda kaldım
ohh manayla sabah işe gec geldim
iyice uykumu aldım mirmirmirmir
şimdi kociş yola cıkmıs akşam üstü burda :lepi:
ohhh be bu akşam rahat rahat uyucam yerimseniben
yanlız yatınca yatak dar geliyo sanki mirmirmirmir

günük ne zaman yaz gelcek ne zaman çiçekler accak börtü böcek seslerini ösledim
bu kış cok uzun geldi bana

:asigim:günlükk naniknanik
naber ciğer paremm Şeniz
:lepi:sınawlarım bitti haftaya da var ama bunlar önemli olanlardı lülülülülülü
genel olarak cook ii geçtii bi kaç bişeyi saymazsak (ki saymayalımmm :) :eek:

bana rep le msjla ya da içinden geçirerek başarılar dileyen herkese coook coook tşk edermmŞenizŞeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz
canlarım bnmmmm Şeniz

canım sıkkın günlük..
içime bir kurt girdi beni kemiriyor şimdi..saçmasapan biliyorum ama..
öylesine bir kurcalayım dedim gözüme eski bir isim ilişti
alakasız bir forward maili..iş için düzenlenmiş..
ama bunca vakit sonra ne alaka
burnuma kötü kokular gelıyor bir boy gösterme mi dersin
yoksa ben mi abartıyorum

Benim 3 küçük embriyom..Yarın bende olucaksınız inşallah...

Yarın hayatımın en önemli en özel gününü sizinle yaşayacağım..

Ben yıllardır sizi bekledim,sizi istedim...

Yaşadığım ,katlandığım herşey size kavuşmak içindi...

Bana sımsıkı tutunun...

Ben sizin için yaşıyorum.sizin için nefes alıyorum...

Size dokunmak,nefes aldığınızı duymak,sizi hissetmek için günleri saymak istiyorum...

Hayat sizinle daha anlamlı..Nefes almak sizinle daha güzel...

Kalbimden koparcasına haykırmak geliyor içimden ama bu bile az gelir duygularımı ifade etmeye...

Sizleri çok seviyorum ...:asigim::asigim::asigim:

Merhaba,bir kaç gün önce 3 küçük embriyomla ilgili duygularımı yazmıştım ya.bunu eşimin mailine yollamıştım..Bir kaç gün bakmamış o mailine..Bu gün farketmiş ve bana cevap vermiş..O kadar duygulandım ki..senağlamasenağlamasenağlama

Benim 3 küçük meleğim,

Şimdi annenizin içinde sıcak yuvanızdasınız.

Sizin için çok acılara katlandı, çok zor anlar, umutsuzluklar yaşadı.

O sizi çok seviyor.

O beni de çok seviyor.

Ben hepinizi çok ama çok seviyorum.

Sizler çok şanslı meleklersiniz, çünkü benim Bademim dünyada olabilecek en iyi annedir.

Sizin için katlandığı ve katlanacağı acıları ve zahmetleri bir gün gelecek anlayacaksınız.

Annenizin içinde evimize dönerken ellerini tuttuğumda sizleri ve onu birlikte hissettim.

Gözlerimin önünden minik suretleriniz, bebeklik halleriniz geçti.

Sizleri çok seviyoruz, özlemle bize katılmanızı bekliyoruz.

Sizler benim aşklarımsınız.

Anneniz ise tek ve en büyük Aşkım.

Sizleri çok seviyorum benim tatlı meleklerim...:asigim::asigim::asigim:

Ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh..............

Ne umutlardı...................senağlama senağlama

uleng güntürük..

bi huzur geldi sanki.. hep buna ihtiyacim var, hani gözüme görünür ama ben umursamam..
umursamayip gecerim, sanki yokmus gibi, sert tavirlarla, aldiris etmeden..
iste beni rahatlatan sey bu..
ama cok sIkLIkLa olmadigi icin, verilen aralarda kötü oluyor insan...
neyden bahsettigimi bilirsin güntürük..
seytan diyorki, git icinden geleni söyle bazen.. bazense gereksiz öfke..
kalbim temiz oldugu icinmi bilmiyorum, hissediyorum ve bakiyorumki orda..
ve bu his varsa ben emin oluyorum olduguna düsündügüm seyin..
ne kadar rahat degilmi, ne kadar düsüncesiz, cani isteyince böyle davraniyor,
cani istemeyince tersine davraniyor.. ne kadar bencil..
yüzü gülermi bilmiyorum ama gülersede icinde bir sizi olacak galiba..

Günlükümmmm çok mutluyummmm
Fotoğraf makinem servisten cumartesi geliyooorrrr sositososito :sm_cool:

İpin ucunu kaçırmıştım ne zamandır, boş vermiştim her şeyi yine.
Ama muhteşem bir dönüş yapacağım inşallah :sm_cool:
Yeter bu kadar tatil yavvv
Geri dönüyorummm :eek:

günlük... senağlama senağlama senağlama
gitti..kaplugumbagam..öldü... senağlamasenağlamasenağlamasenağlama
beni terk etti... senağlama senağlama senağlama

Günlük..

Bademime Söyle Allah'ım Ona Yeni Meleklerini Tez Zamanda Gönderecek..
Yeterki Kendini Bırakmasın :teselli:

Malibuma Söyle.. Üzülmesin.. Kaplumbağası Bile Olurum Onun Ben Yeterki Ağlamasın :teselli:

Çok seviyorum günlük ben bu hatunları.. Tüm Arkadaşlarımı.. Çıkarsız Seviyorum..
İçlerinden Birine Bişey Olsa Sol Yanım Acıyor..Demekki Bi Sitede Anca Bu Kadar Dostluk Kurulabilirmiş.. Bunu Anlıyorum :lepi:

Kardeşim Aradı Yine.. Önce Gelinimiz Aradı Dediki..
"Ablacım İlerde Bi Kızımız Olursa İzninle Adını Vermek İstiyoruz"
Nasıl Sevindim Anlatamam.. Dilerimki Bu Halleri Hiç Bozulmaz..
Diliyorumki Allah Tamamına Erdirir.. Benim Sayemde Tanışmışlardı..
Sonradan Sevdiler Birbirlerini.. Allah ım Sen Bu Sevgiyi Ölümsüz Kıl..
Ve Gülçin Mina'mızı Bize Ver... Yer Onu Halası Şeniz

Günlüğümm ancak toparlanabildimm...
eşyalarımı biz tek tek aldığımız için eve kendimiz çıkarmıştık.. ve kolileride tekrar büyük bakkal kolileri olur ya hani sarı onlara koyduk işte ve çatı katta güzelce dizdik üstüne muşamba kapladık yani içinde çeyiz eşyaları olduğu bile belli değildi çünkü normal un kolisi gibi koliydi.. sanırım apartmanda herkes resmen uyudu :KK43: düşünsene ya 1 gibi öğlen civarıydı üstte sanki kendisi yapmış gibi kolileri muntazam bi şekilde bıcakla koli bantlarını açmış ve boşaltmış sanki evden eşya taşır gibi götürmüşlerr... kolilerle taşımamış koliden bişeye boşaltmışlar artık çuvalamı neye koydularsa aklımızalmıyo kolileri boşaltmışlar birde iç içe koymuşlar boş kolileri.. bunu yapan kesinlikle 1 kişi değil oncaa eşya bu hızlılıkta gitmez.. yukarısı savaş alanına dönmüş tüm koliler kutular açılmış berbat olmuş dağıtılmışş, en son kırmızı kutusunda set takımım var salon için aldığım o ağırdı işte uzun bir kutuydu onu tam almış eline merdivenden inerken kutunun altı açılmış içindkiler bizim kapının önüne kadar dökülmüş kırılmış oda hemen telaşla kaçmış. alttaki yengem kapıyı açtığında 1 kişi geçmiş önünden abla ses yukardan geldi demiş ve 2 şer 2 şer merdivenleri inmiş koşarak yengem çığlık atınca dayımlarda peşinden gitti ama kimseccikler yoktu.. yani birde şu var altta bizim tül perde dükkanımız var ve burası işlek bi cadde perdeciler çarşışı yani kapının önüne arabamı dayadılarda nasıl nerereye koydular eşyaları anlamadım gitti dantellerimde gitti yaael emeklerimde gitti :çok üzgünüm::1no2:senağlama
bugün arka sokaktaki evede hırsız girmiş ve kızın sandıktaki çeyizini almış.. yeni moda çeyiz galibaaa hırsızlıkta :tomato:senağlama:çok üzgünüm:

Son düzenleyen: Moderatör:
rüyalarım tam gaz ilerlemeye devam ediyor günlük. çok acayip korktum yalnız dün geceki rüyamdan. annem anlatma da dedi zaten. ben de gittim kuzene anlattım şaşırdı o da. bayadır görmemiştim öyle bir şey. acaba şu Silivri işi mi etkiledi beni de gördüm rüyayı ki? Zaten hem deli gibi korkuyorum hem de deli gibi merak ediyorum aslını ve astarını. maksat öyle mi değil mi onu öğrenmek istiyorum. napayım günlük şu halimde bile bırakamıyorsam zayıfsam ben napayım tüm suç benim mi? suç tek taraflı değildir günlük ki suçlanacak bişey de yapmadım ben. yapmamış olmam lazım günlük yapmamış olmalıyım nolur öyle olsun........ kaç gündür içimi kurtlar kemiriyor durup durup.. ''lan acaba mı?'' demekten deliye döndüm.

dün eşimin en yakın arkadaşlarından biri eşimi arayıp 'bi yeğenin olucak' demiş...eşimde akşam bana söyledi....
söyledi ama ne söylemek adamın içi acıdı sanki... bizden 3 sene sonra evlendiler....gözlerime yaşlar doldu doldu akıtamadım
bağıra bağıra ağlamak geldi içimden zor tuttum kendimi...
allahım herkesin kolayca ulaşabildiği şeylere benim ulaşabilmem için neden bu kadar uğraşmam gerekiyor?

canım günlüğüm bugün pek bir mutluyum nedense
içim kıpır kıpıır
kocam biraz beni anlamaya başladı gibi bükçe diye bir yazı varıd onu okumuş
kadının dilini anlatıyo
biraz daha sakinleşmiş gibi
anladım ki bsoş bırakmayım arada gözünü korkutcaksın ki ilgi gösterceğini bilsin
ne farklı şu erkek ve kadın karı kca bile olsalar aradan yıllar bile geçse
tanıyamıyo insan yanında yatan insanı
inşallah her şey çok güzel olacak

şu borçlar da bir bitse
2010 ocak gelse bir oh desem
inşallah onlarda olacak

X