Kadınlar Kulübü Günlük

yine kapkaranlık bakıyorum hayata..........

dört bır yandan darbeler alıyorum ve batıyorum.......

offffff nefes almak,eski günlerimize dönmek istiyorum..

herşey ters tepıyor ve ben battığımı hissedıyorum...

günlük cok kötüyüm ben hemde cokkkkkksenağlama
yardım et allahım bana yardım et
yüzümü gözümü parcaladım cıldırdımsenağlama
kendime zarar verdim yinesenağlama

sanki ben yuva sahibi olmak istemiyorum sanki ben evlenmek
evimden beyaz gelinle cıkmak istemiyormuyum
senağlama
annem sevmediğim kafamın uyuşamadıgı bi şahsiyetsizle yine bir araya getirmeye calışıodu.
Seslenmedim. Çocukla gitti bi kafede konuştu. İnanabiliyomusun günlük elin beş kuruş etmez adamıyla gitit konuştu.
Bu nasıl anne ya bu nasılsenağlama söyle bana
yüzlerce kez kafam uyuşmuyor annne dediği yavrusuna bu yapılırmı ya söyle banasenağlama
bu şehre sıgmıyorum bu eve sıgmıyorum dünya bana dar geliyorsenağlama
eee ben snein kötü olmanımı isterim babanda istiyor bende
eee ben ben ne olucam benim içimdeki duygular benim hislerim nolucak
kocam bana dokunurken gözlerimi kapattıgımda tiksinti duygusumu oluşsun içimde bunu mu istiyosunuzsenağlama
Çok doluyum günlük cokkkk
sabah olsun istemiyorum güneş dogmasın bu gece bana güneş dogmasın günlüksenağlama

Kimseyle konuşasım gelmiyor, kimseyi göresim yok, ders çalışasım yok ne yapacağım ben günlük? Abim ve annemle sigara mevzuları yüzünden aramız soğuk zaten.. Ben kafamı toplayıp derslerime çalışamıyorum ne olacak benim bu halim? Ne zaman kendim için en azında taşıdığım emanet için yaşamaya başlayacağım ben? Bana sorarsan istemiyorum yaşamak filan ama benim verebileceğim bir karar değil ki...Çok zor geliyor artık her şey. Kime anlatayım ve neyi anlatayım günlük? Anlattıkça dallanıyor içimde canım yanıyor sanki daha da çok.. çok seviyorum çok!

selam cancagızım
gecenın köründe yazıyorm sana amma velakin anca totom yer gördü
sabahtan beri amele gibi calısıyorum..ütü,yemek,temizlik,camasır ne varsa..
yarın esimi yolcu ediyorm sonra da misafirim gelicek..
yorgun ve bi o kadar yogunum anlayacagın..
ha bu arada nete giremeyebilirm bi süre..bilgin olsun sekerim..
hadı kacayım simdi..yatıp zıbaracagm daha..

yetti günlük valla yetti
eşimin yaptığı yetmezmiş gibi şimdi babam yapıyo
ne istiyolar ya
düşünsene gidecek yerim yok senağlama
babam bana soruyo habire ne olcak ne bitcek ne konusuldu ne yapıldı diye
ben ne bileyim bana niye soruyorsun damadına sorsana
hiç bişey sormayın etmeyın damat bey babamın evine rahat rahat gelip çıksın :mymeka:
eşimde zannediyor bu şekilde hiç problem yok gayet iyiyiz
dün tartıştık tak etti çünkü
sen napıyosun dedim ya naptığını sanıyorsun
nereye kadar gelip gideceksin hiç bişey olmamış gibi
15 gun oldu farkında mısın burası benim evim değil soyadını tasıdığım için misafirim babamın evı burası dedim
kim aradı şimdiye kadar seni kim sordu kim merak etti daha ne bekliyorsun kimse beni istemiyor senin de mutluluğunu istemiyor anla artık ne bekliyorsun dedim
annende ana yüreği olmuş olsaydı seni merak ederdi arardı sorardı cep telefonu mu yok senin harıcınde 5 tane çocuğu var torunları var hiç birinden mi telefonu alıp bi arayayım sesini duyayım ne hallerde benim oğlum eve gelmiyo ne yiyo ne içiyo diye mi sormaz
ana bide bu dimi dedim böyle ana yüreği olmaz olsun kusura bakma dedim :1closedeyes:
çok utanıyorum onun soyadını taşımaktan öyle bir aileye düştüğüme çok hemde çok senağlamasenağlama
bu nasıl bir vicdan bu nasıl bir insanlık
Allah a havale ettim tek tek
düşün gidecek yerim yok senağlamasenağlama

nefessizimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm..........

boğuluyorum.....................

yetişemiyorum.........

allahım sen yardım et.............sonunu hayret........

merhaba günlükçüm
bugün nedendir bilmem içimde tarifsiz bir mutluluk var
nedendir bilmem çok neşeliyim.
aslında sabahtan kocişle kavga etmemize rağmen çooookkkk
mutluyum döktüm eteğimdeki taşları belki ondandır dimi.

gönülden gönüle gider,
yar oy yar oy yar..
yol gizli gizli yol gizli gizli
dinlerken yazasim geldi be günlük...
duygu denizimize ilisen bir türküdür bu..
hani hayat hala bir konuda gülümsemeyen yüzünü
göstermeye devam ediyor ya..merak ediyorum ne zaman göstermek
isteyecek veya gösterecek..
bir yandanda yüzünü cevirmis degil ama monotonlugu boy göstermekte,
her zamanki gibi..
degisim kelimesi yer etti beynimde ama pratige gecmis durumda degil..
teorideyiz hala anlayacagin..
insanoglu ne istekli bazen, süreksizin, durmaksizin..
ve bazen ansizin ..
nasilda isteksiz.. hic biseyden keyif almayan varlik..
bezmis, yilgin ve sanki bir tarafi kirgin..
bosluklar dizilmis sirayla arsizin..
sanki yürürken bir an bir cukura ayagin giripte düsmüssün gibi
kurtaran yokmu diye bagirsanda bilirsin yoktur gelen..
iste bu yüzdendir sessizligin ve bezginligin..
yarab sen herseyin hayirlisini ver..

Son düzenleme:
Merhaba günlük, eşim uzun mücadeleler sonunda iyi bir iş buldu, fakat bu iyi iş Antalya'da. Bu benim kariyerimi bırakıp onunla beraber gitmemi gerektiriyor; fakat 14 yıllık çalışma hayatı beni o kadar yorduki biraz da işime geldi. Şimdi çok heyecanlıyım iki hafta sonra taşınacağız ama daha ev bile tutmadık ben de hiçbir hazırlık yapmadım. Hayat neler getirecek çok merak ediyorum, Şu 5 yıllık evliliğimizde o kadar mücadele verdikki acaba artık biraz huzur bulacak mıyız merak ediyorum. İyi düşünmek istiyorum ki iyi şeyler olsun. Sizleri de çok seviyorum...a.s.

günlüüm nedendir sana yazınca rahatlıyorum...

ama gun bıtmedı bugun.. canımın ta içi acıyor..

pişmanlıklarım,duzeltmeye calıstıkca batışım...........,,

mesafeler...

kırılan hayaller,sebebler,hatalar,alınganlıklar..

gencecık hayatlar.............

ve ben.. sonu olmayan bır yolculuk gibi..

ağlamak agladıkca aglamak...

Sevgili günlük

Ben bugün çok mutluyum hihoyyyt sor bakalım niye CADIARZUhadi söyliyeyim oğlumu ÖSS için dershaneye kayıt ettirmeye gittim Kadıköyeşakkıdı dönüşte Optimuma gitmek üzere otobüse bindim arkamda tanıdık bir ses duydum yerimseniben yanındakiyle konuşuyor bir döndüm arkamı tam 19 yıldır görüşmediğim arkadaşım arkamda duruyor seslendim 2-3 saniye bana baktı ve biz sarmaş dolaş oldukkaydirigubbakcemile5 otobüs kalabalık fazla çoşkulu olamadık ama nasıl mutlu oldum anlatamam hihoyyyt ilk çalışma hayatıma başladığımda aynı serviste çalışıyorduk oldukça da iyi anlaşırdıkkaydirigubbakcemile5 daha sonra yollarımız ayrıldı irtibatımız kopmuştu dünya küçük diye boşuna dememişler karşılaştık işte kaydirigubbakcemile2 telefon numaralarımızı verdik birbirimizehihoyyyt ayrıldık en kısa zamanda görüşeceğiz kaydirigubbakcemile5 optimumu gezdim tam 2,5 saat sositososito mağazaların bir çoğu outlet mudo'dan 2 kazak aldım eve geldim kocişim beğendi güle güle giymemi söyledi Şeniz sabahtan beri sokaklardayım hava da iyi ayazdı inşallah hasta olmam :1no2: çaysızlık başıma vurdu eve geldim bir de çay demledim oh değmeyin keyfime en kötü günümüz böyle olsun be günlük :Saruboceq: ekonmik kriz, 3.sayfa haberleri , aldatılan-aldatan eşler, biten evlilikler, işsizlikler, hastalıklar :teselli: of şiştim herkesin hayatında güzellikler olsun be günlükkaydirigubbakcemile5 :teselli: en önemlisi iyi düşünelim iyi olsun a.s hadi ben kaçtım bir çay daha içeyim bari :içelim: iyi haberlerde görüşmek dileğiyle esen kalın ey okurlar
kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3Günlüğüm sakın deme belinay sonunda kafayı yedi diee valla keyfimmden gülüyorumkaydirigubbakcemile3 birileri yani şöle diyim bi kaç yeni üye olanlar bazı densizler bana eksi rep vermişler ve çok sıkıcı olduğumu yazmışlarr kaydirigubbakcemile3 varmıdır acaba benden şenşakrak matrak olan biri dahakaydirigubbakcemile3 gurba prensesim'den başka??
günlüğe bundan 1 2 gün önce bişiler yazmıştım hatırladınmı hani olumusuzluklarımı kavgallarımı falann:uhm: işte bu üyeller onları okumuş ve sıkıcı olduğuma kanaat getirmiş.. ee be densiz yeni üyelerden bi kaçı sorarım sizee beni nekadar tanıyorsunuzda buna karar veriyorsunuz:mymeka: sizin için zil takıp oynimi kusuraa bakmayın yoramam kendimi zati kıvırmayıda beceremem lütfen sizleri görmek istiyoruz pistlerde kaydirigubbakcemile3 ayol ben burda miilletimi eğlendiriyorumm ne yaşıyorsam onları paylaşıyorum HERKES GıBı.. sıkılıyorsan okumaa kardeşiiiiimmm napim yani meraklıysan okuyorsan yazmimi?? okumada sıkılma yaniii:roflol:sıkılıcaksanda karışmaaaaa:jeyyar:
Günlüğüm gelelim sanaaa bugün gayet güzeldii dün güneşi gördüm'e gittim mükemmel bir film'di tabi öncedende beyaz meleğe gitmiştim bu adam yaptımı yapıyor be günlüğüm iki filmide bence süperdi.. sonra alış veriş yaptık aşkımla ve yemeğe gittik.. bugünde anneciğimleydim onunla çıktık alışveriş yaptık yine ciciler aldımmsositososito böyle iştee şimdide aldım tatlımı kolamı keyif yapıyorumm günlüğümm..aramızmııııı?? iyi iyi merak etmee burnunu sürtüyorum arada bir ama kıyamıyorum ben bu sevdiğimee yaaa gördüğüm anda bende herşey bitiyoo :asigim:

Böyle işte günlüğüm hem sana yazdım hemde şu yeni bikaç üyeye seslendimmm bak tekrar sesleniyorummm " sıkılıyorsan beni takip etmmee arkadaşımm ipmi bağladım gelde beni takip et oku diye:mymeka:" ohhh rahatladım günlüğümm hadi öperim seni ve beni sevenleriia.s.:enbuyukkk:

Son düzenleyen: Moderatör:
iyi akşamlar günlük
moralim çok bozuk
neden mi?
nedenini bende bilmiyorum sanırım
duvarlar üstüme üstüme gelmeye başladı
ağlamak , çığlık atmak istiyorum ikisini de yapamıyorum

çok şükür sağlıklıyım
bebeğim var , sağlığı yerinde ailemde huzurumuz yerinde binlerce kez şükür

tek derdim yalnızlık
paylaşmak istiyorum yaşadıklarımı
yanımda birileri olsun istiyorum
istiyorum ama ne çare...

günaydın günlükcüm ... yeni bir hafta herkese yeniden umut olsun olur mu ...
dün doğa yürüyüşüne gittim... çok özlemişim en son üniversitede gitmiş... bugün biraz ağrıyor bir taraflarım ama olsun değdi valla ... temiz hava ; dere ; tepe ; göl manzarasında muhabbet filan ... çok güzeldi günlükcüm... akşam da film izledim Slumdog Millionare ... çok beğendim... tavsiye ederim KKnın günlükcülerine :)

cts günü bebiş sevmeye gittim tekrar ... bir ara annesi mama yapmaya gittiğinde ben ilgilendim kucağımda pışpışladım hiç ağlamadı ... teyzesini üzmedi hiç :)

bir de dün gezide bir çocuk vardı ... arkadan aynı ona benziyordu ama saçları daha çok dökülmüştü... kötü oldum günlükcüm... sonra da kızdım kendime neden o güzel anımı mahvediyorum diye ... düşünmemeye çalıştım ... biraz başardım ; biraz başaramadım...

erkenden yattım günlükcüm... çok yorulmuşum... gece üst kattakilerin kavgasıyla uyandım... gece 2de sanırım diş macundan başlayan kavga gece 5te yeter çığlıklarıyla devam etti... hep dua ediyorum günlükcüm allahım beni doğru insanlarla ; huzur bulabileceğim insanlarla karşılaştırsın diye...

Günnükümm
Ben bu hafta sonu hem çok hasatydım hemde bi dinlenemedim
ctesi işten çıkıp koştur koştur eve gittim hazırlık yaptım arkadaşlarım geldi
cumadan mamalar hazırlamıştım zaten
pazarda görümceme gittik hasta olduğumu bile bile pazar sabahı kayınvalidem aradı saat 08:00 miydi 08:30 muydu neydi
eşim kalktı gitti annesini götürdü ablasına
pilavı kayınvalidem yapıcakmış keşke ctesiden gidip kalsaydı yada görümcem zaten kendi kayınvalidesiyel altlı üstlü oturuo kadın o kadar yardım etmiş pilavıda yaparmış ama tutturamam diye çekinmiş mevlüt bu insanlar gelicek ayıp olur diye doğru düşünmüş kendince haklı ama keşke kayınvalidem ctesiden gitseydi pazar sabahı o saatte hazırlanıp çıkmasından daha iyiydi bide eşimde bende bi pazar sabahı uyuyabiliyoruz bide ben hastaydım kötüydüm ayağa kalkamadım kocişim hazırlandı gitti sabah o saatte aramış bide kızmış bu saat oldu hala evde misin sen diye
neyse kociş gitti geldi kahvaltı ettik hazırlandık gittik mecburen ayıp olmasın diye
anlayacağın hasta hasta yoğun bi hafta sonu geçirdim yine dinlenemedim yine çamaşırlarım ütülerim kaldı haftaiçine ooof nie yetişemiyorum ben hiç bişeye yaaa
hem evde durmuyos hemde kociş kızıo hala ütü yapmaıdn diye motor takamadım ayaklarıma hangi birine yetişiyim sanki o gezerken ben evde oturuyorumda iş yapmıyorum Allahım sen aklıma mukayyet ol
Bu akşam gidicem doktora annemde kızdı zaten geçen haftadan beri hastasın niye gitmedin doktora diye

Günlük..

Biraz Daha İyiyim.. Dün Eski Bi Arkadaşımla Görüştüm.. Çocuk Çenemden Bıktı Sandım Bi Ara kaydirigubbakcemile3
Anneme Söyledim H.Sonu.. Bitti Anne Dedim.. Hayırlısı Olsun Ama Böyle Olmamalıydı Dedi..
Üzülmemelisin Biliyosun Daha Ağır Şeyleri Atlattın,Nelere Göğüs Gerdin Dedi..
Haklıydı Günlüğüm Ben Neleri Atlattım.. Kaç Senelik Koca Bi Aşkı Geride Bıraktım
Bu Mu Yıkacak Beni.. :çok üzgünüm:
Ama Dedim Ya Sana Daha Öncede.. Uzun Bi Zaman Sonra İlkkez İnanmıştım..
Salak Ben.. kötükedihüso

Artık Arkadaşlarıma Daha Çok Vakit Ayırma Zamanı..
Anladımki Zamanında O Kadar İyi Dost Seçimleri Yapmışımki,Şuan Meyvelerini Topluyorum..
Çok Seviyorum Hepsini.. Ayaktaysam Onların Sayesinde :asigim:

Julietime Çok Üzüldüm.. Günlüğüm Allah Sabırlar Versin..Onu Sevdiğimi Söle Emi :teselli:
Çok Üzülüyorum Bebek Kayıplarına :çok üzgünüm:
Rabbim Herşeyin Hayırlısını Versin Bizlere..

Doğum günüm kutlu olsun günnük dimi :asigim:

Tam bişeyler yazayım diye açtım sayfayı JJuLiEtt in mesajını gördüm senağlama

Çok çok geçmiş olsun arkadaşım allah hayırlısını nasib etsin sana.:teselli:

olamaz ya bunu okumamalıydım senağlama
ben en kötü günümde JJuLiEtt in haberi ile çok mutlu olmuştum ya :çok üzgünüm:
neyse bişe yazasım yoktu zaten bugun 17 gun oldu sıyırdım ben anlıyor musun gunluk
herseyden herkesten nefret eder oldum aynaya baktığımda kendımı tanıyamaz oldum
bi elime gecsin var ya kalacak elimde çok az kaldı çok :1closedeyes: bırak peşimi ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…