Kadınlar Kulübü Günlük

slm günlük....
havadan mıdır nedendir bilmiyorum...
herşey batıyo bugün bana sabah eşimin öpmesine bile sinir oldum.....
ama sesimi çıkarmadım sustum....
susmasam bana kartını vermez bende bugün alışverişe çıkamazdım.....kaydirigubbakcemile3

Hayırlı cumalar dostlar
Biz geldik bugün konuk sana
Artık 2 kişi birden geliyoruz.
Mnik kuşum da henüz habrsiz merhaba diyor size
Benim yavrum şimdi küçücük ama günlük hiç üzmüyor annesini
Ne bulantı yapıyor ne canı birşey istiyor çokuslu canımın içi
Geceleri babasıyla seviyoruz konuşuyoruz onunla
Henüz galiba 5 haftalık ama hisseder mi gğnlük bizi
Bugün randevu aldık ilk kez doktor amcasıyla tanışıcak.
Bebeğime sıkısıkı tembih ettim
At kendini kameranın önüne göster bize kendini diye
Bakalım bir süpriz yapar belki
Derler ya;hamilelerin duaları kabul olurdiye
Yeminle bu mübarek cuma gününde ve diğer tüm günlerde bebek isteyen tüm arkadaşlarıma dua ediyorum.
Bir an önce Allahımın izni ile kucaklarına almayı nasip etsin yaradan
öptük biz baş baş deyip gittikkkkkkkk[/COLOR
]

Hiç aklıma gelirmiydi..
Takıldım kaldım ona.
Bıraktım işi gücü..
Mihrabım yere geçti.

Bozuldu yuvamın mert sözü.

ızmirliye vuruldum,
Tanısanız anlarsınız.
Kapandı mevzu desem,
Kuyruklu yalan olur.

Anlatsam ağlarsınız.

Vuru değil düşüncesi, adapsız makam şarkıları,
Ağrılarıma köşe yastığı, olmaz yine bir başkası,
Vuru değil düşüncesi, ben düşlerine toz bezi,
Tutturdum o diye ille de, yangında kül en güçlüsü.

ızmirliye vuruldum,
Tanısanız anlarsınız.
Kapandı mevzu desem,
Kuyruklu yalan olur...

Günlüğüm Sana Ruh Halime En Uygun Şarkıyla Geldim..

Sabah uyandığımda kırgınlık vardı üstümde.. Ve olan oldu bahar alerjim azdı
Böcüğüme Ve Adaşıma Söle günlüğüm iyi olmaya çalışıyorum.. Hemen düzelemem ama gayret ediyorum..
Hiç değilse ona ve çevreme başım dik mesajını veriyorum.. ıçim çok acıyo
Dün Dayıcığımın Kınası Vardı Nede Güzel Oldu.. Ama gel görki hiç kalkmadım yerimden..
Gözüm kapıdaydı hep bi dışarı çıkmak bağırmak isteği vardı..
Neden boğazımda bi yumru var.? Niye gözlerim hep nemli..
Niye kızıyorum kendime.. "Aptal..Gene Kaybettin.!!" Diye
Niye hep arkadaşlarım biz demiştik diye üstüme geliyolar naptımda ben böyle oldu..
Çok sevmedim mi.? Beklemedim mi.? Dua etmedim mi.?
Kimin bedduasıdır bu çektiğim.. Mutluyum derken kaybettiğim..
Susmak istiyorum ama burdaki arkadaşlarımında üzülmesine dayanamıyorum Günlük hepsini çok seviyorum söyle emi

Son düzenleme:
günlük gunnicene söylermisin ben onu çok iyi anlıyorum çünkü daha geçen gün ve dün yaşadım aynısını ama şükürki hatasını anladı eşek sıpası.. neyse gunnicee söyle onun hep yanındayım ve elini tutuyorum hepp canım arkadaşımın üzülmesin ne olurrrr :KK43:((

günlükçüm

yaşadığım şeyler çok güzel şikayet etmiyorum ama gün güne daha kötü olmaya başladım. midem bulanıyor sürekli hiç birşey yiyemiyorum uyuyamıyorum herşey kokuyor . normalmiş ama bebeğimi kötü etkilemekten korkuyorum sağlıklı bi şekilde büyüsün istiyorum ama tedirginim açıkçası. artık korkuyorum bişey yiyip içmeye . ama şükür bunlarda geçer inşallah şikayet etmiyorum bebeğim inanki sadece senin için tedirginim tamammı senağlama

bugün formda bugün kendin için ne yaptın konusunu actım acmasınada ben kendim için ne yapıyordum peki..bunu düşündüm..

kazanmam lazımdı bu sınavı kazanmalıyıdım..baska sansım yoktu..ilk basta bunla baslamalıydım yapacaklarım konusundaki listemde..

günden güne kendimi yok etmekten baska hiç bir işe yaramıyordum..üstelik bile bile...göre göre..

neydi bu yaptıgım..kendimi iyice cıkmaz bir sokaga hapsediyordum....deli gibi özgürlügü isterken..

yüregim bir yerde....aklım baska bir yer...düşüncelerim almıs basını gitmiş..yürüdügüm yol ayrı bir yer...offffffffffffffffffff

nefes alamıyorum ya günlük
boğuluyorum yattığım yatakta o evde nedense
ben kendi evime alışmışım evimi kocamı sıcacık yatağımı çok sevmiştim bugun 14 gun oldu ve çok özledim çok
kimse kıpırdamıyor nereye kadar sürecek böyle
mahkeme kapısından içeri bile girmem ayrılmam senden diyo :nazar:
herkesi toplayıp konusacağım diyo
beni isteselerdi zaten çoktan herkes arardı, biri arayıp ta haksız olduğu halde telefıonda bağırmazdı babamı niye kovdun diye
(hala anlamıyorum ben evden kovuldum baba ocağına geldim hala babasını kovdum oluıyo nasıl bi mantık bu günlük ya)
Şu mübarek günde Rabbim dualarımı kabul etsin :Saruboceq: off offf :çok üzgünüm:

günnüküm biz geldik :CüvCüv:
bebişim neredeyse terkediyordu beni
sabah bi kalktım kanamam olmus
sonra hemen doktora gittik
bebişim benimleymiş hala
ama cok korktuk
düşük tehlikesi varmıs
doktor yat dinlen dedi
evdeyim şiimdi
bebeğim bırakmaz dimi beni:ecrin_bebek:

ya selam günlük aslında bugün keyfim yerine geldi çok güzel bi ayakkabı aldım kendime bş kaç bişey daha almak istiyodum ama beğenemedim bütün avmyi gezdim hiç beğenmedim bi ayakkabı aldım ama görmen lazım harike..... sengözlerimebaksanab

ama az önce çok kötü bi haber aldım çok üzüldüm bi arkadaşım 6,5 aylık hamileydi ve hastanede mrdivenden yuvarlanmış bebek ters dönmüş karnında bu akşam onun yanına gideceğim canım benim yane kadar üzüldüm bi bilsen.....

hayırlasıyla düzelir inşallah.... :a015:

günnükçüm ya ilk defa tunalı da ya da ayrancıda oturuyo olmayı diledim. canım sıkkın bu ara, yağmur yağıyo, hava hafif serin ama çok buzzz gibi değil, arkadaşıma aldığım hediye gelmiş onun kargosunu aldım gidip, canım nasıl topuklularımı giyip trenchcoat umun yakasını dikip ellerim ceplerimde boş boş yürümek istedi anlatamam. ama bizim burda yürünmez, çok yokuş ve abaza dolu :1no2: çok canım çekti ya, ve çok iyi geliceğini fark ettim bana... bi gün önce kendimi koşu bandı üstünde parçaladığım için yataktan kalktığımdan beri doğru dürüst yürüyemiyorum, o yüzden evden o kadar uzağa gidip istediğimi de gerçekleştiremem... müziğin sesini sonuna kadar açık battaniye altına giriyim bari ben de napıyım :çok üzgünüm: nese günlük yazasım geldi.
merak eden olursa diye diyim, arkadaşıma julian barnes ın kitabını aldım "beni tanımadan önce" çok eski bi kitap, bulmak zor oldu, netten bulup getirttim.

Günlüğüm ben geldimm ama busefer huzurluyum.. dün akşam Ablama gittim giderken anneme söz verdim ufuk gelmiceğine dair çünkü titiriyordum ve ağlayarak gitim.. ablam aradı napıyorsun dedi sizdeyim dedim tamam dinlen sen sakinleş biz gelince konuşuruz dedi tamam dedim.. müzik dinledim daha çok ağladım sonra eniştem aradı o biraz konuştu benimle, eniştemle ablam dershanede hoca oldukları için geç çıkıyolar neyse bizi bekle dediler tamam dedim. kalktım onlara yemek yaptım evlerini toparladım çünkü bişilerle uğraşmam gerekiyordu..
sonra ufuk mesaj attı napıyorsun dedi cevap vermedim aradı meşgule verdim , sonra tanımadığım bi numaradan arandım ufuktu karşımdaki nie açmıyorsun telini aç bişi dicem dedi kapadı ve kendi numarasından aradı.. neden cevap vermiyorsun dedi düş yakamdan dedin düştüm işte daha benden ne istiyorsun hakaretlerinide ettin stresinide attın daha benden ne alıcağın var dedim pskiolojimi alt üst ettin dedim yeter dedim ama bağırarak hayrkırırcasına söyledim bunları.. ben oraya geliyorum dedi hayır gelmiceksin istemiyorum seni görmek dedim gelicem dedi gelmiceksin ufuk açmam kapıyı dedim.. bu sefer başladı ağlamaya özür dilerimm kendimi kaybettim, işte şefle tartıştım bu sonra annem aradı ablana gidiyoruz dedi bende yorgun ve aç olduğum için gelemem eve gidicem dedim ama annem yemekte yapmamış onunlada tartıştım birde üstüne sen gelince sana patladım ne olur affet dedi, bende ağladım hakaretlerini duydum saygısızlığını gördüm neyini affet diyorsun dedimm.. seninle tartıştığımda hiç bu zamana kadar düş yakamdan diye bağırıp hiç hakaret ettimmi dedim hayır etmedin evet ben hatalıyım kontrol edemedim kendimi üstüme çok geldin bende patladım sinir boşalttım dedi.. iyi bende sinir boşlatıyorum bak ama sana bağırıyormuyum düş yakamdan demiyorum dedim.. belinay ne olur izin ver gelim dedi hayır gelmiceksin dedim istemiyorum dedim.. affetmen için ne yapim söyle dedi hiç bişi yapma çünkü kulaklarımda hala dünkü söylediklerin bir bir tekrarlanıyor dedim.. senin beni ağlatmaya titiretmeye ne hakkın var dedim özür diledi.. ben kendimi toparlamalıyım sen kendini toparlamalısın bi müddet görüşmemeliyiz dedim hayır buna izin vermem vermicem dedi teli kapattık mesajlar atmaya başladı sevgi sözcükleri ve özürler... bende daha fazla duramadım evde çıktım biraz dolaştım bizim buralarda sonra eve geldim ablamada telefon ettim ben eve geldim diye ve gece ufuk kapıın önüne geldi gece 10:30 da anneme gösterdim ufuğu dedimki bak inmem lazım eli sarılı benim için geldi ve gitmicek anne dedim..tamam ozaman aşağaya arzuya (kuzenim) indi derim sakın çok bekleme kimseyede gözükme dedi tamam dedim.. indim oturmuşlar kuzeni ismaille ikisi arabada müzik dinliyolar slow takılıyorlar duruma nazır mirmirmirmir beni gördü daha doğrusu ben kapıdan çıkarken ismail gördü beni gösterdi ufuğa ufuk güldü ve hemen arabadan indi öle bi sarılışı vardıki bende ona sarıldım titredik resmen çok özür diledi hatalı olduğunu söledi hadi vur bana al hıncını yeterki affettim de dedi.. hadi git artık mesajlaşırız dedim eve çıkmam gerkek zaten dedim. gitmem affettim diyene kadar gitmem ismailede kornaya bastırırım herkesi cama çıkartırım yaparım bunu dedi ismaile baktım yaparım valla dedi kaydirigubbakcemile3 tamam affettim hadi gidin dedim, yook sen bunu ölesine dedin içten de ondan sonra anlim öle gidim dedi.. bende öptüm ve affettim dedim :eek:tamam telefonun elinden düşmesin sakın bugece dedi seni seviyorum dedi ve yolladım bende evime çıktımm kaydirigubbakcemile5 birimiz 25 diğerimiz 26 yaşında çocuk gibiyiz biz napıyoruz delimiyiz divanemiyiz bilmiyorum vallahii billahiii tek bildiğim ben bu eşşeğe hayır diyemiyorummm

Ve bugüne gelelimm .. Yarın bakırköye gidiyorum aşkım mesaj attı dediki.. 2 gündür kavgalıydık çok zor olaylar atlattık ikimizde yıprandık yarın sen ve ben başbaşa olalım ikimize özel olsun yarın ve farklı bi gün olsun yarın ne istersen onu yapıcaz önce seni yemeğe götürücem istersen sinemayada gideriz dedi sonra sana ciciler alalım dedi delikafadulden bende dedimki adil ışıkta elbiseler çok uygunmuş bakarız dedim tamam sultanım dedi hihoyyyt annemde diyoki elin oğluna para harcatmaa, yooook cezasını çekicek dedim :))) yok ben veririm sana dedi çalıştığın zamanlar bana verdiğin paraları biriktirdim ben veririm gider ne istersen beğendini alırsın dedi ayy ne güzel her iki tarafda bana ciciler aldırıyoo kaydirigubbakcemile3 dedimki tamam sendende alim ufuktanda alırım dedim sen çok zillisin dedii az değilsin dediii :)))) hadi bana bakırköyde gidebileceğim güzel yerler söyle günlüğüm

Son düzenleyen: Moderatör:
sEVGILI GUNLUK
sana sadece dertlesmek istedigim zamanlarda yaziyorum.
cunku bazen insanin en yakinlarina dahi soyleyemedigi seyler oluyor.
en sevdikleriyle bile paylasilmiyor bazi durumlar.
hayat insana ne kadar darbe vurursa o kadar ders ogretiyor.
bugun cok doluyum :nazar:dokunsalar agliyacagim.
biraz spor yaptim belki beynim endorfin hormonlarini fazla salgilarda mutluluk getirir dedim ama olmadi sporda bi ise yaramadi be gunluk.

esim icin cok uzgunum senağlamacok uzuluyor cok istemisti olmadi be gunluk olmadi.
onu o sekilde gordukce ben daha cok kahroluyorum.
halbuki ne kadar umutluyduk olacagindan.
kesin gozuyle bakiyordu canimin ici.
karsimda dimdik dururdu herzaman bu sefer yikildi onu teselli edecek destek olacak bendim.
ama benimde ondan bir farkim yok ki.
ikimizde cit diye kirildik.

nedense bundada bir hayir vardir diyemiyorum.
gun gectikce eziliyorum insan inancini kaybedermi ben yavas yavas kaybediyorum.

Salı günü yolum Beylikdüzü'ne düşmüştü.Sayısal oynayayım dedim,hiç de adetim değildir.Bir şeyler dürttü beni resmen.sengözlerimebaksanabkaydirigubbakcemile3
Arabayı park edecek bir yer ararken küçük bir bakkal dükkanının önüne geldim.Bir de baktım süper loto bayisi aynı zamanda.Aaa,iyi şurda da oynarım bir kolon ,dedim!Küçücük bir bakkal dükkanı...Şöyle bir düşündüm,makineye mi oynatsam diye,sonra kendim oynamaya karar verdim.Neyse oynadım,çıktım.İşim vardı o civarda.Sonra eşim geldi.Araba dükkanın kapısının önünde kalmıştı.Eşimde oraya park etmiş arabasını.Lotocunun önüne gelince bir kolon oynayayım,dedi.Ben de oynadım burda demin dedim.Eşim de girdi içeri makineye oynattı.kaydirigubbakcemile3
Neyse bugün öğrendim ki bizim oynadığımız bayiye çıkmış 25 milyon ytl.Hem de salı günü oynanmış.-tatlicadiarzu-
Şansım ,şansım geri gel bana derken -maddi anlamda bir şanstan bahsetmiyordum ama-teğet geçti.kaydirigubbakcemile3
Kime çıktıysa artık güle güle kullansın . -tatlicadiarzu-

günlüğüm bu müdürle nolacak bizim halimiz ya, 23 nisan için kaç gündür netten harıl harıl ne yapacağıma dair araştırmalar yapıyorum, dün çok güzel bir oyun beğendim, sabahta video yu arkadaşlara gösteriyordum, tam o anda geldi ve bu nasıl müzik dedi, bu oyun olmaz dedi, karşı çıktığı müzik de roman müziği, oyun da o kadar güzeldi ki

neyse ben onu çok iyi tanıdığımdan bu tepkiyi vereceğini bildiğimden, başka oyunlar da buldum, ama göstermeye korkuyorum

hersene de yeşil ördek oynanmaz ki, illa yöre müziği olsun istiyor, öylesine dar görüşlü ki,of of....

günlükk biraz geç oldu ama uykum yok napim:nazar:
herşey güsel gidiyor günlüğümmm
aman nazar değmesin diyelim ama:nazar:
kociş mükemmliz kavga gürültü yok,arada atışmalar oluyor ama tatlı atışmalar oluyor
yarın misafirimde var kusen gelicek,kalıcakda burda
yanlıs olmicam bikaç gün anlayacağın:1rolleyes:
günlüükk lady34 de ü tanımıyorum ama çok üzülüyorum
söyle ona üzülmesin artık
seni açtığımda onun ağlayan smilelerini görnce bende üzülüyorum:çok üzgünüm:
dekii ona herşey yoluna giricek,sen yeterki eşinnle ol
oda sennlee...
sevgi herşeyin üstesinden gelir,
yapanlarda utanıtrlar o yaptıklarına:teselli:
güzel haberlerini beklediğimi söyle günlükŞeniz

günlükcüm ben geldim ... öyle bir iki satır bişey yazmak istedim... dün akşam film izledim başka da birşey yapmadım ... bir de uzun zamandır evde yalnız kalmamıştım... babam abimi yolcu etmeye gittiğinde fırsat bu fırsat dedim hıçkıra hıçkıra ağladım ... çok özlemişim yaaa her hıçkırıkta yeniden nefes alıp sonra öylece bırakmayı ... :)

yaaa offf ama en kötü yanı o kadar hassaslaşmış ki göz çevrem hemen gözaltlarım kızarıp kabarıyor ; gözkapağımda da kırmızı noktacıklar oluşuyor hani olur ya kan toplar sonra dağılırken nokta nokta kırmızı olur aynen öyle...

ya ben içim rahat ağlayamacak mıyım artık ... aman yaaa ... ağlamak da yasak yani bana artık...
cildim bile yeter diyor ... haklı belki de... yetmeli artık ...

günlük naber kızımmm Şeniz
ben iyi oldumm artık cook bi acı yokk ilaçlarımıda içiyorumm çok şükür bitti bu kabuss hihoyyythihoyyythihoyyyt
bugün odamı temizlicemm şeklini değiştrcemm :)) :CüvCüv:

dün cok güzeldi yaa bi dolu hediye aldımm :sm_cool:
annemin arkadaşları bana birer kolye aldı iki tane gümüş kolyem oldu :):içelim:
babamda parlement mavisi (çok severm bu rengi) badi almışş Şeniz:asigim:
ohhh ne güzel de mii:icecream:

hadi öptm günlükka.s.

günnüğüm ben geldim datlum,
şu tatil günümde evimdeyim oohhh huzurluyum daha ne isterim yahuu gamyoncuiremsu
gönlümce uyudumm kahvaltımı sallana sallana keyifle yaptımm işte bunun adı huzur günlük pisiciğim ile oynadım stresimi attım,birazcık da burda vaktimi geçirdim..ama birazcık da temizlige vakit ayırmam gerek :nazar: ee sora ders falan felannaniknanik anlıyacagın nasılda sıradan sakin mazbut bi hayat dimi günlük walla o fırtınalı huzursuz stresli günlerden soraa nasıl daa rahatım çok şükür hihoyyyt neysem ben gidiyorum herkesi uslu uslu dinle yaramazlık etme emi:mymeka:Şeniz​

ah günlük ah..

eski performansım yok artık KK'da..
iki bölümden başka yere girmez oldum.
ne olacak benim bu halim :nazar:

---------------------

ınadına yenilmeden, aşık olmadan gel
Bu gidişin sonu kötü kalbi kaybetme gel
Siyahını bırak da gel derdi sil yeter
Aşka zulmedip küsme sen yeter
Şafağım kararır daralır geceler

Yerine hiç beni koyup sarhoş oldun mu sen?
Kaderine boyun eğip dünle küstün mü sen?
Yüreğine cayır cayır kor çile saçıp
Göz göre göre korku saklayıp
Boğazına gömülüp sustum mu hiç?

Kal gittiğin yerde mutlu ol
Ya da gel, kalbimde tahta sahip ol
Senin gülen yüzüne kurban bu serseri kalbim
Ama karar ver tutamıyorum zamanı

--------------------------------------------

bu aralar buna takmış durumdayım..
müslüm baba,pek içli söylüyorsun yaw :nazar:

Son düzenleme:
ay günnüüük bugün nasıl yoruldum anlatamam. sabahın köründe giyip topuklularımı koyuldum yola(arkadaşım artık isyan ediyo aldın o ayakkabılar neden giymiyosun diye, o yüzden giyiyorum artıkkaydirigubbakcemile3) önce bahçeliye, bişeyler almam gerekiyodu(yapmakta olduğum işle alakalı), orda aradığımı bulamadım, kızılaya gittim arkadaşımla buluşmaya, önce kargomu verdim sonra arkadaşımla buluştum, oturduk biraz, sonra biye almaya filan gittik, sonra ben optimuma yollandım aradığım şey için, ordan aldım, dönerken tekrar bahçeliye uğradım, başka bişey aldım bu sefer iş için, sonra da simit alıp eve geldim, ama o kadar çok yürüdüm kiiiii kopuyo ayaklarım, bi de tak tak yürüdüm, sokaktaki herkes döndü baktı, çok güldüm onlara kaydirigubbakcemile2 öleee işte günlükçüm. ben şimdi uzancam acıcık... ahhh sevgilim burda olsaydı masaj yapardı ayaklarıma, bacaklarıma :çok üzgünüm: özledim onu :çok üzgünüm:

X