Kadınlar Kulübü Günlük

çok üzgünüm
yorgunum
hayat anlamsız geliyor
yalnızım günlük
beklediğim özlediğim yalnızca o
beni hiç düşünüyormu biran olsun
biran olsun nerde napıyor diyormu
biran olsun özlüyormu o günleri
biran olsun anlıyormu beni
biran cız ediyormu içi
hayır koskoca bir hayır
bir kez olsun arasa
bir kez olsun anlatsa
nerde olduğumu söylese bana
sonra vedalaşsak
ogünkü gibi sarılsak
dostça...
elimden kayıp gidişini izlesem
içime oturan taşı yutkunmaya çalışsam
yutkunamasam
boğulsam
anlarmıydı beni
ne yapsam severdi beni

naber günlük
özledin mi beni bakim 2 gündür gelmedim buraya kaydirigubbakcemile
bi koşuşturma bi koşuşturma sorma işyerinde ayrı evde ayrı kafamçokkarıştı
bu hafta sevdiğimiz arkadaslarımızla vakit gecirdik zamaınımız ne kadar kısa da olsa değerlendirdik ama yorgunluktan öldüm ...
eşimin ailesi bu ara çok ama çok tuhaf eşim bile gıcık oldu
hatta dayanamadı sesini yükseltti neyin var ya suratlar beş karış bi srununuz varsa bizimle bilelim yoksa bi daha böle surat görmek istemiyorum :lepi:
vay bee eşime de bişiler oluyo kafamçokkarıştı
dün ise sabrımı tasırdı eşimle bol bol kavga ettik :1closedeyes:
bizim evin kapısında anahtar bulunur sürekli girip çıktıklarından anahtar eksik olmaz kapıda..
dün de anahtar yoktu bende Allah Allah noldu acaba bişey mi ima ediyolar neyse dedip geçiştirdim
sonra kapı çaldı açtık sabahtan beri çalıyorum niye açmıyosunuz diyo şaşırdık duymadık ya niye açmayalım ki dedik ki 1 kere çaldı kapı ben duymadım eşim duyar esım duymadı ben duyardım yaniiii hem bi kere belki müsait değiliz belki oynasıyoruz 3 kere çalmak bile fazla :1closedeyes:
anahtar nerde dedi öyle bi imalı söledi ki döndüm aynen bişey mi ima etmeye çalışıyorsun ne bilim nerde anahtarın sahibi sensin dedim
eşim diyo bende yok kayınvalide diyo bende yoı ben de dedim ki aslında hiç taraftar değilim kapının üstünde anahtarın ne işi var hırsız olur bişey olur at cebine buraya geldin mi acarsın dedim ne gelcem bi daha ya dedi :1shok:
ses çıkarmadım
ama sunu söylemeyi çok istedim
aman hiç gelme zaten :1closedeyes: evimizin huzursuzluğusun :1closedeyes:
nihayet eşim farkettiya annesinin ne olduğunu Rabbime şükür yaa
kayınpederim de doabından bunu aldım bak kalbinden kötülük geçmesin dedi :1shok: ne gecicek kalbımden kötülük ya şok oldum dondum Allah onu ıslah etsin ya şşaırmış bunlar
dün benim annem bana bi güzel nevresim takımı aldı eşime söyleyip durdum melek annem ya ne düşnmüş ne almış canımın içi ciğerimin parçası :CüvCüv:

işte böle günlük ben gaynanayı sevmiyom annadın mı :ecrin_bebek:

içim bir tuhaf günlük
anlatamadığım bir boşluk bir his tuhaf bir duygu var
çözemediğim düzeltemediğim
kendimi çook yalnız hissediyorum
çok mutsuzum hiçbirşeyden zevk almıyorum
canım hiçbirşey istemiyo
tatsız tuzsuz derlerye heh işte aynen öyle
yüzümdeki gülücüklerimin hepsi sahte
keşke içimi bilebilseler anlıyabilseler
22 yaşındayım ama psikolojik olarak ne kadar yorgunum bir bilsen
18 yaşında başladı hala bırakmıyo peşimi ne illlet birşey miş
ufacık bir zayıflığımda kendini gösteriyo daha beter yapıyo beni :çok üzgünüm:
yoruldum çok yoruldumsenağlama

tünaydınnn günlüğüm....
Doktordan geliyorumm(((
5-6 aydır saç derimde beliren egzama var((
son zamanlarda iyice azdııı öyle bir kaşınıyor kii yolup atasım geliyor...kanatıyorumm kaşırken...
En sonunda gittim işte doktora ne dicek biliyorum stresss.....
Verdi bir sürü ilaç losyon gönderdiii bakalım inş. Rahatlatır beni...
öyle işte günlüküm onun haricinde iyi sayılırımm...
Birde geceleri erken yatmayı becerebilrsem problem yok....
Sabahları yaılamıyorum gözlerim bomba gibi şişiyor...öğrenicem inş..:)))
benden bu kadar günlüğümm....
Herkese sevgiler saygılar....
öpüyorummm çookkk...
Iyiki varlarrr iyikiii...

korkularım var günlük..
emin olamamaktan korkuyorum..
kendimi kandırmaktan..hayata yalan sölemekten korkuyorum..
kafamı karıştıran nee?
nie böyle oldum ben..
nie hisseddemiyorum hiç bişey..
nie hep ağlamak yalnız kalmak ve susmak istiyorum..
noluo bana günlük..
noluo..
kendimden korkuyorum..
duygularımdan ya da duygusuzlugumdan korkuyorum..
bana yardım et Allah ım nolur

sevgili günlük,
bugun güzel bir gün hastalarımız az sayıda tatil yaa 15 gün :)))))iiçim hoşdu aslında taaaakiiiii telefonum kırılana kadar formamn cebinden vurdum köseye ve gitti yani(((((((((yeniden bir borca girp telefon alacağım((tamirede vermem huyum değil:))))))))))maymun iştahım yüzünden .)))))))))))))))işte boyle suan günün ilk yarısı daha neler olacak bilmiyorum.hayırlısyla bir gün daha bitsin:)))))kazasızzzz belasızzz...

merhaba günlük... o kadar uzun zaman oldu ki satırlarda kendimi aramayalı... bugüne kısmetmiş...
bugünümün dünümden farkı yok ... belki biraz daha çok şaşkınlığa vuruyorum herşeyi...

dün akşam kendimi amaçsızsa yürürken buldum... aslında amacım vardı tatlı almak ama bunun için saat yol yürümeme gerek yoktu... yürürken onla ayrılık konuşmamızı yaptığımız parkın yanından geçtim... ağlarken burnumu silmem için bana selpak aldığı bakkalın önünden geçtim... birlikte birşeyler yapmak için para çektiğimiz bankamatiğin önünden geçtim... yaz yaz bitmez nerelerde ne anılarım olduğu ve nasıl canımı yaktığı ...

sonra zihnimde bir telefon çaldı... arayan oydu ... yüzümde rüzgarı hissettim... cevap verdim o telefona... sesim titremiyordu... onun sesinde suçluluk vardı... benden haber alamadığı için merak ettiğini söyledi... evet dedim istemedim benden haber almanı ve senden haber almak... çünkü senin canın başkası için yanıyor dedim ... nerden biliyorsun dedi... biliyorum dedim bu yeterli benim için...
merak etme dedim ah etmedim sana ; benle ilgisi yok çektiğin acının... zaten senin dileğin buydu acı çekmek için terkettin beni dedim ... sustu ... sonra özür dilerim dedi... özür dilemenin gereksiz olduğunu düşünüyorsun ; ayrılırken de söylemiştin özür dileme dedim... yine sustu ... söyleyecek bir şeyin yoksa kapatalım telefonu dedim ... ve kapattık...

ne hissettim bilmiyorum... ama böyle bir konuşmaya ihtiyacım vardı... zihnimde de olsa ; beni arayıp acı çeken o sesi duymaya ihtiyacım vardı...

eve gittim ; yemek yedim... dizi izledim... unuttum o konuşmayı ... tatlımı yedim... duş aldım ve uykuya dalmak üzere başımı yastığa koyduğumda "ben seni çok özledim" diyen zihnimdeki ses bana aitti bu sefer ... gözyaşlarıma engel olmadım... sonra benim sesim dedi ki bana ; "saçmalama... o başkasını seviyor ... yazık gözyaşlarına... " ... cevap verdim... "haklısın ; en iyisi uykuya dalmak..."

uykuya dalmak için zihnimden sayı saydım ama 7şer 7şer ... ancak böyle uykuya dalabildim...

işte bugündeyim... bir farkı yok dünümden... iyi geldin bana günlük... :)

sevgili günlük lady'e kayınpeder yetmiyordu şimdide kaynana başladı klava:

günlüğüm uzun zamandır kapını tıklatmadım, anneme kavuştun tabi aramazsın, üç gün sonra eve dönünce görüşürüz der gibisin haklısın günlük

ama napim, son günlerimi onlarla en güzel şekilde geçirmek istiyorum, hadi kendine iyi bak, sonra bol bol dertleşeceğiz nasıl olsa, öpüldün günlüğüm...

gunluk . . . ben geldımsenağlama
cok uzuluyorum gunlukk
kendımı alıstırıyorum ama bıttı o unutucamm
yapabılırım basrabılırım bunu ınanmak ıstıyorum kendıme
belkı cok uzulucem cok aglıycam
hatta lepiye soz vermıstım sıgara ıcmıycem dıye ama belkı sıgara ıcıcem
ama unutucam gunlukk olmıycak hayatımda o
msj atmıycam aramıycam ısmını telaffuz etmıycem
cok aglıorum gunluk cok ozcan denız dınlıyorum nasıp degılmıs
ama gecıcek bılıyorum gecıcekk
senağlamasenağlamasenağlama
senağlama
senağlamasenağlamasenağlama​

Ağlıyorum şimdi günlük
Elim ayağım titriyor.
Korkma korkma kötü bir şey yok.
Evlendiğimizde ilk dans müziğimizi dinledim …
Kutsi “ ilanı aşk “ 6,5 aydır ilk kez mi dinledin deme sakın
Elbet çok kez dinledim her seferinde yine o an geldi gözümün önüne
Bizim düğünümüz kır düğünü olmuştu hafif bir yaz meltemi esiyordu
Teni okşarcasına
Gelinliğim de saçlarımda bizimle dans etti hafif rüzgar eşliğinde
Eşim kulagıma şarkıyı mırıldandı bende onun kulagına
Şöyle o an etrafıma baktım da hep gülümseyen mutlu olan insanlar vardı
Sevdiğimiz dost akraba ve arkadaşlarımız
Yine çok heycanlandım şimdi yine o anı yaşadım
Çok duygulandım ..Arka arkaya dinliyorum ilk dans şarkımızı
İlanı aşk ve ikinci Ferhat göçer “ cennet “
İşin kötüsü iş yerindeyim bangır bangır söylemek istiyorum ama müdür karşı odada
İyi ki evlemişim ben eşimle
Allahıma şükürler olsun çok çok mutluyuz
Allahım herkesi mutlu etsin inşallah tüm bekar arkadaşlarım sevdikleriyle yuva kursun.
Evde olsak eşimle bu şarkılar çıksa kalkar dans ederiz o anı yaşarız.
Haa sadace evde mi kayınbabamda , annemde de olsa hemen tutar elimden kaldırır beni dansa
Seviyorum canımı verircesine hem de ve seviliyorum bunu bilip hissetmek en önemlisi çok güzel.
Özledim yarimi burnumun direği sızladı özlemden şimdi
Benim işten çıkmama 1 saat var
Eşimde yuvamıza 6 gibi gelir
Yemeğimizi yer kahvemizi içer sonra ne yaparız bilmem
Ona beraber karar veririz
Aaaa ama bu gece dizimiz var kanal E2 de “ house “ çok güzel bir dizi
Tavsiye ederim.
İçimden geçenleri paylaşmak istedim günlük.
Hadi gidiyorum ama öpçükkkkk alarak
Şu birkaç satır ne çok muhteşem duyguyu anlatıyor değil mi???

“” Bir filmin sonu gibi yaşıyorum seni.
Eski bir yalnızlıktan ödünç almış gibi
Yasakların günahların bırak bana kalsın
Eski bir çıglık gibi hala aklımdasın
Seni unutmama izin verme
İlanı aşk ediyorum benimle evlenir misin ?
Beraber yaşlanmaya bir kalemde söz verir misin?
Ben de seni seviyorum.
Sana söz veriyorum
İyi günde kötü günde kadınınım diyorum.”””

ah gunluk ahh
burayı nezaman okusam kotu haber alıyorum
cok uzuluyorum
bendede pek ıyı bıse yok ıyı haber yok
bende ıyı sayılmam
sabredıp zamana bırakıyorum
allah benım yuzumu guldursun
ve hepımızın

Ne yapmam gerektiği hakkında bi fikrim yok...
Karmakarışığım...
Mantıklı düşünüyorum evet en iyisi bu diyorum ama sonra hayır hayır olmaz biz birbirimzi severken olmaz diyorum...
Sonra yine düşünüyorum olmicak kaprisler yapan ve çok kızdığında beni hiç aramayan telefonlarıma çıkmayan biri ilede nasıl devam eder...
Düşünüyorumm düşünüyorum işin içinden çıkamıyorum...
Dün annesini gördük annemle anneme laf söyledi bana laf söylemedi yüzüme bile bakmadı lafının bitmesini bekledim ben nasılsın diyeyim diye hadi ii akşamlar dedi gitti.Şaşırdım ilk defa böyle bir şey yaptı.Önceden aramız çok iyiydi ama sonradan bazı şeylerden dolayı bozuldu.. ama böyle yapması gerekmezdi ki..
O sinirle benimkine msj attıım...
Yine cvp vermedi...Böyle olucaksa bitsin dedim yine cvp vermedi ciddi söylemediğimi düşünüyor sanırım...Yada gerçekten bitti bilmiyorum.
Ben inadım ama o bendende inattır...Eğer olurda bitmezse bu ilişki anca sevgililer gününde çıkıp gelir kapıma...
Ama olurda biterse bir daha hayatıma sokmamak üzere devam etmek istiyorum yoluma...
Bitsede bitmesede onasevgililer günü için bi mektup yazıcam baya uzun olucak...Söylemek isteyipte söyleyemediklerimi anlatmak isteyip anlatamadıklarımı anlatıcam bu şekilde ama öyle değil böyle deme gibi bi şansı olmicak...sonuç itibari ile bu ilişkinin sonu bu gidişle bitmeye mahkum...
Biliyorum...
Ben anladım ki rabbimin , yaptığım bütün hataların bedeli olarak bana verdiği bi cezaydın sen..
Yoruldum.

meraba sevgili günlük;
sana güzel habrlerle gelmek isterdim ama.aşılama yaptırmıştım yazmıştım sana.pazartesi bi ümitle test yapmaya gittik ama sonuç negatif.oysaki o kadar ümitlenmiştikki eşim heyecandan üşüyordu.ona bi bebk vermeyi ne kadar isterdim.bi kaç aksilik çıktı test yaptırdığımız zaman.eşim ben güvenmiyorum bu teste dedi.sen hamilesin dedi.ama bendeki belirtiler adet belirtisiydi.biliyordum ama bende yanlış olabilir diye düşündüm.ama bu gün kırmızları görünceye kadar..senağlama beklemek çok zordu.yinede sonuç güzel olsun razıydım beklemeye.bazen diyorum yok olmayacak,sonrada saçmalama allahtan ümit kesilmez diyorum.demekki bizim için hayırlısı buymuş.bir gün bende anne olacam biliyorum bende hamileyim diye yazacam.içim acısada şu an sevince dönüşür bir gün.işallah sana bir gün mutlu bir şekilde yazarım..
görüşmek üzeresenağlama:çok üzgünüm:

sana olan duygularımın tarifinin olmadığı bir akşam yine bu akşam.
dolup dolup taştığım sana aktığım bir akşam yine.
ellerinin sıcaklığına hasret olduğum, gülümsemene olan hayranlığımın deli olduğu bir akşam.
ömrüm herşeyim. kocaman yüreklim, sevgilim.
beni titreten heyecandan nefesimi kesen güzel yürekli insan.
sevgimin sahibisin sen, benliğimin ta kendisi, kelimelerimin anlamı.
ruhum, dün yanımda olmana rağmen yine özledim. kokunu, ellerini, sesini.
sana sahip olmanın verdiği o müthiş duyguyla yazıyorum sana...
deli gibi yanımda olmanı isytiyorum, sana dokunmanın, sarılmanınverdiği o harika duyguyla boğulmak istiyorum. seni çok seviyorum. bu kadar yakınken seninle bir ömür tüketmeye uzaklığın dokunur oldu.
kokun yine burnumda, döndürdün başımı...
hiç gitmesen nolur sanki ömrüm.

herşeyim, bitanem, sevgilim, ömrümün sahibi.

bu gün seninle uyumama 5 ay 27 gün kaldı. Şeniz
:asigim:

sonunda geldim sana günlük
biliyosun öğretmen kardeşim burda sürekli annemlerdeyim yada dışarda
az kaldı gitmesinede canım kardeşim benim çoook özlüycem uzun süre gelemez artık ne yazıkki 2009 da tatiller kısasenağlama
yarın kahvaltıya gelecekler bana :lepi:
ertesi günde kayınvalidem eltimler ve akrabaları baya kalabalık hemde yemekli
sorma ki aynı günün sabahı eşime spermiyogram yaptırmaya gideceğizfisfisfis
bide bugün dr a gittim ya 10. gün gel demişti
sol tarafımda yumurtam oluşmaya başlamış küçük çocuğa şeker vermişler gibi nasıl sevindim bi bilsen :dance:
cumartesi dr tekrar bakıcak bakalımyerimseniben
bakalım bee günlüğüm hayat bize ne gösterecek
tekrar görüşünceye kadar çook öpüyorum seniŞeniz

Günlük çok yorgunum. Tam toparlanmaya başlıcam gibi oluyor tezimi bitirmek için başlamaya karar veriyorum birşeyler oluyor. Dün annem pat diye ameliyat oldu 2 gün önce karar verildi platinler ve vidalar alındı. Yine yemek, temizlik, gelen giden derken başa sardım. Herşey tam 5 ay öncesi gibi. Tekerrürleri yaşıyorum herşey yeni bitmiş gibi. Neyse annem iyi olsun da. Buna da şükür...

Son düzenleme:
bi uyusa şu kız hıçkıra hıçkıra ağlıcam,
ucunda bekliyor gözyaşlarım.
kollarım kopmak üzere,banyo yapamadım,
canım sıkkın,uykusuzum,
yanlızım......

düzeliyor derken yine dibe çekiliyorum günlük.
Allah'ım biliyorum hatasız bi kul değilim ama yalvarıyorum bu adamı yüreğimden çıkar. ben yapamıyorum artık dayanamayacağım....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…