Kadınlar Kulübü Günlük

Ne varsa dünyada bir rüya demek
Biraz da hayatı boş vermek gerek
Her şeyin Çaresi sevmek mi sevmek

Hayat devam ediyor bak
En güzel şey mutlu olmak
Gideceğiz Çırılçıplak
Hayat ne garip oooo
Hayat çok garip

Yalan olur bir gün yalan
Yaşadığım aşkım sevdam
Yaradandır Baki kalan
Hayat ne garip oooo
Hayat çok garip

Gün gelir yalnızlık
Korkusu çöker
Hayat film gibi
Son yazar biter
Dert etme kendine
Gülümse yeter

bu şarkıyla giriş yapmak istedim günlüksenağlama senağlama
nasıl sevdim günlük nasıl bir bilsen delililer gibi,
kör ebe oynar gibi gözlerimi kapadım bütün olumsuzluklara öyle devam ettim aşkıma,
şimdi bu yolda yanlız olduğumu görüyorum üzülüyorum be günlüksenağlama
kar yağdı,yağmur yağdı,güneş açtı,mevsimler geldi geçti,
senelerden bir rakap daha arttı...biz hiç mutlu olamadıkmı yani,hiiççmii??
ben hiç mutlu edemedim mi bizi,ikimizi,
aşkımızdamı mutlu edemedi seni:çok üzgünüm:
hani o çok büyük,kimsenin karşısında duramayacğı aşkımız,
hani ayaklarımızı yerden kesen,bir zamanlar herşeyi unutmamızı sağlayan aşkımız,
gözyaşlarımı siliyorum şimdi o aşka,
ağlıyorum içimdeki bitmek bilmeyen o sevgime,
hani insan bi raktede der ya inceldiği yerden kopsun,
kopmasın be aşkım,kopmasınsenağlama
sıkı sıkı düğümlemedikmi o ipi zamanında,neden inceldiki,neden incelsin,
çok mu yük taşıdık biz o iple aşkım,çok mu yüklendik o ipe,
kopmaması için elimden geleni yapacağım ben,
keşke dememek için savaşacağım,kolay bulmadıkki bu aşkı,
kolay kaybedelim....senağlama

Sana güzel şeyler yazmayı hayal ettim kaç gündür...
Ama olmayınca olmuyor işte...

Yarın benim doğum günüm...
Mutlu olmam lazım değil mi ?
Değilim ama... Hem de hiç... :çok üzgünüm:

Ne doğum günümü içten kutlayacak bir dostum var, ne de içten olan başka biri...
Kimse kimsenin yerini tutamıyor günlüğüm bunu iyi anladım.

Bugün annemden izin aldım doğum günümde erkek arkadaşımla çıkmak için. O da izin verdi...
İnsan kendini özel hissetmek istiyor günlüğüm böyle günlerde.
Üzülmek istemiyor, canı sıkılsın istemiyor.
Ama olmayınca da olmuyor ...

Takıldı yine boğazıma bir şeyler.
Düğümlendi bazı kelimeler...
Yine hevesim kursağımda kaldı...
Yine doğduğum günü hevesle geçirme duygusu kalmadı...
Yine...
ve yine...

Hacer yine çok mutsuz günlüğüm :a015:

:KK43:( hcr inş herşey düzelir üzülme :KK43:(

bende beyimlen küsüm sürekli rihnna dinlio die bide beni gıcık etmek için msn resminide onu koydu tartışma büyüdü küstük akşam gelince konuşuruz dedi geldi sen bugun dediklerimden ne anladında bölesin dedim bugun konusmak istemiorum dedi böle küsmü kalcaz dedim ters ters senle alaksı yok moralim bozuk sinirliyim dedii şle ilgili canı sıkkınmış bende tmm dedim gittim içeri ütü yüptım bu arada daha çok küstüm ona öyle davrandığı için pis koca :dilcikar:

artık seninle duramam,
bu akşam çıkar giderim
hesabım kalsın mahşere
elimi yıkar giderim

sen zahmet etme yerinden
gürültü yapmam derinden
parmaklarımın üzerinden
su gibi akar giderim

artık sürersin bir sefa
ne cismim kaldı ne cefa
şikayet etmem bu defa
dişimi sıkar gierim

bozarmı sandın acılar
belaya atlar giderim
kurşun gibi mavzer gibi
dağ gibi patlar giderim

kaybetsem bile herşeyi
bu aşkı yırtar giderim
sinsice olmaz gidişim
kapıyı çarpar giderim

sana yazdığım şarkıyı
sazımdan söker giderim
ben ağlayamam bilirsin
yüzümü döker giderim

köpeklerimden kuşumdan
yuvrumdan cayar giderim
senden aldığım ne varsa
yerine koyar giderim

ezdirmem sana kendimi
gövdemi yakar giderim
beddua etmem üzülme
kafama sıkar giderim

senağlama senağlama senağlama

merhaba günlük ...
ben sana dünümü anlatacağım yine... galiba asıl kelimelere ihtiyacım olduğum saatler akşam vakitleri ... işten çıkıp da onu görme ihtimalimin olup ama asla göremeyeceğimi bildiğim anlar çünkü akşam vakitleri... o yüzden akşamımdan kalan izlerle başladığım günü ; izlerin oluştuğu anlardan başlayarak anlatmak isteği belki de benimki...

dün akşam sinemaya gittim... başrol oyuncusu onun çok sevdiği bir oyuncu olan komedi filmine... güzeldi film evet güldüm ; gülümsedim ... ama bir şey eksikti... onun kahkaları eksikti sinema salonunda...

ilk beraber sinemaya gittiğimizde çok utanmıştım... çünkü komik sahnelerde tüm sinema filmi bırakıp onun kahkahalarına gülüyordu ... bu nasıl bir gülmeydi... sonra alıştım... çok hoşuma gitti... o güldükçe başkalarının gülüşüne ve onun gülme hevesine ben de bir kahkaha ekledim hep...
hep onu güldürmek istedim sonra... çok seviyordu çünkü gülmeyi ; ben de onu güldürmeyi... çok komiksin derdi bana... benim için seni çok seviyorum demesi gibi bir şeydi ...

işte o kahkahalar eksikti sinema salonunda ve ben bir daha hiç duyamayacaktım... hiçbir sinema salonunda o kadar eğlenemeyecektim... öylesine canım yandı ki... çıktım sinemadan yanımda abim... o geçtiğimiz yollardan biz onunla elele geçerdik ... kampüsün kapalı kapısının üzerinden atlardık... kapıyı değiştirmişler ; artık üzerinden de atlanmayacak... neden herşey hep değişiyor anlamıyorum...

bugün ayrılığımın 4.ayı da bitti... ve her geçen gün birşeyler hiç aynı kalmayacak şekilde değişiyor... içimdekiler de... aslında değişmesi lazım ; bunu biliyorum... çünkü onun canını yakan benim aşkım değil ; ben değilim ... ben neden hala buralardayım peki ?

söylesene günlük ; daha kaç satırda onu yazmama izin vereceksin bana ?

gunluk . . . ben geldımsenağlama
cok uzuluyorum gunlukk
kendımı alıstırıyorum ama bıttı o unutucamm
yapabılırım basrabılırım bunu ınanmak ıstıyorum kendıme
belkı cok uzulucem cok aglıycam
hatta lepiye soz vermıstım sıgara ıcmıycem dıye ama belkı sıgara ıcıcem
ama unutucam gunlukk olmıycak hayatımda o
msj atmıycam aramıycam ısmını telaffuz etmıycem
cok aglıorum gunluk cok ozcan denız dınlıyorum nasıp degılmıs
ama gecıcek bılıyorum gecıcekk
senağlamasenağlamasenağlama
senağlama
senağlamasenağlamasenağlama​

:1shok::1shok: günlük ne diyo bu kız biri bana açıklama yapsın :1shok:
ne oldu yav yine :1shok:

Eski halimi, eski hayatimi, dostlarimi, arkadas çevremi, ailemle geçirdigim her dakikalari, herseyi çok ozluyorum...
her an aglamak, bagirmak istiyorum
vicdanim da rahat degil
bana neler oluyor ? eski halimi ozledim, eski fotograflara bakamiyorum...o halimi gordugumde vayy beee....kim derdi ki diyorum sonrada kendimden nefret ediyorum
biliyorum..benim acilen bi doktora gitmem gerekiyor

Sevgili günlük
Sana ilk kez yazıyorum çok sıkılıyorum bu iş yerinde.Boğuluyorum hiç kimsenin olmadığı bi yere gitmek istiyorum sanırım benim uzun bir tatile ihtiyacım var.
Hiç birşey beni mutlu etmiyo nedense.Hayatımdaki istediğim herşeyi hemen hemen gerçekleştirdim ama bir türlü mutlu olamıyorum.Bende mutlu olmak istiyorum :çok üzgünüm:
Bugünlük bu kadar yine gelirim.:a015:

selam günlük
sana ilk yazışım,aslında daha önce de yazmak istedim ama
ara ara bir türlü bulamamıştım...
hem iyi hem kötü haberlerim var
iyi haber artık kayınvalidemler bize gelmeyecekler ipeğime bakmak için
sen bilmiyorsun ama ipek 5,5 aylıkken iznim bitti ve işe döndüm
şuan 10 aylık oldu ve bu zamana kadar 1 ay annem izmirden geldi 1 ay kayınvalidem ve kayınpederim
ankaradan gelip baktılar...kayınvalidemlerin geldiği zamanlar benim için işkence günleri gibiydi
biz daha 1,5 yıllık evliyiz ve ben evlenene kadar 4 sene boyunca yalnız yaşadım...fakat bebek oolduktan sonra evimde sürekli birilerini özellikle kayınvalidemi görmek,onlarla yaşamaya çalışmak
benim için çok zordu...ben bunun için mi evlendim diye sorguluyordum hep kendimi...eee peki neden
bakıcıya vermedin bebeği diye sorarsan,akıl edemedik işte,daha çok küçük,bilmediğimiz bir şehirdeyiz
falan diye düşündük...ama ben buraya kadar dedim en son ve bakıcıya başlıyoruz artık:)))))) evimde kimseyi istemiyorum artık,okuldan evime gelince bacağımı uzatıp tv seyretmek,eşimle rahat rahat oturmak istiyorum,bebeğimi müdahalesiz büyütmek,stressiz yaşamak istiyorum...
bu nedenle çok huzurluyum artık,inşallah buldugumuz bakıcı bizi üzmez...
gelelim kötü habere:KK43:(( 6 sene komşuluk yaptığımız,sonra babamın tayini çıkıp ankaraya gidince ayrıldıgımız ama 1 sene sonra ankaraya gelip yine bize komşu olan,ben üniversitede okurken ankarada
gidip hafta sonları kaldığım,benimle yaşıt benden 2 yaş küçük ve şuan sanırım 13 yaşında olan 3 oğulları olan,(benden 2 yaş küçükle aynı bölümde okuduk) çok yakın aile dostlarımız yaklaşık bir sene
önce ölmüşler karı-koca,evleri yanmış...
kıbrısa tayinleri çıkmıştı 2 sene önce,evde 4 kişilermiş,aynı bölümde okudugumuz oğulları mezun olmuş kıbrısta kpss ye hazırlanıyordu,en küçükleri orta okula gidiyordu,en büyük oğulları ankaradaymış...evde yangın çıkmış karı koca ölmüş,çocuklar camdan atlamışlar,küçükte pek bişi yok ama büyük oğullarının birçok yerinde ciddi yanıklar olmuş 6 ay gatada yatmış 1 elini kesmişler...
o kadar üzüldüm ki,ben öğreneli 1 hafta oldu,olayın oldugunda ben hamileydim ve sonrasında emzirdiğim için bana söylememişler,yeni öğrendim,öğrendiğim günden beri bağrıma bir ağırlık geldi ki
nefes alamıyorum aklıma geldikçe...
yalan dünya...

bir anlamsız gün daha,
herşey anlamsız, bardağım bıraktığım yerdeydi sabah, şarkılar aynı, hepsi hala seni anlatıyor, zamansız akıyor bazen yaşlar, kontrolsüz. bir rüyaya inanmak istiyor hergün hergün yüreğim. yüreğimi alıp çok uzaklara götürüyorum, dinlendiriyorum, dinliyorum, acısını atması için rahat bırakıyorum, ağla diyorum, avazın çıktığı kadar ağla, bitkin düşene kadar, arkamı döner dönmez başlıyor, hıçkırıklarına dayanamayıp alıp evine götürüyorum, ama dinmiyor acısı, ben yetmiyorum ona, ben hep yanındayım zaten, o yanında olmayanı özlüyor, inatla özlüyor, kimse elinden alamıyor özlemini...

Çok canım sıkkın günlük hemde çok
6 yıldır bu işyerinde çalışıyorum deyim yerindeyse köpekler gibi çalıştım ama boşunaymış
:1no2:
İki günlük insanlar, bir mini etek, tüm emeklerimin önüne geçti.
Ama ben ne olursa olsun onlar gibi olmıycam kendimden ödün verip te onların seviyelerine düşmüycem

naber kuşum?mirmirmirmir
ben mi ben bilmem...:nazar:
yarın tatil çok mutluyum....:dance:
kız kardeşlerim yanımdaydıya.....:dance:
akşam babam aradı özlemiş kızlar nolur gelin diye telefonda ağladı....:senağlama:
diyoki aramim dedim ama dayanamadım diyo senağlama
kızlar gitmk istemiyodu ama ben istemeye istemeye kızlara gidin dedim...:senağlama:
nasıl ağlıyo bi bilsen..... senağlama
kıyamıyom gözümün nuru babama....coküzgünüm
bugün gönderecektim ama eşim bi akşam daha kalsınlar c.tesi gitsinler dedi hiç biyere götürmedik dedi......
cumartesi göndercem onları....
senağlama

Son düzenleme:
Günlük lan, bugün kendimi çok seviyorum, çok güzel oldum.Sabah kalktım saçlarımı bir güzel fönledim. Şıkır şıkır giyindim. İşin yolunu tuttum. 10 cm topuklu ayakkabılarımı söylemedim dimi. Çok kokoşum bugün çooookkaydirigubbakcemile3

günlük yaaaa...
ben yine hastayımsenağlama...Töbe töbee..koca kışı griple geçiriyorum resmen...:uhm:

kocişim dün arkadaşlarıylaydı, evde yalnızdım ne yemek derdi, ne bulaşık ... ohh keyif yaptım:nazar: yemek istedim eve sıcak çorba, kebap filan ..uzattım ayağımı istediğim kanalı izledim...

kalktım kendime portakal suyu sıktım..Eşim gelince de bana bir nane kaynattıı..Çok iyi olmasam da bugün biraz daha iyiceyim...

Ha unutmadan, dün enstitüye gittim..Resmen aftan döndüm öğrenciyim tekrardelikafadulden
3 dersim var almam gereken bir de tezim..Sonra Allahın izniyle yöksek mühendis olacam..Belki sonra doktora da yaparım ha günlük....

Bu arada bişi daha söliyim, bir yaşıam daha girdim dün...Meğer öğrenciler internetten takip ediliyor muşsengözlerimebaksanabkardeşimin karnesi, devamsızlıkları, sınav günleri,öğretmenleri filan görebiliyorsun..yazıyosun okul nosunu tc kimliğini filan aynen öğrencinin deyim yerindeyse ciğerini döküyor ortaya e-devlet...

Bu da çocuğu olan KK'lılara bilgi paylaşımı oldu...

Hadi günlük ben şimdi başka topiclere kaçarr:kahve:

çok basım ağrıyo günlük :nazar:
bugün cuma ne güzel demi ama işten erken çıkmak yok
çünki bi sürü işim var bide toplantı var iyimi mirmirmirmir
yoksa bi sürü plan vardı yarın kocicimle 8. yıldönümümüz :asigim:
kalpli pasta aldım kendi ellerimle pasta yapcam ama kırmızı yapmak istiyorum nasıl yapcam ben onu yaa
nar ile mi süslesem acep -tatlicadiarzu-
bide 8 nolu mum arıyorum bulabilsem iyi olur yoksa sekistane mum koycam pastaya :roflol:
kardeşime kocicimle sevgiliyken resimlerimiz vardı onları verdim güzel bi slayt hazırla diye işim var demez mikafamçokkarıştı yalvar yakar tamam yapmaya çalışırım dedi kaydirigubbakcemile
neyse günlük ben kaçar bi sürü iş var onları bitirmeye çalışar:eek:
pazartesi güzel haberlerle gelcem inşallah millete selam kaydirigubbakcemile

selam günlük
sana ilk yazışım,aslında daha önce de yazmak istedim ama
ara ara bir türlü bulamamıştım...
hem iyi hem kötü haberlerim var
iyi haber artık kayınvalidemler bize gelmeyecekler ipeğime bakmak için
sen bilmiyorsun ama ipek 5,5 aylıkken iznim bitti ve işe döndüm
şuan 10 aylık oldu ve bu zamana kadar 1 ay annem izmirden geldi 1 ay kayınvalidem ve kayınpederim
ankaradan gelip baktılar...kayınvalidemlerin geldiği zamanlar benim için işkence günleri gibiydi
biz daha 1,5 yıllık evliyiz ve ben evlenene kadar 4 sene boyunca yalnız yaşadım...fakat bebek oolduktan sonra evimde sürekli birilerini özellikle kayınvalidemi görmek,onlarla yaşamaya çalışmak
benim için çok zordu...ben bunun için mi evlendim diye sorguluyordum hep kendimi...eee peki neden
bakıcıya vermedin bebeği diye sorarsan,akıl edemedik işte,daha çok küçük,bilmediğimiz bir şehirdeyiz
falan diye düşündük...ama ben buraya kadar dedim en son ve bakıcıya başlıyoruz artık:)))))) evimde kimseyi istemiyorum artık,okuldan evime gelince bacağımı uzatıp tv seyretmek,eşimle rahat rahat oturmak istiyorum,bebeğimi müdahalesiz büyütmek,stressiz yaşamak istiyorum...
bu nedenle çok huzurluyum artık,inşallah buldugumuz bakıcı bizi üzmez...
gelelim kötü habere:KK43:(( 6 sene komşuluk yaptığımız,sonra babamın tayini çıkıp ankaraya gidince ayrıldıgımız ama 1 sene sonra ankaraya gelip yine bize komşu olan,ben üniversitede okurken ankarada
gidip hafta sonları kaldığım,benimle yaşıt benden 2 yaş küçük ve şuan sanırım 13 yaşında olan 3 oğulları olan,(benden 2 yaş küçükle aynı bölümde okuduk) çok yakın aile dostlarımız yaklaşık bir sene
önce ölmüşler karı-koca,evleri yanmış...
kıbrısa tayinleri çıkmıştı 2 sene önce,evde 4 kişilermiş,aynı bölümde okudugumuz oğulları mezun olmuş kıbrısta kpss ye hazırlanıyordu,en küçükleri orta okula gidiyordu,en büyük oğulları ankaradaymış...evde yangın çıkmış karı koca ölmüş,çocuklar camdan atlamışlar,küçükte pek bişi yok ama büyük oğullarının birçok yerinde ciddi yanıklar olmuş 6 ay gatada yatmış 1 elini kesmişler...
o kadar üzüldüm ki,ben öğreneli 1 hafta oldu,olayın oldugunda ben hamileydim ve sonrasında emzirdiğim için bana söylememişler,yeni öğrendim,öğrendiğim günden beri bağrıma bir ağırlık geldi ki
nefes alamıyorum aklıma geldikçe...
yalan dünya...

sevgili günlük
dünya ne kadar küçükmüş böyle
arkadaşımızın bahsettiiği yangını malesef ben de biliyorum
ablmalrın lojman komşusuydu o ölen çift
hatta kısa bir sürede yeğenime bakmıştı kadın,

ben de hamileydim o dönem
annemleri aradım sesleri tuhaftı bişeyler gizliyolardı sanki
bikaç gün sonra babam söylemek zorunda kaldı yangını
ablamla ağlamaktan konuşamamıştım kendimden geçmiştim
ablam hastanede nöbetçiymiş
eniştem de 2 yeğenimle evdeymiş
yangının çıktığı daire ablamların bitişiği
yani malesef yangında ölen çiftin
eniştem yeğenimi çişe götürüyo o gece
ve bi türlü uykusu gelmiyo
sonra bi telefon çalıyo
üst kattaki komşuarı arıyo
abi bizi kurtar boğuluyoruz dumandan die
sonra eniştem odanın içindeki dumanı fark ediyo
yeğenlerimden birini battaniyeye ötekinide monta sarıp zar zor dışarıya atıyo kendini
kapıdan önce camdan atlamayı düşünüyo
nedense vazgeçip kapıya gidiyo
sonra binadakileri kurtarıyolar
yangıın çıktığı evde 4 kişi varmış
küçük çocuğu odada unutup dış kapıya kadar gelmişler sonra
fark edip hepsi geriye dönüyor
ve malesef yangın iyice sarıyo etrafı
abi,kardeşini camdan atıyo
sonrada annesi sende atla biz de geliyoruz diye onunda
atlamasını istiyo ve o da atlıyo
malesef anneyle baba içerde kalıyo

allah kimselere yaşatmasın çok acı bir olay
meknaları cennet olsun

eveeeeeeeeet günnükçüm yine ben geldimm
içimden ne zaman yazmak gelse koşa koşa sana geliyorum :KK66:
bugün eğer bi aksilik çıkmassa kızlarla buluşucas heyooo uzun zamandır onlarla dışarı çıkıp bişiler yapmamıştıkk
tabi kocişe de emri vaki yapmadan izin alalım gönlü olsun kırılmasın
o beni çok kırıyo bu aralar ama olsun ben kıyamıyorum ona :KK43:
eve gidip bi güzel karnını doyurayım sonra da kumandayı veriyim geçsin tvnin önüne bende dışarı çıkıyım
evimin çok yakınında bi kaç tane avm var onlardan birine gidices bu akşam bi kahve içeriz biraz dedikodu yaparız :KK66:
zaten yarında kardeşimle gidicektim aynı yere kocişin doğum günü yaklaşıyo sevgililer gününden bi hafta sonra ona da tembihledim beni doğum günümde çok üzdün 14 şubatın nimetlerinden faydalan ve kendini affettir bana die ama bakalım inşallah bu sefer olacak :KK43: bizim için ticari bi kaygıdan öteye gitmiyor şu 14 şubat bize her gün sevgililer günü isteyince ama kırmızı kırmızı kalpli çiçekli böcüklü öyle güzel şeyler oluyoki insanın hediye alası geliyo hem bende şu sevgililer gününün nimetlerinden yararlanıyım kampanyalar promosyonlar havada uçuşuo boynerde hihihi :)
bakalım inş akşama sürpriz bi planımız olmazda bende kızlarla buluşurum...
hem bu aralar hiç birbirimizden aynı kalmadık kocişle özler belki beni hep dipdibe hep dipdibe nereye kadar :)

Son düzenleme:
para para paraadelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
varlıgı bi dertt... :mymeka::mymeka::mymeka:
yoklugu yaraa....
:nazar::nazar::nazar:

Günlüğüm...

Dün canımı çok sıktı eşek beyimiz :1closedeyes:
Gece konuştuk, yarın sana sürprizim var dedi.
Seni alıp bambaşka bir diyara götüreceğim dedi.
Çaktırma ama çok merak ediyorum delikafadulden

Yarın benim doğum günüm...
Kutlayan birkaç kişi oldu şimdiden, hepsine çok çok teşekkürler Şeniz
22 yaşıma gireceğim günlüğüm...
20 yaşına basmamla birlikte hayatın gerçek yüzünü görmeye başladım.
Bakalım bu yaşım bana neler öğretecek, neler yaşatacak...

Çok şeyler değişiyor hayatımda...
Büyüdüğümü her geçen gün yepyeni olaylarla anlıyorum.
Artık içimdeki çocuk oyuncakları ile oynamak yerine büyüdüğünü anlamaya başlıyor gamyoncuiremsu
Güzel mi büyümek ?
Bilmiyorum ama sanırım alışmaya başlıyorum.
Sancılarım azalıyor.

Yarın sana güzel şeyler yazmak istiyorum günlüğüm.
Doğum günüm güzel geçti, pamuğum beni çok mutlu etti demek istiyorum.
Umarım öyle olur günlüğüm, umarım doğduğum günü hakkıyla kutlayabiliriz.
Umarım mutlu olabilirim...

X