Kadınlar Kulübü Günlük

Günlükçüm bekledim belki özelini açar diye ,ama dayanamadım işte.Hemşerimi tekrar burda görmek beni çok mutlu etti.Yorumları ile yazdıkları ile kendimi buldum onda belki de...Hakkında hayırlısı olsun,tüm güzellikler onunla olsun.a.s.

Genelde kisisel konusmalar için asla sana yazmam Gunlugum ama baska seçenegim olmadigindan buradan çok sevdigim ablacigima birseyler yazmak istedim, senin ve moderatorlerin izniyle...

Laale ablacim...
Ziyaretçi ve ozel mesajlama sistemini kapatman normal cunku hepimiz sana yuklenecektik
neden ise, tum KK ailesi (istisnalar olabilir) seni çok seviyoruz
ve inan ki yoklugunu farkettik çok zor oldu beklemek ama yine burdasin, yine aramizdasin ve hosgeldin diyorum Şeniz
Gittim biliyorsun ayin 31 inde Menderes havalimanina inince ilk once sana opucuk gonderdim
Seni neseli, mutlu saniyordum ama sen gozyaslari içindeymissin uzuldum duyunca senağlama
Ama dedim ki Laale ablam nerde ne zaman hangi karari almasi gerektigini çok iyi biliyor
Benim gozumde çok guçlu çok akilli bir kadinsin..ve senin yureginin guzelligi yeter
O yuzden ayaga kalkacagindan eminim...hersey daha guzel olacak dua ediyorum
tum kalbimle diliyorum eski nesene (yada en azindan bize gosterdigin nesene) donesin
Yada artik gerçekten huzura kavusasin...Mutlu olasin
Cunku hakediyorsun bunlari
Canimsin
Allah kalbine gore versin ve dilerim istedigin gibi bir sonuca varirsin
:1hug: a.s.

Günlüğüm,

Yalnızlıktan dert yanardım ya hep... Gördüm ki yalnız değilmişim. Kimse elimden tutmadı, derdimi sormadı, yüzyüze gelmedi; ama bir klavye aracılığı ile tuttu ellerimden. Çünkü burası KADINLAR KULÜBÜ :enbuyukkk:

Kadınlar, kadınların hem en büyük dostu, hem de en büyük düşmanı. Her yerde var kötü niyetliler ve iyi niyetliler. Ben, burada, iyi niyetlileri tanıdığım için çok mutluyum. Kötü niyetlilerin Allah gönüllerine göre versin yerimseniben

Lalecim, seninle tek kelime konuşmuşluğumuz yok. Sadece günlük kardeşiyiz. Yaşananlar sadece günlük aracılığı ile paylaşıldı. Çünkü sen, ben, buraya yazan herkes, hayatının bir bölümünü, günlüğe yazdığı bölümünü, birbiri ile paylaştı. Şeffaf oldu, anlatmak istediklerini anlattı.

Ben de öyle yaptım. Kimseye, hem de hiçkimseye anlatmadıklarımı burada paylaştım. İyi niyetli arkadaşlarımdan destek aldım. Zor günler geçiriyor herkes. Şaşkınlık verecek şekilde herkesin şikayetleri son raddede hayata karşı. KADINLAR destek oluyor birbirine, bu kocaman ailemizde. Üzüntünü paylaşıyorum, yazdıklarını okurken gözlerim doldu, kendimi buldum sende, ama kimseye belli etmemek için, attım içime göz yaşlarımı.

Zor durumda olan, sıkıntıları olan çok insan, çok kardeşim, ailemden çok insan var biliyorum. Paylaşan, paylaşmayan herkesin sıkıntısını, üzüntüsünü paylaşıyorum.
Çünkü hepimiz, aynı şeyleri yaşıyoruz aslında, farklı zamanlarda, farklı mekanlarda, farklı oyuncular ile...

Günlüğüm,

Rabbim, ihtiyacı olan herkese sabır, güç, huzur; ama en önemlisi sağlık versin. Bak ben sağlığımdan oldum, yarın doktora gidiyorum. Ama her şey bizler için, bugünümüze de çok şükür günlüğüm :Saruboceq:

Seviyorum seni, paylaştıklarımızı. Hacer hep burada günlüğüm, kimse onun için olmasa da, o herkes için hep burada, kim, ne zaman isterse, kapıları hep açık.

Çünkü Hacer biliyor ki, İYİ NİYETLİLER HEP KAZANIR yerimseniben

canım çok sıkkın
dün akşam babam rahatsızlanmış,nefes alamamış otobüsteyken,hemen hastanenin orda inip acile gitmişler annemle.tansiyonuda var zaten
gece 1e kadar hastanede kalmışlarr anneme çocukları arama yarın işe gidecekler demiş
sabah duyunca delirdim
babama olan sevgim aşkım bambaşka çok korktum ona bişey olacak diye
tahiller,kalp grafiği falan normal çıkmış sadece çağrıntısı varmış ve üşüme gelmiş sıtmalanmış
dr.enfeksiyon olabilir demiş antibiyotik vermiş ilaçlarını aldık hemen içsin iyileşsin babam
akşam olsada gitsem yanına,onu öyle çok seviyorumki
Allahım sağlığı düzelsin ne olur,onu hasta bile düşünemiyorum
off çok sıkkın canım daha fazla yazamıycamsenağlama

Kayseriye gittim , gezdim , gördüm , geldim..
Perşembe akşamı ailece yola çıktık eşimin yemin töreni için.. Cuma sabahı Kayserideydik
saat 07:00 sularıydı birliğe vardık ama tören 10:00 da
Hava o kadar soğuk ki, ama yine de belki bir umut görebilirim diye 3 saat boyunca soğukta ellerim ayaklarım donuncaya ,
titreyerek morarıncaya kadar o soğukta dışarıda bekledim. Nihayet 10:00 da tören başaldı ama eşimi göremiyorumbenneyaptımki
11:30 gibi tören bitti bu kez kapı önünde beklemeye başladım ama herkes gelip gidiyor eşim yokmirmirmirmir
Abim beni aldı, nizamiye duvarından atlayarak yukarı doğru koşmaya başladık.
Uzun bir yokuş var koğuşlara gidiyor oraya çıkmak yasak yokuşun altında yolda bekliyoruz
Askerler geliyor geçiyor bizimki yok..
Her gelene soruyorum 1. Bölük çıktı mı? Nihayet yarım saat gibi bir bekleyişin ardından eşim yokuşun başında göründü.
Yokuşla yol arasında yaklaşık 1 metre genişliğinde bir ara var atlayarak geçmek lazım o arayı nasıl atladım , yokuşu nasıl çıkıp eşime sarıldım bilmiyorum...
iki gün birlikt geçirdik ama ne öpmeye doaybildim , ne koklamaya Rabbim hepsinin sağlıkla yuvalarına dönmeyi nasip etsin...

sevgili günlüğüm

ne çabuk bitti hafta sonu yahu
valla inan hiç bişi anlamadım
evdeki işler bitmedi boyacı bile sıkıldı bizim evden
ne biçim boya aldım boyanmıyo dedi kafamçokkarıştı
babamın tanıdığı diye ses etmedim yoksa fena olurdu valla
kuzen ve arkadaşlarla para gününe gittik orda geceledik .. kaydirigubbakcemile2
dün akşam kocişle arkadasımıza gittik bebeği görmeye :asigim:
hediyesini de verdik :ecrin_bebek:
yani böle bu tempoyla ailesinin yüzünü görmemek inan ilaç gibi geldi.. :lepi:
bugün anneme gitcem oturmaya anneannecimm geldiikaydirigubbakcemile2
anneannemle dedemi mıncıklamam lazım ah bi 6 olsa da çıksam işten kaydirigubbakcemile
ama annemde kalmama izin vermiyo eve gelceksin yatağım çok soğuk oluyo dedi mirmirmirmir
3 saat otururum annemlerde sonra giderim kocişin yanına birlikte eve gideriz inşallah

Günlük yazdım yazdım sildim duramadım yazıyorum....

Laale'ye; şimdi hani şu cümlesinde demiş ya "Ne acıdır ki bizim çırpınışlarımız başkalarının sevinç haykırışlarını bastıramadı. Onlar galip geldi her zaman olduğu gibi,kazandınız,tebrik ederim.. "

Çok fazla tanımam kendisini ama doğrularına katıldığım ortak noktamız çok olmuştur forumda.... Yanlış anlamasın beni sormak, sorgulamak, deşmek değil amacım ama şu başkaları kelimesine takıldım durdum.... Ben onu tanıdığım kadarıyla kimseye papuç bırakmaz, tınlamaz, takmazdı....

Neyse herşeye rağmen mutluluğu hak eden bir arkadaşımız....

Umarım kararı ona mutluluk getirir.....

günlük Laale geldi gördün değilmii:dance:
ama yazısını gözlerim dolu dolu okudum,
her cümlesinde bi yaş aktı inanırmısın günlük,
oakadr güzel anlatmışki yaşadığı sevgiyi,
ama neden bittiğini hala anlamadım,laale karar vermişse doğrudur dedim,
kendi kendime...
sen herşeyin üstesinden gelebilecek güçtesin laale,
Rabbim kimseye dermansız dertler vermesin,
Hakkında bundan sonra hayırlısı olsun,
herşey bütün güzellikler,mutluluklar,huzur,sağlık,
seninle olsuna.s.
tekrar dönmen beni çok mutlu etti,
burası artık evimiz oldu ve evimden birinin üzüntüsü benide üzer,
hakkında herşeyin hayırlısı olsunŞeniz

offf günlüğüm ooooooooofffff
ooofffff

çok sıkıldım artık günlükçüm ya o kadar çok sıkıldım kiii anlatamıyorum bile ne kadar sıkıldığımı uzun uzun ağlamak geliyor içimden günlükçümm

dua et bana da kurtulayım şu sıkkınlıktan be günlükçümm

[ı]sevgili günlük

konuşamıyorum konuşamıyorum konuşamıyorum
konuşursam göz yaşlarım benı boğacak
biliyorum görüyorum duyuyorum
ama konuşamıyorum

ben ne zaman eski ben olcam günlük......
Konuşmaya neden güçüm yok günlük
maskelerımı ne zaman atacam günlük...

O eski beni çok özledim günlük hemde çok özledim

o masum şirin kızı özledim günlük.....

Ruhum adımı çagırıyor günlük
seslenıyor ama bulamıyor..
Derinlerde saklı.....
Sır olup kaldı .ne olur duyur sesını...
Sırtımdakı hançer çok acıttı günlük.....çok canım yanıyor....

Fırtınanınkızı[/ı]

Selam günlük,

Cok uzun bir aradan sonra merhaba...Simdi diyeceksinki, hayirsiz gülsüm yine isi düstüde geldi, icini dökecek ya, yine geldi benim kafami sisirmeye, tabi benden iyi dinleyicide bulamaz falan filan!!:1closedeyes:

Haklisin be günlüküm, senin gibi bir dost inan cok az vardir, sadece dinlemekle yetinen sormayan sorgulamayan yargilamayan....a.s

Iyi degilim, hic iyi degilim, savrulup gidiyorum günlük, tadim yok tuzum yok hayatin rutinine tutunanarak geciniyorum iste...:çok üzgünüm:

Bazi dönemler olurya herkes ve hersey üstüne gelir, bir boksör gibi sagdan soldan yersin darbeleri, kafani sallar kendini gelmeye calisirsin o andada tam yüzüne yersin yumrugu yere düsersin tamam bittim yenildim derken ordada rahat bulamasin birde beline beline iner tekmeler...cünkü insanoglu mert degildir yere düsene bile tekme atmaktan zevk alan insanlarda var günlük........:çok üzgünüm:

Annemi özledim günlük cok özledim, kapisini calip biktim ya ben bu hayattan deyip kendimi koltuga atmak, onun pisirdigi zeytinyagli bol pul biberli kapuska yemegini yemek onun ne üzüyorsun kizim kendini bu kadar sen delimisin bosver hicbirsey sagligin kadar önemli degil demesini istiyorum...9 ay oldu günlük, yakinda senesi dolacak bana hala dünmüs gibi geliyor...senağlama
Birgün bulusacagiz insallah Annem en gec bende beyazlari giyip sonsuzluga gidecegim gün..:çok üzgünüm:

Laaleme bunlar bendena.s.a.s.ŞenizŞeniz Hosgeldin, rabbim bu karanlik günlerinde isigin olsun bitanem:teselli:

selam kk günlüğü ben seni yeni keşfettim ..ama inan kolay kolay bırakmam ...keşke daha öncede fark etseydim seni okadar kötü şeyler atlattımki belki biraz rahatlardım ..aslında çokda geç sayılmaz..her başlangıç yerinde, her son zamansızdır ..öyle değilmi...bu gün yine kötü kötü kötüydü can çıkmadan umut çıkmaz derlerya ..umarım öyle olur...neyse şuan çıkmak zorundayım ...inş yarın herkes buraya güzel şeylerini anlatır...umarım ..bende ...iyi geceler...bide bundan sonra benimde sevgili günlüğümsün,

Günlüğüm..

Az önce çok kötü tartıştık.Çok üzüldük onu üzmek istemiyorum hele ki şafak onu bu kadar sıkıştırırken ama elimden gelmiyo..Kendi doğruları benim yanlışlarım olduğunda kabul etmek istemiyorum söylediğini..Etmeyeceğimde isterse gitsin isterse bitsin ama kendi doğrularımdan vazgeçmeyeceğim..
İlerde ben onun için memleketimden ailemden arkadaşlarımdan herşeyimden vazgeçip bilmediğim bi yere gidicem ama o benim için doğrumu kabul etmiyo halbuki o kadar basit ki senağlama Gidecekse bu kadar küçük meseleden gitsin.!!
Çok bunalıyorm herşey üstüme geliyo sanki..Elimde olmadan gözlerimden yaşlar süzülüyo..Emin değilim duygularımdan hiçte emin olmayacağım sanırım :a015:

Gunluk naber yaa hihoyyyt

Bugun daha bir sevindirigim gunlugum be,yaklasik 3 haftadir goremedigim dostlarimla gorustum.Amaan ne iyi oldu,kakara kikiri :teytey:
AA dikkat ettin mi seninlede ilk kez karsilasiyoruz,kanim kaynadi sana hemen anlativerdim oyyyyyyy sositososito
Gorusuruz yine hadi bakalim ,gozum uzerinde ona gore

Günlükcüm günaydın...
Dün akşam kocamla barıştık benden özür diledi. nihayet....
Bugün mutlu uyandım günlük....
Günlük benim kuzu babasını çok seviyor
Ay bir cilve yapıyor görsen
Beni görünce o kadar cilve yapmıyor...
İki dakika sonra mızırdanmaya başılıyor
Beni al meme ver diye
Galiba bu kuzu beni inek olarak görüyor...
Şaka maka inek gibi oldum yavvvvv.
Neyse günlük sonra görüşürüz

çok hastayım günlük
bi üşüyom bi terliyom
kimse git demiyo bana burda bi dünya iş yapıyom be günlük
dün yatmadan ilaç aldım yoksa hiç ayakta duramazdım
he aklıma geldi bak ne oldu gamyoncuiremsu
3 gündür gece eve gidiyoruz sevgili kayınvalidem oğluna değil de bana soruyor nerelerdesin diye
ben tam cevap vericekken sevgili kocicim diyo ki niye sordun çok mu özledin :lepi:
kayınvalide de he özledim diyo kociş hala cvp veriyo tabi diye kafamçokkarıştı
stresimi atmış gibi oldum bu diyaloglar karsısında kaydirigubbakcemile2
koşa koşa çıktım evime attım kendimi yatağa çok güzel bi gece olucak dedim uyudum lülülülülülü
inadına bugün de eve gec gidesim var :tomato:

merhaba günlük ben burda hiç yazmadım....
ama laale arkadaşımızın olmamasını farketmem üzerine burayla tanıştım bazı arkadaşlarımız günlükte laalenin yorum yaptığını yazınca öğrendim....
hoşgeldin lalecim gerçekten yokluğun kkyı sarsıyo güzel yorumların ve kıymetli varlığınla hep burda kal hep bizimle ol...
kk vazgeçilmezi.....

Son düzenleme:
laaleye once hosgeldınle baslamak ıstıyorum hersey hakkında hayır olsun ısallah
cok tanımasamda hep karsılstıgım ve yazmıs ne yorum yapmıs dıye merak ettıgım sevdıgım bı ınsan
ıyıkı geldın hsogedın hersey gonlunce olsun

burası ole farklı bıyekı cok degısık ıfade edemıyorum

ben ıyıyım gunlukıcum korkularım cok ama ıyıyım hersey guzel ısallah hersy kotu olan tabı 2008 ge kalsın 2009cok guzel basladı bole gtsın nolur allahım ne olur ayrdım et

merhaba günlük ben bugün sıradan bi gün işte...
eşim aradı az önce fasülye yap canım istedi diyo sağolsun aşeren kadınlar gibi hergün canı bişe istiyo.....
e napalım yapcaz bakalım en azından ne yemek yapim diye sorduğumda takıl kafana göre demesindense fikir veriyo...
hafta sonu annişim abişim ve kardeşim gelecek
hiyyyot ve annemi görneye gelen bir sürü misafir tatlıcadıarzu
ne yapacam onlara düşünceler içindeyim...
of bugün pazarda vardı ama gidememki kociş yanlız göndermiyo pazara kalabalık diye
saat 4,5 olsada çıksak....
neyse iyi akşamlar günlük...
bu arada kk seni seviyorum...(günlük senide)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…