Kadınlar Kulübü Günlük

selam günlükçüm..
eşimi 1 geceliğine şehir dışına uğurladım bu sabah... ama tv de iszlediğim bi filmden çok etkilenmiş olacağımki bu gece yalnız kalabileceğimi hiç sanmıyorum...

hırsızlar eve girip kadına tecavüz ediyolardı kadının kocasıda evde yoktu... rüyama bile girdi valla.. aallahım sen koru yararbbimmm...

kayınvalidemlere de hiç gidesim yok be günlükçüm insanın kendi evi gibi olmuyor valla napsam ne etsem acaba.....

pencereden bakarken aynı anda bir nefeslik oksijenle ne kadarda özgür olduğumu düşündüm...
içimdeki azim ve cesaretin her kapıyı kırabilceğini düşündüm..
aç da kalmayı göze alabilirm yeterki almasınlar elimden mutluluklarımı..
süper bi beynim var. sabah akşam üretiyor.. bazen kendime güzin ablalık ediyorum ..
bazen tıkanıyorum.. kitleniyorum. duruyor beynim 3 saniyeliğine..
her darbede bi demet gül yok artık.. bi demet güle tokatta atmıyorum.. ama tokat atana vurmayı öğrendim..
tuhaf şeyler oluyor hayatımda.. kontrolden çıktı bazıları. . nereye gidebilirim yada ne zaman belli değil. . insanı seviyorum.. her zerresini. . yaprağı seviyorum.. hayvanların kokusunu..
artık dualara inanmıyorum.. dualık işim yok diorum.. dünyayı biz yaratmadık dünya için savaşmak niye? kırılamayacak zincirlerin hesabını neden ben vereyim? aynı anda bu kadar şefkatli merhametli bi mantık aynı anda nasıl zulmedici olabilir...
beynim bana oyun oynuyor.. onunla yaşamayı öğreniyorum.. bu da güzel..

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba günlük..
En sonunda 'canım' Tokyo'dan geldi,havaalanına zar zor yetiştim birde baktım dualarım tuttu 35 dakika gecikmeli geldiler..:jeyyar:
Sınavımda çok iyi geçmişti,sonuçları bekliyorum.
Günlük 2001 yılından bu yana ilk kez sabah saat çalmasına rağmen kalkamadım..-tatlicadiarzu-
Sabahın 5 lerinde 6 larında kalkıp koşulara,antrenmanlara,müsabakaya çıkan ben bugün ilk kez kalkamadım.
Saati duydum mu duymadım mı onu bile hatırlamıyorum..
Dolayısıylada maç analizi dersini kaçırdım..:tomato:
Dün çok sevdiğim hocalarımdan biri öğretmenler günümü kutladı,öyle mutlu oldum ki..
Bana çok iyiliği oldu Allah razı olsun..
Tabii 'canım' da öyle..o'nun öğretmenler gününü gece 00:00 olduğu an arayıp kutladım..
Hem bir antrenör olarak,hem sevgili olarak üzerimde çok hakkı vardır,Allah razı olsun..
İşte böyle günlük genel olarak iyi olmaya çalışıyorum,bugünüme şükür..
Allah herkesin yardımcısı olsun inşallaha.s.

Güvenmek istedim kendime
Fırsatım vardı olmadı
Birazcık sahlansam yakıştırılmadı
Tatmin oldular
Elden birşey gelirmi
Kıymet bildiklerim gibi
Benimde bilinirmi
Sen haklıydın her zaman
Annem gibi
Haksızlığı da koydum bavuluma
Yanlızlığı da aldım yanıma
Teşekkür ettim her şey adına
Gidiyorum gidiyorum
Ama etmiyorum eyvallah

canım benım nasılsın
ben daha grıpı atlatamadım ya
sesım duzelmedı
moralımde sıfır
ama sıfırın altında degıl allahtan
evdeyım
annem temızlık yapalım dıyo ama gunluklerı yaptım oturdum
napıyım canım ıstemedı sonra kk ya kım gırcek dımı ama
burda vaktım guzel gecıyo
cok sevdıgım arkadaslarım var
yenı arkadaslarım oluyo
burda herkez ıyı
kendıme yakın hıssettıklerım cok fazla
hepsının allah gopnlune gore vewrsın
sımdık dolanıyım hoscakal
buarada ev daha alınmadı karar asamasında duay devam yakın yerden olsun

Haksızlığı da koydum bavuluma
Yanlızlığı da aldım yanıma
Teşekkür ettim her şey adına
Gidiyorum gidiyorum
Ama etmiyorum eyvallah

yine aylardan kasım...

sonbaharın hüznü çoktan çöktü içime. hiçbirşey yapasım yok. saatlerce uyumak istiyorum tembel çocuklar gibi.

ananem gelmiş Almanya dan yarın izin günüm ya gitsem mi diye düşünüp duruyorum, biraz tadımız yok tu. bakalım telefonla aricam bu akşam duruma göre giderim. zaten yeterince huzursuzum bide öyle üzülmek istemiyorum.
aslında çok seviyorum ananemi, hiç kıyamam ben ona. ama öyle huzursuz şeyler yaşattılar ki bize, iki arada kaldım. :çok üzgünüm:

yarın kayınpederimin ölüm işlemleriyle uğraşıcam, ona da ayrı üzülüyorm. dağ gibi adam bırakdı gitti bizi.:çok üzgünüm:
mehmet için ayakta durmalıyım zaten onun için katlanıyorum birsürü şeye.

kocaman bi yüreğim var onunla beraber. aşığım ona:asigim:
bi tek onun yanındayken bütün dertlerimi unutuyorum zaten:teselli:

Rabbim onu bana bağışlasın daha güzel günleri beraber kucaklayalım inşallah:1hug:

Merhaba günlük;
Bugün doktora gideceğimi söylemiştim sana
Gittim ama sinirden de öldümkötükedihüso.
Ya benim önceki doktorlarım yanlış tedavi uyguladılar ya da bu hiçbir şey bilmiyo.
Direk tüp bebege yönlendirelim seni dedi.:mymeka:
Ya kadın bismillah daha tedavi başlamadı bi ilaç ver, gerekeni yap tüp bebek en son çare.
Önceki tedavimde devamlı kullandığım bi ilaç vardı ve pkoslular arasında bilinen bir ilaçtır onu sordum vericek misiniz diye daha ilacı yazmayı bilmiyo offf yanlış doktor seçtim galiba.

Neyse doktordan çıktık çarşıya gittik.Biraz işlerimiz vardı onları hallettik.
Benim kocanın uzun zamandır dilinde kuş almak vardı.Bugün bi cafede otururken tatlı tatlı, yalvarır gibi kuş alalım mı dedi.
Ben de zaten istiyodum tamam alalım dedim.
Gittik beyazlı mavili minicik çok şirin bi kuş aldık.hihoyyyt
Adam çocuğu olmuş gibi sevindi resmen, onun bu hali benim de hoşuma gitti.
Ama inan pişman oldum.Eve geldiğimizden beri yani saat 2'den beri adamın beni gözü görmüyo.Çok üzgünüm çoook
Tamam ilgilenmek lazım, seviyosun ben de seviyorum ama bi mola ver yaa..
Yanlış anlama kuşu kıskanmıyorum günlük tabiiki ama bu bizim tek izin günümüz, ne zamandır başbaşa kalmıyoruz.
Şimdi de uyuyo.
Eminim uyanınca yine kuşuna koşacak hemen.
Benimle tek muhabbeti kahve yapar mısın, kuşun yemini avucuma döksene oradan yediricem, kuş su içemiyo sen içirsene ona offfsenağlama
Ya tamam çok seviyo ama kuş sevdasına benim söylediklerimi duymuyo bile.
Allahım kuştan kıskanır duruma getirdi beni bu adam ya bazen sinir oluyorum iyice.

sevgili günlük
bugün aşkımla söz yüzüklerimizi takışımızın 2. yıldönümü yaklaşık 1 buçuk saat sonra....
tam iki yıl olmuş günlükcüm koskoca iki yıl olmuş...
ama ben mutsuzum.çok mutsuzum...hem aşkım bu gece görevli yanımda değil...
hemde hemde içimde öyle büyük bi boşluk varkiiii
öyle çok eksikliğini hisstettiğim bişiy varki...
aşkımız onsuz yarım gibi geliyor ister istemezz sanki o olmazsa bu aşk da yitip gidecekmiş
büyüler bozulacakmiş gibi geliyor
korkuyorum günlükcüm
kimselere anlatamıyorum içimdeki boşluğu evimdeki soğukluğu
bir yarım eksik sankiii
içim kavrulmaya başlıyor yavaş yavaş yaşama sevincimi kaybediyor gibi hissediyorum kendimi
ben bensiz....
öyle ağır geliyorki...
anlatması bile öylesine zorki be günlükcümmmm...
ah bebişim daha fazla bekletme nolurr
anneciğin dayanamıyor hasretine
kalbimde sen aklımda fikrimde sen
neylerim sen gelmezsennn....

allahım bebişşine kavuşmayı bekleyen hiç kimseyi ama HİÇKİMSEYİ boş çevirme yarabbim yanıp tutuşan kalplere su serp allahımmm

aminn

Son düzenleme:
dun cok guzel bır gun gecirdim.. sabah ögretmenler günü törenınde şiir okuyn böceklerım benı yeterınce mutlu ettiler zaten...o bacak kadar boylarıyla bıde bana hesap sordular ya! ck sevıyorum şebekleri ya..

öğleden sonra okulumuzu yapan ve masraflarını üstlenen alp bey bızlerı yemege göturdu.. gidişimiz tam bır tantanaydı hani?

balığa gıdıyoruz ya önceden konusuluyor.. ayy kalamar mıdye yemem ben karıdes asla falan.. he bende yemem dedim o böcekleri..

ee bız 657ye tabı devlet memurları olarak cogunu tanımayız bıle.. her neyse,istanbulun en ünlü balık lokantalarından bırıymıs geldıgımız yer.. yemem dıyenler mıdyeyı zaten hemen tanıyıp almadılar ardından kalamar geldi.. ölürümde yemem dıyen ıkı arkadas baktım hıc ses cıkarmadılar aldılar ve yemege koyuldular.. kaydirigubbakcemile3ben annadım kikaydirigubbakcemile3onlar onun kalamar oldugunu anlamadılar..

cok eglendık ama bugun arkadas hala ööööö durumlarındaydı.. ben onu cips falan sandım.. tadına bakınca anlamıstım bı garıp oldugunu dıyor..:roflol:

alp amca kılıc balıgı yedı.. kalkarkende sız nıye almadınız muhtesemdı dedı yaa... mudurumuzu görmelıydınız.. yaw bız hamsıden baska balık mı bılırız.. paralı oldugumuzda da yıecegımız en luks balık luferdır dedi...laelaelaelaelae

belkı cok cocukca yazdım ama benı dun cok guldurdu bu muhabbetler paylasmak istedım günnüğüm.. öpuyorum seniii

günnük kiz ben geldim ama fazla kalmayacagim sana mesaj yazip sonra cuuup yataga... mirmirmirmir
yarin 5te uyanip ise gidicem, matbaayi kalkindirmak lazim degilmi eee buda ben olmadan olmaz.... hihoyyyt
bu aralar iyiyim günnük yani düzelen birsey yok sadece beni üzen herseye alistim ve cogunada gülüp geciyorum artik... :1closedeyes:
zaten bu üzünteleri yaratanlar icin baska ne yapabilirimki gülüp gecmekten baska....
yarin 26 kasim benim icin anlamli birgün ama artik anlamini yitirmesi gereken birgün aslinda....
günnükk kiz bu aralar herkes bana cöpcatanlik yapa sevdasina düsmüs hayir olsun insallah....
ayyy güzel olurdu valla söyle icimi kipirtatacak biriyle tanismak... :asigim:
bakalim hayirlis olsun, en güzel gelip beni bulsun insallah.... :Saruboceq:
günnükcüm haftaya sali sinavim var dua etmeye devam yani, hos dua olucak sey degil ama bende calisyorum mutlaka gecmem lazim bu sinavi... :Saruboceq:
hadi bugün cenem düsük zaten ben en iyi yavastan yavastan uyku moduna girip sicacik yatigimda uykulara dalayim.....
okuyan herkese cok güzel bir hafta diliyorum... herkesin hayalleri gercek olsun insallah....

meraba herkesin derttaşı;
şu an o kadar mutsuzum ve yalnızımki anlatmam..moralim çok bozuk.istediğim hiç bir şey yolunda gitmiyor..ne eşim beni anlıyor nede ailem..babam kızım varmı var vermişim kurtulmuşum gibi davranıyor..hiç bir gün bi 20 ytl en azında vermemiştir.kızım şunu alda istediğin gibi bişey alırsın demedi..erkek kardeşlerim var onların hiç bişeyini eksik etmiyor ama sanki ben evladı değilmişim..çok seviyor beni ama çokta üzüyor.eşim evlendiğimizden beri babangil yardım etmedi diyip durdu.kaynanamgil her defasında baban sana para verdimi diye sordular bide üstüne hakaret ettiler.artık dayanamayacak duruma geldim eşime sen benimle babamın parası içinmi evlendin dedim..ağladım bide şimdilik söylemiyor artık..insanın ne kadar ihtiyacı olmasada bekliyor babadan anneden..eşim zaten çok ezdirdi beni ailesine artık alıştım.hani ateşte sürekli yürüyüp ayağı yanmayanlar varya onlar gibi çünkü artık ayaklarının altı nasırlaşmıştır hissetmezler bende öyleyim..hayattan bi beklentim yok..kaynanam ve 2 bekar görümcem var biri okuyor bi başka şehirde.diğeride kaynanamla yaşıyor.oda evlenirse kaynanam bizden başka kimsede kalmaz o zaman daha çok beter olacak hiç değişmeyecek yani..ben bu dünyaya çile çekmeye gelmişim..allahım sen bilirsin sen benim yardımcım ol diyorum..belki bi bebiş olsa herşey çok farklı olacak ama oda gelmiyorki.uf ya ne bitmez çilem varmış.ama allah yinede beterinden korusun..çok şükür yinede...allah bu günlerimi aratmasın işallah...neyse yeter bu kadar.görüşürüz...

Günlüğüm ben geldimm bak bu aşık bu deli belinayın şu saatten itibaren yeni yaşına girdi
Bugün benim doğum günüm.. Yani doğduğum gün... Geriye dönüp baktığımda 24 senelik bir film görüyorum. Her doğum günümde aslında çok garip hissederim. Bazen sorgularım kendimi neden geldim dünyaya diye ama iyi ki gelmişim diye düşünürüm sonra. İyi ki varım...
Mutlu yıllar bana...
Kimseler bilmez nasıl geçti yıllar.
Nasılda tükendi göz açıp kapayıncaya kadar
Bazen ne kadar kolaydı acı çekmek
Ne kadar zordu gülmek
Bazen ne kadar zordu sevmek
Severken acı çekmek
Acı çekerken gülmek ne kadar zordu…
Hep imkansız ve ulaşılamayacak değerlere olan hasretle
Yeni bir günü görebilmenin neşesiyle
Ve her yeni günde düne duyulan özlemle
Yarının daha güzel olabileceği ümidiyle
Bazen hata ve pişmanlıklarla dolu olsa da
Kurulan toz pembe hayallerin tesellisiyle
Hep yaşama sevinci içerisinde geçen
Bir yarısı gün ışığı dahi görmeyerek gizli kalmış
Gizem ve sırlarla dolu koskoca bir 24 yıl
Farkında bile olmadan nasılda geçiverdi.
Bugün 26 KASIM 2008
Benim geçen o 24 yılın ardından gelen ilk günüm
Bugün; benim için ilklerle dolu bir gün.
Çünkü bugün dünyaya gözlerimi açtığım ilk gün…
Bugün; her biri içinden ne çıkacağını bilmediğim
Kapalı bir zarf olan hayatın ilk zarfını açtığım ilk gün…
Bugün ağladığım ilk gün…
Bugün; doğarken neden ağladığımı
Yaşarken anlayacağım hayata adımımı attığım ilk gün…
Bu gün bana;
İyilik-kötülük, gerçek-yalan, hüzün-sevinç gibi
Olumlu ve olumsuz kavramların ne olduğunu
Bunları birbirinden nasıl ayırt edeceğimi öğretecek olan
Bazen en büyük hayal kırıklığının
Hayalini kurduğumuz şeylerin gerçekleşmesi olduğunu
Kanıtlayacak olan,
Hep kendi doğrularıyla yaşamak zorunda olduğumu
Bu doğrularında kendisinde saklı olduğunu
Ve benim arayıp bulmam gerektiğini söyleyen,
Fakat nasıl bulabileceğimi
Bulduğum zaman benim o doğruları nasıl algılamam
Gerektiğini öğretmeyen
Nefes aldığım sürece kendi içinde hep onu yaşayacağım
Ve kendince bir bilge olan hayatla tanıştığım ilk gün…
Bugün; kendisinin tecrübelerden ibaret olduğunu
Ve benim daha iyi yaşayabilmem için
Bu tecrübelerden istifade etmemin gerekliliğini savunan ,
Her ne konumda ve durumda olursam olayım
Geride kalmamam için
Hep ona tutunmam gerektiğini
Çünkü beni ve içinde bulunduğum durumu umursamadan
Hep kendi yoluna devam edeceğini söyleyen hayatın
Gerçek yüzünü tanıdığım ilk gün…
Bugün; yaşadığım sürece
Hep kendisiyle bir kavganın içerisine gireceğimi
Bu kavgada onunla nasıl mücadele etmem gerektiğini
Öğretecek olan hayata karşı
Hayat okuluna kaydına yaptırdığım ilk gün…
Bugün; şimdiye kadar hep bir şeyler adına
Kendisiyle kavga etmek zorunda kaldığım ancak
Anlamsızlığını anladığım fakat bundan sonra
Mevlana’nın ‘ dünle beraber gitti düne ait ne varsa

Bugün açmışım gözlerimi hayata...
Yaşamaya Bugün Başlamışım.Aradan 24yıl geçti...
Geriye dönüp baktığımda bu zamanın nasıl geçtiği konusuna takılıyorum...
24 yılı düşünmesi bi kaç saat sürüyor...bu kadar çabukmu geçiyor yıllar diyorum...
Bugün benim doğum günüm...
Bir kez daha şükrediyorum Rabbime....
İlk değildi,Şükürler Olsun sonda olmadı diye...
Her yıl yaşadığım bugün,her geçen yıl daha bi acı veriyor...
Ömrümüz tükeniyor yavaş yavaş...
Ama Mutlu olmak lazım...
Sevdiklerim ve beni sevenlerle yeni yaşıma adım attım...
Aileme minnet borçluyum...geçen her saniyem için binlerce kez teşekkür ediyorum onlara...
Onları Çok seviyorum...
Bugün benim doğum günüm tam 25 oldum...
Birileriyle paylaşmak bugünü...bambaşka bi duygu veriyor insana...
...Mutluluk...Paylaşımlası en güzel duygu...
Ama bugünün benim için en büyük önemide Aşkı tanıyalı 5 sene oldu...
Dünyanın en tatlı aşkına bağlandığım süreden tam 4 sene geçti ve 5. senemize girdik ..
yarım yıl...daha nicelerini yaşicaz bu aşkta
Daima kalbimde olan Aşkım..ufuğum ...Seni Çok Seviyorum...
En Mutlu Anımda Bile Yanımda Olmayı Başardın...
Kalbimdesin Hepte Öyle Kalacaksın...
Bu Yılların geçmesi bizim çok işimize yarıyor
(biz evlenicez...:asigim: )

benden uzun yıllar kurtulamazsınız...:1hug:a.s.

EVET GÜNLÜĞÜM AŞKIM SUSTU SUSTU VE MESAJLAR ARD ARDA GELMEYE BAŞLADII :) HEMEN YAZIYORUM

ÖMRÜM:DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN AŞKIM 5 YIL DEĞİL 50 YIL YANIMDA EVİMDE KOYNUMDA OL...
ÖMRÜM:SENİ KENDİMDEN ÇOK SEVDİĞİMİ DUYMASIN SAKIN RUHUM KISKANIR, SANA SEVGİMİ DUYSA LEYLA KISKANIR, SENİN İÇİN HERŞEY YAPILIR BU DÜNYADA SADECE SENİNLE YAŞANILIR YAŞLANILIR..
ÖMRÜM: SENİ CANEVİMİN EN GÜZEL YERİNE KOYDUM, SADECE BANA AİTSİN BENİM ÖZELİM NAMUSUM ALNINDAN ÖPTÜĞÜMSÜN.
ÖMRÜM:SENSİZ HAYATMI? HA HA HA DAKİKALAR SANİYELER ZOR GEÇERKEN HAYAT GEÇERMİ? SENSİN CANIM CANIMA HAYAT VERENSİN, SENSİZ GEÇEN GÜNLERİ ,SAATLERİ, DAKİKALARI,NEYLEYİM. BANA SEN LAZIMSIN

SÖYLERMİSİNİZ BEN BU ADAMA AŞIK OLMİMDE NAPİMMM EVLENİM DİMİİİ
:asigim::1hug:a.s.

belinay evlen artık şu adamcağızla yazıkk.. eridi valla :enbuyukkk:

Selamlarrrr :)Merhabaaa herkese...Allahıma şükür neşeliyim yine be günlük allaha şükür sevdiklerim yanımda mutluyum huzurluyum ve sağlıklıyım
Bugün sıradan ve sakin geçti aşkım spor salonundan sonra yanıma geldi sohbet ettik oturduk sarıldk sarmaştık tv izledik huzurluyum be günlük öyle sıradan geçsede çoğu zaman o yanımda olunca huzurluyum yüzüm gülüyor.
Kolları ile beni sarması beni öpmesi seviyorum seni demesi herşeye bedel.
Tv izlerken şekerledik biraz daha doğrusu ben şekerledim aşkım resmen uyudu :) Çok tatlı oluyor uyurken ama birde horlaması olmasa:)Çok kötü horluyosun aşkımmmm ama yaaaa:S
Asşkımmmm seni çook seviyorummm .
Canım ailemmm sizi çoooooookk seviyorum.
Ben kendimide seviyorum :)

Aşkınla başım sarhoş elin elimde ne hoş
Tek bildiğim şey en çok seni sevdiğim
Beni bana unutturan ve hatırlatan sensin
Mucizelere sebep sensin
Şükürler olsun benimlesin
Aşk bir kahkaha senden duyunca daha güzel
Sevmek bir dokunuş bu sen olunca özel

günlük bu akşam bi sancım var bi sancım var sorma..
cahilllik de ne zor bişey yahu
ilk hamilelik olunca anlayamıyorsun da,yalancı sancı mı yoksa değil mi diye..
bir haftadır her akşam az az sancım oluyordu ama bu akşam bi türlü geçmedi.
bu saat oldu hala dolanıyorum..
Allahım yoksa yarın gece 3 kişilik bir aile mi olucazfisfisfis

herhangi bi işaret de gelmedi.
anneme sordum direk sancıyla da gidebilirsin doğuma dedi..
oooy oy...
son günler zor gecer derlerdi de,inanmazdım..

ben bi gidip ılık duş alayım.
iyi gelir diyolardı..
bakalım...:1closedeyes:

SEVGİLİ GÜNLÜK,,,
biraz huzursuzum bu gün.görümcem ameliyat olacak.üstelikte çok önemli bir ameliyat.henüz 31 yaşında ve ayağında kötü huylu bir tümor çıktı.bu gün tümörü alcaklar.saat 3 gibi ameliyata girecek.bende işlerimi toparlayıp çıkçam bu gün yanına gideceğim....
inşallah herşey güzel geçer allah herkezi sevdiklerine bağışlasın....
canım çok sıkıldı karnıma kramplar giriyor.çok üzgünümsenağlama
içimde bir sıkıntı var....:Saruboceq:
dualarınızı esirgemeyin ondan tamam mı...hepiniz sağlıkla kalın...
a.s.a.s.a.s.

günaydın günnük şakkıdı
akşam arkadaslara gittik
maç izledik
gece 1 de eve geldik
dön dön uyuyamadın bi demlik cay içersen uyuyamazsın zaten :mymeka: dimi

günnük bu günlerde yine cok asabiyim
su adam bana iyi sabrediyo kaydirigubbakcemile2
sabah bana simit almadı die dünyaları söyledim oda kızdı :1closedeyes:
daha görmedim yüzünü bakalım öğlen gelcek mi :1rolleyes:
her sabah canını sıkıyom kocisin
her öğlen geliyo yanıma bişi yokmus gibi devam ediyo hayat gamyoncuiremsu
off offf
günnük sinirlerimi aldırmak istiyorum
bi yer var mı bildiğin :uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…