Kadınlar Kulübü Günlük

gunlukcum nasılsın dun ugrayamadım
napıyosun
ben kızlarla geyıkteyım
hala hastyım cok fena gırıpm gecmedı
yarında ultrasona gırcem dua ette vbıse cıkmasın

hava dun cok kotuydu ama bugun ıyı ben yıne kk dayım
bıraz moralımde bozuk dedem bana ev alcaktı ama bıraz uzak bıyerden alcak galba ben anneme yakın ıstıyodum aslında uzak dedıgım onbes dkk otoyla ama ne bılıyım bakalım kısmet alınınca kesın yaxzazrım optum

selam günnük şakkıdı
sabah bi uyandım benim herifin elinde elektirikli süpürge

evi süpürüyo :1shok:
rüya görüyom zannettim kaydirigubbakcemile3
akşam arkadaslar gelmişti yemeğe
10 kişi falandık
gece 3 te gittiler
tabi anca mutfagı toplayabildim sonra yattım uyudum
kociste sabah kalkmıs evi süpürmüş:
kahvalltı ettik sonra kocemin arkadası geldi
cay kahve yemek yedik
şimdi postaladım dışarı
aaa kk ya giremedim yaa :kızgın:

günlük bu ay cok umudum var
:CüvCüv: : bu konuda :CüvCüv:
heyseyin hayırlısı tabii :Saruboceq:

günnük smhsmh cimin canım kankanım :1hug: doğum günüymmüş Şeniz
nice yıllara canım
seneye kucağında bebişle kutlarsın insallah doğum gününü :Saruboceq:

günlüküm kaç gündür yazmaya niyetleniyorum, hep birşey çıkıyor. haftamın özetini geçeyim sana.
dışardaki ve evdeki iş güç ve kk saatlerim dşında;
çok güzel bir müzikale gittim. şarkılar da çok güzeldi, sesler de. güzel bir değişiklik oldu.
sonra meslektaşlarımla öğretmenler gününü erkenden kutladık,çok güzel bir mekan daha keşfettik. arada bir eğlenceye gitmek lazım, özellikle yakın arkadaşlarlasositososito
3 akşam da misafir ağırladım, biraz yoruldum ama yorgunluğuma değdisüprizzzzz
bu hafta da 2 kk arkadaşımla tanışmayı planlıyoruz. umarım bir aksilik çıkmaz(ayrıntıları sonra aktaracağım sana). bunun tatlı heyecanı var içimde.
şirinemle de tanışmıştık,bahsetmiştim sana. yüzyüze görüşünce sanki uzun yıllar tanışıyormuşuz gibi gelmişti bana . inş 3. buluşmamızı da yapacağız onunla.istanbula gelmesini bekliyorum, uygun zamanında gelecek inş. uzun uzun konuşamıyorduk ne zamandır, hep kaçamak sohbetler.benneyaptımki bu akşam biraz sohbet edebildik neyse ki.
şimdilik bu kadar günlük. msn de özlediğim bir hatun var, onla ilgilenmem gerek,bekletmeyeyim.
herkeslere slm a.s.

günaydın günlükçüm..

sıkıntılı geçen bir haftanın ardından bu sabah çayımı yudumlarken seninleyim... ama bu defa bir farkla çayımı huzurla yudumluyorum...

haftasonu eşimin ablası geldi..ortamdaki gerginliği anlayınca herkes eteğindeki taşları döktü tabi..

çok severim kendisini bekarlıktanda bi tanışıklığımız vardı zaten.. ailesiyle benim aramda herzaman bi denge kurmuş hem arkadaşım hem görümcem olmayı başarabilen nadir insanlardandır....

herzaman objektif bakışını takdir etmişimdir..

saolsun eşimle biraz konuştu...eşimin ise asıl derdinin benimle olmadığını anlamış olduk böylelikle..

bebek sahibi olamayışımızın tek sebebini kendi olarak görüyor olması onu içten içe yiyip bitiriyormuş meğer... '' korkuyorum çok korkuyorum .. sperm sayısı gün geçtikçe düşüyor...herşey benim yüzümden '' diyip duruyor başkada birşey demiyor..

bu değişimin altında başka sebeplerin yattığı çok belliydi aslında evlendikten 1 -2 ay sonra değişmedi benim eşim tam 2 sene sonra birden bire değişivermişti...

allahtan ki gerçek bir değişim değilmiş bu .. yoksa bizi yolun sonuna yaklaştıracaktı nerdeyse... yelkenleri suya indirmiş değilim...ama eskiye oranla birazdaha şevkatliyim galiba ona karşı...içten içe tüp bebeği düşünmüyo değilim ama zedelenen güvenimi tazelemesi lazım.. her canını sıkan stres yaptığı şeyin acısın benden çıkarmaması gerektiğini öğrenecek günlükçüm...tabi herşey zamanla..

zaman....ilaç...zaman.. sabır...zaman uzak ...zaman yakın.. zaman bir gün duracak..

Geldim geldimmmmm
bekliyordun dort gozle beni degilmi canimcim ?? Şeniz
Neler dicem sana neler...
evetttt cumartesi gunu çok buyuk bir basari sonucu misafirlerimi agirladim
veeeee herkes çok çok çok begendi yemeklerimi, pastalarimi, soframi, en ayrinti detaylarina kadar tebrikler aldim be gunlugum, nasil sevindim bilemezsin :1rolleyes:

Komsularimi da çagirdim yemege, cunku çok yardimci oldular bize geldigimizden beri
ayrica kayinbabamin da çok samimi bir dostu...
vallahi seni tebrik ederim kizim, mukemmel bir sofra, yemeklerinin hepsi lezzetli, nefis olmus. alkis dedi :eek:

anacim sagolsun....

gerçekten de sofram çok harikaydi, mumlarim isil isildi, ortum, tabaklarim,
masaya, benim yaptigim soslardan koydum (acili ezme, yesil soganli yogurt ezme)
birde salatam vardi, yahu ben nasil yapmisim o susleri :sm_confused:
hiç bir yemegim kalmadi...hepsi bitti...ha hani ispanakli çanak kofte yapacaktim ya, iste çanak yapmadim, pogaca gibi yaptim, kofteler kizarinca da servis tabagina aldim, koftelerin etrafina, domatesli maydonozlu sos yapip gezdirdim..anacim pek guzel oldu

hadi hadi yeter bu kadar ovunmek...kizlar diyecek biz yillardir boyle sofralar hazirliyoruz, sana ne oluyor da uçuyorsun diyecekler şakkıdı
ya ben kaynanami çatlattim ya...ohhhh bi guzel uyudum ki sonra sositososito

iste boyle...aksam 6 da geldiler...gece 2 de gittiler...
öldüm öldüm...
pazar gunude kalktim, temizlik yaptik esimle..bi guzel tozlari aldi ki sorma
annecigimi aradim sana gelicem diye, babamla sabah erkenden gitmisler :1shok:
evde yoktular maalesef, o zaman esim beni sinemaya goturdu
sonra çikinca pizza aldi bana kocaman kocaman
eve geldik harika bir film daha izledik
sonaaaa uyuduk :eek:

Neysemm....ise bakiyim birazda bu kadar ovunmek yeter
hadi bana eyvallah gunlugummm yazarim yine
bu arada kizlara selamm, operim herkesleri a.s.

Nassin Günlük...
Ben daha iyiyim Allahima sükür...
Ama okuldan erken geldim vallahi, cekemedim artik..:nazar:
Off günlük nolcak bu dana gibi halim-tatlicadiarzu-
Keske böyle koca bir igne batirsalar bana, kilolar püüüüüüüüüf diye sönüp gitselaelaelaelaelae
Bu arada dün Karakartalim 2-0 aldi macihihoyyyt
Ona cok sevindim vallahi:icecream:
Neyse Günlügümmm ben toz oluyorum, kendine iyi bak haaa..sende hastalanma sonra, birde seni cekemem:mymeka:
Hadi herkeze selam a.s.

selam günnüğüm naber şakkıdı
hiçç iyi değilim günnük
cok canım sıkılıyor
ne güzel gidiyodu
noldu yine bana gamyoncuiremsu
aslında elle tutulur gözle görülür bişi yok günnük
her zamanki ben
canım sıkılır satasacak biri ararım
dooruu herife gider satasırım
ve cok kırıcı sözler söylerim :nazar:
bakalım öğlen benimlen konuscak mı gamyoncuiremsu :eek:
ayy ne gecimsizim yaaa :jeyyar: :jeyyar:

hello günlük:nazar:
bugün sevgili kocacığımla evlilik yıl dönümümüz tam 1 sene oldu
ne kadar çabuk geçiyo zaman değil mi?
geçen sene bundan bi kaç gün önce sanırsam ki hazır değilim die sana sızlanıyodum:1no2:
bugün 1 sene olmuş bile
neyse varmı bi planın felan dersen yok
içimde en ufak bi heyecan heves dahi yok:1no2:
yooo hayır hayır kavgalı değiliz aramız bozuk değil gayet iyiyiz
ama dün 1-2 laf ettiki bendeki bütün heycanı hevesi bitirdi--ruh gibiyim ona karşı
ne dedi diye sorma
onur işte her zamanki patavatsızlığı
aslında süper bi plan süper bi menü hazırlıycaktım
hediyesi ve mektubuda hazırdı ama vermicem :1closedeyes:
haketmiyo çünkü
çok keyifsizim günlük
sebepsiz mutsuzluklar yaşıyorum
dünde lise zamanında ki 2 senelik sevgilimin ölüm haberini aldım birazda ondan keyfim yok
aynı semtte oturuyoruz 1 hafta olmuş öleli ama ben yeni duydum
daha 30 yaşında günlük ve 3.5 yaşında bir kızı vardı yıkıldım......senağlama
allah eşine ailesine sabır versin

bu hafta sonu evimde mevlüt okutucam bütün ölmüşlerimin-ölmüşlerimizin ruhuna allah kabul etsin
herkezleri öperim en kocamanından

Off günlüğüm off :nazar:heç sormuyon ne derdin var diye :mymeka:
Hırsımdan yedim yedim şimdi duba gibi oldum günlük ya :çok üzgünüm: allah beni napmasın :mymeka:

Kilo alacağımı bildiğim halde yedim he be geri zekalı yemeseydin dicen şimdi ablamda öyle diyo :dilcikar:

Ya ben isteyerek yemiyorum içimde acayip bi boşluk var aynı zamanda midemdede var
çok fena aç hissediyodum kendimi elimde değil valla ya :çok üzgünüm:

şu an öyle hissetmiyorum ama olan oldu tabi
ben çok biliyorum günlük ya karnım acayip tokken yinede yediğimi delümüyüm manyakmı çözemedim gitti he fisfisfis hadi kal sağlıcakla

Son düzenleme:
canım benım sımdı geldım hastaneden
u
hanı ultrasona gırdım ya bıseyım yokmus temız cıktı tahlıllerımde ultrasonumda
ohh ıyı oldu dert etmıstım bıse cıkarsa dıye
aslında kontrol ıcın bıle ınsan boyle yaptırmalı ...onlem alması tedavısı daha kolay olur

bırazdan carsıya gıdıcez annem kardesım
ordanda dedemın alcagı eve bakıcaz bakem nasıl
ama sana bıse dıyımmı
ben dedeme orası uzak dedım
galıba bı evde bıurdan anneme yakın yerden alcakmıs
tabıkı ıkısıde benım olmıcak ama bakalım netlessın ben sana yazıcam
ama dua et ben burdan anneme yakın ıstıyorum ve yesıl renklı ol<nlardan ıstıyorum sakın yanlıs dua etme haa
ama aslında nerden hayırlıysa o ama napıyım ınsanın alıstıgı yer
en ıyısı kocam olcak herıfın evı olsun dımı ama bende bunun kırasını yerım:)

kactım ben optum
aksama ugrarım

Ne zamandır uğramıyorum biliyorum ama kızma sakın bana...
Sen çok eski bir dostsun bana günlük..
Düğün arifesinde az mı yazdım sana heycanımı, mutluluğumu, sıkıntı ve korkularımı..
Dedim ya eski dostsun diye
Eskisi gibi çok fazla giremiyorum siteye işler yoğun,
Cumartesi günleride öğlen çıkıyorum diye hafta içine yayıyorum işleri
Ama halimden çok memnumum mutluyum şüküler olsun.
Boşluktayım sadace sebebi de eşim cumartesi gecesi Ankara'ya gitti,
Seminer için ne kötü oldum anlatamam günlük,
hala gelemiyorum kendime.
Biz çıkarkende eğitim, seöiner için giderdi ama evlendiğimizden beri ilk kez gitti.
Yapayanlız hissettim kendimi hala daha öyle.
Annem gel bizde kal diyor yok diyorum evimden ayrılmam.
Eşimeyazıyorum birşeyler his ve duygularımı gelince okusun.
Gözyaşlarım dinmiyor odalara giremiyorum desem yeri var.
Pijamalarına sarılıp uyuyorum.
Yemek yiyemiyorum.Bir an önce gelsin sağ sağlim inşallah
Aylarca ayrı kalan eşlere Allah sabır diliyorum.
Buna da şükürler olsun ne yapalım ekmek davası.
Dün evde temizlik vardı...Dip bucak her yer.
Saat 5 e kadar sürdü valla.
Camlar , halılar , koltuklar vsvvvsvvvv vsvvv işte.
Yardımcım öldü geberdi tabii bende yardım ettim...
Mis gibi oldu evimiz
Ankara kocama iyi bak....

selam günnüğüm

anneciğimden geldim şimdik yemeklerini yedim tıka basa .. bu akşam annemi doktora götürmek için randevu aldım akşama planlarımızı hazırladık..Allah çaresiz dert vermesin..

hani dedim ya sana cuma akşami yemeğe gidiyoruz diye.. eşim erkenden varmış oraya bende kuzenlerleydim..saçıma postiş taktım bi güzel giyindim kırmızı da ruf sürdüm kocam beni tanıyamadı sositososito uzuuun uzuuun baktı bana :asigim:
neyse bi güzel eğlendik bol bol resim çekildik..eve gidince öldüm öldüm dirildim çok yorulmuşuz..

hafta sonu evin tadilatlarıyle ilgilendim oraya buraya koştur nihayet buldum halettik haftaya kapılar takılıyor artık tamamdır Allah ın izni ile ev :nazar:

of günlük off en güzel günlerimi yasıyorum şu an biliyor musun ;çünkü kayınvalideler gelicek bayramdan evvel..yedim ayvayı!!! kafamçokkarıştı

nasıl birlikte oturacaz nasıl yaşayacam evimde nasıl evimin lezzetinmi alacağım yahu yeni yeniledik evi ya :nazar:

Allah bana sabır versin kocama da mirmirmirmir

selam.. ben..
boş boşum bugün.. saçma sapan cümleler kuruyorum.. beynim iflas etti ya düşün düşün. bazı şeylerin çözümü yok malesef. yoksa da umrumda değil sorumluluklar.. olacak olsun.. yeter bu mükemmeliyet saçmalığı.. evet yapamıyorum. herşeyi yapamıyorum aynı anda.. yapamıyorum ya var mı.. bişeyede hakkım yoksa. yapmıyorum kardeşim.. kolaydı.. gel sen yap.. ölsem yeridir valla.
bi tek aşkım sen varsın .. sende olmasan..

selam günnüküm ben geldim

çok oldu uğramayalı hayırsızlıktan değil be günnük zamansızlıktan kafamçokkarıştı

neyse dökül diyorsun değilmi... geçen topikte arkadaşlarla yazışıyordum şu gösterimde olan ıssız adam filmiyle ilgili ... ben çooookk oldu ben günnük sinemaya gitmeyeli söyle bir hafızamı yokladım eşimle baş başa bir yere gitmeyeli çok olmuş..:1shok:. anneliğimi herşeyin önüne koymuşum..:CüvCüv: çocuklarıma çok bağlıyım onları bırakıp hiç bir yere gidemiyorum bu güne kadar da kendime özel zaman ayırmayışımın eksikliğini hiç duymadım ama o gün arkadaşlar yazınca ''gideceksi olurmu hiç öyle eşinle geçireceğin güzel zamanları düşün eski günlerdeki gibi'' eski günlerdeki gibi eşimle konuştuk biraz dün gece onada bahsettim meğer oda çok istiyormuş yanlız başbaşa zaman geçirmeyi '' tamam tabiki annesin çocuklarını üstüne titriyeceksin ama kendini beni ve bizi unutmadan...

çok haklı günlüküm çoookk.:nazar:.. karar aldık cumartesi o filme gidiyoruz ne dedi biliyormusun günnüküm eşim.. aşkımla şöyle el ele tutuşur çarşıda gezeriz sonrada sinemaya gideriz.:asigim:....

ahhh eski günlerdeki gibi...:asigim:

Off ya off :çok üzgünüm: biraz önce geldim aşağıdan günlük zaten zor inmiştim.Ayaklarım geri geri gidiyo inerken.

Mecbur temizlik sırası bende diye indim.İnince tuhaf oldum kötü oldum ya dayımla konuşmuyorum hala bu beni üzüyo.
Haklıyım kendime göre çünkü kırgınım hemde çook ama yinede öyle yabancı gibi konuşmamak tuhaf geliyo bana.
Hem evi temizliyorum hemde düşünüyodum.Şu geldiğimiz hale bak diye :1no2:

Hayat bu ölüm var bir yerlerde yarın duysamki aniden dayıma bir şey olmuş üzülürmüyüm diye geçirdim içimden.
Ya ben bunları düşünecek bi insan değilim.
Nasıl bu duruma geldim hala anlayamıyorum.
Üzülüyorum çok

Ben eşimin annesiyle konuşuyorum eskisi gibi olmasa da en azından konuşuyorum.Ama babasıyla konuşmuyorum.

Eşim benim annem ve babamla konuşmuyo.Annem babam kardeşim evime gelmiyolar.
Bağırmak istiyorum bazen biraz durun diye :çok üzgünüm:

Yapacak bir şey yok...Bayramı bekliyorum.

günlükk günler geçmeye devam ediyor...
sınavlar başladı ve ben kafamı kaldırmadan çalışacagım yerde gidip örgü başlıyorum kendime :)
delimiyim neyim anlamadım valla :)
normal zamanlarda canımın istemeyecegi şeyleri yapmak istiyorum böyle zamanlarda
yemek yapmak hatta bulaşık yıkamak bile istiyorum..
insan hep olmadık şeyleri olmadık zamanlarda niye ister ki :asigim:

Günaydın günlük acaba ben mi çok kafama takıyorum....
Kimseyi umursamamak lazım aslında dimi?
Ama yapamıyorum..
Ne kadar adi insanlar, ama onları kollayanlarda adi....

günaydın günnük sengözlerimebaksanab
bayramdan sonra fabrika 2 haftalığına kapanıyomus :çok üzgünüm:
napıcaz be günnük
cok şükür ki kira ödemiyoruz ve hiç bi taksitimiz yok
bakalım işler subatta acılır diyolar ama
subata da cok var

akşamda spora gittim sonra kociş aldı beni
evimize gittik
sonra cektik üstümüze battaniye tv izledik
tabi ben hemen uyumusum mirmirmirmir
sabah zorla kalktım
hiç gelmek istemedi canım
kociste dedi sabret 2 hafta sonra toptan evdeyiz sabah sabah aklıma geldi moralim bozuldu :çok üzgünüm:

herseyde bi hayır vardır günnük
ama burda asgeri ücretle ev gecindiren cocuk okutan insanlar var onlar ne yapacak :1no2:

Son düzenleme:
günlüğüm dün öğretmenler günüydü, unuttun değil mi günümü kutlamayı, sen de haklısın bu kadar kadının kahrını çekiyorsun, çok normal unutman

dün çok özel ve güzel geçti, mesleğimde 8.yılımı doldurdum, yapılan anketlerde öğretmenlerin yüzde yetmiş altısı yeniden şans verilse öğretmen olmak istemediklerini söylemişler, ama ben bu gruba dahil değilim, mesleğimi çok seviyorum günlüğüm

yine yeni yeniden ve hep öğretmen olmak isterdim, sevgiyle kal günlüğüm...

selam günlük ben geldim hihoyyyt
harika bi gece geçirdim
hani demiştim ya bişey yapmıycam haketmiyo diyo
meğerse beni uyuz ediyomuş küçük danam
dün büyükleriminde verdiği akılla (sen yap eğer o yapmassa onun ayıbı olur dediler)eve gittim hazırlandım süper bi masa kurdum mumlar felan full makyaj dekolte elbise:eek:
aslında benim düşüncem eğer o bişey yapmassa 1 sene boyunca süründürmek ti tabi :roflol:
neyse beyimiz bütün gün gayet donuk tu bende haklı olarak bişey beklemiyorum
hazırlanmışım onu bekliyorum
saat 11 gibi geldi işten kapıyı bi açarımki
elinde 1 buket gül bi şişe şarap ve peynir tabağı:asigim:
tabi ben dumur
bişey yapmadığımı düşünsene onu utandırıyım derken kendim yerin dibine geçicektim :roflol:
velhasıl rüya gibi bi geceydi çok güzeldi:asigim:
işte bunlarda çiçeklerim

X