Kadınlar Kulübü Günlük

günnüğümmmŞeniz

cuma nişana gitcektım yaa.. önce vakıtsız bır zamanda gelen toplantı,eşimin gelmemesi benı cok germesıne ragmen,Çok üzgünüm çoook

harıka gecen nişan töreni..kaydirigubbakcemile2
kaydirigubbakcemile2laz halayı bile cekmeye calıstım bu uyusuk halımle
istanbuldan uzaklasmak,sapancanın huzur veren ortamı,arkadasımın mutluluğu,adapazarının mutevaziliği benı acayip huzurlu yaptı..

küs kocamla bıle barıstım sanırım.. :1closedeyes:

arada uzaklasmak cok ıyı gelıyormus onu anladım.. yerimseniben

Son düzenleme:
kötü bir gün geçirdim günlük..
neyseki sevgilimin arkadaşı arayıp beni biraz sakinleştirdi.
o seni çok seviyor hiçbir şey görmüyor gözü falan dedi. biraz rahatladım.
beni biraz tutar sanırım o laflar.. off burak cok özledim ya...
bide facebookta burağın eski halinin resmini gördüm. sacları biraz uzunmus kulaklarında falan. çok uzunda değil.. Allahım ne güzellik o...
yazasım geldi yazmadım. tuttum kendimi. burdan söyleyim dedim. ben o saçlarını yerim senin, gözlerini ağzını yerim:KK43:
çok seviyorum.
Allahım bi şans daha ver bize ne olur..

allahım bu ne guzel hava yaa....hihoyyyt

hep 10 kasımlarda kar yagardı eskiden...

ruzgar yagmur,soguk olurdu kasım ayı...

harıka bır hava var..pazar sabahı ve ben yıne tekim evde yaa...:1no2:

keske kendım memurla evlensem ölurmuydum yani..

dun arkadasın nısanlısı msj yazmış,bıldırcınım iyi geceler dıye..............:1shok:

kudurdum tabiii.:1closedeyes: hemen bende bızımkıne yazdım..senağlama sen bana hic bıldırcınım demıyosun dıye..:eek:

amannnnn karı dedi kabaca..:jeyyar: kaba adam nolcak dıye icimden gecırırken.. ceylanım varken bıldırcına ne hacet..dediiiiii::nazar:

Son düzenleme:
günlüğüm kocaman günaaayydııınnnnnŞeniz
dün gece babamda kaldık canımın içi..güne burda başladım bugün..kociş yok;3 ay süreyle her pazar günü 09:00-13:00 arası eğitilecek..bir pazar keyfimiz vardı o da gitti..neyse bugünümüze şükürler olsun..:Saruboceq:
dün gece eşimle biraz dolaştık..yemek yedik..sonra ilk tanıştığımız pastaneye oturduk..nerden nereye geldik günlük biz..o kadar şey yaşadıkki..o günleri konuştuk biraz..bir tanesini paylaşayım mesela..kaydirigubbakcemile
ilk 1,yılımızdı..ama ayrıydık biz..ne beraber ne de ayrı olabiliyoruz mantığındaydık..ben gemileri yakmaya karar verdiğim bir cts akşamı bulunduğum ilin meşhur sosyetik diskosuna gittim kuzenim ve arkadaşları ile..o da ordaydı..yine haftalık olarak ayarladığı kızlardan birisi vardı yanında!!:1shok:
onunla bir yandan öpüşüyor bir yandan da bana bakıyordu..o kadar kötü olmuştumki ama umursamıcam ya..arkamı döndüm oynamaya devam ettim...kaydirigubbakcemile5
hande yenerin yalanın batsın şarkısı çaldı bir ara..o şarkıda alkolünde etkisiyle kendimden geçmişim..hem bağırarak onu söylüyordum hemde oynuyordum..ona dik dik bakarak..o an sanki pistte ikimiz vardık..ve ben demek istediklerimi o kadar güzel demiştim ki ona..
şarkı bitince kuzenime eve bırakırmısın beni dedim;daha fazla kalmak istemiyorum burda..koluna girdim kuzenimin çıktık ordan..arabaya bindiğimde gördüm mesajını..''sen asıl geri dönme..ben çok gülerim..'':dilcikar:
ama geri döndü..hemde temelli döndü...sositososito
nerden nereye değilmi günlüğüm..:sm_confused:
gerçek sevgi kazandı,aşk kazandı..Allahım ayırmasın..:Saruboceq::nazar:

Naber günlük..??
iyisindir umarim...
Dün moralim cok bozuktu, hos hala öyle ama neyse..:nazar:
Bugün konsere gidicez, daha hazirlancam be günlük...
Aman bu kadinlarinda dertleri bitmiyor be gülüm..-tatlicadiarzu-
Yüce Rabbim herkezin gönlüne göre versin...:Saruboceq:
Neyse ben kactim...Gec kalmayayim..şakkıdı

Pazar şeriflerin hayır ola günlüğüm ve günlük sakinleri :))
Canım bugün her pazar olduğu gibi kahvaltı sofrasına hap beraber oturduk annem babam ve ben o sırada ananem memeleketten aradı canım benim yaa köden tereyğ pekmez bal köy yumurtası kaymak ve çökelik gönderiyormuş ben yiyecekmişim zayıfmışım kurban olsunlar sana dedim telefonda ona bayağ güldürdüm ananemi moral depoldım 76 yaşında annanemm ama hala genç kız gibi maşallah zil çaldı dayımda katldı bize :)neyse kahvaltımızıı ediyoruk dayımda geldi katıldı bize :) osrıada dayım dediki"abla ben arife günü köyde olucam arifeden bir gün önce yola çıkıcam çoluk çocuk dedi kurbanı orda kesicez" dedi kafamı kaldırdım babam ve annneme baktım birbirlerine baktılar yüz ifadeleri biraz üzgündü :KK43: kıyamamki ben onlara hemen konuya balıklama daldım :) dayıcım bu kurbana kaç ortak katılıyorsunuz ve adam başı nekadardüşüyor dedimoda söyledi tamam dedim babamıda kat baabamdakatılıyo ve geliyo köyededim babamla annem nee dedi :))ne ne gidiyosunuz dedim:) dayım güldü ciddimisin belinaydedi evet dayıcım ben üstleniyorum dedim :) kurbanıda kesicekler dedemle annanemide görcekler babamda babasının (dedemin) mezar üstüne ziyarete gidicek dedem bekler dedi çok kötü oldular yaa kurban olurum ben onlara.. ben hemen bugün ulusoy yada metrodan yer ayarrlicam babamlara onlarda seninle beraber inicekler arife günü köye dedim (dayım çoluk çocuk gittiği için arabada yer yok zaten annişimle babişim rahat gitsinler) o sırada teyzemde bodrumda yaşıyor oda annemi aradı abla napıyorsun falan filan oda dedi abla biz bayramda köye geçiyoruz dedi annemde dediki bizde geliyoerruz bubayram :) büyük dayımdan yola çıkıcakmışş arife günü(yani 4 kardeş memlekette olcaklarr) ohhhköyde bayram varr :) hemen annanemi aradım :) sultanım bu bayramda evin şenlenicek dedim neden kızım dedi büyük kızın küçük kızın büyük oğlun küçük oğlun ve torunların geliyor odaları hazırla dedim :) ciddimisin kızıım dedievet annane ben gelemiyorum ama yolluyorum kızın ve damadını dedim çok sevindi yaaa sen neden gelmiyorsun dedi bende dedimki annanem hem burda ablam ve eniştem var yeni evliler bari ben kalim onlarla dedim hem çalışıyorum annemle babam benimiçin erken dönücekler yanından hiç birşey anlayamssınki onlar emekli insanlar biraz kalsınlar yanında benimiçin erken dönmesinler ben ablamlarda kalıcam dedim çok sevindiyaahemen dedeme seslendi osman çocuklar geliyor dedi dedemde hadibe diyoo :):) (günlüğüm annem annanemi 3 yıldır görmedi görsünn kıyamam ben onaa babamda babasının mezarını ziyarete gidicek köyde oda çok sevindii) böyle işte günlüğüm ben ailemi çok seviyorum ve mutlu olmaları için herşeyi yaparım ben çünkü 24 yııldır bir dediğimiki olmadı herşeyi yaptılr şimdi sıra sende belinay dedim ve bugün başladım koları sıvamaya :)) ilk önce kurbanlarını kesicekler sonra köyde bayramı geçirecekler ailecek biraz gezsinler hem bu sene fındığada gidememişti babamla annem :) biraz bağı bahçeyi gezsinler bizim köydek ev çok büyükdür malikane şeklinde giresunun en ünlü evlerinden düşün 3 salon 8 yatak odası 2 mutfak 2 banyo 3 tuvalet var :) sığar bizim sülale bu bayram yanii:)) böyle işte günlüğüm şimdi ben netten ulusoy yada metrodan giresuna yer bakim şimdiden :))

günlüğüm çok üzgünüm, ardanın ateşi sabaha kadar düşmedi, önce şurup verdim olmadı sonra da fitil attım
sabaha kadar cayır cayır yandı oğlum,inleyip durdu
şimdi de kucağımda baygın bir vaziyette yatıyor
konuşmuyor,gülmüyor,napacağımı bilmiyorum
allahım sağlık ver oğluşuma

Pazar şeriflerin hayır ola günlüğüm ve günlük sakinleri :))
Canım bugün her pazar olduğu gibi kahvaltı sofrasına hap beraber oturduk annem babam ve ben o sırada ananem memeleketten aradı canım benim yaa köden tereyğ pekmez bal köy yumurtası kaymak ve çökelik gönderiyormuş ben yiyecekmişim zayıfmışım kurban olsunlar sana dedim telefonda ona bayağ güldürdüm ananemi moral depoldım 76 yaşında annanemm ama hala genç kız gibi maşallah zil çaldı dayımda katldı bize :)neyse kahvaltımızıı ediyoruk dayımda geldi katıldı bize :) osrıada dayım dediki"abla ben arife günü köyde olucam arifeden bir gün önce yola çıkıcam çoluk çocuk dedi kurbanı orda kesicez" dedi kafamı kaldırdım babam ve annneme baktım birbirlerine baktılar yüz ifadeleri biraz üzgündü :KK43: kıyamamki ben onlara hemen konuya balıklama daldım :) dayıcım bu kurbana kaç ortak katılıyorsunuz ve adam başı nekadardüşüyor dedimoda söyledi tamam dedim babamıda kat baabamdakatılıyo ve geliyo köyededim babamla annem nee dedi :))ne ne gidiyosunuz dedim:) dayım güldü ciddimisin belinaydedi evet dayıcım ben üstleniyorum dedim :) kurbanıda kesicekler dedemle annanemide görcekler babamda babasının (dedemin) mezar üstüne ziyarete gidicek dedem bekler dedi çok kötü oldular yaa kurban olurum ben onlara.. ben hemen bugün ulusoy yada metrodan yer ayarrlicam babamlara onlarda seninle beraber inicekler arife günü köye dedim (dayım çoluk çocuk gittiği için arabada yer yok zaten annişimle babişim rahat gitsinler) o sırada teyzemde bodrumda yaşıyor oda annemi aradı abla napıyorsun falan filan oda dedi abla biz bayramda köye geçiyoruz dedi annemde dediki bizde geliyoerruz bubayram :) büyük dayımdan yola çıkıcakmışş arife günü(yani 4 kardeş memlekette olcaklarr) ohhhköyde bayram varr :) hemen annanemi aradım :) sultanım bu bayramda evin şenlenicek dedim neden kızım dedi büyük kızın küçük kızın büyük oğlun küçük oğlun ve torunların geliyor odaları hazırla dedim :) ciddimisin kızıım dedievet annane ben gelemiyorum ama yolluyorum kızın ve damadını dedim çok sevindi yaaa sen neden gelmiyorsun dedi bende dedimki annanem hem burda ablam ve eniştem var yeni evliler bari ben kalim onlarla dedim hem çalışıyorum annemle babam benimiçin erken dönücekler yanından hiç birşey anlayamssınki onlar emekli insanlar biraz kalsınlar yanında benimiçin erken dönmesinler ben ablamlarda kalıcam dedim çok sevindiyaahemen dedeme seslendi osman çocuklar geliyor dedi dedemde hadibe diyoo :):) (günlüğüm annem annanemi 3 yıldır görmedi görsünn kıyamam ben onaa babamda babasının mezarını ziyarete gidicek köyde oda çok sevindii) böyle işte günlüğüm ben ailemi çok seviyorum ve mutlu olmaları için herşeyi yaparım ben çünkü 24 yııldır bir dediğimiki olmadı herşeyi yaptılr şimdi sıra sende belinay dedim ve bugün başladım koları sıvamaya :)) ilk önce kurbanlarını kesicekler sonra köyde bayramı geçirecekler ailecek biraz gezsinler hem bu sene fındığada gidememişti babamla annem :) biraz bağı bahçeyi gezsinler bizim köydek ev çok büyükdür malikane şeklinde giresunun en ünlü evlerinden düşün 3 salon 8 yatak odası 2 mutfak 2 banyo 3 tuvalet var :) sığar bizim sülale bu bayram yanii:)) böyle işte günlüğüm şimdi ben netten ulusoy yada metrodan giresuna yer bakim şimdiden :))

canımın taaaa içisin belinayım seni o kadar cok seviyorum kii.....
arkdşımsın dostumsun bitanemsin ..... Sen farkında degilsin daha ama sırdaşımsında yerimseniben
o kadar güzel bir yüregin var kiiiii seni tam oradan yüreginden öpüyorum
Rabbimde sana sen gibi hayırlı evlatlar versin inşallah banada versin kıss sen gibi evlat:Saruboceq:amin
yüregi kadar kendide güzel dostum arkdşm canım benim Şeniz
16/11/2008

Bu buraya ilk günlüğümü yazışım :eek:
Bugün henüz sıradan geçiyor pazar tatili aslında aşkımla buluşcaktık ama erteledik ikimizde uykuya kaldıkkaydirigubbakcemile3
Sanırım hala da uyuyor kıyamam ona:teselli:
derslerime gelince hepsi süper gidiyor Allah'a şükür bu sene Boğaziçi ya da Marmara'dayım inşallah günlükcümhihoyyyt
Bugünlük bu kadar yeter ilk günden sıkmayayım seni mirmirmirmir
Görüşürüz......:eek:

Günlüğümmm şimdi ömrümle konuştum oda dediki bende bizimkilere vericem aşkım bu hayırların dönüşü inşallah güzel olur bizim için dediii.. yerim ben bunu bee yer yer yerrrrrr :)))

Selam günlüüük
Bu haftasonu karar verdiim o tanıştığım çocukla çıkmayacağım, aslında hoşlandım ama karakteri hiiç bana göre değil...boşu boşuna kendimi üzmek istemiyorum.Vazgeçtim yani yine yalnızım anlayacağııın...
Gerek yok yani gerçekten en azından böyle huzurluyum birazcık...
Bu sabah kahvaltıda düşündümmmm neden tam bir huzurum yok yani neden bu kahvaltıdan tat alamıyorum diye...Bir şey eksik...heep eksik...buldum en sonundaaa
Babam eksik...
Yapacak bir şey yok, buna alışmaktan başka...
Bugünü evde geçiriceeem temizlik fln yapiim de moralim düzelsinnn
öptüüüüm

Merhaba günlük..
Öyle yorgunum ki dün ve bugün çocuklara yüzme dersi verdikten sonra ders arasında yüzme antrenmanı yaptım ama yorgunluktan öldüm .Belim fena ağrıdı,sanırım malum gün yaklaştığı için.
Kısmetse yarından itibarende koşularıma,ağırlık programıma,karate,tenis ve yüzme antrenmalarıma başlayacağım daha doğrusu adam akıllı bir program hazırladım onu uygulamaya başlayacağım.:jeyyar:
Bu arada 'canım' hala Tokyo'da sanırım çarşamba döneceklermiş ama havaalanına gitmeyeceğim,Takım Dünya Şampiyonu olduğu için bakanlar,gazeteciler oluyor kendimi kasmaktan bir hal olurum.Sağsağlim gelsinlerde gerisi mühim değil.:Saruboceq:
Ankara'da Dünya Adli Bilimler ve Spor Kongresi olacak ay sonunda ve gitmem lazım kaçırılmaması gereken bir kongre ama kalacak yeri ve giderimin ne kadar olacağını hesaplamam lazım günlük...:bbo:
Sanıyorum 2 yada 3 gece orada kalmam lazım.Off ne yapacağım bilmiyorum..
Neyse günlük bak yine çenem düştü haa bu arada dün lisede samimi olduğum bir kız arkadaşımla buluştuk,konuştuk,eskiyi hatırladık,yedik,içtik ne bileyim güzeldi yani..:1hug:
Kendine iyi bak günlük,bazen seni ihmal ediyorum ama kusura bakma,kızlara selam söyle..
Sonra görüşürüz..
a.s.

deryalı bu günlük fikri iyiolmuş sevgili günlük bugün bende moral sıfır anlıycanız malum konular ekonomik kriz herkesibunalttı sabahsahile yürüyüşe çıktım spor yaptım temiz hava iyi geldi görüşürüz yine yazıcam

face de geziniordumm ölesine sohbet sayfasını tıklamıştımm ki bi de ne göreyimm o da açık;3 haftadan sonra ilk defa bi canlılık belirtisi ona dair..kalbim nasıl da heyecanla hızlı hızlı çarptıı ...dayanamadım nasılsın dedimm..hakkım var mıydıı ona ben demişken bitirelim diye bilmiorum ama engel olamadım kendime..
hiç mi konuşmayacağız dedim bundan sonra;(ama bi yandan da kendime kızıyorum her yazdığım cümle için..şimdi terslese seni hak değil mi die?ama ben istemiordum ki ayrılmayıı;bi yerde mecburdumm böle davranmaya...seçim yapmak durumunda kalmak ne kötü bişeymiş allahımmm)

uzatmanın bi anlamı yok hoşçakal!

allahım bir hoşçakal kelimesi bu kadar mı oturur insanın içine bu kadar mı can yakarr....ben seni hala seviorummmmm...:çok üzgünüm::a015:senağlama

Günlüğüm ben geldim fakat bu sefer konuşmicam sadece bişiler yazıcammm sen anlarsın zaten benii nedemek istediğimi ne yaşadığımı günün özetinii önce yanağından öpüyorum ve başlıyorumm

"Bunca zaman bana anlatmaya çalıştığını,kendimi bulduğumda anladım .. .
Herkesin mutlu olmak için başka bir yolu varmış,
Kendi yolumu çizdiğimde anladım . . .
Bir tek yaşanarak öğrenilirmiş hayat, okuyarak,dinleyerek değil . . .
Bildiklerini bana neden anlatmadığını, anladım . . .
Yüreğinde aşk olmadan geçen her gün kayıpmış,
Aşk peşinden neden yalınayak koştuğunu anladım . . .
Acı doruğa ulaştığında gözyaşı gelmezmiş gözlerden,
Neden hiç ağlamadığını anladım . . .
Ağlayanı güldürebilmek,ağlayanla ağlamaktan daha değerliymiş,
Gözyaşımı kahkahaya çevirdiğinde anladım . . .
Bir insanı herhangi biri kırabilir,ama bir tek en çok sevdiği, acıtabilirmiş,
ÇOK ACITTIGINDA ANLADM
Fakat,hak edermiş sevilen onun için dökülen her damla gözyaşını,
Gözyaşlarıyla birlikte sevinçler terk ettiğinde anladım . . .
Yalan söylememek değil, gerçeği gizlememekmiş marifet,
Yüreğini elime koyduğunda anladım . .
''Sana ihtiyacım var, gel ! '' diyebilmekmiş güçlü olmak,
Sana ''git'' dediğimde anladım . .
Biri sana ''git'' dediğinde, ''kalmak istiyorum'' diyebilmekmiş sevmek,
Git dediklerinde gittiğimde anladım . .
Sana sevgim şımarık bir çocukmuş,her düştüğünde zırıl zırıl ağlayan,
Büyüyüp bana sımsıkı sarıldığında anladım. .
Özür dilemek değil, ''affet beni'' diye haykırmak istemekmiş pişman
olmak, Gerçekten pişman olduğumda anladım . .
Ve gurur, kaybedenlerin,acizlerin maskesiymiş,
Sevgi dolu yüreklerin gururu olmazmış,
Yüreğimde sevgi bulduğumda anladım..
Ölürcesine isteyen,beklemez,sadece umut edermiş bir gün affedilmeyi,
Beni af etmeni ölürcesine istediğimde anladım. .
Sevgi emekmiş,
Emek ise vazgeçmeyecek kadar, ama özgür bırakacak kadar sevmekmiş. . .
seni herşeye rağmen herşeyden çok seviyorum. . ."

bir senedir hiç yanlız gitmemiştim aileme
sözde kafamı dinlicektim hasret gidercektim ama
kocişi cok özledim günnük hiç bi şeyden
zevk alamadım
meğer ben bu adamı seviyomusum günnük
sonra pazar günü erken gideyim dedim
babamda ben seni pazatesi sabah götürcem diyo :1shok:
işim var akşam götür diyorum yok
sonra beni acil eve cağırdılar misafir gelcekmiş sözde bende kuafördeydim
işim var 1 saat sonra geliyom dedim
bu sefer babam ben seni alcam bekle dedi
sonra eve geldim sizde bi iş var
hiç yapmadığınız hareketleri yapıyonuz
noldu dedim yok bişi diolar
eve geldim misafir falan yok
nese kapı kaldı bi baktım koçişşşşş :asigim:
süprüz yapmıslar
2 arkadası ve eşleri ile gelmişler
nası sevindim bilemesin
sonra edirneye ciğer yemeğe gittik
sonra tekrar tekirdağa döndün annemlere
ordan da istanbula döndük
işte böle günnüğüm :asigim: :asigim: :asigim:

günaydın günlük...
ben hafta sonu çok sıkıldım yaa..
eşimin maçı vardı ve sadece akşamları görebildim tıpkı hafta içi gibi yani...
kursumda yoktu,daha çok canım sıkıldı...

c.tesi kaynım geldi köyden, kayınvalidem saolsun bişeyler yollamış çok sevindim..çok seviyorum onu yaaa

X