Kadınlar Kulübü Günlük

ben celdüm günnüükk hihoyyyt
cuma doktora gittim kontrole, midem hala iyileşmemiş tam aksine daha da hastayım..
meğersem psikolojim bozulmuş sakinleştirici verdi bana :çok üzgünüm:
erken öyle bir erken yatıyorum ki hiç uyanasım yok uyku düzenim bozuldu be günlüğüm..
kocişim de çok üzülüyor bi bebek gibi bakıyor bana neren ağrıyo diye dakka bi soruyo allam ya git başımdan :nazar:
kendime bakmaya karar verdim desem boş olur çünkü sinirlerim üstümde hıncımı alamadım nefret ettiklerimden:1closedeyes:
hafta sonu iyi vakit geçirdim sevdiklerimle kuzenlerimle kardeşlerimleydim...
bugünde en iyi arkadaşlarımdan birinin doomgünü ona gidip süpriz yapacağım..
onu çok özledim doğu yaptığından beri çok ihmal ettim bebişini biricik yeğenimi sık göremedim:çok üzgünüm: bugün inşallah doya doya öpeceğim :asigim:

herkesi çok öptüm mutlu günler dilerim a.s.

Selam günlük hanım,
Nasılsın ? Sen dediğini duyar gibiyim. Allah bugünümü aratmasın.
Biraz canım sıkkın gibi. Kocacım yine eğitime gitti :nazar: 4 gün kalacak.
Perşembe gecesi hayırlısı ile gelecek evimize :eek:
Şimdiden çok özledim kocamı be günlük. Gece koca yatakta bir o yana bir bu yana döndüm durdum bir türlü uyku tutmadı. Meğer ne çok alışmışım yanı başımda olmasına.
Hayırlısı ile sağ salim dönsünde başka bir şey istemem.
İş durumlarımızda biraz karışık şirketimiz krizden etkilenmeye başladı iyiden iyiye.
Henüz kadro azaltımına gidilmiyor ama ücretsiz izinler söz konusu.
Allah herkesin yardımcısı olsun. İnşallah bütün dünya bir an evvel kurtulur şu iletten.
Yoksa bir çok insan işsiz kalacak.
Biraz tatil banada iyi gelecek eminim ama inşallah temelli bir tatil olmaz. :nazar:
Bende durumlar böyle günlük. Şimdilik kaçtım ben. Biraz dolanayım.
Kızları kocaman kocaman öp benim için.
:eek:

ay kız ben geldim yine..
bu aralar pek bi sık gelmeye başladım sana..
cok sıkılıyorum artık belki de ondandır.
dışarı da çıkamıyorum artık.
dolmuşa atlayıp gideyim desem,gecen cumartesi hastane dışında bir yere gitmemeye kararı aldım.
dolmuşun hoplayıp zıplatmaları feci rahatsız etmeye başladı çünkü,hatta acı vermeyebenneyaptımki
evde doğuma odaklanıp bekleyince de doğal olarak sıkılıyorum..
yoksa bilirsin evde olmayı da evde yapacak tonla şey bulmayı da cok severim ben..

neyse az daha sabır,önümüzdeki pazar gibi anneciğim de gelecek memleketten,
artık o olacak yanımda doğum için inş.
bu beni çok rahatlatıyor.
Allahım anneciğime sağlık versin,ona uzun ömürler versin inş..:Saruboceq:
onsuz yarım kalırım ben.....

yarında kocacım iş için şehir dışına gidicek.
işleri uzarsa kalacaklar,ama inş öle bişey olmaz da geri gelir akşama..
geceleri onsuz olmaktan nefret ediyorum.
aslında gündüzleri de onsuz olmayı sevmiyorum ama:jeyyar:

bu sabah kocacığıma kahvaltı hazırlayamadım ben günlük.
uyanamamışım.
aslında saat tık diyince uyanan bir insandım ben.
ama iki haftadır falan,geceleri uykum 20 parçaya bölündüğü için olsa gerek,
uykuya tam doyamıyorum.
bu yüzden de sabahları saati duyamıyorum.
bu sabah canımın içi de duymamış,uyanınca da beni kaldırmadan çıkıp gitmiş.
onu kahvaltısız göndermekten de nefret ediyorum..
ayy ne cok şeyi sevmiyorum ben böyle :uhm:

hadi ben kaçtım.
canım sütlü nescafe istiyor.
içsem mi içmesem mifisfisfis

Merhaba..
Bu aşkımın telefonu ile uyandım yine.
ama bu gün bi garip hissediyorum kendimi...
Neden bilmiyorum yorgun halsiz sıkkın bitkin ve inanılmaz duygusalım bugün..
Aşkımda yok yanımda işte şimdi bi garibim işte böyle...
Kalktığımdan beri banyoya girmeye niyetleniyorum ama kalkasım yok olduğum yerden.
Acıktımda ama diyorum ya kalkmak istemiyorum işte..Ne üşengecim bugün :S
Kitap okuyayım dedim baya sayfada okudum. Ağladım kitabı okurken neden bilmiyorum dedim ya işte bugün çok duygusalım diye...Of off off ruhum daraldı. akşama kursa gidicem sonra gezmeye o zaman rahatlarım..
Gerçi aşkımla msjlaşmasak iyice kötü olurum ama allahtan aşkımla yazışıyoruzda daha ii oluyorum...
Neyse günlük bugün düş böyle işte şimdi yapıcaklarımı yapmaya gideyim yavaş yavaş...Sonrada kkda gezeyim..
Allahım sana bugün içinde şükürler olsun...
Şükretmeyi bilmek lazım....

Günlük biliyorsun ailelerimizi tanıştırdık..
İsteme olayı olacak amcamı bekliyoruz...
En son 15 gün içinde geleceğini söyledi sonra bir 15 gün daha ekledi...
Babam 2 gün önce aradı ulaşamadı ...
Bayrama kadar gelecek diye umut ediyorum...
Ama artık benimki bekleyemiyor...
Yeter senin amcanın geleceği yok diyo...
Dün gece rüyamda gördüm amcamı belkide bu ara gelir...
Gelse de şu işi tamamlasak hayırlısı ile...
Bayramdan sonra inşallah bi nışan yaparım...
Hiç beklemiyordum bu kadarını bile ama çok şükür oldu ...
İnşallah hepimiz için herşeyin hayırlısı olur...
Arkadaşlara çok çok selam benden ...

ay kız ben geldim yine..
bu aralar pek bi sık gelmeye başladım sana..
cok sıkılıyorum artık belki de ondandır.
dışarı da çıkamıyorum artık.
dolmuşa atlayıp gideyim desem,gecen cumartesi hastane dışında bir yere gitmemeye kararı aldım.
dolmuşun hoplayıp zıplatmaları feci rahatsız etmeye başladı çünkü,hatta acı vermeyebenneyaptımki
evde doğuma odaklanıp bekleyince de doğal olarak sıkılıyorum..
yoksa bilirsin evde olmayı da evde yapacak tonla şey bulmayı da cok severim ben..

neyse az daha sabır,önümüzdeki pazar gibi anneciğim de gelecek memleketten,
artık o olacak yanımda doğum için inş.
bu beni çok rahatlatıyor.
Allahım anneciğime sağlık versin,ona uzun ömürler versin inş..:Saruboceq:
onsuz yarım kalırım ben.....

yarında kocacım iş için şehir dışına gidicek.
işleri uzarsa kalacaklar,ama inş öle bişey olmaz da geri gelir akşama..
geceleri onsuz olmaktan nefret ediyorum.
aslında gündüzleri de onsuz olmayı sevmiyorum ama:jeyyar:

bu sabah kocacığıma kahvaltı hazırlayamadım ben günlük.
uyanamamışım.
aslında saat tık diyince uyanan bir insandım ben.
ama iki haftadır falan,geceleri uykum 20 parçaya bölündüğü için olsa gerek,
uykuya tam doyamıyorum.
bu yüzden de sabahları saati duyamıyorum.
bu sabah canımın içi de duymamış,uyanınca da beni kaldırmadan çıkıp gitmiş.
onu kahvaltısız göndermekten de nefret ediyorum..
ayy ne cok şeyi sevmiyorum ben böyle :uhm:

hadi ben kaçtım.
canım sütlü nescafe istiyor.

iç iç iç anam

a.s.

sevgili günlük. çok mutluyum.:teytey:laf ebesininve eşinin, antalya da ,işleri vardı. ama kaçırır mıyız fırsatı buluştuk tabii. o kadar tatlı ki.ve bir o kadar da güzel. zaten onu çok seviyordum,daha da sevdim.ilk karşılaşma. ve inanılmaz bir sıcak ortam. starbucks ta oturduk, kahvelerimizi yudumladık. resimler çektik. ben biraz kilo mu almışım yinebenneyaptımki... eeee. kış geliyor . kışın alıyorum ben. yok dikkat edeceğim yediklerime..neyse,..harika bir gündü. tekrar görüşeceğiz. artık ben ona giderim manavgata. elendra ve hoplayan filin aklı kalmış bizde. canlarım keşke sizde olsaydınız. umarım, en kısa zamanda sizlerlede buluşuruz.:1hug:....

kalbim yıne sıkısıyor be günlüğüm...

bayram icin memlekete gıdecegım ve bugun hıc bı fırmadan yer bulamadım...

offfffffff kalbim cok kötu ya..

sinirimden patlamak üzereyim ....

Pazar şeriflerin hayır ola günlüğüm ve günlük sakinleri :))
Canım bugün her pazar olduğu gibi kahvaltı sofrasına hap beraber oturduk annem babam ve ben o sırada ananem memeleketten aradı canım benim yaa köden tereyğ pekmez bal köy yumurtası kaymak ve çökelik gönderiyormuş ben yiyecekmişim zayıfmışım kurban olsunlar sana dedim telefonda ona bayağ güldürdüm ananemi moral depoldım 76 yaşında annanemm ama hala genç kız gibi maşallah zil çaldı dayımda katldı bize :)neyse kahvaltımızıı ediyoruk dayımda geldi katıldı bize :) osrıada dayım dediki"abla ben arife günü köyde olucam arifeden bir gün önce yola çıkıcam çoluk çocuk dedi kurbanı orda kesicez" dedi kafamı kaldırdım babam ve annneme baktım birbirlerine baktılar yüz ifadeleri biraz üzgündü :KK43: kıyamamki ben onlara hemen konuya balıklama daldım :) dayıcım bu kurbana kaç ortak katılıyorsunuz ve adam başı nekadardüşüyor dedimoda söyledi tamam dedim babamıda kat baabamdakatılıyo ve geliyo köyededim babamla annem nee dedi :))ne ne gidiyosunuz dedim:) dayım güldü ciddimisin belinaydedi evet dayıcım ben üstleniyorum dedim :) kurbanıda kesicekler dedemle annanemide görcekler babamda babasının (dedemin) mezar üstüne ziyarete gidicek dedem bekler dedi çok kötü oldular yaa kurban olurum ben onlara.. ben hemen bugün ulusoy yada metrodan yer ayarrlicam babamlara onlarda seninle beraber inicekler arife günü köye dedim (dayım çoluk çocuk gittiği için arabada yer yok zaten annişimle babişim rahat gitsinler) o sırada teyzemde bodrumda yaşıyor oda annemi aradı abla napıyorsun falan filan oda dedi abla biz bayramda köye geçiyoruz dedi annemde dediki bizde geliyoerruz bubayram :) büyük dayımdan yola çıkıcakmışş arife günü(yani 4 kardeş memlekette olcaklarr) ohhhköyde bayram varr :) hemen annanemi aradım :) sultanım bu bayramda evin şenlenicek dedim neden kızım dedi büyük kızın küçük kızın büyük oğlun küçük oğlun ve torunların geliyor odaları hazırla dedim :) ciddimisin kızıım dedievet annane ben gelemiyorum ama yolluyorum kızın ve damadını dedim çok sevindi yaaa sen neden gelmiyorsun dedi bende dedimki annanem hem burda ablam ve eniştem var yeni evliler bari ben kalim onlarla dedim hem çalışıyorum annemle babam benimiçin erken dönücekler yanından hiç birşey anlayamssınki onlar emekli insanlar biraz kalsınlar yanında benimiçin erken dönmesinler ben ablamlarda kalıcam dedim çok sevindiyaahemen dedeme seslendi osman çocuklar geliyor dedi dedemde hadibe diyoo :):) (günlüğüm annem annanemi 3 yıldır görmedi görsünn kıyamam ben onaa babamda babasının mezarını ziyarete gidicek köyde oda çok sevindii) böyle işte günlüğüm ben ailemi çok seviyorum ve mutlu olmaları için herşeyi yaparım ben çünkü 24 yııldır bir dediğimiki olmadı herşeyi yaptılr şimdi sıra sende belinay dedim ve bugün başladım koları sıvamaya :)) ilk önce kurbanlarını kesicekler sonra köyde bayramı geçirecekler ailecek biraz gezsinler hem bu sene fındığada gidememişti babamla annem :) biraz bağı bahçeyi gezsinler bizim köydek ev çok büyükdür malikane şeklinde giresunun en ünlü evlerinden düşün 3 salon 8 yatak odası 2 mutfak 2 banyo 3 tuvalet var :) sığar bizim sülale bu bayram yanii:)) böyle işte günlüğüm şimdi ben netten ulusoy yada metrodan giresuna yer bakim şimdiden :))

Belinaycığım seninle hiç görüşmem olmadı zannedersem fakat bu yazını okuduktan sonra bence sen harika birisin. İnan bu yazıyı yazarken göz yaşlarım süzülüyor bir yandan. senağlamaO kadar duygulandım ve etkilendimki sana anlatamam. Ne kadar hayırlı bir evlatsın benimde bir oğlum var 5.5 yaşında dilerim yüce Rabbimden senin gibi hayırlı bir evlat olur... :Saruboceq: İnsanları mutlu etmek ne kadar güzel birşey heleki bu anne, babaysa. Dilerim sende her zaman mutlu ol. Ve sende hayırlı evlatlara sahip ol. Sana sevgilerimi gönderiyorum canım benim. a.s.:nazar::nazar::nazar:

gunlukcum slm
bugun evdeydım
dun sana ugrayamadım
aksam dugun vardı
gelın cok guzeldı canım ya
oylede guzel olmuskı cokta guzel oynadı cok yalkıstı oynamak damatlada yakısıyolar
severek evlendııler
harıkaydı yanı uyumları
aalh ayırmsın mutlu etsın darısı tum sevenlerın ve bekarların basına (AMIN)

bugun yıne kafam karıstı sımdı anlatamam neden oldugunu ama karıstırdılar canım benım
sanırım dunaksam da kısmet cıktı bana ama ıstemıyorum
bu gıdıse evde kalıcxam zaten gunlukcum kımseyı ıstemıyorum:dilcikar:
allahın yazdıgı vakıt gelse olurda gelmedı demekkı neyse acelem yok yeterkı gonlume gore olsun hayırlısı olsun mutlu oluyım

suan yalnızım ve senıleyım canım benım
sımdıde forumlara bakıyım optum canım hosca kal emı

sevgili günnük,
yarın sınavım var 2 gündür boyunca oyun oynadım bilgisayarda, şimdi de internetteyim. hayırlısı...:1ninca:

selam günlükçüm ben geldim.
dün akşam o kadar çok ağrım o kadar çok halsizliğim vardıki sorma gitsin.
bugün sabah dr kontrolum vardı günlükçüm doktora gittim ve nst girdim. gümbür gümbür
gümbürdedi 20 dk. hiç nst den çıkasım gelmedi doğrusu.

dr sezeryan için gün vermedi önümüzdeki hafta pazartesi geldiğinde konuşuruz dedi.
bende bir an önce versin istiyorum ablam iznini ona göre ayaralayacak ve memelketten
gelecek yazık başıma. bide o gelmezse ben mahvolrum günlükçüm devlet memuru hemende izinde alamaz eeee yakın yerde değil offf offff ne olcak bilmiyorum.
taktımmı takıyorum doğrusu şu oğlan bi doğsada herşey bitse kafamdaki bütün düşünceler gitse.
gel oğlum gel annene gel ama zamanında ve sağlıkla gel.
seni çok seviyorum tatlı oğlum benimm...

kızzzzz kıskanma senide seviyroum sen benim derdimi dinliyon dert arkadaşım benim

günnük bebis ben geldim....
biliyormusun moralim cok bozuk... senağlama
biliyorsun haftaya cumartesi sezen aksunun konseri var viyanada...
bende gidecektim ama gidemiyorum...
cünkü matematik sinavim var... :1no2:
ders calismam lazim deliler gibi...
ki zaten ders calisirken büyük bir ihtimalle deliricem...
offf günnük offff insallah su sinavdan iyi bir not alabilirim... :Saruboceq:
ay ne olur bu yazimi okuyan herkes bana dua etsin...
gecmem gerekiyor, gecemezsem yandim demektir... :tomato:
iste böyle günnük...
yarin gece calisiyorum, gece vardiyasi hic iyi gelmiyor...
calisirken midem bulaniyor, basim dönüyor ama ben yinede 8 saat dayanmak zorundayim...:bbo:
ay insallah yarin mesayi yap demezler...
benim yine cenem düstü daha fazla basini sisirmeden ben tüyeyim yavastan.... :eek:
herkesin haftasi bal gibi tatli gecsin insallah....

Benim melek sevgilim.
Canımın içi, sevgilerin en güzeli, sevdaların en büyügü…

Yine sana yazıyorum bugün…

Her zamanki gibi seni düşünüyorum, seni özlüyorum ve her an seni besliyorum içimde.

Bu nasıl aşktır diye kendime soruyorum.

İnsan bukadar severmi , bu kadar anımsarmı heran aynı gözleri …

Öyle seviyorum ki seni buna…

Her şey şahit!

Herkes şahit!

İstanbul bile…

İllede sen ol istiyorum heran yanımda, kollarımda,

Ellerin ellerimde,

Gözlerin gözlerimde…

Şimdi nasıl yazsamda sana olan sevgimi , aşkımı , özlemimi, dile getirsem.

Buna imkan yok biliyorum ama yinede yazmak; sana yazmak , seni yazmak istiyorum.

Seni öyle seviyorumki;

Akşam batan güneşin asaleti gibi,

Sessizce yağan yağmurun verdiği huzur gibi,

En yorgun oldugun anlarda yeşil bir ağacın dalında çıvıldasan bir kuş sesinin verdiği mutluluk gibi,

Esen karayel gibi,

Sevgi benim için ağızda değil yürekte olmalı kalpte olmalı.

Seni yüreğimle kalbimle seviyorum.

Sensiz olmaz çünkü, sensizlik ölüm gibi bir şey. Beni bu hayatta varlığın tutuyor. Nefes almamı, her güne umutla uyanmamı ve her gece huzurla uykuya dalmamı sadece senin varlığın sağlıyor. Sen olmazsan uykular haram, sabahlar günah bana...

Sensiz olmaz çünkü, bu dünyada iyiliğe dair ne varsa seninle öğrendim ben. Tüm yalanlardan, tüm ihanetlerden seninle arındım, yeniden doğdum. Senden önce bildiğim her şeyi sildim, yok ettim.

ŞİMDİ SENİNLE VARIM

VE

SONSUZA KADAR SENİNLEYİM

SENİ ÇOK SEEVİYORUM

Seni sevmek, bana hayatın ne kadar anlamlı, nefes alıp verişimin bana verilmiş kocaman bir hediye olduğunu gösterdi.
Sabahları yeni güne kocaman bir gülümsemeyle başlamanın tadına vardım.
Hiç bir zaman bir anlam yüklemeyi başaramadığım yıldızların hepsinin artık başka başka bir sürü anlamı var.
Onlara her baktığımda;
birsinde gözlerini, birisinde gülüşünü, bir diğerinde ise senin bana hediye ettiğin yaşama sevincimi görüyorum.
Ve onlara her baktığımda Allah’ıma binlerce defa şükrediyorum.
Beni senin gibi bir hediyeyle mükafatlandırdığı ve seni hayatıma soktuğu için... İnsanın hayatta kendini şanslı hissetmesi kadar güzel bir şey olamaz herhalde! Benim de kendimi şanslı hissetmemi sağlayan sensin. Senin sevgin...
Sen doğan yeni günüme en büyük sebepsin. Seni sevmek, sanki bütün dünyaya kafa tutmak, bütün kötü şeyleri pembe görmek...
Hoş sen yanımda olduktan sonra gerekirse dünyaya da kafa tutarım. Bilirim ki sevgin, aşkın yanımda.
Bilirim ki düşsem de, yenilsem de beni kaldıracak olan eller senin ellerin... korkmam bu yüzden.
Çünkü sevmenin ne kadar güçlü, ne kadar yüce bir duygu olduğunu sen öğretin bana...
Seninle birlikte yeniden doğdum ben, seninle emekledim, seninle yürüdüm, ilk sözcüklerimi senin yanında söyledim.
ilk göz yaşlarımı senin için döktüm.
Anlayacağın hayatımı seninle en baştan yaşadım, her şeyi sende temize çektim ben. Hatalarımı, günahlarımı, aşklarımı...
Ben senin gözlerinin içinde boğulmaya razıyım.
Yeter ki bana olan sevgin, aşkın eksilmesin dilinden

Dünyaya mutlu gözlerle bakmak aslında hiç zor değilmiş.

Seni tanıdım ya mutluyum, kalbimde bir umut bir sevgi bir delice sevda var…

Zor olanı kolaylaştırmayı, Kötü düşünceleri iyiye cevirmeyi hatta ağlamak yerine

Gülmeyi senden öğrendim ben sevgilim…

Hayatta yorulmak yerine her şeyden ders almayı, Sadece sevmek degilde aslında sevilmeninde nasıl bir duygu olduğunu senden öğrendim ben sevgilim…

Beklemenin aslında hiçte zor olmadığını sabır gerektirdiğini,

Özlemenin ve özlenmenin tadını,

Hasretin gün geçtikce büyük bir sevgiye dönüştüğünü sende öğredim ben sevgilim…

İmkansız diye bir şeyin olmadığını aslında bütün imkanları kendimizin

yarattığını sende öğrendim ben sevgilim…

(MutLu OlMaYı SeNLe ÖgReNdiM)

SULTANIN :)))

sevgili güncem...

haftasonu eşimin ailesi aktardan şifalı bi karışım almışlar ....evde onu hazırlamışlar çeşit çeşit otlar ballar...tek tek uğraşmışlar (ben bu kadar çocuklarına düşkün aile görmedim hep takdir ediyorum bu yönlerini )...tadı kokusu öyle ağırki.. ama garibim bebek hatrına hepsini içiyor.. hemde sabah akşam...bazen onu anlayamıyorum nasıl bu kadar istikrarlı olabiliyor diye..

sperm sayısının az olması o kadar etkilediki onu. o kadar suçladıki kendini... bebek istediğimizden bu yana öyle değiştiki.. sigarayı bıraktı..ialçlar kullanmaya başladı..hastaneye adım atmayan kocam bi dakika yanımdan ayrılmadı tedavi sürecinde... halada elinden geleni yapıyor..

geçenlerde sınıf öğretmeni olan komşumla sohbet ettik de sınıfında çok sorunlu çocuk olduğundan bahsetti.. babaları alkol alıp.. gece uykularında dövüyormuş çocuklarını... bi diğeri annesini çocuğun gözü önünde baltayla dövmüş...bi diğeri uykudan uyandırıp çocukları sıraya sokuyormuş o uyku halinde hazırolu bozarlarsa hepsine sıra dayağı çekiyormuş... bütün bunları yapan canilerin bile pırlanta gibi evlatları varken... benim altın kalpli eşimin bu hallerini görmek öyle içimi acıtıyorki günlük...öyle sızlatıyorki içimi...:1no2: :1no2: :1no2: :1no2: :1no2: :1no2: :1no2:

Gittin, boynumu büktün
Nasıl üzüldüm, nasıl üzüldüm bilemezsin
Uyandım, bir sağa döndüm, bir sola dödüm
Deliye döndüm, görsen ölürdün gidemezdin

Başımın ucunda tek kelimelik ayrılık
Büyük harflerle sessizce çıkmış, gitmiş
Elinde tuttuğun karar, bense sanık
Cezam müebbet aşk, tek sorun yalnızlık

Biraz kızıl, biraz mavi
Yalnızlığın asil rengi
Gün batmadan dönsen bari
"Keşke" dedim, duymadın mı??

günlüğümmmm....
Bugün gözlerimi güzel açtım..içim kıpır kıpır...
Huzurlu ve mutluyum........
:lepi:
evetttt çünküüü bugün benim doğum günüümmmm........hihoyyytrabbim hep böyle sağlıklı mutlu huzurlu ve sevdiklerimle beraber günler göstersin inş.onlardan aldığım destek benim ayakta durmamı sağlıyor..onları çok seviyorum...ve onlarda beni seviyorlar üzerime titriyorlar.......
Onlar benim canlarımm mutlu bir yuvadan ve aileden başka ne ister ki insan...
Günlüğümm...yaşlanıyorum galiba yaa içim burkuldu hafiften hafiftenn çok değil yaa dimi değil değil.....ooo rabbim nasip ederse daha çok güzel günler göreceğiz...herbikesleri öpüyorumm ve sizleride çok seviyorum.......
Şeniz:asigim:​

günaydın günnük şakkıdı
akşam spordan cıkınca kociş almaya geldi beni
neyse cıktık yarı yolsa aklıma ne gelsin
ben cantamı orda unuttum yaa :1shok:
hemen döndük geri
ama cıkmıslar
cüzdan anahtar herbişey var içinde malum :1shok:
nese eve doğru gidiyoz
kocem bsöylenip duruyo
bende ses cıkarmadım
bu sefer ses cıkarmayınca üzüldü kusura bakma dedi gamyoncuiremsu
bakmadım zaten didim
devam ettik yola
zaten yorulmusum gidelim kaynananada yemek yiyelim dedik
sonra eve gectik koltukta sızıp kalmısık
işler yine kaldı anlıcan Çok üzgünüm çoook
nese bu akşam yaparım artık
günnük bide misafir gelecek akşama
cuma akşamıda gelecek bide cteside misafir gelecek
evi ne zaman toplıcam acep :uhm:

selammm

dün işten çıktım koşa koşa arkadaşıma gittim bekliyormuş beni kafamçokkarıştı
la 5 aydır görmüyordu nasıl tahmin etmişse nesse doomgününü kutladık
bebişini aldım habire oynadım öptüm kokladım mamasını verdim pek güzelmiş bebek bakmak :asigim:
saat 10 a geliyor kociş arıyor ne zaman eve gitcen saat kaç kahraman mısın diye :nazar:
beni arama senin geliceğin saatte gelcem şimdi eve gidip napim ki dedim kaydirigubbakcemile2 ki evde bi dünya iş var yapmadım yapmıcım :dilcikar:
11 olmadan kalktım koşa koşa taksiye bindim eve giderken kocişi gördüm markette :dance: indim taksiden gittim yanına .. kendine abur cubur alıyordu :mymeka:
beni görünce aa aşkım sana çukulata alıyordum seviyorsun diye dedi neyse..
eve gittik uzanım derken uyuyakalmışım kafamçokkarıştı oldu sabah hava yağmurlu hiç işe gelesim yoktu valla :nazar:
bugün kociş izinli bir sürü talimat verdim evde yapacakları için..unutmaz umarım sositososito

ben dolanayım buralarda görüşürüz

günaydın günlükkkk
dün gece görümcem ve kardşeim bizde kaldı...
yemin ederim benim görümcem özürlü
bişeyden anlamıyor yaaa
ya insan bir kız gibi davranır yaaa
terbiyesiz resmen
banyo yaptı erkek gibi, burnunu lavaboya boşaltmış,i nsan bi temizler yaaaaaaaa
masa hazırlaıdk abur cubur, yok bu ne bilmem ne ben yemem canım istemiyor diyor
banane yaaa sanki tek sen varsın...
cahil işte..
kaç yaşına gelmiş ama hala cahil

X