Kadınlar Kulübü Günlük

:)
Gülümseyerek başladım bugünüme de günlük onun içinde sana da bi tebessüm edeyim dedim....
Ve günüm çok özel ve güzel geçti...
Bu kadar kısa yazıcam bugün sana bu güzel günün büyüsünü bozmak istemiyorum...
Allahım sana şükürler olsun yine... Hayat seni seviyorum aşkım senide çok seviyorum...

ilk satırlarıma kucak aç günlüğümm...

Bugün CNR a Türkchem in fuarına gittim..geçen yıl da gitmiştim ama alelacele olmuştu gezdiğimden bşi anlamamıştım bu sefer bilerek gittim ve dernek seminerine katıldımm.yola çıkarken arkadaşlarım da bizle geliorlardı ta ki salvador daliye gidelim diene kadar .çok sinirlendimm 360 derece dönüş yapmalarına..ben de kusura bakmayın yola ne niyetle çıktıysam onu uygularım size ii eğlenceler gelmek isteyen gelir istemeyen yola devam etsin dedim ve sözleştiğim arkadaşımla fuara gittik ve derneğimizin seminerine katıldım ..arge ve inovasyon konuları hakkında mesleğimizin elinden alınan hakları ve yasal dayanaklarımız hakkında bilgilendim.okulumun beğenmediğim taraflarını paylaştım ve ohhhhh çok rahat ettimm.Kısacası bugün çok verimli geçtiii...ya ben mesleğimi çok sevioorumm yaaaa:dance:...Kimyagerler derneği ne Memduh Sami Taner ve Çetin Güler e sonsuz teşekkürler...Kimyagerler derneğine üye kimyeger sayısının artması dileğiye iyi geceler günlüğümm....kaydirigubbakcemile5

merhaba günlük
bugün çok kötü bir gün geçirdim,canım inanılmaz sık-kın,moralim çok bozuk,üstümden kamyon geçmiş gibiyim hatta:çok üzgünüm:..kamyon geçti gitti ben hala yerden kalkamadım o da başka...
hayat çok garip..
aynı dünyada,hatta aynı şehirde yaşıyoruz,aynı havayı tenefüs ediyoruz
ama aynı hayatı yaşamaya tahammülümüz yok
bu nasıl bir ikilem,bu nasıl acı bir gerçek anlayamıyorum be günlük:çok üzgünüm:
paylaşamadığımız ne?bizi insanlıktan çıkartan,bizi hep anlaşmazlıklara sürükleyen,bizi hep mutsuz eden ne???

ah bi anlasam
ah benden ne istiyorlar bi bilebilsem
inan o kadar üzülmüycem be günlük
ah bi anlasam,bi anlayabilsem:çok üzgünüm:

Son düzenleme:
MERABA GÜNLÜK
İYİYİM BUGÜN PAZAR VE EŞİMLE BİRLİKTEYİM
KAYNANAMLARDA SİVASA GİTTİKAYNIMI BİRLİĞE TESLİM EDECEKLER SONRADA SEVKİNİ İSTEYECEKLER
KAYNIM KÖTÜYE GİDİYOR GÜNLÜK BİR DELİDEN FARKI YOK :1no2:COK ÜZÜLÜYORUZ DURUMUNA DUALARA İHTİYACIMIZ VAR:çok üzgünüm:
BAKALIM NE OLACAK GENCECİK COCUK SOLUP GİDİYOR GÖZLERİMİZİN ÖNÜNDE
NE HAYALLERİ VARDA YAZA EVLENİP AİLE SAHİBİ OLACAKTI
İÇİMİZ PARCALANIYOR AMA ELDEN BİŞE GELMİYOR:a015:
ALLAHIM SEN ANNESİNE VE BİZLERE SABIR VER:teselli:

Günaydın günlük bu sefer gülemiyorum bile....
Çünkü gece yarısından beri bi mide bulantım var ki sormayın gitsin....
Hadi mide bulantısını geçtim de bu 20 lik diş yokmu bu 20 lik diş o da gece yarısından sonra tuttu ve deli olucam ya nasıl bir acıdır bu nasıl bir ızdırap...Ağzımı açamıyorum hatta konuşamıyorum bileee offf offfff nasıl hafifletebilirim ki bu acıyı....

canım gunluk ıyı pazarlar...
dun cok yogundum...bırde yengemın hasteneye kaldırıldıgını duydum..
daha dayımın vefatına 8 ay oldu bırde yengemmı dedım...
cok uzuldum korktum...koştum hastaneye...neysekı onemlı bır sey degılmış....
safrasında taş varmış...gercı saglık önemlı ama cok daha cıddı hastalıklar var..
allah herkese sıfa versın gunluk....

bugun evdeyım..oh dınlenıyorum...ınsanın evı gıbısı yok..aıleyle kavaltı...
up uzun suren sohbetler...cok hoş ınsan calısırken yada ev dısındayken sankı gurbettede...
pazar gunu evıne gelmiş gıbı oluyor....
bırde şu utu olmasa ya gunluk ben hıc sevmıyorum şu utuyu...
bır makıne ıcat etseler yıkasa kurutsa ve bır kenarından da utulenmış cıksa...
anneme de dıyorum..o kadarınıda sız yapın dıyor...bız neler cektık...
makıne bıle yoktu...su ısıtır elde yıkardık dıyor...
oda dogru gunluk...galıba rahatlık bır yerımıze batıyor...
neyse gunluk....ısallah guzel bır gun olur herkes ıcın ve benım ıcınde...

gunluk kızz ...dısardan dugun konvoyunun sesı gelıyor.....
benımı almaya gelıyorlar acaba yada nezaman gelecekler....
daddiri daddat daddiri daddat......
ılahı gunluk guldum kız...ve senı optum..

2 kasım 2008
ıyıyım ve mutluyum ve sevıyom be herkesı...

ben geldim yine günnükbenneyaptımki
2gündür yazmıodum galba sana...iyiyim çok şükür o eski bunalımlarımı atlattım çok şükür diorum ya sana yazmak uğurlu geldi bana :1hug:
bugün pazar günnüğüm yaa sewmiorum ben pazar günlerini öfff çok sıkıldım walla çokk:çok üzgünüm:
neyse günük seni we kk nın tüm tatlı üyelerini kocaman öpüorumm:enbuyukkk:

ilk defa yazıyorum günlük sana,çünkü içmi dökecek ,derdim anlatacak kimse yok yanımda..sana yazarak rahatlamak istiyorum..
zor günler geçiriyorum..Sebep mi?...bilmiyorum...aslında çok sebebi var ama anlatamıyorum..beni asıl neyin bukadar üzdüğünün , asıl hangi sorunumun beni bukadar yıprattığını bilmiyorum..Tek bildiğim haytın toz pembe olmadığı..Hayat okadar zor ki, bunu günler geçtikçe,yaşım ilerledikçe daha iyi anlıyorum.Sanki her geçen gün herşey daha bir zorlaşıyor,gün geçtikçe bir çıkmazın içine giriyorum,daralıyor herşey,ya da uçurumun kenarına yaklaşıyorum ve düşmek üzereyim..Çok zor tutunuyorum artık..Yine de şükür Rabbime,şükür ki beterin beteri var..Ama şu bir gerçek ki , iyi hissetmiyorum artık kendimi..Göz yaşı dökmekten,etrafıma hırçın bir şekilde zarar vermekten,hırçınlığım yüzünden etrafımdakilerin kalbini kırmaktan artık bıktım..Artık herşey yoluna girsin ve dileklerim isteklerim gerçekleşsin istiyorum..Yoksa gün geçtikçe daha çok yıpratıyorum kendimi..

slm gunluk

nasıl gectı pwazar bakalım
ben evdeydım oyle guzel hava vardıkı burda yaz gıbıydı..
bıraz mangal keyfı yapalım dedık ama teyzemler kardesım kımseler yoktu bızde oturduk aılece yedık
zaten gunum kk da gectı

cok sandalyede oturunca belım zaten cok agrıyo cok kotu oluyoru gunluk ya
suan yıne agrıyo napcam bılmıyorum

gorusuruz ıyı geceler babay

ben geldım gene gunlukk :çok üzgünüm:
canım sıkkınnnn sıkıldım bu hayattann
nıye mutlu olamıyorum mutlu olmayı nıye basaramıyorum ben ya
İstanbuldayım . . . .
suan ıcın tek guzel olan sey bu
yarın sabah gene gıdıcem ve geldıgım gıbı mutlu gıtmıycem
cunku gelırken salak bı hal ıcındeydım
ask sarhoslugu yasıyodum kendımcee
ama saolsun lokumum kendıme getırdı benı
bos hayallere kapıldıgımı gene cok cok uzulcegımı hatırlattı
bıraz acı ve uzucu oldu aslında bıraz deıl baya uzucu oldu
ama yapıcak baska bısey yok
aylarca kendımı kandırıp uzulmek yerıne mantıklı bı sekılde karar verdım boyle uzulmke daha ıyı
buna da alısırımmm yanı alısmak zorundayım

kendı uzgunlugumu bı kenara bırakıp baska seylere cıdden cok mutlu olabılıyorumm
lokumum yafrumm benım yaa Allah bozmasın cok mutluu
onun mutluluguna cok cok cok cok cok mutlu oluyorumm
Allah ımmm hıc bozmasın mutlulugunu bın arttırsın

bın tane odevım var sınavlar basladııı
ayyy daral gelıooo kalkıp ders calısıyım barıı
gene gelırım gunluk herkeslere slm sole cok operımmm

Uzun zamandır yoktum günlük bilmem beni hatırlarmısın yoksa unuttun mu
Atamalar için tekrar tercih yaptım ilk tercihim sinop ayancık meslek lisesi ben gelir diye bekliyorum bakalım neresi çıkcak.
İçimde hiç heyecan kalmamış günlük düşünsene yeni bi yere gitcem kendi ayaklarımın üstünde durmaya başlıcam ama bende hiç heyecan yok.......
Sanki herşey formaliteymiş gibi geliyo çarşamba günü açıklanıyo hayırlısı bakalım. İçimi karartmamaya çalışıyorum ama olmuyo günlük ben onsuz yapamıyorum, bak işte hiçbişeyin tadı yok hayatımda.
Neyse bende durumlar böyle işte günlük sen anlat biraz da.

vizeler yaklaşıyor sınav stresi sarmaya başladı bugün bütün gün ders çalıştım notların kağıtların içinde yüzdüm çok fena başım ağrıdı ;midem bulandı bi ara...daha şimdi bıraktım eee yeter di mi artık yoksa rüyalarıma giriolarr...
yarın ne pişirsem acaba?eskiden ne giysem die düşünürdüm şimdi ne pişirsem diorumm ehh iş başa düşünce öncelikler değişiormuşş...
neyse ii geceler günlüğüm ben biraz kk da neler var onlara bakıcamm....

günlüğüm güzel güneşli bir günden kocaman merhaba...hihoyyyt
cts sabahı apar topar gittiğim kayınvalidemin evinden dün akşam döndük..perşembeye kadar evimdeyim bu kez..
orda evdeki kadar yorulmuyorum günlüğüm hemde rahat ediyorum biliyorsun..
cumartesi günü kayınvalidemle büyük eltime gittik 1-2 saatliğine.sonra geldik eve..
akşam onun günü vardı gel dedi.kocamla çıkarız biz dedik..aldım kocişi yemekten sonra biraz dolaştık..sonrada özsüt'e oturup tatlılarımızı yedik,kahvemizi içtik.cokacimcoook
dün de kahvaltıdan sonra eşim ve abisi cenaze vardı şehir dışında oraya gittiler.:çok üzgünüm:
bende kayınvalidemin her ne kadar böcük çıkamam omuzlarım ağrıyor kızım demesine karşın hava çok güzel diye tüm çabalarımla kandırdım ve çıkardım onu dışarıya.bir teyzemiz var onların ailece görüştüğü.onu ve kızını da gidip aldık arabayla doğru sahile..
oturduk güneşe ve denize karşı,aldık simitlerimizi ve krem peynirimizi çayımızla güzel havanın tadını çıkardık..:1hug:
evimize geldikten kısa bir süre sonrada bizimki geldi.8 gibi de eve geldik..
güzel zevkli bir haftasonu geçirdim..:asigim:

günlükcüm yeni bir hafta başladı ne güzel...
9.aya da girdim artık ne halt ediceksem

yine kocacımla güzel bir haftasonu geçirdik.
Allahım çok seviyorum ben bu adamı çok:asigim:
tüm hafta çalışıyor deliler gibi,haftasonu olduğu zaman da etrafındaki herkesi mutlu,memnun etmek içn deli gibi koşuşturuyor,çırpınıyor.
tek bi kişi kalsın istemiyor etrafında mutlu olmayan,işi görülmeyen.
yorulmak nedir bilmiyor
kızım da benim gibi çok şanslı.
çok fedakar bi babası var:CüvCüv:

cumartesi yine dışarı cıktık beraber.
ankarada hergün bir yenisi eklenen alışveriş merkezlerinden birine gittik yine.
maksat alışverişten ziyade soğuk ve sıcaktan etkilenmeden güzelce vakit geçirmek.
ama bende bir sorun var galiba ya..
iki adım atıp dinlenmek zorunda kalıyorum.
doktorun dediğine göre bebek büyüdüğü için iç organlarıma baskı yapıyormuş.
bu yüzden de sürekli karnıma kramplar giriyor ve oturup dinlenmeden bir adım dahi atamıyorum.
işte böle otura otura gezdik senin anlıcağın.
çok güzeldi ama..

sonra eve geldik.
ben işlerime bakarken o da anne-baba-kardeş kim varsa onları mutlu etmeye koştu.
şimdi anlatmıyım tek tek..
evde vaktimiz zaten süper geçiyor beraber olunca.

cmtsi akşam beraber avrupa yakasının son bölümü izledik.
yarıldık gülmektenkaydirigubbakcemile3
pazar akşam da önce ulak filmini indirmiştik onu izledik sarmaş dolaş.
çok güzeldi.
sonra da tvde zap yaptık,biraz popstarı izledik güldük yorumlara vs..
beraber olunca keyif alamadığımız sey yok yani

neyse işte böyle günlüğüm..
bomba gibi moral yüklü bir şekilde başladım haftaya.
saat 6da kalktım yine.
bir kaç saat daha uyumam lazım,yoksa bu uyku bana hayatta yetmiyor:jeyyar:
babacım her telefonda konuşmamızda bol bol uyu bak sonra çok arıcaksın diyor biraz da dalga geçerekmirmirmirmir
eh uyurum ben de napalım:icecream:

Annem annem
Çok yanlızım sana gel diyemem
Yalanlardan yoruldum ahh
Sonumu bilemem...

Hatıralardan bir uçurtma göklerde
Peşinde ağlayan çocukluğum
Koşuyorum senli günlere
Yalan kimse sen değil
Ölümlü aşkları ezberledim
Hiç biri senin kadar can değil

annem öyle ihtiyacım var ki günnüğüm senağlama
ama onu dertlerimle üzmek istemiyorum

Son düzenleme:
sevgili günlüğüm

öksüre öksüre yazıyorum :çok üzgünüm: ne zaman iyileşicem ben ya 3 hafta oldu ..
geçen hafta çarşambadan beri ev tadilatta o da bitmiyor..
hafta sonu hasta hasta ev işleriyle yoruldum..
ama nefes alamadım ya yine aynı doktora görünmem lazım çare bulsun artık nasıl iyileşiceksem :dilcikar: rapor versin yatim biraz
bide günlük canımı sıkan bişey daha var kayınvalidem ve kayınpederim daha sağ iken miras kavgaları başladı gibi.görümce ev istiyor
yakında kayınpederler geliyor geldiğine adam pişman olucak çocuklarının derdiyle
sevmem kendisini ama Allah yardımcısı olsun
herkesleri öptüm ben gider

Günlük ya hani geçen bi kızdan bahsetmiştim ya komşumuz...
Hemen karşımızda oturuyorlar dün saat 21:00 gibi evlerine hırsız girdi...
Hemde evde insanlar varken..Nasıl bir cesaret nasıl bir korkusuzluk ben analmadım ya...
Kadının yatak odasına girip para altın ne varsa almış kapıyı da kilitlemiş ki gelen olursa anlayayım diye sonra balkondan atlayıp kaçtı...
Polisler geldi parmak izi falan aldılar ama bakalım sonuç ne olur...
Etrafımızdaki, mahallediki bütün evlere hırsız girdi ...
Bir bizim eve cesaret edemediler Allah korusun inşallah öyle birşey olmaz...
Polisler evinize sensör taktırın demiş..
Bizim evin içi hep öyle zaten de dışına da gerekli...Hırsız kaçıyormuş hemen ...
Allahım hepimizi korusun ya...

bugün iyimiyim kötümüyüm bende bilmiyorum.bazı şeyler üst üste geldimi aklımı kaçıracak gibi oluyorum.avaz avaz hıçkıra hıçkıra ağlamak ağlamak istiyorum senağlama.Tam bişeyler yoluna girdi derken başka bişey çıkıyor.heh tamam bunuda alt ettik çıktık işin içinden diyoruz hadi baklaım gelsin yenisi...hayatımız hep böyle çalkantılımı geçicek yaaa....uffffffff artık kafam rahat olsun istiyorum saçma sapan insanların saçma sapan konuşmalarıyla ,tavırlarıyla.saygısızlıklarıyla uğraşmadan huzurlu bir gün istiyorum.
canımcım kocişimle iyiyz maşallah.bazwen gülüyor.bazen,şakalaşıyor bazende didişiyoruz...klava: kaydirigubbakcemile3
annesinin kuzusuyla zaten harikayız....
bide kardeş gelirse tam olucaz ...ahh inşallah :CüvCüv:
etrafımızdaki sorun yaratan tiplerde olmasa..huzurumuzu kaçırmasalar...bide rabbim evsahibi olmayı nasip etse bize
:Saruboceq:

günlükkkkkkkk
hafta sonumu anlatayım sana dimi
c.tesi bebek ziyaretine gittik, çok tatlıydı maşallah...
eşimde tutturdu bak ne güzel bebek sende istermisin? alimmi sana diye...
espri yapıyor ukelaaaaaa
sonra takı tasarım kursum vardı çok güzel geçiyor ya çok memnunum, dinleniyorum resmen..

pazar günü sabah 7,30 da kalktım eşimin maçı vardı gitti..bende uyuyamadım...
bende kalkmışken bi temizlik yapim dedim, evin altını üstüne getirdim...
sonra kardeşim ve kuzenimle çıktık gezdik...
eminönü,sultanahmet, beyazıt ohhhhhhhhh süperdi yani

öfkeliyim, kendime karşı da öfkeliyim ve çok özledim ve çok yoruldum ve çok kırgınım insanı en sevdikleri çok acıtırmış doğruymuş. Beni hiç tanımayan bir insan bana bütün fakültenin notlarını teslim edebilirken ve notları değiştirirsem kimsenin ruhunun duymayacağını bilirken beni tanımadığı halde bana güvenebiliyorken sevdiğim insanın beni en çok tanıyan insanın evet en çok tanıyan çünkü ben kendimi kimseye anlatmam ona anlatmaya çalıştım ve beni en çok tanıyan olması gerekiyor bana güvenememesi çok acıtıyor aklım almıyor....

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…