Kadınlar Kulübü Günlük

Günlükcüm be..
Başım çok ağrıyor..
Tamam susuyorum,susuyorum ama ben de bir insanım di mi ya?Çok üzgünüm çoook
Yatıp uyumak istiyorum sadece...:nazar:

Ya günlük ya ben ne kadar dayanıksız bi kadınım.:nazar:

Uff oldum yine.Grip olmuştum onu bir şekilde ayakta geçirmek zorunda kaldım.

O bitti şimdi de inanılmaz baş ağrım var.

Hayatımda hiç böyle agrımamıştı.senağlama

Herkes sinüzit diyo ama ben sinüzit olmak istemiyom ki günlük(herkes çok istiyo sanki hayret bişi:p)

Ya sanki işe başladıktan sonra daha dayanıksız oldum.

Yoksa günlük ben çalışmayı mı beceremiyom da hemen hasta oluyom offff:nazar:

Uzun zamandır yazmıyorum sana.Bayramdı, okuldu, bilmem neydi derken hiç fırsat olmadı.
Bugün sadece 2 derse girebildim sonra dayanamadım eve geldim.

Saat ilerlediği için hastaneye de gidemedim.Of nasıl bi ağrı bu ya?

Şimdi de yavaş yavaş evi temizlemeye çalışıyorum.Bu sefer abartmışım

Hasta olsam da mutlu sayılırım annem geliyo yarın.hihoyyyt

Neredeyse 4 ay oldu günlük görmeyeli bu sefer hakikaten özledim.:1hug:

Ya söle günlük şu ağrım azıcık geçsin bi uyuyunca geçiyo.Ama bütün gün de uyuyamam ki.

Neyse günlük herkese selam söle.Ben gider:eek:

selam pek kıymetlı gunlugummm
bugun cok yoruldum ohh askımla bı gezdık bı gezdık kı sorma zamanın nasıl gectıgını
bıle anlayamadım:S sabahewden 7 de cıktık dırek kadıkoye gectık ordan wapurda yemek
ıcın sımıt aldık allah sabah bıle wapur dolu oluo yaaa.neysem sımıtlerımızı yerken martılara
da atmayı unutmadık ben kuslardan cok korkuorum ama onları uzaktan beklemek
zewklı gorunuoşakkıdı we emınonunde ındık ben mp5 almıstım onu degıstırdık bıtanemle.
bende yenı bı hobı basladı fotograf cekmek gıbı onun ıcın kendıme sole guzel makıneler
den baktım .ıns yakındada almaya gıderım:bbo:daha sonra sultanahmete gıtcektık bende
oje falan wardı dedım barı sewap yerıne gunah kazanmım dırek kapalı carsıya gectık
ordada ayaklarımı koptu cok yorulduk. ordan donustede hıc balık yemeyen hazall
emınonu sayesınde balık tutkunu olup cıkıwerdı onceden askım yalwarıodu balık yıelım dıe
bende tık olmuodu sımdıı haftada bı yemesem rahat edemıorum.ohh ne guzel yedık yıne
bugun sonra askım bana kopuk yapma makınesı aldı cok guzel bı oyuncak kendınede
araba aldı bole bı cocuklastık anlıcagınkaydirigubbakcemile2
sonraaa askıtomla kurtkoyde wıaport dıe bı alıswerıs merkezı acılmıstı yazın pek bı
owduler awrupanın en buyuk alıswerıs merkezıymıs orya gıttık.buyuk gercekten
ama daha bıtmemıs 7 km uzunlugunda olucakmıs warya bız askımla tam bı alıswerıs
manyagıyız sureklı alıswerıs yapıoruz ewlenııncede bole olursa ınan battık:nazar:
o bana ne begenırsem almak ıstıo kıyamam yaa aa guzelmıs desem tamam hemen
alalım dıo ya sen benı bole alıstırma dıorum ama hıc tınlamıo.
ıste ole yıne harcadık paraları donduk ewe gunlugum tabı gelmeden parkımızda
oturduk gunun yorumunu yaptık ole bıttı gunum cok tesekkur etsem burdan acaba duyar
mı:S onu cok ama cok kocaman sevıyorum gunlugum bugun pek bı sewgı doluyum
cıkım en ıısı ben sımdılık haberler bu kadarrrrrrr.......gorusmek uzere

Sırdaşım günlük,
Sana bahsetmiş miydim hatırlamıyorum,ama yine arkadaşları yüzünden tartıştık.Kendimi hiç böyle görmemiştim inan.Aklımı yitiricem sandım bir an.
Hayatımda ilk defa ana avrat düz gittim.Bağırdım ,çağırdım ,tekmeledim ve rahatladım.Bir kez daha ne kadar güçlü olduğumu gördüm.Ben gerçekten çok güçlüyüm.Tek başıma mücadele ediyorum.Başkaları yüzünden gözyaşı döküyorum ya o zaman kendime çok kızıyorum.İstemiyorum günlük,kimseyi istemiyorum...Avazım çıktığı kadar bağırdım.Beni öyle görünce üzüldü tabiki.Gönlümü almaya çalıştı.Sinemaya gittik.''Mustafa'yı izledik.Atam'a hayranlığım bir kat daha arttı.Hele İzmir'in dağlarında çiçekler açar,Yaşa Mustafa Kemal Paşa yaşa....dizeleri,beni hüngür hüngür ağlattı.Sonra evimize çok yakın olan Zübeyde Hanım'ın mezarını görünce bu sefer kükreye kükreye ağlamaya başladım.:çok üzgünüm: Anlayacağın sinemadan gözleri pörtlek bir şekilde ayrıldım.Şimdi nasılsın dersen,iyiyim sanırım.Sadece başım ağrıyor ...:teselli:

günlükkk ben hala hastayım yaa hıy hıy hıyyy burun çekiyorum:S
Neyse ama hala ayaktayım ya dimi önemli olanda bu :)
Bugün hava burda çok güzledi sanki yazdan kalma bir gündü...
Önce aşkımla döner yemeye gittik sonraa sinemaya bilet almaya gittik sonrada gittik cafemde oturduk sinema saatimizin gelmesini bekledik...
Neyse sinema saatimiz gelince gittik testere 5'e...
Hayranım o adama ya...
Neysee filmi pek izleyemedim anlayamadım da zaten çünkü bu sıpa hiç rahat durmadı sinir oldum yaa izletmedi bile filmi neyse nasıl olsa cdsini alırız çıkınca...
Eve gelmeden önce bi cafeye daha gidip tavla attık ohoo hep ben yendim :)
Bu günde böyle geçti işte günlük ömrümüzden bir günü daha bitirdik..allahıma binlerce kez şükürler olsun hala ayaktayım hala nefes alıyorum hala sevdiklerimleyim güzel günler geçiriyorum... Görüşmek üzere..

sevgili günlük bugünde yalnızdım annemi kaybedeli bugün tam 47 gün oldu onu çok özlüyuorum hergünümün beraber geçtiğini düşünürsek hiç bu kadar uzun ayrı kalmamamıştım ki daha bu bir başlangıç bundan sonra ne yapacağım bilmiyorum bugünde resimlerine bakıp bakıp ağladım hergünüm ağlamaklamı geçecek seni çok özledim annemmmm senağlama

en beklenmedik günün en beklenmedik saatinde gördüm..

çok özlemişim be günlük..! unutamıyorum işte unutamıyorum..!

Günaydın günlüğüm nasılsın?? ben bu sabah biraz daha iyi biraz daha rahatlamış hissediyorum kendimi nedeni elbette var , hayırdır der gibi duyuyorum hemen anlatim günlüğüm..Dün akşam şirketten çıktım metrobüse bindim kulağımda kulaklık ve ben yol boyunca öyle bi ağladımki etrafımdakiler şaşkın halde beni izlediler ama bern çekinmeden nasıl olduysa devam ettim gözyaşlarımı akıtmaya :KK43: neden istediğim şeyler olmuyorrrr şu kpss benim iyice psikilojimi cidden bozdu

uzun zaman oldu değil mi günlük, uğramayalı... sen anlarsın halden, kusuruma bakmayıver...

aradan geçen zamanda, internete daha az girmeye ve erken yatmaya başladım. KK'ya eskisi gibi giremiyorum ama inan gece normal saatlerde uyumak ilaç gibi geliyor. Baş ağrısı, sırt ağrısı, diz ağrısı hafifledi, inanılmayacak gibi. Tabii çünkü pc başında kambur duruyorum sırtım ağrıyor, bacak bacak sütüne atmadan uzun süre oturamıyorum dizim ağrıyor, e gözler malum zaten...

sana yazamadığım çok önemli bir ayrıntı daha var: annemle tanıştı! hem de hiç beklemediğim bir anda, sanırım bu daha çok hoşuma gitti. şimdi "sıra sende" derse diye biraz endişeliyim ama bir arkadaşımız o lafı etti ve ben de " ben demedim ki gel diye, kendi geldi, tanıştı" dedim:jeyyar: kötü müyüm, neyimkötükedihüso

bizim ayrılığı hatırlıyorsun, ondan sonra bir sürü fazla süt limandık, bu da huzursuz ediyordu ya beni, neyse ki bir ay sonra falan ufak atışmalar başladıydı da rahatlamıştım. ama çok çabuk tatlıya bağlar olmuştuk, bu da mı şimdilik cicim zamanları mı acaba diyordum. ama yok sorun çıkarma hızımıza(hızıma mı desek acaba:eek:) geri döndük, ama sorunu uzatmama, bitirme hızımız çok iyikaydirigubbakcemile2 böyle çok hoş oluyor, çünkü eskisi gibi "içimdekini söylesem, sorun çıkacak, uzayacak, tadımız kaçacak" diye düşünerek içimde biriktirmiyorum. ne hissediyorsam söylüyorum, biraz durgunluk oluyor bir an, ama çabuk tatlıya bağlıyoruz:dance: o zaman da içimde birikmiyor hiçbir şey. belki de biriktirmeden söylediğim için, zaten çok ciddi olmuyor, yani beni çok üzmemiş oluyor konu, o zamanda çok üzerinde durmamız gerekmiyor belki de.

Aman aman, Allah bir daha göstermesin o dönemleri. kendime yapıyormuşum resmen, ama tabii onun da bunu idrak etmesi zaman aldı. artık soruyor "sen kızdın mı bana?" "ne oldu yine?" "söyle ya, içinde kalınca sonra kötü oluyor!" diyekaydirigubbakcemile3

bunun dışında bir yıl önce uğraştığım sağlık sorunlarını/şüpheleri düşünerek şu anki halime binbir şükür ediyorum.:Saruboceq: bu da mutlu olmamı sağlıyor. sorun yok mu var. ama daha ne sorunlar var hayatta. geçen yıl hep diyordum ki " ne olur şu hastalık doğru çıkmasın, allah'ım neler yüzünden üzülmüşüm önceleri, ne kadar önemsiz şeyler yüzünden, hiçbiri tek damla gözyaşına değmezmiş."

şimdi etrafımdakilere de bu düşünceyi hatırlatmaya çalışıyorum. çünkü klasik laf gibi gelse de "sağlık en önemli şey!" sağlık olmadan ne iş oluyor, ne eğlence, ne yardım edebilme...

günaydın günlükümmmm

azıcık okudum arkadaşların yazdıklarııda bu gün buranın biraz güzel haberlere ihtiyacı varrrr

teyze oldum günlüküm teyze hemde ilk defaaaa:sm_cool::teytey::teytey:

dün gece geldi haber saat 03:24 pazaretsi 38 haftalık olacaktı ve sezeryanla doğum yapacaktı kardeşim ama bekleyemedi beni sabırsız yeğenim yarında ben yanlarına gideceğim...

biraz sıkıntılı biraz üzüntülü bir süreçti ama çok şükür rabbime mutlu sonla noktalandı... sıkıntılı üzüntülü derken hamileliğinden bahsetmiyorum... öncesi zordu be günlüküm 2 yıldır tedavi görüyorlardı neyseki ikinci aşılama tuttu eşinden kaynaklı bir sorundu aileden gelen kalıtsal bir durum kız kardeşimi eşinin abilerinini sadece birinin çocukları var diğerleri maalesef bu duyguyu tadamamışlar sanırım biraz erken geldimişler dünyaya tıp ta olan gelişemleri düşününce.. bütün bunları niyemi paylaşıyorum günlüküm umutsuzluğa kapılanlara umut olsun diye dilerim rabbimden kimler varsa bu duyguyu tatmak isteyen rabbim mahrum bırakmasın... rabbim hayırlısıyla canımın kanımın kucağını doldurdu isteyen herkesin doldursun:Saruboceq:...

bekle beni canımın kuzusu teyze yarın geliyorrr... mis kokulummmmm..:nazar::nazar::nazar:.

Son düzenleme:
Ağlasam sesimi duyar mısınız,
Mısralarımda;
Dokunabilir misiniz,
Göz yaşlarıma, ellerinizle?

Bilmezdim şarkıların bu kadar güzel,
Kelimelerinse kifayetsiz olduğunu
Bu derde düşmeden önce.

Bir yer var, biliyorum;
Her şeyi söylemek mümkün;
Epeyce yaklaşmışım, duyuyorum;
Anlatamıyorum

selam günlük!
uzun zamandır yazmıyordum buraya bu gün geçerken sanada uğrayım dedim
çok sıkılıyorum günlük :KK43: günler öyle sıkıcı ki. aşkımı çok ama çok özlüyorum
aşkımla caddelerde yürümeyi , alışveriş yapmayı , sabahları erkenden buluşup sabah yürüyüşünün ardından kahvaltı yapmayı , sinemaya gitmeyi ve daha bir sürü şeyi.. aşkımla yapmayı canım çekiyo günnük.dün akşam arkadaşları ile gitti sinemaya yanında olmayı ne çok istedim bilemezsin ama ne çare aramızda kilometreler var :KK43:(

meraba günlük...
nasılsın bakalım ben bugün tasımı taragımı topladım kıımda dahil işyerindeyim :eek:
keyfimde yerinde ne olcek allah daim etsin diyelim dimi herkesede nasip etsin...kaydirigubbakcemile2
oh be keyifli olmak kadar güzel bişe yook
birazdan eşimle carsıyada gitcez e biraz elini cebine atar heraldehihoyyyt
pazar sabahı yani yarın kaynanamlar sivasa gidecek kaynımı birliğe teslim edecekler
hayırlı bir sekilkde döner insallah kaynım cok hasta günlük belki hastaneye sevk ederler:çok üzgünüm:
aklını yedi tam iyileşti derken aynı seyler yinelendi ona cok üzülüyorum gencecik cocuk umarım hmen atlatır:uhm:
buldum işte canımı sıkacak konu en iyisi susup gitmek:a015:

herkese selamlar olsuna.s.

merhaba günlükümmmm

azıcık okudum arkadaşların yazdıklarııda bu gün buranın biraz güzel haberlere ihtiyacı varrrr

teyze oldum günlüküm teyze hemde ilk defaaaa:sm_cool::teytey::teytey::teytey:

dün gece geldi haber saat 03:24 pazaretsi 38 haftalık olacaktı ve sezeryanla doğum yapacaktı kardeşim ama bekleyemedi beni sabırsız yeğenim yarında ben yanlarına gideceğim...

biraz sıkıntılı biraz üzüntülü bir süreçti ama çok şükür rabbime mutlu sonla noktalandı... sıkıntılı üzüntülü derken hamileliğinden bahsetmiyorum... öncesi zordu be günlüküm 2 yıldır tedavi görüyorlardı neyseki ikinci aşılama tuttu eşinden kaynaklı bir sorundu aileden gelen kalıtsal bir durum kız kardeşimi eşinin abilerinini sadece birinin çocukları var diğerleri maalesef bu duyguyu tadamamışlar sanırım biraz erken geldimişler dünyaya tıp ta olan gelişemleri düşününce.. bütün bunları niyemi paylaşıyorum günlüküm umutsuzluğa kapılanlara umut olsun diye dilerim rabbimden kimler varsa bu duyguyu tatmak isteyen rabbim mahrum bırakmasın... rabbim hayırlısıyla canımın kanımın kucağını doldurdu isteyen herkesin doldursun..:Saruboceq:.

bekle beni canımın kuzusu teyze yarın geliyorrr... mis kokulummmmm..:nazar::nazar::nazar:.

Benim 3 küçük embriyom..Yarın bende olucaksınız inşallah...

Yarın hayatımın en önemli en özel gününü sizinle yaşayacağım..

Ben yıllardır sizi bekledim,sizi istedim...

Yaşadığım ,katlandığım herşey size kavuşmak içindi...

Bana sımsıkı tutunun...

Ben sizin için yaşıyorum.sizin için nefes alıyorum...

Size dokunmak,nefes aldığınızı duymak,sizi hissetmek için günleri saymak istiyorum...

Hayat sizinle daha anlamlı..Nefes almak sizinle daha güzel...

Kalbimden koparcasına haykırmak geliyor içimden ama bu bile az gelir duygularımı ifade etmeye...

Sizleri çok seviyorum ...:asigim::asigim::asigim:

ah gunluk bu aksam senınle gecırmek ıstedım sımdı komsular aradı oturmaya gelceklermıs uff
nedense hıc keyfım yok
bugun carsıyı turladık annemle p.tesı kız kardesımın dogumgunu ona hedıye aldık ve bı arkadasımın dogumgunune gıdememıstım onada aldım sonra pazara ugradık ve geldık evdeyım ıste

dun gecede arkadasımdaydk cok guzel gectı gece ıkıye dogru getrdıler benı eve
annem gıderken gec gelmetın demıstı:)kadın uyumus ben gelmeden babam beklıyodu

dun gece tanıstıgım yenı bı arkadasın ask hıkayesını dınledım
cok kotuydu ya allah yardımcısı lsun
cocugun aılesı ıstemıyomus uvey aılesı varmıs cocugun kızın aılesıde her an baskaına verebılırmıs annesı nıye gelıyolar dıyomus
cocuk cok kskanc agzı bozulkmus uff daha neler neler cok asırdım ama kızı gorsen kaderımı yasamak ıstıyorum dıyo
alah hayırlısını versın
dısardan bakınca oyle ımkansızkı
dusundumde acaba bendemı boyleydım dısardan bakıldıgında dıyorum
allaha sukur oyle agzı bozukluk kıskanclık ıstenmeme durumum olmadı ama acaba benımkıde dısardan ımkansız dı merak ettım ama ben hala oyle degıldı dıyorum
neyse bosver

ben kacıyım foruma goz atıyım opuldun.

günlüküm ben geldim, çok yorgunum, bütün günüm temizlikle geçti:a015:

hava nasıl da güzel di oysa ki, hani birses aşkım temizliği bırak da dışarı çıkalım der mi diye bekledim ama nafile:çok üzgünüm:ben de bunun acısını halılardan, koltuklardan çıkardımÇok üzgünüm çoook

her yerim tutulmuş günlük, omuzlarımı kaldıramıyorum, şöyle biri elime sıcak bir çay verse, omuzlarıma da masaj yapsa, çok şey mi istiyorum günlük:1no2:

sevgili günlüğüm.çok uzun zaman oldu sana yazmayalı.
neden diyeceksin?çünkü hamileliğim çok zor geçiyor.kanamalarım yine başladı.şu anda iyiyiz.ama hep bir endişe ile yaşıyorum.5 aylık olduk ama bebeğim benden ayrılacakmış gibi geliyor.yineden ben ve bebeğim çok güçlüyüz.hayat çok zormuş.helede anne olmak.bu çok daha fazla hissettim.dua ediyorum kendim ve bebeğim için.ama bu arada diğer hamişş arkadaşlarımı ve bebek özlemiyle olan arkadaşlarımıda unutmuyorum.herkese mutlu,huzurlu bir yuva ve sağlıklı hayırlı evlatlar diliyorum.
çünkü evdeki huzur dünyadaki en büyük zenginlik.

günlük;
acayip bunalmış durmdayım şu son 3 gündür we bugün tavan yaptı bu bunalmaaa maalesef
off çok kötüyüm yaa
herkezin sevgilisi çarşı izninde bi şekilde cam.dan falan görüşüolar ama bizde yok öyle bişey
dün resimlerini aldım bitanemin
yani aps ile geldii
görünce içim bi tuhaf oldu
görmemek dahamı iyi olur acaba dedim

349 gündür aşkım yok yanımda
onunla el ele tutuşmayı
gözlerinin taa içine bakmayı özledim
yaa çok şeymi istiormm
bitsin artık bu askerlik bitsinnnn
90 gün snra yanımdasın bebeğim ama bnm bunu beklemeye bile tahamülüm kalmadıı
ne 15 ay ne 10 ay ne 6 ay sadece 3 ay amaaa....
şırnak aşkımı senden A-LI-CAAAAMMMM

Sevgili günlük sana ilk kez yazıyorum
İşe başlayalı 4 hafta oldu bugün eğitim vardı çok yoruldum daha yeni eve geldim.
Kuzumıu daha koklayamadım uyuyor :KK43:
Anneannesinin canına okumuş yine akşam üstüne doğru
Ben onu çok özlüyorum o benim hayatımdaki en güzel şey..canım kuzucum enesimmm

X