Kadınlar Kulübü Günlük

Selammm günlüküm!!

bugün beni bir görsen öyle güzel bir hatun oldumki hic sorma!!

Süslendim sabah sabah günlükcüm ne yapiyim erken uyandim, kizimi okula götürmeme daha vakit vardi bende gectim aynanin karsisina ne zamandan beri yapmadigmi yaptim cikardim malzemeleri basladim badanayakaydirigubbakcemile3:icecream:

Ama güzel bir sonuc elde ettim yani esim sabah sabah ohhh türkan sorayim günaydin dedi:1closedeyes::asigim:

Birazdanda kizimi alicam yine, ondan sonrada hep ayni isler yemek ev isi vs. vs.

Ah be günlük bazen benden söyle birkac tane daha olsun isterdim..sositososito

Neyseee......

Burda okudugum bir konu beni cok etkiledi günlük, bazi insanlarin sevmenin her türlü hatayi affedebilecegini sanmasi beni sasirtiyor, oysaki ben tam tersini düsünüyorum seven insan karsindakine hata yapmamaya özen gösteriri, kirmak istemez, yanlis yapmaz benmi yanlissim anlamiyorumki???benneyaptımki

Herkezin sevgi anlayisi farkli birsey diyemem lakin alan memnun satan memnun ise burda konu acmaninda sacma oldugnu düsünüyorum...

Bugünkü felsefemde:

Su üc günlük dünyada en zor olan sey üc kurus etmeyen insanlarla muhatap olmak zorunda kalmak

Soranlara selam söyle hadi rastgelea.s.

günlük kız, aklıma ne geldi biliyormusun...
dün eşim ilk kez yani 1 yıldan beri arkadaşlarıyla akşam bişeyler yapmak istiyordu..yani saat 8 gibi gelicekti...bende hiçbişey demedim tamam canım dedim..okadar sevindi ki, demekki eşine hırt hurt yaparsan sinirleniyor..ama çok izinde vermedim az da demedim...
iyimi yaptım bilmiyorum ama ikimizde mutluyduk demekki iyiydi

sevgilii sanal günlük bugün sabah 5 e kadar hastanedeydimm görünmez bir kazaya kurban gittimm
hayat ve ölüm arası ne kadar ince bir iplikmiş
şimdii iyiyimm şükürr
hıdırımı bir görsenn helikopter pervanesi gibii döndü etrafımdaa herzaman öyledir benimm melek kocam gerçi ama bu seferkii çok romantiktii ayy dedimm hayata bi döneyimm seni sarıp sarmalarımm dedimm
neyse günlükçümm haşna fişne bir tarafaa bu hayatt gerçektenn yaşamak için çok kısaa ve herşeye rağmenn yaşamaya tadını çıkarmaya değerr yaşamayı ve hıdırımıı çok seviyorummm
tabii kendimidee

sevgilii sanal günlük bugün sabah 5 e kadar hastanedeydimm görünmez bir kazaya kurban gittimm
hayat ve ölüm arası ne kadar ince bir iplikmiş
şimdii iyiyimm şükürr
hıdırımı bir görsenn helikopter pervanesi gibii döndü etrafımdaa herzaman öyledir benimm melek kocam gerçi ama bu seferkii çok romantiktii ayy dedimm hayata bi döneyimm seni sarıp sarmalarımm dedimm
neyse günlükçümm haşna fişne bir tarafaa bu hayatt gerçektenn yaşamak için çok kısaa ve herşeye rağmenn yaşamaya tadını çıkarmaya değerr yaşamayı ve hıdırımıı çok seviyorummm
tabii kendimidee:asigim::lepi:

sevgili günlük
öncelikde gözekime geçmiş olsun neoldu bilmiyorum ama Allah korumuş daha dikkat etsin a.s.
benim kafam karışık şu aralar
bir mesele var ve çözmeye çalışıyorum
2 ucu var biri kötü biri iyi ama en kısazamanda iş bulmam lazım
bugün kredi kartı hesap özetim geldi ve gözlerim yuvalarından fırladı
sanırım fazla açılmışım günlük kociş görünce delirecek hihoyyyt

naber günnük

dün arkadasım geldi bu hafta bizde kalacak..gırgır makara gecıcek yane anlayacağın
gece 1 e kadar oturduk evde ne varsa yedik karnımız davul gibi oldu..
sabah apar topar gideceğim şimdiden belli diye geceden de iş kıyafetlerimi hazırladım
sabah bi sıcak vardı bide geç kalıyorum üstüme kısa kollu badi gecirdim
ama şimdi yağmur var dengesizleştim be
bugün KK hanımları ile ne zaman buluşsak diye düşünürken topic açmışlar üsküdar buluşması var diye..halbuki kadıköyde buluşucaktık ank06 ablam da ameliyat olucak o olmadan buluşmayalım diyorum iyice kafam karıştı..en iyi bu işe bulaşmıyım kim davet ederse oraya gideyim :icecream:
site çok yavas bugün KK da ne oldu ne bitti haberim olmuyor
hade herkesleri öptüm

selam günlüğüm, yoğun bir gündü, çok şükür evdeyim, yarın büyük gün veli toplantımız var, her toplantıda sözlüye kalkan öğrenci gibi heyecanlanırım, şimdiden beni telaş sardı ne giysem, neler konuşsam

günnüğüm tam sana yazarken minişim bir tuşa bastı messj hemen gönderildi, bu arada bu cümleyi sana ikinci yazışım ilk yazışım da da bir tuşa bastı ve sildi, site zaten yavaş, arda da sana ulaşmama engel olmaya çalışıyor

nolur artık site eski haline dönsün, seninle kesintisiz sohbetler yapalım,

bitsin artık bu çileee, diye haykırmak istiyorumm

günnükcan,
bu sabah bi uyandım geç kalmışım dedim Allah telefonun sesi de kısıktı bizim herif dellendi arabada. bi baktım telefona oda geç uyanmış işe bakkaydirigubbakcemile5

bide çok sevdiğim bi arkadaşım var bir insan böyle olamaz hem ciddi hem saatlerce güldüğümüz hem söylicem şeyi daha gık demeden anlayan yanımda o varken kimseye ihtiyaç duymuyorum her aklıma geldiğinde bol bol dua ediyorum o karşıma çıktığı için. :Saruboceq:

bide günnük param yok, çok feci bişeyler alasım var gittim dün bi yerde gezdim bütün mağazalara girdim herşeyi elledim ama hiç birşey almadan çıktım iyi de oldu çünkü 10 milyonluk bile birşey alsam bütçem çok fena sarsılacak durumda böylece bende herşeye elleyerek kendimi geçiştirdim

asıl çok dugulandığım bir olay oldu geçenlerde iki üç gün önce, bir yere gittik sevgilimle baktık giysilere öyle boş boş, yanımızda onun iki erkek arkadaşı daha vardı, bi çanta beğendim bunu param olunca alıym dedim. sonra tam kapıdan çıkarken şu pofidik yeleklere baktım göz ucuyla tam yanından geçerken de hafiften dokundum aklıma yazdım sizden de alcam yeleklerrr nihahaha diye. o sırada sevgilim yanındakilerle konuşuyordu sonraki gün sevgilim sana hediye aldım dedi. ne aldın dedim. beğendiğin çantayı alıcaktım ama kalmamış sonra sen en son neye baktın dedi neye baktım dedim yelekleri tamamen unutmuşum. poşeti bi açtı içinde yelek. bunlara baktın öyle bi baktın ki istediğini anladım dedi. bana bakmıyodu bile o sırada. çok duygulandım böyle bir şeye dikkat ettiği için. :asigim:

ama daha hediye vermeyi öğrenemedi. hediye paketi falan yok tabi ki dedim bunun etiketini kestirceksin bebeğim bidahaki seferehihoyyyt ne biliym ben ya dedi bide surat astı artis:mymeka: annesiyle almışlar annesine denetmiş nası duruyo diye. sevgili kayınvalidem bende kendime mi alsam demiş. zaten ne alıyosam ufak değişikliklerle kendisine alıyo hatta muhterem kayınpederim bir gün siz fazla gezmeyin bak nası kıskanıyo ala ala beni batıracak dedi şaka yollu-tatlicadiarzu-

daha sonra bi dergiye bakyıoduk aynı yeleklerde fiyatları yazıyo okudum biri 140 ytl biri 150 ytl o esnada bizim herif bize 40 ytl lik alıyo hıh dedim baya güldük. naniknanik

ayrıca şu an kendimi feci boş konuşuyo hissediyorum:tomato: neyse bebişim öptüm :1hug:

aman yaa durup dururken canım sıkıldı hiç nedeni yok
yatıcam şimdi
biraz girmiycem takıldığım topiğe artık canım çok sıkılıyo senağlama
Allahım ne oldu bana yaa
en iyisi gidip yatmak
zaten çok kıskanç gördüm kendimi bhk nın arkideşini kıskandım iyimi :mymeka: bu bana

günnükümmm....
sana son yazdigim dakikadan itaberen bende hic bir sey degismedi...
hala kendimden nefret ediyorum ve affedemiyorum...
hala mutsuzum ve hic olmadigim kadar öfkeli herseye....
cekip gitmek vardi simdi...
uzaklara hemde coookk uzaklara....
kacis yani beni cildirtan herseyden...
simdi sen diyeceksin ki kafanda bu düsüncelerle nereye gitsen mutsuzlugun degismez...
evet haklisin degismez cünkü ne kadar nereye kacsamda kendimdem kacamam...
biliyorum gececek neyse bana bu son zamanlarda olan bitecek....
ölmeyi istemek günahmi günnük....
olsada olmasada istiyorum....
23 yasindayim ve hayallerime cok uzak sacmasapan bir yerdeyim...
herseyde beni sinir edecek bir seyler buluyorum...
ve her iki dakikada bir kendime kiziyorum ve asla affetmiyorum....
neyse günnük seninde icini kararttim....
sana ve kizlara iyi geceler...

Yüz yüze gelmedin mi hiç
Hatalarınla bi kere bile
Aşka karşı koyamazsın
Bunu deneme bile
Belki yine yanılıyorum
Dosta düşmana sarılıyorum
Doğruyu gel sen söyle
Yanlışı nerde yapıyorum
Bütün gece sabaha kadar
Ya da bir ömür ölene kadar
Aşk kalbine dönene kadar
Beklerim

Sen gerçeği görene kadar
Kader ağları örene kadar
Aşk kalbine girene kadar
Beklerim
Çıktım aşk duasına
Bin bir masal dünyasına
Bıkmadın mı yalanlardan
Gerçeklere uyansana
senağlama senağlama senağlama

cok kotuyum gece babam aradı babaannem cok agırlasmıs
allahım yardım et ona olmesın o sıfatı yakıstıramasamda gerceklerden
kacamıorum onu hayata dondur allahım cok sevıyorum ben onu.
hayatımda hıc etmedıgım kadar dua edıorum onun ıcın.canım o benım
o ıkıncı annem.hep yanımdaydı ben unıw de uzak bıyere gıdebılırım dedıgımde
hemen aglamıstı gıtme kızım demıstı sımdı o gıderse ben naparım hemde hıc
donmıcek.allahım yasatma bana o acıyı.......dayanamam kı.
onu gormek ıstıorum bugun yanına gıdebılırız ıns.benı gorunce babannem ıılesır
bırıcık torunuyum ben onun hala ufak bebegıyım onun ben offfffffffff............

Ya ben bugün iyiyim ya,ama merak ettiğim bir konu var sadece bakalim ev sahibimiz kiramizi ne kadar artircak...

Sevgili Günlük....

SIKILiyorum sanki...Hayatimizda hic bi heycan hic aksiyon
hic bisi yok...
evet haklisin ne güzel dert yok tasa yok....cok güzel iste...
sükrediyorumda...

Ama
bazen esime diyorum, mesela Ask acisi cekmek nasil bisey aceba?
Yada Kaynananyla / Görümceyle / Eltiyle tartismak kavga etmek nasil bisey? Çok üzgünüm çoook CADIARZU

Hani derler ya Ot gibi yasiyoruz iste....öyle sayilir...
Evden ise, isden Eve....that´s all...mirmirmirmir

Aceba cocuk yapmaninmi zamani geldi...:çok üzgünüm:.ama onada erken...
daha dogrusu ben hazir degilim...

Höööööffff........benneyaptımki benneyaptımki benneyaptımki

Günlük ne resmi oldu biliyorum ama içimden hiç öyle cicili bicili sözler gelmiyor.
Boğuluyorum nefes alamıyorum içim dağınık
Allah'ıma binlerce şükür kendi hayatımda ailelerimizle ve eşimle hiç bir sorun yok
Herşey dilimi ısırıp söyliyim güzelin üstünde tahminlerimden hayallerimden öte devam ediyor
Sanki birde içimde minik bir böcük var gibi hissediyorum.Bakalım nasip reglime 10 gün var.
Ama 10 gün öncesinden bende regl olacağıma dair belirtiler olurdu tık yok.
Hayırlısı Allah'tan...Belki de pisikolojik öyle hissediyorum bilmem ki.
Boğuluyorum sıkılıyorum nefes alamıyorum dedim ya.
Bizimle ilgilide değil diye ekledim ya.
Başkalarının üzntüleri yıkıntıları da beni çok üzere günlük.
Müdürüm bugün yola çıktı yarın açık kalp ameliyatı olucak İstanbul momerial 'da
Korkuyorum dualar ediyorum...2 paketten fazla sigara içiyordu daha 5 gün olmadı bırakalı.
Baba kız gibiydik.17 Ağustos depremini yaşamış 29 yaşında körpecik evladını 10 gün sonra evkaz altından elleriyle çıkarmış.
Bu ne büyük acıdır ki bir ana baba için.
Güçlü olmaya çalışıyor.Sabah iş yerine geldi diğer arkadaşlarla vedaştı.Dayanamadım gözyaşlarım aktı.
Ağlama dedi.sildi gözyaşlarımı elleriyle.
Benim eşime istendiğim gece müdürümüde çağırmıştım bir kez babamdan sonra bir kez de müdürümden istediler beni.Evladında görmedi bu güzel özel olayı bizle yaşasın diye düşündük.
Elbet kendi canı gibi olamazdı ama bir nevi duyguları tatmin olur dedik.Amacımıza ulaştık.Çok mutlu heycanlıydı.
Bana ve diğer arkadaşlarla helalleşit.
Senin istendiğin gece düğününe nasıl mutlu geldiysem yine öyle dönücem dedi.
O an hiç tutamadım kendi.
İnşallah manevi babacım inşallah dediğin gibi, dilediğimiz gibi olur.
İçimde kötü bir his var.Hayırlara çıkarsın yarabbim.
Sabah müdürüm giiti daha toparlanamazken bir kötü haber daha
25 yaşında gencecik bir fidan ihtihar etmiş.yine uzaktan tanıdığım cıvıl cıvıl bir çocuktu.
Allah günahlarını bağoşlasın Aile ve yakınlarına sabırlar versin.
Bu 4 ay içinde yaşadığım yerde duyduğum 2. intihar olayı.
İlki komşumuzun oğluydu.
Her ne olurursa olsun ölüm hariç herşeye çare var.
İçim yanıyor
İşteyim çalışamıyorum bir an önce evime yuvama gidip duşun altına girip hıçkıra hıçkıra ağlamak istiyorum.
Sonrada yasinimi okuyup, eşimi kucaklayıp huzur bulmak istiyorum.

günnük çatlak patlaa söyle kaşınmasın
aşk acısı kaynana dırdırı nasıl bişeymiş hey allam yaabenneyaptımki
ne yapcan aşk acısını bende neden çekiyorum diye soruyorum kendi kendime çok mu kötüyüm
neden yaşıyorum bu acıyı senağlama
çarpacam şimdi dellendim bak gidiyom ben :1closedeyes:

Günlük kardeş iyi akşam üstleri
ne zamandır yazmıyorum sana.
Nasılsın kardeş ? İyimisin ?
Canım sıkılıyor günlük canım.
Şehit haberleri aldıkça sanki kendi kardeşimi,kendi ağbimi şehit vermişim gibi üzülüyorum.
off ki offf günlük.
Kazıyamadılar şu adilerin kökünü..
Köklerini kazısalar ne olur önemli olan onları kukla gibi oynatan arkasında yönetenleri kazımak.
Canım sıkkın,derdim büyük be günlük...
Ben şehit torunuyum Allah'a isyan etmem asla.
Allah nasip etse keşke seve seve veririm canımı bu vatana.
O adilerde görücekler ama ahirette yaptıklarının cezasını kat kat...
Allah ım sen çok büyüksün yarabbim...
Kötülük yapanı cezasız bırakmazsın sen...:Saruboceq:

Günnük cok canım sıkıldı
Ama salaklığıma
İşyerinde biri dediki … ya sorsana babası cok güzel piyano calıyomus dedi
Bende sordum… abi baban cok güzel piyano calısyomus dedim
Adam bozuldu gitti
Sonra dedim kötü bişimi dedm
Meğer babasının parmakları yokmus senağlama
Sok oldum o kadar üzüldüm ve utandım ki senağlama
İnsanların özürleriyle dalga gecilmesinden nefret ediyorum lanet olsun yaa bunu diyenler koca koca insanlar
cok kızdım günnük cok
hiç yakısmıyor hiç koca koca insanlara
nediyim allah bildiği yapsın

Puslu soğuk hava
Dökülen yapraklar
En sevdiğim mevsimdi
Sarı sonbahar
Artık değil

Kalbimde hüzün
Aynada üzgün yüzüm
Beni tanıyanlar
Buna birisi sebep diyor
Susuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…