Kadınlar Kulübü Günlük

Günaydinnnnnnn Şeniz

Yaw günlük allah cezani vermesin senin emii, yani biz seni aramasak sormasak sende tikk yok vallaha, bazen süpheleniyorum kiz acaba erkekmisin diye???:1shok:

Neyseeee, mirmirmirmir

Ortada hic bir halt yokken bu aralar moralim sifir nedense günlük hic bir seyden zevk alamiyorum, hersey öyle bos öyle sacma öyle gereksiz geliyorki bana anlatamam...:nazar:

Dün kuzenim aradi allah kiza öyle bir kaynana vermiski düsman basina rabbim nedir bu??:1no2:

Öyle anlatti anlatti ay yeter dedim ne olur sistim anlatma bana daha!! Ahh günlük vallaha böyle dertli insanlarin negatifligi benimde moralimi bozuyor ya...gercektende söyle cevreme bakiyorum cogunlukla arabesk takliyor herkez yani hepsi dertli kardesim hepsi...:çok üzgünüm:

Söyle sen sakrak kipir kipir güler yüzlü bir insana ihtiyacim var benim günlük öyle insanlarla takilmak insanin otomatikman moralini düzeltiyor ama nerdeeee??:1rolleyes:

Amann günlük satmisim anasini be su üc günlük civisi cikmis dünyada bu kadar kendimize eziyet etmemize bu kadar yipratmamiza bu kadar güzelikler varken hep cirkinlikleri görmemize deger mi acaba??:nazar:

Kesinlikle degmez ömür dedigin ne ki bir varsin bir yoksun, yasadigin hersey sana kar kalicak.....60 yasinda bir adama sormuslar bu yasa geldin nasil hissettin gecen yillari??
Sanki bir anahtar deliginden baktim öyle gecti yillar demis!!:çok üzgünüm:

Bugünkü felsefemde ::

Hicbir akli basinda insanin aklina mürekeb lekesini mürekeble, yag lekesini yagla yikamak gelmez
ama Kani Kanla yikamak hepsinin aklina geliyor
Kötülük dünyada degil Insanlarin icinde:çok üzgünüm:

günaydın günlük
ben bayramda çok hastaydım biliyormusun, ama şimdi iyileştim.
bayramda köyden gelen ve bana bakan görümcemi bu akşam yemeğe alcam kayınvalidemle onlara güzel bir yemek hazırlamalıyım..

kız günlük,

KK'da üniversiteden sınıf arkadaşımı buldum.
hehe,ama kendimi belli etsem mi bilemiyorum:jeyyar:

günlüğede bi ton şey yazmış onları okudumkaydirigubbakcemile3
ayy neyse belli etmicem kendimi.
zaten pek samimi de değildik.:dilcikar:
ayrı dünyaların insanıyız yani anlıcağın-tatlicadiarzu-

ama değişiklik oldu bana,eğlence oldu resmen:lepi:

Gunlugum, ozledim seni !
telastan yazamiyorum
burada ki arkadaslarimi, kardeslerimi, ablalarimi çok ozledim
Dugunume 4 gun kaldi :a015:

evim yerlesti tamamen, çok harika oldu :eek:
imam nikahimiz kiyildi :eek:
yarin son çalisma gunu olacak benim için, izinliyim sonra
cuma kinam var
cumartesi dugun
sonra bir hafta tatilim var, nisanlim ise 3 gun vermediler bir hafta Çok üzgünüm çoook
gidemiyoruz balayina ama bi kaç gunlugune kaçacagiz yinede

heyecanliyim, mutluyum, endiseliyim, agliyorum, guluyorum
yarin herkesle helallasacagim insallah :teselli:
bana dua etsinler soyle de...çok mutlu olayim :nazar:

Optummmmmmmmmmmm a.s.

merhaba günlükkkkkkkkkkk

uzun zaman oldu yazmayalı.olsun geç olsun güç olmasın değil mikaydirigubbakcemile5

bayrama eşimin ailesine gittik günlükçüm biliyorsun.çok ama çok güzel geçti.kayınvalidemi daha bir çok sevdim:asigim: yazık kadıncağız aman ben nasıl memnun olurum nasıl rahat ederim diye çırpındı durdu.kilocukları da aldırdı haliyle:icecream: o yemekleri yaptı türlü türlü, görümcem de ev işiydi mutfaktı derken bana hiçbirşeycik ellettirmediler:eek: biz de gezdik tozduk, burda donarken denize girdik antalya oluncakaydirigubbakcemile3yine hediyeler almışlar bana güzel güzel ciciler.bayram sabahı altın da taktılar, sağolsunlar.

ama tabi hiç ders çalışmadım o ayrı içim içimi yiyor.:çok üzgünüm:

dün akşam eşimin arkadaşıgile bebek görmeye gittik.hani bebekler kırkı çıkana kadar eciş bücüş çirkin bişe olurlar ya, ayy bu nasıl tatlıydı nasıl anlatamam eve gelince dedim ki yaa acaba bebek planımızı erkene mi alsak..e kocişzaten dünden razı.gözleri parladı.e hadi o zaman dedikaydirigubbakcemile3 sonra tabi iş ciddiye binip de düşününce yok dedim bak şöyle olur böyle olur kandırdım yine.2009 eylülden itibaren çalışmaya başlamaya karar verdik en son.bakalım kısmet tabi inşallah Allahım tüm isteyenlerle beraber bize de nasip eder:Saruboceq:

bu arada günlük kafama çok takılan bir sorunum var.sol taraf kasığımda bir beze çıktı iki üç hafta önce.fındık kadar falan çok sert.ağrısı sızısı da yok.geçmesini bekliyorum geçmiyo.kimseye de söylemedim.eşime söylesem hemen doktora der..ama korkuyorum günlük.:a015: kötü birşey değildir dimi.hiç aklımdan çıkmıyor:nazar:

bugünlük bu kadar günlük.herkesin geçmiş bayramını kutlarım senin aracığınla..görüşürüz

sevgili günlüğüm,,,,
ne çok özledim seni ne çok uzak kalmişim meğer senden.....
Ben kötüyüm günlüğüm.elim ayağim buz kesiyor....aşilamam sanirim tutmadi....dayanamayip 2 gün erken yaptim testi sonuç 3,78.........
Bu değer en az 5 olmaliydi.............
Kirginim neye kime olduğunu bilmem..............
üzgünüm,,ağliyorum o bile teselli olmuyor içimde alev alev yanan yangina.
Artik yoruldum herşeye ara verdim......................
Zaman herşeyin ilaci buna da alişacağim elbette...

günnük....
mutsuzum ve bosluktayim....
nefret edermi insan kendinden iste ben bugün nefret ediyorum kendimden...
bilmiyorumki allah akil dagitirken ben yine hangi sacmaliga baglanmistim....
biliyormusun günnük ben doymam, her seferinde vursada derinden, ben doymam aptalligima....
hic kimseyi suclamiyorum bu tamamen benim eserim....
ben daha cok vururum kafami duvarlara...
günnük ne olur düzelecek de bana....
sol tarafim sIkIsIyor her nefes alisimda aklima geliyor ve beni mahvediyor....

naber günnük a.s.
basım ağrıyo eve gitmek istiyom ama daha cok var :kızgın:
derdim bitmiyo üşüyom susuyom tatlı istiyom
allahtan kocisle aynı yerde calısıyoz da isteklerim oluyo kaydirigubbakcemile3
olmasa napcakmısım ben :uhm:
Neysem güünnüük herkese selamlar a:s: sevgiler a.s.

"güllerin içinden canım koşarak koşarak gel bana gel"[/B] tam sana yazacakken bu şarkı geldi aklıma günlük

şarkılardan fal tutardım bir zamanlar, bu şarkı ...dan bana gelsin, bana karşı ne hissediyorsa o çıksın derdim, elim telefonda yüreğim pır pır ha aradı arıyacak diye beklerdim ve daha birçok kelebek uçuşmaları, kuşların kanat çırpışları...

nerde kaldı o günler, biz mi yaşlandık, sevgimiz mi, çok özledim o günleri be günlük

ne yazacaktım konu nereye kaydı neyse günlüğüm bakma bana sen, gününün güzel geçmesi dileğiyle, sevgiyle kal günlüğüm

günlüküm meraba
şu an çok çok sevdiğim bir arkadaşımın evindeyim. öbürşirindeyim(sen oburşirin diye tanırsın). şehirler arası mekik dokudum,uzun uzun yolları aştım geldim ; şirinlerin gücü adına :eek:
günlüküm, şirinem bana bir sürü lezzetli mamalar hazırlamış.afiyetle yedik. kendi elim değmiş gibi (kaydirigubbakcemile3 kendime de pay çıkarıyorum ya , ilahi ben)
şimdi diyeceksin ki, ikiniz bir aradasınız,birbirinizi de bu kadar çok seviyorsunuz. oturun beraber vakit geçirin, kk neden? senin yerin ayrı, ne de olsa tanışmamız senin sayende oldu. birazdan çıkacağız zaten. öpicik,sevicik yapacağım şirineme. :asigim: böyle yazıyoruz diye sapık sanma bizi, yaşadıklarımız -18 dahilinde :jeyyar:
şirine okumasın diye oturttum kenara, merakla okumaya çalışıyor,okutmuyorum tabii ,akşamı beklesin.
şimdi şirineme dönmem gerek.daha konuşacağımız çok şey var. :1hug:
kendine iyi bak günlüküm, herkese selamlar.

iyi akşamlar günlük kötü bir günün ardından sana merhaba demek negüzelmiş :) ben aşkımı,eşimi,canımı,nefesimi,hayatımı,dünyamı çok özledim bıktımı artık her akşam yattığımda yatağımın bir tarafının boş olmasından tam160 gün kaldı dayan geçer diyorlar ama olmuyor.diyecen zaman geçmiyormu geçiyor ama içimi acıtarak,yaralar bırakarak geçiyor.yoğun bir günden sonra evime yalnızlığıma gidiyorum.yarın görüşürüz beni yalnız bırakmayan canım arkadaşım

selam gunluk

sana bıraz gerıden baslayarak anlatmak ıstıorum.pazar gununden baslıorum
sabah kalktım annemle bıraz lımonıydık ama canım benım oglene doru barıstık
daha sonra salı gunu yanı bugun kardesımın dogum gunu oldugu ıcın askımla
alıswerıse kısaca hedıye almaya gıttık.ben tısort aldım bıtanemde cok tatlı bı bısıklet
aldı hem maket hem oyuncak gıbı ama cok guzel.hatta kendısıne bıle aldı.sonra
oyuncakcıya gıttık askım ordan yıne kendısıne motorsıklet aldı cok
sewıo oyuncakları.ordakı kız ewlımısınız dıe sordu bana.dısardan ogle gorunmek
guzel bıse olsa gerek:jeyyar:garıp oldum sozluyuz dedım:1closedeyes:
ewe geldıgımde annem uguru bıze yemege caır bu aksam dedı bende hemen tamam
dedım tabıııhihoyyyt aksam bıtanem elınde tatlısıyla geldı yemek yedık sohbet ettık
gulduk eglendık guzel bı gece gecırdık kısacası hemde bayagı durdu bu sefer bızde.
yaptıklarını ıse unutmaya calısıorum suan benım yanımda olması daha onemlı deyıp
kendımı awutuorum belkıde.nese pazartesı gunu askımla unıw.e gıttık.ilk gunumde
yanımda olmak ıstedı ııkıde yanımdaydı canım benım okuldada acılıs falan yaptılar
salakca bıseydı zaten cıktım profıloya gıttık gezzdık yemek falan yedık ewe geldık.
okulu sorcak olursan alısamadım alısmam cok zor olcak nedense kımseyle arkadas
olmak ıstemıorum soguk gelıo herkes.ama bu yılın bole gecmıcegını bılıorum :1no2:
derslerede bugun basladk nesekı hocaları cok sewdım buda bısedımıkaydirigubbakcemile3
hımm baska ne desem kı bugun de bıtanemle beraberdık hatta bıraz once ayrıldık
askımı cok sevıyorum allahım bu sefer yanıltma benıŞeniz:asigim:.
daha guzel haberlerle gorusmek uzere.sımdılık benden bu kadar....Şeniz

iyi geceler günlük..
uyyordun degılmı.. napıyım sen benım en ıyı dostumsun..
kalkacaksın tabı bende senı hafıfce gıdıklayacam..
gunlugum bu gun nasıl koşturdum bılemessın.. hep farklı kutuplarda gibi hissettım kendımı..
farkı mevsımler yaşıyorum sankı yada farklı dıllerı konuşuyorum gibi gelıyor..
kafayımı yedım ne...
annem dedıydı zaten kızım çok bılgısayar ekranında kalıyon kafayı yıyecen dıye..
neyse..anneler hep bızlerı düşünürler..
allahım onları başımızdan hiç eksık etmesın
bugunde çok şukur aldığım her nefes için allahıma şukrettim
neyse gunluk benım uykum geldı yatacam galıba..
nıye bana oyle bakıyorsun gunluk.. uykun kaçtıysa benım sorunum degıl gunluk..
..

Sevgili günlük

Metabolizmam ne zaman düzelecek?

Bart Simpson gibi bin kere yazasım var. Tek derdim var nolur artık geçsin.

aman bugun tam 1 saat uyudum ya
sabah yattım 7de bugun aksam uyandım 8 de ,
aman ya amma uyumusum wala annamıom ne ıs unıverstelı ev kızıyım resmen, bugun baktım yuksek lısans sınavı falan varmıs ulee dedım unıyı zor bıtırdık bı de bu lanetı mı alsak basımıza,
ama mısal benım asker yuksek lısans yapıyodu en son tez yaptı falan canı cıktı böle ama ılerde mısal onla olsak cocuklarımız dıcek kı babaaaa sen yuksek yaptın anamdan cok okudun evet dıcek be n ezık kalcam onu yapmamıs olcam cocuklar benı degıl onu ornek alcak tü kaka yani,
ama onu okumak da ezıyet yaw, yanı düşünsene ben daha ıngılızce calısamıom demın kıtabı aradım saatlerce yok bakamadım bıle, bıde kpss calısamayan ben malmal evde oturuyorum yıllardır ay hayır duzgun iş falandıye oturuyorum kpss de calısamıom halbukı calıssam memurluk fıstık gıbı ama işte yemıyo benım kafam bunu, ne yse onu bıle yapamıom bıde yuksek muksek dıom yaa hıc bıde sınavı varmıs onu gecemem kı reıl olurum wla bıde aman kalsın ya of
ekım gelse okula gıdıp ders yaparım kutuphanede dıyodum yok ya ekım geldı okul mokul da acıldı da benım dişim sıkıo tabı ne okul evde daha kıtap kapak acamayan ben ne okulu aman bılmıom işte bömle bı kaç yuz ay daha beklıcem sankı iş iş dıye,
lazer epılasyon da dusunuom ıse gırersem mısal onu yaptıramıcam ama bu tembel halımle evden de cıkamıom kı hepsı celıskı hepsı handıkap, renklı lens hayal edıyodum resmen hayal oldu evden bıle cıkamıom amaaaaann öf sıuktım senı de gunlugum hadı ben yumurta falan yapcam galba saat gec ama cnmcekıonapayım bdıe gec uyandım ya yıne gelcek kılolar heralde, pufsss aman beaw nıyse ..

Günaydın günlük hanım,
İyi sayılırım ben çok şükür. Seni sormalı ?
Biliyorsun önceki gün evlilik yıldönümümüzde çok güzel bir gece geçirdik kocamla:asigim:
Dünde yine kocamın doğumgünü idi. Eve giderken güzel bir pasta aldım. Yemekten sonra ailece pastamızı yedik keyifliydi. Doğumgünü hediyesi olarak ayakkabı aldım kocama :icecream:
Böyle dolu dolu geçti son iki günümüz.
Ama dünde aksilikler peşimi bırakmadı bir türlü. Nazaramı geldim, sakarlığım mı tuttuyor anlayamıyorum ki. kaydirigubbakcemile3
Güldüğüme bakma günlük hanım berbattı dünüm. Önce gözümde kocaman bir arpacık çıktı. Şirkete gelmeden sabah hastaneye gideyim belki ilaç verir dedim. Yolda başıma gelmeyen kalmadı. Zor zahmet hastaneye ulaştım. Oradan çıktım koştura koştura şirkete geldim. Odamın anahtarlarını evde unutmuşum. Geceden çantamı değiştirmiştim öteki çantamda kalmış. :bbo: Yanımda çalışan arkadaşta izinde oda yok. Eve dönmem daha külfiyetli mecburen çilingir çağırdık :tomato:
Neyse onu atlattım bir keyif çayı içeyim dedim koca bir fincan çayı sol elimin üzerine döktüm. ( nasıl becerdiysem artık )
Haşlandı resmen buz koyduk ama çayır çayır yandı.
Üzerinden bir gece geçti hala kıpkırmızı yeri. Acısı yok ama şimdilik :smiley-cool:
Böyle işte gelince üstüste geliyor. Okutucam kendimi artık.
Diyeceksin ki sen sakarsın. :roflol:
Böyle işte günlük yoğun yaşadık son bir kaç günü.
Şimdilik ben kaçıyorum kızları kocaman kocaman öp emi ?
:eek:

kızlar çok yoğunum.. deli gibi çalışıom..
ölen dersim var bugün.. myo ya .. geliom bi 3 4 saat deli gibi yazı yetiştiriom..
çok ii ama .. okuklu sevdim.. hepsinden çok büüyüm ve herşeyi keşke zamanında yapabilseydim dedim.. içim koptu accık.. ama yinede iyi.. eğlenceli..
işlerde tıkırında şua ralar.. biraz daa geçsin yopunlukta olmaz rahat ederim işallah..
bebeğim askerlik şubesine gitmekten kaçıo ama ne zamana kadar ki..
korkuyo haydi grel götürüyoz derler diekaydirigubbakcemile3
kıyamıomda..nese işte öle..

bu arada kızlar kısırı siz değişik yapıonuz.. bizde bulgur haşlanmaz..
aksine çıtır çıtır olmasını severiz biz.. nar ekşisi bol..
sanırım nar ekşiside yok dışarda.. nese işte aklıma geldi..

Günlük dün insanliğimdan utandim...
Benim eski konularda bir nar ekşisi muhabbetim vardi görümcemle
dün görümcem, bu ara eşimin işlerinin bozulmasindan dolayi üzülmüş ve bize alişveriş yapmiş aslinda okadar kötü değil ama abla yüreği işte.
Ve bana gidip ne almiş biliyormusunuz, çok seviyorum diye nar ekşisi almiş...
Ben tabi görünce çat diye çatladim, utancimdan...
Bundan sonra kimseye darilmicam inşallah....
Fevrileşmiştim bi ara...

güünüüküm naber şakkıdı
sabah havayı kapalı gördüm kalın bi kazak giydim
şimdide ğisytim
ayy güünüük şimdi soyuncam :jeyyar: haa piştim kaydirigubbakcemile3
zaten işlerde cok yoğun :kızgın:

öle işte güünük pek anlatcek bişiyim cok morallariyi hersey iyi gidiyo :nazar:

herkese selam ederim a.s. ve giderim :eek:

güünüüküm naber şakkıdı
sabah havayı kapalı gördüm kalın bi kazak giydim
şimdide ğisytim
ayy güünüük şimdi soyuncam :jeyyar: haa piştim kaydirigubbakcemile3