Kadınlar Kulübü Günlük

selam günlükçüm
kızımdan ancak fırsat buldum
aa bu arada kızım sbsden 427 puan aldı.paylaşmak istedim
yarın okullar açılacak bakalım ne yapacak merak ediyorum.
ilk günü inşallah güzel geçer.
neyse bugün arkadaşımla makrocity ye gittim
nerdeyse çıldırıyordum efe hiç durmadı zincirden boşalmış gibi
ordan oraya koşturup durdu kızım gene geldi yarın görüşürüz.

iyi akşamlar günlük,
ben geldim. şu anda şaşkınlığımı atmış değilim üzerimden ama sana yazmam lazım hemen. Bu arada eve geldim doğru KK'ya girdim. Yakında bir de bu yüzden tedavi olmam gerekecek galiba, sigaraya karşı iradeliyim, KK'ya karşı :1no2:

Bugün mutlu bir haber vereceğim sana. İnşallah hayırlı bir karar olmuştur. Sonuçta sevgimizden bu kadar emin ve ikimiz de birçok şeyin farkına varmışken daha fazla beklemek zor olduğu kadar, yapıcı hareketlerimizi de kısıtlıyordu. Beraber olmadan kafamıza düşen saksılardan ne kadar ders aldığımızı, okuduğumuz kitabın bize neler öğrettiğini, aslında mutlu olmanın ne kadar kolay olduğunu belki de ilk defa bu kadar iyi anladığımızı birbirimize nasıl anlatabilirdik ki :sm_confused:

Onunla yeni bir ilişkide beraberiz. :asigim: :asigim:

bu defa şansımızı iyi kullanmamız, elimizden geleni yapmamız gerektiğinin farkındayız.
Geçen 1,5 ayda birçok şeyi fark ettik, dışarıdan 3. göz gibi incelediğimizde ilişkimizi. Yanlış anlamalar, boşuna endişeler ...

Başka hiçbir şey öğrenememiş olsak bile, en azından birbirimizi kaybedebileceğimizi öğrendik dedi. Çok doğruydu. Belki de en büyük sebep buydu, ikimizin de diğerinden şüphesi yoktu. Nasıl olsa o hep var. Birçok ilişkide yaşanan bir durum belki de. Karşındakine duyduğun güven sonucunda ve geçen uzun zamanın verdiği yanlış bir rahatlık.

Artık biliyoruz ki, bir şeyler için uğraşmazsak, sevmek yetmeyecek ve sevdiğimiz insanı kaybedeceğizkaydirigubbakcemile5

evet sevgili günlük, ne zaman fazlasıyla duygusala bağlasam kendimi buraya kk ya atıyorum ki kafam dağılsın biraz..
yine öylesi günlerden birindeyim...yolumu kaybettiğim, çıkmaz sokaklarda dolaştığım günlerden birisi işte.. ağlamak istiyorum hemde bağıra bağıra, ama ağlarken kocam gelirse işte o zaman kıyamet kopar...eve bak ya doya doya ağlayamıyorum bile..:)
sanırım her ay yaşadığım adet öncesi sendromlardan birisi buda, farkındayım bunun, bu bir kaç günü sanırım bu şekilde geçireceğim. hadi hayırlısı...

Günaydın günnük
:çok üzgünüm:sevdiceğim 15 dakika uzaklıkta bi okula muhasebe öğretmeni oldu
içim yandı duyunca
çok ağladım bir görsen hıçkıra hıçkıra
meğer ne çok severmişim ben onu kalbim dayanmadı uzak kalmamıza
tamam öyle mıç mıç dipdibe bir durumumuz da yok ama
uzağı bilmek bile koydu
biraz kendimi topladım ve böcüğü aradım az rahatsızmış bide ona anlattım
tam ağlayacaktım sustum onun derdi ona yeter bide ben başlamayım değil mi
Allah'ım hayırlısını versin utandırmasın
İlk günü stressiz sakin rahat geçsin
Allahım sen yardımcısı ol :Saruboceq: sevdiceğimin
öle işte günnük
hafta sonu temizlik, trip, ağlama böyle geçti gitti
öperim seni ve herkesleriŞeniz

Merhaba günlükcüm...
Epey zaman oldu sana gelmeyeli ama bana hakverirsin mutlaka, okullar açıldı, ramazan geldi bu ikisi bile fazlasıyla yogun olmam için yeterli değilmi.
Oglum 1.sınıfa başladı, geçen hafta beraber okula gittik uyum saglayabilmesi için ama maşallah hiç zorlanmadı vede çok hevesli dilerim hep böyle hevesli olur. Bugün öglende işten biraz erken çıkıp ilk gününe ben götürmek istiyorum, herkeslerin velisi yanıda olacak ogluşum yalnızmı kalsın degilmi günlükcüm.
Bu arada 2 saatlik uyku ile ayakta durmaya çalışıyorum, gece 1 de yattım 2 saat sonra sahura kalktım derken sabaha kadar döne döne bir hal oldum uyuyamadan işe geldim, akşamı nasıl edicem bilemiyorum, Allah yardımcımız olsun inş. Neyse günlükcüm ben gidiyorum bir ara yine ugrarım kendine çok iyi bak emi....

içimde bi kipirti var hayrola

hop oturup hop kalio gönül okuyor canima
.. Ne desem boş siğmio ki ele avuca

dio ki leyla kavuştu mecnuna

ooofff offf gafil avladi bu kez kahpe felek bi yolunu bulup oyuna getirdi yine tuzaklarina düşürdü beni bilerek her halinden amaci belli o da yere bakan yürek yakanlardan ateşten gömlek...

Yine başimda kavak yeller bacayi sardi yarin alevlerii dili yansada gönül aldirmiyor.. Ama çakmak çakmak gözleri tam 12den vurdu kalbimi olan oldu gönül ferman dinlemio

ooofffff ooofffff gafil avladi bu kez kahpe felek bi yolunu bulup oyuna getirdi yine tuzaklarina düşürdü beni bilerek her halinden amaci belli o da yere bakan yürek yakanlardan ateşten gömlek...

Yine başimda kavak yeller bacayi sardi yarin alevlerii dili yansada gönül aldirmiyor..
Ama çakmak çakmak gözleri tam 12den vurdu kalbimi olan oldu gönül ferman dinlemio

bakişi gülüşü pek hoş

ağzindan bal akio

onsuz hayat boş
can katio canima
içimde kelebekler uçuşuo
yol aldim aşiklar diyarina

ooofffff ooofffff gafil avladi bu kez kahpe felek bi yolunu bulup oyuna getirdi yine tuzaklarina düşürdü beni bilerek her halinden amaci belli o da yere bakan yürek yakanlardan ateşten gömlek...

Yine başimda kavak yeller bacayi sardi yarin alevlerii dili yansada gönül aldirmiyor..
Ama çakmak çakmak gözleri tam 12den vurdu kalbimi olan oldu gönül ferman dinlemiyor.

ben geldim günnükk

hafta sonu yazamadım anneciğimdeydim hiç iş yapmadım bi yattım bi yattım sorma :ecrin_bebek:
zaten cuma akşamı arkadaslarım geldi iyi ki de geldiler moral vermiş oldular bana cannarım .. yoksa kocamın sülelesini kafama takıyordum bakırköylük olmadan gittim anneme .. baktım bizim sülale orda kuzenler halamlar amcam , kuzemin gelmiş amerikadan Allah ım ne güzel gün :asigim:
dün gece evime döndüm evimi de özlemişim benneyaptımki

selam günlükçüm
bugün okullar açıldı e kızımın yeni okulunda ilk günü
sabah 7.30 da okulumuza gittik garibim çok endişeliydi
önce ben sıkıldım eve gidelim dedi sonra idare edip kandırdım.
bir tane arkadaş buldum kuzuma biraz rahatladı
baktım bahçede dolaşırken yüzü gülüyor mutlu oldum
neyse ki bu saate kadar ses seda çıkmadı .umarım ilk günü güzel geçmiştir yavrumun
neyse günlükçüm bugünlük bu kadar yarın görüşürüz
yeni okul yılımız hayırlı olsun hepimize

merhaba gunlukcum
ya ben ılk defa yazıyorum gercı sana ama. kafam karmakarısık dıye belkıde eskı esımle mahkeme gunumuz bellı olacak ve cok sabırsızım acaba ne olcak nasıl tepkı verıcek oğlunu gorucekmı ama dur mahkeme gunu bellı olsun yıne yazarım

merhaba günlükçüm.ay kaç günün hasreti var, ceza almıştım giremedim kaç gündür kkya nasıl bir boşluk vardı anlatamam çok şükür ki kavuştuk:dance:
öncelikle ehliyet sınavımın yazılı aşamasını geçtiğimi öğrendim bugünhihoyyyt darısı haftasonu direksiyona inşallah:Saruboceq:
bugün görümcem gelecekti kıbrıstan.ama yarına kalmış.ya da belki haftayaÇok üzgünüm çoookumarım yarın gelir o kadar hazırlık yaptık ettik dimi ama:bbo:neyse okulunu bitirdi şükür sık sık gelir bundan sonra:1hug: tek görümcem günlük aynı yaştayız hem.seviyeli ama güzel ilişkimiz:asigim: gerçi ikimiz de cicikızız birbirmize karşı.cadılığımızı göstersek nasıl oluruz kimbilirnaniknanik
günlerim onun dışında sıradan geçiyor günlük.akşamları kocişle birlikte ders çalışıyoruz.gerçi o çalışıyor ama ben kaytarıyorum çoğunlukla, kendime olur olmaz işler çıkarıyorumlaelaelaelaelae
anneciğimle babacığımla konuştukça evde geçirdiğim ramazanları da çok özlüyorum günlük.eşimle iftar sahur da çok güzel ama aile sıcaklığını da arıyor insan.belki haftaya giderim günlükçüm bi kaç günlüğüne.bayrama da eşimin ailesine gideceğiz çünkü
neyse kesik kesik olsa da şimdilik bu kadarcık yazacaklarım.kendine iyi bak.herkese selam ve sevgilera.s.

Günlük dün babama laf arasında kızlarla iftar açayım dedim izin verdi ...

Benim babam hayatta böyle şeylere izin vermeyen adam bana izin verdi.... :1shok:

Benimkiylen iftar yapcaz...cokacimcoook

Hem de en sevdiğim yerde alabalık tesislerine gitcez....

Karnım doymaz dedi üstüne bi de beni ye dedim....benneyaptımki

Yeter nan daha ne yiycen o kadar yemek olur sanki çok yer de konuşuyo....:mymeka:

Yarın anlatırım artıkın nasıl geçtiğini....

Akşam olsa be vakit geçmiyo acıktım....cokacimcoook

iyi akşam üstleri günlükçüm,

Sabah beri giremedim siteye hata verdi.
Girsemde girmemle çıkmam bir oldu valla.
Oysa yazacaklarım vardı.
Neyse kısmet değilmiş..:çok üzgünüm:

Günlükçüm akşam annemlerde iftardaydık.hihoyyyt
Güzeldi güzel geçti.
Biraz yüzsüzlükte olsa sahura yemek yapmamak için annemin yemeklerinden getirdim eve.:lepi:
Napayım günlük kalpazan bir insanım ben.
Ne diyeceğim.
Geçen gün eşimin işyerinden arkadaşı hanımına pizza yaptırmış fırında.
Güzeldi ellerine sağlık.
Velhasıl kelam tepsi boş gitmez malum ...
Bende dedim bari bir kurabiye yapayım öyle yollayım tepsiyi.:lepi:
Eşim demez mi "yok kurabiye olmaz,Lazanya yap sen.
Güzel yapıyorsun".:1shok:
Bense " neyn dedin canım,ben ömrü hayatımda kaç kere lazanya yaptım" dedim.:uhm:
Eşim galiba beni İtalyan kökenli falan sanıyor.kaydirigubbakcemile3
Lazanya yı nişanlıyken yengem yapmıştı.
Benimki kesin yanlış hatırlıyor.
He şuda var bugün gittim aldım malzemelerini hayatımda ilk kez lazanya pişiriyorum günlük.
vede en kötüsü bize değil başkalarına.kaydirigubbakcemile3
Allah yardımcım olsun:Saruboceq:
Görüşürüz günlük
Ben gidip şu Lazanya ya bakayım...

hi hitler, naber günlük :ecrin_bebek:
ateş küpüyüm şu günlerde...
dün akşam babamla tartiştim
daha doğrusu tek bi cümle kurdum kalktim odama gittim o kendi kendiyle tartişti
ona gicigim günlük biliyosun şakkıdı
ama yine de üzüldüm
sanirim bu yüzden olsa gerek sabahtan beri kalbim yine nefes almami engelliyor
çarpintim başladı
oructan da olabilir bilemiycem
harnup pekmezi aldim 2 gündür iftardan sonra 2 kaşik aliyorum
inşallah şöyle bi 5-6 kilo alip 53-54e ulaşirim

az once tca ile telde konustuk...
aman bi özürler bi aff dilemeler, bi yalvarmalar, yakarmalar...
sucluluk duyuyo tabi şakkıdı
gicigim ona günlük sevgilimi elimden aldi :ecrin_bebek:

sabah 6 30da trende olmam gerekırken günlükcüm,

ben 6.25de yataktan çıktım..:1shok:. o nasıl bır kosusturmaydı anlatamam..

oyyyyy okulu bir özlemişim ki anlatamam...

geçen yıl ki böceklerim,artık koca adam olarak geldıler ya yanıma...
:1closedeyes:
nasıl gururlandım onlarla..

ya bu yıl ki şebelekler.. anaammmmm 40 okul bıtırmıs gıbıler...ama bende ne ses ne nefes kalmadı..:ecrin_bebek:

çokkk susadım be günlüğüm.. aksama bır damacana yetmez gibi gelıyor valla..
cokacimcoook
uykum çoktu.. trende bı yarım saat kestırdım dönerken.. ama hala tek sloganım,

aksam olsa da yatsak..mirmirmirmir

aksam olsa da yatsak...mirmirmirmir

selam günnüküm...
bugün cok yoruldum....
sabah o güzel yatagimi nasil birakip ise gittim hala aklim almiyor... mirmirmirmir
ilk üc saat ne güzeldi makinalar yine kiyak gecti bize....
bos bos havaya baktik ve niye calismiyor bu makinalar diye bir kere bile sormadik... kaydirigubbakcemile3
ama sonra bir calismaya basladilar anam agladi benimle beraber... senağlama
neyse evdeyim iste bu duygu tarif edilemez bir sey diyecektim ki aksam okula gitmem gerektigi geldi aklima hayyyy gelmez olaydi... kafamçokkarıştı
offffff be günnük son bir kac gündür icimde ne firtinalar kopuyor bir bilsen...
susuyorum tutuyorum kendimi nereye kadar böyle giderse artik...
neyse ben kalkip hazirlansam yavastan iyi olur...
kizlara slm günnük...
görüsürüz yine...

az once tca ile telde konustuk...
aman bi özürler bi aff dilemeler, bi yalvarmalar, yakarmalar...
sucluluk duyuyo tabi şakkıdı
gicigim ona günlük sevgilimi elimden aldi :ecrin_bebek:

Allah belani vermesin kermit salaği
sevgilim dediğin benim nişanlim müstakbel eşim olur:mymeka:
tamam zamanında peşinde gezdin 2 çiktiniz diye birak artik yakasini kaydirigubbakcemile
senle çikti benle evlendi :ecrin_bebek:evlenilecek kizlar var eğlenilecek kizlar varhihoyyyt

iyi kşamlar günlükcüm şimdiye kadr yazamadım
nasılsın benim bugün marataon hayatım başladı gene.
okullar açıldı oğlum hayırlısıyla yediye geçti.
bakalım bu yıl nasıl olacak günlükcüm fazla vaktım yok
iftar yaklaşiyo sofrayı kumam gerek
eşim dişarda açiyo iftarı kayın pederim ve kayın valıdem var.
onlara sofrayı hazrlayayım .
herkese yeni eğitim yılı hayırlı olsun ALLAH yavrullarımıza zihin açiklği versin
herkese hayırlı iftarlar ve iyi akşamlar günlükcüm

ben ben ben geldim günlüğüm özledinmi beniiii:) ben seniii burayiiii ve burdakiii tüm arkadaşlarimi çok özledim..biliyorsun günlüğüm işe başladim ve artik sık sık giremiyorum ee birde ramazan malüm eve gelip iftardi bulaşikti yarinki kiyafetleri hazirlamakti annemle sohbetti derken sonra hoooop yatağa geçiyorum :) tamam çalişma saatlerim fazla değil sabah 8.30 akşam 6.30 ama yinede uykuya doyamayan bir insanim biliyorsun çalişmadan önce hep öğlen 1'lerdee 2 'lerde kalkarak kizlari çatlatiyordum :) ayy bu sabah tüm metrobüs ve tranvaylar ücretsizdii ilk kez öğrecilere dua ettim ben :) sayelerinde bizde 3 gün boynca yararlanicaz :) nekadar beleşci bir hatunum ben yaa :)
işime gelince gayet rahatim yerinde gayet iyiyim ortamimim güzelçalişanlar çok içten hiiiç yabancilik çekmiyorum çok güzel adepte oldum ay'in 21'inde girdim işe fakat sanki aylardir çalişiyormuşum gibi bi samimiyetlik var hepsi çok kaliteli kişiler çok yardimci oluyorlar sağolsunlar..biliyorsun danişmada durmak için girmiştim ve yönetim kurulu başkani tarafindan 2 gün sonra yönetici asistani olarak yeni görevime atandim :) ama varya her gün resmi hergün takim giyinmekten sıkıldimm acilen güzel ciciler şöle şik takimlar değişik pantalon ve gömlekler almam lazim tamam var ama çeşit lazim yahuu :)..
Ufuğu soracak olursan maşallah subannallah gayet güzel gidiyor herşey canim benim sabahlari benim için erkenden uyanip beni alip işe birakiyor akşamlarida evime birakiyor tekrar evine dönüyor..düşün zeytinburnu şirinevler arsinda mekik dokuyor kiyamam ben ona yaaa, gelme yorulma aşkim diyorum gün içinde sende yoruluyorsun diyorum ama anlatamiyorumkii sanki kaçircaklar benii napsinlar benim gibi bir deliyi dimi ama günlüğüm :)günlüğüm ve okuyan tüm arkadaşlar ne olursun benim için dua edinn ufuğum bu ay'in 21'inde eyüpte kpss sinavina giriyor şurda 2 haftamiz kaldi ne olur dualarinizi eksik etmeyin olurmu??
Böyle işte günlüğüm ve canim arkadaşlarimm ölmedim yaşiyorum sadece yukarida belirttiğim nedenlerden dolayi fazla sitede bulunamiyorum aslina bakarsaniz giriyorum okuyorum ama yazmadan çikiyorum ama şu bir gerçekki sizi çok özledim burayi çok özledim sicakliğinizi sohbetinizi çok özledim.
yaralim olsun laliş olsun ebohş olsun barçman ablam olsun sari böceğim olsun elissa olsun cansu olsun çileğim olsun sszzkk olsun hayal gözlü olsun deniz olsun irem olsun pelin olsun lepi olsun ve daha bir çok kişiiiii çok çok çok özledimmm ben yahuuuu sizde özledinizmi beni bakimmmmm????yoksa ohh bee sen yoksun sitebi deliden bi çatlaktan kurtuldumu diyorsun??analamadimm yüksek sesle söyleee :)

Son düzenleyen: Moderatör:
selammm günlük, yoğun bir günün ardından sonunda burdayımmm

bugun ardamla ilk ayrılığımızı yaşadık, sabah ondan ayrılırken yüreğim ezikti, bütün gün dua ettim, ağlamasın diye, çok şükür ki kuzum ben gittikten sonra bir uyumuş, öğlen bir e kadar:ecrin_bebek:

sonra da ablası karnını doyurup dışarı çıkarmış, günleri çok güzel geçmiş, hergünümüz böyle olur inş

günnüküm
hafta sonu anama gittik kayınvalidem kayınpeder falan
cok eğlendik hihoyyyt annem babam hepsini cok özlemişim :asigim:

günnünk bu arada hala regli olmadım :1shok: 5 gün gecti bide cok basım dönüyoo

yarın en iyisi test alayım dimi :ecrin_bebek:
bakarsın süpriz olur :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…