Kadınlar Kulübü Günlük

öff be günlük,

iyi ki bi haftasonu geliyor diye sevinmişim yani..
adamın cmtsi pazar işe gideceği tuttu..
üff özel şirketlerin de bu sıkıntısı oluyor işte:nazar:

dün tam kahvaltı yaparken aradılar,çıktı gitti garibim.
ha geldi ha gelecek derken,geldiğinde akşamın 8i olmuştu wallabenneyaptımki

bugün de sabah saat 10 da gidecekti.
bu sefer biz uyanıklık yaptık amasüprizzzzz
güne erken başlayalım daha çok vakit geçirelim dedik.
6da kalktık.
kahvaltımızı yaptık.
sonra dışarı cıktık dolaştık.
eve geldğimizde saat 9du.
o kahvesini,ben sütümü içtim.
sonra 10 gibi beraber cıktık yine.
onu durağa bıraktım,ben de markete gittim geldim...

ee bakalım bugün kaçta gelicek.
ama en azından az da olsa vakit geçirebildik sabahtan..

çook seviyorum ben bu adamı Allahım:asigim:

Gunlukum! hihoyyyt

Kabus dolu gunlerden mutluluga dogru gecis yapiyorum yavas yavas. Aklimdaki soru isaretleri hala var, yok degil..ama garip bir huzur var iste icimde. biraz oluruna biraktim sanirim herseyi ondan. aslinda aklimdaki soru isaretleri sadece bazi sorunlari nasil asacagimi dusundugum icin..zamani geldiginde halledicem insallah herseyi tek tek... :Saruboceq:

bebegimle yeniden daha sIk gorusmeye basladik...annemler yanimda 3 ay kalinca, bir de turkiye'ye ani gidis yapinca butun yazi ayri gecirdik nerdeyse. Persembe gunu telefon acip "cuma beraber yemege cikalim mi?" dedi..sanki 3,5 senedir beraber degiliz de, beni tavlamaya calisiyormus gibi, cookk hosuma gitti ya kaydirigubbakcemile3

yemekten sonra tam onu arabasina birakirken eve gidince beni ara dedim.."cok gec olur askim sacmalama ya, birak artik su huyunu, anlamiyorum niye bekliyosun ki? dedi.."ben oyleyim iste askim, icim rahatliyor eve gittigini duyunca, hem ayni evde bile olsak beklerim" dedim...gozlerinde garip bir isilti belirdi, cakmak cakmak oldu bir anda gozleri..onune dogru bakti, sonra yeniden bana bakti..sustu, gulumsedi.."ne oldu?" dedim, "hiicc oyle bir an ayni evde oldugumuzu hayal ettim" dedi, "ne dusundun" dedim, "hicc hadi gitmem lazim" dedi ve gulumseyerek gitti. dayanamadim aradim ve bir daha sordum ne dusundugunu, "hic askim oyle bir an gozumde canlandirdim iste" dedi, "iyi miydi, kotu muydu" dedim, "evliligin kotusu olur mu bebegim, tabii ki iyi seyler hayal ettim" dedi....icimden mutluluk cigliklari attim...!!! yanimda olsa sarilmaktan delirtirdim onu. Şeniz kaydirigubbakcemile3

coookkk uzun zamandir ilk kez bu kadar mutluydum biliyor musun? :asigim:

merhaba günlük.
yıne ben geldım.
bugun pek ıyı degılım ıcımde garıp bır huzursuzluk var.mutsuzum.

dun aksam kocısle kutlamalara gıttık.kaynanamda vardı.belkıde onun etkısı bılmıyorum.ılk basta surat astı durdu.sonra basladı konusmaya.bıraz yenı torunundan bahsettı.bırlıkte bebegı yıkamıslar.:çok üzgünüm:ah gunlukcum o an bende hamıleyım dıyebılmeyı ne cok ısterdım..senağlamaadetıme henuz 1 hafta var ama sankı bu ayda olmadı gibi.

kaynanam bebegı anlattıkca ruhum daraldı.belkıde hamıle kalmayı onlardan etkılendıgım ıcın bu kadar cok ıstıyorum.cok istedıkcede melegım gelmıyor.senağlama
o kadar dusuncesız ve görgüsüzlerkı; dua etmekten,, ıyı dıleklerde bulunmaktan bıle acizler.gerci .i..'iN duası kabul olsaydı gökten kemik yagar derler..kaydirigubbakcemile3

sanırım bu huzursuzlugumun nedenı de aksamdan kalma.
herseyın hayırlısını diliyorum.ınsallah bır gun bende hamıle kalırımda bu kadına o haberi buyuk bır zevkle veririm.:nazar:
sımdı calısmam gereken dersler var günlükcüm.ders calısmaktan da iyice bıktım su sınavı bır verseydım..:nazar:sınavı gecersem hersey yoluna gırecek bılıyorum.
sımdılık bu kadar günlükcüm..hoşcakal..:eek:

Son düzenleme:
selam günnük a.s.
günnük cok basım dönüyoo midem de bulanıyoo yoksaaa :1shok: hamileyim neyimm
amann yok bu ay umutlanmıyorum
umutlarım suya düşüncee kendime gelemiyorumm :nazar:
bu akşam sahura kalkıcazz yaa insanın içine huzur geliyoo dimi günnük
herkese hayırlı ramazanlar dliyorumm
şu mübarek ramazan ayında allahım isteyen herkese bebişini versin :Saruboceq:

şükür kavuşturana .çok özlemişim çok.uzun bir ayrılık oldu aklım hep sizde kaldı.burda öyle güzel arkadaşlar bulmuştum ki doyamadan tatil geldi .gittiğim yerde imkanım yoktu grüşemedik.dört gözle bekledim dönmeyi inanın.şu anda batmış çıkmış bir evle uğraşıyor olsamda sizlere bakmadan edemedim.bu akşam hayırlısıyla sahura da kalkılacak yarın oruçlu zor olur diye koşturup duruyorum ama bir selam vermeden olmazdı . bu arada hepinizin ramazan ayı mubarek dualarınız kabul olsun.benim içinde dua edin bir yakınım ağır hasta biraz da o yüzden acele ediyorum.her an çağırabilirler o zaman bir hafta kadar burda olmam.hepinizi kocaman öpüyorum allaha emanet olun
biraz acele yazdım çabuk çabuk anlatmak isterken biraz karışık oldu affedin üzgünüm uykusuzum ve yorgunum dualarınızı bekliyorum

merhaba günlük

dün karamsar bir yazı yazmıştım ama bugün daha heyecanlı ve umut doluyum

epeyce bir geç kalktık daha doğrusu kalktım.kalktığımda kocişim kahvaltı hazırlamıştı.genelde ona surat yaptığımda kendini affettirmek için klasik yöntemidir kahvaltı hazırlamak..sonra arkadaşlar aradı birde evden çıktık gölbaşına gittik..yedik içtik sohbet güzel oldu..kafamı dağıttım iyice..

bu arada herkese hayırlı ramazanlar diliyorum dilerim Allah herkese sağlıklı huzurlu mutlu günler gösterir..

bugünlük bu kadarcık.dağ gibi ütüm birikti..neredeyse adamın giyecek birşeyi kalmadı:) görüşürüz

iyi akşamlar günlüğüm

Kardeşimin ameliyatı şükür iyi geçti.:Saruboceq:
45 dakikada sürdü ameliyatı.
Biz gene annemle diyoruz "bu kız 2 saate anca çıkar".
İkimizde diş profösörüyüz ya kaydirigubbakcemile3
A bi baktık bizimki doktorla geliyor.
Ben bir dişle bir kist alıcaklar diye bekliyordum.
Aman oda ne. 2 diş ve bir kist. Şok oldum.
Dişin biri ta süt dişiymiş çıkamamış...:
Nasıl büyük ama vampir dişi gibi mübarek.:1shok:kaydirigubbakcemile3
Sonra günlüğüm tam çıktık ameliyat olduğu yerden( Hospitadent te ameliyat oldu bu arada)
tam taksi bekliyoruz oda ne sağ burnundan kan geldi.:çok üzgünüm:
Hemen koşa koşa geri gittik Hospitadent te çok korktum günlük ama Doktoru normal dedi.
Tampon koydular,biraz oturdu kanama yavaşlayıncada kalktık.
2 diş birde kist aldıkları yer boşluk hissi veriyormuş kardeşime oda huylanıp dokununca kanamış...:çok üzgünüm:
Neyse ya kurtuldu ya önemli olan o.hihoyyyt
Annem,kardeşim le Hospitadent ten çıkıp eve geçtik günlüğüm.
Ben hemen toparlandım,eşim geldi.
Annemleri eve bıraktık bizde ordan kaynanamlara geçtik.
Senin anlıyacağın hafta sonu kaynanamlardaydık.
Bugün akşam üstü 5 gibide eve döndük.

Günlüğüm Ramazan Ramazan diyorduk oda geldi hayırlısıyla.:Saruboceq:
Bu gece ilk sahura kalkıcaz inşallah.
Ben regl imden ötürü maalesef bi kaç gün tutamıyacağım
naparsın kader kısmet işte.:çok üzgünüm:
Şimdilik bu kadar günlüğüm.

HERKESE HAYIRLI RAMAZANLAR DİLERİM.......
a.s.

Merhaba günlükçüğüm. Pek uğramıyorum bu aralar. Hergün hergün aynı şeylerle kafanı şişirmek istemiyorum. Değişik birşey yok herşey bildiğin gibi:nazar:.

Ramazanın ilk günü günlükçüğüm. Ama ben ne yazık ki ilk bir kaç gün tutamayacağım:1no2:. Malum şeyden dolayı. Gerçi birşey yemiyorum içmiyorum ama kabul olmadığını biliyorum. Her gün 2 kez dişlerimi fırçalamama rağmen sağ üst taraf komple ağırıyor. Dişetlerimde sorun var galibaÇok üzgünüm çoook. Umarım ağrılar iyice artmazda ramazandan sonraya bırakırız tedaviyi. Sigara sebep oluyor diye düşünüyorum. Vücudun her zerresine zararı var çünkü. İnşallah bırakacağım günlük inşallah:nazar:. Günlükçüğüm bir cadaloz var bir türlü görüşemedik gitti:dilcikar:. Ramazandı bayramdı kıştı derken seneye kalmaz inşallah:roflol:. Hadi bana müsade günlükçüğüm herkese kuçak dolusu sevgilerimle iyi haftalar hayırlı ramazanlar diliyorum.:enbuyukkk:

slm günlükcügüm
bugün ramazanon ilk günü bütün kk dostlarima hayirli olsun
oruc tutanlara allah sabir versin
gel gelelim bana biz baristikkk:lepi:
uzun zaman sonra hic konusmadigimiz seyleri konustuk ikimizde rahatladik
hersey yolunda yani
tabi iyi seylerin yaninda kötü bir olayda oldu birisiyle fena kapistim kendi evimde yapmamam gerekiyordu
ama dayanamadim actim agzimi yumdum gözümü
olsun icimi dökmüs oldum hep icine at nereye kadar
su günlerde cok agrasifim yahu buna birisinin dur demesi gerekiyor:lepi:

Selam günlükçüküm... :1hug:
Hayırlı ramazanlar sana ve tüm KK hatunlarına kaydirigubbakcemile
Ramazanın ilk günü bugün, ben önceki günlere bakarak çok çok iyiyim... Çok şükür...
Herşey yoluna girdi yavaş yavaş dahada iyi olucağına inanıyorum...
İnşaallah herkesin mutluluğu bu mübarek günlerin hürmetine daim olur...
Kış geliyor çok özledim doğrusu, yaşasın...
Bu arada sonunda bu Çarşamba randevum var, çok mutluyum :CüvCüv:
Hadi bugünlük bu kadar yeter, öptüm seni günlükçüküm Şeniz

Günaydın Günlük,

Bu sabah eski sevgilim en yakın dostumu arayıp beni sormuş iyi mi diye.
Ben tatildeyken de saçma bir sebeple beni aramıştı bir defa.
Biz ayrıldık ki günlük. Hem de benim canımı çok acıta acıta.
Üstelik giden de oydu, beni bırakan da oydu, ben hiç istememiştim.
Çok kırıldım, çok ağladım ama artık toparlıyorum işte.
1.5 ay oldu be günlük.
Niye şimdi yine aklımı karıştırmaya çalışıyor? İstemiyorum ben artık üzülmek.
Ne güzel tatilimi yapmışım, biraz aşmışım, güçlenmişim kendime gelmişim.
Ne gerek var bunlara?
Benim yüreğim yol geçen hanı mı a günlüğüm sen söyle?
Öyle ben seni artık istemiyorum git de, sonra da canın isteyince yine dolanmaya başla.
Nasıl aşk ki bu?
Böyle aşk mı olurmuş ya.
Yeter artık üzmesin beni çıksın hayatımdan...di mi ama?

Selam Günlük,
Nihayet bu gün okula başladık. Mini mini birler dışında sevimli hiç bir durum yoktu. Saatlerce kitap paketledik. Çin işkencesi gibiydi. Yarın dahil önümüzdeki üç gün de konusunun ne olduğu belli olmayan bir kursa katılacakmışız.
Yani anlayacağın, okula dinlenmiş olarak değil, gayet yorgun olarak döneceğiz. Haydi hayırlısı...

slm günlüküm sen de mi bağımlılık yapacaksın ne
ama artık çok uğramamam gerekiyor.kocişimle ders çalışmaya başlıycaz bugün:nazar:
sabah 11gibi kalktım doğru duş ardından kuaför şimdik geldim.yaaaa sabah rüyamda kocam vuruluyomuş güyasenağlamasenağlamaoff öyle kötü bir rüyaydı öyle çok ağladım kii hıçkıra hıçkıra uyandığımda çok şükür dedim allah kimseyi sevdiğinden ayırmasın.geçen gün de yine kocişimin mezar taşını görmüştüm rüyamda senağlamasenağlamasenağlama allahım sen gösterme bana öyle bir gün.benim canımı al onunkini almasenağlamagerçi o zaman da o çok üzülür kıyamam.en iyisi birlikte al canımızı:asigim:
neyse çok uzattım birazdan servis gelcek işte törene gidcem.gideyim de kocaman bir sarılayım kocişime yaaaaaa:çok üzgünüm: herkese selama.s.

Ben geldim ...
Bugün benim doğumgünüm sabah eşim birşey demedi ... :KK43:
Aslında hediyesini Cumadan pazar akşamına kadar 2 gün boyunca vermişti... Kapadokyaya gittik günlük ...
Çok güzel; gezilesi , görülesi bir yer .. zaten bir hafta sonu bir yere kaçma planımız vardı.. eşim bu haftasonu çıkıp çıkamayacağımızı sordu .. işlerimi hazırladım ve bir engel yoktu..
Cuma akşamı 06:15 de çıktık... 08:30 gibi oteldeydik ... otelde çok güzel karşıladılar sağolsunlar..
göremede konakladık.. ben avanos ve Ürgüpü gezmeyi istiyordum ki Göreme bu iki yerin ortasında...
O akşam yemekten sonra Göreme merkezi gezdik ve otele dönüp uyuduk..
Sabah 07.00 de kalktık hazırlanıp kahvaltıya indik oradan doğru yola koyulduk...
Önce ürgüp yoluna gittik kaldığımız otelin yakalşık 1km ilerisinde Açık Hava Müzesi vardı oraya yürüdük ,girecektik ki o saatte Ürgüp otobüsü geliyormuş o yüzden girmeden oralarda biraz oyalandık çünkü çok büyük ve gezmekle bitmeyen bir yermiş..
Otobüsümüz geldi İlk gideeğimiz yer Asmalı konak tı...
Kocam Özcan Denizi sevmiyor olmasına ve benim eskiden çok büyük hayranlık duymama rağmen hiç birşey demedi...
Normal şartlarda tv.de çıkınca kanal değiştiriyor halbuki sırnaşık şeysağolsun ....
konağı gezdik konak kocaman ama odaları tv. deki kadar büyük değil.. küçücük..
ama çoğu kapı kapalı hiç bir yer göremedik ki...
Seymenle - Baharın odası ve mutfak açıktı... diğer yerleri camdan gördük ..
Sümbül hn. odasınıda hediyelik eşyacı yapmışlar .. oradan birde konak şarabı aldık. bakalım Ramazan geçsinde tadıcaz...
neyse oradan çıktık diğer konakları v.s. gezdik falan bir sokaktan geçiyorduk ki birisi seslendi..
"Burayıda çekin Salim ağanın dükkanı" diye kim falan derken anladık ki şu yeni dizi son ağanın çekildiği yermiş..
Orayıda çektik ... alışveriş yaptık herkese küçükte olsa birşeyler aldık... yemek yedik şimdi ramazan ramazan ne olduğunu yazmıyayım..
oradan otele dödük elimizdekileri bıraktık .. biraz dinlenip tekrar yola çıktık bu kez Avanosa ...
çömlekçileri gezdik .. nasıl yapıldığını izledik bende bir çömlekimsi birşey yaptım..:roflol:
ama pek bir şeye benzemedi.. olsun ama sanat eserimdi o benim kurumadığı için alamadım orda kaldı.. Ustaya hediyem olsun...-tatlicadiarzu-
oradan da çanak çömlek birşeyler aldık.. sonra Galip ustanın saç kolleksiyonunu gezdik..
İğrenç ötesiydi..
Kıldan tüyden oldum olası tiksinirim .. kocaman mağra saç doluydu..
ooo saatte 18:00 olmuş sabah 08:00 den beri geziyoruz ayaklarımıza kara sular indi diyerek yola koyulduk ...
akşam yemeğinden sonra odamıza çekildik zira çok fazla yorulmuştuk..
Pazar sabahı yine 07:00 de kalktık kahvaltıdan sonra yola çıktık ..
Açık hava müzesine gittik.. muhteşem bir yer.. çok uzun süre gezdik orada heryeri didik didik ettik..
saat 14:00 gibiydi Otele döndük çünkü odayı boşaltmamız lazımdı.. Bİraz dinlendik sonra eşyalarımmızı aldık... bagaj odasına bıraktık .. tekrar dışarı çıktık..
Gezdik gezdik sonra bir yerde oraya has bir yemeği yedik ... ama garsona gıcık oldum ben kırıcaktım o testiyi.Çok üzgünüm çoook.
yemekten sonra tekrar gezmeye başladık bir yerde tatlı yedik .. sonra yola çıktık çünkü 17:40 da Kayseri havaalanına götürmek için otelden alıcaklardı bizi ..
tam 17:30 da oteldeydik ve 17:40 ta geldiler yola çıktık ki araba arıza yaptı. yakaşık 15 dk. kadar yeni araç bekledik ve tekrar yoldaydık..
uçağımızda rotarlı kalktı ... 20:25 uçağı 21:10 da havalandı... ve çok uzun bir yolculuktu.. saat 23:20 de İstanbuldaydık...normal şartlarda 22:20 gibi olması gerekirdi ..
onun sebebide havaalanında anlaşıldı uçak yolcu indirmeden direk servise gitti bizi orada bıraktılar..
ay çok uzun oldu ama anlatmak istedim.. kocama bu güzel hediye için çok teşekkür ederim... :asigim:

selam günlük, yeni eğitim öğretim yılımız hayırlı olsun, bugun açılışı yaptık:eek:

Ardam'la ilk ayrılışımızı yaşadık bu sabah, bakıcıya teslim edip ayrılmak o kadar zor geldi ki günlükçüm, yüreğim burkuldu ondan ayrılırken:a015:, zengin bir koca bulamadığım için yine pişman olduğum anlardan birini yaşadım:mymeka:, en azından çocuklarım büyüyene kadar çalışmasaydım, yanlış anlama günlükçüm mesleğimi çok seviyorum:asigim:, ama evlatlarımı tanımadığım bir insana teslim ederek gitmek zor geliyor, önce allaha sonra kadına emanet ediyorum oğlişlerimi, annelik ne zormuş, yüreğim hep onlarla, hep onları düşünüyorum:Saruboceq:

bu arada senin de ramazanın hayırlı olsun tatlım, allah sofrana bereket versin, öpüyorum tatlıma.s.

merhaba günlüküm kalbim

evetttt bu gün okullar açıldı bir heyecan gittik okula fıssssssss:kızgın:

neymiş efem anasınıfı öğretmeni 1 taneymiş 3 tane gelecekmiş en geç pazartesi burada olacaklarmış mış mış

eee ben ne anlamadım ozaman çocukların okul fobilerini yenmeleri için

anasınıfı ve 1. sınıfları 1 hafta okula erken başlatmalarının mantığı ne

pazartesi geleceksiniz diyor ya

o zaman bu uygulama uydurma yani foksiyonu yok

neyse aldım oğlumu paşa paşa eve döndüm cumaya kadar uğramayacağım

sinir oldum oysaki ne heyecanla gitmişti kuzum:kızgın:

Günleri saydın mı ben yokken günlükcüm...:1hug:
Neden gelmediğimi bilmiyor musun sanki?
Yeni ve farklı bir olay olmadı ki seninle paylaşayım..:sm_confused:
Herkes hala sahte,ben hala aptal!:nazar:
Midem bulanıyor günlük..
Bu defa gülümsemek çok zor olacak..:nazar:

Selam günlük naber iyimisin valla ben ehh işte biraz iyiyim sebebide dün oğlum hastalandı çok korktuk
Dün tutturdu oyuncakçıda gemi görmüştük onu alacaktık almaya gititk karnım acıktı dedi ama hiç bir şey yemedi karnım ağrıyor diye ağlamaya başladı eve gidelim dedi oğluşumun suratı dudakları bir anda bembeyaz oldu gözleri kapandı öyle çok korktukki anlatamam yüzünü filan yıkadık kucağıma aldım uyukladı birdenbire apar topar eve gittik evde biraz kendine geldi yemeğini yedi 1-2 saat sonra canavar gibi oldu bugün doktora gidecektik ama yalvarıyor çok iyiymiş hasta değilim dedi yine onu kandırma taktıkleri uygulayıp götüreceğiz
Günlük bu arada herkese hayırlı ramazanlar bereketli sofralar

ahh günlüğüm ahh
çok şükür bir ramazana daha eriştik
Rabbim herkesin evine bereketini ve huzurunu versin bu mubarek ayda
az önce başka bi topikte eşlerinize ne hazırlıyosunuz konusunu okudum neler geçti içimden neler
günlüğüm bende sevdiğimle aynı evde olucak mıyım
yemekler hazırlayıp sofralar kurucak mıyım
yatağımda nefesini duyup, sarılmasıyla huzur bulucak mıyım
kim ne derse desin kapımızı kapatıp yalnızca biz bütün olucak mıyız
evimizi temizleyip telaşlı telaşlı dolanıcak mıyım
ahhh günlüğüm ahh içimde neler var kimselere anlatamadığım diyemediğim neler var bir bilsen
Rabbim sen her şeyin hayırlısını ver

hepinize hayırlı ramazanlar...

selamın hello günlük
bu giriş sana tanıdık geldi mi?
gelmesi lazım nan
ben eski üyenim senin
nasıl unutursun beni
bugün bazı arkadaşlarımı acuk korkuttum günlük
az kalsın yeniden banlanıyodum
kim bilir ne küfür etmişlerdir arkamdan:roflol:

kısa kes konuya gel diyecek olursan anlatayım cicim
şirket kapanıyor ve ben işten çıkıyorum
daha doğrusu çıkartılıyorum
aman benim tazminatımı versinde
ne yaparsa yapsın uyuz herifkötükedihüso
annemler geldi cumartesi gübü çok şükür
bu hafta sonu da sevdiceğim geliyo
oyy nasıl özledim ruhumu
öyle işte be günlük
hayatımda pek bi atraksiyon yok
olursa yine gelir kafanı şişiririm cicim
hadi kaçar ben
öpüyorum seni ve herbikescikleri

mübarek ramazan ayının hayırlara vesile olmasını dilerim günlük
dilerim bu mübarek günlerin yüzüsuyu hürmetine rabbim herkesin dualarını kabul eder:1hug::nazar:

X