Kadınlar Kulübü Günlük

Sevgili günlük....ramazan derdine düstüm...
Havalar sicak, gec karariyor, bide sürekli biseyler yiyip icen,
bogazlari hic durmayan almanlarin icindeyim....benneyaptımki

Ilk gün bizim burda saat 20:26 da aciliyor oruc....

Allahim insallah orucu kolaylikla tutabilecek sabir verirsin herkese....
Hadi bisey yemeyip icmemeyi gecelim....agresif olur, herkese catarim diye korkuyorum birde....heleki etrafimda bu Almanlari gördükce...Çok üzgünüm çoook

Bide ben yemek yapmasini hala bilmiyorum o ayri...
Allah ne verirse elimden artik ne gelirse onu yeriz...napalimcokacimcoook
degisik biseyler denemek istiyorum....ama mutfaga adim atmak bile
benim icin stresden baska bisey degil....kafamçokkarıştı

günnüküm....
bugün ise basladim... bir görsen ellerim mahvoldu....
matbaa calismayi özledigimi zannediyorum ama özlememisim...
kagitlar ellerimde saglam bir nokta bile birakmadilar...
ve ben yarin yine calismak zorundayim...
yok calismaktan sikayetci degilim sadece ellerim sizliyor ondan bu sinirim...
pazartesi okulda basliyor yeniden...
sabah kalk ikiye kadar calis bes bucukta okulda ol sonra ev gel yat sabah yine is....
yogun bir dönem basliyor anliyacagin...
bugün calisirken kac defa o geldi aklima bir bilsen günnükümmm ah bir bilsen...
sanki ayrilmak isteyen terk eden ben degilde o mus gibi üzüldüm icim sizladi...
ve makinalar calistigi icin bagira bagira onun (yine bir ayriligimizda) bak bu sarkiyi dinle mutlaka dedigi sarkiyi söyledim...
yokluguna dayanamam ölümdür sevdacan
yangidir sol yanimda tutusan
siir gibi sarki gibi ask gibi
incir yürek cogalinca bu hicran
seni bulur beni vurur sevdacan...

neyse günnük ben daha fazla kendi kendimi mahvetmeden gidiyorum...
kendine ve burdaki arkadaslara iyi bak olurmu...

pek sewgılı gunlugum,

gunlugum ıstanbula dun geldıkk ohh herseyı cok ozlemısım ama ordan ayrılmakta
cok zor oldu ...

neysem gunlugum dun hemen askımla bulustuk anaaammm ne ozlemısız be gunlugum
35 gun oldu off cok kotuydu tartısmalarımız orda cok sıklastı ayrı oldugumuzdandı
sanırım ama bırbırımızı gorunce ahhh cok kotu oldum cok ozlemısım askımı yaa.:asigim:
cok zayıflamıs askım bı gordum sok oldum oda bana aynısını soledı gercı suan herkes soluo bana.45 kıloydum orda tartıldım bı ara sımdı daha zayıfladım galıba.

bu arada bende artık unıwerste ogrencısıyım:hooray:ıstanbulda bugun okuluma bakmaya gıttık guzel begendım ama yınede yurtta kalıcam ewe cok uzak malesef.

ole ıste yarında kayıt ıcın gereklı ewrakları tamamlıcam.

sımdılık benden bu kadar gorusmek uzereee.......

sevgili günlük;

dün geçte olsa hatırlanan evlilik yıldönumum çokta guzel fınal buldu..

gece 10 gıbı gelen bır telefon;

karıcım hazırlan yemege gıdıyoruz......

saat 11de eve gelen kocam...

harıka bır yemek yedik.. liselı aşıklar gıbıydık ama ben herzamankı gıbı cesmelerı akıtana kadar...

nıye vara yoka aglarım ki...

sahıle indik.. eve çok geç donduk.. dizimde uyudu sabaha kadar..mutluydum günlük..

ama yıne de içimde bişeyler eksık sanki..

sımdı sabah koşusunda koca göbeklım.....

eşofmanını sabah yıne bulamadı.. nereye katlamıs kaldırmıssam.....evde bırsuru esofmanı var, tutturdu illa fenerbahcelı olanı istıyorum dıye... bulamadım.. zaten uykum vardı... neyse sımdı gelır gunlugum.. gunaydın herkeslere.. öpuyorum senı...

Son düzenleme:
Günlüküm Günaydın,

Sende şaşırdın değil mi?
Bu kız bu saatte ne arıyor diye.:sm_confused:
Anlatayım. Birazdan annem ile kızkardeşim gelicek.:dance:
Kardeşimin diş kökünden gözüne kadar gelen bir kist oluşmuş.:çok üzgünüm:
Saat 11 de onu aldırıcaz günlüğüm, ondan bugün erkenciyim.
Günlük dün yazacaktım sana ev toplama telaşına yazamadım.
Böcüğümün,canımın kızı olucak Allah'ın izniyle.:Saruboceq:
Benimde yeğenim oluyor yani günlüğüm...hihoyyyt
Çok sevindim günlüğüm sanki kendimin kızı olucakmış gibi sevindim.hihoyyyt
Bakalım böcüğümün kızı,benim yeğenim annesinemi, yoksa K.K daki teyzelerine mi benziyecek.sositososito
Bir bebeğin anne karnından ta büyüyünceye kadar yanında olmak çok güzel bir duygu günlük.:lepi:
Düşünmesi bile beni mutlu etmeye yetiyor.
Hadi ben kaçtım...
:eek:

Günaydın günlük yerimseniben

Herkese hayırlı cumalar diliyorum....Dün işten çıktıktan sonra kartala bir arkadaşıma

gittim kuzenimle beraber yeni taşınmıştı iyide oldu hem evini görmemiştim hemde

gelmiyorsunuz diye darılıyordu sohbet sohber derken gece 1'de kalkıp evime döndüm

evdede o saatten sonra bir sürü iş yap malum tatil dönüşü ev rezil çamaşırlarımı akşam

atmıştım as topla derken saat 3 te anca yatabildim sabah 7 kalk işe gel çok uykusuzum

günlük ama değerdi dün akşama ....

Bahahrımın kardeşinide acil şifalar diliyorum nerde hasta varsa Rabbim hepsinin şifasını

versin işallah :Saruboceq:Bütün dostlara selam olsun :1hug:

günaydin günlükcügüm bu sabah kötü bir haberle uyandim yani moralsizim
arkadasim 3 aylik hamile dün kontrolde bebegin kalbinin durdugunu görmüsler sabah telefon actim agliyor bebegimin her yeri olusmusu diye
off icim daraliyor yine
ayrica benim dangalakla halen küsüz
aksam geldi yemek felan sormadim kendi böyle istedi ne yapayim

Günaydın günlük...

yine haftasonu geldi sayılır,çok seviniyorum walla..
kocacığımla şöyle doya doya evde vakit geçiriyoruz ya,pek bi seviyorum.hihoyyyt

ben yine 6da kalktım.
kahvaltımızı yaptık.
kocacığımı yolladım.
prison break izledim.
markete gittim geldim.
dondurmamı da yedim oturdum aşağı -tatlicadiarzu-

daha yemek yapılacak,tuvalet banyo temizlenecek.
ütüyü saymak dahi istemiyorum:nazar:
Allahtan bugün aşırı sıcak değil gibi Ankara.
hadi bakalım görücez...

ayy ne hırslı kadınım ben yaa..
bi battaniye başladım kızıma.
öle elimde iş olsun,sıkılınca yapayım diye..
yook,ne mümkün.
illa o bitecek,koyulacak kenara.
sinir oluyorum bu huyumakafamçokkarıştı

neyse ben daha cok fazla seye sinir oluyorum da
demiyim burdan,ayıp olur şimdi..:jeyyar:

hadi günlük,öptüm seni....
106tw5cy4.gif

Son düzenleme:
günaydın günlüküm kalbim

yine sıradan bir gün küçük oğlum rahatsızdı ya bugün daha iyi
annem ameliyat oldu pazartesi günü bu gün cuma ben hala göremedim aynı şehirde yaşıyoruz birde ayrı şehirler olsa ne olur halimiz bilmem

neyseki yarın gidiyoruz yanına ama haberi yok süpriz olacak kalbim
pazartesiyi heyecanla bekliyorum oğlum ana sınıfındaki ilk gününde ne yapacak çok merak ediyorum... umarım çabuk uyum sağlarda kardeşiyle beni okul bahçelerinde süründürmez... adaptasyonda sorun yaşamazsa sabahları babası bırakacak öğlenleri ben alacağım yok sorun yaşarsa vay benim halime....

evet günlüküm üzerine afiyet bende rahatsızım biraz oğlum gibi benimde sesim kısıldı... ve halsizim ama haftasonu geldiği için sevinçliyim seviyorum hafta sonlarını sevdiğim ben ve oğullarımız haftasonları tam bir aile olarak güzel geçiyor

dilerim bu hafta sonuda güzelliklerle dolu geçer benim ve sayfalarınıı yazılarıyla süsleyen herkesin..

ii günler kalbimmmŞeniz

Bugün iyiyim günlüka.s
Şükürler olsun. Ablam babamı doktora götürmüştü.Emarı falan çekildi.
Bu sabah saat 10:00 da sonuçları alınacaktı eşim babamla gitmek istedi sonuçları almaya.
Şükürler olsun kötü şeyler çıkmadı:Saruboceq:. İlaç vermiş kullanması için bir süreliğine.
Kimseye söyleyemedim ama kötü şeyler duyacağım diye çok korktum.
Kendimi çok huzurlu hissediyorum şu an.:nazar:

guzel bır gecenın ardından guzel bır gundu gunlugum...

sabah yazmıstım anlatmıştım herseylerı ama.. ya sonrasında olanlar..

saat 3gıbı dreamloverle bulusup tanıstık... çok guzel bır hatun.. ya kuzucukları.. ikisi de masaallah seker gibi.

nedense ben tutuldum.. alpımı özledım sanırım, zeynebı görunce...

ayrılınca kendıme cıcıler aldım..tabı gıttı paracıklar...

yarın temızlıgım var....... yeter takıldıgım.. hadı sımdıden ii geceler sana gunlugum.......

günnükçümmmm

temizlik yaptım bugün, ama bu hastalık beni fena yapmış ya, sürekli temizlediğim evin temizliğini bitiremedim bi türlü, tıkandım kaç kere... çok yoruldum yani

yarım saat sonra sondan 1 önceki ilacımı içicem, son ilaç yarın...

işle ilgili herhangi bir gelişme yok ama bugün bi iki yere daha gitti başvurum. nedense yakında olucakmış gibi bi his kapladı içimi, hadi bakalım inşallah...

sevgilimi özledim günlük, yanında olmak istiyorum artık... yalnız olmaktan böyle kimsesizmiş gibi sabahtan akşama kadar evde oturmaktan çok sıkıldım... kedim de olmasa hepten fıttırıcam sanırım...

neyse günlükçüm ben örgüme döniyim, birazdan ilaç içicem, fazla dayanamam heralde uyurum, çok yorgunum...

selam günnüküm

bugün ctesi temizlik yapmam lasım camasır yıkamam lasım haa bide ütüüü
ama ben hala kk basında oturup duruyom kaydirigubbakcemile
kocişte mesaide
gelince bide yemek ister
yok yok ben en iyisiii bi işin ucundan baslıyım dimii :nazar:
dişimde ağrıyo zaten :çok üzgünüm: doktora gitmem lazım ama istanbulda dişçi bulamadım
var mı iyi bildiğin bi dişçi :uhm:

BEN BUGÜN NE Mİ YAPIYORUM ALTTA YAZILANLARA NE KADAR UYAN BİR MİLLET EVLADI OLDUĞUMU VİCDANEN SORGULUYORUM....

Ey Türk Gençliği !
Birinci vazifen, Türk İstiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir.

Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegane temeli budur. Bu temel senin en kıymetli hazinendir. İstikbalde dahi, seni, bu hazineden mahrum etmek isteyecek, dahili ve harici, bedhahların olacaktır. Bir gün istiklal ve cumhuriyetini müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkan ve şeraitini düşünmeyeceksin! Bu imkan ve şerait, çok namüsait bir mahiyette tezhür edebilir. İstiklal ve cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zapt edilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şeraitten daha elim ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalalet ve hatta hıyanet içinde bulunabilirler. Hatta bu iktidar sahipleri şahsi menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle techit edebilirler. Millet, fakr-u zaruret içinde harap ve bitap düşmüş olabilir.

Ey Türk İstikbalinin Evladı !

İşte, bu ahval ve şerait içinde dahi, vazifen; Türk istiklal ve cumhuriyetini kurmaktır ! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur.

Mustafa Kemal ATATÜRK

ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN CANLARIM....NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.....a.s.

merhaba gunlukcum..dunden berı sana yazmak ıcın baslıgı tıklıyorum ama sayfa acılmadı..sanırım nette sorun vardı.
bugünlerde sureklı ders calısıyorum hıcbır yere gıttıgımde yok.sureklı pc basındayım.arada bır mola verdıgımde kk ya giriyorum.
kocısle aramız daha ıyı bana daha özverili davranıyor.:asigim:
kaynanamlara hıc gıtmedım bu aralar kesın cok kızmıstır ama ne yapayım bu sınavı geçmem lazım.onun evıne gıdıpte onun torun maceralarını ve
suratını cekemem.:eek:klava:bu kadını sanırım ömrüm boyunca hıc sevemıcem.bır kere kendınden soguttu bır daha ısınamıyorum.evliigimizin ilk gunlerinde nasılda herseyıme karısıyordu.evınden dısarı bile göndermek ıstemıyordu..:mymeka:
onlardan bahsedınce bıle cok stres yapıyorum.bu konuyu kapatayım en iyisimi.:nazar:
anyway,bugun midem cok fena bulanıyor..acaba melegım bu ay benımle mı geldımı dıye cok merak edıyorum.
halen gögüs uclarında sızı var.kendımı cok kaptırmak ıstemıyorum ama dusunmeden de edemıyorum..öbür haftayı sabırsızlıkla beklıyorum hemen test yapıcam..:eek:
iste böyle gunlukcum..cok fazla bır degısıklık yok hayatımda.
aksam burda kutlama varmıs kocısle oraya gıdecez.umarım güzel gecer..hihoyyyt
tekrar görüsene denk hoscakal..:hooray:

Ben bugün seni ziyaret etmeyi unutmuşum Günlüküm...
Bugün evlilik yıldönümüzü ama kocam hala işte:KK43:(

Tüm gün tembellik ettim,iş görüşmemde yarine alındı zaten..
Sabah Otelde olucam haydı bakalım..

Başkada bişii yok günlüküm öpüyorum ...

merhaba günlük
uzun zamandır bu başlığa takılıp yazılanlara göz atmama rağmen hiç yazmak aklıma gelmemişti; ihtiyaç duymamıştım ne bileyim ama bazen insan dertleşecek kimse bulamıyor..bir bakıyorsun dostum dediklerin dost değil, yeniler de yapmacık falan filan:çok üzgünüm:
malesef bu şehirde yalnız sayılırım be günlük.gerçi eşim yetiyor da arıyor sağolsun herzaman her konuda yanımda ama bazen insan oturup saatlerce havadan sudan konuşacağı arkadaşını arıyor. var elbette görüştüğüm hatunlar ama işte kimseyle tam samimiyet kuramadım.samimi arkadaşlarımı özlüyorum. hepimiz bir yerlere dağıldık.msn ve tlfnda da bir yere kadar anlatıyosun; herşey konuşulmuyor:nazar: akraba desen zaten o da yok iki taraftan da.bir benim kuzenimgil var onlar da deli gibi mesai yapıyor karı koca.e bir de öğrenci kuzenler var.onları da arada yemeğe falan alıyoruz.küçükler arkadaş olunmuyor tabi:)

neyse günlük ilk günden içini kararttım kusura bakma.böyle değilimdir normalde biraz depresif takılıyorum bir kaç gündür. eşimin teyzesi ameliyat oldu; göğüs kanseri kadıncağız:1no2:eek:na koşturduk tüm hafta belki o hastane hasta psikolojisi etkilemiştir beni..allah tüm hastalara acil şifalar versin sevdiklerine ailesine kavuştursun:Saruboceq:

eşimle cepaya gittik akşam hadi dedim çarpışan arabalara falan binelimlaelaelaelaelae ona bindik bir de tırtıla ayy çok komiktik bir biz çocuksuz herkes çocuğunu tutmak için binmiş, bir biz öyyleeeee:roflol: aman bize ne kmseden dedik.eğlendik mi ehh işte.sonra da klasik kfc menümüzden yedik eve geldik.

pek bir sıcak ankara kaç gündür bunalttı resmen.ramazan da geliyor

günah olmaz inşallah günlük ama ben gece ders çalışıp öğleden sonraya kadar uyumayı düşünüyorumkaydirigubbakcemile3 napayım yaaa başka türlü bu sıcakta birşey yiyip içmeden kafam nasıl çalışacak dimigamyoncuiremsu zaten pazartesi tutmıycaz bir program var katılmamız gereken gündüzden..birlikte ilk katılacağımız tören stres bastı zatennnn -tatlicadiarzu- inşallah iyi geçer bir aksilik olmaz

ay ne çok konuştum yaaa bir daha almazsın beni en iyisimi susayım. sıkı bir ders programı çıkarmam lazım zaten.1 aydır başlıycam başlıycam başlayamıyorum walla derse pufff ne kaldı şurda aralığa:nazar:

kendine iyi bak dinlediğin için teşekkür ederim

Günaydın günlük bacım,

Tatilden döndüm bu sabah... senağlama

Hiç gelmek istemedim ki ama ben ya.
Yarın işe de gitmek istemiyorum ayrıca.
Ne güzeldi oralar. Ne rahattı. Saate bile bakmadım bir hafta boyunca.

Yaaa...ne işim var benim burada günlük?
Burası neresi?
Ben kimim?
Alooooooo....cevap verseneeeeeeeeeeeee.
Kime diyorummm...grrrrr.

slm günlük
yine yoğun bir hafta beni bekliyor aslında artık bu tempodan yoruldum
yorgunluğum dışında bu aralar herşey çok mükemmel gidiyor seviyorum seviliyorum başka bişeyde umrumda değil açıkcası
seni çok seviyorum kocacım iiki varsın

günaydın günlük nasılsın
Ben pek ii değilim bu günlerde canım sıkılıyo çok
ücretli öğrtliğe başvurmuştum inşallah çıkar da evde boş oturmaktan kurtulurum yoksa çok sıkıcı evde oturmak.
Efeyle ayrılmıştık biliyosun ama askere gitmeden önce görüştük iyiydik sanki barıştık gibi ama yinede arada bi soğukluk vardı.Orda da arıyodu beni hergün kont telefondan aradığı için çok uzun konuşamıyoduk zaten en son aramasında da olmuyo böyle filan dedim. o da napcaz başka çare yok dedi bende şakayla konuşmayalım o zaman dedim birazda onu denemek istedim acaba beni merak ediyomu yoksa ben istiyorum diye mi arıyo filan diye. O günden sonra da aramadı zaten.Merak ediyorum bişey mi oldu yoksa ben arama dedim diye mi aramıyo.yoksa beni hiç merak etmiyomu günlük 4 gündür aramıyo hiç.Oysa ben faturalı hat almıştım onun için ben ararım onu diye senağlama
Ne yapmaya çalışıyo yaa en son beni yemin törenine çağırmıştı çok ısrar etti lütfen gel diye, ama gidememki annemgile ne derim ben.Şimdi de hiç arayıp sormuyo haftasonu bide kesin boştur aramaması için bi engel yok yani
offf offff:nazar:

X