Kadınlar Kulübü Günlük

merhaba günlükcüm..artık sana yazmadan duramıyorum cok alıstım sana canımm..
bugun bıraz gec uyandım aksam cok basım agrıyordu..kocısle kavgamızdan sonra oyle cok uzulmusum aglamısım kı gece basıma agrılar gırdı.
aksam kocıs benden defalarca özür dıledı,sevgi sözleri sarfettı ama oyle kırılmısım kı ona cok fazla tepkı vermedim.
söz verdi bır daha bana karsı bu kadar kırıcı olmayacak.insallah öyle olur günlükcüm..
oyle umut edıyorum.
dünkü kavgamızı umarım dedikoducu komsularım duymamıstır.:eek:klava:
bugun yogun ders calısmam lazım.sınavıma az kaldı.
bu sefer bu dersi vermem gerekıyor mecburum saygınlıgım hayata dair umutlarım ve kendim ıcın..
artık birseyler yolunda gitmeli,bende hayata sıkı sıkı sarılmalıyım.
oh be günkül senle dertlesmekte pek güzel oluyor..icim rahatladı..kaydirigubbakcemile3
yine görüsürüz günlükcüm..:1hug:simdilik bye..sengözlerimebaksanab

Son düzenleme:
ahhhh günlükçüm tekrar merhaba

iyi değilim yine kızgınım kırgınım ve bezgin
küçük oğlum rahatsız biraz ve çok mızmız aynı zamanda dişte geliyor katmerli yani
pazarertsi annem ameliyat oldu ve ben hala onu göremedim niye diye sorma bilmiyorum şuan evine dinleniyor sürekli telefonla görüşüyoruz ama yerini tutarmı görmenin...
1 eylülde ramazan başlıyor büyük oğlum ana sınıfına başlıyor ve ben yine terk edilyorum
kayın validem attı yine son dakika kazığını konyada subay olan oğlunun kıymetli oğluna bakmaya gidiyor biz burada neciysek... bilmiyorum ne yapacağım hergün okula 11 aylık bir bebek ve oruçlu gidip gelirken
saçlarımı yoluyorum şimdi ehliyet elmadığım içinlaelaelaelaelae
şimdilikbu kadar yanlızım yine yani:çok üzgünüm:

Gözlerimi kapatıyorum yıl 2003 kendimi garip hissediyorum hasta olacağım galiba bi tuhafım doktora gidiyorum veeeeee hamıleyim ama ben bir bebek istemıyorum kendiime bakamıyorum bir bebek aman allahım ben ne yapacağım işe geliyorum bütün günüm ağlamaklı geçiyor ben bebekleri çocukları sevmem elime alamamki kara kara düşünüyorum offfffff allahım ne yapacağım ben kocamı arıyorum sana bir şey söyleyeceğim ama lafımı sakın kesme "ben hamıleyim ama bu çocuğu istemıyorum aldırcam" yazık kocam sevinemiyor bile garibim halbuki hayatta en çok istediği şey bir çocuğunun olması bunu bile dile getiremıyor neyse akşam ben seni alırım buluşuruz diyor yemekte bu müjdeli haberin hediyesini veriyor ama ben kararlı boşuna hediyelere boğma hafta sonu doktordayız diyorumbaşlıyorum ağlamaya evemize gittiğimizde aramadık insan kalmıyor ilk önce annemler melda hamıle kayınvalıdemler ardından sıradan bütün herkesi arıyor maksat benı kararımdan vazgeçirmek offf allahım boğulcak gibi oluyorum hafta sonuna kadar sözler veriyor ben bakacam sen korkma şöyle olcak böyle olacak diye zaten maşallah duymayanda kalmadı vazgeçiyorum ama isteksiz 1 hafta kesintısız ağlıyorum bu arada kocamında canına okuyorum kabullenmem gerekır ben hamıleyım artık ilk kıpırdanmalar kendımı bambaşka hissediyorum mutluluk bu olsa gerek benım için demekki çalışmaktan da önemli şeyler varmış dünyada artık son günlerim gel artık bebeğim gellll seni bekliyoruz 27/08/2004 ve oğlum dünyaya gözlerini açıyor hoşgeldin bebeğim kucağıma veriyorlar sanki hayata yeni başladım ben o gün doğdum oğlumla beraber mıs kokulu bebeğim cennet kokum o gece hastanede hiç uyumadım bebeğime bir şey olursa biri melek oğlumu çalarsa diye allahım kucağıma aldığım zaman onun için ilk beslediğim duygularımdan utandım affet benı bebeğim dedim sesli sesli ağlayarak senin bizim hayatımızda dönüm noktası olacağını bu yüce bir sevginin olacağını bilseydim bunca zaman beklermıydım hiç şans meleğim iyiki doğdun iyiki bizimlesin seni çok seviyoruz sensiz bir hayatı düşünemıyoruz bile rabbım bize seni bağışlasın acını göstermesin canım oğlum şimdi 4 yaşındasın artık büyüyorsun "seni seviyorum annem değişin varya her şeylere değer her şeyden üstün ömrüm sana feda bebeğim iyiki geldin ............

Gunlugum...

20 gundur ortalarda yoktum...kabus gibi bir 20 gun. 4 Agustos'u 5 Agustos'a baglayan geceyi omrumun sonuna kadar unutmuycam..oyle buyuk bir aci gelip oturdu ki kalbimin orta yerine, bundan daha felaketi ancak ve ancak bir olum olabilirdi. ne yazacagimi bilmiyorum ama yolun sonuna geldigimi dusundum cok defa...

sabaha karsi yaptigim o telefon gorusmesi, aglamaktan sizisim ve uyandigimda ne yapacagimi bilememe boslugu...ve hicbir sey dusunmeden apar topar valiz hazirlayisim, telefon gorusmemiz ve ilk ucaga binisim...12 saatlik yolculuga neler sigdirdim bir bilsen...oyle bir duruma gelmistim ki hem guluyor hem agliyordum. bu nasil bir aciydi gunluk..nasil..bir daha yasamak istemiyorum...

"Aci doruga ulastiginda gozyasi gelmezmis gozlerden
Neden hic aglamadigimi anladim........
Bir insani herhangi biri kirabilir, ama bir tek en cok sevdigi acitabilirmis
Cok acittiginda anladim... "

selam günlüğüm....
Allaha şükür bugün iyiyim ya..
Dün amcamın kızını aradım sırtına tığ girmişti ya İstanbul'a ameliyat olmaya gitti...
İstanbul'un en iyi hastanelerinden biri ama orada da makına ile ameliyat olmak için 2 ay sonraya sıra vermişler.... Öyle bir makina ki Kocaeli'de 1 tane var...
Elle çıkarmaya uğraşmışlar olmamış..
Kızın sırtında kaç tane yara oldu bilmiyorum ama sürekli yeni kesikler açıp deniyorlar olmuyo...
Küçücük bi tığ umarım alabilirler makıne ile .....
Hadi görüşürüz ......

Günaydın bayan günlük -tatlicadiarzu-
Burası KK ya o bakımdan bayan günlük demek geldi içimden naniknanik
Yaklaşık 5 gün önce yazmıştım en son sana hani orda bahsetmiştim evdekiler tatile gidiyor diye gittiler yerimseniben kocişim benim izinimi alarak tek başına Ören'e gtti a.s günde iki kere konuşuyoruz arıyor beni iyi hoş gayet mutlu dün akşam cep telefonuma mesaj yollamış şöyle; Mesaj 1: hayatta hiç bir şey istemedim şu an yanımda olman kadar Mesaj 2: Bu mesajı ağlayarak çektim senağlama Allah Alah ne demek istiyor acaba diye aradım konuşamadı benimle senağlama aman da benim kocişim çok duygusalmış ben yanında olmadım diye duygulanmış senağlama bu sabah aradı yarın dönecekmiş bende planınını bozmamasını söyledim oysa ben burda mutluyum hihoyyyt bide derler kadınlar daha duygusal olur yerine göre ben de öyleyim ama kocişim teorileri yıkmış oldu böylece neyse dönünce avuturum artık, hadi bana eyvallah...

hayatımda birşeyler eksik,
evlendim,herşeyim var,eşimin tayinide çıktı memlekete üstelik?
ama birşeyler eksik....nlayamıyorum
ne çok mutluyum nede çok mutsuzum?
annemi ve babamı çok özledim alışmaya çalışıyorum ama olmuyor
kendi evim zaten otel gibi....
saat 7,15 te işe gitmek için çıkıyorum evden
saat 8 de evde oluyorum
k.valdeye alt kata iniyorum yemek ye bulaşık yıka tekrar yukarı çık...
zaten 1 saat kalıyor eşime bile vakit ayırmak gelmiyor içimden?
alışveriş yaparım eve girerken k.valdemin poşete bakması bile beni rahatsız ediyor
kendimi çok rahatsız hissediyorum
bizi hayatklarının sonuna kadar izleyecekler
ve ben yaşadığım sürece buna maruz kalacağım ve kendi evime yabancı kalacağım
sorumluluk üstlenemiyorum
inan günlük eşimin tayininin buraya çıkmasına bile tam sevinemedim...

günlük canım arkadaşıma söylermisin lütfen öncelikle eşinin tayinin memlekete çıkmasına çok sevinsin, zira ben memleketimde kalmak için neler vermezdim.
Annesine sadece 15 dk uzaklıkta istediği zaman gidebilir ona ne mutlu.
Kayınvalideye gelince.... evet sinir bozucu bir durum. sana ne kızın ne aldığından di mi. daha yeni gelin ya sanırsam ondan bu kadar göz hapsinde. en iyisi poşetlerini önce evine bıraksın sonra gitsin kayınvalidesine.
Öpüyorum arkadaşımı üzmesin kendisini hiçbir şey için a.s.

Günaydın günlükk

bügün çok güzel bir haber aldım sarı şekerin kızı olacakmış oyle sevindim ki anlatamam:sm_cool:darısı beyaz meleğin smhsın gözekin benim kısaca herkesin başına işallah :Saruboceq:

Dün akşam çok eski bir arkadaşım aradı nasıl nerden bulmuş bilmiyorum
ama çok mutlu etti beni dertlestim konuştum canım hep dinledi beni

Böyle işte herkeslere selam eder mutlu huzurlu bir gün diler ve giderim :1hug:

Günaydın Günlüküm:)
Ne güzel bir haberle başladık Güne
Sarı Şekerinnnn Sarıı böcüğüü olcakmış
Aman da Aman o yüzden Nazlanırmış..

Darısı benim başıma inşallah...1 sene geçsinde 4 çocuk yapıcam ahtım oldu artık
Hatta 4 ve katlarıda olabilir..
Kocam Şirreeekk Gibi çalışırım diyor
Kabül etti yani...:))

Şaka bir yanada Bir erkek Bu kadar Baba olmayı İster
Ama şansı yokki benle evlendi işte...
Napalım beklicek artık...

Cumartesi Pfizer İle görüşmem var
Samsun Bölgesi İçin bakalım yaa heyecan yaptım..

Görüşürüz kıza zamanda günlüküm:))

merhaba günlüğüm,,,,,,,,,,,,,,,
kendi derdime o kadar çok daldimki seniihmal ettim bu aralar...
Ne mi oldu....................sorma bilme öğrenme daha iyi günlük sana verecek güzel haberlerim yok...
Boğuluyorum günlük,herşeyden çok sikildim...içim aciyor nefesim daraliyor......gücüm tükeniyor günlük........
Güçlü ol deme bana ,nasil güçlü olayim....içimde palmiye saçli kizin hayali varken ben nasil güçlü olayim söylesene bi yol göstersene

nasil içim yaniyor her bebek gördüğümde bunu anlamana imkan varmi günlük söyle bana...
Her ay onlarca kez doktora gitmekten tüm vucudumun iğnelerden delikteşik olmasindan yoruldum...kendimi iyice hasta hissetmeye başladim.elim ayağim tutmuyor halsiz ve güçsüzüm sürekli midem bulaniyo....
Sanirim ben deliriyorum günlük....
Her ay bir kisir döngü hayatimda...herşey tam günlük hayatta çok mutluyum tk eksiğim evlat kokusu o eksik hayatimda öyle bir boşlukki...
Eş,iş,aile,para hepsini ezdi geçti bu aci günlük....
Mükemmel bir eşim var
iyi bir işim var
iyi bir ailem var
evim var herşeyim tam ne para ne pul çare bulmuyor bu yokluğa günlük...herşey boşmuş hayatta.........
Bir ölüm ne kadar acciysa hayatta,,bu hayata bir can getirmek o kadar zormuş be günlük......
Stres baş düşmaniymiş rahat olacakmişim...
Nasil rahat durayim ben bu aciyla günlük sen o aciyi bilmezsin günlük inan parmağimi kesseler daha az acir içim günlük..........
Ruhum hayaline gebe palmiye saçli kizim...
Ben yoruldum bu savaşta............tükendim

günnüküm ben geldim...

bunalımlı ev kadını oldum iyice. sabahtan akşama kadar evdeyim, iş için geri dönen kimse yok çok moralim bozuluyor. bunalıma girmeye başladım cidden...

sevgilimi de özledim ama şu an o gıcığa küsüm, onun haberi olmasa da...

örgü örüyorum paso günlüküm ya, bugün bi tane bolero bitiyo yarına da bi yelek biticek... neyse günlükçüm benim gene ilaç saatim geliyo, kahvaltımı ediyim de ilacımı içiyim... bitemedi şu ilaç da, çok sıkıldım günlükçüm ya...

görüşürüz günlüküm, bi gelişme olursa yazarım gene...

kızlara selam söyle günlükçüm...

günaydın günlükçüm ya ben sana isim taksam olurmu mesela

kalbim desem olurmu... olur olur....a.s
kalbim bu gün birkaçgündür rahatsız olan oğlum daha iyi o iyi olunca tabiki bende iyiyim
dün çok sıkılmıştım ama bu gün daha relax hissediyorum kendimi
bazı gelişmeler karşısında sanırım zaman içersinde iyice yıpranan sinirlerim dayanmıyor artık çok çabuk karamsarlığa kapılıyorum... geçen günde bazı şeylere kızmıştım ama geçti artık sanırım benim öfkelerim anlık oluyor
ama böylesi daha iyi değilmi kalbim
kin tutamıyorum iyi kide tutamıyorum ama kin tutmuyorum demek unutuyorum anlamına gelmiyor tekrarlayan olaylarda hepisi birden zihnime üşüşüyor...

ama bugün daha iyiyim yarın dahada iyi olacağım oğullarım eşim kendim için zaten çok hareketli bir sürece giriyorum pazartesi hem ramazan hem okul başlıyor
evet büyük oğlum ana sınıfına başlıyor
çağan daha bir yaşını doldurmadı abisini okula getirip götürüken biraz zorlanacağız ama olsun alışırız...

neyse işim çok sonra görüşürüz kalbim hoşkal olurmuŞeniz

1 gece de tersyüz olabiliyormuş yaşam.

Şimdi ne işi düşünebiliyorum günlük ne evi ne başka bişeyi.

Sadece kafam orda işte başım çatlıyo sonuca bağlansada ona göre yaşama yön versek diyorum.

Anneme destek oluyorum dua ediyorum.

Umarım gene görüşmek için fırsatımız olur günlük.

Selam canım günlükçük
Kaç zaman oldu yazmayalı, çokta olmadı galiba di mi...

Dertleşmeye çok ihtiyacım var...
Kafamı toparlayamıyorum bir türlü. Aklım, kalbim, bedenim hepsi ayrı yerlerde...
Ot gibiyim resmen son zamanlarda benneyaptımki ya da daha kibarı soldu solucak bi çiçek... Sen ot diyebilirsin ama canım daha kolay hem kaydirigubbakcemile

Dün akşam annem benden su istemiş, ben de kalkıp gittim çay koydum getirdim önüne :nazar:
Uzatıyorum böyle garip garip bakıyor alla alla dedim bu kadın niye böyle bakıyor... :sm_confused:
Su istedim kızım su dedi, bide baktım elimde çay :1shok:
Bir müddet sonra kafam dank etti ve yanlış anlamışım dedim, ama aslında ne anladım ne yaptım hiç bilmiyorum...
Son zamanlarda böyleyim işte günlük hiçbirşeye konsantre olamıyorum... senağlama

Sonra düşün düşün uyku tutmadı dedim hadi korku filmi izleyeyim yoksa düşünmekten sıyırcam, bu arada korku filmlerini çok severim...
Ama yarısını izleyemedim çünkü çok tırstım herkes yatınca kaydirigubbakcemile3
Sonra uyudum rüyamda da korku filmi gördüm :roflol: Baş roldede kim oynuyor bil bakalım tabi ki ben :eek: kaydirigubbakcemile3

Neyse günlük bu kadar yeter.
Sonra yine görüşürüz, ben biraz moral toplayayım kendime böyle olmayacak...
Öptüm canım...

Ah gunlugum ahh...
nasil uykusuzum bilemezsin...sali gecesi hiç ama hiç uyumadim, dunde butun gun hastanedeydim...
Babamin ameliyati basarili geçti Allaha sukurler olsun :Saruboceq:
tabii sabah oldu ama ben ancak saat 2 de falan gorebildim, oda 2 dk...vede uzerime acayip bluzonlar geçirdiler, ayakkabilarimada, basimada...
Anacim babam beni gordu gozlerini açti ve baktim gozyaslari yuzunde akiyor senağlama
O an bayilabilirdim, içim ciz etti...sonra çikardilar beni :bbo:

Tekrar aksam 6 da yanna gidebildik...bu kez sagolsunlar 1 saat izine gore 2 saat kalabildik...babam iyice uyanmisti, tabi heryerinde makineler bagli, serumlar, kanlar, hareket edemiyordu pek...boz çorba içirdik biraz cunku midesi almiyordu pek...sanirim narkozun etkisi de gidince agrilari artti, ordan agri kesici istedim...
Sonra optuk kocaman kocaman ve eve geldik saat oldu 9 buçuk :1shok:

Birseyler atistilarim, dus alalim, yatalim diyene kadar gece 1 oldu
suan çok kotu uykusuzum be gunlugum ama çok huzurluyum...damar ameliyati bu degilmi, çok stres yaptik, çok agladik ama geçti...yani simdilik...

Tabi bundan sonrasi da onemli...daha kaç gun hastanede yatir bilemiyorum bi bilgim yok ama en buyugunu atlattik sukurler olsun

Herkese selamlar soyle gunlugum, tekrar desteklerinden dolayi opuyorum herbikesleri, Allah razi olsun a.s.

slm günlük nasilsin bakalim bende bir gelisme yok benim salakla üc gün oldu hala konusmuyoruz
bu kez ben hakliydim ve asla geri adim atmamaliydim
onu sinirden mahvedecektim amaaaaaaaaaaaaaa
tam tersi resmen beni sinirden catlatiyor dün aksam yaptigim yemegi yemedi
sabah hazirladigim kahvaltiyi yemedi
sanki ben sana bayiliyorum degilmi geri zekali
bugun yemek memek yok allan dangalagi
sabah sabah kaynanam aradi bu kadinda ermismidir nedir yahu ruyasinda görmüs hemen aramis ama ben caktirmadim yok bisey dedim
bu kadinin ruyalari bir kere cikmasin disimi kiracagim ya

nedir bu sıkıntı, kasvet anlamadım.. yüreğim daralıyor.. 2 yıldır beklediğim hafta sonu tatili gerçekleşiyor ..
sevinçli ve heyecanlı olmam lazım ama bir sıkıntı var ki anlatamam içim daralıyor...
hiç gitmek bile gelmiyor içimden ama artık rezervasyon falan yapılmış .. biletler tamam nasıl derim gitmiycem diye..
İnşallah bu akşam herşey yoluna girerde tatımız kaçmadan güzel bir tatil yaparız...

Offf günlük içim daralıyor :çok üzgünüm:
Öyle bir çıkmazdayım ki ne yapacağımı bilmiyorum çok yoruldm olmuyor böyle olmuyor.
Artık tükendik biz galiba son demlerimizi yaşıyoruz.
Her telefonda kavga iki taraf da sürekli kendini haklı bulmalar sonra hiç birşey yokmuş gibi konuşmalar ama ben hiçbirşey yokmuş gibi yapamıyorum :1no2:
Soğuyorum kırılıyorum inciniyorum :çok üzgünüm:
OImaz böyle diyorum kendi kendime nereye kadar böle diyorm artık yeter diyorum ama cesaret edemiyorum
Onsuz da olmuyor onunlada olmuyor ne yapcam ben günlük ne yapcağımı bile bilmiyorumki nasıl bir yol izlicem bugünler geçicekmi yoksa artık böylemi olcak
ALLAHımdan sadece hayırlısını istiyorum atacağım adımlar hayırlı doğru adımlar olsun diye yalvarıyorum.
Verceğim karardan pişman olmaktan korkuyorum bunu düşünüyosam demekki sağlıklı bir karar olmucak şu an vereceğim karar diyorum beklemeye çekiliyorum.
Durumumuz bundan ibaret günlük sana gelmiyorum gitmiyorum ama ne yazım ne anlatımki al anlattım işte ne kadar iç açıcı dimi :çok üzgünüm:

Burdaki tüm arkadaşlarıma selam olsn herşey gönüllerince olsun
ALLAHım haklarında hayırlısını versin.....

merhaba günlükcüm ıste yenıden burdayım..hihoyyyt
bugun bıraz daha sakın ve sessiz ılerlıyor hersey..
aksam kocıs bana cok ılgı dolu davrandı sanırım benı kırdıgını bu sefer cok iyi anladı..
bugun alısverıs ıcın carsıya cıktım.kımsecıklerı gormeden ozellikle kaynanamı gormeden evime gelebıldım ya cok sükür..zaten hanımefendı sevgılı geliniyle bebek yıkıyormus.guya araları kötüydü..-tatlicadiarzu-
onları oyle duyunca benımde hemen bebisim olsun istiyorum,ama kocısle kavga edınce bır süre ertelesem mi acaba diye dusunmeden edemiyorum..sanırım bulundugum ortamlardan cok etkileniyorum..kaydirigubbakcemile
sabah biraz midem bulandı birazda gögüs ucları acıyor acaba catlatma ignesının etkısımı?
eger minigim bu ay gelırse benım ıcın harika bır dogum günü hediyesi olucak..
simdi biraz ders zamanı sonra yine gelicem günlükcüm..
sımdılık hoscakal..kaydirigubbakcemile5

X