Kadınlar Kulübü Günlük

Günaydın günlüküm.
Yarııııın izmir in kk lı hatunları oolaraktan toplaşıyoruz...
Sabırsızlanıyorum hemde felaket derecede...:dance:
Her daim serin olur diye gölet kenarı ufak bir cafede toplaşıcaz..
Eminimki çoook keyifli bir buluşma olacak..
Tek istediğim yarın günümün tanıdığım ve tanışacagım arkadaşlarımla güzel geçmesi..
Neyse günlüküm ben bu sevinçle daha fazla bişey gelmiyor aklıma..
yarın bol bol resimlerle görüşürüz...

Ben geldim günlüğüm..Herkese tüm K.K üyelerine hayırlı cumalar diliyorum.. dün gece saat 3'de uyudum ve 6'da kalktım çünkü benim ömrümün yanında olmam lazımdı hernekadar kavgalı olsakta konuşmuyor olsakta dün gece smiley'den destek alarak bu sabah onun yanında oldum iyikide olmuşum (teşekkür ederimd esteğin için smiley), bugün sabah 6.30'da evden çıktım ve doğru hastanaye gittim saat 7'de randevusu vardı ömrümün emara giricekti ben bahçede otururrken birden kapıda göründü beni otururken görünce gülerek yanıma geldi öyle bir sıkı sarılışı vardıkiiiii öyle bir bakışı varıdkiiii herşeyi biranda unuttum ikimizde 4 gündür görüşmüyorduk çok özlemiştik belliydii aşkım nerden çıktın sen ama iyiki geldin çok mutlu oldum şimdi herşeye girebilrim hertürlü şey olabilir sen varsın şuan yanımda dedi ve içeri girdik elele hastaneye randevu sıramızı bekledik çok tedirgindi çünkü benim ömrüm çok hiperaktifir uzun bisüre hareketsiz kalamıyor neyse içeri giricek hemşireler ve doktorlar 15 dk hiçbir hareket yapmicaksanız dedi ömrümse sıkılarak kasılarak peki dedi bana baktı bende ona baktım ve gözlerimi kapatıp açarak başımı sallladım yapabilirsin diye ben camdan onu izledim ve benim aşkım emar makinasına girdi 15 dk öleyattı dümdüzzz (RABBİM ÇOK KORKUNÇTU ÇOK KÖTÜYDÜ KALBİM SIKIŞTI O AN o15 dakika bana 15 saat gibi geldi ve çıktı makinadan ama yüzündeki ifade çok kötüydü bellki çok etkilenmişti ve hareketsiz kalmanın sıkıntısıda vardı hemen yanına gittim ellerini tuttum,doktorumuz dediki ne güzel çiftsiniz siz böyle ilk kez böyle bir çift geliyor hastanemize hep böyle kenetlenin sahip çıkın birbirinize dedi :) ve sonuçları1hafta sonraya vericeğini söledi peki diyerek odadan çıktık iyiki geldin aşkım iyiki yanımda oldun teşekür ederim çok çokö zürdilerim kendimden utanıyorum dedi ve sarıdlı benim ömrümm, saat 11 gibiydi ve beni bi taksiye at ben giderim ömrüm dedi olmaz taksiyle berber gidicez önce seni bırakıcaz sonrada ben gidicem eve dedi ama olmazki çok ters istikamet sen şirinevler bense zeytinburnu dedim bulunduğumuz noktada bakırköy hadi ikimizde ayrılalım burda dedim Belinay karar verilmiştir önce seni bırakıyorum dedi peki dedim :) beni kapımın önüne kadar bırktı sonra o eve geçti duş alıp abdest alıp cuma namazına yetişicek...RABBİM NE OLURSUN ŞU MÜBAREK 3 AYLARIN YÜZÜ SUYU HURMETİNE ÖMRÜMÜN SONUÇLARI TEMİZ ÇIKSIN NE OLUR RABBİMMMM BENİ SEVGİMLE BENİ ÖMRÜMLE SINAMA BUNA DAYANAAMAM BEN GÜNLÜĞÜM SENDE DUA EDERMİSİN VE OKUYAN DİĞER ARKADAŞLARIM NE OLUR DUANIZDA BİZDE OLALIM BUGÜNNN OLURMU??

belinay çok geçmiş olsun tatlım umarım bişey çıkmaz...

Onu Benden Alma Allah'ım.

Kalbimin attığı mutluluk çığlıkları ile yüreğimin soğukluğu arasında sıkışmış durumdayım. Bir yanım yazı yaşarken, bir yanım kara kışa gebe kaldı hep. Ben beni buldum derken, yitirdiğimi arar oldum. Kalbim coş diyor, yüreğim sus. Ne kalbimi dinleyebildim, nede yüreğimi söküp atabildim.

Hani her mutluluğun bi sonu vardır derler ya işte bundan korkuyorum. Benim de mutluluğumun bir sonu var mı acaba? Bunu düşünmesi bile çok korkunç geliyor. Korkarak yaşamaktan sıkıldım artık. Allahım diyorum elimden alma bu mutluluğu. Yıllarca beklediğim en sonunda verdiğin bu mutluluğu çok görme bana. Kendimi sakladığım o insanı alma elimden. Ben herşeye razıyım onunla. Bir tas çorbayada, bir kuru soğan ekmeğede. Ben ona bakınca unutuyorum bütün kederlerimi. Onu gözlerinde çeviriyorum mutluluga dertlerimi. O benim yaşama sevincim bütün dünyam oldu. onu benden alma yarabbim...

sürekli baş ağrıları oluyor ve bu baş ağrıları şiddetli dayanalmicak şekilde oluyor 3 yıldır birlikteyiz vee 1.5 yıldır başladı bu ağrılar hep erteldi hep ilaçla geçer dedi ama benim ısrarım sonucu yıllık izine çıktığı şu günlerde doktora göründü doktorda acil emar istedi

günlüküm,
sebebini bilmediğim bir boşvermişlik var üzerimde. yapılacak işler birikti ama ben parmağımı kıpırdatmıyorum. tek kıpırdattığım yer burası,klavye başı... oysa günlük falımda da çıkmıştı, eğer planlı programlı hareket etmezsem ve işlerimi yapmazsam , başarısızlığa uğrayacakmışım. aslında fala ne hacet, çabalamazsam, uğraşmazsam sonuç belli değil mi? bir yerden başlamam lazım ama kafamı bi toplasam, herşeyi bi sıraya soksam. birazdan dışarı çıkacağım ama hiç istemiyorum, bilirsin cuma günleri çanakkalenin iğne atsan yere düşmeyecek günüdür.her taraf insan kalabalığı, sıcakta da hiç çekilmez, içim daraldı şimdiden. hadi bana kolay gelsin ve de herkese.....

canım çok geçmiş olsun.inşş kötü birşey değildir kalbini ferah tut.migren ağrısıdır diye düşünüyorum.şifalar diliyorum..sevgiler:1hug:

canım çok geçmiş olsun.inşş kötü birşey değildir kalbini ferah tut.migren ağrısıdır diye düşünüyorum.şifalar diliyorum..sevgiler:1hug:

canım şuan için migrense benim için iyi olur ağrısı olduğunda karanlık sakin sessiz bir odaya yatıırırım bengay sürerim ilaçlarını veririm ama yanımda olur:çok üzgünüm:

sevgili günlük bugün belinayımdan aldığım habere çok üzüldüm ...kusura bakmassan günlüğümü sana değil belinaya yazmak istiyorum...

belinaycım canımmmmmm...çok üzüldüm tatlım...rabbim acil şifalar versin...ama bence şu an kalbimden öyle geçiyor migren var ömründe ben öyle hissettim kuzum inşallah tabiiki sonuçlar temiz çıkar sen yeterki içini ferah tut hepimiz burda dualarımızı ederiz tatlım yeterki gönlünü ferah tut bana inan,güven hiç bişeycik olmayacak hem allah korusun ciddi bişey olsa baş ağrısından duramaz enişte maaşallah baksana seni evine kadar bırakmış yani ciddi bişey olsa bunları yapamaz kuzum bence migren falan vardır tatlım ...bugün cuma dualarımız kabul olduğu gün hepimiz bol bol dua edelim canım... ufuk eniştenin inşallah bişeyciği çıkmayacak elimiz semada,dualarımız ömrün için belinaycım...

tuğçee sen beni mahvettin yaaaaa sen beni ağlattın yaaa yazdıkların süperdi yaaa ALLAH BİNKERE RAZI OLSUN YAAAAA azönce namazımı kılarken dualar ettim ağlayarak dualar ettim RABBİM NE OLUR DUY SESİMİİİİ ÖMRÜME BİŞİ OLMASINNNNNNN migrense benim için iyi olur ağrısı olduğunda karanlık sakin sessizbir odaya yatıırırım bengay sürerim ilaçlarını veririm ama yanımda olur

günlükcüm;

bugün iş yerimde çok yogun saatler geçirdim ama suanda rahatım biraz şükürler olsun,yarın şirketimiz tekne turu yapıcak oraya gidicem iyi geçerde inşallah biraz kafam dağalır.bide içimde sebebini BİLDİĞİM bir yanlızlık hala var.:1no2:

:1ninca:

ağlama tatlım ağlama alla senden razı olsun canım...rabbim inşallah dualarını ve dualarımızı kabul edecek...ömrüne hiç bişey olmıcak tatlım iyi düşün iyi şeyler olsun olurmu tatlım sen ömrünün ellerini tut hep hiç bırakma ona teselli ver eminim onun en çok sana ihtiyacı var şuan ...iyi şeyerden konuşun ben hissediyorumki hiç bişeyciği çıkmıcak...bana inan...

bugün iyi bigün değil sanırım günlükçüm.
Şaban dişli nin annesi vefat etti. olan bize oldu.
başkabakan, bakanlar, bilmem kilmler, milletvekileeri hepsi burda.
hepimiz ip gibi hizada duruyoruz. ama daha başbakan gelmedi oturuyorum valla hep sıkıntı bu devlet işleri be. iyi ki devlet adamı falan değilim :)
bide akşama nişanlımın akrabasının kına gecesi var 23:00 da çıkıcam bide kına gecesine gidicem. görümcemlerde geldi. bide onlarla offf.
bazen çok sıkılıyorum ya. hakikaten sıkılıyorum.
bide belinayın yazısını okudum da böle içim burkuldu. Allah şifa versin

Merhaba Günlük...
Allahım herkezi sevdiklerine bağışlasın Belinaycım ablam yüreğini ferah tut tutki iyi haberler alalım..Dualarımız Sizlerle..
Gelelim bana Düğün telaşı son hızla sürüyor ..Oğlumun sünnet düğünü genelde herkez ben evleniyorum sanıyor ehh buda yalan değil 2, evliliğimiz eşler aynı..
Misafirlerden kafamı kaldırıp kendime gelemedim en son bugün yolcu ettim hepsini ve tamamen kendime ayırdım bugünü öyle yorulmuşumki anlatamam..Hem gönül yorgunluğu hemde bedensel yorgunluk..
Gönül yorgunluğu dedim çünkü öz ve öz kızım gibi sevdiğim yeğenime çok kırgınım her ne olursa olsun ne yapılırsa yapılsın bizlere büyüklere saygı öğretildi bizde çocuklarımıza bunu öğretiyoruz ama sanırım biryerlerde eksiklik var..Varki onca lafı ben duydum zamanla hafifler bu acı ama eskisi gibi olunurmu bilemem
Onca telaşın arasında bunları yaşamakta gönül yorgunluğu katıyor insana..Olsun varsın heyecanım devam ediyor Allahım yüzümü düğün günü kimseye kara çıkartmasın
Bu arada Hayatımızda dönüm noktaları gerçekleşiyor Rabbimden ne istediysem fazla fazla veriyor ama herşeyin Hayırlısı ..Eşim işinde oldukça başarılı ve bunun mükafatını yüce Rabbim gönderiyor hep bize ne demişler sabrın sonu selamet..Bu konuyla ilgili değişikler oldukça duyarsınız bende sanıyorum çok farklı çok güzel bir yaşama daha yelken açıyoruz ailecek..Allahım hayırlısı versin ve yuvamın huzuru bozulmadan olsun ne olacaksa..
Fazla burada olamıyorum ama sanırım bu hafta kkdaki ailemle daha çok görüşme fırsatı yakalayabileceğim misafirler mola verdi..
Hepinizi Öpüyorum kızlar Şeniz Şeniz

belinaycim hersey guzel olacak..icini ferah tut...bende migren hastasiyim...o tetkiklerin hepsini zamaninda bende yaptirdim..inanki hicbir sey cikmayacak ferah ol tatlim benimmmm...

evrende en degerli benim de...gec guzelim...hic bir sey senin ruh sagligin beden sagligindan önemli degil....hayat o kadar kisa ki..bu hayatta acilar cok yer kaplamasin..izin vermeeeee

selam günlük ay çok yorgunum ben bu aralar yaaa...Tatil tatil ama bu nişan telaşı beni bitirdi..Biliyorum biliyorum tatlı telaş bunlar..Bakma şikayet ettiğime çok mutluyum çok...:teytey:Keyfime değecek yok valla..Aşkımla birlikte ağzımız kulaklarımızda...Allah herkesin mutluluğunu daim etsin inşallah..a.s.
Belinaycım tatlım benim çok geçmiş olsun..Dualarım seninle..Bzi haberdar et ama içini ferah tut migren ağrısıdır o kuzum..
byeeeeeeeeeeeeeeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…