Kadınlar Kulübü Günlük

sevgili günlük, su dakkalarda msnde krdi'yi sinir etmekle mesgulum :lepi:
ama görsen sen de çok gülersin eminim.
itiraf etmeliyim ki onu çok seviyorum Şeniz
cedric gibi konustum vay anasını :roflol:

Sevgili günlük,
Ben ilk defa geliyorum. Bu aralar rejim yapmaya çalışıyorum. Az yiyorum bol bol su ve yürüyüş ama gel gör ki kilo vermiyorum:kızgın:
Allahın Gurbisi günlük 600 kalori almam gerektiğini sölüyo o okadar alıyomuş. Tevekkeli 34 bedenden yukarı çıkamıyo ya. 600 kalori sadece nası alınırkafamçokkarıştı
Gel de sinirlenme. Zaten toplumu bu beden türünden arındırsak bizim kaç kilo olduğumuz kimsenin dikkatini çekmez.
Ay çok yazdım kaç kalori oldu acaba bu kadar yazılaelaelaelaelae

selam gunlugum

sana hem guzel hem streslı haberlerle geldım.
bılıosun tercıh donemı basladı cok zormus bu sınawdan daha zor o kadar neyı nereye
yazcagımı bılmıorum.ıstanbulda olmuo malesef ılk tercıhımı ozel unıwerste yapıcam
ıstanbulda dıerlerını dewlet.
.
yoksa cok zorlanırım gunluk ben baska yerde kalamammm yaaaaaaaaa:1closedeyes:
alısmısım aıleme teyzelerıme kuzenlerıme askımaaasenağlamabusefer sans benden yana olsun allahım ıstanbulda kalım.olmazsada sansıma hayırlısı dıcem artık

onun harıcınde askımın annesının yanına gıttım bugun oturmaya:p guzel gectı ılk tanısmamız ayakustu olmustu.bu bayagı uzun oldu.askımda ewde yoktu fırsat bu fırsat dııp onlardan cıkınca kandırdım onu dedım kı annen ayrılmamızı ıstıo benı sewmemıs bayagı abarttım tabı.askım cok uzuldu yaa yazık kıyamam ona.daha sonra soledım daha
dorusu ewı aramıs o:KK70: dıo kı ewı terketmeyı bu gece nerde kalıcagımı dusunuodum.
bıtanem benımmmmmm:asigim:cok sewıorum onu :CüvCüv:

ee ıste sımdılık bu kadar benden yarın belkı hawuza gıderız gunlukcum.

gorusmek uzeree...

selam gunlukkk
nasi baslim ne diyim bilmiyorum ama icim kipir kipir bizim kaynanalar turkiyede evde yalnizim bu cok guzel tabi ama dahada guzeli evim cikdi :sm_cool::sm_cool:yaa ayri eve geciyorum sırnaşık şey:dance:heyecanimi hevesimi tahmin bile edemezsin cok guzel hersey evimizi boyadik kocisimle:1rolleyes: umarim evimiz ugurlu gelirde bide bebis sahibi oluruz nesemize nese katar....:çok üzgünüm::lepi:

Merhaba günlükcüm,
Uzun zamandır yaz(a)madım sana!!
Sayfayı açıp yutkunup yutkunup çıktım hep...
Birikti artık taşıyamıyorum,insanların ikiyüzlülüğüne,çıkarcılığına,bencilliğine tahammül edemiyorum...:mymeka:
Bir film karakteri diyor ya;''lanet olsun şu içimde ki insan sevgisine'' diye aynen öyle be günlük şu insan sevgisi, merhamet olmasa biliyorum ne yapacağımı, bana çektirilenlerin intikamını almayı Kötü Kazen ama ben yapamam ki haklıda olsam kimsenin canını acıtamam günlük...:1no2:
Görmezden geliyorum,susuyorum,affediyorum diye niye suistimal ederler ki:sm_confused:
Bilmezler mi aptal değilim sadece aptalı oynarım şakkıdı niye mi bilmem öyleyim işte sabırlıyım galiba ama bir yere kadar patlayınca dönüşü olmuyor :1closedeyes:
Yine unutur sanıyorlar,ikna olur kanar diyorlar ama koptu içimden birşeyler günlük şu haldeyken bile onlar için üzülüyorum Allah'ım aptal mıyım yoksa :1shok:
Büyüyorum be günlük,onlar vurdukça ben büyüyorum,
Kocaman kadın oldum bak,o eski korkak,çekingen kız yok kimsenin karşısında bu hayatta bende varım,
Hayallerim,umutlarım,hedeflerim,kendime saygım var herşeyden önce,
Söyle kızlara herkez kendini çoook ama çok sevsin bu dünyada onlardan başka yok,parmak izlerine baksınlar ve ne kadar özel olduklarını anlasınlar,
Kimse için kendilerini üzmesinler,hayatta en önemli şey kendi mutlulukları olsun...

azracumadp2.jpg

biraz erken oldu ama şimdiden yolluyayım dedim...

Son düzenleme:
sanki terkedilmiş bir viraneyim
her yanım dağılmış yıkılmışım ben
üstüne basılan taşlar misali
paramparça olmuş dağılmışım ben

çaresiz kalmışım gözlerim şaşkın
çile rüzgarında savrulmuşum ben
dertler derya olmuş, ben de bir sandal
devrilip batmışım boğulmuşum ben

tutunacak hiçbir dalım kalmadı
bir ağaç misali kurumuşum ben
sanki bir köleyim sanki bir esir
yerlerden yerlere atılmışım ben

çaresiz kalmışım gözlerim şaşkın
çile rüzgarında savrulmuşum ben
dertler derya olmuş, ben de bir sandal
devrilip batmışım boğulmuşum ben

ne şarkı yaaa vallahi şuan beni anlatıyor...:senağlama:
bilmiyorum bu gidişin sonunu inanki göremiyorum...
arkadaşlar dertli ben dertli ne bu yaaa hayatmı bizimki...
bebişde yoruyor zaten oda ayrı bir olay ..
bir doğsun poposuna poposuna vuracağım....:))
tek avuntum tek sevincim doğmamış bebeğim....

Son düzenleme:
günaydın günlük uzun bir aradan sonra ben geldim:lepi:
bu aralar haytımda pek farklı bişeyler yok
o yüzden sana da uğramadım ne diye kafanı şişireyim boş kelimelerle dimi
hayatımla ilgili yeni kararlar aldım sadece
artık bazılarına karşı bencil ve gerekirse ilgisiz olcam günlüğüm
baktım gördüm ki hep benden gidiyor hep benden gidiyor lale devri bitti efendimKötü Kazen
bu zamana kadar yapmadığım için kendime kızgınım ama neysee:1closedeyes:zararın neresinden dönersek kardır dimi
haftaya yokum izne çıkcam bu yüzdendirki hiç uykumu alamıyor işe sürünerek geliyorum sanki
tatil havasına girdim mi ne hadi hayırlısışakkıdı
neyse şekerim bu kadar yeter ben gidiyorum kendine iyi bak K.K ya selamlarımı iletirsen sevinirim....
hadi görüşesiiiiii.....Şeniz

ah günlük ahh
bugün annem taburcu oluyor ve babam tabi ki yok
halbuki o bir sene önce bypass oldu ,annem kaç gün yanında kaldı,herşeyini yaptı
sonra annem ablamın yanına gelmek istediğinde anneme sen ne kadar düşüncesizsin adam bypass oldu demiyosun da gideyim gezeyim diosun diye diye kadının başının etini yedi de,kadın yazlıktan ablama gelemedi birkaç günlüğüne
ama şu an kendisi yok ve annem aglıyor.aynısını ben yapsam ne derdi diyo?ne diyecek çirkefliğin allahını yapardı.annemi günde bir kere aradı,yazlıkta geziyor.insanlar onu ayıplıyordur karın orda hastanede sen burdasın diye.eger varsa azcık hakkım ona HELAAAALLL ETMİYORUUUUMMMMM
beni belki ayıplayacaksınız belki diyeceksiniz ki babaya denmez ama onun bu yaptıgı terbiyesizlik,huzursuz insan,Allah onu bildiği gibi yapsın günlük,annemi ağlatıyor ya,huzursluk yapıp herkesi suçluyor ya.normalde iyi bir babadır hakkını yemek istemişyorum ama olumsuz özellikleri olumluları unutturmuş durumda.sizi aç mı bıraktım açıkta mı bıraktım diyor.size vurdum mu diyor.inan günlük bunları yapmadı ama o huzursuzluktan ben o kdr çok kaçmak istedim ki...iyi para kazanırken hep kardeşlerine yedirdi,para kazanamayıp emekli maaşına kalınca da annemden çıkardı acısını.kadın birgün "bana kıyafet alalım şunu alalım" demdi.kendi emekli maaşı vardı annemin ordan aldı gerekirse.annem artık herşeye kızan bir kadın oldu.ve budan şikayetçi beyefendi.anneniz çekilmez diyor.
onu sen böyle yaptın deyince ne cvp verdi dersiniz?ben saçmalıyormuşum,ben konuşamıyormuşum ne dediğimi bilmiyormuşum onun ölüsü bize fazlaymış.nedir bu egoistlik nedir bu kendini begenmişlik nedir bu yaaaaa

Selam günlükk,,
İçimde bir sıkıntı varrr...Çok yakın zannetiğim bana herşeyini anlatır dediğim kişi bana değilde başkalarına derdini açıyomuş.Mutluluğunu kıskandığımımı sanıyor diye düşünmeden edemiyorum.Çok üzüldüm çok.Bir haftadır iyiydim ama şimdi çok üzgünüm.
Belki gereksiz bir sıkıntı.Yüzünü bile görmediğim biri için böyle düşünmek gereksiz olabilir.Ama kendime hakim olamıyorum.

Günaydın günlükçüğüm,

Ben durgunum bu gün. Dün gece yastığım yine göz yaşıyla sırılsıklam oldusenağlama. Biliyorum ne kadar dengesizsin diyorsun. Bir iyi bir kötü. Ama ne yapayım elimde değil. Dün telefonda konuştuk gittiği yerde çok mutsuz hayatından kendinden vazgeçmiş durumda çık gel eziyet etme kendine diyorum. Yok diyor ısrarla gelip senin hayatını yine alt üst etmek istemiyorum diyor. Gel be canım geeel harab etme kendini oralarda. Ben sen mutlu olursan daha iyi olurum ben daha çok mutlu olurum ne olur anla benisenağlamaGünlük Daha fazla uzatıp seninde, okuyan arkadaşlarında canını sıkmak istemiyorum.:çok üzgünüm: üstüne üstlük 3 gün içinde 2 sefer tamire giden bilgisayarım hala sorun çıkarıyor. Bu gün yine bakalacaklar. Güya format atıldı canavar gibi çalışması gerekirken donup kalıyor. İşler birikmiş yapasım yok.

Herkese selamlar, hayırlı günler. Ne olur sevdiklerinizin kıymetini bilin sımsıkı sarılın onlarasenağlama. Bırakmayın birbirinizi. Herşey gönlünüzce olsun. Öpüldünüz günlüğüm ve çok sevdiğim arkadaşlarım.Şeniz

ıyı geceler gunlukcum içim yıne bır buruk kocam işte tek başına olmaktan sıkıldım artık.bı kere bıtse şu gece nobetı. ha bıde çok streslıyım yarın doktora gıdıcem.duşundukce çok gerılıyorum .malum kadın doğum.bıde yarın annanem amelıyat olucak .bıde onun sıkıntısı.yazık çok yaşlı nasıl dayanacak bılmıyorum.bugun hastaneye yattı.annem yanında.ınşaallah hayırlısıyla olur bıter.dua edın kızlar.butun kızları opuyorum.herkese ıyı geceler.:teytey:

Günlükçüğüm dün Duyduyuğum bir haberle perişan oldum, aklımı oynatmak üzereyim. Tanıdığım birinin sevdiğim bir insana sapıklık yaptığını öğrendim. Dün akşamdan beri gözümün yaşı durmadı. Ama nasıl olur nasıl yapar bunu. İnsanlar bu kadar mı art niyetli bu kadar mı kötü senağlama senağlama senağlama O insanla yüzyüze geliyoruz zaman zaman aynı ortamda olmak zorunda kalıyoruz. Yer yarılsada içine girsem diyorum senağlama Allahım daha neler göreceğiz. Günlüğüm lütfen kimse birşey sormasın içim çok acıyor.

Herkese hayırlı cumalar günlük.

Son düzenleme:
len günlük Allah cezanı vermesin bi kere de sen ara sor halimi hatrımı, hep ben hep ben :mymeka:
bozusucaz olm şakkıdı
tca yok, iloş yok
kaldık mı dımdızlak senağlama
çok özledim onları, merak ediyorum neler oldu, neler birikti anlatacakları
onun dısında herşey yolunda. :içelim:

günaydın bitanecikim...
bu cuma, tabiki ben çok iyiyim...aslında yazacak çok çok önemli bir olayım yok ama yinede birşeyler karalamak istiyorum..
dün akşam yemeği yedikten sonra kendimi nerelere atacağımı bilemedim,sıcaklar aşırı derecede başağrısı yaptı...sonra kızım çay demledi balkonda kızımla oturup sohbet ettik..sonra içeri girdi, resim albümüyle geri geldi..eski resimlere baktık..meleğim nasıl da büyüdü...eh bende büyümüşüm bayaaa...neyse bir arada resimleri bıraktı küpe kutusunu getirdi...ezginin kulağını küçükken deldirmiştim ama ilkokul 1.sınıfa başladığı gün zorda olsa çıkardık küpeleri...o gün bugün ezgi küpe takmaz,takamaz,canı acır diye korkar...akşam da kulaklarımı deldirelim dedi,zaten küpe takabilirsin dedim..kapanmıştır dedi...küpeyi elime aldım ve takmaya çalışırken acır diye bağırdı..ama ne güç sarfediyorum o sıcakta...sıkıldım ve tamam takma dedim..sonra geldi annecim küpeleri tak hadi dedi..neyse uzatmayalım taktım,canım acımadı dedi ama Allahım o ne çığlık..o saatten sonrada ezginin küpe kolaksiyonunu seyrettim..birini çıkarıyor,diğerini takıyor...hoş da oluyor aslında...işte böyle günlükçüm dün akşamki konumuz ezgi'nin küpeleriydi....
bu arada bugün kardeşimin evlilik yıldönümü...2.yılı bitiriyorlar...Allah mutluluklarını bozmasın hep arttırsın inşallah...
sayfaların bol,yazanların çooook olsun...

Günaydın günlük aslında ben çook iyiyim bugün. Ama beynimi kurcalayan, beni sinirlendiren bi iki soru var hayır başkasına sorsan dedikodu olur bari sana sorimbenneyaptımki
Bu yalakalık gensel bişi mi?
Mantar gibi uygun ortam bulunca niye ürüyo?
Erken teşhis hayat kurtarır mı?
Her şirkette özürlü kadrosu gibi bir kadrosu mu var ki mutlaka bulundurulur?
Bir yalakanın neden yüzüne 'sen yalakasın' diye söylendiğinde ayıp etmiş olunur?
Bunlardan nası kurtulunur:kızgın:

Offf günlük:çok üzgünüm:
Ne kadar sıcak ve ne kadar sıkıcı bir gün değilmi:uhm:
Bir sürü iş var ama onları yapacak gücü kendinde bulamayan bir insanda var.(Yani ben)
Yarın son iş günüm. Nasip olursa yaklaşık iki hafta buralarda olamıycam.:1no2:
Bende ki şansı görüyormusun sen. Ben izne çıkıyorum kayınvalidemin bu hafta şehir dışından yatılı misafirleri geliyor. Beni tutmasa bari.
Bak işte yazacak halim bile yok.gamyoncuiremsu
Bişey olursa gelirim yazmaya gene.
Öptüm herkesi.
Hayırlı cumalar

:teytey: gunlukcum merhaba :teytey:
bugun pek bi keyfim yerinde..cok sükür......sabah erkenden kalktim..balkonumda kahvemi cayimi ictim..ortaligi topladim...oglusumu uykuda birakip dogru kizilaya gittim..tahlillerim vardi onlari yaptirdim.sonuclari pazartesi alacam...bu demir eksikligi ile basim derte gunlukcum...tedavi oluyorum..bakalim bu ayki gelismeler nasil cikacak.. kizilaydan ciktim carsida soyle bir tur attim..özlemisim gunlukcum sabah o yollardan gecmeyi...yillarca her sabah işe giderken gittigim yollari özlemisim...offf.vapura paldur küldür kosturmalari, gazetecimden gazete almayi, gevrekcimden gevrek almayi..ooo.bir nostalji yaptim ki sorma...sonra birden kendime geldim...yok yok bu emeklilik guzel dedim...bak istedigin saatte istedigin yerlerde olabiliyorsun falan diye kendime ferahlik getirdim .. kucuk bir kac alis verisimi de yaptim ve evime geldim...bugun ev işi felan yok..aaa..tatilden geldigim gunden beri iş yapiyordum..tamam bugun huzur gunu ilan ettim kendime...oooo söyle :teytey: az önce telefonum caldi..bir iş geldi..ben emekliyim gunlukcum ama evdende kendimi sıkmamak kaydi ile meslegimi devam ettiriyorum...is sali gunune lazimmis..icim rahatladi..dedim ya huzur gunum diye :) bir kac gunde hazirlarim işi teslim ederim...yarin izmir kk toplantisi var..buyuk ihtimal gidecegim..yeni arkadaslarla yuzyuze gelecegim..bayilirim bu toplantilara.....iste boyle gunlukcugum...ben yine gelirim..seni seviyorum .dostulugunu huzurunu seviyorum.beni rahatlatiyorsun...

günlük dün annemi çıkardık ve eve geldik
akşamüstü babam aradı
ağlıyordu adam,kızım seni çok seviyorum ben sana küs en fazla iki gün kalırım dedisenağlama
nasıl mutlu oldum anlatamam,evet hala kırgınlıgım var ona ama onu çok seviyorum,cnm babacım yaa,hem yapıyor diyor diyeceğini hem dayanamıyor
eger günlükçüm sen olmasamsana yazamasam inan delirirdim o üç günde
seni çok seviyorumyerimseniben

günluk gizzeme soyle cok sevindim.....ha bu arada heros bugun ugrarsa onada söyle..az kaldı sıksın dişini cok uzuluyorum..o anlattikca icim eziliyor..ama sayili gunler gececek..

X