Kadınlar Kulübü Günlük

Günaydın güzeller güzeli günlüğüm günaydın..:1hug:
Yaklaşık 1 aydır sadece maç sonraları geliyorum,kendi hayatımdan hiç bahsetmiyorum ama sen de biliyorsun be canımıniçi, daldık mı çıkamayız benim ince işlerime..:1closedeyes:
Neysem sana bambaşka haberler getirdim bugün..
Cuma günü kuafördeydim.. Ben kendi işim bitince ablamla anneme de uğradım onlar da güzel olmuşlar,sonra kardeşimi getirdim onu da güzelleştirdiler..Sonra kardeşimle ikimiz kuyumcudaki işlerimizi hallettik.. Hepimiz hazırdık artık.
Cumartesi sabahı 10'da buluşma yerinde toplaştık tüm aile.. Beraber harekete geçtik.. Ablamlar varmış bizden önce zaten.. Biz de bir güzel yerleştik hemen..Dakikalar geçmek bilmedi. Saat 11.00 da ablam girdi ve 11.13'te güzel haberle bir üst kata çıktık.. 3.250gram ve 50cm olan şahısla gözgöze geldik.. Hemşireler boyunu,kilosunu ölçüyorlar,bizim uzattığımız kıyafetleri giydiriyorlar,tüm işler bitip veeeee kucağımızda ailemizin yeni ferdi..:asigim:
Çığlıkları Çınarlı Hastanesinde çınladı dakikalarca kıyamam miniğimize,iyidir derler bağırması,biz de "Bağır kızım,harikasın kızım" dedik hep. Ablası ise henüz 3 yaşında zaten o pervane oldu "kardeşim,güzel kardeşim canım" diye koşuşuyor birtanem..
Veeee yine geçmek bilmeyen dakikalar sonucu ablam geldi sedye ile... Sevinç,şükür ile karışan gözyaşları ile sadece ellerine sarıldım canım ablamın.. Yine tutamıyorum bak kendimi.. Yarabbim şükürler olsun ki her ikisi de sağlıklı...Ne kadar güzel bir duygu,nasıl tarif edeyim ki sana günlükcüm nasıl..senağlama
Herşey mükemmel derecede güzel planlanmıştı ve yolunda gitti çok şükür.. Gelen,giden,seven,öpen... Ettiğimiz dualar kabul oldu,annemin,ablamın,kardeşimin,babamın,abimin yüzü gülüyor ya daha ne isterim ki ben bu hayatta..
Abimle(abim: ablamın eşine abi derim bilirsin) ikimiz arada sigara içmeye kaçtık,şakalaştık,dedikodu yaptık..:dance:
Tüm günümüz Çınarlı'da geçti.. Akşam 20.00 sularında kocem bey teşrif etti.. O da sevindi,ablamı öptü.. Gece saat 23.00'te babam bizi ve kardeşimle eşini evlerimize bıraktı..Babamla annem saat kaşam kadar orda kaldı bilmiyorum,abim yatacaktı yine ablamla beraber.. Uykucu ablam "bugün hiç uykum yok" diye şakalaşıyordu en son.. O kadar yorulduk ki ama değdi be günlüğüm inan..:1rolleyes:
Az önce konuştum hastaneden annemler ablamları hastaneden çıkarıyorlarmış.. Birazdan biz de evlerine gideceğiz.
Gördüğün gibi canım benim iyiyim ben Allahıma çok şükür.. Sen de kal sağlıcakla.. Tüm dileğim buradaki canım arkadaşlarımın da yüzü gülsün..Tez zamanda muratlarına kavuşsunlar..Kucaklarına bebeklerini alsınlar canlarım inşallah..:1hug:
Yine görüşürüz canım benim.. Senin yanaklarından da öpüyorum..
Tüm gelenlere,sevenlere,dostlara selam olsun,sevgi olsun,huzur olsun,öpücük olsun..Şeniz

ben geldimm günlüğümmmm lalişim teyze olmuşşşş hayırlı bir evlat olsun ailesine ve sevdiklerine inşallah, nekadar şanslı bir bebek teyzeleri annanesi dedesi ne güzelde karşılamışlar bu minik prensesiii kuaföre gidip bu prenses için süslenmişler sabırla beklemişlerr hiç şüphem yokki lalişim süper ötesi bir teyzoş olucak:) RABBİM İLK ÖNCE TÜM EVLİ ANNE OLMA HAYALİYLE YANIP TUTUŞANLARA BAŞTA LALİŞ OLMAK ÜZERE ANNE OLMAYI NASİP ETSİN :) BANADA TEYZE OLMAYI NASİP EYLEEE..
Gelelim bana evet artık rahatım çünkü misafirlerimiz gitti kaldık annem ben babam başbaşa edi büdü misali :)ama annem ve babam alıştı artıkk ee bugün tam tamına 1hafta oldu benim güzeller güzelimin evliliği hee bu arada anlatmasam çatlarım :) dün akşam ablamlara yemeğe davetliydik1 haftalk evli olan ablam ve eniştem biz tatile gidicez gelmek istermisiniz dediler bizde ufuğumla şöyle bir gözgöze baktık ben sustum ufuğumsa abi ben temmuzun 14'ünde izine çıkıyorurum eğer belinay gelirse ablamda uygun bulursa bizim için uygundur dedi ablam bana bakıp gülmeye başladı iyi ozaman hep berber tatile çıkalım dediler yanımda ablam ve abi olarak benimsediğim eniştem ve çok sevdiğim aşkım var abladan enişteden anneden onay çıktı bir şartla oda ablamlarla hiç ayrılmicaz hep yanyana olucaaz otele gidersek ablamların yanındaki odada kalıcam ufukta diğer yandaki odada kalıcak yani ortada ablamlar kalıcakk eğer ev kiralarsak yine aynı olucak :) ...
geçenlerde İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden topiğinde bir konu açtım konumun başlığı şuydu "Kız KaRdeşinİz için TaşıYıcı AnNe oluRmusunuZ" bu konuyu neden açtım biliyormusun?? benim canım prensesim bitanemm ablam evlendi ve bugün tam 1 hafta olduu.. bebiş yapmaya karar vermişler yaşları geçio die (ablam 28 eniştemse 35 yaşında) biran durdum ve kendik endime düşündüm ya bebişleri olmassa ablam çok sever bebişleri çok üzülür diye kendi kendime konuştummm ve acaba dedim eğer böyle bir lüksüm olsaydı böyle birşey mümkün olsaydıı ben ablam için bunu yaparmıydım dedim ve endi içimde cevabını verdim EVET ABLAM İÇİN HERŞEYİ YAPARDIMM YETERKİ BENİM BİRTANEM PRENSESİM ÜZÜLMESİNNN ÇÜNKÜ BENİM PRENSESİM BUNDAN 4 YIL ÖNCE BEN AĞIR BİTR TRAFİK KAZASI GEÇİRDİĞİM İÇİN 1 HAFTA YOĞUN BAKIMDAYKEN ÇIRPINMIŞŞŞŞ YOĞUNBAKIMDAN ÇIKTIĞIMDA HAFIZAM YERİNE GELSİN DİE 3 GÜN BENİMLE ÇOK UĞRAŞMIŞ 2 AY BOYUNCA YATAĞA BAĞIMLIĞI KALDIĞIM İÇİN YEMEĞİMİ KENDİ ELLERİYLE YEDİRDİ DUŞUMU KENDİ YAPTIRDI VE Bİ YERE GİDİCEĞİM ZAMAAN SAÇLARIMI YAPTI MAKYAJIMI YAPTI BEN NEDEN ABLAM İÇİN YAPMİMKİ NEDENYAPMİMKİ ABLAM İÇİN CANIM FEDA BENİM...

Uzun zaman gelmiyodum günlük kpss vardı okul bitince çalışmaya yoğunlaştım internete pek girmedim ve sonunda dün sınava girdim çok kötü geçti günlük çok zordu sorular.Diğer yıllara oranla baya zorlamışlar yani.Heralde bu yıl atanamıycam off ya günlük napcam ben 1 yıl nası evde otururum memlekette.İnşallah puanlar düşer bu yıl dua et günlüküm

slm günlükçüm, ben son mesai günümdeyim. yarından itibaren yıllık iznimi kullanıyorum, yaklaşık 15 gün kadar ama yine buralarda olmaya çalışırım. dün sabah 5 te yatmış biri olarak çok dinç hissediyorum kendimi .. aslında akşam en son hatırladığm kalabalık bir grup halinde çorbacıda olduğumuzdu. dün inanılmaz keyifliydi, uzun zamandır hiç bööle eğlenmemiştim. çok sevdiğim dostumun oğluşlarının sünneti vardı. düğün bitti , düğüne gelen kemancıyıda peşimize takarak düğün sahibinin evinde devam ettik. yaklaşık 8-9 çift kadardık. kah dans ettik, kah roman havalarında göbek attık, kah hüzünlendik... çok güzeldi ya, ayın 20 sinde aynı eğlenceyi yapmak üzerede sözleştik. yaz bitene kadar gelenekselleştiririz biz bunu...

bu arada lalişi tebrik ediyorum, darısı isteyen herkesin başına.vee böcüğüm içinde hayırlısı, çizgilerin çift çıkması dileğimle...Şeniz

canavar hatunada sööle günlük, bende onu pek severim...M2 de bizimki..üye ilişkilerinde...valla çok şekerdir ( benden şeker olmasın)....

günlükçüm, benden bu kadar, görüşük sonra. selamımı yazdım, herkese ilet bi zahmet...

selam günlük
değişen bişey yok bende yine aynı acı
geçmedi...........
ben bunları hakedecek ne yapmıştım ki
şu dünyada hep haksızlığa uğramak zorunda mıyım
iyi olsam suç kötü olsam suç
bıktım artık
içim çok acıyor gözyaşlarımı içime akıtıyorum
of neyse şimdi ağlıycam kaçıyım en iyisi görüşürüz​

selam gunlugumm

cok sıkıldım buralardannnnn tatıle gıtmek ıstıorummmmmmmmm

denız gunes we kum ıstıorum
ama napsam olmuo annemler bırlıkte dıo onu ıstemıorum ben artık buyudum ya
askımla arkadaslarla falan gıtsek daha guzel olmaz mı.
ıste bu yılda tatıl planımız suya dustu malesef ıcım sıkılıo resmen
ewımıze cok yakın hawuz war ama denızın kumsalın yerı ayrı :1closedeyes:
bunaldımmm

sen benim için çok özelsin günlük..coksekeriremsu
sana kendimi,yaşadıklarımı çok rahat anlatabiliyorum.içimi dökebiliyorum..
bu haberi de yine ilk kez seninle paylaşmak istedim..
dün kan testi yaptırdım.hamileyim günlüğüm.
evet evet doğru yazdım hamileyim.bir önceki gün çift çıkan çizgi akşam tekrar yaptığım testle ve gene aynı sonuçla kafamı gene karıştırdı.kafamçokkarıştı
dün iş çıkışı gittim günlüğüm kan testi yaptırdım.sonuç 547,5..:hooray:
Rabbime şükürler olsun ne kasık sancım var,ne de adet olacakmışım gibi bir his.
inşallah bu sefer kucağımıza almayı nasip edecek Rabbim.benim ve sevenlerimin dualarıyla..
bu yazdığımı okuyanlara söyle günlüğüm..inşallah desinler..
Rabbim isteyen herkese nasip eder inşallah sağlıkla kucağına almayı inşallah..

:1hug::1hug::1hug::1hug:

MERHABA SEVGİLİ GÜNLÜĞÜM,,,
UZUN Bİ ARA OLDU YOKLUĞUMUN FARKINA VARDIN MI BİLMEM...
İZİNDEYDİM GÜNLÜK...BUNALTICI BİR SICAK VAR..İYİ İLE KÖTÜ ARASI BİRYERLERDEYİM...DİNLENECEĞİM YERDE DAHA DA ÇOK YORULDUM GÜNLÜĞÜM...
SENİ VE ARKADAŞLARIMI ÇOK ÖZLEDİM GÜNLÜĞÜM....
SARUBÖCÜĞÜMMM İN HABERİYLEE AÇTIM GÜNLÜK SAYFASINI NASIL MUTLU OLDUM ANLATAMAM..UZUN ZAMANDIR ALDIĞIM EN GÜZEL HABERDİ BU...
ALLAHIM SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİ
EE NE VAR NE YOK BAKALIM GÜNLÜK İNŞALLAH Bİ YARAMAZLIK YOKTUR...BEN MALUMMM BU GÜN BİRAZ YOĞUN OLABİLİRİM..
HEPİNİZİ ÇOK ÖZLEDİMMMŞeniz..

Merhaba GünLükçüm...senağlama
...SevdiğimLe Kavga Ettik Ve GaLiba Benden Ayrıldı...:a015:
GaLibası FazLa AyrıLdı Hep Benim SaLakLıkLarım Yüzünden...
Ben Napcam Yaaa AğLamamak İçin Kendimi Zor Tutuyorum Çünkü iş yerimdeyim...
İşaLLah Arar Beni Çünkü Ben ÖLürüm yaaaaasenağlama

günlükçüm sana iyi haftalar diliyorum...

öncelikle sarıböcüğüm hamileymiş inan çok sevindim ve bekliyordum böyle bir haberi..önce elendram sevindirdi,sonra böcüğüm eh sırada şimdi avikabım var...allahım inşallah sağlıkla kucaklarına alırlar...
evet günlükçüm bir hafta sonunu daha sinirle geçirdim ve karar aldım hafta sonları bundan sonra hiçbiryere gitmicem evimde oturucam diye...bilmiyorum ne kadar uyarım ama uyucam...bak ne oldu anlatayım sana bana hak verecekmisin bakalım....
cumartesi günü temizlik yaptım akşama da kardeşime çaya gittik buraya kadar normal...eve döndük ve bizim koca başladı söylemeye...ee sabah erken kalkıp anneme gideriz yardıma diye...ki evdeki tadilat tam olarak bitmediği için annem gelmeyin kızım dedi...neyse pazar sabahı saat 10 da ayaklandı koca,kızıma diyorki hadi kahvaltıyı hazırlayalımda gidelim babaannene..o ara ben kalktım ve aceleniz ney dedim ya...sonuçta yapılacak iş yok önceki hafta yapacağımızı yaptık zaten dedim yok beyimiz gidecekmiş bana sordu geliyormusun diye hayır dedim..kızıyla hazırlandı tam çıkacakken benim huyum içim rahat etmedi ve hazırlandım bende..neyse çıktık yolda benim annem aradı ablanlar bizde sizde gelin hep beraber oturalım dedi bende tamam dedim...kayınvalideme gittik evde işçiler çalışıyor şöyle bir baktım önceki hafta yaptığımız işten eser kalmamış yine her taraf toz,dağınık vs.vs.anneme dedimki..""anne evdeki iş bitmeden bizim yapacağımız hiçbirşey yok ama yinede duramadım gümüşlüğün içini tekrar sildim ve yıkanaları yerleştirdim...yukarı çık aşağı in inan 4 saat kalmışız orada..annemlere o saatten sonra gidemem çünkü annemlerde akşam yemeği,çay falan derken yine oradan kalkmamız 9-10u bulacaktı...neyse kayınvalidemden kalktık ve ben kocaya dedim ki annemlere gitmicem ben, eve bırak işlerim var arabanın içinde nasıl sinirlerimi bozdu neymiş efendim kendi işi varmış annemlerde gidecekmişiz..ben gitmicez o gidicez derken kendi evimde buldum kendimi yani gitmedik...5 dakika sonra kardeşimle konuştu ve kızıma söyledi ben anneannenlere gidiyorum diye ve gitti...tabi bu arada biraz sesimiz yükseldi birbirimize ve şuan konuşmuyoruz...ben beceremem küs kalmayı ama bu kez biraz kararlıyım....işte böyle günlükçüm hafta sonu kötü geçti ama ay ben bu böcüğün haberine çok sevindim ya...allah isteyen herkese inşallah anneliği tattırır....
görüşmek üzere günlükçüm....
sayfaların bol,yazanların çok olsun...

Selam günlükcüm,

Mutsuzum bugün. Son birkaç gündür olduğu gibi.Ama bugün hiç gülesim yok, yüzüm asık, kalbim kırık. Sıkıştım be şekerim. Nefes almak istiyorum. Gözyaşlarıma galip geliyorum şu anda. Ama istediğim bu değil. Bırakmak istiyorum onları, özgür olsunlar artık.

Öylesine yaşıyorum be günlükcüm. Du bakali nolacak.:1closedeyes:

Sevgili Günlük Müngük;

cumartesi nev kafa ile buluşup eve döndüükten sonra akşamki düğüne hazırlık felan ettim. Sonra düğüne doğru yola çıktık emme salonu bulamayınca polislerden yardım aldık. Onlarda sağolsunlar bize eskortluk edip düğüne ulaştırdılar. Ondan sonra nev kafa ile buluşmak için Ardıç yollarına düştüm gece 1 sularında Ardıça vardık varmadık gibi olurken Jandarma bizi çevirdi. Ehliyet ruhsat ve ruhsattaki muayene hologramı sahte çıkmaz mı:1shok:
Neymiş efendim bizden önceki satıcının yaptırdığı yer parayı cebe atmış sahte hologramı basıp adama teslim etmiş bizde bu adamdan araba almışız:tomato:
E önce polis tutanak yazdı 1 saat, sonra jandarma ikimizin ifadesini aldı. Malum o saatte herkez uykuu olunca 2 kişinin ifadesini almak yaklaşık 2,5 saat sürdü Saat 04:15 azat edilmiş bir vaziyette Ardıça indik. Şarjım bittiği için ara ara neve mesaj çektim. Ama onunda şarjı bitmek üzere olduğu için ara ara alabildi.:roflol:
Hemen çadırımızı kurduk ve yattık. Emme uykusunu yolda alan veletler sabah 07:15 uyandılarÇok üzgünüm çoook
Biz uykulu ve aptal vaziyette onları yedirdik, denize soktuk ben gene uykuya daldım. :icecream:
Saat 11:00 de nev kafa ile buluştuk. Anam bir sohbet, bir kaynatma zamanın nasıl geçtiğini bilemiyoruzcoksekeriremsu
Neyse mangalımız yaktık, gezdik dolaştık derken dönüş yolcuğu için hazırlıklar başladı. Araca bindik gideceğiz, araba çalışmadı :çok üzgünüm:akü bitmiş. Ara kablo yok. Neyse nev kafa etraftaki sakinlerden buldu bir tane. Onuda ters bağladık yaktık:mymeka:
Sonra sağlam bir kablo daha arama çalışmaları ve mutlu son. 2 saat 10 dakika sonra eve vardık.
Açıkcası 24 saat içinde bu kadar çok resmi kıyafet görmek beni yordu tatlicadiarzu
Bir sürü foto var emme artık nev kafa dönünce koyar

.............

canavar hatunada sööle günlük, bende onu pek severim...M2 de bizimki..üye ilişkilerinde...valla çok şekerdir ( benden şeker olmasın)....
......

ahanda M2 dedi beni kalbimden yedin dhilek'im ben şimdi gider bulurum arkadaşı :)

Son düzenleme:
günaydin günlük, hic yapmadigim seyi yaptim, yürüyüse ciktim bu sabah.
acik akillaniyomuyum ne:1rolleyes:
ana okulunun kapanmasina iki hafta var, o zamana kadar cocugu birakinca, yüryüse gitmeye karar verdim, bakalim ne olucak?
giderken iyiydi de dönüs zor geldi be günlük. serin serin güzeldi aslinda.
herkese selam günlükcüm.

ay günlük naper....

Ben çok mutlu oldum böcüğüm hamileymiş...
Ne güzel Allah'ım inşallah herkes tüm dileklerine kavuşur..
Ben de dün bi mantı açtım sorma ya...
Anneme dedim yapalım diye bu sıcakta mantı ile uğraştık ama değdi...
Bi yedim ki sorma gitsin....
Hadi görüşürüz günlük çok konuşmayayım bugün...

Sevgili Gunlukcum

Baya oldu yazmayali ama yeni olaylar olmadan hep ayni seyleri yazmak istemedim...
Askim suan Tr'de...kazasiz belasiz varmislar evlerinde dun erken saatlerinde. Allah'a sukur.
Ama telini almamis ve cumadan beri sesini duymadim klava:
Sankim dagda yasiyorlar, telefon bulamamis beyfendi sanirsam hadi diyelim çok yorgundu kabul ediyorum yorgunluktan olmustur bakalim bugun aricakmi kendileri klava:

Igrenç bir haftasonu geçerdim...Bizim eve gittik dun, kardesim, abim, ve kayinbabamin arkadaslari (amca, esi ve ogullari), butun evi alt ust ettik, eski olan o duvar kagitlarini yirttik, boyalari yukari çikardik, banyoda, wc de, mutfakta ev sahibinin biraktigi esyalari bi torbaya doldurum garaja indirdim derken perisan olduk...:1shok:

Sonra gorumcem msj atmis, yardima geliyoruz diye, iyi dedim gelsinler bari, tabi abilerinin de evi orasi, gelsinler yardim etsinler...Geldi hanfendi, giyinmis suslenmis, elini birseye vurmadi yarim saat orda gezindi, komsunun kiziyla dedikodu yapti çekti gitti, nasil sinirlendim bilemezsin klava:
Hayir ihtiyacim yok onun yardimina ama madem bi halt yapmayacaksin boyunu gostermeye niye geliyorsun pislik Kötü Kazen kaynim da gelmedi top oynamaya gitmis :1shok:

Kaldik yine basbasa...gece 1 e kadar çalistik, öldük bilemezsin...
ondan bi gun once babami goturmus, vallahi guzel bence boya da yapilinca super olur demisti, dun geldi bi ara, evi o halde gorunce herkesin içinde kizdi bana igrenç bi ev tuttunuz da, acele etmisiz de, falan filan,...oysa ben ev ararken kimse bana yardim etmedi KK da ki arkadaslarim bilirler ya...:çok üzgünüm:

Morelim çok bozuldu...hala bozuk...ve kizginim...
Nisanlima daha çok kizginim...Ben ona dedim gitme ailenle benimle git tr ye diye, ama anasi durur muuuuuuu

Neyse ki 3 gun sonra bende uçuyorum Allah izin verirse Tr ye
Buyuk bir tatile ihtiyacim var vallahi...
Nasil yorgunum, nasil bitkinim bilemezsin...

Not : Saruboceq'in haberine çok sevindim insallah Kucagina almayi nasip eder Allah, Simdiden gozunuz aydin diyorum
Lale'cim de teyze olmus bi kez daha, Allah anali babali buyutsun insallah
Ve isteyen herkese Allah guzel bebisler saglikli ve hayirli nasip etsin insallah

Optum herkesleri

Tüm bu başınıza gelenler beni ne kadar üzdü bilemezsin :1closedeyes:
Özelliklede arabayla ilgili kısımlarla pek bi ilgilendim gamyoncuiremsu
Allah büyük işte benim yanıma geleydiniz böyle şeyler olmazdı:dilcikar:
Ben hep yanımda akü, bir bidon benzin, takviye kablosu, far ampülü, kriko, stepne v.s gezerim.
Ayrıca o takviye kablosunu ters bağlayan zihniyeti şiddetle kınıyorum :mymeka:
Yazıklar olsun tüğhh sıfatınıza :çok üzgünüm:
Sahtecilikten yakalanmanıza da heç şaşırmadım doğrusu CADIARZU
Keşkem içeri ataymış sizi jandarmalar :dilcikar:

günnük,
canavar, hafta sonu maceradan maceraya kosmus,
cok heyecanli be:roflol:
indiana jons canavar,tatlicadiarzu neyse gecmis olsun dedigimi ilet kendisine güzel hatundur gene de
torun nev kafaylada da bulusdular sonunda, cok eglenmisler bide:dilcikar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…