Kadınlar Kulübü Günlük

iyi geceler günlük ilk defa yazıyorum sana
ya ben çok kötüyüm
haketmediğim şeyler oldu
laflar sözler neler neler hiçbirini haketmedim
insanlara iyilik hiç yaramıyor bunu anladım verdikçe daha fazla diyorlar daha fazla ta ki sen tükenene kadar
tükeniyorum günlük benim gücüm tükeniyor dünyayı sevmiyorum insanlarını da
öyle bir çıkmaz içindeyimki nasıl anlatılır bilmiyorum
insanlar çok acımasız
haksızlığa uğramak hepsinden çok acıtıyor canımı
bunları hakedecek ne yaptım ben
nolur bana yardım et Allahım bu dünyanın yükü fazla geliyor bana taşıyacak kadarını ver
inşallah herşey iyi olur
görüşmek üzere

günaydın günlük. Püsükten sonra yazan benim bugün sanrım
Sabah işyerime geldiğimce Pc me oturduğumda evvela KK yı açar şöyle yeni mesajlara bakarım hemen
Sana da yazıyım dedim. Başım ağrıyor bu gün günlük..
Ya millet haftasonu gelsin die dört gözle bekler bense hafta sonlarını sevmiyorum
Bak akşamda halı yıkıcaz :KK43:( off offf ne zor yaw kadın olmak
Benimki akşam sıktı canımı biraz olur olmaz konuştu kırgınım günlük
Soğuk davranıcam biraz. Hayat öyle yada böyle devam ediyor be günlük..
Dilerim herkesin günü ümit ettiğinden daha da güzel geçer..

....Günaydın Günlükçüm....
GüzeL bir Güne BaşLadım....Çünkü Uzun Bir Zamanın ArdınDan....
...Aşkımın MesajıyLa Gözümü Açtım...
Canımın İçi Yaa Onu Çok ÖzLedim Hemde O kadar Çok ki...
Ama 5 Ay Var Daha İzne GeLmesine Çok Zormuş....:çok üzgünüm:
Hemde ÇokkŞeniz Asker YoLu BekLemeK Ama Sonunda Ona Kavuşacağın Günün HayaLiyLe Yaşamak çok FarkLı Bir Duygu...
ALLahım Bütün HerKesi Kavuşturur işaLLah ASkerine......:emir_bebek:

Günlük bee kocam Ankaraya gitti iş için... Bir süredir çıkmıyordu il dışına iyiydi böyle...
Olsun ama inşallah bir aksilik çıkmazsa akşama dönücek.. Onu çok özlüyorum, yanımda olmasada aynı şehirde olmak yetiyor insana.. Hayat sevince güzel be günlük...
Herkese selam eder gözlerinden öperim...

unutmadan günlükçüm, canavar'a söyle kızkardeşim İzmir MMO'da çalışıyo . gelince sorarım bakim var mı boş yerleri....ha bir de sor bakayım kendisine ne iş olsa yapar mı?ayrıca dediği kadarda rahat bir iş. allam bende mi gitsem napsam ?????

ah canım ben seni ne çok severim bilirsin demi :asigim:
kimkine nan senin kardeşin :uhm:
umarım suratsızlardan biri değildir :roflol:
ne iş olsa yaparım apla telefona bakarım, cama bakarım, para sayarım fark etmez nan yeterki orası olsuntatlicadiarzu
nan bu arada ben asansörcüdeyim M2 M1 fark etmezŞeniz

Son düzenleme:
Sevgili Günlüüükkk
Beklenen Gün Geldi,yarin Istanbul Yolcusum.sırnaşık şey
Mutluyum Bi Okadarda Endişeliyimfisfisfis
Benim Hiper Sipamla Nasil Geçer O 6 Saat Yol Bilemem:sm_confused:
Allah Yardimcim Olsun.:1rolleyes:
Eşyalarimi Ayarladim,yatağimin üstüne Koydum.akşam Valize Yerleştiticem
Sabah Erkenden Kalkip,kahvalti Yapip,yola çikmaliyiz.10:30 Araciyla Gidiyorumkafamçokkarıştı
Koçiş Gelmiyecek O Olsa Bukadar Endişelenmezdim.koçiş 10 Gün Sonra Gelecek
Ben Erkenden Gidiyorumki Oğlan Annaneye Alişsin.babasi Geldiğinde Kendisini Annanesine Birakip Gönül Rahatkiyla Gezeyim Diye.çok Fenayim Ben Dimi Günlük:mymeka:

Ben 1 Ay Kadar Uzun Bir Süre Kkda Yokum.annemlerdeki Pc çökmüşte.kardeşlerimin Haşin Kullanmalari üzerine Pc Nallari Dikmiş Yani.:roflol::roflol:
Arkadaşlarima çok çok Slm Söyle,onlari çook çook öpüyorum,beni Unutmasinlar Heee.:icecream:
Hadi Kalin Sağlicaklaa.s.

Günlük her yerim ağrıyo :KK43:
Dün bahçede kayısı kiraz topladım o kadar yoruldum ki
sadece 1 işçi ve ben tam 7 kayısı 2 kiraz ağacını toplamaya çalıştık :1shok:
annemin çalışmasını istemiyorum ama bu tam bi salaklık :mymeka:
Her neyse eskiden tam bi beyaz hayranıydım
Dünde emre aydın varmış :asigim:
dedim izleyim yattım kanepeye en son saat 1.30 idi :1shok:
sonra bi baktım sabah üstü açık kanepede uyumuş kalmışım yorgunluktan :mymeka:
soğuktan belim tutulmuş :mymeka:
çok ağrıyo günlük çokk kas gevşetici içmek zorunda kaldım :mymeka:
neyse hadi kendine arkadaşlarıma forumdaşlarıma iyi bak Şeniz

Selam Günlük ben geldimmm a.s.
Bugünlerde farkındayım çok dengeszim..
Dün çok kötüydüm fakat bugün çok iyiyim belki birkaç saat sonra yine moralim bozulucak belki deil kesin bozulucak eğer dışarı çıkıp mutlu çiftleri görünce:KK43:
Dün akşam annem ve birkaç tanıdıkla dışarı çıktık yıldız kaydı ve ben dileğimi tuttum hemen:asigim: orada çok iyi vakit geçirdik muhabbet şamata çoook güseldiii bir arkadaş fal baktıı kalp var dedi ve yakın zamanda kavuşucaksınn dediii:asigim::asigim:
Yalnız şöyle birşey var ben artık çok sıkıldım yalnızlıktan yaa off artık bende sevgilimle gezmek istiyorum..
Bir güzel haberim daha var ben artık 3. sınıfımm:hooray:
Kısmetse onuda hemen geçicem ve okuldan kurtulucammmm:icecream:
Sonra hani bizim ekibimiz kaza geçirmişti ya işte hocam izmirdeydi dün bursaya getirdiler ve kafasındaki ödem gitmiş pazartesi ziyaretine gidicemmm hocamda iyileşicekk yaniii:1hug:
Günlük yine yazarımm cumartesi günümü evde değerlendirmek istemiyorum bakalım dışarı çıkmak için kimleri bulabilicemm:roflol:
Seviyorum sizia.s.:enbuyukkk:

Günlügüüüm sayili gün geldi catti...şakkıdı
Yarin Türkiye´ye yolculuk var. Sonunda vatanima kavusuyorum..:hooray: Birtaraftan mutluluktan havalarda ucuyorum, birtaraftan hüzünleniyorum...
Bakalim bu 3 hafta nasil gececek....
KK´daki tüm arkadaslari öptügümü söyle günlük...Şeniz Hepside kendilerine cok cok dikkat etsin...
Eh artik Insallah 3 hafta sonra görüsmek üzere günlükcügüm....
Hoscakal
:a015:

Vay be dostum günlük, ne kadar uzak kaldık biz senle böyle :KK43:
Ben yokken birikmiş sayfalar, yetişecem ben sana, tanıdık yüzler aramaya gidiyorum dostum sonra görüşürüz
:)

Of be yorgunum bitkinim kendimi yine yalniz gücsüz hissediyorumsenağlama
Aksam 8e kadar evde pinekledim
sözde bir arkadasi ugurluycaktim tr ye gidicek yarin
onlardada misafir varmis kalabaliklar diye gitmedim
Kosu bandi siparisi vermisdim
onlarin gelmesini bekledim oda gelmediKötü Kazen
Sinirlerim bozuldu baska bir arkadas aradi gel biraz dolasalim diye
o cikisla 11 bucuka kadar orda oturduk
Sözde arkadasla gelicektik geri allahim annesi demzmi giidemez seni trene bindirsin
onada peki
ama maclar dolayisiyla bizim sokaklarda ahic güvenli degil
korka korka gelirken sarhosun biri bagirarak üzerime yürmezmi allam
delic esaretiyle tinlamasamda dizlerin bagi cözüldü:sm_confused:
Neyse eve geldim sükür basima is gelmeden arkaamdan arkadas aradi annemle kavga ettik evden cikti gitti hopbaaa benim yüzümden diye icim slklLdl aradim yengeyi konusdum ama hala huzursuzum
Sonrada annecimi aradim dün trye yolcu ettim tüm ailemisenağlama
Sükür sag salim kisa sürede vardilar
Ona sevinsekde r deki amcam beyler hala gelmemislerKötü Kazen
Ona delirdim off oysa biz cocukken sanki birbirlerinin yarisi gibilerdi insanlar yaslandikca neden bu emsafeler girer araya nedir bu hirs oysa babam hep veren el oldu hic haketmiyordu günlük babam bu davranislari:1no2:
Canim babam tani iste aileni
lafa gelince annemin ailesine laf edersin oysa onlar
parmagimiza tas degse yanimizdalar
neyse günlükya icim daraliyor
Herkese selam söyle iyiki onlar varda surda iki gram huzur buluyoz
Şeniz

merhaba günlük buraya ilk yazışım,bu gün pazar herkesin istirahat edip uyuduğu bir saate ben ayaktayım.kafamın ici sorularla dolu naapsam neetsem icimdeki sıkıntıyı atamıyorum.Bu gün bebeşim geliyo , canım kızım nasılda özledim oda beni özlemiştir eminim .oh be biraz rahatladım yaa ,ooof günlük daha ben sana neler yazacağım kimbilir, belki özlemlerimi belki nefretimi belkide sevgimi derdimi kimbilir

Günaydin yavruuu günlümmm
Naber bakim herkescikler uyuyomu???
Kizlarrr hadin uyanin tüm kk ailesini kahvaltiya bekliyorumm
Nasil uyandi bu kiz diye aval aval baktini görebiliyorum günlükcüm
bakma sen bana birazdan yine uyurum:)

Günaydın günlük...

4-5 Gündür çok kötü günler geçiriyoruz canım dedem hala hastanede birazdan onu ziyarete gidicem ama nasıl güçlü olucam bilmiyorum..Meğer insan hastalık söz konusu olunca hele birde bu insan kendi canından kanından olunca çok çaresiz kalabiliyormuş.!! :çok üzgünüm:

Dün moral olsun diye ist ten çok sevdiğim bi arkadaşım geldi sabah olmasın istedim az önce gitti onu şimdiden çok özledim günlük :asigim:

Neyse ben hastanede dönüşü yine yazarım öptüm günlük arkadaşlarıma slm söyleeeee gamyoncuiremsu

merhaba gunlukcum...İstanbuldan gazeteci arkadasim gelecek demistim ya..canim benim ya..geldi 3 gundur ben de idi..sabah yolcu ettim..off 3 gun nasil gecti ya..az önce yatagini topladim icim fena oldu.simdiden yoklugunu hissediyorum...neyse allah ölüm ayriliklari vermesin...biraz evi topladim..kahvemi icerken kk dan tanisip cankus oldugum arkadasim aradi.aksama bir dernegin Turk Halk Muzigi gecesi var sende gel icimiz gonlumuz acilir dedi.off..hemen dedim.bayilirim Turk Halk Muzigine..bu arada buyuk oglum asker ya.canim benim dun aradi..sesi cok iyi geliyordu.kendisi doguda askerlik yapiyor.ama allaha sukur rahati ve ortami guzel oldugu icin memnunum.bencillik yapiyorum her saat arasin istiyorum :). asker ocaginda oldugunu unutuyorum. ehh..annelik kolay ..degil... off.sicak iyice basti..bir dus alayim...kuaforum pazar gunleride acik oldugu icin bir fon cektireyim.aksama turku soyleyecegiz... .simdilik hosca kal

X