Kadınlar Kulübü Günlük

Günaydin Günlük kardes...nasilsin?

Beni soracak olursan hic iyi degilim....Pazar günü temizlik yaparken
lambayi silmek icin merdivene cikmistim...
Bu arada esim yerleri silmisti yasti biraz yerler...

Lambayi silerken dengemimi kaybettim noldu hic bisey anlamadim...
Merdivenle birlikte düstüm....
önce yakinda duran masanin üstüne, sonrada yere...

Cok kötüyüm günlük sol bacagim ve kalcam komple mosmor....
hatta mor ne kelime...anlatamiyorumki cok fena vede acayip sis...

Morlugu umrumda degilde, felaket agriyor günlük yaa...
Bacagimin üstüne basamiyorum, oturamiyorum, yatamiyorum...

Esim cok korktu hmn acile götürdü beni...Röntgen Filmi cektiler,
ultrasyonla baktilar fln...Allaha sükür kirik veya catlak felan yok...
Ama icten bile kan oturmus ve ice dogruda sismis...

Aslinda bugün ise gelmeyecektim, ama haberleri olsun istedim...
erken cikip Cerrahmidir nedir türkcesi ona gitmem gerekiyor...

Hic iyi degilim günlük yaaa...hic bi yerimi kimildatamiyorum...
nasil düsmeymis anlamadimki...

Geldim günlük yine geldim sana,
Düne nazaran daha iyi gibiyim.
Ama moral sıfır tabii, ne zaman bitecek benim dertlerim.
Yada ne zaman öğreneceğim bu hayatın bana ait olduğunu.
Kahretsin değiştiremiyorum huylarımı. Karar veriyorum artık kendim için yaşayacağım
kafama hiç bir şeyi takmayacağım diye ama olmuyor be günlük.
Yapamıyorum ki.
Çok mu iradesizim acaba
senağlama
Bu huyumdan vazgeçemediğim sürecede sağlımdan olucam.
Rabbim çıkış yolu göster. Aminnnnn

selam günlük
çok yorgunum bugün çokkafamçokkarıştı
bıktım bu koşturmacalardan ev iş aile
yetiştiremiyorum bazen zaten psikolojim bozuk iyice bu günlerde
akşam eve gittim yemek yaptım yedik sonra bugün için yemek hazırladım
bugün için dolma yaptım benim gıcık eşim dediki
'annem yapınca pişerken çok güzel kokuyo bu dolmalar neden kokmuyo'
kendimi zor tuttum kafasına geçirmemek için tencereyi Kötü Kazen
yine depresyon ilaçlarına başladım
ben sevmiyorum bu ilaçları uyuşturuyo beni
doktor kullanmam gerektiğini söylüyor ama ben hamile kalmak istiyorum
bu psikolojiyle olmaz dedi hamile kalsan bile bu ilacı 1 ay içinde bıraksan birşey olmaz dedi
hoş zaten hamilede kalamıyorumki bu polistik over yüzünden senağlama
neyse çenem düştü
herkeze mutlu,huzurlu günler dilerim
gönlünüzden geçen herşey yanınızda yüreğinizde olsun

günlük yaa amaan moralim bozuk yinee:çok üzgünüm: bi gün iyi olsam ertesi gün kötü oluom zaten...sıpamla aram bozuldu neymiş efendim gitmiş kendi başıma alyans bakmışım..off offf:çok üzgünüm: dünden beri hiç konusmadık günaydın da demedi günüm kötü geççe o yüsdensenağlamasenağlama

merhaba günlükcümm ben geldimmmmmmm.az önce halılarım geldii tertemiz olmuşşşş.dolayısiyle çok sevindim ve hava bu gün pırıl pırıll .resmen güneş bana gülümsüyorr .kalan işlerimi bitirip kendimi dışarı atıcam:dance: büyük meleğim anasınıfına ziyarete gitti bu gün çok heyecanlıydı bakalım neler yaşamış. küçük faremde sesi geliyor hım hımmmm diye sanırım beni çağırıyor(geliyorum tatlımmmmmmmmmmm şu günlüğümü bi halledeyimm) ayyyyy elim ayağım dolaştı gene.çok sevdiğim arkadaşım şu an amaliyata girdi ve aklım hep onda akşamleyin gidecem yanına inş.nolur sizde dua edin kk.çabucak iyileşsin. kızımın hımmm ları şiddetlenmeye başladıııı yaa günlük görüyorsun halimi rahatcana bi dertleşemiyorum bile neyse hadi hoşçakalllllllllkafamçokkarıştı

Bilmiyorum günlük hiç bilmiyorum inan...
Ben mi abartıyorum acaba yaşamımızdaki olayları diyorum,dünden beri takıldım kaldım buna.fisfisfis
Başkasının evliliğini tartışmak,Yusuf abinin eşinin sorunlarına çözüm bulmak bize ne kazandırır ki kendimize bakmadan? Bir söz duydum geçenlerde çok hoşuma gitti; "Eğer sizin evinizin duvarları camdan yapıldıysa,başkasının evine taş atmayın" diye..:mymeka:
Eeeee ne oldu şimdi? O adama bu adama bok attın da eline geçti ki?Sen benim gözümde yükseldiğini mi sanıyorsun ki? Bunu diyemedim ama şaşkın gözlerle baktım suratına. Sadece" iyi de bize ne?" diyerek sakinleştirmeye çalıştım.Anlayabildi mi dersin,hiç sanmam,o kadar farklı dünyalarda bambaşka savaşlarımız varmış ki yeni yeni anlıyorum.:dilcikar:
Düşünmemiz gereken,elimizde neler varken görmezden gelmek,yok saymak bu olmalı. Yapamıyorum,günlük yapamıycam ben..!:1closedeyes:

günlükk kardeşş merhabaa........
biraz sinirli ve normal bir gün geçirmeye çalışıyorumm(nasıl oluyosa ölee))
işler var ama maddiyat kötüü her gelenin ağzında para yok para yokk 3 gün sonra 5 gün sonra abla valla billa yokk............................. ya anlamıyorum anlamıyorumm nasıl bir duruma sürükleniyoruzz yadaa bu durumu kullanıyolarmıı????????????
rabbim herkeseee ilk önce sağlık sıhhat huzur ve hayırşı işler eşler versinn(amin)
çok şükür be günlükk yuvar teker gidiyoruzzz...ki allahıma çook dua ediyorumm çok şükür ki sağlığımız yerinde en önemlisi de o ve huzurumuz yerinde kocişimle daa ne istiiim dimi... hep bi koşturmaca gidiyorr evde bi oturamıyorumm dün akşam yine gittim sepet ağzına kadar çamaşır doluu heeç bitmiyorr yavv bizmi çok pisiss nee:))) çamaşır yıkadım ütü yaptım bütün gecee öldümm ...kol kası yaptım bu ütüler sayesindee....
bünyem kaldırmıyor artık bu kadar yoğun tempoyuu yine ağzımda uçuk çıktıı...bide onunla uğraşıyorumm...eee et yemezsemm bölee olurrr bigün yollardan toplıcazz seni diyo eşimm yeme sen yemee diyoo...
neyse günlükçüm bugün çok lak lakk yaptımm....
herkeseee mutlu günlerrr...sağlıcakla kalınn.......

sevgili günlükk

dünden beri uyuyamıyorum cok mutluyum bebeğimin kalp atışlarını duydum ilk defa allahımm dedim bu nasıl bir mucize

sevgülü günlük sana bu ilk yazısım ama paylaşamak istedım 7 ayın sonunda iş buldum ve dun işe başladım ayyyy çok mutluyum ben yawww
rabbıme bın sukur

hergün biryaş dah yaşalnıyoruz ama ruhum neden yaşlanmıyor çıkıp dışarıda çocukken yaptığım gibi ip atlamak oyunlar oynamak istiyorum annem akşam oldu hadi içeri gel desin bende 5 dakika daha neolur ................ama hava çok güzel ne çalışmak nede evde oturmak sadece mis gibi güzel havada bugüzel günü doyasıya yaşamak istiyorum ALLAHım sana şükürler olsun çokkkk mutluyum çokkkkk nedenini bilmiyorum ama bugün çok pozitif uyandım

çok ama çok sıkıntılarım var sınanmak bu ise ......Allahtan hepimiz için sağlık,huzur diliyorum
evde 95 yaşında halam,bileğim kırık,eşim ameliyat oldu hastanede hangisine yeteceğimi şaşırdım
buraya yazmakla içimi dökmüş oldum umarım biraz rahatlarım
tüm KK herşey hayırlısıyla gönlümüzce olur .birbirimize dualarımızı eksik etmeyelim

bu günlüğü okumak beni bazen sevindiriyor,bazen hüzünlendiriyor ama dahada önemlisi düşündürüyor
benim blog yazılarım hep burayı okuduktan sonra ortaya çıkıyor günlük benim ilham perim oldu işte biraz önce ortaya çıkan blog yazım madem yazılarım günlük sayesinde çıkıyor günlüklede paylaşayım istedim
YİNE HAYATI KOVALIYORUM
Hayatımızın nasıl bir kovalamacayla geçtiğinin farkındamısınız? Birşeyleri ümit etmek ,hayal etmek güzel ama,bazen bunu abartmıyormuyuz?Bu yüzden yaşadığımız anın kıymetini bilemiyoruz.Oysa nefes alıp verdiğimiz bir saniye bile öyle değerliki.Üstelik asla dönüşü yok.
Ah bir hamile kalsam
Ah bir sağlıkla doğursam
Ah çocuğum bir yürüse ,bir okula başlasa
Ah bir kendi evim olsa
Ah bir tatile çıksam
Ah bir iyileşsem
Ah bir şu sınavı atlatsam vs. vs.
Hepimizin ümitleri , hayattan beklentileri farklı farklı olsada ortak olan bu kovalamaca.
Üstelik bunları dilerken, bir gerçekleşsin başka birşey istemeyeceğim diye kendimizi kandırıyoruz.Dileğimiz olur olmaz yeni kovalamaca başlıyor.
Sonra birgün bir yakınımızı kaybediyoruz.Bazı şeyler kafamıza dank ediyor. Yok bu böyle olmaz dünya fani
bir daha hiçbir şey için kendimi üzmeyeceğim. Varsın bazı şeyler olmasın . Göçüp giderken hiçbir şey götüremiyor insan iki metre bezden başka diyoruz .Sonra nemi oluyor .Birkaç gün sonra bu sözümüzü unutuyoruz.
Sizi bilmem ama ben sözümü çoktan unuttum.
Bu sene oğlumun en iyi üniversiteye girmesini kovalıyorum. Yine hayatı ıskalayıp yeterince yaşayamıyorum.Çünkü bundan başka birşey düşünemiyorum. Oysa biliyorum bu seneyi bir daha yaşama şansım yok.Olsun yarışı ben kazanıp, ipi göğüsleyeceğim. Bilinmez, kimbilir ,nerede ,nasıl son nefesimi verirken

Son düzenleme:
merhaba günlüküm benümm canimm.bugün çok mutluyum günlerdir jinekolok korkum vardı erkenden kalkıp gittim şööle bi güzzel ellettim .bişeyin yok dediya dünyalar benim oldu.darısı jinekoloktan korkan arkadaşlarımın başına(korkcek heeç bişey yokmuş)

Sevgili günlük, bebek yapmak için karar vermiştim. Deneyecektim.Bu ayın sonunda gerekirse aşılama düşünüyordum.
Dün eşimle toplantı yaptık:) Vazgeçtik günlük, yine vazgeçtik.
Mantıklı düşününce, bebek çalışmalarına başlamak için hiçte uygun bir zaman değil.
Bir an mantığımın önüne geçmişti duygularım .Dün eşimle konuşunca anladım, yanlış zaman.
Karışığım , mutsuz değilim ama belirsizlik yoruyor beni. Yaş 34 fazla yaşlanmadan denemek istemiştim.Olmazsa, denedik ve olmadı diyecektim, hayatıma devam edecektim.
Vazgeçtik ...
Üç çocuğu bırak, bir çocuk bile lüks bizim için.

Merhaba Ben Geldimmmtatlicadiarzu
Bir kaç gündür sana yazmıyordum sebebi yok yazamadım işte
Yazılanları okudum,sadece teşekkür ettim ve sessiz kaldım...
arkadaşlarımın zevincine ortak olup kah sevindim,
sıkıntılarında da bir onlar kadar çok ama çok üzüldüm..
Allah bütün KK daki gönlü güzel arkadaşlarımın herşeyin en güzelini nasip etsin...
Allah onların yüzünü hiç ama hiç soldurmasın inşallah:asigim:

Gelelim bana ben zaten malum biliyorsun hafta sonu bir sınav stresim vardı
Cuma akşamından başladı bu stres bende uyuyamadım günlük
o kadar çok kafama takmıştım ki ben bu sınavı vermek zorundayım dedim
Ve çalıştım o kadar çok çalıştımki...
Mükafatını da aldım herhalde,sınavım süper geçti ve her iki sınavdan da çok iyi
bir derece ile geçeceğimi düşünüyorum....

Bir kaç gündür hayatıma giren o değerli insana da bir kaç kelimeye sığdırıp seninle paylaşmak istiyorum..KK benim hayatıma girdiğinden beri burada o kadar çok şey öğrendim ki görmeden,sesini duymadan öyle bir candostu edindim ki kendime anlatamam...onun dostluğunu,onun sevecenliğini,onun o tatlı dilini kelimelere dökemiyorum,onu anlatmaya kelime bulamıyrum..ama onu çok seviyorum...:asigim:

Hepinizi çok ama çok seviyorum....a.s.Sağlıcakla kalın..:1hug:

Merhaba Günlük
Hemen bu güne dair bende birşeyler yazmak istedim sana..Hergeçen an kendimi dahada iyi hissediyorum,daha sağlıklı,daha enerjik..Bu şekilde hissetmemin çok önemli bir faktörü var Candostum yanımda güne güler yüzle onunla başladım bugün inanıyorumki gün batana kadar yüzümden gülücükler eksik olmayacak:)
Bu arada dün abim ve yeğenim hastalanmışlar sanırım içtikleri yada yedikleri birşey dokunmuş çok üzülmüştüm az önce telefon ettim şükürki ikiside çok ama çok iyilermiş..Düğünlerimize az kaldı yeğenimin düğünü haziranın 7 sinde olacak ve ben hala ameliyat yüzünden evdeyim gidipte bir kıyafet bile alamadım hoş ne alacağımıda inanki bilmiyorum:))))

Yine dokuz ayın çarşambası bir araya gelir ve ben seri bir halde halletmeye çalışırım hepsini..Sabahın ilk saatlerinde spora başladım bugün oldukça zinde tutuyor insanı önce kilo vericem düğünlere kadar sonra alıcam sebebi ise 2, bir bebek düşünüyoruz Allahın izniyle annem diyorki eee deli kız onca kiloyu veriyorsun sonrada alıcam diye tutturuyorsun Allah akıl fikir versin:)))Haklı ama:) böylesi hamilelik dönemindede daha iyi olur diye düşünüyorum en azından yine önceki gibi olmam 88 kiloyla bitmişti hamileliğim aman Allahım:sm_cool::)))hmm Şimdilik bu kadar ne diyebilirmkii..Bana günümü güzel başlatan ve kendisi bizzat melek olan tatlı Candostumu öpüyorumŞeniz..ve Hepinizi çok seviyorum kızlar laalemede teşekkür ederim buraya yazmak cidden insanı rahatlatıyor bir nevi özelimiz ama sizin gibi tatlı arkadaşlarla paylaşmak çok güzel bir duygu :1hug:​

SEVGİLİ DERT ORTAĞIM,,
DEVİR Mİ DEĞİŞTİ YOKSA BEN Mİ DEĞİŞTİM GÜNLÜK???
İNSANLARIN TAHAMMÜL SINIRI MI AZALDI,YOKSA DÜNYA HAKSIZLIKLARLA MI DOLU??
İNSANLAR ÇOK MU BENCİL,BEN ÇOK MU ANLAYIŞSIZIM....
SUÇ BEN DE Mİ,,GÜNLÜK HII BENDE Mİ:mymeka:
SAVAŞIM KENDİMLE Mİ ONUNLAMI YOKSA DIŞ KAPININ DIŞ MANDALLARIYLAMI BİLMEMsenağlama
NE MUTLUYUM NE DE MUTSUZ...........:1closedeyes:
ÖYLESİNE Bİ HALLERDEYİM İŞTE.:bbo:
ÇOK MU FAZLA BU SİTEM ,,AĞIR DEĞİLMİ BU CEZAsenağlama

Gunlugum merhaba,
çok uzun zaman oldu yazmayali...tatildeydim 5 gun...neseli gittik stresli donduk ise...daire bakicaz demistim ya, baktik iste, bulamadik...çok pahali...ucuzu olan ise begenmiyorum...ama bi seçim yapmak zorundayim dimi ? zor zor...
ayrica belediye gittim, nikah gunumuz belli ayarladik hepsini...11 ekim saat 15.00'de Allahin izniyle bi omur boyu geçirmek uzere askima Evet diyecegim...hayirlisi olsun
geri kalan bos vaktimizde de hep beraberdik, film izledik, yemekler yedik, gezdik yuruduk, bol bol sohbet ettik...yine asik oldum ona.
annemle daha da iyiyim, zaman geçtikçe daha da guzel oluyor hersey...her zaman mutlu olamam biliyorum ama yavas yavas duzelince huzur doldu içim...rahatladim...
son olarak da gozluklerimi almaya gittim. dinlendirici, eeee butun gunum bilgisayar onunde geçiyor, yorulmus gozlerim :-( ela gozlerimi artik gozluk arkasina sakliyorum, napiyim...herseyden once saglik degilmi ama, ha bide saçlarimi kestirdim, çok yakismismis guya oyle duydum hep, banada iyi geldi vallahi !
haa bugunde orkestrayla gorusecegim, çok begendim onlari Almanyadan geliyorlar, superler yaa, insallah anlasiriz, aricam az sonra
haaa unutmadan askicim bana converse aldi cumartesi gunu. çok begendim, suan ayagimda...saolsun, cicilere bogdu beni, pek bi iyi bu aralar acaba artik bende adam gibi nisanlilik devrimi yasayacakmiyim ?
butun herkese selamlar, tek tek okudum, hepimizin bi telasi var iste
nolur herkes mutlu olsun gunlugum
senide seviyorum
Optum

günlük bugün akşamdan başlamak kaydıyla
yarın gece yarısına kdr beni yoğun bi tempo bekliyor olucak
allahım anlımın akıyla bi çıkayım su işin içinden
başka hiç bi şeycik istemem
şimdi geceden birikmiş ütülerimi yapıcam
sabah erkenden kalk temizlik yap
ki h.sonu dip temel yapılmıştı ama malum
ev yine aynı duruma gelebilio 3 günde
ondan sonra anca gündüz gelicek misafirlerimin ikramını yapıcam
onlar gidincede artık doğru mutfağa yemek yapmaya
10 kişilik bi yemek sofrası nasıl hazırlıcam bilemiyorum
offf allahım offf dertsiz başıma dert açıyorum
haftada bigün izinlisin çık gez
ama yok illa bi misafir çağırıcam ben rahat edemem
1 günde ayrı ayrı tam olarak 20 kişi napcam ben ya
sen kaşınmışsın demeyin akşam ki misafirleri ben h.sonu çağırmıştım
malum olaylardan iptal olunca
çarşamba gelelim dediler bi şey diyemedim

Son düzenleme:

BİR DERDİM VAR DİNLEYİN
EY GÖKTEKİ YILDIZLAR.
BENİ BENDEN ÇALARAK KAYBOLUP GEÇTİ YILLAR.
ANSIZIN GİDİVERDİN,HABER BİLE VERMEDİN.
HEM KENDİN HARAP OLDUN,,HEM BENİ BENDEN ETTİN.
GÖNLÜM SÖZ DİNLEMİYOR SEVDİĞİMİ VERMİYOR
KİM GÖRSE ŞU HALİMİ
BİRDAHA SEVME DİYORRR
OOOFFF AŞK YÜZÜNDEN...
ARAP SAÇINA DÖNDÜM.
ÇÖZ BENİ ARAP SAÇII
ÇİVİ ÇİVİYİ SÖKER BUDUR BUNUN İLACI,BUDUR BUNUN İLACI.
SEN GİTTİN SAÇLARIMA,,ERİMEZ KARLAR YAĞDI
MEVSİMLERİN TADI YOK.BAHARIM SENDE KALDI.
ANSIZIN GİDİVERDİN HABER BİLE VERMEDİN
HEM KENDİN HARAP OLDUN
HEM BENİ BENDEN ETTİNNNN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…