Kadınlar Kulübü Günlük

Merhabalar günlük,Bugün pazartesi ve bende pazar gününün hüzünü devam ediyor.Ve çok başım ağrıyor.Ağrı kesicide geçirmedi.İşallah iyi olacam.
Görüşürüz günlük.Hoşçakalll.

Günaydın günlükcüm...

Ben de bu aralar pek bi sıkkınım,hiç tadım yok gibi.Ailemden,yani anne-babamdan uzak olmak bu aralar çok dokunur oldu bana.

Gerçi bir hafta önce minik bir yeğenim oldu,mehmet cüneyt. sevindim tabi,ikinci kez ala (hala) oldum ne de olsa.ama annemin sürekli orda kalıyor olması kıskançlık damarlarımı da kabartmadı değil hani. ne garip oluyor şu yengeç burçları yahu! nedir bu kıskançlık anlamıyorum :bbo:

Onca sitemden sonra annemin hergün arayışı da pek tatmin etmiyor beni. ne yani illa sitem etmek mi gerekiyordu yani aramaları için.Torun sarhoşu oldular resmen.off.. sevmiyorum yengeç burcu olmayı,tek iyi yönümüz balık burcu olmayışımız heralde tatlicadiarzu

Görecekler onlar günlerini ama,6 ay sonra da ben doğurayım da görsünler.daha 8. aydan annemi esir alıcamjeyyar

Hiç tadım yok hiç,evde bir nescafe ve lost keyfim vardı,artık onların da tadı yok. nescafeden tiksindim bu hamilelikte,lost desen bir hafta geçsin diye yeni bölüm için bekle dur. tam bir hafta geçti de,bir kaç hafta ara verilsin. hay başlamaz olaydım ben bu illete:eek:klava:

işte böyle günlük... günlerim minik bebeğimin büyümesini heyecanla beklemekle geçiyor,bazen heyecandan uyuyakalıyorumtatlicadiarzu uyku,uyku nereye kadar ben de bilmiyorum:eek:

hadi günlükcüm beni karnım çok acıktı,gidip bir çubuk kraker falan yiyim,KK'dakilere selam söyle.Onları seviyorum:asigim:

Son düzenleme:
slm günlük dün çok garip bir anneler günüydü eşim yurtdışında daha gideli 1 hafta oldu ilk defa onsuz 1 anneler günü geçirdim çok sarsıldım.ama oluşum yanımdaydı ve hediye almıştı beraber geçirdik daha sonra anneme ablama gittim işte böyle canım hadi kib bye

selam günlükcüm
arkadaşların güzel haberlerini almak keyiflendirdi beni
onlar adına mutlu oldum.
hayat böyle bişey işte
bi iyi bi kötü
süreklilik yok.ne sürekli iyi ne sürekli kötü
belki de böyle olduğu için tatlı

cmts kızım kredi kartımı alıp alışverişe çıktı
giyecek bişeyi yokmuş.:1shok:öyle diyor.
ordan da teyzesine gitti.yalnız geçirdim o günü
pazar ablamda toplandık.balkonunda çok güzel kahvaltı hazırlamıştı
anneciğimin hediyelerini verdik.öptük sarıldık kokladık
kızım da bana almış hediye.kredi kartımla
sarı bi bluz.çok güzel.
sonra bi ara baktım kuzeniyle konuşuyorlar
benimki diyor ki
bana aldığı bluz elinde.bunun içine beyaz askılı giycem kahve keten pantolonumla çok güzel olur :uhm:
yaaa günlük
benim kuzum böyle işte
annesinin bi tanesi.güya bana bluz aldı

anneler gününü annesiz geçiren herkesin sıkıntısını taa içimde hissettim
tüm gün onları düşündüm.
herkesi öpüyorum.

BEN GELDİMMMM BENNNNNNNNN HEMDEÖYLE BİR GELDİMKİ GÜMBÜR GÜMBÜR BOBA GİBİ GELDİMM :) DÜNEN SON K.K'YE C.TESİ GÜNÜ GİRDİMM 1 GÜNLÜK ARADAN SORA İŞTE GELDİM BURDAYIMMMM :) DÜN ÇOK GÜZEL BİR GÜN GEÇİRDİMMM GÜNLÜKKK EVET BAŞLIYORUM ANLATMAYA..
DÜN SABAH 11 GİBİ UYANDIM KAHVALTIMIZI ETTİK SONRA ANNEMİN ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADIK ÇOK GÜZEL BİR KAHVALTI OLDU.SONRA APARTMANDAKİ YENGELERİMİN ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADIM, SONRA UFUĞUMUN ANNESİNİ ARADIM ANNELER GÜNÜN KUTLADIM UFUĞUMDA BENİM ANNEMİ ARADI ONDA ANNLER GÜNÜN KUTLADI :) ENİŞTE BEY GELDİ YİNE KUTLAŞMALAR YAPIKLDI :) SAAT 1 GİBİ BEN SÜSLENMEYE BAŞLADIMM 2 GİBİ DIŞARI ÇIKTIK ABLAM ENİŞTEM BEN VE KAPNIN ÖNÜNDE UFUĞ BEKLİYORDU HEP BERABER ÖNCE DÜĞÜN SALONUNA KAPORA VERMEYE GİTTİK ORDAN DAVETİYECİYE GİTTİK DAVETİYELERİ ALDIK ORDAN EVE GEÇTİK DAVETİYELERİ BIRAKTIK TEKRAR DIŞARI ÇIKTIK BAKIRKÖE GEÇTİK İŞTE ORDA HERKES AYRILDI (BEN UFUĞUMLA ABALMDA ENİŞTE BEYLE BAŞBAŞA KALDI) UFUĞUMLA YEMEK YEDİK GEZDİK DOLAŞTIK UFUK ÇAPTA ALIŞVERİŞ YAPTIK SONRA BİZİMKİLERİ ARADIK HADİ OKEY OYNAMAYA GİDELİM DEDİK DÜELLOYA DAVET ETTİK ONLARI :)SAHİLDE BULUŞTUK VE OKEY OYNİCAĞIMIZ YERE GEÇTİK EE TABİKİİİ HİÇ ZORLANMADAN AŞKIMLA BERABER YENDİK BİZİM GENÇLERİ :) SAAT 11 OLMUŞTU KALKALIM DEDİK VE BAKIRKÖYDE DONDURMACIYA UĞRADIK DONDURMA ALDIK YÜRÜYE YÜRÜYE DURAĞA KADAR GİTTİK AŞKIMDA BENİ TEK BIRAKMAK İSTEMEDİ SENİ DURAĞA KADAR BIRAKİM DEDİ BENDE GEREK YOK YOLU UZATMA BİZİM İÇİN AŞKIM HEM TEK DEĞİLİMKİ DEDİM YOOOOK DIŞARSI KALABALIK HEM SEN BUGÜN AYRI BİR GÜZEL OLMUŞSSUN BIRAKAMM SENİ TEK DEDİ :)BİZİ DURAĞA BIRAKTI VE GERİ DÖNDÜ CANIM BENİM YAAAA:) TABİ BEN AYŞE ANNEME ALDIĞIM HEDİYEYİ UFUĞUMA VERMEK ZORUNDA KALDIM NEYSE YARIDA EVE ULAŞTIK HER İKİMİZDE.. MESAJ ATTII " AŞKIM ANNEM HEDİYENİ ÇOK BEĞENDİ HEMEN MUTFAĞIN BAŞ KÖŞESİNE KOYDU VE DEDİKİ NE ABLALARIN NEDE SEN HİÇ BİRİNİZ HATIRLAMADINIZ BAK GELİN KIZIMA NASILDA HATIRLADI DEMİŞ ANNEM :) YANİİ ANLİCAĞIN MAHÇUP ETTİN BİZİ AŞKIM SAĞO"L DEDİ :)1.30'A KADAR MESAJLAŞTIK SONRA UYUDUK VE BEN 9.30'DA KALKTIM KAHVALTIMIYAPTIM ALDIM ELİME ÇAYIMI GEÇTİM K.K'NİN BAŞINA :) ASLINA BAKARSAN BUGÜN ÇOK İŞİM VAR YANİ DAVETİYELER DÜZENLENİEK İSİMLE YAZILACAK AMA HENÜZ YAPILMIŞ BİRLİSTE YOK :) BİR YANDAN ANNEM BİR YANDAN BABAM BİR YANDAN ENİŞTEM LİSTE YAPIYORLAR :)OFFFEN BÜTYÜK SORUNUUNUTTUM GÜNLÜK BEN HALA KIYAFET BULAMADIM AMA YOK YOOOOKBU HAFTA ÇIKIP Bİ KIYAFET BULUCAMM ARTIKKK :))NEYSE BEN ÇOK KONUŞTUMMMM HERKESİİİİ ÇOK ÇOK ÖPÜYORUMMM VE GEÇMİŞ ANNELER GÜNÜNÜ KUTLUYORUM ANNE OLANLARINDA OLMAYANLARINDA ANNE ADAYALRININDA

merhaba günlük
genel olarak kötü bir hafta sonu geçirdim
sevmiyorum ben anneler gününü insanın annesi olmayınca tuhaf oluyo bu günlerde
ablama hediye aldım anneler günü için hediyesini vermeye gittim ve şok oldum ben orda iken kargo geldi yeğenimin kız arkadaşı bana anneler günü hediyesi göndermiş.ay nasıl sevindim nasıl duygulandım anlatamam gözlerimden hemen senağlama yaşlar akmaya başladı.bende üzülüyordum ne çocuk var ne annem diye.ne kadar düşünceli bir insan değilmi?yeğenim onu bulduğu için çok şanslı.
sonra saat dört gibi kayınvalideme gittik onun hediyesini verdik.beraber yemek yedik.kayınvalideme bizden başka kimse gelmemiş üzüldüm onun için. akşam saat 23:00 gibi eve geldik ve ben koltukta yorgunluktan uyuya kalmışım.
herkeze iyi haftalar Şeniz

SEVGİLİ GÜNLÜĞÜM,,,
ÜZERİMİZDEN KARABULUTLAR GİTMEYE Mİ BAŞLADI NEE..
KIZLARIN DA KEYFİ YERİNDE SAYILIR.HEPİMİZ MUTLU OLALIM ŞU ÜÇ GÜNLÜK DÜNYADA KİMSE KİMSEYİ ÜZMESİN BE GÜNLÜK,,
HAFTASONU ANNEMLERDEYDİK GÜNLÜK,ANNEMİN PERDELERİNİ DEĞİŞTİRDİK ANNELER GÜNÜ HEDİYESİ OLARAK.Bİ GÖRSEN NASIL SEVİNDİ KUZUM ANLATAMAM.ONA ELLERİMLE PASTA YAPTIM.SONRADA EŞİM ,BEN ,ANNEM,BABAM VE ABLAMLARLA GÜZEL Bİ AKŞAM YEMEYİ YEDİK.
O GECE ANNEMLERDE KALDIK GÜNLÜK ODAMDA YATTIK.NASIL ÖZLEMİŞİM YAA NE GÜZEL GÜNLERİM GEÇTİ O ODADA.HERŞEY Bİ FİLM ŞERİDİ GİBİ GÖZÜMÜN ÖNÜNDEN GELDİ GEÇTİ.
PAZAR AKŞAMI DA KAYINVALİDEMDEYDİK,GÖRÜMCEMLER DE GELDİ.BİRLİKTE AKŞAM YEMEYİ YEDİK.KAYINVALİDEME DE MONT ALDIM.ÇOK BEĞENDİ.AMA MALESEF BİRAZ UFAK GELDİ O DA GİDİP BU GÜN BİR BEDEN BÜĞÜNÜ ALACAK TI.
GELELİM KOCAMA,,,ETTİĞİMİZ SON KAVGADAN FENA NASİBİNİ ALDI GALİBAM.
PEK Bİ AKLIBAŞINA GELDİ.ETTİĞM TEHTİTLER İŞE YARADIjeyyar MELEK GİBİ OLDU VALLA.BEBEK GİBİ DAVRANIYO BANA.DÜN ÇİÇEK ALMIŞ BANA Bİ BUKET.ÇOCUĞUMUN(DOĞMAMIŞ)ANNESİ BUNLAR SENİN İÇİN DEDİ.:nazar:
PEK Bİ İYİYİZ SON GÜNLERDE HAYIR OLSUN:1closedeyes:
BENDEN HERKEZE SELAM OLSUNa.s.

Mrb günlükcüm 2 gün oldu galiba sana uğramıyalı

Anlatacak birşey olmayınca işte insanın yazası gelmiyor ne anlatımki herşey aynı devam ediyor.

Sevgilimle çok iyiyiz günlük bu aralar ne bilim böyle mesajlaşmalar falan artık elim durmuyo tıkır tıkır sürekli mesajlaşıyoruz bitanecik aşkımla :asigim:

Hafta sonumda çok hareketli geçti günlük değişiklik oldu banada güzeldi sevgilmle olamadım ama yinede eğlendim işte gece 1,30da geldik arada lazım böyle şeyler

Benim ruhsal durumum ve sıkıntılarım aynı devam günlükcüm sabırla bekliyorum o güzel haberleri vermeyi sana

Yaz geliyor artık güzel olucak inşallah günlük güzel güzel doğan bu güneşler gibi bizimde bu sıkıntılı günlerimize güneş doğucak biticek artık dimi ? bitsin artık günlük nolur :çok üzgünüm:

Neyse ben kalkım günlük malum pazartesi günü temizlik günü güzelce evimi temziliyim sonra gelirim emi canım

Herkesciklere güzel bir hafta sağlıklı huzurlu neşe dolu ve güzel dileklerimizin gerçekleşeceği bir hafta olur inşallah.Herşeye rağmen yinede gülümseyelim yenik düşmeyelim bu hayata a.s.:1hug:

slm günlük
ne şansız bir kızım ben ya
herkes güzel şeyler yazmış
bende anlatacam güzel şeyler yok niyekiii böyleee

ufff ya bir ışık bir umut lazım bana
deprosyana giriyom sanırsammmm
benneyaptımki benneyaptımki

Selamm GünLük Birader ;

Cumartesinin Şaşkınlığı :1shok:Huzuru :1rolleyes:Mutluluğu :1rolleyes:Heyecanıı :asigim: Hala üstümde

Geçelim Cumartesinin Anlam ve öneminejeyyar

Düğün Tarihimizin Belirlendiği Kesinleştiği Gün:asigim:

10.08.2008 :asigim:

(3 ağu. istiyoduk emme Benim haladan dolayı 10'u Olmak zorunda oldu tatlicadiarzu )​

Son düzenleme:
merhabaaa ben geldimmmmmmmmm.hoş sanki kimin umrundaysa laelaelaelaelae.neysee hafta sonu macerama geçeyim kayınvalideme gittik anneler günü için ona ufak bir hediye almıştık endişelerle ve endişemiz bizi boğdu çünkü sanırım hediyeyi pek...... neyse gezdik dolaştık derken kayın validem hazır biz ordayken temizliğe kalkıştı ve bize halılar koltuklar hep yıkattı(halı yıkama makinesiyle).inanırmısın günlük pazar günü yani anneler günü bile sürekli temizlik yaptık koltuklar halılar heryer tertemiz oldu.sonra ilkindin o yorgunlukla pikniğe gittik ve ordada çok yoruldum.ve evime döndümmmmmmmmmm.ve az önce canım arkadaşımın mesajını okudum.seni çok seviyorum canım arkadaşım iyiki varsın Şeniz neyse benim yiğidim gelmek üzere kalksam iyi olur salata yapmam lazım hadi kk sizde buyrun yemeğe:içelim:

çok hastayım günlük senağlama
Bu bana her yıl oluyo 4 yıldır bi türlü ayak uyduramadım şu ankaranın hava değişimlerine. Al işte yine hasta oldum. Çok fena öksürüyorum ve bademciklerimde şiş gece de uyuyamadım.En son saate baktığımda altıydı sonra bi gözümü açtım saat 7 buçuk 1 buçuk saatlik uykuyla ayaktayım ve hala uyuyamıyorummmmmm.Sabah tezimi düzenledim sonra gittim çıktı aldım ve okula hocaya teslim ettim sonunda büyük bir yükten kurtuldum sayılır günlük Şu tez sunumlarını da atlatırsam bitti demektir.hiç kpss çalışamıyorum günlük 1 buçuk ay kaldı kafayı yiycem bi iyileşseydim nerden çıktı bu hastalık yaaaa
Bu arada günlük bugün sınıftan bi arkadaşımın babası vefat etmiş onu öğrendim.Aniden kalk krizi geçirmiş çok üzüldüm gerçekten bu aralar ölüm haberleri sarsıyo beni.Okuldan vefat eden hocamızın odasının önüne de bi masa hazırlamışlar karanfiller ve güllerle süslemişlerdi bide resmi vardı.Görünce kötü oldum günlük iyi adamdı severdim kendisini Allah Rahmet Eylesin
Bana dua et günlüküm bir an önce iyileşiyim
Herkese selama.s.

günlük nan çok hastayım senağlama
karnım ağrıyo
burnum akıyo,gözlerim yaşarıyo ve ateşim var çokk hastayım günlük yazamayacağım senağlama

slm günlük yoksa sana haftalıkmı desemmm
bugünü canım sıkkın aslında ..sabah sabah iki değerli dosttum birbirine girmişş..
üzüldüm yaaa değmeyecek iki laf için resmen birbirilerine gireceklermiş az kalsın..
yazık yaa onca yaşanan emeğe,dostluğa herşey yalanmıymışşşşş .aslında dost diye birşey yokmu ....
neyse koçiş beni rahat bırakmıyor ikinci çocuk için çalışma yapmak istiyor ama ben hala kararsızım...
açıkcası şuanda istemiyorum hoş yaşda az değil ama nebileyim...
çalışmak istiyorum ama eşim çok kararlı bu konudaa şaşırdım ya neyapacağımı...
ikide bir bana bu şarkıyı dinletiyorr...

seni tanıdığım gün ömrümün en güzel günüdür
saçların hoyrat dağların en asi gülüdür

senden çocuğum olsun istiyorum
gözleri senin gibi baksın
görenlerin içini yaksın bakışları

özü sözü bir aynı benim gibi
biraz deli tıpkı senin gibi
her sözüyle aşkımız gibi eritsin kara kışları

senin için, senin için bu dünyanın ipini çekerim
saçlarının bir tek teli için, tanımam ki, her şeyi silerim

bilirsin her bir şeyimsin benim
gözümden sakındığımsın
yüreğimin en kuytusunda kendime sakladığımsın

senden çocuğum olsun istiyorum
gözleri senin gibi baksın
görenlerin içini yaksın bakışları

özü sözü bir aynı benim gibi
biraz deli tıpkı senin gibi
her sözüyle aşkımız gibi eritsin kara kışları

senin için, senin için bu dünyanın ipini çekerim
saçlarının bir tek teli için, tanımam ki, her şeyi silerim

offf günlük sorsan bana kariyermi çocuk mu tabiiki kariyer de yaparım çocukda ama önce kariyer yapacak bir işim olsun sonra bebiş gelsin değilmi...?çok şükür bir oğluşum var rabbim olmayanlara ve isteyenlere versin önceliklee.......
hadigörüşürüz günlük...
herkese iyi akşamlarrr

günaydın günlük
nasılsın iyimisin
ben iyiyim dün doktordaydım yüzümdeki strese bağlı sivilce yağmuru için gittim
artık bende roacutanne kullananların zincirindeyim suratım bebek gibi olcek güneş kremleri nemlendiricilerle yaşıcam altı ay ama olsun
hafta sonu içime bi kurt düştü tarla hıyarımı aradım amcası ölmüş çok üzüldüm senağlama
yanıma gelmek istedi hazıra konmamak iiçin gelme dedim
kendimi revizyona aldım günlük lazer epilasyon yaptırıyorum tülerimden ebedi kurtuluyorum :sm_cool:
kendimi uzun zamandır hiç bu kadar iyi hissetmedim
neden bilmiyorum tarifsiz bir huzur var içimde
artık hiç birşey için üzülmüyorum üzülemiyorum
hayatta benden daha değerli bir şey yok çünkü ben mutluysam herkes mutlu olur
evlilik kararındanda vazgeçtim hiç kimseyi istemiyorum böyle çok daha iyiyim hem ben hala hıyarımı seviyorum içimdekiler bitmedende böyle bişeye kalkışmıcam
huzura ihtiyacım vardı onuda kendi kendime buldum
allaha şükürler olsun kızlara selam söyle günlük
hepsini çok seviyorum Şeniz

Gny günlük,
Dün birini afettim ama sanırım birinide kırdım:çok üzgünüm:
Benim yalnış anlamamdan kaynaklandı bu, kendisinden özür de diledim ama cevap vermedi...:çok üzgünüm:

Günlük bana küsmesin ne olur..........
gelenlere,dostlara selam olsun

günaydın günlük....
bugün daha bi hastayım öksürüyorum
sabah kalktığımda zor nefes alıyorum:çok üzgünüm:
offf günlük ya şu havalar bi karar versin ne giyeceğimi şaşırdım beetatlicadiarzu
dün abim elini kesmiş demiştim ya günnük gitmemişti DR.a sonra da 2 gün aradan sonra gitmişti eli şişince
mikrop kapmış çünkü
ve bitişen yarayı yeniden açıp dikiş atmışlar günlük
o anlattıkça o kadar içim acıdı ki ağlamamak için kendimi zor tuttum senağlama
çok canı yanmış belli
insanın kendi kendine yaptığını kimse yapmaz bunu bir kere daha anladım günlük
hemen gidip dikiş attırsaydı bu kadar acı çekmezdi neyse bir daha olmaz inşallah
ayrıca günlük şu sinek arkadaşım anlattıkça kendimi görüyom valla
kız bizden bişey olmaz o hıyarlar olduğu sürece
aynı hıyardan bi tanede bende varda
onun yüzünden kimseyi istemiyorum isteyemiyorum
sürekli ailemle çatışmadayım hakkımızda hayırlısı napalım benneyaptımki
yine çok yazdım günlük sana gelince çenem düşüyo
hadi öptüm gelirim yine herkese günaydınlarrrrrr :sm_cool:

Son düzenleme:
Günaydın ciğerim

Epeydir sık uğramıyorum K.K'ya ve dolayısıyla sana, bugün aklıma düştün inanmazsın bak, bir iki karaliyim dedim şakkıdı

10-15 gündür kafamı kaldıramıyorum işten, canımı çıkarıyor bu patronlar:kızgın:, neyseki bugün birini Paris'e birinide Antalyaya gönderdim 2 gün rahatım, tabi Junior patronları ve bilmem kaçtane müdürü saymazsak.

Oğluşumu dün doktora götürdük geniz eti için, büyümüş epeyce meret, aldırmanız lazım dedi doktor. Daha minnacık bebem halbuki, dayanabilirmiki. Hacettepe'ye götürücez artık, orada baktıralım birde. Sabah öpüştük, öpüştük, öpüştük tosun paşamla.Ohhh misler gibi. Babası kıskandımı ne:1rolleyes:

Küçük hanım da sabah kırk saat ne giyeceğine karar veremedi, deli etti beni.Ya altıüstü 6 yaşındasın kelebeğim, şimdiden böyleysen sonrasını hiç düşünemiyorum vallahi.kafamçokkarıştı, biz bayanlar niye böyleyiz yarebbim, minik tırtılımda aynı bentatlicadiarzu

Hava güzel, kuşlar böcekler güzel kısaca

Hade kal selametle

günaydın günlükçüm...çok ağrım var bugün...regl sancısı sanki ama daha çok var aslında...
çok üşüyorum çok...
midem bulanıyor...yaaa...neden başladı bu kadar erken bu belirtilerkiii...
hiç halim yok bugün hiç...eve gidip yatmak istiyorum...
neden ben de herkes gibi stressiz ağrısız yaşayamam bu dönemi...söyle bana neden...13 yıldır çekiyorum be...

X