kadınlar külübü bayanları!!!

D

deren23

Ziyaretçi
ilkönce kesinlikle amacımın bir polemik yaratmak olmadığını sölemek istiyorum sadce burayla ilgili sıkıntımı paylaşmak istedim..daha öncede aynı konular açılmış olabilir bilemiyorum ama bir kezde ben dile getirmek istedim..insanlar ufakta olsada büyükte olsa akıl akıldan üstündür diye buraya yazıyolar ama gerçekten bazen çok kırıcı olabiliyoruz..sadece buraya yazılan kadar yorum yapma hakkımız var olabilir karmaşık olur olmaz iki gün nete girmese yok yalancı oluyor yada erkek oluyor girememiş olabileceği aklımıza gelmiyor bende yorum yazıyorum ha belki benimde farkında olmadan olmuştur bilemicem ama konu sahibinin bilmem kaç ay önceki mesajları filan çıkarılıyo asıl konu bu yazılan buna yorum yapılması lazım değilmi bilmiyorum ben böyle düşünüyorum ha başıma geldimi hayır ben ikikere konu açtım ikisindede çok yapıcı yorumlar aldım ama bazı arkadaşlara gerçekten üzülüyorum konu sapıyo ve güme gidiyo lütfen daha yapıcı olalım herkes aynı fikirde olmaz zorunda değil kimi ak der kimi kara ama bunu daha yumuşak bi dille belirtsek bu siteye konu açmak daha keyifli bir hal alır...
sevgilerimle...:teselli::teselli:

ilkönce kesinlikle amacımın bir polemik yaratmak olmadığını sölemek istiyorum sadce burayla ilgili sıkıntımı paylaşmak istedim..daha öncede aynı konular açılmış olabilir bilemiyorum ama bir kezde ben dile getirmek istedim..insanlar ufakta olsada büyükte olsa akıl akıldan üstündür diye buraya yazıyolar ama gerçekten bazen çok kırıcı olabiliyoruz..sadece buraya yazılan kadar yorum yapma hakkımız var olabilir karmaşık olur olmaz iki gün nete girmese yok yalancı oluyor yada erkek oluyor girememiş olabileceği aklımıza gelmiyor bende yorum yazıyorum ha belki benimde farkında olmadan olmuştur bilemicem ama konu sahibinin bilmem kaç ay önceki mesajları filan çıkarılıyo asıl konu bu yazılan buna yorum yapılması lazım değilmi bilmiyorum ben böyle düşünüyorum ha başıma geldimi hayır ben ikikere konu açtım ikisindede çok yapıcı yorumlar aldım ama bazı arkadaşlara gerçekten üzülüyorum konu sapıyo ve güme gidiyo lütfen daha yapıcı olalım herkes aynı fikirde olmaz zorunda değil kimi ak der kimi kara ama bunu daha yumuşak bi dille belirtsek bu siteye konu açmak daha keyifli bir hal alır...
sevgilerimle...:teselli::teselli:

bu başlık altında yine yoğun tartışmalar olacak kanımca fikir uyuşmazlıkları yüzünden :1closedeyes:
ama ben anlamadım suan bu başlığın amacı nedir canım yani ne için açtın :1rolleyes:

bu başlık altında yine yoğun tartışmalar olacak kanımca fikir uyuşmazlıkları yüzünden :1closedeyes:
ama ben anlamadım suan bu başlığın amacı nedir canım yani ne için açtın :1rolleyes:

canım benim iki günden beri sapan konuların kapatılmasından iila bişi gerekmiyoki yada benim başıma gelmesi gerekmiyor diğer arkadaşalrın başına gelmesi yetmezmi sizce bu başlığı açmam için...

evet bende anlamadım amaç nedir bu konuyu açmaktaki
kimsenin bilerek birilerini kırma isteyeceğini düşünmüyorum ben
bir konuda herkes ne düşünüyorsa onu yazar zaten olumlu yada olumsuz
önemli olan konuyu açan kişinin her türlü yoruma açık olabilmesi bence

Mesajlarındaki sayılara bakarsanız daha iyi analrsınız bence sapan konuları.
Kapanan sert dil kullanılan topicleri:1closedeyes:

kesinlikle...
canım benim iki günden beri sapan konuların kapatılmasından iila bişi gerekmiyoki yada benim başıma gelmesi gerekmiyor diğer arkadaşalrın başına gelmesi yetmezmi sizce bu başlığı açmam için...

ben sana senin basına gelmemiş neden açıtın bu konuyu demedim sonuc olarak bu baslık altındada bi yere varılamayak bin bir türlü insan ve karakter var burda herkes aynı fikire sahip olması mümkn değil bu yüzdende anlayıslı olmak gerekir ama olunmuyo işte karakter meselesi yani bu başlık çözüm getirmicek hiç bişiye onu sölüyorum neyse bakalım görelim nereye varacak sonuc :kahve:

at sahibine göre kişnermiş diye bi atasözü vardir
burada ciddiyetle samimiyetle polemik amacı gütmeden acilmiş hiçbir konu amacından saptırılmadı bugune kadar
herkes işini gucunu bırakıp konuya yogunlasip, birilerinin dertlerine uzulup bi nebze de olsun care olabilir miyim dusuncesi ile klavyeye sariliyosa vardir efendim geçmişte açtigi konuları kurcalama hakkı
siz dünkü mesajınıza boşanmayi düşünüyorum ne yapmaliyim bugunki konunuza istemeye geldiler
derseniz hooopp!!
derler...
kimsenin kimseyi enayi yerine koymaya hakkı yok! :kahve:

canlarımmmm birdaha söleyim demin söledim ama ewet olumlu yada olumsuz bu hiç farketmez ama çok ama çok kırıcı oluyoruz tabikide yazdığımı isterseniz bir daha okuyun belki yanlış anlamış olabilirsiniz çünkü benzr cümleler kurduk krakercim

Evetarkadaşım haklısın hemde fazla fazla .gecenlerde babamın ölüm yıldönümüydü.burdaki arkadaşlar paylaşmak istemiştim.acınızı nasıl dindiriyorsunuz sizlerde yaşadınızmı die..burdan bir bayan arkadaş ismini bilmiyorum.bana geçmişte bir konumu pat die önüme koyup bak sen başkalarının çocuğuna sahip çıkmazsan sende böle kalırsın işte.babasızlık neymiş gibi öle bir laf dedi ki..soka girdim ve ah etmekten başka bişey gelmedi elimden..illaki burdakiinsanlar haklı olarak mı gircekler yada bu tür yorum yapanlar sütten çıkmış ak kaşıkmı?

Neyse aklımageldi paylaşıyım dedim..

Tşkler arkadaşım...

burada ciddiyetle samimiyetle polemik amacı gütmeden acilmiş hiçbir konu amacından saptırılmadı bugune kadar
herkes işini gucunu bırakıp konuya yogunlasip, birilerinin dertlerine uzulup bi nebze de olsun care olabilir miyim dusuncesi ile klavyeye sariliyosa vardir efendim geçmişte açtigi konuları kurcalama hakkı
siz dünkü mesajınıza boşanmayi düşünüyorum ne yapmaliyim bugunki konunuza istemeye geldiler
derseniz hooopp!!
derler...

aynen katılıyorum gurbike olay budursüprizzzzz

Temcit pilavı gibi her daim yorumlar şöyle olsun böyle olsun diye yazılıyor. Tamam yorumlar küfür ve hakaret içermemeli ama arkadaşların açtıkları konuya illaki olumlu cevap yazmayıda kimseden beklememek lazım.
Geçmiş konuları bende aramam ama arayıpta bulan arkadaşlarada teşekkür ediyorum, mesela dünkü olayda iki farklı konu aynı kişi tarafından açılmış. Buradakileri aptal yerine koymak olmuyor mu bu?
Gerçi mazeret her zaman hazır ama genede bırakın, olumsuz yorumlar hakkında mod lar karar versin.

canlarımmmm birdaha söleyim demin söledim ama ewet olumlu yada olumsuz bu hiç farketmez ama çok ama çok kırıcı oluyoruz tabikide yazdığımı isterseniz bir daha okuyun belki yanlış anlamış olabilirsiniz çünkü benzr cümleler kurduk krakercim

Kirici msjlar yazmak icin caba sarfedildigini sanmiyorum, kimi yapici yorumlarda bulunur kimi de icinden geldigi gibi dobra yazmak ister illa yapici olcam pozitif yorumlar yazcam diye kasamam ki kendimi, dusundugumu yazarim...

bu tartısmalar zaten illaki ben haklıyım bana hak verin diye düşünerek açılan açan kişilerden dolayı haksızsın dendiği zaman konu bambaşka hal alıyo

konu sahibi ,konusunu açarken ,yorumların illaki olumlu olmayacağını bilerek açmalı.. bir kaç gündür görüyorum. olumsuz yorumlar oldu mu ,hemen bir sinirlenme, ve saldırı başlıyor.. oysa seviyeyi ve üslubu bozmadan ,hakaret etmeden ,o konu sahibini eleştiren yazılara bile ,böyle davranışlar olabiliyor..........bir kadın hem nişanlı hem evli ve bebek bekliyor olabiliyor mesela...daha önceki konularına bakınca bunu görüyorlar ve alıntı yapıyorlar... konu sahibinin yapacağı şey ,haklıysa,,,, bunun nedenini izah etmek olmalı... neden böyle ,2 ayrı konuda, 2 farklı kişi gibi göründüğünü .........

derseniz hooopp!!
derler...

Arkadaşım, benim yazdığım gayri ciddi mi? Niye benim bundan 5 ay önce evlenmek üzereyken yazdığım konu ile bugün yazdığım konuyu saptırdılar? Ben yalancı mıyım? Herkesin derdi dert de benim ki geyik mi?

Yorumunu hiç beğenmedim. Ben de kullanıcıyım. Benim de 6 ayda iki derdim olmuş. İkisini de yazmışım. Bu sizin eğlence konunuz mu? Bence sen benim Nişanlım ve rus isimli konuma gir ve son yazılmış 10 mesajı oku. Bu topigi 5 ay once actım neredeyse... Bugun girip dalga gecildi... Sonra da bugun ku Kuzen le ilgili topigimi oku... Bu mu saygı?

Konuyu acan arkadasa kesinlikle katılıyorum... Birazdan da dalga gecen nickleri cıkarıp buraya mesajlarıyla beraber koyacagım... O zaman kıyamet kalabalığından secilip yalnız olarak afise edilince kim kiminle dalga geciyor gorecegiz....

Burada kendisiyle ve konusuyla dalga gecilen, yüklenilen herkesi cagırıyorum. Lütfen dalga gecen, yüklenen nickleri ve mesajlarını buraya koyalım ve afise edelim.... Bakalım hep aynı nickler mi herkesin derdiyle egleniyor.... Ogrenmis oluruz...:jeyyar:

bu arada hemen hemen her konuya negatıf yaklasan bazı arkadaslar var burada takıp edersenız ınanın gozunuzden kaçmaz onlarıda göz onunde bulundurmak gerekkaydirigubbakcemile

ben hiçbişi anlamadım kafam karıştı yine yakafamçokkarıştı

Arkadaşım, benim yazdığım gayri ciddi mi? Niye benim bundan 5 ay önce evlenmek üzereyken yazdığım konu ile bugün yazdığım konuyu saptırdılar? Ben yalancı mıyım? Herkesin derdi dert de benim ki geyik mi?

Yorumunu hiç beğenmedim. Ben de kullanıcıyım. Benim de 6 ayda iki derdim olmuş. İkisini de yazmışım. Bu sizin eğlence konunuz mu? Bence sen benim Nişanlım ve rus isimli konuma gir ve son yazılmış 10 mesajı oku. Bu topigi 5 ay once actım neredeyse... Bugun girip dalga gecildi... Sonra da bugun ku Kuzen le ilgili topigimi oku... Bu mu saygı?

Konuyu acan arkadasa kesinlikle katılıyorum... Birazdan da dalga gecen nickleri cıkarıp buraya mesajlarıyla beraber koyacagım... O zaman kıyamet kalabalığından secilip yalnız olarak afise edilince kim kiminle dalga geciyor gorecegiz....

Burada kendisiyle ve konusuyla dalga gecilen, yüklenilen herkesi cagırıyorum. Lütfen dalga gecen, yüklenen nickleri ve mesajlarını buraya koyalım ve afise edelim.... Bakalım hep aynı nickler mi herkesin derdiyle egleniyor.... Ogrenmis oluruz...:jeyyar:

sizin konunuzu takip etmiyorum, neler yasandı bilemem
rahatsızsanız yönetime durumu bildirirsiniz bu kadar kolay
böyle afise edelim bilborda reklam verelim tarzı sürtüşmelere gerek yok :kahve:

Valla bırakın onu bunu da, ben burda kendim dahil, vakit ayırıp, kafa patlatop çözüm bulmaya çalışan arkadaşlara bazen hayret ediyorum ve de kutluyorum..

Düşünsenize, tanımam etmem, bana ne senin derdinden demiyor çoğunluk, oturup yazıyor ya..Bu nasıl bir özveridir? Bir de bu yönden bakmak lazım..

Şimdi arkadaşım senin bahsettiğin olayda inan haksız değiliz..
Olay aylar önceki konuyu pat diye taşımak değil..

Vakit ayırdığınız kişinin, önceki mesajlarına göz attığınızda, yaşam tarzı vs. konularında bambaşka şeyler ortaya çıkıyor ve o zaman da insan ister istemez,''biri bizle eğleniyor mu?'' diye sorular beliriyor insanın kafasında..Bu da normal bir insani tepki..

Tabii bunlara verilen cevaplar da genelde aynı, ''arkadaşım benim nickimle girmişti o yazmıştı'' belki doğru belki yanlış..

Ama verilen ilk tepkiler de haklı tepkiler bence..
Sanalda da olsa kullanılmak beni kızdırırır.Olay bu..

X