Kadınlar Kulübü Artık bir marka !

Kazen

Yönetim
Administrator
14 Kasım 2001
21.355
69.553
" kadınlar kulübü interaktif kadın paylaşım platformu ” ibareli markamızın tesciline karar verilmiştir.

Tüm üyelerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz...

Artık bağımlı olduğumuz bir markamız var...:dance: Tüm fanatiklere selamlar...a.s.

Herkese hayırlı uğurlu olsun.. geç farkettim ama burda olmaktan çok mutluyumm :dance:

Yav ben hep marka takılırım zatişakkıdı

Duruşumuz yeter kadınlar kulübü interaktif kadın paylaşım platformu şakkıdı

" kadınlar kulübü interaktif kadın paylaşım platformu ” ibareli markamızın tesciline karar verilmiştir.

Tüm üyelerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz...

Tescilli ve kaliteli geniş kitlelere hitap eden kadınlar kulübüne (yani bize ait bizim kulübümüze) üye olmaktan şahsım adıma bende çok mutlu ve gururluyum...:enbuyukkk:

Tebrik ediyorum böyle büyük bir ailenin içinde olduğum için çok mutluyum a.s.

hepimize kutlu olsun,iyiki burdayim:enbuyukkk::enbuyukkk:

Ne mutlu tüm KK üyelerine. Mutluyum ve gururluyum böyle bir sitede olmaktan .Sitemizi bize armağan eden yönetimede ayrıca teşekkürler .:enbuyukkk:a.s.

Ne değişeceği hakkında bilgim yok ama artistik bir hava kattığı kesin,havaya girdim yahusengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab

tebrık edıyorum.....artık hıcbır kadın yanlız degıl burda olmaktan coooooookkkkk mutluyum..:sm_cool:

Markanın ,halkası olmak ne kadar hoş bir duygu.....Emeği geçen,burda olmayı seven ve kendini ayrıcalıklı gören herkese sevgiler..a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…